2. kolo krajského přeboru družstev žactva
Nové Město na Moravě (17. 5. 2009)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej FikrOndřej Fikr | 94 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Petr ŘíhaPetr Říha | 94 | TJ Slavoj Pacov | 08.08 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček | 95 | TJ Spartak Třebíč | 08.55 | |||||||||||||||
4 | Radek HruškaRadek Hruška | 95 | TJ Slavoj Pacov | 08.66 | |||||||||||||||
MB | Jan PalánJan Palán | 95 | Atletika Jihlava | 09.29 | |||||||||||||||
MB | Tomáš SrnecTomáš Srnec | 95 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 09.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman HorníkRoman Horník | 94 | TJ Spartak Třebíč | 08.04 | |||||||||||||||
2 | Petr PalásekPetr Palásek | 94 | TJ Slavoj Pacov | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HabrTomáš Habr | 94 | Atletika Jihlava | 08.25 | |||||||||||||||
4 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 08.27 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav ZemanJaroslav Zeman | 94 | Atletika Jihlava | 08.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŘíhaPetr Říha | 94 | TJ Slavoj Pacov | 07.94 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Roman HorníkRoman Horník | 94 | TJ Spartak Třebíč | 08.06 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Petr PalásekPetr Palásek | 94 | TJ Slavoj Pacov | 08.10 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej FikrOndřej Fikr | 94 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.17 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš HabrTomáš Habr | 94 | Atletika Jihlava | 08.26 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 08.58 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MokříšJan Mokříš | 96 | Atletika Jihlava | 09.60 | |||||||||||||||
2 | Michal KovářMichal Kovář | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.01 | |||||||||||||||
3 | Michal CibulkaMichal Cibulka | 96 | TJ Spartak Třebíč | 10.55 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PomazalLukáš Pomazal | 99 | TJ Slavoj Pacov | 10.74 | |||||||||||||||
5 | Vít KratochvílVít Kratochvíl | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.05 | |||||||||||||||
6 | Tomáš DoležalTomáš Doležal | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KratochvílPetr Kratochvíl | 96 | TJ Spartak Třebíč | 08.70 | |||||||||||||||
2 | Kamil MrňaKamil Mrňa | 96 | TJ Spartak Třebíč | 08.90 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KaunLukáš Kaun | 99 | TJ Slavoj Pacov | 10.05 | |||||||||||||||
4 | Karel SedláčekKarel Sedláček | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.23 | |||||||||||||||
5 | Ladislav ValachLadislav Valach | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.37 | |||||||||||||||
6 | Jiří StudenýJiří Studený | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr JelínekPetr Jelínek | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Jakub NovákJakub Novák | 99 | TJ Slavoj Pacov | 10.41 | |||||||||||||||
3 | Lukáš DoležalLukáš Doležal | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.07 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HornýLukáš Horný | 97 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 11.14 | |||||||||||||||
5 | Jan MoravecJan Moravec | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.64 | |||||||||||||||
6 | Jan SekyraJan Sekyra | 99 | TJ Slavoj Pacov | 11.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal NejedlýMichal Nejedlý | 96 | TJ Spartak Třebíč | 08.95 | |||||||||||||||
2 | Ondřej SuchýOndřej Suchý | 97 | Atletika Jihlava | 09.53 | |||||||||||||||
3 | Jan KábrdaJan Kábrda | 96 | TJ Slavoj Pacov | 10.30 | |||||||||||||||
4 | Miroslav NovotnýMiroslav Novotný | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.52 | |||||||||||||||
5 | Jiří DaněkJiří Daněk | 99 | TJ Slavoj Pacov | 10.61 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 09.58 | |||||||||||||||
2 | Matěj MalecMatěj Malec | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.14 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal NejedlýMichal Nejedlý | 96 | TJ Spartak Třebíč | 08.95 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr KratochvílPetr Kratochvíl | 96 | TJ Spartak Třebíč | 08.99 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kamil MrňaKamil Mrňa | 96 | TJ Spartak Třebíč | 09.04 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr JelínekPetr Jelínek | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.38 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej SuchýOndřej Suchý | 97 | Atletika Jihlava | 09.59 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 10.07 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan MokříšJan Mokříš | 96 | Atletika Jihlava | 09.48 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Michal KovářMichal Kovář | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.06 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj MalecMatěj Malec | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.10 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KaunLukáš Kaun | 99 | TJ Slavoj Pacov | 10.16 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Karel SedláčekKarel Sedláček | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.28 | |||||||||||||||
6 | Jan KábrdaJan Kábrda | 96 | TJ Slavoj Pacov | 10.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 08.46 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Monika CabejškováMonika Cabejšková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 08.68 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 08.73 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Klára ChlubnováKlára Chlubnová | 94 | TJ Spartak Třebíč | 08.96 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina PšeničkováKateřina Pšeničková | 95 | TJ Slavoj Pacov | 09.34 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Monika KratochvílováMonika Kratochvílová | 94 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.44 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.64 | |||||||||||||||
