Karta atleta

Export do excelu
  • Namyslo Matěj
  • Narozen: 17.12.1999
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.43 Přerov 1.5.2016
60 m 07.09 h Ostrava 3.2.2018
100 m 11.11 Olomouc 8.5.2018
150 m 17.77 Olomouc 27.4.2016
200 m 22.85 Ostrava - Vítkovice 20.5.2017
200 m 22.71 h Ostrava 24.2.2018
300 m 38.88 Olomouc 8.5.2014
400 m 57.31 Šumperk 6.9.2014
400 m 52.17 h Ostrava 4.2.2017
600 m 1:47.65 Ostrava-Vítkovice 23.5.2012
800 m 2:23.58 Ostrava 9.6.2013
800 m 2:27.32 h Bratislava 9.2.2013
1000 m 3:12.80 Opava 21.5.2013
1000 m 3:16.88 h Olomouc 25.1.2014
60 m překážek 12.95 Ostrava 27.9.2011
60 m překážek 09.81 h Ostrava 11.2.2014
300 m překážek 41.87 Břeclav 5.6.2016
400 m překážek 64.93 Hranice 13.6.2015
1500 m překážek 5:52.07 Ostrava 18.6.2013
sprintérský trojboj 2202 Přerov 1.5.2016
pětiboj 0942 Ostrava 25.6.2012
sedmiboj hala 2311 h Olomouc 25.1.2014
hod diskem 1kg 27.31 Ostrava-Vítkovice 4.4.2014
hod oštěpem 600g 22.49 Ostrava 17.10.2012
hod kriketovým míčkem 43.43 Měsský stadion Ostrava - Vítkovice 18.5.2012
vrh koulí 3kg 09.08 h Ostrava 30.11.2012
vrh koulí 4kg 10.12 Ostrava 1.5.2014
vrh koulí 4kg 09.89 h Ostrava 23.1.2014
skok daleký 6.88 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
skok daleký 6.80 h Ostrava 18.2.2017
skok o tyči 2.80 Šumperk 16.5.2015
skok o tyči 0 h Olomouc 25.1.2014
skok vysoký 1.60 Ostrava-Vítkovice 6.5.2014
skok vysoký 1.55 h Třinec 5.12.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.09 h Ostrava 3.2.2018
100 m 11.11 Olomouc 8.5.2018
200 m 22.71 h Ostrava 24.2.2018
skok daleký 6.81 Břeclav 26.5.2018
skok daleký 6.74 h Olomouc 13.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice) 100 m/M/R1 7 Ostrava - Vítkovice 11.27
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice) dálka/M/F 17 Ostrava - Vítkovice 6.11
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) dálka/J 7 Praha-Juliska 6.71
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/J/F Ostrava - Vítkovice 6.76
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/J/R02 1 Ostrava - Vítkovice 11.17
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/J/F Ostrava - Vítkovice 11.34
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/J Břeclav 6.81
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B01 7 Břeclav 11.34
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R1 7 Praha - Juliska 11.20
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) dálka/M 16 Praha - Juliska 6.26
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/M/F Olomouc 11.11
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/M/R02 1 Olomouc 11.00
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) dálka/M 10 Olomouc 5.00
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) dálka/J Olomouc 6.50
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/J/B01 2 Olomouc 22.55
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/J/B01 2 Olomouc 11.19
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/J/R2 4 Ostrava 07.09
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/J/R1 4 Ostrava 22.71
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek dálka/J 10 Ostrava 6.29
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/R1 4 Ostrava 07.15
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/F Ostrava 07.09
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/R2 1 Ostrava 22.75
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/M/F 5 Ostrava 6.71
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/R1 3 Ostrava 07.15
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/M 6 Ostrava 6.39
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/F 5 Ostrava 07.11
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/FA Olomouc DNF
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/R1 1 Olomouc 07.23
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/J Olomouc 6.74