Karta atleta

Export do excelu
  • Zawada Jakub
  • Narozen: 6.7.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.69 Brno 5.9.2016
60 m 07.56 h Ostrava 13.2.2018
100 m 11.75 Opava 19.5.2018
150 m 18.46 Opava 4.5.2017
150 m 18.33 h Ostrava 8.1.2017
200 m 24.47 h Ostrava 20.1.2018
300 m 38.57 Znojmo 4.6.2017
300 m 39.34 h Ostrava 8.1.2017
800 m 2:52.01 Třinec 4.10.2014
1000 m 3:36.41 Třinec 6.5.2016
60 m překážek 11.40 Třinec 8.5.2015
100 m překážek 18.69 Třinec 7.10.2017
200 m překážek 29.64 Třinec 23.5.2017
pětiboj 1471 Třinec 8.5.2015
hod oštěpem 600g 33.23 Třinec 7.10.2017
hod kriketovým míčkem 38.30 Třinec 8.5.2015
vrh koulí 4kg 10.53 Třinec 7.10.2017
vrh koulí 4kg 07.39 h Ostrava 17.1.2016
skok daleký 4.42 Třinec 8.5.2015
skok daleký 5.42 h Ostrava 13.2.2018
trojskok 13.30 Praha-Juliska 23.6.2018
trojskok 12.36 h Ostrava 8.2.2018
skok vysoký 1.66 Ostrava 5.9.2017
skok vysoký 1.71 h Třinec 1.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.56 h Ostrava 13.2.2018
100 m 11.75 Opava 19.5.2018
200 m 24.47 h Ostrava 20.1.2018
300 m 40.19 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
skok daleký 5.42 h Ostrava 13.2.2018
trojskok 13.30 Praha-Juliska 23.6.2018
trojskok 12.36 h Ostrava 8.2.2018
skok vysoký 1.61 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/M/F 6 Uherské Hradiště 13.51
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/FB 5 Uherské Hradiště 11.51
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/M/R03 5 Uherské Hradiště 11.51
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) trojskok/Dci 6 Praha-Juliska 13.30
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dci/F Ostrava - Vítkovice 13.25
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dci/R04 4 Ostrava - Vítkovice 11.76
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/M/R01 5 Třinec 11.84
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/M/F 8 Třinec 13.09
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Dci 5 Břeclav 12.11
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B01 6 Břeclav 11.93
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/M 12 Opava 12.26
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/M/R01 5 Opava 11.75
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) trojskok/Dci 5 Olomouc 11.57
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/Dci/B05 3 Olomouc 11.85
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Dci 13 Ostrava 11.87
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R2 1 Ostrava 07.61
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F Ostrava 07.57
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/R4 1 Ostrava 07.56
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/F2 4 Ostrava 07.58
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) dálka/M/F 13 Ostrava 5.42
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/M/B6 Ostrava DNS
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/M/R6 1 Ostrava 07.60
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) trojskok/M/F 8 Ostrava 12.36
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R3 7 Ostrava 07.65
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/M/F 17 Ostrava 11.54
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R2 6 Ostrava 07.63
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/M 15 Ostrava 11.43
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B6 1 Ostrava 24.47
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R3 2 Ostrava - Vítkovice 07.59
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m/Dci/B4 6 Ostrava - Vítkovice 40.19
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice) výška/M 14= Ostrava - Vítkovice 1.61