2 | Gabriela MachyánováGabriela Machyánová | 96 | TJ Jiskra Humpolec | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Tereza KuzdasováTereza Kuzdasová | 98 | TJ Slavoj Pacov | 09.82 | |||||||||||||||
4 | Michaela BuchtováMichaela Buchtová | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.07 | |||||||||||||||
5 | Leona KárníkováLeona Kárníková | 98 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 11.48 | |||||||||||||||
6 | Lucie MourkováLucie Mourková | 99 | TJ Slavoj Pacov | 11.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KratochvílováHana Kratochvílová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.37 | |||||||||||||||
3 | Natálie BrožováNatálie Brožová | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 09.52 | |||||||||||||||
4 | Lucie DoležálkováLucie Doležálková | 96 | TJ Jiskra Humpolec | 09.65 | |||||||||||||||
5 | Iva BarešováIva Barešová | 99 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 10.68 | |||||||||||||||
6 | Nikol PacalováNikol Pacalová | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta UchytilováAgáta Uchytilová | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 10.22 | |||||||||||||||
2 | Adéla JílkováAdéla Jílková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 10.38 | |||||||||||||||
3 | Alžběta KociánováAlžběta Kociánová | 97 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 10.79 | |||||||||||||||
4 | Kateřina HoudkováKateřina Houdková | 98 | TJ Slavoj Pacov | 10.92 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ZáviškováKateřina Závišková | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.79 | |||||||||||||||
MB | Kateřina PulgertováKateřina Pulgertová | 99 | TJ Nové Město na Moravě | 10.26 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta HusákováMarkéta Husáková | 96 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 09.16 | |||||||||||||||
2 | Daniela DuškováDaniela Dušková | 98 | TJ Slavoj Pacov | 09.81 | |||||||||||||||
3 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 09.87 | |||||||||||||||
4 | Leona FialováLeona Fialová | 97 | TJ Spartak Třebíč | 09.89 | |||||||||||||||
5 | Lucie DaňkováLucie Daňková | 97 | TJ Slavoj Pacov | 10.33 | |||||||||||||||
6 | Lucie VladekováLucie Vladeková | 97 | TJ Spartak Třebíč | 12.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DuškováNikola Dušková | 97 | TJ Slavoj Pacov | 09.19 | |||||||||||||||
2 | Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 09.47 | |||||||||||||||
3 | Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová | 96 | Atletika Jihlava | 09.64 | |||||||||||||||
4 | Kamila BendováKamila Bendová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 09.87 | |||||||||||||||
5 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | Atletika Jihlava | 10.17 | |||||||||||||||
6 | Markéta PudilováMarkéta Pudilová | 99 | TJ Slavoj Pacov | 12.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 08.78 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta HusákováMarkéta Husáková | 96 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 08.96 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hana KratochvílováHana Kratochvílová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola DuškováNikola Dušková | 97 | TJ Slavoj Pacov | 09.05 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Gabriela MachyánováGabriela Machyánová | 96 | TJ Jiskra Humpolec | 09.13 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 09.43 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 09.46 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová | 96 | Atletika Jihlava | 09.73 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie DoležálkováLucie Doležálková | 96 | TJ Jiskra Humpolec | 09.75 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Daniela DuškováDaniela Dušková | 98 | TJ Slavoj Pacov | 09.81 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza KuzdasováTereza Kuzdasová | 98 | TJ Slavoj Pacov | 09.91 | |||||||||||||||
6 | Natálie BrožováNatálie Brožová | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 09.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor JelínekLibor Jelínek | 94 | Atletika Jihlava | 19.44 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Petr PalásekPetr Palásek | 94 | TJ Slavoj Pacov | 19.79 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Roman HorníkRoman Horník | 94 | TJ Spartak Třebíč | 19.90 | 2.00 | ||||||||||||||
Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | NP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ŘíhaPetr Říha | 94 | TJ Slavoj Pacov | 18.41 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 19.71 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Michal KyusMichal Kyus | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 20.21 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček | 95 | TJ Spartak Třebíč | 20.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek HruškaRadek Hruška | 95 | TJ Slavoj Pacov | 21.41 | |||||||||||||||
2 | Dominik ŽákDominik Žák | 95 | TJ Spartak Třebíč | 23.69 | |||||||||||||||
MB | Jan PalánJan Palán | 95 | Atletika Jihlava | 22.98 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HabrTomáš Habr | 94 | Atletika Jihlava | 20.81 | |||||||||||||||
MB | Tomáš SrnecTomáš Srnec | 95 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 26.05 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr JelínekPetr Jelínek | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 23.16 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jan MokříšJan Mokříš | 96 | Atletika Jihlava | 23.52 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Slavoj Pacov | 23.97 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Rudolf VeletaRudolf Veleta | 96 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 29.55 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SuchýOndřej Suchý | 97 | Atletika Jihlava | 25.09 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Karel SedláčekKarel Sedláček | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 26.84 | |||||||||||||||
