Karta atleta

Export do excelu
  • Hrazdil Ondřej
  • Narozen: 28.4.1992
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.07 Olomouc 24.8.2016
60 m 06.94 h Ostrava 20.1.2018
100 m 10.93 Ostrava - Vítkovice 13.6.2018
150 m 16.47 Olomouc 24.8.2016
200 m 22.55 Břeclav 5.6.2016
200 m 23.88 h Bratislava 5.2.2011
300 m 38.52 Olomouc 19.8.2009
400 m 53.85 Hodonín 5.7.2012
400 m 52.51 h Praha-Strahov 6.1.2014
800 m 2:19.88 Břeclav 27.9.2008
sprintérský trojboj 2395 Přerov 1.5.2015
skok daleký 5.10 Prostějov 23.9.2007
skok daleký 5.10 h Olomouc 12.1.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.94 h Ostrava 20.1.2018
100 m 10.93 Ostrava - Vítkovice 13.6.2018
200 m 22.89 Ostrava - Vítkovice 17.6.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 100 m/M/R1 5 Tábor 11.02
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/M/B01 3 Ostrava - Vítkovice 22.89
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/M/R01 1 Ostrava - Vítkovice 11.11
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/M/F Ostrava - Vítkovice 11.08
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 100 m/M/B3 2 Ostrava - Vítkovice 10.93
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/R2 3 Praha - Přátelství 11.20
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/F 5 Praha - Přátelství 11.06
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 100 m/M/B2 2 Turnov 11.14
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R2 Praha - Juliska DQ
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/M/R1 4 Ostrava 06.94
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/M/F Ostrava DNS
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 4 Praha-Stromovka 07.08
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/FA Olomouc 07.05
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/R3 1 Olomouc 07.08