Karta atleta

Export do excelu
  • Láchová Tereza
  • Narozen: 26.7.2006
  • Místo narození: Praha
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér Luděk Lácha / Ctibor Nezdařil
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.01 h Dresden 18.11.2017
60 m 09.31 Mladá Boleslav 25.4.2018
60 m 09.24 h Cottbus 6.1.2018
150 m 22.14 Pacov 10.6.2018
150 m 23.48 h Jablonec nad Nisou 28.2.2018
200 m 32.33 Zittau 8.5.2018
60 m překážek 10.66 Plattling 16.6.2018
60 m překážek 10.36 h Chemnitz 26.11.2017
hod diskem 0,75kg 22.68 Chemnitz 8.6.2018
hod kladivem 3kg 09.65 Brno 14.10.2017
hod oštěpem 400g 35.54 Mladá Boleslav 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 52.62 Mladá Boleslav 30.5.2018
hod plným míčem 1kg 11.00 h Jablonec nad Nisou 27.12.2017
vrh koulí 2kg 09.76 Hradec Králové 21.6.2018
vrh koulí 2kg 09.85 h Praha - Stromovka 11.3.2018
vrh koulí 3kg 07.60 Chemnitz 8.6.2018
vrh koulí 3kg 07.75 h Lipsko 10.2.2018
skok daleký 4.51 Pirna 1.5.2018
skok daleký 4.42 h Senftenberg 9.12.2017
skok vysoký 1.44 Pirna 1.5.2018
skok vysoký 1.41 h Opava 28.1.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.31 Mladá Boleslav 25.4.2018
60 m 09.24 h Cottbus 6.1.2018
150 m 22.14 Pacov 10.6.2018
150 m 23.48 h Jablonec nad Nisou 28.2.2018
200 m 32.33 Zittau 8.5.2018
60 m překážek 10.66 Plattling 16.6.2018
60 m překážek 11.03 h Fürth 3.3.2018
hod diskem 0,75kg 22.68 Chemnitz 8.6.2018
hod oštěpem 400g 35.54 Mladá Boleslav 25.4.2018
hod kriketovým míčkem 52.62 Mladá Boleslav 30.5.2018
vrh koulí 2kg 09.76 Hradec Králové 21.6.2018
vrh koulí 2kg 09.85 h Praha - Stromovka 11.3.2018
vrh koulí 3kg 07.60 Chemnitz 8.6.2018
vrh koulí 3kg 07.75 h Lipsko 10.2.2018
skok daleký 4.51 Pirna 1.5.2018
skok daleký 4.29 h Jablonec nad Nisou 14.2.2018
skok vysoký 1.44 Plattling 16.6.2018
skok vysoký 1.41 h Opava 28.1.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.07.2018 Offene Münchener Meisterschaft výška/Žkm 5 München 1.31
14.07.2018 Offene Münchener Meisterschaft dálka/Žkm 4 München 4.41
14.07.2018 Offene Münchener Meisterschaft 60 m př./Žkm/B3 2 München 11.61
14.07.2018 Offene Münchener Meisterschaft disk 0,75kg/Žkm München 19.35
14.07.2018 Offene Münchener Meisterschaft oštěp 400g/Žkm München 30.68
08.07.2018 Mehrkampf-Kreismeisterschaften U16-U12 (LAV Naila) výška/Žkm Naila 1.35
08.07.2018 Mehrkampf-Kreismeisterschaften U16-U12 (LAV Naila) dálka/Žkm Naila 4.12
23.06.2018 Regionalmeisterschaften U12, U14 & U16 mit Rahmenwettbewerben U10 (HSG Turbine Zittau) dálka/Žkm Zittau 4.48
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm MS Hradec Králové 50.78
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žkm MS Hradec Králové 1.39
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) koule 2kg/Žkm MS Hradec Králové 09.76
21.06.2018 3. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm MS Hradec Králové 0.00
17.06.2018 3. kolo KPD dospělých (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) oštěp 400g/Žkm/F MS Jablonec nad Nisou 33.66
17.06.2018 3. kolo KPD dospělých (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) dálka/Ž/F MS Jablonec nad Nisou 4.46
16.06.2018 Niederbayerische Meisterschaften (TSV Plattling) 60 m př./Žkm/F Plattling 10.66
16.06.2018 Niederbayerische Meisterschaften (TSV Plattling) výška/Žkm Plattling 1.44
16.06.2018 Niederbayerische Meisterschaften (TSV Plattling) dálka/Žkm/F1 8 Plattling 3.25
16.06.2018 Niederbayerische Meisterschaften (TSV Plattling) oštěp 400g/Žkm Plattling 33.53