3 | Jiří StudenýJiří Studený | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 26.94 | |||||||||||||||
4 | Tomáš TůmaTomáš Tůma | 96 | TJ Spartak Třebíč | 29.45 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj MalecMatěj Malec | 99 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 24.69 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 24.71 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KaunLukáš Kaun | 99 | TJ Slavoj Pacov | 26.06 | |||||||||||||||
4 | Lukáš DoležalLukáš Doležal | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 28.54 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav NovotnýMiroslav Novotný | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 23.41 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KotrbaTomáš Kotrba | 96 | TJ Spartak Třebíč | 23.53 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KábrdaJan Kábrda | 96 | TJ Slavoj Pacov | 25.79 | |||||||||||||||
4 | Richard VeletaRichard Veleta | 98 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 26.36 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr KratochvílPetr Kratochvíl | 96 | TJ Spartak Třebíč | 22.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal KovářMichal Kovář | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 25.88 | |||||||||||||||
3 | Jakub NovákJakub Novák | 99 | TJ Slavoj Pacov | 27.77 | |||||||||||||||
4 | Vít KratochvílVít Kratochvíl | 98 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 29.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 6 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 23.08 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Kamil MrňaKamil Mrňa | 96 | TJ Spartak Třebíč | 28.88 | |||||||||||||||
3 | Jan MoravecJan Moravec | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 29.53 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika CabejškováMonika Cabejšková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 21.34 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Klára ChlubnováKlára Chlubnová | 94 | TJ Spartak Třebíč | 22.54 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Renata DufkováRenata Dufková | 94 | TJ Nové Město na Moravě | 20.87 | |||||||||||||||
MB | Monika KratochvílováMonika Kratochvílová | 94 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 21.31 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 21.13 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 21.17 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Slavoj Pacov | 22.52 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Iva PecováIva Pecová | 95 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 24.23 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana AttaskováJana Attasková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 24.46 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Daniela DuškováDaniela Dušková | 98 | TJ Slavoj Pacov | 25.81 | |||||||||||||||
3 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | Atletika Jihlava | 27.05 | |||||||||||||||
4 | Gabriela MachyánováGabriela Machyánová | 96 | TJ Jiskra Humpolec | 28.80 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 21.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta StrakováAneta Straková | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 24.37 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza KuzdasováTereza Kuzdasová | 98 | TJ Slavoj Pacov | 25.44 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla JílkováAdéla Jílková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 25.65 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŠpačkováNikola Špačková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 22.22 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Ilona AlénkováIlona Alénková | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 24.41 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 26.35 | |||||||||||||||
4 | Markéta PudilováMarkéta Pudilová | 99 | TJ Slavoj Pacov | 32.97 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie BrožováNatálie Brožová | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 23.55 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KosmákováKristýna Kosmáková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 24.35 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 25.05 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 5 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína ŠalomounováPavlína Šalomounová | 96 | Atletika Jihlava | 25.14 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 27.60 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KyusMichal Kyus | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 2:27.33 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KarasJan Karas | 95 | TJ Spartak Třebíč | 2:46.19 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Jiří ŠaclJiří Šacl | 94 | TJ Nové Město na Moravě | 2:21.92 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 2:42.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Slavoj Pacov | 2:51.74 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej StejskalOndřej Stejskal | 96 | TJ Slavoj Pacov | 3:01.41 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub NovákJakub Novák | 99 | TJ Slavoj Pacov | 3:01.44 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ladislav ValachLadislav Valach | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3:10.51 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Rudolf VeletaRudolf Veleta | 96 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 3:24.40 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Viktor BenešViktor Beneš | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:41.49 | |||||||||||||||
MB | Matouš SlonekMatouš Slonek | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 2:55.82 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Slavoj Pacov | 2:44.28 | |||||||||||||||
