Karta atleta

Export do excelu
  • Benda Pavel
  • Narozen: 25.3.1992
  • Místo narození: Most
  • Výška / váha: 170 cm / 67 kg
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér Radek Šíma
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.12 Chomutov 15.8.2017
50 m 06.16 Chomutov 15.8.2017
60 m 06.93 Ústí nad Labem 17.9.2015
60 m 06.83 h Praha-Juliska 21.1.2014
100 m 10.56 Ústí nad Orlicí 31.8.2013
150 m 16.28 Kadaň 11.5.2016
150 m 16.01 h Praha-Strahov 17.1.2014
200 m 21.53 Turnov 29.6.2013
200 m 21.69 h Chemnitz 4.1.2014
300 m 34.19 Bílina 28.4.2012
300 m 34.21 h Praha-Strahov 17.1.2014
400 m 47.62 Ostrava 26.6.2013
400 m 47.68 h Vídeň 8.2.2014
500 m 1:02.57 Praha 4.5.2012
500 m 1:03.22 h Praha-Strahov 16.1.2015
800 m 2:05.07 Ústí nad Labem 17.9.2015
sprintérský trojboj 2634 Bílina 15.8.2015
skok daleký 0 Bílina 31.5.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.07 h Praha-Stromovka 3.2.2018
100 m 10.86 Děčín 16.6.2018
200 m 21.76 Kolín 19.5.2018
200 m 22.00 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 34.53 Bílina 28.4.2018
300 m 35.21 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 49.30 Kolín 19.5.2018
400 m 49.46 h Praha - Stromovka 17.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/M Bílina DNS
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 5 Kladno 11.19
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/R1 3 Kladno 22.07
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B3 1 Nové Město nad Metují 22.03
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) 100 m/M/B01 3 Kladno 11.10
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B01 5 Mladá Boleslav 21.83
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/M/B01 2 Mladá Boleslav 50.65
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 100 m/M/R01 1 Děčín 11.03
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 200 m/M/B01 1 Děčín 22.15
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 100 m/M/F Děčín 10.86
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/M/B01 2 Nové Město nad Metují 21.82
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 400 m/M/B01 3 Nové Město nad Metují 49.50
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 200 m/M/B1 7 Praha 22.00
31.05.2018 Atletický mítink královského města (Atletika Kadaň) 200 m/M/B01 1 Kadaň 21.98
31.05.2018 Atletický mítink královského města (Atletika Kadaň) 100 m/M/B01 1 Kadaň 10.88
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 200 m/Dci/B01 MS Bílina 22.22
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 400 m/Dci/B01 MS Bílina 49.54
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B01 2 Kolín 49.30
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B02 2 Kolín 21.76
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/M/B01 3 Praha - Přátelství 22.39
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/M/B01 2 Ostrov 10.87
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 y/M/B02 1 Ostrov 10.02
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B01 3 Praha - Eden 34.55
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B01 3 Praha - Eden 15.99
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/M/B01 1 Bílina 34.53
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 400 m/M/R1 4 Praha - Stromovka 49.46
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/M/R4 2 Praha - Stromovka 22.14
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 400 m/M/B01 1 Jablonec nad Nisou 50.47
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest 200 m/M/B4 2 Lipsko 22.19
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest 60 m/M/R1 3 Lipsko 07.15
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest 60 m/M/F 7 Lipsko 07.08
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B4 MS Praha-Stromovka 22.00
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FB MS Praha-Stromovka 07.07
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R3 MS Praha-Stromovka 07.13
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 400 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 50.10
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/M/B06 Praha - Stromovka DNS
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B5 1 Praha-Stromovka 22.32
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B22 2 Praha-Stromovka 22.20
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 60 m/M/B2 MS Praha - Stromovka 07.27
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 6 Praha-Stromovka 07.18
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B19 3 Praha-Stromovka 07.14
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B3 3 Praha-Stromovka 35.21
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika, TJ Sp) 60 m/M/R1 MS Praha - Strahov 07.13
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/M/R3 3 Chemnitz 07.23