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žkm/B04 1 Pacov 22.14
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 400g/Žkm/FB Pacov 25.57
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 2kg/Žkm/FB Pacov 09.25
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žkm/F Pacov 1.36
09.06.2018 9. Kreis-Kinder- & Jugendspiele (OSLV Bautzen) 60 m př./Žkm/B2 1 Bautzen 10.77
09.06.2018 9. Kreis-Kinder- & Jugendspiele (OSLV Bautzen) výška/Žkm Bautzen 1.40
09.06.2018 9. Kreis-Kinder- & Jugendspiele (OSLV Bautzen) dálka/Žkm Bautzen 4.49
08.06.2018 Abendsportfest des LAC Erdgas Chemnitz (LAC Erdgas Chemnitz) koule 3kg/Žkm Chemnitz 07.60
08.06.2018 Abendsportfest des LAC Erdgas Chemnitz (LAC Erdgas Chemnitz) disk 0,75kg/Žkm Chemnitz 22.68
08.06.2018 Abendsportfest des LAC Erdgas Chemnitz (LAC Erdgas Chemnitz) oštěp 400g/Žkm Chemnitz 32.00
02.06.2018 Regionalmeisterschaft Einzel Jugend U14 und Kinder U12 (SV Vorwärts Zwickau) 60 m př./Žkm/B2 1 Zwickau 10.73
02.06.2018 Regionalmeisterschaft Einzel Jugend U14 und Kinder U12 (SV Vorwärts Zwickau) výška/Žkm 4 Zwickau 1.25
02.06.2018 Regionalmeisterschaft Einzel Jugend U14 und Kinder U12 (SV Vorwärts Zwickau) oštěp 400g/Žkm Zwickau 31.59
30.05.2018 Závody mládeže ( mladší a starší žactvo,dorost a junioři ) (AC Mladá Boleslav) 60 m/Ž/B02 3 Mladá Boleslav 09.35
30.05.2018 Závody mládeže ( mladší a starší žactvo,dorost a junioři ) (AC Mladá Boleslav) výška/Žkm Mladá Boleslav 1.35
30.05.2018 Závody mládeže ( mladší a starší žactvo,dorost a junioři ) (AC Mladá Boleslav) kriket/Žkm Mladá Boleslav 52.62
30.05.2018 Závody mládeže ( mladší a starší žactvo,dorost a junioři ) (AC Mladá Boleslav) oštěp 400g/Žkm Mladá Boleslav 30.86
27.05.2018 Mehrkampf Jugend U14 und Kinder U12 (SV Motor Großenhain) 60 m př./Žkm/B6 3 Großenhain 10.79
27.05.2018 Mehrkampf Jugend U14 und Kinder U12 (SV Motor Großenhain) dálka/Žkm Großenhain 4.42
25.05.2018 29. Sachsenmeeting des LAC Erdgas Chemnitz (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m př./Žkm/B1 2 Chemnitz 11.02
25.05.2018 29. Sachsenmeeting des LAC Erdgas Chemnitz (LAC Erdgas Chemnitz) dálka/Žkm Chemnitz 4.26
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) výška/Žkm/F MS Veselí nad Lužnicí 1.42
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) oštěp 400g/Žkm/F MS Veselí nad Lužnicí 31.68
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) kriket/Žkm/F MS Veselí nad Lužnicí 50.89
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) koule 2kg/Žkm/F MS Veselí nad Lužnicí 09.13
19.05.2018 8. veřejné závody PAS - hod oštěpem (do 17 let) (ASK Slavia Praha) oštěp 400g/Žkm Praha - Eden 32.47
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina A (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) oštěp 400g/Žkm MS Jablonec nad Nisou 32.90
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina A (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) výška/Žkm MS Jablonec nad Nisou 1.39
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina A (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) dálka/Žkm MS Jablonec nad Nisou 4.47
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina A (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) kriket/Žkm MS Jablonec nad Nisou 47.41
12.05.2018 Kreismeisterschaften Mehrkampf U10 bis U20 und Mehrkampf M/W (HSG Turbine Zittau) 60 m př./Žkm Zittau 10.97
12.05.2018 Kreismeisterschaften Mehrkampf U10 bis U20 und Mehrkampf M/W (HSG Turbine Zittau) oštěp 400g/Žkm Zittau 34.45