MB | Lada NovákováLada Nováková | 93 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:29.52 | |||||||||||||||
MB | Anna VeletováAnna Veletová | 93 | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 2:57.59 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana AttaskováJana Attasková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 2:53.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta StrakováAneta Straková | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 2:58.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Gabriela MachyánováGabriela Machyánová | 96 | TJ Jiskra Humpolec | 3:03.85 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína FuksováKarolína Fuksová | 98 | Atletika Jihlava | 3:08.49 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Simona BrožováSimona Brožová | 97 | TJ Jiskra Humpolec | 3:10.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela MarešováMichaela Marešová | 99 | Atletika Jihlava | 3:10.26 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lucie DaňkováLucie Daňková | 97 | TJ Slavoj Pacov | 3:21.33 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Romana MachyánováRomana Machyánová | 99 | Atletika Jihlava | 3:39.73 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Barbora SmitkováBarbora Smitková | 98 | TJ Nové Město na Moravě | 3:04.92 | |||||||||||||||
MB | Karolína JančíkováKarolína Jančíková | 98 | TJ Nové Město na Moravě | 3:10.26 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MičkaLukáš Mička | 96 | TJ Slavoj Pacov | 10.36 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 11.22 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej StejskalOndřej Stejskal | 96 | TJ Slavoj Pacov | 14.85 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš TůmaTomáš Tůma | 96 | TJ Spartak Třebíč | 15.87 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VondráčekTomáš Vondráček | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 12.50 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KotrbaTomáš Kotrba | 96 | TJ Spartak Třebíč | 13.07 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří DaněkJiří Daněk | 99 | TJ Slavoj Pacov | 15.96 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŠpačkováNikola Špačková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 13.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana AttaskováJana Attasková | 96 | TJ Spartak Třebíč | 13.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 15.13 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina HoudkováKateřina Houdková | 98 | TJ Slavoj Pacov | 15.41 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BöhmováKlára Böhmová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 14.27 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Leona FialováLeona Fialová | 97 | TJ Spartak Třebíč | 14.48 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie VladekováLucie Vladeková | 97 | TJ Spartak Třebíč | 14.51 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BuchtováMichaela Buchtová | 97 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 14.10 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Gabriela MachyánováGabriela Machyánová | 96 | TJ Jiskra Humpolec | 14.16 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie DoležálkováLucie Doležálková | 96 | TJ Jiskra Humpolec | 14.54 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 16.28 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub StejskalJakub Stejskal | 95 | TJ Slavoj Pacov | 19.67 | |||||||||||||||
Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj Pacov | NF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek HruškaRadek Hruška | 95 | TJ Slavoj Pacov | 18.59 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Vít MolvaVít Molva | 95 | Atletika Jihlava | 20.99 | |||||||||||||||
Dominik ŽákDominik Žák | 95 | TJ Spartak Třebíč | NP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 15.30 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej FikrOndřej Fikr | 94 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 16.16 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Petr ŘíhaPetr Říha | 94 | TJ Slavoj Pacov | 19.48 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 4 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Libor JelínekLibor Jelínek | 94 | Atletika Jihlava | 15.52 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HavlíčekJakub Havlíček | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 17.91 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 18.85 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PšeničkováKateřina Pšeničková | 95 | TJ Slavoj Pacov | 23.94 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Slavoj Pacov | 20.79 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Renata DufkováRenata Dufková | 94 | TJ Nové Město na Moravě | 19.40 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman, Habr, Pham, Jelínek Zeman, Habr, Pham, Jelínek | Atletika Jihlava | 30.87 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Hruška, Podolský, Říha, Stejskal Hruška, Podolský, Říha, Stejskal | TJ Slavoj Pacov | 31.54 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Kroupa, Sýkora, Horník, Mařík Kroupa, Sýkora, Horník, Mařík | TJ Spartak Třebíč | 31.86 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kotrba, Mrňa, Kratochvíl, Dolák Kotrba, Mrňa, Kratochvíl, Dolák | TJ Spartak Třebíč | 35.94 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Vondráček, Jelínek, Valach, Dvořák Vondráček, Jelínek, Valach, Dvořák | TJ Sokol Velké Meziříčí | 38.16 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Novák, Kábrda, Kaun, Mička Novák, Kábrda, Kaun, Mička | TJ Slavoj Pacov | 38.33 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Homolová, Kratochvílová, Chevalierová, Buchtová Homolová, Kratochvílová, Chevalierová, Buchtová | TJ Sokol Velké Meziříčí | 35.01 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Doležálková, Rajdlíková, Machyánová, Brožová Doležálková, Rajdlíková, Machyánová, Brožová | TJ Jiskra Humpolec | 36.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Frühaufová, Veselá, Homolková, Attasková Frühaufová, Veselá, Homolková, Attasková | TJ Spartak Třebíč | 38.20 | 6.00 | |||||||||||||||
