Karta atleta

Export do excelu
  • Podpěrová Kateřina
  • Narozen: 17.5.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.61 Liberec 8.5.2018
60 m 08.42 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
100 m 12.73 Jičín 27.5.2017
150 m 22.98 Jičín 8.6.2014
150 m 21.32 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
200 m 27.97 Liberec 16.6.2018
200 m 29.62 h Jablonec nad Nisou 27.1.2018
300 m 51.98 Turnov 28.9.2014
300 m 48.60 h Jablonec nad Nisou 24.1.2018
100 m překážek 18.15 Mladá Boleslav 14.6.2016
sprintérský trojboj 1849 Liberec 8.5.2018
středoškolský pohár 0966 Kolín 3.10.2017
hod oštěpem 500g 21.07 Liberec 3.9.2015
hod kriketovým míčkem 27.88 Jablonec nad Nisou 11.6.2014
vrh koulí 2kg 06.74 Mladá Boleslav 22.5.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.61 Liberec 8.5.2018
60 m 08.42 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
100 m 13.16 Nové Město nad Metují 9.6.2018
150 m 21.32 h Jablonec nad Nisou 7.2.2018
200 m 27.97 Liberec 16.6.2018
200 m 29.62 h Jablonec nad Nisou 27.1.2018
300 m 48.60 h Jablonec nad Nisou 24.1.2018
sprintérský trojboj 1849 Liberec 8.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R03 8 Mladá Boleslav 13.15
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B03 1 Mladá Boleslav 27.67
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Dky/R02 3 Liberec 13.16
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Dky/F 6 Liberec 13.17
16.06.2018 KPJ LKAS dorostu a juniorů (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/Dky 4 Liberec 27.97
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/Ž/FB Nové Město nad Metují 13.16
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/Ž/R02 4 Nové Město nad Metují 13.27
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/Ž/B03 Nové Město nad Metují DQ
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/R02 3 Jablonec nad Nisou 13.39
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Ž/B03 1 Jablonec nad Nisou 28.16
02.06.2018 Přebor Libereckého krajského atletického svazu mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Ž/FB 4 Jablonec nad Nisou 13.39
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dky/R03 3 Nové Město nad Metují 13.24
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dky/F02 Nové Město nad Metují 13.33
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B03 6 Nové Město nad Metují 28.65
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 7 Kolín 13.47
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B05 3 Kolín 28.25
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) sprint. tr/Ž 16 Liberec 1849
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 60 m/Ž/B02 6 Liberec 08.61
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 100 m/Ž/B03 Liberec 13.75
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 200 m/Ž/B03 6 Liberec 29.26
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/R03 4 Pardubice 13.70
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Dky/B03 7 Pardubice 29.31
25.04.2018 Zahajovací závody všech kategorií (AC Mladá Boleslav) 60 m/Ž/B05 2 Mladá Boleslav 08.61
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 08.42
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Ž/B3 2 Jablonec nad Nisou 21.32
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dky/F 5 Jablonec nad Nisou 08.43
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dky/R01 5 Jablonec nad Nisou 08.49
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Ž/B05 2 Jablonec nad Nisou 29.62
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/R06 3 Jablonec nad Nisou 08.47
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Ž/B1 2 Jablonec nad Nisou 48.60
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B9 1 Jablonec nad Nisou 08.46