12.05.2018 Kreismeisterschaften Mehrkampf U10 bis U20 und Mehrkampf M/W (HSG Turbine Zittau) dálka/Žkm Zittau 4.34
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) koule 2kg/Žkm/F Blansko 09.09
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) výška/Žkm/F Blansko 1.35
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) oštěp 400g/Žkm/F Blansko 33.48
08.05.2018 Abendsportfest Sprint/Sprung /Hürden (HSG Turbine Zittau) 60 m př./Žkm/B1 1 Zittau 10.95
08.05.2018 Abendsportfest Sprint/Sprung /Hürden (HSG Turbine Zittau) 60 m př./Žkm/B2 1 Zittau 10.98
08.05.2018 Abendsportfest Sprint/Sprung /Hürden (HSG Turbine Zittau) dálka/Žkm Zittau 4.37
08.05.2018 Abendsportfest Sprint/Sprung /Hürden (HSG Turbine Zittau) 200 m/Žkm Zittau 32.33
06.05.2018 Kreismeisterschaften Kreis Süd U14 bis U20 (BLV Oberpfalz Kreis Süd) 60 m př./Žkm/B2 1 Bad Kötzting 11.07
06.05.2018 Kreismeisterschaften Kreis Süd U14 bis U20 (BLV Oberpfalz Kreis Süd) výška/Žkm Bad Kötzting 1.33
06.05.2018 Kreismeisterschaften Kreis Süd U14 bis U20 (BLV Oberpfalz Kreis Süd) dálka/Žkm Bad Kötzting 4.27
05.05.2018 Kreis-Meisterschaften 2018 - U14/U12 (LAV Naila) výška/Žkm Naila 1.40
05.05.2018 Kreis-Meisterschaften 2018 - U14/U12 (LAV Naila) dálka/Žkm Naila 4.27
01.05.2018 45. Schülersportfest LSV Pirna (LSV Pirna) 60 m př./Žkm/R4 2 Pirna 10.81
01.05.2018 45. Schülersportfest LSV Pirna (LSV Pirna) dálka/Žkm Pirna 4.51
01.05.2018 45. Schülersportfest LSV Pirna (LSV Pirna) koule 3kg/Žkm Pirna 07.43
01.05.2018 45. Schülersportfest LSV Pirna (LSV Pirna) výška/Žkm Pirna 1.44
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) oštěp 400g/Žkm Zittau 33.31
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) výška/Žkm Zittau 1.36
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) dálka/Žkm Zittau 4.33
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) koule 3kg/Žkm Zittau 07.40
25.04.2018 Zahajovací závody všech kategorií (AC Mladá Boleslav) oštěp 400g/Žkm Mladá Boleslav 35.54
25.04.2018 Zahajovací závody všech kategorií (AC Mladá Boleslav) 150 m/Ž/B01 3 Mladá Boleslav 24.05
25.04.2018 Zahajovací závody všech kategorií (AC Mladá Boleslav) 60 m/Ž/B01 2 Mladá Boleslav 09.31
25.04.2018 Zahajovací závody všech kategorií (AC Mladá Boleslav) dálka/Ž Mladá Boleslav 4.43
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žkm 5 Nymburk 4.27
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) koule 2kg/Žkm Nymburk 09.57
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) 150 m/Žkm/B02 4 Nymburk 23.14
21.04.2018 Lößnitzsportfest 2018 (SSV Planeta Radebeul) výška/Žkm Radebeul 1.35
21.04.2018 Lößnitzsportfest 2018 (SSV Planeta Radebeul) dálka/Žkm Radebeul 4.30
15.04.2018 Předkolo oblastního přeboru družstev mužů a žen Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) koule 2kg/Žkm Stará Boleslav 09.04
15.04.2018 Předkolo oblastního přeboru družstev mužů a žen Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) kriket/Žkm Stará Boleslav 50.20
15.04.2018 Předkolo oblastního přeboru družstev mužů a žen Středočeský kraj (TJ Spartak Čelákovice) oštěp 400g/Žkm Stará Boleslav 34.68
14.04.2018 1. Werfertag 2018 (LG Süd Berlin) koule 3kg/Žkm Berlin 07.51
14.04.2018 1. Werfertag 2018 (LG Süd Berlin) disk 0,75kg/Žkm 4 Berlin 18.14
14.04.2018 1. Werfertag 2018 (LG Süd Berlin) oštěp 400g/Žkm Berlin 30.16
07.04.2018 13. Werferpokal (SV 1870 Großolbersdorf) koule 3kg/Žkm Großolbersdorf 06.97
07.04.2018 13. Werferpokal (SV 1870 Großolbersdorf) disk 0,75kg/Žkm Großolbersdorf 19.30
