Karta atleta

Export do excelu
  • Kremel Patrik
  • Narozen: 14.2.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: SKM Valašské Meziříčí
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.75 Brno 26.6.2017
60 m 07.73 h Ostrava 21.1.2018
100 m 12.48 Olomouc 19.5.2018
150 m 18.89 Uherské Hradiště 29.5.2018
150 m 18.51 h Ostrava 3.3.2018
200 m 26.46 Šumperk 13.5.2017
200 m 25.13 h Ostrava 13.2.2018
300 m 43.78 Zlín 10.5.2017
800 m 2:26.18 Třinec 7.5.2017
1000 m 3:18.42 h Praha - Stromovka 9.2.2018
60 m překážek 09.06 Olomouc 26.5.2017
60 m překážek 08.82 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
100 m překážek 14.64 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
200 m překážek 28.57 Znojmo 4.6.2017
pohár rozhlasu 0885 Uherské Hradiště 17.5.2017
pětiboj 2458 Olomouc 26.5.2017
sedmiboj hala 3357 h Praha - Stromovka 9.2.2018
hod kriketovým míčkem 50.68 Olomouc 26.5.2017
vrh koulí 4kg 08.48 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok daleký 5.16 Olomouc 19.5.2018
skok daleký 5.29 h Ostrava 21.1.2018
skok o tyči 2.35 h Ostrava 13.1.2018
skok vysoký 1.57 h Praha - Stromovka 9.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.88 Uherské Hradiště 24.4.2018
60 m 07.73 h Ostrava 21.1.2018
100 m 12.48 Olomouc 19.5.2018
150 m 18.89 Uherské Hradiště 29.5.2018
150 m 18.51 h Ostrava 3.3.2018
200 m 25.13 h Ostrava 13.2.2018
1000 m 3:18.42 h Praha - Stromovka 9.2.2018
60 m překážek 08.82 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
100 m překážek 14.64 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
200 m překážek 28.83 Uherské Hradiště 15.5.2018
sedmiboj hala 3357 h Praha - Stromovka 9.2.2018
vrh koulí 4kg 08.48 h Praha - Stromovka 9.2.2018
skok daleký 5.16 Olomouc 19.5.2018
skok daleký 5.29 h Ostrava 21.1.2018
skok o tyči 2.35 h Ostrava 13.1.2018
skok vysoký 1.57 h Praha - Stromovka 9.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B05 Hranice DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B05 Hranice DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B04 Hranice DNS
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m př./Žci/F 7 Brno-Pod Palackého vrchem 14.64
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Žci/B01 5 Brno-Pod Palackého vrchem 29.79
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m př./Žci/R01 6 Brno-Pod Palackého vrchem 15.01
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci/F 5 Uherské Hradiště 5.08
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B03 2 Uherské Hradiště 18.89
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci/F Uherské Hradiště 15.31
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) dálka/M 15 Olomouc 5.16
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/M/B04 4 Olomouc 12.48
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/M/B06 MS Olomouc 25.85
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B01 2 Uherské Hradiště 28.83
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci Uherské Hradiště 14.88
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci 5 Uherské Hradiště 5.06
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žci/R02 2 Frýdek-Místek 08.13
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žci Frýdek-Místek 5.25
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B03 2 Uherské Hradiště 07.88
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Žci 6 Uherské Hradiště 5.07
24.04.2018 1. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m př./Žci Uherské Hradiště 15.32
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 5 Ostrava 08.89
03.03.2018 Mistrovství ČR žáků a žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/R2 5 Ostrava 18.51
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žci/F Ostrava - Vítkovice 18.75
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žci/B1 1 Ostrava - Vítkovice 07.78
27.02.2018 Kontrolní měřený trénink (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m př./Žci/F Ostrava - Vítkovice 09.11
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 6 Ostrava 09.14
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F 6 Ostrava 09.13
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice) 150 m/J/B5 1 Ostrava 18.52
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žci/R02 2 Olomouc 09.07
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/R02 4 Olomouc 07.86
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žci/FB 4 Olomouc 08.02
16.02.2018 Přebor Olomouckého kraje starších žáků a starších žákyň (AK Olomouc) 60 m př./Žci/FB 4 Olomouc 09.24
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/R3 6 Ostrava 07.84
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/M/B5 2 Ostrava 25.13
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 2 Ostrava 08.94
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F Ostrava 08.93
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B2 4 Praha - Stromovka 07.79
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci 6 Praha - Stromovka 3:18.42
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Žci/B1 5 Praha - Stromovka 08.89
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Žci 12 Praha - Stromovka 1.57
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/Žci 11 Praha - Stromovka 2.30
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Žci 12 Praha - Stromovka 5.27
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Žci 17 Praha - Stromovka 08.48
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/Žci/F 11 Praha - Stromovka 3357
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R1 8 Ostrava - Vítkovice 07.89
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B3 3 Ostrava - Vítkovice 18.63
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 7 Ostrava - Vítkovice 08.92
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F 7 Ostrava - Vítkovice 08.82
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R2 2 Ostrava 07.73
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/F 8 Ostrava 07.84
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B1 5 Ostrava 18.98
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/R1 6 Ostrava 08.85
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/F 7 Ostrava 08.83
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žci 9 Ostrava 5.29
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) sedmiboj h/Žci 6 Ostrava 3090
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/B1 6 Ostrava 07.85
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) dálka/Žci 10 Ostrava 5.05
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) koule 4kg/Žci 13 Ostrava 08.19
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) výška/Žci 12= Ostrava 1.44
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) 60 m př./Žci/B1 5 Ostrava 09.07
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) tyč/Žci 5= Ostrava 2.35
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) 1000 m/Žci 10 Ostrava 3:26.16