Karta atleta

Export do excelu
  • Ntemo Armin
  • Narozen: 26.3.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 170 cm / 56 kg
  • Klub / oddíl: USK PROVOD Ústí n/L.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.12 Chomutov 20.5.2018
60 m 07.01 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m 11.11 Děčín 16.6.2018
150 m 17.57 Břeclav 23.9.2017
200 m 22.65 Meziboří 13.5.2018
200 m 22.98 h Ostrava 24.2.2018
300 m 37.36 Bílina 28.4.2018
300 m 38.51 h Jablonec nad Nisou 2.12.2017
pohár rozhlasu 1230 Ústí nad Labem 10.5.2018
vrh koulí 4kg 08.86 Ústí nad Labem 10.5.2018
skok daleký 5.75 Bílina 9.5.2018
skok daleký 5.93 h Jablonec nad Nisou 27.12.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.12 Chomutov 20.5.2018
60 m 07.01 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
100 m 11.11 Děčín 16.6.2018
200 m 22.65 Meziboří 13.5.2018
200 m 22.98 h Ostrava 24.2.2018
300 m 37.36 Bílina 28.4.2018
pohár rozhlasu 1230 Ústí nad Labem 10.5.2018
vrh koulí 4kg 08.86 Ústí nad Labem 10.5.2018
skok daleký 5.75 Bílina 9.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/R3 3 Praha-Juliska 11.13
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/Dci/F Praha-Juliska
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 200 m/M/B01 3 Děčín 23.00
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 100 m/M/R03 1 Děčín 11.11
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 100 m/M/F Děčín 11.19
05.06.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (ASK Děčín) 200 m/Dci/B01 1 Děčín 22.71
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/F Ústí nad Labem 11.50
31.05.2018 Atletický mítink královského města (Atletika Kadaň) 200 m/M/B01 2 Kadaň 22.74
31.05.2018 Atletický mítink královského města (Atletika Kadaň) 100 m/M/B01 2 Kadaň 11.12
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/R01 1 Bílina 11.16
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 200 m/Dci/B01 1 Bílina 22.86
26.05.2018 KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/F Bílina 11.27
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 60 m/M/FA Chomutov 07.17
20.05.2018 2. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (TJ VTŽ Chomutov,z.s.) 60 m/M/R04 1 Chomutov 07.12
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R04 Kladno DQ
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B05 MS Kladno 22.87
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 100 m/M/R01 1 Meziboří 11.36
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 100 m/M/FA Meziboří 11.28
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) 200 m/M/B01 1 Meziboří 22.65
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (Mgr. Květoslav Kolařík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) koule 4kg/Žci 21 Ústí nad Labem 08.86
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (Mgr. Květoslav Kolařík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) poharR/Žci Ústí nad Labem 1230
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Ústí nad Labem, Kategorie III a IV (Mgr. Květoslav Kolařík, kvetoslav.kolarik@zsvinarska.cz, 734445630) 60 m/Žci Ústí nad Labem 07.20
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) dálka/Dci/F Bílina 5.75
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/R01 1 Bílina 11.21
09.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS dorostu a st. žactva (AK Bílina) 100 m/Dci/FA Bílina 11.22
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) 100 m/Dci/F Ústí nad Labem 11.03
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) 100 m/Dci/R01 1 Ústí nad Labem 11.30
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 300 m/M/B01 6 Bílina 37.36
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/M/B01 2 Bílina 07.05
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R3 1 Ostrava 07.03
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/F Ostrava 07.02
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/R2 3 Ostrava 22.98
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m/M/R06 1 Jablonec nad Nisou 07.14
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m/M/F Jablonec nad Nisou 07.01
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 200 m/M/B01 2 Jablonec nad Nisou 24.11
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dci/R01 MS Jablonec nad Nisou 07.23
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B4 1 Praha - Strahov 23.39
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/R1 2 Praha - Strahov 07.18