Karta atleta

Export do excelu
  • Giger Nathalie Felici
  • Narozen: 27.3.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Nové Město na Moravě z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.44 Jihlava 9.9.2017
100 m 13.14 Jihlava 16.6.2018
200 m 27.08 Pacov 27.5.2018
200 m 28.76 h Praha - Strahov 20.1.2018
300 m 44.38 Jihlava 9.9.2017
400 m 62.72 Pacov 20.8.2017
400 m 67.80 h Praha - Strahov 20.1.2018
800 m 2:45.56 Jihlava 29.4.2017
sprintérský trojboj 2073 Kolín 23.8.2017
skok daleký 4.72 Jihlava 16.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.14 Jihlava 16.6.2018
200 m 27.08 Pacov 27.5.2018
200 m 28.76 h Praha - Strahov 20.1.2018
400 m 62.83 Pardubice 9.6.2018
400 m 67.80 h Praha - Strahov 20.1.2018
skok daleký 4.72 Jihlava 16.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) 100 m/Dky/B01 2 Jihlava 13.14
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) 200 m/Dky Jihlava 27.48
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) dálka/Dky/F 4 Jihlava 4.72
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Ž/B02 5 Pardubice 62.83
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B02 7 Pardubice 27.29
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dky/B01 2 Pacov 27.08
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dky/B01 2 Pacov 13.41
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/R02 2 Litomyšl 13.16
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/FB 4 Litomyšl 13.56
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B03 1 Litomyšl 27.82
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dky/B01 3 Třebíč 13.34
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dky/B02 2 Třebíč 64.24
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dky/B01 2 Jihlava 13.40
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 200 m/Dky/B02 1 Jihlava 27.39
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dky/B3 2 Praha - Strahov 28.76
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 400 m/Dky/B2 1 Praha - Strahov 67.80