Karta atleta

Export do excelu
  • Vácha Jan
  • Narozen: 23.3.1999
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: 176 cm / 74 kg
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Jaroslav Vlček
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.49 Přerov 28.9.2014
60 m 07.10 Ostrava 10.5.2016
60 m 06.95 h Ostrava 17.1.2017
100 m 10.77 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
150 m 16.73 Ostrava 10.5.2016
150 m 16.51 h Ostrava 17.1.2017
200 m 21.93 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
200 m 21.95 h Ostrava 24.2.2018
300 m 36.26 Uherské Hradiště 4.5.2016
300 m 35.91 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
400 m 52.45 Uherské Hradiště 17.9.2015
600 m 1:43.80 Ostrava-Vítkovice 23.5.2012
800 m 2:16.73 Frýdek-Místek 1.5.2014
800 m 2:40.09 h Ostrava 14.12.2012
1000 m 2:58.16 Třinec 4.10.2014
1000 m 3:03.83 h Praha-Stromovka 7.2.2014
1500 m 4:38.33 Břeclav 10.10.2017
60 m překážek 10.28 Třinec 7.7.2012
60 m překážek 08.35 h Praha - Strahov 13.12.2014
100 m překážek 14.14 Brno 8.9.2014
200 m překážek 27.72 Opava 22.6.2014
300 m překážek 41.10 Třinec 23.5.2015
sprintérský trojboj 2589 Přerov 1.5.2018
středoškolský pohár 2716 Uherské Hradiště 21.9.2017
pětiboj 2078 Třinec 9.6.2012
pětiboj hala 1526 h Olomouc 10.3.2012
sedmiboj hala 3837 h Praha-Stromovka 7.2.2014
devítiboj 4908 Třinec 7.6.2014
čtyřboj 2555 Opava 28.5.2014
hod diskem 1kg 35.42 Třinec 7.6.2014
hod oštěpem 600g 33.85 Praha 12.7.2014
hod oštěpem 700g 27.88 Opava 8.7.2014
hod kriketovým míčkem 48.79 Třinec 9.6.2012
vrh koulí 3kg 09.60 Havířov 26.4.2012
vrh koulí 3kg 10.83 h Ostrava 30.11.2012
vrh koulí 4kg 12.25 Frýdek Místek 29.5.2015
vrh koulí 4kg 11.30 h Olomouc 25.1.2014
skok daleký 6.40 Brno 8.9.2014
skok daleký 6.45 h Ostrava 14.1.2017
skok o tyči 2.60 Třinec 7.6.2014
skok o tyči 2.84 h Olomouc 25.1.2014
skok vysoký 1.51 Třinec 7.6.2014
skok vysoký 1.56 h Olomouc 25.1.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.97 h Ostrava 24.2.2018
100 m 10.88 Praha - Juliska 19.5.2018
150 m 16.71 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
200 m 22.06 Praha - Juliska 19.5.2018
200 m 21.95 h Ostrava 24.2.2018
300 m 35.91 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
sprintérský trojboj 2589 Přerov 1.5.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R3 4 Praha - Juliska 10.89
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/FB 4 Praha - Juliska 10.88
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B3 6 Praha - Juliska 22.06
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dci/R01 MS Kolín 11.10
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/J/B01 1 Olomouc 22.17
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/J/B01 1 Olomouc 11.08
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M Přerov 2589
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 2 Přerov 06.96
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B01 1 Přerov 11.03
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B01 2 Přerov 22.45
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/J/R2 2 Ostrava 06.98
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/J/F 7 Ostrava 06.97
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/J/R2 2 Ostrava 21.95
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/J/F 5 Ostrava 22.23
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R1 5 Praha - Stromovka 07.01
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/R1 1 Ostrava 07.02
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 60 m/M/F1 Ostrava 06.98
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) 200 m/M/B1 1 Ostrava 22.22
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/M/R1 7 Ostrava 07.03
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 200 m/M/B1 3 Ostrava 22.37
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) 60 m/M/F1 Ostrava DQ
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/R1 1 Ostrava 07.03
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/F Ostrava 06.97
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/R1 2 Ostrava 22.37
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 60 m/M/R9 3 Vídeň 07.16
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 200 m/M/B11 1 Vídeň 22.92
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice) 60 m/M Ostrava 07.01
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/R1 2 Ostrava 07.10
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/J/F 4 Ostrava 07.09
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 1 Ostrava 22.62
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) 150 m/M/B1 1 Ostrava 16.85
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice) 60 m/J/B1 MS Ostrava 07.19
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m/J/B2 2 Ostrava - Vítkovice 35.91
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice) 150 m/J/B1 1 Ostrava - Vítkovice 16.71