Karta atleta

Export do excelu
  • Toula Jan
  • Narozen: 14.1.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.67 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
60 m 08.37 h Praha - Stromovka 15.2.2017
100 m 12.30 Ústí nad Orlicí 30.6.2018
150 m 20.82 Praha-Eden 19.5.2016
150 m 19.14 h Praha-Strahov 16.12.2017
200 m 24.97 Litomyšl 20.5.2018
200 m 24.88 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 42.87 Praha-Podvinný Mlýn 25.8.2016
300 m 40.09 h Praha - Strahov 12.1.2018
400 m 55.42 Litomyšl 20.5.2018
400 m 55.52 h Praha-Stromovka 3.2.2018
600 m 2:02.82 Praha-Eden 21.5.2015
800 m 2:40.30 Praha , Juliska 8.6.2015
1000 m 3:32.73 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
1500 m 5:42.96 Praha 28.5.2015
60 m překážek 11.25 Praha 28.9.2015
60 m překážek 09.91 h Praha-Strahov 16.12.2017
100 m překážek 17.05 Praha - Kotlářka 21.6.2017
200 m překážek 30.43 Praha - Děkanka 14.6.2017
300 m překážek 43.86 Praha - Eden 25.5.2018
pětiboj 1318 Praha 28.9.2015
devítiboj 2822 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
čtyřboj 1072 Praha 4.6.2015
hod diskem 1kg 23.98 Praha - Juliska 31.5.2017
hod kladivem 4kg 23.45 Praha - Stromovka 17.5.2017
hod oštěpem 600g 27.74 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
hod kriketovým míčkem 38.97 Praha 28.9.2015
vrh koulí 3kg 05.78 Praha 5.6.2014
vrh koulí 4kg 08.35 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
skok daleký 4.83 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016
skok daleký 4.97 h Praha-Strahov 17.12.2016
skok vysoký 1.46 Praha – Podvinný Mlýn 8.10.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.30 Ústí nad Orlicí 30.6.2018
200 m 24.97 Litomyšl 20.5.2018
200 m 24.88 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 40.09 h Praha - Strahov 12.1.2018
400 m 55.42 Litomyšl 20.5.2018
400 m 55.52 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m překážek 43.86 Praha - Eden 25.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/M/R02 5 Ústí nad Orlicí 12.30
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/M/B02 5 Ústí nad Orlicí 25.06
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 300 m př./Dci MS Ústí nad Orlicí 45.79
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B03 3 Pardubice 25.06
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B02 3 Praha - Eden 43.86
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 400 m/M Litomyšl 55.42
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B03 3 Litomyšl 24.97
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/Dci/B04 6 Praha - Juliska 25.21
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Dci/B6 2 Praha-Stromovka 24.88
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Dci/B3 5 Praha-Stromovka 55.52
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 400 m/M/B6 3 Praha-Strahov 55.94
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/Dci/B5 MS Praha - Stromovka 25.06
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B13 2 Praha - Strahov 40.09