Karta atleta

Export do excelu
  • Barát Jan
  • Narozen: 19.1.2007
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.02 h Lipsko 10.2.2018
60 m 09.48 Ústí nad Labem 2.6.2018
300 m 50.66 Ústí nad Labem 6.6.2018
600 m 1:57.14 Bílina 17.6.2018
800 m 2:59.51 h Lipsko 10.2.2018
60 m překážek 11.95 Bílina 26.6.2018
60 m překážek 12.12 h Lipsko 10.2.2018
čtyřboj 0986 Bílina 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 28.94 Ústí nad Labem 2.6.2018
skok daleký 4.01 Bílina 17.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.02 h Lipsko 10.2.2018
60 m 09.48 Ústí nad Labem 2.6.2018
300 m 50.66 Ústí nad Labem 6.6.2018
600 m 1:57.14 Bílina 17.6.2018
800 m 2:59.51 h Lipsko 10.2.2018
60 m překážek 11.95 Bílina 26.6.2018
60 m překážek 12.12 h Lipsko 10.2.2018
čtyřboj 0986 Bílina 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 28.94 Ústí nad Labem 2.6.2018
skok daleký 4.01 Bílina 17.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
26.06.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva (AK Bílina) 60 m př./Žcm/B03 1 Bílina 11.95
26.06.2018 3. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva (AK Bílina) 300 m/Žcm/B01 5 Bílina 52.30
17.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS ml. žactva a elévstva (AK Bílina) 600 m/EleH/B01 1 Bílina 1:57.14
17.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS ml. žactva a elévstva (AK Bílina) dálka/EleH/F 4 Bílina 4.01
06.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) 300 m/Žcm/B02 1 Ústí nad Labem 50.66
06.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva (USK PROVOD Ústí n/L.) dálka/Žcm/F 10 Ústí nad Labem 3.91
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) kriket/EleH/F 13 Ústí nad Labem 28.94
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) dálka/EleH/F 4 Ústí nad Labem 3.82
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/EleH/B01 4 Ústí nad Labem 09.48
15.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva (ASK Děčín) 300 m/Žcm/B03 4 Děčín 54.57
15.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mladšího žactva (ASK Děčín) dálka/Žcm/F 15 Děčín 3.73
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) čtyřboj/EleH Bílina 0986
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 600 m/EleH/B01 1 Bílina 1:58.64
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) dálka/EleH/F Bílina 3.86
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) kriket/EleH/F 15 Bílina 25.77
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 60 m/EleH/B04 2 Bílina 09.73
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest 50 m/EleH/R1 2 Lipsko 08.02
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest 60 m př./EleH/B2 6 Lipsko 12.12
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest 800 m/EleH/B2 6 Lipsko 2:59.51