MB | Kolářová, Hajná, Chlubnová, Vejmelková Kolářová, Hajná, Chlubnová, Vejmelková | TJ Spartak Třebíč | 34.39 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kosmáková, Špačková, Bendová, Štěpničková Kosmáková, Špačková, Bendová, Štěpničková | TJ Spartak Třebíč | 36.72 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Brožová N., Alénková, Hálová, Straková Brožová N., Alénková, Hálová, Straková | TJ Jiskra Humpolec | 37.40 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Dušková D., Dušková N., Kuzdasová, Daňková Dušková D., Dušková N., Kuzdasová, Daňková | TJ Slavoj Pacov | 38.73 | 5.00 | |||||||||||||||
4 | Kociánová, Kárníková, Husáková, Barešová Kociánová, Kárníková, Husáková, Barešová | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 40.74 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
94 | 1.70 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít MolvaVít Molva
Atletika Jihlava |
95 | 1.55 | 5.00 | |||||||||||||||
3= |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 1.50 | 3.50 | |||||||||||||||
3= |
Jiří MaříkJiří Mařík
TJ Spartak Třebíč |
95 | 1.50 | 3.50 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj Pacov |
95 | 1.50 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal KyusMichal Kyus
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 1.45 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj Pacov |
95 | 1.45 | ||||||||||||||||
8 |
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika Jihlava |
94 | 1.40 | ||||||||||||||||
9 |
Dominik ŽákDominik Žák
TJ Spartak Třebíč |
95 | 1.30 | ||||||||||||||||
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj Pacov |
96 | 1.40 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kamil MrňaKamil Mrňa
TJ Spartak Třebíč |
96 | 1.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan PalátJan Palát
TJ Spartak Třebíč |
96 | 1.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Richard VeletaRichard Veleta
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
98 | 1.15 | 7.00 | |||||||||||||||
Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč |
96 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana HajnáJana Hajná
TJ Spartak Třebíč |
94 | 1.45 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina PšeničkováKateřina Pšeničková
TJ Slavoj Pacov |
95 | 1.40 | 5.00 | |||||||||||||||
MB |
Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta HusákováMarkéta Husáková
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
96 | 1.30 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Ilona AlénkováIlona Alénková
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 1.20 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Nikola DuškováNikola Dušková
TJ Slavoj Pacov |
97 | 1.20 | 8.50 | |||||||||||||||
4 |
Krystína HálováKrystína Hálová
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 1.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Leona FialováLeona Fialová
TJ Spartak Třebíč |
97 | 1.15 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Kristýna KosmákováKristýna Kosmáková
TJ Spartak Třebíč |
96 | 1.15 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Andrea FrühaufováAndrea Frühaufová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 1.15 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Simona BrožováSimona Brožová
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 1.10 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie VladekováLucie Vladeková
TJ Spartak Třebíč |
97 | 1.10 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Aneta StrakováAneta Straková
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 1.05 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 1.15 | ||||||||||||||||
Gabriela VeseláGabriela Veselá
TJ Spartak Třebíč |
96 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej FikrOndřej Fikr
TJ Sokol Velké Meziříčí |
94 | 5.46 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 5.41 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš PodolskýLukáš Podolský
TJ Slavoj Pacov |
95 | 5.05 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin PerutkaMartin Perutka
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 4.81 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Libor JelínekLibor Jelínek
Atletika Jihlava |
94 | 4.74 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Roman HorníkRoman Horník
TJ Spartak Třebíč |
94 | 4.72 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš HabrTomáš Habr
Atletika Jihlava |
94 | 4.61 | ||||||||||||||||
Petr PalásekPetr Palásek
TJ Slavoj Pacov |
94 | 4.61 | |||||||||||||||||
9 |
Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč |
95 | 4.43 | ||||||||||||||||
10 |
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika Jihlava |
94 | 4.37 | ||||||||||||||||
11 |
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj Pacov |
95 | 4.03 | ||||||||||||||||
12 |
Jan PalánJan Palán
Atletika Jihlava |
95 | 3.85 | ||||||||||||||||
MB |
Michal KyusMichal Kyus
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | NP | ||||||||||||||||
MB |
Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
94 | NP | ||||||||||||||||
Jiří MaříkJiří Mařík
TJ Spartak Třebíč |
95 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Richard VeletaRichard Veleta
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
98 | 3.69 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan MokříšJan Mokříš
Atletika Jihlava |
96 | 3.69 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr JelínekPetr Jelínek
