Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlíček Erik
  • Narozen: 9.12.2005
  • Místo narození: Zlín
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Otrokovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.31 Uherské Hradiště 15.5.2018
60 m 08.39 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
150 m 23.76 Zlín 10.5.2017
300 m 48.91 h Ostrava - Vítkovice 15.12.2017
800 m 2:49.06 Zlín 30.5.2018
60 m překážek 10.56 Zlín 30.5.2018
60 m překážek 10.63 h Olomouc 19.1.2018
200 m překážek 32.14 Uherské Hradiště 29.5.2018
pohár rozhlasu 0035 Otrokovice 3.5.2018
pětiboj 1476 Zlín 30.5.2018
hod kriketovým míčkem 30.21 Zlín 30.5.2018
skok daleký 3.77 Zlín 30.5.2018
skok daleký 3.82 h Olomouc 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.31 Uherské Hradiště 15.5.2018
60 m 08.39 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
150 m 20.39 Zlín 25.4.2018
800 m 2:49.06 Zlín 30.5.2018
60 m překážek 10.56 Zlín 30.5.2018
60 m překážek 10.63 h Olomouc 19.1.2018
200 m překážek 32.14 Uherské Hradiště 29.5.2018
pohár rozhlasu 0035 Otrokovice 3.5.2018
pětiboj 1476 Zlín 30.5.2018
hod kriketovým míčkem 30.21 Zlín 30.5.2018
skok daleký 3.77 Zlín 30.5.2018
skok daleký 3.82 h Olomouc 9.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm MS Zlín 1476
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 4 Zlín 10.56
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 5 Zlín 08.54
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/B02 4 Zlín 2:49.06
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm/F 32 Zlín 3.77
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žcm/F 48 Zlín 30.21
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B01 3 Uherské Hradiště 32.14
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B01 8 Uherské Hradiště 08.50
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B01 5 Uherské Hradiště 08.31
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B01 8 Uherské Hradiště 20.74
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B02 2 Uherské Hradiště 32.72
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) poharR/Žcm 3= Otrokovice 0035
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) dálka/Žcm/F 7 Otrokovice 4.24
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Vlastimil Bukovjan, bukovjan@zsotrman.cz, 604427000) 60 m/Žcm/B03 1 Otrokovice 08.50
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B05 MS Zlín 20.39
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/B07 MS Zlín 08.59
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m př./Žcm/B02 MS Zlín 10.62
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B03 5 Uherské Hradiště 20.30
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B02 3 Uherské Hradiště 08.39
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R01 2 Olomouc 08.65
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R01 1 Olomouc 10.80
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žcm/FB 5 Olomouc 3.82
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/FA Olomouc 10.68
09.02.2018 Kontrolní závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FA Olomouc 08.52
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R1 4 Ostrava - Vítkovice 08.56
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/F Ostrava - Vítkovice 08.39
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žcm/R1 7 Ostrava - Vítkovice 11.00
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/R01 2 Olomouc 11.59
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/FA Olomouc 08.61
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m př./Žcm/FA Olomouc 10.63
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B13 1 Olomouc 08.62