Karta atleta

Export do excelu
  • Feilhauerová Ema
  • Narozen: 24.4.2005
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.43 Opava 29.5.2018
60 m 08.88 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
150 m 21.10 Frýdek-Místek 21.6.2018
150 m 22.68 h Ostrava 8.1.2017
300 m 44.50 Opava 12.5.2018
300 m 45.59 h Ostrava 13.1.2018
600 m 1:50.59 Brno 5.9.2016
600 m 1:59.90 h Ostrava 2.3.2016
800 m 2:32.08 Kolín 1.6.2018
800 m 2:35.60 h Ostrava 21.1.2018
1500 m 5:27.52 Ostrava - Vítkovice 25.9.2017
1500 m 5:33.81 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
60 m překážek 10.19 Kolín 1.6.2018
60 m překážek 11.02 h Ostrava 21.1.2018
pohár rozhlasu 1823 Kopřivnice, 23.5.2018
pětiboj 2960 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 400g 25.94 Třinec 28.6.2018
hod kriketovým míčkem 47.64 Kolín 1.6.2018
vrh koulí 2kg 08.34 Ostrava-Martinov 20.5.2018
vrh koulí 2kg 07.95 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
skok daleký 4.72 Kolín 1.6.2018
skok daleký 4.83 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
skok vysoký 1.48 Opava 10.5.2018
skok vysoký 1.49 h Hustopeče 25.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 Opava 29.5.2018
60 m 08.88 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
150 m 21.10 Frýdek-Místek 21.6.2018
300 m 44.50 Opava 12.5.2018
300 m 45.59 h Ostrava 13.1.2018
600 m 1:53.59 Kopřivnice, 23.5.2018
800 m 2:32.08 Kolín 1.6.2018
800 m 2:35.60 h Ostrava 21.1.2018
1500 m 5:27.95 Třinec 24.5.2018
1500 m 5:33.81 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
60 m překážek 10.19 Kolín 1.6.2018
60 m překážek 11.02 h Ostrava 21.1.2018
pohár rozhlasu 1823 Kopřivnice, 23.5.2018
pětiboj 2960 Kolín 1.6.2018
hod oštěpem 400g 25.94 Třinec 28.6.2018
hod kriketovým míčkem 47.64 Kolín 1.6.2018
vrh koulí 2kg 08.34 Ostrava-Martinov 20.5.2018
vrh koulí 2kg 07.95 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
skok daleký 4.72 Kolín 1.6.2018
skok daleký 4.83 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
skok vysoký 1.48 Opava 10.5.2018
skok vysoký 1.49 h Hustopeče 25.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž/F MS Hranice 2:36.26
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) koule 2kg/Žkm/F Třinec 08.20
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm/F Třinec 25.94
28.06.2018 Krajský pohár ve vrzích (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm/F Třinec 44.25
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B01 5 Frýdek-Místek 21.10
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) výška/Žkm Frýdek-Místek 1.46
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) výška/Žkm/F MS Jičín 1.46
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) 60 m př./Žkm/B01 MS Jičín 11.04
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) oštěp 400g/Žkm/F MS Jičín 19.36
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva, skupina B (AC Turnov, z.s.) 60 m/Žky/R04 MS Turnov 08.80
14.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva, skupina B (AC Turnov, z.s.) dálka/Žky MS Turnov 4.25
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm Kolín 2960
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm/B3 3 Kolín 10.19
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 6 Kolín 47.64
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B2 5 Kolín 08.57
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm 7 Kolín 4.72
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B2 2 Kolín 2:32.08
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) dálka/Žkm 5 Opava 4.43
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) 60 m/Žkm/B01 3 Opava 08.43
29.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Moravskoslezský, Kategorie III a IV (Jana Gellnerová, jana.gellnerova@seznam.cz) poharR/Žkm 9 Opava 1132
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Žkm/F Třinec 5:27.95
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) výška/Žkm/F Třinec 1.43
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B01 Třinec DNF
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) 600 m/Žkm Kopřivnice, 1:53.59
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) výška/Žkm Kopřivnice, 1.48
23.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kopřivnice, Kategorie III a IV (Antonín Slezák, tondasle@atles.cz) poharR/Žkm Kopřivnice, 1823
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm 5 Ostrava-Martinov 08.34
20.05.2018 2. Krajský vrhačský pohár mládeže MSK 2018 (Atletika Poruba) oštěp 400g/Žkm Ostrava-Martinov 23.38
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) výška/Ž MS Olomouc 1.41
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) kriket/Žkm 6 Opava 42.03
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm Opava 4.85
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B1 2 Opava 44.50
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žkm Opava 1.48
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 400g/Žkm Opava 25.58
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B03 1 Opava 20.26
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm Třebíč 2716
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 2 Třebíč 08.73
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B01 1 Třebíč 2:34.68
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žkm/B01 2 Třebíč 10.50
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žkm/F Třebíč 41.75
05.05.2018 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žkm/F Třebíč 4.57
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B03 1 Frýdek-Místek 08.81
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm 5 Frýdek-Místek 42.48
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) výška/Žkm Frýdek-Místek 1.45
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) oštěp 400g/Žkm Opava 22.77
28.04.2018 Krajský vrhačský pohár mládeže (TJ Sokol Opava) koule 2kg/Žkm 7 Opava 07.12
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) pětiboj/Žkm Frýdek-Místek 2521
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/F 4 Frýdek-Místek 08.99
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm Frýdek-Místek 2:39.81
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m př./Žkm Frýdek-Místek 11.06
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm Frýdek-Místek 43.52
25.04.2018 KP MSK družstev ml.žactva 1.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm Frýdek-Místek 4.59
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 2kg/Žkm/F 4 Brno 07.96
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F Brno 4.73
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B01 2 Brno 08.64
10.03.2018 Tradiční Valašská laťka (Valašské Meziříčí , ZŠ Masaryk) výška/Žkm 6 Valašské Meziříčí 1.45
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žkm/B01 1 Jablonec nad Nisou 46.48
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Žkm/F01 Jablonec nad Nisou 4.60
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/Žkm/F Jablonec nad Nisou 1.44
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/F1 5 Ostrava - Vítkovice 4.50
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R8 1 Ostrava - Vítkovice 08.88
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) koule 2kg/Žkm/F 6 Ostrava - Vítkovice 07.95
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) výška/Žkm/F 6 Ostrava - Vítkovice 1.40
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 1500 m/Žkm Ostrava - Vítkovice 5:33.81
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žkm 8= Ostrava - Vítkovice 1.36
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žkm Ostrava - Vítkovice 4.83
25.01.2018 Hustopečské skákání - žáci (SK Atletika Hustopeče, o.s.) výška/Žkm 4 Hustopeče 1.49
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/B1 3 Ostrava 2:35.60
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/R1 3 Ostrava 11.02
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/F 8 Ostrava 11.13
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) dálka/Žkm/F1 4 Ostrava 4.66
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žkm Ostrava DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B6 2 Ostrava 45.59