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 3.68 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš VondráčekTomáš Vondráček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 3.53 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Karel SedláčekKarel Sedláček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 3.33 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal KovářMichal Kovář
TJ Sokol Velké Meziříčí |
98 | 3.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj MalecMatěj Malec
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 3.24 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan KábrdaJan Kábrda
TJ Slavoj Pacov |
96 | 3.23 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lukáš PomazalLukáš Pomazal
TJ Slavoj Pacov |
99 | 3.15 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš KaunLukáš Kaun
TJ Slavoj Pacov |
99 | 3.10 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
František DvořákFrantišek Dvořák
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 3.09 | ||||||||||||||||
12 |
Ladislav ValachLadislav Valach
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 2.93 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří StudenýJiří Studený
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 2.90 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej StejskalOndřej Stejskal
TJ Slavoj Pacov |
96 | 2.83 | ||||||||||||||||
15 |
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Sokol Velké Meziříčí |
98 | 2.78 | ||||||||||||||||
16 |
Tomáš MíkaTomáš Míka
TJ Slavoj Pacov |
97 | 2.71 | ||||||||||||||||
17 |
Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 2.46 | ||||||||||||||||
18 |
Jan MoravecJan Moravec
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 2.42 | ||||||||||||||||
19 |
Jan SekyraJan Sekyra
TJ Slavoj Pacov |
99 | 2.38 | ||||||||||||||||
MB |
Viktor BenešViktor Beneš
TJ Nové Město na Moravě |
96 | 3.93 | ||||||||||||||||
Vít KratochvílVít Kratochvíl
TJ Sokol Velké Meziříčí |
98 | NP | |||||||||||||||||
Lukáš DoležalLukáš Doležal
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | NP | |||||||||||||||||
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč |
97 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára ChlubnováKlára Chlubnová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 4.39 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 4.37 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Monika CabejškováMonika Cabejšková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 4.27 | 4.00 | |||||||||||||||
MB |
Renata DufkováRenata Dufková
TJ Nové Město na Moravě |
94 | 4.77 | ||||||||||||||||
MB |
Monika KratochvílováMonika Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
94 | 4.49 | ||||||||||||||||
MB |
Iva PecováIva Pecová
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
95 | 4.12 | ||||||||||||||||
MB |
Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | NP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina HomolováMartina Homolová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 4.23 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 3.92 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 3.86 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ilona AlénkováIlona Alénková
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 3.79 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela RajdlíkováMichaela Rajdlíková
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 3.70 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Natálie BrožováNatálie Brožová
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 3.67 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak Třebíč |
96 | 3.61 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Krystína HálováKrystína Hálová
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 3.31 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kristýna KosmákováKristýna Kosmáková
TJ Spartak Třebíč |
96 | 3.29 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie DoležálkováLucie Doležálková
TJ Jiskra Humpolec |
96 | 3.25 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michaela BuchtováMichaela Buchtová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 3.22 | ||||||||||||||||
12 |
Daniela DuškováDaniela Dušková
TJ Slavoj Pacov |
98 | 3.18 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
98 | 3.00 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina HoudkováKateřina Houdková
TJ Slavoj Pacov |
98 | 2.91 | ||||||||||||||||
15 |
Iva BarešováIva Barešová
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
99 | 2.90 | ||||||||||||||||
16 |
Agáta UchytilováAgáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 2.90 | ||||||||||||||||
17 |
Tereza KuzdasováTereza Kuzdasová
TJ Slavoj Pacov |
98 | 2.88 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla JílkováAdéla Jílková
TJ Spartak Třebíč |
96 | 2.80 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie DaňkováLucie Daňková
TJ Slavoj Pacov |
97 | 2.69 | ||||||||||||||||
20 |
Leona KárníkováLeona Kárníková
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
98 | 2.65 | ||||||||||||||||
21 |
Kateřina ZáviškováKateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 2.62 | ||||||||||||||||
22 |
Lucie MourkováLucie Mourková
TJ Slavoj Pacov |
99 | 2.53 | ||||||||||||||||
MB |
Karolína JančíkováKarolína Jančíková
TJ Nové Město na Moravě |
98 | 3.45 | ||||||||||||||||
MB |
Kateřina PulgertováKateřina Pulgertová
TJ Nové Město na Moravě |
99 | 3.05 | ||||||||||||||||
MB |
Barbora SmitkováBarbora Smitková
TJ Nové Město na Moravě |
98 | 3.03 | ||||||||||||||||
Alžběta KociánováAlžběta Kociánová
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
97 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč |
96 | 08.43 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej MejzlíkOndřej Mejzlík
TJ Spartak Třebíč |
96 | 08.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč |
96 | 08.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan PalátJan Palát
TJ Spartak Třebíč |
96 | 07.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
František DvořákFrantišek Dvořák
