Karta atleta

Export do excelu
  • Šafránková Jana
  • Narozen: 15.7.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 169 cm / 54 kg
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.00 Brno 11.9.2017
60 m 07.90 h Ostrava 24.2.2018
100 m 12.49 Kolín 8.5.2018
150 m 19.25 Jablonec nad Nisou 7.10.2017
150 m 20.35 h Praha - Strahov 5.2.2017
200 m 26.39 Kolín 19.5.2018
200 m 26.61 h Praha - Stromovka 27.1.2018
300 m 44.75 Brno 11.9.2017
300 m 47.34 h Praha - Strahov 14.1.2017
800 m 3:05.92 Kolín 3.7.2017
100 m překážek 18.67 Kolín 8.7.2016
pohár rozhlasu 1180 Nymburk 26.4.2018
sedmiboj 3283 Kolín 3.7.2017
hod oštěpem 500g 22.89 Kolín 3.7.2017
vrh koulí 3kg 08.36 Kolín 3.7.2017
skok daleký 4.53 Kolín 8.7.2016
skok daleký 4.42 h Kolín 13.2.2017
skok vysoký 1.45 Kolín 7.5.2016
skok vysoký 1.40 h Kolín 13.12.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.9 Nymburk 26.4.2018
60 m 07.90 h Ostrava 24.2.2018
100 m 12.49 Kolín 8.5.2018
150 m 19.70 Kolín 18.4.2018
200 m 26.39 Kolín 19.5.2018
200 m 26.61 h Praha - Stromovka 27.1.2018
pohár rozhlasu 1180 Nymburk 26.4.2018
skok daleký 4.28 Nymburk 26.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 100 m/Ž/BA Tábor
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/R01 3 Mladá Boleslav 12.70
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Ž/B01 Mladá Boleslav DNS
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Ž/FB 5 Mladá Boleslav 12.86
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/R1 4 Praha-Juliska 12.74
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dky/B01 5 Kladno 13.58
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dky/B01 Kladno DNS
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R03 2 Kolín 12.54
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/FA 5 Kolín 12.61
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B03 1 Kolín 26.39
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dky/F Kolín 12.50
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 200 m/Dky/B01 5 Kolín 26.76
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dky/R01 1 Kolín 12.49
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dky/FA Stará Boleslav 12.88
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dky/R1 2 Stará Boleslav 12.81
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B3 1 Stará Boleslav 26.92
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Ž/F Kolín 12.60
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Ž/R01 Kolín 12.61
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 60 m/Žky Nymburk 07.9
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) dálka/Žky 8 Nymburk 4.28
26.04.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Nymburk, Kategorie IV (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) poharR/Žky Nymburk 1180
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 60 m/Žky/B02 MS Kolín 08.15
18.04.2018 Zahajovací závody žactva (TJ Sokol Kolín -atletika) 150 m/Žky/B02 MS Kolín 19.70
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R3 3 Ostrava 07.90
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R1 6 Praha - Stromovka 08.01
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/B01 4 Jablonec nad Nisou 08.06
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/B08 1 Jablonec nad Nisou 08.07
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 200 m/Ž/B01 MS Jablonec nad Nisou 27.08
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m/Ž/R01 MS Jablonec nad Nisou 08.01
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B1 1 Jablonec nad Nisou 07.92
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B7 Jablonec nad Nisou DQ
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Dky/B10 MS Praha - Stromovka 26.61
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice) 60 m/Ž 5 Ostrava 07.95
20.01.2018 Jablonecká hala 2018 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Ž/R01 2 Jablonec nad Nisou 07.91
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 7 Praha-Stromovka 08.08
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B13 1 Praha-Stromovka 08.00
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Dky/R1 1 Praha - Strahov 08.07
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/Dky/F Praha - Strahov 07.99
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/Dky/R7 1 Chemnitz 08.11
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/Dky/B7 2 Chemnitz 26.85