Karta atleta

Export do excelu
  • Jemelka Matouš
  • Narozen: 20.3.1996
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC TRACK & FIELD Brno z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.7 Brno 10.4.2018
60 m 07.88 h Ostrava 3.2.2018
200 m 25.07 Hodonín 30.6.2018
200 m 25.24 h Ostrava 20.1.2018
300 m 41.0 Brno 10.4.2018
400 m 54.91 Hodonín 30.6.2018
skok daleký 3.88 Brno 10.4.2018
skok daleký 4.50 h Ostrava 20.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.7 Brno 10.4.2018
60 m 07.88 h Ostrava 3.2.2018
200 m 25.07 Hodonín 30.6.2018
200 m 25.24 h Ostrava 20.1.2018
300 m 41.0 Brno 10.4.2018
400 m 54.91 Hodonín 30.6.2018
skok daleký 3.88 Brno 10.4.2018
skok daleký 4.50 h Ostrava 20.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 400 m/M/B02 1 Hodonín 54.91
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 200 m/M/B04 1 Hodonín 25.07
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/M/B02 3 Ostrava - Vítkovice 57.94
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 400 m/M/B03 3 Znojmo 55.56
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) výška/M Jihlava NM
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) tyč/M Jihlava NM
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletika Jihlava) 400 m/M Jihlava 57.51
10.04.2018 Jarní závody na dráze (AC TRACK & FIELD Brno z.s.) 60 m/M/B9 1 Brno 07.7
10.04.2018 Jarní závody na dráze (AC TRACK & FIELD Brno z.s.) 300 m/M/B4 1 Brno 41.0
10.04.2018 Jarní závody na dráze (AC TRACK & FIELD Brno z.s.) dálka/M Brno 3.88
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/M/R2 6 Ostrava 07.88
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/M/R4 6 Ostrava 07.90
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/M 18 Ostrava 4.50
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/M/B2 4 Ostrava 25.24
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/M/R 12 Brno-Nový Lískovec 08.13