Karta atleta

Export do excelu
  • Velíšek Jakub
  • Narozen: 26.1.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.44 h Kladno 15.1.2018
60 m 09.27 Slaný 11.5.2018
150 m 22.96 Beroun 18.5.2018
150 m 23.87 h Praha - Strahov 11.2.2018
300 m 53.95 Kladno 2.6.2017
800 m 3:01.27 Slaný 11.5.2018
800 m 2:53.90 h Praha - Strahov 11.2.2018
50 m překážek 11.01 h Kladno 15.1.2018
60 m překážek 12.57 Slaný 11.5.2018
pohár rozhlasu 0218 Kolín 22.5.2018
pětiboj 1012 Slaný 11.5.2018
hod kriketovým míčkem 35.50 Slaný 11.5.2018
skok daleký 4.07 Kolín 22.5.2018
skok daleký 3.95 h Kladno 15.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.44 h Kladno 15.1.2018
60 m 09.27 Slaný 11.5.2018
150 m 22.96 Beroun 18.5.2018
150 m 23.87 h Praha - Strahov 11.2.2018
800 m 3:01.27 Slaný 11.5.2018
800 m 2:53.90 h Praha - Strahov 11.2.2018
50 m překážek 11.01 h Kladno 15.1.2018
60 m překážek 12.57 Slaný 11.5.2018
pohár rozhlasu 0218 Kolín 22.5.2018
pětiboj 1012 Slaný 11.5.2018
hod kriketovým míčkem 35.50 Slaný 11.5.2018
skok daleký 4.07 Kolín 22.5.2018
skok daleký 3.95 h Kladno 15.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žcm 15 Kolín 4.07
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žcm 48 Kolín 0218
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žcm 50= Kolín 0000
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - východ, Kategorie III a IV (Morávek Antonín , antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žcm 4 Kolín 09.52
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) 150 m/Žcm/B03 2 Beroun 22.96
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun) kriket/Žcm/F 22 Beroun 31.90
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m/Žcm/B 15 Slaný 09.27
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 800 m/Žcm/B 20 Slaný 3:01.27
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) 60 m př./Žcm/B 22 Slaný 12.57
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) kriket/Žcm 15 Slaný 35.50
11.05.2018 Přebor mladšího žactva středních Čech – západ v pětiboji (ŠSK Slaný - atletika a AC TEPO Kladno) dálka/Žcm 15 Slaný 4.01
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kladno, Kategorie IV poharR/Žci Kladno 0000
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B11 4 Praha - Strahov 23.87
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žcm/B03 5 Praha - Strahov 2:53.90
15.01.2018 Oddílový 4 boj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m př./Žcm 6 Kladno 11.01
15.01.2018 Oddílový 4 boj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 50 m/Žcm 5 Kladno 08.44
15.01.2018 Oddílový 4 boj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žcm Kladno 3.95
15.01.2018 Oddílový 4 boj mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) výška/Žcm Kladno NM