Karta atleta

Export do excelu
  • Vajda Lukáš
  • Narozen: 29.8.2004
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: Atletika Holešov, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.57 Přerov 28.9.2016
60 m 08.28 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
60 m 08.34 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
100 m 14.17 Přerov 28.9.2016
150 m 19.35 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
150 m 20.50 h Ostrava 21.1.2018
200 m 29.09 Přerov 1.5.2017
300 m 47.25 Zlín 10.5.2017
300 m 44.11 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
800 m 2:56.71 Zlín 14.9.2016
60 m překážek 11.62 Hranice 1.10.2017
200 m překážek 30.80 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
sprintérský trojboj 0999 Uherské Hradiště 28.9.2017
pětiboj 0869 Zlín 14.9.2016
hod kriketovým míčkem 28.90 Zlín 11.5.2016
skok daleký 4.58 Hodonín 30.6.2018
skok daleký 4.33 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
skok vysoký 1.15 Uherské Hradiště 26.4.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.28 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
60 m 08.34 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
150 m 19.35 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
150 m 20.50 h Ostrava 21.1.2018
300 m 44.11 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2018
200 m překážek 30.80 Brno-Pod Palackého vrchem 3.6.2018
skok daleký 4.58 Hodonín 30.6.2018
skok daleký 4.33 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) dálka/M/F 20 Hodonín 4.58
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žci/B05 1 Brno-Pod Palackého vrchem 19.35
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Žci/B03 2 Brno-Pod Palackého vrchem 30.80
03.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žci/R06 1 Brno-Pod Palackého vrchem 08.28
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B01 MS Uherské Hradiště 32.47
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Žci/B03 MS Uherské Hradiště 20.02
29.05.2018 3. kolo družstev staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B02 MS Uherské Hradiště 08.57
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Žci/B03 MS Uherské Hradiště 08.53
15.05.2018 2. kolo družstev a KP jednotlivců staršího žactva Zlínského kraje (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m př./Žci/B02 MS Uherské Hradiště 33.32
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 60 m/Žci/R1 7 Ostrava - Vítkovice 08.35
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) dálka/Žci/F 10 Ostrava - Vítkovice 4.33
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba) 300 m/Žci/B2 2 Ostrava - Vítkovice 44.81
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R5 2 Ostrava - Vítkovice 08.34
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 300 m/Žci/B3 5 Ostrava - Vítkovice 44.11
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 60 m/Žci/R4 7 Ostrava 08.41
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) 150 m/Žci/B7 5 Ostrava 20.50
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice) výška/Žci Ostrava NM