Karta atleta

Export do excelu
  • Boudný Matouš
  • Narozen: 16.12.2000
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 179 cm / 67 kg
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.52 České Budějovice 31.5.2015
60 m 07.12 h Praha - Stromovka 25.2.2017
100 m 11.10 Kladno 19.5.2018
150 m 17.96 České Budějovice 31.5.2015
150 m 17.38 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 22.82 Praha - Eden 9.6.2018
200 m 22.92 h Praha - Stromovka 4.2.2017
300 m 41.35 h Praha-Strahov 24.1.2015
skok daleký 6.24 Písek 22.5.2016
skok daleký 5.67 h Praha 28.11.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.12 h Praha - Stromovka 27.1.2018
100 m 11.10 Kladno 19.5.2018
200 m 22.82 Praha - Eden 9.6.2018
200 m 22.99 h Praha - Stromovka 27.1.2018
skok daleký 5.91 Sušice 17.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 100 m/M/R3 5 Tábor 11.02
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B02 5 Pacov 23.63
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FA 5 Pacov 11.69
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R02 2 Pacov 11.49
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/J/R3 3 Praha-Juliska 11.32
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/J/FA Sušice 11.31
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 100 m/J/R02 1 Sušice 11.37
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) dálka/J Sušice 5.91
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R03 3= Praha - Eden 11.23
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 2 Praha - Eden 22.82
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FB Praha - Eden DQ
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/M/F 6 Domažlice 11.31
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 100 m/M/R01 2 Domažlice 11.21
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R02 3 Kladno 11.14
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B02 3 Kladno 22.88
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FB Kladno 11.10
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/J/R1 5 Ostrava 07.15
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/M/F 5 Praha - Stromovka 07.12
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/M/R06 1 Praha - Stromovka 07.21
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/M/B02 2 Praha - Stromovka 22.99
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 200 m/M/B1 MS Praha - Stromovka 23.00
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/M/B2 MS Praha - Stromovka 07.17
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/M/FA 4 Jablonec nad Nisou 07.16
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/M/R1 4 Jablonec nad Nisou 07.21