07.04.2018 13. Werferpokal (SV 1870 Großolbersdorf) oštěp 400g/Žkm Großolbersdorf 31.25
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) koule 2kg/Žkm Praha - Stromovka 09.85
11.03.2018 Meziměstské utkání Praha-Brno-Ostrava-Bratislava mladších žáků a mladších žákyň (Pražský atletický svaz) dálka/Žkm 8 Praha - Stromovka 3.89
10.03.2018 Lausitzer Meisterschaften (TSV Senftenberg) výška/Žkm Senftenberg 1.33
10.03.2018 Lausitzer Meisterschaften (TSV Senftenberg) koule 3kg/Žkm Senftenberg 07.53
03.03.2018 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) 60 m/Žkm/B4 2 Fürth 09.32
03.03.2018 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) 60 m př./Žkm/B1 1 Fürth 11.03
03.03.2018 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) výška/Žkm Fürth 1.38
03.03.2018 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) dálka/Žkm 5 Fürth 4.15
03.03.2018 Landesoffenes Hallensportfest U12 + U14 (LAC Quelle Fürth) koule 3kg/Žkm Fürth 07.40
28.02.2018 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 2kg/Žkm/F Jablonec nad Nisou 09.55
28.02.2018 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Ž/B03 3 Jablonec nad Nisou 23.48
28.02.2018 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Ž/F 9 Jablonec nad Nisou 4.16
18.02.2018 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) výška/Žky Jablonec nad Nisou 1.35
18.02.2018 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) dálka/Ž 6 Jablonec nad Nisou 4.20
18.02.2018 Jablonecký skokanský mítink (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) koule 2kg/Žkm Jablonec nad Nisou 09.80
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 2kg/Žkm/F 5 Jablonec nad Nisou 09.40
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Žkm/F01 9 Jablonec nad Nisou 4.24
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) výška/Žkm/F Jablonec nad Nisou 1.38
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) dálka/Ž/F 25 Jablonec nad Nisou 4.29
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 2kg/Žkm/F Jablonec nad Nisou 09.06
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest 60 m/Žkm/R7 4 Lipsko 09.43
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest dálka/Žkm 5 Lipsko 4.20
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest koule 3kg/Žkm Lipsko 07.75
10.02.2018 16. MITGAS Schüler-Hallensportfest výška/Žkm Lipsko 1.30
07.02.2018 Brněnská laťka (JAC Brno) výška/Žkm Brno DNS
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) výška/Žkm/F Jablonec nad Nisou DNS
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 10 Opava 4.07
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) výška/Ž 4 Opava 1.41
28.01.2018 Okresní přebor (sprinty,výška,dálka) (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/B1 3 Opava 09.35
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B7 4 Jablonec nad Nisou 09.47
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž/F Jablonec nad Nisou NM
24.01.2018 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 2kg/Žkm/F Jablonec nad Nisou 09.30
20.01.2018 1. Bewerb UWW Hallen-Cup 18 60 m/Žkm 7 Wien 09.37
20.01.2018 1. Bewerb UWW Hallen-Cup 18 výška/Žkm 2= Wien 1.30
14.01.2018 23. Wintersportfest (LAC Berlin) 60 m/Žky/R1 2 Berlin 09.26
14.01.2018 23. Wintersportfest (LAC Berlin) 60 m př./Žky/B1 3 Berlin 12.48
06.01.2018 Deutsch - Polnisches Hallenmeeting (LC Cottbus) 60 m/Žkm/B4 2 Cottbus 09.24
06.01.2018 Deutsch - Polnisches Hallenmeeting (LC Cottbus) 60 m př./Žkm/B1 1 Cottbus 11.13