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 07.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr KratochvílPetr Kratochvíl
TJ Spartak Třebíč |
96 | 07.18 | 5.00 | |||||||||||||||
Lukáš HornýLukáš Horný
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
97 | 07.18 | 4.00 | ||||||||||||||||
8 |
Michal CibulkaMichal Cibulka
TJ Spartak Třebíč |
96 | 07.17 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš MíkaTomáš Míka
TJ Slavoj Pacov |
97 | 06.34 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč |
97 | 06.31 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana NovotnáZuzana Novotná
TJ Slavoj Pacov |
94 | 08.47 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 07.46 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristina KujalováKristina Kujalová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 06.14 | 4.00 | |||||||||||||||
MB |
Monika KratochvílováMonika Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
94 | 10.23 | ||||||||||||||||
MB |
Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 08.12 | ||||||||||||||||
MB |
Eliška MatuškováEliška Matušková
TJ Nové Město na Moravě |
94 | 07.52 | ||||||||||||||||
MB |
Iva PecováIva Pecová
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
95 | 07.37 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie KalábováLucie Kalábová
Atletika Jihlava |
97 | 07.77 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Gabriela VeseláGabriela Veselá
TJ Spartak Třebíč |
96 | 07.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková
TJ Spartak Třebíč |
96 | 07.35 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 07.10 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Nikola DuškováNikola Dušková
TJ Slavoj Pacov |
97 | 06.81 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Aneta TesaříkováAneta Tesaříková
TJ Spartak Třebíč |
97 | 05.73 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Krystína HálováKrystína Hálová
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 05.38 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika Jihlava |
94 | 11.40 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
94 | 11.32 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub CejpekJakub Cejpek
TJ Spartak Třebíč |
94 | 11.12 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Hynek PhamHynek Pham
Atletika Jihlava |
94 | 10.97 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 10.88 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj Pacov |
95 | 07.64 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 12.02 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 35.79 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan BukalJan Bukal
TJ Spartak Třebíč |
94 | 31.59 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub CejpekJakub Cejpek
TJ Spartak Třebíč |
94 | 30.64 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
94 | 28.29 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel PoustkaDaniel Poustka
TJ Spartak Třebíč |
95 | 19.88 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan NováčekJan Nováček
TJ Spartak Třebíč |
95 | 18.86 | 1.00 | |||||||||||||||
Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika Jihlava |
94 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana HajnáJana Hajná
TJ Spartak Třebíč |
94 | 20.30 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 20.28 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana NovotnáZuzana Novotná
TJ Slavoj Pacov |
94 | 19.20 | 4.00 | |||||||||||||||
MB |
Eliška MatuškováEliška Matušková
TJ Nové Město na Moravě |
94 | 17.98 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdenka KolářováZdenka Kolářová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 29.74 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristina KujalováKristina Kujalová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 17.19 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BukalJan Bukal
TJ Spartak Třebíč |
94 | 33.71 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 24.08 | 5.00 | |||||||||||||||
Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj Pacov |
95 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 40.97 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš KalábTomáš Kaláb
Atletika Jihlava |
94 | 39.05 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 34.37 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub PudilJakub Pudil
TJ Slavoj Pacov |
95 | 22.57 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Daniel PoustkaDaniel Poustka
TJ Spartak Třebíč |
95 | 21.33 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan NováčekJan Nováček
TJ Spartak Třebíč |
95 | 21.28 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Tomáš SrnecTomáš Srnec
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
95 | 21.61 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdenka KolářováZdenka Kolářová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 23.89 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Zuzana NovotnáZuzana Novotná
TJ Slavoj Pacov |
94 | 23.15 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Kamila BendováKamila Bendová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 19.26 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristina KujalováKristina Kujalová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 16.50 | 3.00 | |||||||||||||||
MB |
Iva ZáviškováIva Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
95 | 26.71 | ||||||||||||||||
MB |
Anna VeletováAnna Veletová
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
93 | 16.83 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj Pacov |
96 | 58.32 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš HornýLukáš Horný
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
97 | 46.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč |
97 | 45.22 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal CibulkaMichal Cibulka
TJ Spartak Třebíč |
96 | 43.29 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš KotrbaTomáš Kotrba
