Karta atleta

Export do excelu
  • Nováková Amálie
  • Narozen: 10.2.2001
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 160 cm / 51 kg
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.8 h Chrudim 3.12.2014
60 m 07.89 Litomyšl 19.6.2016
60 m 07.79 h Ostrava 24.2.2018
100 m 12.28 Praha-Juliska 23.6.2018
150 m 20.70 Ústí nad Orlicí 22.5.2016
150 m 20.55 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
200 m 25.59 Ústí nad Orlicí 16.6.2018
200 m 25.86 h Praha-Stromovka 23.1.2018
300 m 43.64 Litomyšl 19.6.2016
60 m překážek 10.7 Chrudim 28.5.2014
60 m překážek 10.1 h Chrudim 3.12.2014
100 m překážek 16.93 Litomyšl 9.5.2015
200 m překážek 30.54 Litomyšl 4.9.2016
středoškolský pohár 1620 Břeclav 10.10.2017
skok daleký 5.06 Kolín 17.9.2017
skok daleký 5.38 h Praha - Stromovka 17.1.2017
skok o tyči 3.00 Praha 19.9.2015
skok o tyči 3.00 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
skok vysoký 1.35 Pardubice 14.5.2014
skok vysoký 1.48 h Chrudim 25.2.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.79 h Ostrava 24.2.2018
100 m 12.28 Praha-Juliska 23.6.2018
200 m 25.59 Ústí nad Orlicí 16.6.2018
200 m 25.86 h Praha-Stromovka 23.1.2018
skok daleký 4.92 Pardubice 5.5.2018
skok daleký 5.16 h Praha-Stromovka 16.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B01 Ústí nad Orlicí DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/Ž 7 Ústí nad Orlicí 4.86
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/R01 1 Ústí nad Orlicí 12.61
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 100 m/Ž/FA Ústí nad Orlicí 12.54
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/R2 1 Praha-Juliska 12.46
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dky/F 4 Praha-Juliska 12.28
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Dky/R3 3 Praha-Juliska 25.67
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) 200 m/Dky Ústí nad Orlicí 25.59
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B01 4 Pardubice 26.20
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/R02 1 Pardubice 12.48
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Ž/FA Pardubice 12.50
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Ž/F 10 Pardubice 4.87
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) dálka/Dky/F Nové Město nad Metují DNS
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dky/R01 1 Nové Město nad Metují 12.71
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Dky/FB Nové Město nad Metují 12.44
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/R01 1 Litomyšl 12.58
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/FA Litomyšl 12.80
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B01 2 Litomyšl 26.34
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/FA Pardubice 12.59
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Dky/F Pardubice 4.92
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dky/R01 1 Pardubice 12.75
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/R2 2 Ostrava 07.82
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dky/F 4 Ostrava 07.79
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dky/R2 2 Ostrava 26.03
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 5 Praha-Stromovka 07.84
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B4 2 Praha-Stromovka 25.86
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž/F1 5 Praha-Stromovka 5.16
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 1 Praha-Stromovka 07.80