Karta atleta

Export do excelu
  • Kühwegová Aneta
  • Narozen: 29.1.2002
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Dorostenky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.52 Třebíč 5.6.2018
60 m 08.88 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m 13.60 Třebíč 12.5.2018
200 m 27.70 Třebíč 5.6.2018
400 m 61.16 Jihlava 16.6.2018
800 m 3:01.81 Třebíč 23.4.2017
sprintérský trojboj 1999 Třebíč 5.6.2018
hod oštěpem 500g 24.59 Jihlava 16.6.2018
skok daleký 3.97 Třebíč 21.5.2017
skok daleký 3.98 h Praha - Strahov 20.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 Třebíč 5.6.2018
60 m 08.88 h Praha - Strahov 20.1.2018
100 m 13.60 Třebíč 12.5.2018
200 m 27.70 Třebíč 5.6.2018
400 m 61.16 Jihlava 16.6.2018
sprintérský trojboj 1999 Třebíč 5.6.2018
hod oštěpem 500g 24.59 Jihlava 16.6.2018
skok daleký 3.98 h Praha - Strahov 20.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Ústí nad Orlicí 62.40
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 200 m/Ž/B03 Ústí nad Orlicí DNS
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) oštěp 500g/Dky 9 Jihlava 24.59
16.06.2018 Krajský přebor mužů a žen (Atletika Jihlava) 400 m/Dky/F Jihlava 61.16
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Ž/B02 2 Pardubice 61.47
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Ž/B03 4 Pardubice 27.80
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprint. tr/Ž 5 Třebíč 1999
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B01 3 Třebíč 27.70
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Ž/B01 4 Třebíč 08.52
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/B01 4 Třebíč 13.72
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Dky/B02 2 Pacov 13.96
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dky/B01 4 Pacov 28.44
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Dky/B01 5 Třebíč 13.60
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Dky/B03 1 Třebíč 63.38
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 300 m př./Dky/B01 Jihlava DNF
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 100 m/Dky/B02 2 Jihlava 13.73
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dky/R3 2 Praha - Strahov 08.88
20.01.2018 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) dálka/Dky/F 11 Praha - Strahov 3.98