Karta atleta

Export do excelu
  • Ljunggren Marie
  • Narozen: 29.3.2003
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Praha - Děkanka 10.6.2018
60 m 08.32 h Praha - Stromovka 2.12.2017
100 m 14.03 Praha - Kotlářka 8.9.2016
150 m 19.32 Praha - Děkanka 14.6.2017
150 m 19.96 h Praha - Stromovka 2.12.2017
200 m 30.41 Praha - Kotlářka 8.9.2016
300 m 44.67 Praha - Juliska 31.5.2017
300 m 46.40 h Praha-Strahov 22.2.2018
60 m překážek 12.23 Praha-Juliska 12.5.2016
sprintérský trojboj 1688 Praha - Kotlářka 8.9.2016
vrh koulí 2kg 08.09 Praha 24.9.2015
vrh koulí 3kg 07.72 Praha - Juliska 16.5.2018
skok daleký 4.56 Praha - Eden 30.8.2017
skok daleký 4.47 h Praha - Strahov 21.1.2017
skok vysoký 1.31 Praha-Stromovka 21.6.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.99 Praha - Děkanka 10.6.2018
60 m 08.37 h Praha - Strahov 27.1.2018
150 m 19.39 Praha - Juliska 19.6.2018
150 m 20.13 h Praha - Stromovka 10.1.2018
300 m 46.08 Praha - Eden 29.5.2018
300 m 46.40 h Praha-Strahov 22.2.2018
vrh koulí 3kg 07.72 Praha - Juliska 16.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) 150 m/Žky/B01 1 Praha - Juliska 19.39
19.06.2018 III. kolo MPD žactva skupina "B" (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Juliska 08.18
17.06.2018 Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B2 1 Jihlava 08.01
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R02 1 Praha - Děkanka 08.06
10.06.2018 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FA Praha - Děkanka 07.99
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Eden 08.29
29.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (ASK Slavia Praha) 300 m/Žky/B01 1 Praha - Eden 46.08
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/B01 1 Praha - Juliska 08.21
16.05.2018 1. kolo kvalifikace MPD žactva, skupina B (TJ Dukla Praha) koule 3kg/Žky 9 Praha - Juliska 07.72
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žky/B14 1 Praha-Strahov 20.25
22.02.2018 Veřejné závody PAS staršího žactva (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/Žky/B3 3 Praha-Strahov 46.40
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 08.44
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žky/B13 Praha-Stromovka DNS
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/FB Praha - Strahov 20.30
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 150 m/Žky/R5 1 Praha - Strahov 20.38
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/FA 4 Praha - Strahov 08.37
27.01.2018 Přebor Prahy starších žáků a starších žákyň (SK Jeseniova) 60 m/Žky/R6 1 Praha - Strahov 08.42
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B1 5 Praha - Stromovka 08.39
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B1 2 Praha - Stromovka 20.13