TJ Spartak Třebíč |
96 | 40.93 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 40.83 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Čeněk MusilČeněk Musil
TJ Slavoj Pacov |
97 | 38.91 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Spartak Třebíč |
96 | 38.05 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš VondráčekTomáš Vondráček
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 36.60 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč |
96 | 36.51 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
František DvořákFrantišek Dvořák
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 33.16 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej SuchýOndřej Suchý
Atletika Jihlava |
97 | 32.93 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš MíkaTomáš Míka
TJ Slavoj Pacov |
97 | 30.88 | ||||||||||||||||
14 |
Rudolf VeletaRudolf Veleta
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
96 | 29.77 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš PomazalLukáš Pomazal
TJ Slavoj Pacov |
99 | 27.35 | ||||||||||||||||
16 |
Jan PalátJan Palát
TJ Spartak Třebíč |
96 | 26.91 | ||||||||||||||||
17 |
Tomáš TůmaTomáš Tůma
TJ Spartak Třebíč |
96 | 25.53 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš DoležalTomáš Doležal
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 23.56 | ||||||||||||||||
19 |
Jan SekyraJan Sekyra
TJ Slavoj Pacov |
99 | 23.16 | ||||||||||||||||
20 |
Ondřej MejzlíkOndřej Mejzlík
TJ Spartak Třebíč |
96 | 21.92 | ||||||||||||||||
21 |
Jiří DaněkJiří Daněk
TJ Slavoj Pacov |
99 | 21.13 | ||||||||||||||||
MB |
Matouš SlonekMatouš Slonek
TJ Nové Město na Moravě |
97 | 41.50 | ||||||||||||||||
MB |
Viktor BenešViktor Beneš
TJ Nové Město na Moravě |
96 | 41.41 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 17.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana KratochvílováHana Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 39.96 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Gabriela VeseláGabriela Veselá
TJ Spartak Třebíč |
96 | 39.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Markéta HusákováMarkéta Husáková
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
96 | 38.25 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Alžběta KociánováAlžběta Kociánová
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
97 | 37.45 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina ZáviškováKateřina Závišková
TJ Sokol Velké Meziříčí |
96 | 34.81 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Klára BöhmováKlára Böhmová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 34.60 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adéla ChevalierováAdéla Chevalierová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
97 | 32.32 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Aneta TesaříkováAneta Tesaříková
TJ Spartak Třebíč |
97 | 30.65 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie KalábováLucie Kalábová
Atletika Jihlava |
97 | 30.24 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Iva BarešováIva Barešová
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
99 | 29.45 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kamila BendováKamila Bendová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 28.09 | ||||||||||||||||
12 |
Simona BrožováSimona Brožová
TJ Jiskra Humpolec |
97 | 27.54 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie ŠtěpničkováLucie Štěpničková
TJ Spartak Třebíč |
96 | 26.25 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla StrnadováAdéla Strnadová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
98 | 24.35 | ||||||||||||||||
15 |
Barbora HomolkováBarbora Homolková
TJ Spartak Třebíč |
96 | 24.28 | ||||||||||||||||
16 |
Leona KárníkováLeona Kárníková
Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. |
98 | 23.83 | ||||||||||||||||
17 |
Agáta UchytilováAgáta Uchytilová
TJ Sokol Velké Meziříčí |
99 | 23.39 | ||||||||||||||||
18 |
Markéta PudilováMarkéta Pudilová
TJ Slavoj Pacov |
99 | 16.31 | ||||||||||||||||
19 |
Lucie MourkováLucie Mourková
TJ Slavoj Pacov |
99 | 14.32 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč | 085.00 | ||||||||||||||||
2 | VELME VELME | TJ Sokol Velké Meziříčí | 048.00 | ||||||||||||||||
3 | JIHLA JIHLA | Atletika Jihlava | 046.00 | ||||||||||||||||
4 | PACOV PACOV | TJ Slavoj Pacov | 037.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: kladivo 4kg, 100 m př., 100 m př., 100 m př., 800 m, 60 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, výška, dálka, disk 1kg, koule 4kg, oštěp 600g, 100 m př. |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč | 176.00 | ||||||||||||||||
2 | PACOV PACOV | TJ Slavoj Pacov | 092.00 | ||||||||||||||||
3 | VELME VELME | TJ Sokol Velké Meziříčí | 091.00 | ||||||||||||||||
4 | JIHLA JIHLA | Atletika Jihlava | 044.00 | ||||||||||||||||
5 | LEDEC LEDEC | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 036.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, výška, dálka, kriket, koule 3kg, 150 m, 150 m, 150 m, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč | 114.00 | ||||||||||||||||
2 | PACOV PACOV | TJ Slavoj Pacov | 035.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: kladivo 3kg, 100 m př., 100 m př., 60 m, 150 m, 150 m, výška, dálka, disk 1kg, koule 3kg, oštěp 600g |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč | 151.00 | ||||||||||||||||
2 | HUMPO HUMPO | TJ Jiskra Humpolec | 128.50 | ||||||||||||||||
3 | VELME VELME | TJ Sokol Velké Meziříčí | 103.00 | ||||||||||||||||
4 | LEDEC LEDEC | Centrum-DDM Ledeč n/Sáz. | 040.00 | ||||||||||||||||
5 | PACOV PACOV | TJ Slavoj Pacov | 033.50 | ||||||||||||||||
6 | JIHLA JIHLA | Atletika Jihlava | 033.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 800 m, 60 m př., 60 m př., 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 4x60 m, výška, dálka, kriket, koule 3kg, 60 m př., 150 m, 150 m, 4x60 m, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |