Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Jablonec nad Nisou (29. - 31. 5. 2009)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŘíhaMichal Říha | 94 | AC Pardubice | 07.47 | 723 | ||||||||||||||
2 | Jakub KubíčekJakub Kubíček | 94 | USK Praha | 07.61 | 678 | ||||||||||||||
3 | Martin SitaMartin Sita | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.63 | 671 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.67 | 659 | ||||||||||||||
5 | Jan CíchaJan Cícha | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.70 | 650 | ||||||||||||||
6 | Sebastián GunčíkSebastián Gunčík | 94 | TJ Start Havířov | 07.77 | 628 | ||||||||||||||
7 | Filip MatějkaFilip Matějka | 94 | ŠAK ZŠ Pardubice | 07.91 | 586 | ||||||||||||||
8 | Radovan VšelichaRadovan Všelicha | 94 | ASK Slavia Praha | 08.03 | 551 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek BártaHynek Bárta | 94 | AC Česká Lípa | 07.85 | 604 | ||||||||||||||
2 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | TJ Start Havířov | 07.87 | 598 | ||||||||||||||
3 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 07.91 | 586 | ||||||||||||||
4 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 07.97 | 568 | ||||||||||||||
5 | Tomáš MikulaTomáš Mikula | 94 | TJ Start Havířov | 08.11 | 528 | ||||||||||||||
6 | Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk | 94 | TJ Start Havířov | 08.15 | 517 | ||||||||||||||
7 | Michal KunaMichal Kuna | 94 | ASK Slavia Praha | 08.26 | 487 | ||||||||||||||
8 | Jakub HadamčíkJakub Hadamčík | 95 | TJ Sokol Opava | 08.47 | 431 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 30.5.2009) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez | 94 | A. C. TEPO Kladno | 08.10 | 531 | ||||||||||||||
2 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.23 | 495 | ||||||||||||||
3 | Ondřej RýdloOndřej Rýdlo | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.23 | 495 | ||||||||||||||
4 | Richard BzdýlRichard Bzdýl | 94 | TJ Start Havířov | 08.24 | 492 | ||||||||||||||
5 | David MácalDavid Mácal | 94 | AO Slavia Havířov | 08.61 | 396 | ||||||||||||||
6 | Jakub SikoraJakub Sikora | 94 | TJ TŽ Třinec | 08.64 | 388 | ||||||||||||||
7 | Jan NovákJan Novák | 94 | AO Slavia Havířov | 08.74 | 364 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.81 | 616 | ||||||||||||||
2 | Viet Milan LeViet Milan Le | 96 | Atletika Polička | 07.96 | 571 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MatějkaLukáš Matějka | 96 | AC Start Karlovy Vary | 08.05 | 545 | ||||||||||||||
4 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.14 | 520 | ||||||||||||||
5 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.23 | 495 | ||||||||||||||
6 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 08.24 | 492 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.44 | 439 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 08.20 | 503 | ||||||||||||||
2 | Jakub KrausJakub Kraus | 96 | TJ Nová Včelnice | 08.52 | 418 | ||||||||||||||
3 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | AC Start Karlovy Vary | 08.54 | 413 | ||||||||||||||
4 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 08.56 | 408 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 08.72 | 369 | ||||||||||||||
6 | Adam FilipAdam Filip | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.94 | 318 | ||||||||||||||
7 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.06 | 291 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka PrůšováRadka Průšová | 96 | TJ Svitavy | 08.71 | 643 | ||||||||||||||
2 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 08.75 | 632 | ||||||||||||||
3 | Dominika VáchováDominika Váchová | 97 | TJ Start Havířov | 08.95 | 579 | ||||||||||||||
4 | Kristýna HovorkováKristýna Hovorková | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 08.95 | 579 | ||||||||||||||
5 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Bílina | 09.05 | 553 | ||||||||||||||
6 | Michaela MaláMichaela Malá | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.09 | 543 | ||||||||||||||
7 | Tereza ZindulkováTereza Zindulková | 96 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09.11 | 538 | ||||||||||||||
8 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | AHA Vyškov | 09.69 | 402 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KozákováNatálie Kozáková | 96 | AC Česká Lípa | 08.62 | 667 | ||||||||||||||
2 | Michaela MrázkováMichaela Mrázková | 96 | AC Česká Lípa | 08.76 | 629 | ||||||||||||||
3 | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.84 | 608 | ||||||||||||||
4 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 08.86 | 603 | ||||||||||||||
5 | Tereza ŠikolováTereza Šikolová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.01 | 564 | ||||||||||||||
6 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ŠSK ZŠ Filosofská Praha | 09.05 | 553 | ||||||||||||||
7 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.21 | 513 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | TJ Orlová Lutyně | 08.18 | 794 | ||||||||||||||
2 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.21 | 785 | ||||||||||||||
3 | Monika MaškováMonika Mašková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.29 | 761 | ||||||||||||||
4 | Klára LamačováKlára Lamačová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.32 | 752 | ||||||||||||||
5 | Petra JonášováPetra Jonášová | 96 | PSK Olymp Praha | 08.40 | 729 | ||||||||||||||
6 | Tereza KnotkováTereza Knotková | 96 | TJ Svitavy | 08.80 | 618 | ||||||||||||||
7 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 08.90 | 592 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 10.90 | 883 | ||||||||||||||
2 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.06 | 847 | ||||||||||||||
3 | David SazimaDavid Sazima | 87 | ASK Slavia Praha | 11.06 | 847 | ||||||||||||||
4 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.08 | 843 | ||||||||||||||
5 | Antonín VáchaAntonín Vácha | 87 | TJ Dukla Praha | 11.09 | 841 | ||||||||||||||
6 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 11.12 | 834 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JirovecJan Jirovec | 89 | ŠAK Chodov | 11.46 | 761 | ||||||||||||||
2 | Branislav PuvákBranislav Puvák | 78 | Slovakia | 11.49 | 755 | ||||||||||||||
3 | Jan SobotkaJan Sobotka | 85 | AC Mladá Boleslav o.s. | 11.50 | 753 | ||||||||||||||
4 | František StaněkFrantišek Staněk | 87 | ASK Slavia Praha | 11.58 | 736 | ||||||||||||||
5 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 11.60 | 732 | ||||||||||||||
6 | Andrej BicianAndrej Bician | 83 | Slovakia | 11.60 | 732 | ||||||||||||||
7 | Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.93 | 665 | ||||||||||||||
8 | František ŠmídFrantišek Šmíd | 87 | TJ Dukla Praha | 11.97 | 657 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 30.5.2009) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin GabrielMartin Gabriel | 84 | VSK Univerzita Brno | 11.83 | 685 | ||||||||||||||
2 | Jan AndělJan Anděl | 87 | AK Olomouc | 11.89 | 673 | ||||||||||||||
3 | Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla | 88 | Slovakia | 12.01 | 649 | ||||||||||||||
4 | Jakub JandaJakub Janda | 89 | DDM Cvikováček Cvikov | 12.01 | 649 | ||||||||||||||
5 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 12.03 | 645 | ||||||||||||||
6 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.09 | 633 | ||||||||||||||
7 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | 12.19 | 614 | ||||||||||||||
8 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | AC Česká Lípa | 12.30 | 593 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák | 90 | AC Pardubice | 10.82 | 901 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KuptíkOndřej Kuptík | 91 | SK Spartak Praha 4 | 11.09 | 841 | ||||||||||||||
3 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | AC SYNER Turnov | 11.12 | 834 | ||||||||||||||
4 | Jiří KordíkJiří Kordík | 91 | Sokol České Budějovice | 11.35 | 784 | ||||||||||||||
5 | Jan SolfronkJan Solfronk | 90 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.44 | 765 | ||||||||||||||
6 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.45 | 763 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11.15 | 827 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MacháňTomáš Macháň | 90 | ASK Slavia Praha | 11.52 | 748 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KomárekTomáš Komárek | 91 | A. C. TEPO Kladno | 11.53 | 746 | ||||||||||||||
4 | Jan KafkaJan Kafka | 91 | Sokol České Budějovice | 11.66 | 719 | ||||||||||||||
5 | Marko IgličMarko Iglič | 91 | ASK Slavia Praha | 11.74 | 703 | ||||||||||||||
6 | Lukáš TrnkaLukáš Trnka | 91 | Slovakia | 11.75 | 701 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 30.5.2009) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel NyklPavel Nykl | 91 | AC SYNER Turnov | 11.38 | 778 | ||||||||||||||
2 | Maroš PóčMaroš Póč | 91 | Slovakia | 11.65 | 721 | ||||||||||||||
3 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.74 | 703 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch AntošVojtěch Antoš | 90 | ASK Slavia Praha | 11.82 | 687 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KacoLukáš Kaco | 91 | Slovakia | 11.95 | 661 | ||||||||||||||
6 | Patrik FilipPatrik Filip | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.05 | 641 | ||||||||||||||
7 | Ondřej KřelinaOndřej Křelina | 90 | Sokol České Budějovice | 12.10 | 631 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 11.35 | 784 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠenfeldMichal Šenfeld | 92 | AC Česká Lípa | 11.54 | 744 | ||||||||||||||
3 | Michal BrožMichal Brož | 92 | AC SYNER Turnov | 11.57 | 738 | ||||||||||||||
4 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | USK Praha | 11.61 | 730 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek | 92 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.64 | 723 | ||||||||||||||
6 | Ondřej HonkaOndřej Honka | 93 | TJ Sokol Opava | 11.76 | 699 | ||||||||||||||
7 | Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | 11.91 | 669 | ||||||||||||||
8 | Patrik SchindlerPatrik Schindler | 92 | TJ Sokol Opava | 12.19 | 614 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (pá, 29.5.2009) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 11.83 | 685 | ||||||||||||||
2 | Josef LaštůvkaJosef Laštůvka | 92 | TJ Šumperk | 11.91 | 669 | ||||||||||||||
3 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | SK Sporting Příbram | 11.99 | 653 | ||||||||||||||
4 | René HambergerRené Hamberger | 92 | TJ Sušice | 12.15 | 622 | ||||||||||||||
5 | Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 93 | AK Bohumín, o.s. | 12.20 | 612 | ||||||||||||||
6 | Lukáš PosekanýLukáš Posekaný | 92 | A. C. TEPO Kladno | 12.27 | 599 | ||||||||||||||
7 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 12.86 | 492 | ||||||||||||||
8 | Tomáš FriedelTomáš Friedel | 92 | TJ Sokol Opava | 13.05 | 459 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 19.56 | 829 | ||||||||||||||
2 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | ASK Slavia Praha | 19.63 | 820 | ||||||||||||||
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | Atletika Poruba o.s. | 19.74 | 807 | ||||||||||||||
4 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 94 | SK Aktis Praha | 20.12 | 762 | ||||||||||||||
5 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 94 | TJ ČZ Strakonice | 20.17 | 757 | ||||||||||||||
6 | Anna KrutákováAnna Krutáková | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 20.72 | 694 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 29.5.2009) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. | 19.91 | 787 | ||||||||||||||
2 | Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová | 94 | AC Česká Lípa | 20.21 | 752 | ||||||||||||||
3 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 20.29 | 743 | ||||||||||||||
4 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 20.39 | 731 | ||||||||||||||
5 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 20.57 | 711 | ||||||||||||||
6 | Michaela KřemenováMichaela Křemenová | 94 | TJ Vodní stavby Tábor | 20.65 | 702 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 29.5.2009) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | ŠSK Klokan Mor. Nová Ves | 20.84 | 681 | ||||||||||||||
2 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | Atletika Polička | 21.17 | 645 | ||||||||||||||
3 | Anna RiedlováAnna Riedlová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.49 | 611 | ||||||||||||||
4 | Nikola SchmackováNikola Schmacková | 94 | TJ Sokol Opava | 21.60 | 599 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová | 95 | TJ Start Havířov | 21.91 | 567 | ||||||||||||||
6 | Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 95 | AHA Vyškov | 22.95 | 466 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | A. C. TEPO Kladno | 25.74 | 820 | ||||||||||||||
2 | Dana HorskáDana Horská | 84 | Slovakia | 26.54 | 751 | ||||||||||||||
3 | Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková | 86 | AK SSK Vítkovice | 26.68 | 739 | ||||||||||||||
4 | Alexandra PrincováAlexandra Princová | 83 | ASK Slavia Praha | 27.18 | 697 | ||||||||||||||
5 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.44 | 676 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FišerováLucie Fišerová | 85 | A. C. Sparta Praha | 26.35 | 767 | ||||||||||||||
2 | Markéta MalarikováMarkéta Malariková | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 27.16 | 699 | ||||||||||||||
3 | Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková | 80 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 28.64 | 581 | ||||||||||||||
4 | Lenka KriškováLenka Krišková | 88 | Slovakia | 28.74 | 574 | ||||||||||||||
5 | Iveta HorňákováIveta Horňáková | 84 | Slovakia | 29.39 | 526 | ||||||||||||||
6 | Miroslava KažimírováMiroslava Kažimírová | 88 | Slovakia | 29.58 | 512 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana NovákováHana Nováková | 91 | PSK Olymp Praha | 27.26 | 690 | ||||||||||||||
2 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 27.28 | 689 | ||||||||||||||
3 | Janka ČervienkováJanka Červienková | 91 | Slovakia | 27.49 | 672 | ||||||||||||||
4 | Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 27.74 | 651 | ||||||||||||||
5 | Vendula MisiarzováVendula Misiarzová | 90 | TJ TŽ Třinec | 27.90 | 639 | ||||||||||||||
6 | Marie BeranováMarie Beranová | 90 | A. C. TEPO Kladno | 28.89 | 562 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VodováKateřina Vodová | 91 | ACP Olymp Brno | 26.66 | 740 | ||||||||||||||
2 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 27.48 | 672 | ||||||||||||||
3 | Veronika ŠteflíkováVeronika Šteflíková | 91 | Slovakia | 28.21 | 614 | ||||||||||||||
4 | Nikola SuchelováNikola Suchelová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 28.60 | 584 | ||||||||||||||
5 | Vendula ZbořilováVendula Zbořilová | 91 | AC Prostějov | 28.71 | 576 | ||||||||||||||
6 | Martina TejneckáMartina Tejnecká | 91 | AFK Chrudim | 28.76 | 572 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŘehounkováNikola Řehounková | 93 | AC Pardubice | 25.80 | 815 | ||||||||||||||
2 | Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 27.00 | 712 | ||||||||||||||
3 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | AK Zlín | 27.13 | 701 | ||||||||||||||
4 | Hana LuticováHana Luticová | 93 | AC Pardubice | 27.22 | 694 | ||||||||||||||
5 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | USK Praha | 27.68 | 656 | ||||||||||||||
6 | Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková | 93 | AK Zlín | 27.78 | 648 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | PSK Olymp Praha | 27.22 | 694 | ||||||||||||||
2 | Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | 27.24 | 692 | ||||||||||||||
3 | Šárka MaláŠárka Malá | 93 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 27.55 | 667 | ||||||||||||||
4 | Nikola ČernáNikola Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 27.71 | 654 | ||||||||||||||
5 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | PSK Olymp Praha | 28.06 | 626 | ||||||||||||||
6 | Dominika KrupkováDominika Krupková | 92 | ASK Slavia Praha | 28.27 | 610 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marta ŠlaufováMarta Šlaufová | 93 | ASK Slavia Praha | 28.02 | 629 | ||||||||||||||
2 | Klára KosákováKlára Kosáková | 93 | AC TJ Jičín | 28.51 | 591 | ||||||||||||||
3 | Markéta UrbischováMarkéta Urbischová | 93 | TJ Sokol Opava | 29.11 | 546 | ||||||||||||||
4 | Monika PincováMonika Pincová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 29.55 | 514 | ||||||||||||||
5 | Linda KomínkováLinda Komínková | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 30.41 | 454 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 52.86 | 688 | ||||||||||||||
2 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | 53.11 | 677 | ||||||||||||||
3 | Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla | 88 | Slovakia | 54.81 | 606 | ||||||||||||||
4 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 55.81 | 567 | ||||||||||||||
František ŠmídFrantišek Šmíd | 87 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JirovecJan Jirovec | 89 | ŠAK Chodov | 52.65 | 697 | ||||||||||||||
2 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 53.97 | 641 | ||||||||||||||
3 | Jan AndělJan Anděl | 87 | AK Olomouc | 54.74 | 609 | ||||||||||||||
4 | Jakub JandaJakub Janda | 89 | DDM Cvikováček Cvikov | 55.98 | 560 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 49.65 | 831 | ||||||||||||||
2 | Antonín VáchaAntonín Vácha | 87 | TJ Dukla Praha | 50.45 | 794 | ||||||||||||||
3 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 51.30 | 756 | ||||||||||||||
4 | Jan SobotkaJan Sobotka | 85 | AC Mladá Boleslav o.s. | 52.32 | 711 | ||||||||||||||
5 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 53.80 | 648 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 50.36 | 798 | ||||||||||||||
2 | David SazimaDavid Sazima | 87 | ASK Slavia Praha | 51.21 | 760 | ||||||||||||||
3 | Branislav PuvákBranislav Puvák | 78 | Slovakia | 52.66 | 696 | ||||||||||||||
4 | František StaněkFrantišek Staněk | 87 | ASK Slavia Praha | 52.96 | 683 | ||||||||||||||
5 | Andrej BicianAndrej Bician | 83 | Slovakia | 53.04 | 680 | ||||||||||||||
6 | Martin GabrielMartin Gabriel | 84 | VSK Univerzita Brno | 53.47 | 662 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch AntošVojtěch Antoš | 90 | ASK Slavia Praha | 52.20 | 716 | ||||||||||||||
2 | Jiří KordíkJiří Kordík | 91 | Sokol České Budějovice | 52.23 | 715 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MacháňTomáš Macháň | 90 | ASK Slavia Praha | 53.72 | 651 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KomárekTomáš Komárek | 91 | A. C. TEPO Kladno | 54.68 | 612 | ||||||||||||||
5 | Marko IgličMarko Iglič | 91 | ASK Slavia Praha | 54.71 | 611 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KřelinaOndřej Křelina | 90 | Sokol České Budějovice | 56.32 | 547 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel NyklPavel Nykl | 91 | AC SYNER Turnov | 52.42 | 706 | ||||||||||||||
2 | Patrik FilipPatrik Filip | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 53.86 | 645 | ||||||||||||||
3 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 55.52 | 578 | ||||||||||||||
4 | Maroš PóčMaroš Póč | 91 | Slovakia | 56.37 | 545 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KacoLukáš Kaco | 91 | Slovakia | 58.57 | 463 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák | 90 | AC Pardubice | 49.12 | 856 | ||||||||||||||
2 | Jan SolfronkJan Solfronk | 90 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 49.58 | 834 | ||||||||||||||
3 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 50.12 | 809 | ||||||||||||||
4 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 50.73 | 781 | ||||||||||||||
5 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | AC SYNER Turnov | 51.07 | 766 | ||||||||||||||
6 | Jan KafkaJan Kafka | 91 | Sokol České Budějovice | 53.42 | 664 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 53.91 | 643 | ||||||||||||||
2 | Josef LaštůvkaJosef Laštůvka | 92 | TJ Šumperk | 54.63 | 614 | ||||||||||||||
3 | Michal ŠenfeldMichal Šenfeld | 92 | AC Česká Lípa | 55.17 | 592 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PosekanýLukáš Posekaný | 92 | A. C. TEPO Kladno | 55.71 | 571 | ||||||||||||||
5 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 59.98 | 414 | ||||||||||||||
6 | Tomáš FriedelTomáš Friedel | 92 | TJ Sokol Opava | 60.73 | 389 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HonkaOndřej Honka | 93 | TJ Sokol Opava | 52.72 | 694 | ||||||||||||||
2 | René HambergerRené Hamberger | 92 | TJ Sušice | 54.59 | 615 | ||||||||||||||
3 | Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | 54.72 | 610 | ||||||||||||||
4 | Patrik SchindlerPatrik Schindler | 92 | TJ Sokol Opava | 56.12 | 555 | ||||||||||||||
5 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | SK Sporting Příbram | 56.58 | 537 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 51.78 | 734 | ||||||||||||||
2 | Michal BrožMichal Brož | 92 | AC SYNER Turnov | 52.24 | 714 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek | 92 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 52.75 | 692 | ||||||||||||||
4 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | USK Praha | 54.39 | 624 | ||||||||||||||
5 | Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 93 | AK Bohumín, o.s. | 56.05 | 557 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | AC Start Karlovy Vary | 2:32.52 | 466 | ||||||||||||||
2 | Jakub KrausJakub Kraus | 96 | TJ Nová Včelnice | 2:35.94 | 430 | ||||||||||||||
3 | Adam FilipAdam Filip | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:40.10 | 389 | ||||||||||||||
4 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 2:42.21 | 369 | ||||||||||||||
5 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 2:43.54 | 357 | ||||||||||||||
6 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:45.83 | 336 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 2:17.78 | 631 | ||||||||||||||
2 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 2:24.55 | 552 | ||||||||||||||
3 | Viet Milan LeViet Milan Le | 96 | Atletika Polička | 2:24.80 | 549 | ||||||||||||||
4 | Lukáš MatějkaLukáš Matějka | 96 | AC Start Karlovy Vary | 2:36.08 | 429 | ||||||||||||||
5 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:36.98 | 420 | ||||||||||||||
6 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 2:40.19 | 389 | ||||||||||||||
7 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:43.81 | 354 | ||||||||||||||
8 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:47.60 | 320 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie FišerováLucie Fišerová | 85 | A. C. Sparta Praha | 2:23.09 | 782 | ||||||||||||||
2 | Alexandra PrincováAlexandra Princová | 83 | ASK Slavia Praha | 2:23.30 | 779 | ||||||||||||||
3 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | A. C. TEPO Kladno | 2:25.04 | 756 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková | 86 | AK SSK Vítkovice | 2:25.85 | 746 | ||||||||||||||
5 | Markéta MalarikováMarkéta Malariková | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:31.24 | 677 | ||||||||||||||
6 | Lenka KriškováLenka Krišková | 88 | Slovakia | 2:35.17 | 629 | ||||||||||||||
7 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:36.56 | 613 | ||||||||||||||
8 | Dana HorskáDana Horská | 84 | Slovakia | 2:40.88 | 563 | ||||||||||||||
9 | Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková | 80 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 2:41.19 | 559 | ||||||||||||||
10 | Iveta HorňákováIveta Horňáková | 84 | Slovakia | 2:53.05 | 432 | ||||||||||||||
11 | Miroslava KažimírováMiroslava Kažimírová | 88 | Slovakia | 2:55.87 | 404 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula ZbořilováVendula Zbořilová | 91 | AC Prostějov | 2:29.80 | 695 | ||||||||||||||
2 | Kateřina VodováKateřina Vodová | 91 | ACP Olymp Brno | 2:31.98 | 668 | ||||||||||||||
3 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 2:32.16 | 666 | ||||||||||||||
4 | Martina TejneckáMartina Tejnecká | 91 | AFK Chrudim | 2:34.96 | 632 | ||||||||||||||
5 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 2:35.22 | 629 | ||||||||||||||
6 | Nikola SuchelováNikola Suchelová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 2:37.23 | 605 | ||||||||||||||
7 | Janka ČervienkováJanka Červienková | 91 | Slovakia | 2:37.41 | 603 | ||||||||||||||
8 | Vendula MisiarzováVendula Misiarzová | 90 | TJ TŽ Třinec | 2:38.90 | 586 | ||||||||||||||
9 | Veronika ŠteflíkováVeronika Šteflíková | 91 | Slovakia | 2:40.22 | 570 | ||||||||||||||
10 | Marie BeranováMarie Beranová | 90 | A. C. TEPO Kladno | 2:44.02 | 528 | ||||||||||||||
11 | Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:44.05 | 527 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | PSK Olymp Praha | 2:25.92 | 745 | ||||||||||||||
2 | Marta ŠlaufováMarta Šlaufová | 93 | ASK Slavia Praha | 2:33.80 | 646 | ||||||||||||||
3 | Dominika KrupkováDominika Krupková | 92 | ASK Slavia Praha | 2:37.92 | 597 | ||||||||||||||
4 | Linda KomínkováLinda Komínková | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:39.59 | 578 | ||||||||||||||
5 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | PSK Olymp Praha | 2:43.24 | 536 | ||||||||||||||
6 | Nikola ČernáNikola Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:46.68 | 499 | ||||||||||||||
7 | Markéta UrbischováMarkéta Urbischová | 93 | TJ Sokol Opava | 2:47.77 | 487 | ||||||||||||||
8 | Monika PincováMonika Pincová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:49.66 | 467 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | USK Praha | 2:33.91 | 645 | ||||||||||||||
2 | Šárka MaláŠárka Malá | 93 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 2:35.00 | 632 | ||||||||||||||
3 | Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:35.06 | 631 | ||||||||||||||
4 | Nikola ŘehounkováNikola Řehounková | 93 | AC Pardubice | 2:35.78 | 622 | ||||||||||||||
5 | Klára KosákováKlára Kosáková | 93 | AC TJ Jičín | 2:36.96 | 608 | ||||||||||||||
6 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | AK Zlín | 2:38.71 | 588 | ||||||||||||||
7 | Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková | 93 | AK Zlín | 2:39.52 | 578 | ||||||||||||||
8 | Hana LuticováHana Luticová | 93 | AC Pardubice | 2:45.39 | 513 | ||||||||||||||
9 | Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | 2:48.97 | 474 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | Atletika Polička | 2:29.42 | 700 | ||||||||||||||
2 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | ŠSK Klokan Mor. Nová Ves | 2:41.14 | 560 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová | 95 | TJ Start Havířov | 2:43.08 | 538 | ||||||||||||||
4 | Nikola SchmackováNikola Schmacková | 94 | TJ Sokol Opava | 2:46.03 | 506 | ||||||||||||||
5 | Michaela KřemenováMichaela Křemenová | 94 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:46.81 | 497 | ||||||||||||||
6 | Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 95 | AHA Vyškov | 2:51.37 | 449 | ||||||||||||||
7 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 2:55.21 | 411 | ||||||||||||||
8 | Anna RiedlováAnna Riedlová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:59.32 | 372 | ||||||||||||||
9 | Anna KrutákováAnna Krutáková | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:03.86 | 330 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:32.87 | 657 | ||||||||||||||
2 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. | 2:33.34 | 652 | ||||||||||||||
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | Atletika Poruba o.s. | 2:33.92 | 645 | ||||||||||||||
4 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | ASK Slavia Praha | 2:37.65 | 600 | ||||||||||||||
5 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 2:37.81 | 598 | ||||||||||||||
6 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 94 | SK Aktis Praha | 2:38.65 | 588 | ||||||||||||||
7 | Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová | 94 | AC Česká Lípa | 2:45.73 | 509 | ||||||||||||||
8 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 2:51.81 | 445 | ||||||||||||||
9 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 94 | TJ ČZ Strakonice | 2:52.11 | 442 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:43.39 | 535 | ||||||||||||||
2 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 2:46.07 | 505 | ||||||||||||||
3 | Michaela MaláMichaela Malá | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:52.42 | 439 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŠikolováTereza Šikolová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:54.34 | 420 | ||||||||||||||
5 | Tereza ZindulkováTereza Zindulková | 96 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 2:59.82 | 367 | ||||||||||||||
6 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | AHA Vyškov | 3:00.24 | 363 | ||||||||||||||
7 | Kristýna HovorkováKristýna Hovorková | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:01.26 | 354 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 2:33.78 | 646 | ||||||||||||||
2 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 2:43.82 | 530 | ||||||||||||||
3 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Bílina | 2:48.21 | 482 | ||||||||||||||
4 | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:52.61 | 437 | ||||||||||||||
5 | Natálie KozákováNatálie Kozáková | 96 | AC Česká Lípa | 2:53.81 | 425 | ||||||||||||||
6 | Dominika VáchováDominika Váchová | 97 | TJ Start Havířov | 2:57.55 | 388 | ||||||||||||||
7 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ŠSK ZŠ Filosofská Praha | 3:03.40 | 334 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka PrůšováRadka Průšová | 96 | TJ Svitavy | 2:38.08 | 595 | ||||||||||||||
2 | Monika MaškováMonika Mašková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:42.45 | 545 | ||||||||||||||
3 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:51.00 | 453 | ||||||||||||||
4 | Michaela MrázkováMichaela Mrázková | 96 | AC Česká Lípa | 2:55.15 | 412 | ||||||||||||||
5 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | TJ Orlová Lutyně | 2:55.73 | 406 | ||||||||||||||
6 | Klára LamačováKlára Lamačová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2:56.51 | 398 | ||||||||||||||
7 | Tereza KnotkováTereza Knotková | 96 | TJ Svitavy | 3:03.33 | 335 | ||||||||||||||
8 | Petra JonášováPetra Jonášová | 96 | PSK Olymp Praha | 3:11.11 | 269 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1000 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HadamčíkJakub Hadamčík | 95 | TJ Sokol Opava | 3:07.26 | 595 | ||||||||||||||
2 | Hynek BártaHynek Bárta | 94 | AC Česká Lípa | 3:17.21 | 506 | ||||||||||||||
3 | Radovan VšelichaRadovan Všelicha | 94 | ASK Slavia Praha | 3:18.35 | 496 | ||||||||||||||
4 | Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk | 94 | TJ Start Havířov | 3:21.17 | 472 | ||||||||||||||
5 | Michal KunaMichal Kuna | 94 | ASK Slavia Praha | 3:21.43 | 470 | ||||||||||||||
6 | Jakub SikoraJakub Sikora | 94 | TJ TŽ Třinec | 3:21.48 | 469 | ||||||||||||||
7 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 3:22.23 | 463 | ||||||||||||||
8 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3:24.77 | 442 | ||||||||||||||
9 | Jan NovákJan Novák | 94 | AO Slavia Havířov | 3:26.90 | 425 | ||||||||||||||
10 | David MácalDavid Mácal | 94 | AO Slavia Havířov | 3:29.67 | 403 | ||||||||||||||
11 | Richard BzdýlRichard Bzdýl | 94 | TJ Start Havířov | 3:43.31 | 303 | ||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sebastián GunčíkSebastián Gunčík | 94 | TJ Start Havířov | 2:59.70 | 667 | ||||||||||||||
2 | Jan CíchaJan Cícha | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:05.94 | 607 | ||||||||||||||
3 | Martin SitaMartin Sita | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:08.93 | 579 | ||||||||||||||
4 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 3:09.78 | 572 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:11.04 | 560 | ||||||||||||||
6 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | TJ Start Havířov | 3:13.71 | 536 | ||||||||||||||
7 | Ondřej RýdloOndřej Rýdlo | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:18.15 | 497 | ||||||||||||||
8 | Michal ŘíhaMichal Říha | 94 | AC Pardubice | 3:19.31 | 488 | ||||||||||||||
9 | Filip MatějkaFilip Matějka | 94 | ŠAK ZŠ Pardubice | 3:24.80 | 442 | ||||||||||||||
10 | Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez | 94 | A. C. TEPO Kladno | 3:31.38 | 390 | ||||||||||||||
Tomáš MikulaTomáš Mikula | 94 | TJ Start Havířov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 4:42.72 | 663 | ||||||||||||||
2 | David SazimaDavid Sazima | 87 | ASK Slavia Praha | 4:43.49 | 658 | ||||||||||||||
3 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 4:46.81 | 638 | ||||||||||||||
4 | Antonín VáchaAntonín Vácha | 87 | TJ Dukla Praha | 4:48.93 | 625 | ||||||||||||||
5 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 4:49.26 | 623 | ||||||||||||||
6 | Jakub JandaJakub Janda | 89 | DDM Cvikováček Cvikov | 4:49.48 | 622 | ||||||||||||||
7 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 4:51.59 | 609 | ||||||||||||||
8 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:57.74 | 573 | ||||||||||||||
9 | František StaněkFrantišek Staněk | 87 | ASK Slavia Praha | 4:59.17 | 565 | ||||||||||||||
10 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5:06.52 | 523 | ||||||||||||||
11 | Jan SobotkaJan Sobotka | 85 | AC Mladá Boleslav o.s. | 5:15.25 | 475 | ||||||||||||||
12 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 5:24.58 | 426 | ||||||||||||||
13 | Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla | 88 | Slovakia | 5:56.75 | 278 | ||||||||||||||
Andrej BicianAndrej Bician | 83 | Slovakia | DNF | ||||||||||||||||
Jan JirovecJan Jirovec | 89 | ŠAK Chodov | DNP | ||||||||||||||||
Jan AndělJan Anděl | 87 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Martin GabrielMartin Gabriel | 84 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Branislav PuvákBranislav Puvák | 78 | Slovakia | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:33.85 | 720 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch AntošVojtěch Antoš | 90 | ASK Slavia Praha | 4:38.61 | 689 | ||||||||||||||
3 | Jan SolfronkJan Solfronk | 90 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:40.06 | 680 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák | 90 | AC Pardubice | 4:40.89 | 675 | ||||||||||||||
5 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:41.76 | 669 | ||||||||||||||
6 | Patrik FilipPatrik Filip | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:45.79 | 644 | ||||||||||||||
7 | Jan KafkaJan Kafka | 91 | Sokol České Budějovice | 4:50.44 | 616 | ||||||||||||||
8 | Jiří KordíkJiří Kordík | 91 | Sokol České Budějovice | 4:52.07 | 606 | ||||||||||||||
9 | Tomáš MacháňTomáš Macháň | 90 | ASK Slavia Praha | 4:52.60 | 603 | ||||||||||||||
10 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | AC SYNER Turnov | 4:55.57 | 586 | ||||||||||||||
11 | Pavel NyklPavel Nykl | 91 | AC SYNER Turnov | 5:07.66 | 516 | ||||||||||||||
12 | Ondřej KřelinaOndřej Křelina | 90 | Sokol České Budějovice | 5:15.29 | 475 | ||||||||||||||
13 | Marko IgličMarko Iglič | 91 | ASK Slavia Praha | 5:17.70 | 462 | ||||||||||||||
14 | Lukáš KacoLukáš Kaco | 91 | Slovakia | 5:25.67 | 421 | ||||||||||||||
15 | Maroš PóčMaroš Póč | 91 | Slovakia | 5:37.07 | 365 | ||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik SchindlerPatrik Schindler | 92 | TJ Sokol Opava | 4:48.46 | 628 | ||||||||||||||
2 | Michal BrožMichal Brož | 92 | AC SYNER Turnov | 4:50.02 | 619 | ||||||||||||||
3 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 4:50.42 | 616 | ||||||||||||||
4 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | SK Sporting Příbram | 4:50.70 | 614 | ||||||||||||||
5 | Ondřej HonkaOndřej Honka | 93 | TJ Sokol Opava | 4:53.05 | 600 | ||||||||||||||
6 | Michal ŠenfeldMichal Šenfeld | 92 | AC Česká Lípa | 4:56.77 | 578 | ||||||||||||||
7 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 4:57.29 | 575 | ||||||||||||||
8 | Josef LaštůvkaJosef Laštůvka | 92 | TJ Šumperk | 4:58.20 | 570 | ||||||||||||||
9 | Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek | 92 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:02.63 | 545 | ||||||||||||||
10 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 5:10.16 | 503 | ||||||||||||||
11 | Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | 5:10.33 | 502 | ||||||||||||||
12 | Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 93 | AK Bohumín, o.s. | 5:11.83 | 494 | ||||||||||||||
13 | René HambergerRené Hamberger | 92 | TJ Sušice | 5:12.82 | 488 | ||||||||||||||
14 | Tomáš FriedelTomáš Friedel | 92 | TJ Sokol Opava | 5:17.73 | 462 | ||||||||||||||
15 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | USK Praha | 5:45.53 | 326 | ||||||||||||||
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný | 92 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 09.66 | 607 | ||||||||||||||
2 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 09.81 | 578 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MatějkaLukáš Matějka | 96 | AC Start Karlovy Vary | 10.00 | 541 | ||||||||||||||
4 | Viet Milan LeViet Milan Le | 96 | Atletika Polička | 10.05 | 532 | ||||||||||||||
5 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.12 | 519 | ||||||||||||||
6 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 10.32 | 482 | ||||||||||||||
7 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.32 | 482 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +3.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.29 | 488 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 10.31 | 484 | ||||||||||||||
3 | Adam FilipAdam Filip | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.34 | 479 | ||||||||||||||
4 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 10.38 | 471 | ||||||||||||||
5 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 10.44 | 461 | ||||||||||||||
6 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | AC Start Karlovy Vary | 10.90 | 384 | ||||||||||||||
7 | Jakub KrausJakub Kraus | 96 | TJ Nová Včelnice | 11.00 | 368 | ||||||||||||||
8 | Matěj DynybylMatěj Dynybyl | 96 | SK Kotlářka Praha | 11.84 | 247 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | TJ Orlová Lutyně | 10.07 | 699 | ||||||||||||||
2 | Klára LamačováKlára Lamačová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 10.31 | 655 | ||||||||||||||
3 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 10.40 | 639 | ||||||||||||||
4 | Monika MaškováMonika Mašková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.51 | 620 | ||||||||||||||
5 | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | SK Kotlářka Praha | 11.05 | 528 | ||||||||||||||
6 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 11.18 | 507 | ||||||||||||||
7 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 11.25 | 496 | ||||||||||||||
8 | Kristýna HovorkováKristýna Hovorková | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.33 | 339 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika VáchováDominika Váchová | 97 | TJ Start Havířov | 10.52 | 618 | ||||||||||||||
2 | Tereza KnotkováTereza Knotková | 96 | TJ Svitavy | 10.77 | 575 | ||||||||||||||
3 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.79 | 571 | ||||||||||||||
4 | Tereza ŠikolováTereza Šikolová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.95 | 545 | ||||||||||||||
5 | Michaela MrázkováMichaela Mrázková | 96 | AC Česká Lípa | 10.96 | 543 | ||||||||||||||
6 | Natálie KozákováNatálie Kozáková | 96 | AC Česká Lípa | 11.03 | 532 | ||||||||||||||
7 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Bílina | 11.57 | 447 | ||||||||||||||
8 | Michaela MaláMichaela Malá | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.56 | 309 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JonášováPetra Jonášová | 96 | PSK Olymp Praha | 10.25 | 666 | ||||||||||||||
2 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.27 | 662 | ||||||||||||||
3 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ŠSK ZŠ Filosofská Praha | 10.99 | 538 | ||||||||||||||
4 | Radka PrůšováRadka Průšová | 96 | TJ Svitavy | 11.09 | 522 | ||||||||||||||
5 | Tereza ZindulkováTereza Zindulková | 96 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 11.64 | 436 | ||||||||||||||
6 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | AHA Vyškov | 12.34 | 337 | ||||||||||||||
Nela OnderkováNela Onderková | 96 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 29.5.2009) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŘíhaMichal Říha | 94 | AC Pardubice | 13.95 | 841 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 14.15 | 815 | ||||||||||||||
3 | Jakub KubíčekJakub Kubíček | 94 | USK Praha | 14.72 | 745 | ||||||||||||||
4 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 15.00 | 711 | ||||||||||||||
5 | Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez | 94 | A. C. TEPO Kladno | 15.10 | 699 | ||||||||||||||
6 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | TJ Start Havířov | 15.22 | 685 | ||||||||||||||
7 | Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk | 94 | TJ Start Havířov | 15.41 | 663 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 29.5.2009) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MatějkaFilip Matějka | 94 | ŠAK ZŠ Pardubice | 15.11 | 698 | ||||||||||||||
2 | Radovan VšelichaRadovan Všelicha | 94 | ASK Slavia Praha | 15.16 | 692 | ||||||||||||||
3 | Hynek BártaHynek Bárta | 94 | AC Česká Lípa | 15.30 | 676 | ||||||||||||||
4 | Martin SitaMartin Sita | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 15.44 | 660 | ||||||||||||||
5 | Jan CíchaJan Cícha | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 15.62 | 639 | ||||||||||||||
6 | Sebastián GunčíkSebastián Gunčík | 94 | TJ Start Havířov | 16.09 | 587 | ||||||||||||||
7 | Michal KunaMichal Kuna | 94 | ASK Slavia Praha | 16.14 | 582 | ||||||||||||||
8 | Jakub SikoraJakub Sikora | 94 | TJ TŽ Třinec | 16.37 | 557 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej RýdloOndřej Rýdlo | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.56 | 537 | ||||||||||||||
2 | David MácalDavid Mácal | 94 | AO Slavia Havířov | 16.58 | 535 | ||||||||||||||
3 | Tomáš MikulaTomáš Mikula | 94 | TJ Start Havířov | 17.45 | 448 | ||||||||||||||
4 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 17.75 | 419 | ||||||||||||||
5 | Richard BzdýlRichard Bzdýl | 94 | TJ Start Havířov | 18.04 | 393 | ||||||||||||||
6 | Jan NovákJan Novák | 94 | AO Slavia Havířov | 18.55 | 348 | ||||||||||||||
7 | Jakub HadamčíkJakub Hadamčík | 95 | TJ Sokol Opava | 18.79 | 327 | ||||||||||||||
8 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 20.53 | 197 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | A. C. TEPO Kladno | 14.70 | 882 | ||||||||||||||
2 | Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková | 86 | AK SSK Vítkovice | 14.97 | 846 | ||||||||||||||
3 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 15.09 | 830 | ||||||||||||||
4 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 15.11 | 827 | ||||||||||||||
5 | Lucie FišerováLucie Fišerová | 85 | A. C. Sparta Praha | 15.21 | 814 | ||||||||||||||
6 | Alexandra PrincováAlexandra Princová | 83 | ASK Slavia Praha | 15.22 | 813 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková | 80 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 15.75 | 745 | ||||||||||||||
2 | Markéta MalarikováMarkéta Malariková | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16.06 | 707 | ||||||||||||||
3 | Miroslava KažimírováMiroslava Kažimírová | 88 | Slovakia | 16.22 | 688 | ||||||||||||||
4 | Dana HorskáDana Horská | 84 | Slovakia | 16.39 | 667 | ||||||||||||||
5 | Iveta HorňákováIveta Horňáková | 84 | Slovakia | 17.65 | 525 | ||||||||||||||
6 | Lenka KriškováLenka Krišková | 88 | Slovakia | 18.97 | 393 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 15.43 | 786 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠteflíkováVeronika Šteflíková | 91 | Slovakia | 16.75 | 625 | ||||||||||||||
3 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 16.82 | 617 | ||||||||||||||
4 | Martina TejneckáMartina Tejnecká | 91 | AFK Chrudim | 16.84 | 615 | ||||||||||||||
5 | Hana NovákováHana Nováková | 91 | PSK Olymp Praha | 17.55 | 536 | ||||||||||||||
6 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 17.81 | 508 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VodováKateřina Vodová | 91 | ACP Olymp Brno | 15.81 | 738 | ||||||||||||||
2 | Marie BeranováMarie Beranová | 90 | A. C. TEPO Kladno | 16.03 | 711 | ||||||||||||||
3 | Nikola SuchelováNikola Suchelová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 16.76 | 624 | ||||||||||||||
4 | Vendula MisiarzováVendula Misiarzová | 90 | TJ TŽ Třinec | 17.07 | 589 | ||||||||||||||
5 | Vendula ZbořilováVendula Zbořilová | 91 | AC Prostějov | 17.87 | 502 | ||||||||||||||
6 | Janka ČervienkováJanka Červienková | 91 | Slovakia | 23.50 | 78 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | Atletika Poruba o.s. | 15.14 | 823 | ||||||||||||||
2 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. | 15.38 | 792 | ||||||||||||||
3 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 15.85 | 733 | ||||||||||||||
4 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | ASK Slavia Praha | 15.87 | 730 | ||||||||||||||
5 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 94 | SK Aktis Praha | 15.97 | 718 | ||||||||||||||
6 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 16.22 | 688 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 15.63 | 760 | ||||||||||||||
2 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 15.75 | 745 | ||||||||||||||
3 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 94 | TJ ČZ Strakonice | 16.04 | 709 | ||||||||||||||
4 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | ŠSK Klokan Mor. Nová Ves | 16.21 | 689 | ||||||||||||||
5 | Anna RiedlováAnna Riedlová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.51 | 653 | ||||||||||||||
6 | Anna KrutákováAnna Krutáková | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16.74 | 626 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová | 94 | AC Česká Lípa | 16.98 | 599 | ||||||||||||||
2 | Nikola SchmackováNikola Schmacková | 94 | TJ Sokol Opava | 17.16 | 579 | ||||||||||||||
3 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | Atletika Polička | 17.17 | 577 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová | 95 | TJ Start Havířov | 18.25 | 463 | ||||||||||||||
5 | Michaela KřemenováMichaela Křemenová | 94 | TJ Vodní stavby Tábor | 18.93 | 397 | ||||||||||||||
6 | Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 95 | AHA Vyškov | 19.12 | 379 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŘehounkováNikola Řehounková | 93 | AC Pardubice | 14.68 | 884 | ||||||||||||||
2 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | AK Zlín | 15.11 | 827 | ||||||||||||||
3 | Hana LuticováHana Luticová | 93 | AC Pardubice | 15.14 | 823 | ||||||||||||||
4 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | USK Praha | 15.23 | 811 | ||||||||||||||
5 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | PSK Olymp Praha | 15.53 | 773 | ||||||||||||||
6 | Marta ŠlaufováMarta Šlaufová | 93 | ASK Slavia Praha | 16.49 | 655 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 29.5.2009) | Vítr: +2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka MaláŠárka Malá | 93 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 15.46 | 782 | ||||||||||||||
2 | Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková | 93 | AK Zlín | 15.59 | 765 | ||||||||||||||
3 | Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | 15.73 | 748 | ||||||||||||||
4 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | PSK Olymp Praha | 16.07 | 706 | ||||||||||||||
5 | Nikola ČernáNikola Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 17.02 | 594 | ||||||||||||||
6 | Linda KomínkováLinda Komínková | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.07 | 481 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 29.5.2009) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 16.33 | 674 | ||||||||||||||
2 | Markéta UrbischováMarkéta Urbischová | 93 | TJ Sokol Opava | 16.69 | 632 | ||||||||||||||
3 | Dominika KrupkováDominika Krupková | 92 | ASK Slavia Praha | 17.09 | 586 | ||||||||||||||
4 | Klára KosákováKlára Kosáková | 93 | AC TJ Jičín | 17.38 | 554 | ||||||||||||||
5 | Barbora OdložilováBarbora Odložilová | 93 | ŠAK Novoborská Praha | 17.58 | 533 | ||||||||||||||
6 | Monika PincováMonika Pincová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 17.68 | 522 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 14.71 | 885 | ||||||||||||||
2 | Andrej BicianAndrej Bician | 83 | Slovakia | 14.82 | 871 | ||||||||||||||
3 | David SazimaDavid Sazima | 87 | ASK Slavia Praha | 14.88 | 864 | ||||||||||||||
4 | Antonín VáchaAntonín Vácha | 87 | TJ Dukla Praha | 15.22 | 823 | ||||||||||||||
5 | Jan SobotkaJan Sobotka | 85 | AC Mladá Boleslav o.s. | 15.31 | 812 | ||||||||||||||
6 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 15.34 | 809 | ||||||||||||||
7 | Branislav PuvákBranislav Puvák | 78 | Slovakia | 16.07 | 725 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František StaněkFrantišek Staněk | 87 | ASK Slavia Praha | 15.12 | 835 | ||||||||||||||
2 | Jan JirovecJan Jirovec | 89 | ŠAK Chodov | 15.74 | 762 | ||||||||||||||
3 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.99 | 734 | ||||||||||||||
4 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 16.31 | 698 | ||||||||||||||
5 | Jakub JandaJakub Janda | 89 | DDM Cvikováček Cvikov | 17.00 | 624 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +4.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin GabrielMartin Gabriel | 84 | VSK Univerzita Brno | 16.17 | 714 | ||||||||||||||
2 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 16.24 | 706 | ||||||||||||||
3 | Jan AndělJan Anděl | 87 | AK Olomouc | 16.49 | 679 | ||||||||||||||
4 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 16.66 | 660 | ||||||||||||||
5 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 16.67 | 659 | ||||||||||||||
6 | Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla | 88 | Slovakia | 22.37 | 186 | ||||||||||||||
Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:Diskvalifikace závodníka v 7. dráze podle pravidla 168/7b (nepřekonání 9. překážky švihovou nohou) |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | AC SYNER Turnov | 14.55 | 905 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák | 90 | AC Pardubice | 14.66 | 891 | ||||||||||||||
3 | Jan SolfronkJan Solfronk | 90 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.92 | 859 | ||||||||||||||
4 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.46 | 795 | ||||||||||||||
5 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 15.66 | 772 | ||||||||||||||
6 | Pavel NyklPavel Nykl | 91 | AC SYNER Turnov | 18.20 | 505 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 15.43 | 798 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch AntošVojtěch Antoš | 90 | ASK Slavia Praha | 15.63 | 775 | ||||||||||||||
3 | Patrik FilipPatrik Filip | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.64 | 774 | ||||||||||||||
4 | Jiří KordíkJiří Kordík | 91 | Sokol České Budějovice | 15.87 | 747 | ||||||||||||||
5 | Jan KafkaJan Kafka | 91 | Sokol České Budějovice | 15.96 | 737 | ||||||||||||||
6 | Tomáš MacháňTomáš Macháň | 90 | ASK Slavia Praha | 16.54 | 673 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 31.5.2009) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KomárekTomáš Komárek | 91 | A. C. TEPO Kladno | 15.45 | 796 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KacoLukáš Kaco | 91 | Slovakia | 16.29 | 700 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KřelinaOndřej Křelina | 90 | Sokol České Budějovice | 16.61 | 666 | ||||||||||||||
4 | Maroš PóčMaroš Póč | 91 | Slovakia | 16.72 | 654 | ||||||||||||||
5 | Marko IgličMarko Iglič | 91 | ASK Slavia Praha | 18.08 | 516 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 30.5.2009) | Vítr: +1.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal BrožMichal Brož | 92 | AC SYNER Turnov | 14.13 | 958 | ||||||||||||||
2 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 14.36 | 929 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HonkaOndřej Honka | 93 | TJ Sokol Opava | 15.01 | 848 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek | 92 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.02 | 847 | ||||||||||||||
5 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | USK Praha | 15.15 | 831 | ||||||||||||||
6 | Patrik SchindlerPatrik Schindler | 92 | TJ Sokol Opava | 15.61 | 777 | ||||||||||||||
7 | Tomáš FriedelTomáš Friedel | 92 | TJ Sokol Opava | 16.73 | 653 | ||||||||||||||
8 | Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 93 | AK Bohumín, o.s. | 16.76 | 650 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 30.5.2009) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | 15.80 | 755 | ||||||||||||||
2 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 15.90 | 744 | ||||||||||||||
3 | Josef LaštůvkaJosef Laštůvka | 92 | TJ Šumperk | 15.90 | 744 | ||||||||||||||
4 | René HambergerRené Hamberger | 92 | TJ Sušice | 16.12 | 719 | ||||||||||||||
5 | Lukáš PosekanýLukáš Posekaný | 92 | A. C. TEPO Kladno | 16.27 | 703 | ||||||||||||||
6 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | SK Sporting Příbram | 16.33 | 696 | ||||||||||||||
7 | Michal ŠenfeldMichal Šenfeld | 92 | AC Česká Lípa | 16.42 | 686 | ||||||||||||||
8 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 17.46 | 577 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.002.032.062.09 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David SazimaDavid Sazima
ASK Slavia Praha |
87 | 2.06 | -------O-OOOOOOOXXX | 859 | ||||||||||||||
2 |
František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia Praha |
87 | 2.00 | -------O-OOXXOXXOXXOXXX | 803 | ||||||||||||||
3 |
Andrej BicianAndrej Bician
Slovakia |
83 | 1.94 | -------O-O-XOXXX | 749 | ||||||||||||||
4 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 1.94 | --------O-OXXOXXX | 749 | ||||||||||||||
5 |
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno |
84 | 1.91 | -------OOOOXXX | 723 | ||||||||||||||
6 |
Branislav PuvákBranislav Puvák
Slovakia |
78 | 1.91 | -----O--O-XXOXXX | 723 | ||||||||||||||
7 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.91 | ------O--XXOXXOXXX | 723 | ||||||||||||||
8 |
Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Dukla Praha |
87 | 1.88 | -------O-OXXX | 696 | ||||||||||||||
9= |
Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 1.88 | -----O-OXOXOXXX | 696 | ||||||||||||||
9= |
Jakub JandaJakub Janda
DDM Cvikováček Cvikov |
89 | 1.88 | -------OXOXOXXX | 696 | ||||||||||||||
11 |
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov |
89 | 1.88 | ---XO-XOOOXOXOXXX | 696 | ||||||||||||||
12 |
Jan AndělJan Anděl
AK Olomouc |
87 | 1.85 | -----O-XOXOXXX | 670 | ||||||||||||||
13 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 1.82 | -------OXXX | 644 | ||||||||||||||
14 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 1.82 | -O-OXOOOXOXXX | 644 | ||||||||||||||
15= |
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla Praha |
87 | 1.76 | O-OOOOXXX | 593 | ||||||||||||||
15= |
Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
Slovakia |
88 | 1.76 | ---O-OXXX | 593 | ||||||||||||||
17 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.76 | ---XO-XXO-XXX | 593 | ||||||||||||||
18 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 1.73 | O-OOOXXX | 569 | ||||||||||||||
19 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 1.70 | O-OXOXXX | 544 | ||||||||||||||
20= |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.70 | ---XXOXXX | 544 | ||||||||||||||
20= |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 1.70 | -O-XXOXXX | 544 | ||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.97 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER Turnov |
91 | 1.94 | OXXX | 749 | ||||||||||||||
2 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 1.91 | OXXX | 723 | ||||||||||||||
3 |
Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC Pardubice |
90 | 1.88 | OXXX | 696 | ||||||||||||||
4 |
Maroš PóčMaroš Póč
Slovakia |
91 | 1.88 | OXXX | 696 | ||||||||||||||
5 |
Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER Turnov |
91 | 1.85 | OXXX | 670 | ||||||||||||||
6 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 1.85 | OXXX | 670 | ||||||||||||||
7 |
Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
90 | 1.82 | OXXX | 644 | ||||||||||||||
8 |
Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 1.82 | OXXX | 644 | ||||||||||||||
9 |
Patrik FilipPatrik Filip
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 1.79 | OXXX | 619 | ||||||||||||||
10 |
Jan KafkaJan Kafka
Sokol České Budějovice |
91 | 1.76 | OXXX | 593 | ||||||||||||||
11 |
Lukáš KacoLukáš Kaco
Slovakia |
91 | 1.73 | OXXX | 569 | ||||||||||||||
12 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 1.70 | OXXX | 544 | ||||||||||||||
13 |
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České Budějovice |
91 | 1.64 | OXXX | 496 | ||||||||||||||
14 |
Tomáš KomárekTomáš Komárek
A. C. TEPO Kladno |
91 | 1.61 | OXXX | 472 | ||||||||||||||
15 |
Tomáš MacháňTomáš Macháň
ASK Slavia Praha |
90 | 1.55 | OXXX | 426 | ||||||||||||||
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České Budějovice |
90 | NM | |||||||||||||||||
Vojtěch AntošVojtěch Antoš
ASK Slavia Praha |
90 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.451.481.511.541.571.601.631.661.69 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 1.66 | -O-OXOOXOOXXX | 512 | ||||||||||||||
2 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s. |
93 | 1.66 | --O-OOXOXXOXXX | 512 | ||||||||||||||
3 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 1.63 | --XOOOXOOXXX | 488 | ||||||||||||||
4 |
Vít HavelkaVít Havelka
SK Sporting Příbram |
93 | 1.63 | OO-OOOXXOXXX | 488 | ||||||||||||||
5 |
Patrik SchindlerPatrik Schindler
TJ Sokol Opava |
92 | 1.63 | -OO-XOOXXOXXX | 488 | ||||||||||||||
6 |
Petr MelničukPetr Melničuk
USK Praha |
92 | 1.60 | OOOXOOXXOXXX | 464 | ||||||||||||||
7 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 1.54 | O-OXOXXX | 419 | ||||||||||||||
8 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Sokol Opava |
92 | 1.48 | XOOXXX | 374 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.84 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 1.81 | ----O-OOOOXOXXX | 636 | ||||||||||||||
2 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla Praha |
93 | 1.81 | --O---XOOXOXXOXXOXXX | 636 | ||||||||||||||
3 |
Michal BrožMichal Brož
AC SYNER Turnov |
92 | 1.75 | --O---OOOXXX | 585 | ||||||||||||||
4 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 1.75 | O--O-XOOXXOOXXX | 585 | ||||||||||||||
5 |
Michal ŠenfeldMichal Šenfeld
AC Česká Lípa |
92 | 1.69 | -OOOXOXOOXXX | 536 | ||||||||||||||
6 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 1.66 | ---O-O-XXX | 512 | ||||||||||||||
7 |
Josef LaštůvkaJosef Laštůvka
TJ Šumperk |
92 | 1.60 | O-OXOXXX | 464 | ||||||||||||||
8 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 1.60 | -O-XXOXXX | 464 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.431.461.491.521.551.581.611.641.671.701.731.76179 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 1.76 | --O-OOXOXXX | 593 | ||||||||||||||
2 |
Michal ŘíhaMichal Říha
AC Pardubice |
94 | 1.73 | --O-OOXOXXX | 569 | ||||||||||||||
3 |
Filip MatějkaFilip Matějka
ŠAK ZŠ Pardubice |
94 | 1.70 | --O-OOXOXXX | 544 | ||||||||||||||
4 |
Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 1.64 | --O-OOXOXXX | 496 | ||||||||||||||
5= |
Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start Havířov |
94 | 1.64 | --O-OOXOXXX | 496 | ||||||||||||||
5= |
David MácalDavid Mácal
AO Slavia Havířov |
94 | 1.64 | --O-OOXOXXX | 496 | ||||||||||||||
7 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
TJ Start Havířov |
94 | 1.61 | --O-OOXOXXX | 472 | ||||||||||||||
8 |
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO Kladno |
94 | 1.61 | --O-OOXOXXX | 472 | ||||||||||||||
9 |
Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká Lípa |
94 | 1.61 | --O-OOXOXXX | 472 | ||||||||||||||
Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Finále 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.311.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.70 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s. |
94 | 1.67 | -------OO-OOOXXX | 520 | ||||||||||||||
2 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start Havířov |
94 | 1.55 | O---O-OXOXOXXX | 426 | ||||||||||||||
3 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start Havířov |
94 | 1.52 | ---O-OOOXXX | 404 | ||||||||||||||
4 |
Jan NovákJan Novák
AO Slavia Havířov |
94 | 1.52 | OOOOXXOXOXOOXXX | 404 | ||||||||||||||
5 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 1.52 | ---OOXXOXOXOXXX | 404 | ||||||||||||||
6 |
Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia Praha |
94 | 1.49 | OOOXOOOOXXX | 381 | ||||||||||||||
7 |
Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk
TJ Start Havířov |
94 | 1.46 | --OOOOXXX | 360 | ||||||||||||||
8 |
Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol Opava |
95 | 1.46 | ---O-XO-XXX | 360 | ||||||||||||||
9 |
Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ Třinec |
94 | 1.40 | -OOOXXX | 317 | ||||||||||||||
10 |
Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 1.40 | OOOXXOXXX | 317 | ||||||||||||||
11 |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 1.40 | OOXOXXOXXX | 317 | ||||||||||||||
12 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 1.37 | OOXXOXXX | 297 | ||||||||||||||
13 |
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | 1.31 | OXXX | 257 | ||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.87 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK Vítkovice |
86 | 1.84 | -----O-O-O-OOOOXOXXX | 1029 | ||||||||||||||
2 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 1.75 | -------OOXOOXXOXOXXX | 916 | ||||||||||||||
3 |
Iveta HorňákováIveta Horňáková
Slovakia |
84 | 1.66 | ----OOXOOOXXOXXX | 806 | ||||||||||||||
4 |
Lucie FišerováLucie Fišerová
A. C. Sparta Praha |
85 | 1.66 | --OO-OOXOXOXXOXXX | 806 | ||||||||||||||
5 |
Miroslava KažimírováMiroslava Kažimírová
Slovakia |
88 | 1.63 | ----OOOOXXOXXX | 771 | ||||||||||||||
6= |
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 1.60 | ---OOOOOXXX | 736 | ||||||||||||||
6= |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 1.60 | ----OOOOXXX | 736 | ||||||||||||||
8 |
Dana HorskáDana Horská
Slovakia |
84 | 1.57 | ----OOOXXX | 701 | ||||||||||||||
9 |
Hana KavínováHana Kavínová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
85 | 1.57 | ---O-XXOXOXXX | 701 | ||||||||||||||
10 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 1.54 | -OOXOXOOXXX | 666 | ||||||||||||||
11 |
Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
84 | 1.54 | OOXXOXOOXXOXXX | 666 | ||||||||||||||
12 |
Lenka KriškováLenka Krišková
Slovakia |
88 | 1.45 | -OXXOXXX | 566 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.291.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.71 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠteflíkováVeronika Šteflíková
Slovakia |
91 | 1.68 | ----OOOOOOXOOXOXXOXXX | 830 | ||||||||||||||
2 |
Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp Brno |
91 | 1.62 | -----OOOOOOXOXXX | 759 | ||||||||||||||
3 |
Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 1.59 | -----OOXOOOXXOXXX | 724 | ||||||||||||||
4 |
Janka ČervienkováJanka Červienková
Slovakia |
91 | 1.56 | ----O-O-OXOXXX | 689 | ||||||||||||||
5 |
Martina TejneckáMartina Tejnecká
AFK Chrudim |
91 | 1.53 | ----OOOXOXXOXXX | 655 | ||||||||||||||
6 |
Marie BeranováMarie Beranová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 1.50 | ----OXOOXOXXX | 621 | ||||||||||||||
7 |
Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC Prostějov |
91 | 1.47 | ---OOXXOOXXX | 588 | ||||||||||||||
8 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 1.47 | --O-OOXOXXX | 588 | ||||||||||||||
9 |
Hana NovákováHana Nováková
PSK Olymp Praha |
91 | 1.44 | OOOXXOXOOXXX | 555 | ||||||||||||||
10 |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 1.38 | -OOXOXXX | 491 | ||||||||||||||
11 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 1.32 | XOXOXXX | 429 | ||||||||||||||
12 |
Vendula MisiarzováVendula Misiarzová
TJ TŽ Třinec |
90 | 1.32 | -XXOXXX | 429 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.63 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK Zlín |
92 | 1.60 | XXOXXOXXX | 736 | ||||||||||||||
2 |
Hana LuticováHana Luticová
AC Pardubice |
93 | 1.57 | XXOXXOXXX | 701 | ||||||||||||||
3 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 1.48 | XXOXXOXXX | 599 | ||||||||||||||
4 |
Eva DavidováEva Davidová
PSK Olymp Praha |
93 | 1.48 | XXOXXOXXX | 599 | ||||||||||||||
5 |
Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK Zlín |
93 | 1.48 | XXOXXOXXX | 599 | ||||||||||||||
6 |
Marta ŠlaufováMarta Šlaufová
ASK Slavia Praha |
93 | 1.48 | XXOXXOXXX | 599 | ||||||||||||||
7 |
Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 1.45 | XXOXXOXXX | 566 | ||||||||||||||
8 |
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia Praha |
93 | 1.42 | XXOXXOXXX | 534 | ||||||||||||||
9 |
Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp Praha |
93 | 1.42 | XXOXXOXXX | 534 | ||||||||||||||
10= |
Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ Jičín |
93 | 1.39 | XXOXXOXXX | 502 | ||||||||||||||
10= |
Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady Praha |
93 | 1.39 | XXOXXOXXX | 502 | ||||||||||||||
12= |
Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská Praha |
93 | 1.39 | XXOXXOXXX | 502 | ||||||||||||||
12= |
Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC Pardubice |
93 | 1.39 | XXOXXOXXX | 502 | ||||||||||||||
14 |
Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol Opava |
93 | 1.39 | XXOXXOXXX | 502 | ||||||||||||||
15 |
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 1.36 | XXOXXOXXX | 470 | ||||||||||||||
16 |
Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 1.33 | XXOXXOXXX | 439 | ||||||||||||||
Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia Praha |
92 | NM | |||||||||||||||||
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.60 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha |
94 | 1.57 | ---OOOOOOOXXOXXX | 701 | ||||||||||||||
2 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ Strakonice |
94 | 1.54 | -OOOOOOXXOOXOXXX | 666 | ||||||||||||||
3 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.54 | ---O-O-O-XXOXXX | 666 | ||||||||||||||
4 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 1.51 | --OOOOOXXOOXXX | 632 | ||||||||||||||
5 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 1.51 | --OXOOOXOXOXOX-- | 632 | ||||||||||||||
6 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová Ves |
94 | 1.48 | -XOOXXOOOXOXXOXXX | 599 | ||||||||||||||
7 |
Nikola SchmackováNikola Schmacková
TJ Sokol Opava |
94 | 1.45 | ---XOOXOOXXX | 566 | ||||||||||||||
8 |
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s. |
94 | 1.45 | O-O-OXOXXOXXX | 566 | ||||||||||||||
9 |
Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. |
95 | 1.42 | -OOOOOXXX | 534 | ||||||||||||||
10 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 1.42 | OOOOXXOXOXXX | 534 | ||||||||||||||
11 |
Markéta NovotnáMarkéta Novotná
AHA Vyškov |
95 | 1.36 | OXOOOXXX | 470 | ||||||||||||||
12 |
Anna KrutákováAnna Krutáková
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 1.36 | -XOXOXOXXX | 470 | ||||||||||||||
13 |
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia Praha |
94 | 1.33 | OOOXXX | 439 | ||||||||||||||
14 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 1.33 | OOXOXXX | 439 | ||||||||||||||
15 |
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
AK SSK Vítkovice |
94 | 1.33 | O-XXOXXX | 439 | ||||||||||||||
16 |
Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová
TJ Start Havířov |
95 | 1.30 | OOXXX | 409 | ||||||||||||||
17= |
Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 1.30 | XOOXXX | 409 | ||||||||||||||
17= |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Atletika Polička |
95 | 1.30 | XOOXXX | 409 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále 1 (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.00 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David SazimaDavid Sazima
ASK Slavia Praha |
87 | 4.90 | XXO-XO-XXX | 880 | ||||||||||||||
2 |
František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia Praha |
87 | 4.90 | XXO-XO-XXX | 880 | ||||||||||||||
3 |
Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Dukla Praha |
87 | 4.70 | XXO-XO-XXX | 819 | ||||||||||||||
4 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 4.40 | XXO-XO-XXX | 731 | ||||||||||||||
5 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 4.40 | XXO-XO-XXX | 731 | ||||||||||||||
6 |
Andrej BicianAndrej Bician
Slovakia |
83 | 4.30 | XXO-XO-XXX | 702 | ||||||||||||||
7 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 4.20 | XXO-XO-XXX | 673 | ||||||||||||||
8 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 4.20 | XXO-XO-XXX | 673 | ||||||||||||||
9 |
Jan AndělJan Anděl
AK Olomouc |
87 | 4.00 | XXO-XO-XXX | 617 | ||||||||||||||
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno |
84 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Finále 2 (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.30 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 4.20 | XXO--O-O-XXX | 673 | ||||||||||||||
2 |
Jakub JandaJakub Janda
DDM Cvikováček Cvikov |
89 | 3.80 | XXO--O-O-XXX | 562 | ||||||||||||||
3 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 3.80 | XXO--O-O-XXX | 562 | ||||||||||||||
4 |
Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
Slovakia |
88 | 3.80 | XXO--O-O-XXX | 562 | ||||||||||||||
5 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 3.80 | XXO--O-O-XXX | 562 | ||||||||||||||
6 |
Branislav PuvákBranislav Puvák
Slovakia |
78 | 3.70 | XXO--O-O-XXX | 535 | ||||||||||||||
7 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 3.50 | XXO--O-O-XXX | 482 | ||||||||||||||
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov |
89 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále 1 (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.50 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC Pardubice |
90 | 4.40 | ---O-XXX | 731 | ||||||||||||||
2 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 4.30 | ---O-XXX | 702 | ||||||||||||||
3 |
Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 4.30 | ---O-XXX | 702 | ||||||||||||||
4 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER Turnov |
91 | 4.10 | ---O-XXX | 645 | ||||||||||||||
5 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 4.10 | ---O-XXX | 645 | ||||||||||||||
6 |
Vojtěch AntošVojtěch Antoš
ASK Slavia Praha |
90 | 3.80 | ---O-XXX | 562 | ||||||||||||||
7 |
Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
90 | 3.70 | ---O-XXX | 535 | ||||||||||||||
Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.80 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER Turnov |
91 | 3.70 | -------XO-XXOOXXOXXOOXOXXX | 535 | ||||||||||||||
2 |
Jan KafkaJan Kafka
Sokol České Budějovice |
91 | 3.50 | -----XO-O-OOOXXOXXX | 482 | ||||||||||||||
3 |
Patrik FilipPatrik Filip
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 3.40 | -----------O-XXX | 457 | ||||||||||||||
4 |
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České Budějovice |
91 | 3.30 | -----O-O-OOXXX | 431 | ||||||||||||||
5 |
Tomáš KomárekTomáš Komárek
A. C. TEPO Kladno |
91 | 3.20 | ---------OXXX | 406 | ||||||||||||||
6 |
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České Budějovice |
90 | 2.90 | OOOXOOOOXXX | 333 | ||||||||||||||
7 |
Maroš PóčMaroš Póč
Slovakia |
91 | 2.80 | XOO-O-O-XXX | 309 | ||||||||||||||
8 |
Lukáš KacoLukáš Kaco
Slovakia |
91 | 2.80 | OXOXOOOOXXX | 309 | ||||||||||||||
9 |
Tomáš MacháňTomáš Macháň
ASK Slavia Praha |
90 | 2.70 | --OOOXXX | 286 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.30 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BrožMichal Brož
AC SYNER Turnov |
92 | 4.20 | ------OOXO-XXOXOXOXXX | 673 | ||||||||||||||
2 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 4.00 | ------O-OOOXXX | 617 | ||||||||||||||
3 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla Praha |
93 | 4.00 | ----XO-XO-O-XOXXX | 617 | ||||||||||||||
4 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s. |
93 | 3.90 | ----O-OOOOXXX | 590 | ||||||||||||||
5= |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 3.90 | ------OOOXOXXX | 590 | ||||||||||||||
5= |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 3.90 | -----O-OOXOXXX | 590 | ||||||||||||||
7 |
Patrik SchindlerPatrik Schindler
TJ Sokol Opava |
92 | 3.40 | --OXOOXXX | 457 | ||||||||||||||
8 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 3.40 | --OXOXO-XXX | 457 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef LaštůvkaJosef Laštůvka
TJ Šumperk |
92 | 3.60 | XOXXOXOXXX | 509 | ||||||||||||||
2 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 3.30 | XOXXOXOXXX | 431 | ||||||||||||||
3 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 3.00 | XOXXOXOXXX | 357 | ||||||||||||||
4 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Sokol Opava |
92 | 2.90 | XOXXOXOXXX | 333 | ||||||||||||||
5 |
Petr MelničukPetr Melničuk
USK Praha |
92 | 2.70 | XOXXOXOXXX | 286 | ||||||||||||||
6 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 2.50 | XOXXOXOXXX | 242 | ||||||||||||||
7 |
Michal ŠenfeldMichal Šenfeld
AC Česká Lípa |
92 | 2.50 | XOXXOXOXXX | 242 | ||||||||||||||
Vít HavelkaVít Havelka
SK Sporting Příbram |
93 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále 1 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.70 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK Praha |
94 | 3.60 | ----XXO---O-O-XXOXXX | 509 | ||||||||||||||
2 |
Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start Havířov |
94 | 3.40 | --XOOXOOOOOOXOXXX | 457 | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 3.00 | -OOOXOOOXXX | 357 | ||||||||||||||
4 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start Havířov |
94 | 3.00 | O-OOXXOOXOXXX | 357 | ||||||||||||||
5 |
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO Kladno |
94 | 3.00 | XO-XO-XXO-XXOXXX | 357 | ||||||||||||||
6 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
TJ Start Havířov |
94 | 2.90 | O-XOXOOOXXX | 333 | ||||||||||||||
7 |
Jan NovákJan Novák
AO Slavia Havířov |
94 | 2.80 | OXOOOXOXXX | 309 | ||||||||||||||
8= |
Filip MatějkaFilip Matějka
ŠAK ZŠ Pardubice |
94 | 2.70 | OOOOXXX | 286 | ||||||||||||||
8= |
Michal ŘíhaMichal Říha
AC Pardubice |
94 | 2.70 | O-OOXXX | 286 | ||||||||||||||
10 |
David MácalDavid Mácal
AO Slavia Havířov |
94 | 2.50 | XOO-XXX | 242 | ||||||||||||||
11 |
Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk
TJ Start Havířov |
94 | 2.50 | XXOOXXX | 242 | ||||||||||||||
Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start Havířov |
94 | NM | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Finále 2 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.00 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 2.70 | O-OXOXOXOXXOOXXX | 286 | ||||||||||||||
2 |
Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s. |
94 | 2.60 | O-O-OOOXXX | 264 | ||||||||||||||
3 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 2.50 | OOOXOOOXXX | 242 | ||||||||||||||
4 |
Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol Opava |
95 | 2.50 | XXOXOOOXXOXOXXX | 242 | ||||||||||||||
5 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 2.40 | OXOO-OXXX | 220 | ||||||||||||||
6= |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 2.30 | OOXOOXXX | 199 | ||||||||||||||
6= |
Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 2.30 | O-XOOXXX | 199 | ||||||||||||||
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | NM | XXX | ||||||||||||||||
Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká Lípa |
94 | NM | XXX | ||||||||||||||||
Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia Praha |
94 | NM | XXX | ||||||||||||||||
Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ Třinec |
94 | NM | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Dukla Praha |
87 | 7.22 +1.8 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 866 | |||||||||||
2 |
David SazimaDavid Sazima
ASK Slavia Praha |
87 | 7.21 +1.7 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 864 | |||||||||||
3 |
Andrej BicianAndrej Bician
Slovakia |
83 | 7.10 +1.5 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 838 | |||||||||||
4 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 7.04 +1.8 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 823 | |||||||||||
5 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 6.94 +1.1 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 799 | |||||||||||
6 |
František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia Praha |
87 | 6.82 +1.5 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 771 | |||||||||||
7 |
Branislav PuvákBranislav Puvák
Slovakia |
78 | 6.78 +1.8 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 762 | |||||||||||
8 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 6.65 +1.6 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 732 | |||||||||||
9 |
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno |
84 | 6.63 +1.2 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 727 | |||||||||||
10 |
Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 6.59 +1.8 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 718 | |||||||||||
11 |
Jakub JandaJakub Janda
DDM Cvikováček Cvikov |
89 | 6.52 +0.8 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 702 | |||||||||||
12 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 6.51 +1.5 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 700 | |||||||||||
13 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 6.42 +0.2 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 679 | |||||||||||
14 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 6.41 +0.5 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 677 | |||||||||||
15 |
Jan AndělJan Anděl
AK Olomouc |
87 | 6.34 +0.7 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 661 | |||||||||||
16 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 6.29 +1.5 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 650 | |||||||||||
17 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla Praha |
87 | 6.26 +1.2 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 644 | |||||||||||
18 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 6.24 +0.5 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 639 | |||||||||||
19 |
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov |
89 | 6.13 +1.1 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 615 | |||||||||||
20 |
Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
Slovakia |
88 | 6.05 +0.4 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 597 | |||||||||||
21 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 5.75 +0.5 m/s | 5.75+0,5 | 4.22+0,3 | 4.56+0,7 | 5.75 | 533 | |||||||||||
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká Lípa |
79 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC Pardubice |
90 | 7.04 -1.1 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 823 | |||||||||||
2 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 6.99 +0.6 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 811 | |||||||||||
3 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER Turnov |
91 | 6.86 -0.2 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 781 | |||||||||||
4 |
Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER Turnov |
91 | 6.71 +0.7 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 746 | |||||||||||
5 |
Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
90 | 6.50 +0.6 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 697 | |||||||||||
6 |
Patrik FilipPatrik Filip
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 6.47 +1.3 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 691 | |||||||||||
7 |
Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 6.22 -1.4 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 635 | |||||||||||
8 |
Jan KafkaJan Kafka
Sokol České Budějovice |
91 | 6.20 +1.0 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 630 | |||||||||||
9 |
Lukáš KacoLukáš Kaco
Slovakia |
91 | 6.16 +1.6 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 621 | |||||||||||
10 |
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České Budějovice |
91 | 6.06 -1.5 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 600 | |||||||||||
11 |
Maroš PóčMaroš Póč
Slovakia |
91 | 6.05 -1.3 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 597 | |||||||||||
12 |
Tomáš MacháňTomáš Macháň
ASK Slavia Praha |
90 | 6.05 +0.9 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 597 | |||||||||||
13 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 5.98 -0.1 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 582 | |||||||||||
14 |
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České Budějovice |
90 | 5.93 +0.2 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 571 | |||||||||||
15 |
Tomáš KomárekTomáš Komárek
A. C. TEPO Kladno |
91 | 5.80 -1.0 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 544 | |||||||||||
16 |
Vojtěch AntošVojtěch Antoš
ASK Slavia Praha |
90 | 5.68 +2.3 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 519 | |||||||||||
17 |
Lukáš TrnkaLukáš Trnka
Slovakia |
91 | 5.41 +1.3 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 463 | |||||||||||
18 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 5.37 -1.8 m/s | X | X | 5.37-1,8 | 5.37 | 455 | |||||||||||
Ondřej KuptíkOndřej Kuptík
SK Spartak Praha 4 |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BrožMichal Brož
AC SYNER Turnov |
92 | 6.15 | X | 6.15 | 6.00 | 6.15 | 619 | |||||||||||
2 |
Petr MelničukPetr Melničuk
USK Praha |
92 | 5.92 | 5.76 | 5.56 | 5.92 | 5.92 | 569 | |||||||||||
3 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 5.77 | 5.77 | 5.41 | X | 5.77 | 537 | |||||||||||
4 |
Josef LaštůvkaJosef Laštůvka
TJ Šumperk |
92 | 5.63 | 5.51 | 5.63 | 5.59 | 5.63 | 508 | |||||||||||
5 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 5.61 | 5.59 | 5.39 | 5.61 | 5.61 | 504 | |||||||||||
6 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 5.47 | 5.40 | 5.47 | X | 5.47 | 475 | |||||||||||
7 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Sokol Opava |
92 | 5.23 | 5.16 | 5.23 | 4.82 | 5.23 | 427 | |||||||||||
8 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 5.06 | X | 5.06 | X | 5.06 | 394 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Finále 2 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla Praha |
93 | 6.48 | 6.43 | 6.26 | 6.48 | 6.48 | 693 | |||||||||||
2 |
Vít HavelkaVít Havelka
SK Sporting Příbram |
93 | 6.09 | 6.09 | 5.83 | 5.83 | 6.09 | 606 | |||||||||||
3 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 6.06 | 6.00 | 5.91 | 6.06 | 6.06 | 600 | |||||||||||
4 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 6.05 | X | 5.90 | 6.05 | 6.05 | 597 | |||||||||||
5 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s. |
93 | 5.86 | 5.47 | 5.76 | 5.86 | 5.86 | 556 | |||||||||||
6 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 5.79 | 5.70 | 5.70 | 5.79 | 5.79 | 542 | |||||||||||
7 |
Michal ŠenfeldMichal Šenfeld
AC Česká Lípa |
92 | 5.79 | 5.79 | X | X | 5.79 | 542 | |||||||||||
8 |
Patrik SchindlerPatrik Schindler
TJ Sokol Opava |
92 | 5.33 | 5.33 | 5.25 | 5.04 | 5.33 | 447 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s. |
94 | 6.04 +2.1 m/s | 5,90 +1.2 m/s | 6.04+2,1 | 6.03+2,5 | 5.90+1,2 | 6.04 | 595 | ||||||||||
2 |
Michal ŘíhaMichal Říha
AC Pardubice |
94 | 5.89 +1.3 m/s | 5.74+1,3 | 5.89+1,3 | 5.83+1,7 | 5.89 | 563 | |||||||||||
3 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 5.70 +2.0 m/s | 5.58+2,4 | 5.63+1,5 | 5.70+2,0 | 5.70 | 523 | |||||||||||
4 |
Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká Lípa |
94 | 5.67 +2.1 m/s | 5.67+2,1 | 5.60+3,2 | 4.88+2,1 | 5.67 | 516 | |||||||||||
5 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start Havířov |
94 | 5.61 +1.8 m/s | X+1,7 | 5.61+1,8 | X+1,3 | 5.61 | 504 | |||||||||||
6 |
Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK Praha |
94 | 5.53 +1.4 m/s | 5.15+2,7 | 5.28+1,7 | 5.53+1,4 | 5.53 | 487 | |||||||||||
7 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
TJ Start Havířov |
94 | 5.43 +1.4 m/s | 4.97+2,2 | 5.18+1,1 | 5.43+1,4 | 5.43 | 467 | |||||||||||
8 |
Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start Havířov |
94 | 5.38 +2.2 m/s | 5.38+2,2 | X+0,9 | X+0,9 | 5.38 | 457 | |||||||||||
9 |
Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 5.31 +1.3 m/s | 4.82+1,9 | 5.05+1,1 | 5.31+1,3 | 5.31 | 443 | |||||||||||
10 |
Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia Praha |
94 | 5.22 +1.5 m/s | X+2,3 | 5.03+1,3 | 5.22+1,5 | 5.22 | 425 | |||||||||||
11 |
Filip MatějkaFilip Matějka
ŠAK ZŠ Pardubice |
94 | 5.19 +1.3 m/s | 5.19+1,3 | 5.15+2,4 | 5.12+1,8 | 5.19 | 419 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Finále 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David MácalDavid Mácal
AO Slavia Havířov |
94 | 5.47 +2.2 m/s | 5.11 +1.4 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 475 | ||||||||||
2 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start Havířov |
94 | 5.28 +2.0 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 437 | |||||||||||
3 |
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO Kladno |
94 | 5.28 +1.9 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 437 | |||||||||||
4 |
Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol Opava |
95 | 5.22 +2.1 m/s | 5.14 +1.4 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 425 | ||||||||||
5 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 5.10 +0.9 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 402 | |||||||||||
6 |
Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 4.99 +0.8 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 380 | |||||||||||
7 |
Jan NovákJan Novák
AO Slavia Havířov |
94 | 4.92 +1.5 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 367 | |||||||||||
8 |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 4.85 +1.3 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 354 | |||||||||||
9 |
Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk
TJ Start Havířov |
94 | 4.77 +1.7 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 339 | |||||||||||
10 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 4.72 +1.5 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 330 | |||||||||||
11 |
Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ Třinec |
94 | 4.52 +1.2 m/s | 4.52+1,2 | 4.30+1,0 | X+0,9 | 4.52 | 294 | |||||||||||
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít MüllerVít Müller
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 5.00 +0.0 m/s | 4.57+0,1 | 4.44+0,2 | 5.00+0,0 | 5.00 | 382 | |||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 4.99 +0.0 m/s | X | 4.99+0,0 | 4.58+0,2 | 4.99 | 380 | |||||||||||
3 |
Lukáš HodboďLukáš Hodboď
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 4.79 +0.1 m/s | 4.47+0,2 | 4.79+0,1 | 4.57+0,0 | 4.79 | 343 | |||||||||||
4 |
Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová Včelnice |
96 | 4.79 +0.1 m/s | X | 4.79+0,1 | X | 4.79 | 343 | |||||||||||
5 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 4.75 +0.1 m/s | X | 4.75+0,1 | X | 4.75 | 335 | |||||||||||
6 |
Viet Milan LeViet Milan Le
Atletika Polička |
96 | 4.68 +0.2 m/s | X | 4.68+0,2 | 4.46+0,1 | 4.68 | 323 | |||||||||||
7 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 4.64 +0.2 m/s | 4.44+0,1 | X | 4.64+0,2 | 4.64 | 315 | |||||||||||
8 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.53 -0.1 m/s | 4.53-0,1 | 4.50+0,0 | 4.32+0,2 | 4.53 | 295 | |||||||||||
9 |
Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.51 +0.1 m/s | X | 4.51+0,1 | 4.49+0,2 | 4.51 | 292 | |||||||||||
10 |
Lukáš MatějkaLukáš Matějka
AC Start Karlovy Vary |
96 | 4.49 +0.2 m/s | 4.49+0,2 | 4.34+0,1 | 4.40+0,1 | 4.49 | 288 | |||||||||||
11 |
Adam FilipAdam Filip
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.32 +0.1 m/s | 4.09+0,0 | 4.32+0,1 | 4.08+0,0 | 4.32 | 259 | |||||||||||
12 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 4.29 -0.1 m/s | X | 4.29-0,1 | 4.27+0,1 | 4.29 | 254 | |||||||||||
13 |
Marek PtáčekMarek Ptáček
AC Start Karlovy Vary |
96 | 4.22 +0.1 m/s | 4.22+0,1 | 4.08+0,1 | 4.04+0,0 | 4.22 | 242 | |||||||||||
14 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 3.96 +0.0 m/s | X | X | 3.96+0,0 | 3.96 | 199 | |||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK Vítkovice |
86 | 6.14 +0.7 m/s | 6.04+3,3 | 6.14+0,7 | 5.99+2,0 | 6.14 | 893 | |||||||||||
2 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 6.12 +1.7 m/s | 5.95+2,0 | 6.12+1,7 | 6.12+1,3 | 6.12 | 887 | |||||||||||
3 |
Dana HorskáDana Horská
Slovakia |
84 | 5.70 +3.0 m/s | 5.39+0,9 | 5.70+3,0 | 5.42+1,0 | 5.70 | 759 | |||||||||||
4 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 5.64 +1.3 m/s | 5.50+2,5 | 5.54+0,9 | 5.64+1,3 | 5.64 | 741 | |||||||||||
5 |
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 5.44 +2.8 m/s | 5,24 +1.0 m/s | X- | 5.44+2,8 | 5.24+1,0 | 5.44 | 683 | ||||||||||
6 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 5.37 +0.6 m/s | 5.19+0,8 | 5.37+0,6 | X- | 5.37 | 663 | |||||||||||
7 |
Iveta HorňákováIveta Horňáková
Slovakia |
84 | 5.20 +3.2 m/s | 4.68+0,2 | 5.20+3,2 | 4.84+1,4 | 5.20 | 614 | |||||||||||
8 |
Lucie FišerováLucie Fišerová
A. C. Sparta Praha |
85 | 5.12 +0.3 m/s | 5.12+0,3 | 4.78+2,1 | 5.12+2,6 | 5.12 | 592 | |||||||||||
9 |
Lenka KriškováLenka Krišková
Slovakia |
88 | 5.07 +2.1 m/s | 4.79+0,9 | 5.03+2,3 | 5.07+2,1 | 5.07 | 578 | |||||||||||
10 |
Miroslava KažimírováMiroslava Kažimírová
Slovakia |
88 | 4.99 +0.8 m/s | 4.66+1,9 | 4.89+1,0 | 4.99+0,8 | 4.99 | 557 | |||||||||||
11 |
Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
84 | 4.73 +1.9 m/s | 4.68+0,5 | 4.73+1,9 | 4.65+1,9 | 4.73 | 487 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp Brno |
91 | 5.54 +2.0 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 712 | |||||||||||
2 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 5.34 +2.2 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 654 | |||||||||||
3 |
Martina TejneckáMartina Tejnecká
AFK Chrudim |
91 | 5.14 +3.0 m/s | 5.05 +1.6 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 598 | ||||||||||
4 |
Marie BeranováMarie Beranová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 5.09 +1.5 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 584 | |||||||||||
5 |
Janka ČervienkováJanka Červienková
Slovakia |
91 | 5.06 +1.8 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 576 | |||||||||||
6 |
Veronika ŠteflíkováVeronika Šteflíková
Slovakia |
91 | 4.93 +2.7 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 540 | |||||||||||
7 |
Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 4.92 +2.1 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 538 | |||||||||||
8 |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 4.89 +2.4 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 530 | |||||||||||
9 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 4.80 +2.5 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 506 | |||||||||||
10 |
Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC Prostějov |
91 | 4.68 +2.3 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 474 | |||||||||||
11 |
Vendula MisiarzováVendula Misiarzová
TJ TŽ Třinec |
90 | 4.46 +1.9 m/s | 4.46+1,9 | X | X | 4.46 | 418 | |||||||||||
Hana NovákováHana Nováková
PSK Olymp Praha |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana LuticováHana Luticová
AC Pardubice |
93 | 5.59 -1.5 m/s | 5.43+0,1 | 5.46+1,4 | 5.59-1,5 | 5.59 | 726 | |||||||||||
2 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK Zlín |
92 | 5.16 +0.3 m/s | 5.16+0,3 | 5.06-0,9 | 5.08+1,4 | 5.16 | 603 | |||||||||||
3 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 5.08 -0.1 m/s | X-0,2 | 5.00+0,4 | 5.08-0,1 | 5.08 | 581 | |||||||||||
4 |
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia Praha |
93 | 5.06 +0.4 m/s | 5.05+1,6 | 5.06+0,4 | 4.90+1,0 | 5.06 | 576 | |||||||||||
5 |
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 5.01 -0.6 m/s | 4.70+1,7 | X+1,0 | 5.01-0,6 | 5.01 | 562 | |||||||||||
6 |
Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC Pardubice |
93 | 4.86 +0.1 m/s | X+1,0 | 4.83+1,3 | 4.86+0,1 | 4.86 | 522 | |||||||||||
7 |
Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady Praha |
93 | 4.85 +1.2 m/s | X+0,1 | 4.85+1,2 | 4.76+1,3 | 4.85 | 519 | |||||||||||
8 |
Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK Zlín |
93 | 4.75 +1.5 m/s | X+0,6 | 4.75+1,5 | X+0,1 | 4.75 | 492 | |||||||||||
9 |
Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ Jičín |
93 | 4.51 +1.6 m/s | X+1,4 | 4.51+1,6 | 2.02-1,4 | 4.51 | 431 | |||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Finále 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marta ŠlaufováMarta Šlaufová
ASK Slavia Praha |
93 | 4.98 -0.3 m/s | 4.84-0,9 | 4.98-0,3 | 4.74-1,9 | 4.98 | 554 | |||||||||||
2 |
Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 4.78 -0.8 m/s | 4.68-0,3 | 4.78-0,8 | 4.51+0,6 | 4.78 | 500 | |||||||||||
3 |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 4.73 -0.3 m/s | X+0,8 | X-0,4 | 4.73-0,3 | 4.73 | 487 | |||||||||||
4 |
Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 4.62 +0.9 m/s | 4.62+0,9 | 4.34-0,8 | 4.46-2,2 | 4.62 | 459 | |||||||||||
5 |
Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol Opava |
93 | 4.49 +1.3 m/s | 3.66-0,4 | 4.19+0,1 | 4.49+1,3 | 4.49 | 426 | |||||||||||
6 |
Eva DavidováEva Davidová
PSK Olymp Praha |
93 | 4.47 -0.9 m/s | 4.31-0,8 | 4.47-0,9 | 4.10+1,4 | 4.47 | 421 | |||||||||||
7 |
Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp Praha |
93 | 4.39 -1.9 m/s | X-1,8 | 4.16+0,6 | 4.39-1,9 | 4.39 | 401 | |||||||||||
8 |
Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia Praha |
92 | 4.32 -0.6 m/s | 4.32-0,6 | X-0,8 | 4.29-0,8 | 4.32 | 384 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 4.75 | X | 4.64 | 4.75 | 4.75 | 492 | |||||||||||
2 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová Ves |
94 | 4.64 | 4.64 | X | X | 4.64 | 464 | |||||||||||
3 |
Nikola SchmackováNikola Schmacková
TJ Sokol Opava |
94 | 4.62 | 4.62 | 4.50 | 4.44 | 4.62 | 459 | |||||||||||
4 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Atletika Polička |
95 | 4.58 | 4.58 | 4.54 | 4.53 | 4.58 | 448 | |||||||||||
5 |
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia Praha |
94 | 4.55 | 4.55 | 3.88 | 4.28 | 4.55 | 441 | |||||||||||
6 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 4.45 | 4.45 | 4.21 | 4.37 | 4.45 | 416 | |||||||||||
7 |
Markéta NovotnáMarkéta Novotná
AHA Vyškov |
95 | 4.18 | 4.02 | 4.17 | 4.18 | 4.18 | 350 | |||||||||||
8 |
Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová
TJ Start Havířov |
95 | 4.16 | 4.06 | 4.16 | X | 4.16 | 345 | |||||||||||
9 |
Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 3.39 | X | X | 3.39 | 3.39 | 178 | |||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Finále 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s. |
94 | 5.15 -1.7 m/s | 4.49-1,3 | 4.72-1,4 | 5.15-1,7 | 5.15 | 601 | |||||||||||
2 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 5.05 -0.1 m/s | 5.05-0,1 | 4.73-1,1 | X-1,8 | 5.05 | 573 | |||||||||||
3 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ Strakonice |
94 | 5.03 -1.6 m/s | 5.03-1,6 | X-1,0 | 4.91-2,2 | 5.03 | 567 | |||||||||||
4 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha |
94 | 5.01 -1.4 m/s | 4.96-0,6 | 5.01-1,4 | 4.99-1,1 | 5.01 | 562 | |||||||||||
5 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 4.90 -2.1 m/s | X-2,2 | X-1,5 | 4.90-2,1 | 4.90 | 532 | |||||||||||
6 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 4.88 -1.5 m/s | 4.88-1,5 | 4.59-2,6 | X-0,7 | 4.88 | 527 | |||||||||||
7 |
Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. |
95 | 4.83 -1.7 m/s | 4.79-1,2 | 4.83-1,7 | 4.67-2,1 | 4.83 | 514 | |||||||||||
8 |
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
AK SSK Vítkovice |
94 | 4.82 +0.0 m/s | 4.82+0,0 | 4.71-1,8 | 4.43-0,7 | 4.82 | 511 | |||||||||||
9 |
Anna KrutákováAnna Krutáková
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 4.44 -1.9 m/s | 4.33-2,2 | 4.36-2,2 | 4.44-1,9 | 4.44 | 413 | |||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 4.88 +0.3 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 527 | |||||||||||
2 |
Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp Praha |
96 | 4.62 +0.1 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 459 | |||||||||||
3 |
Emily GerulováEmily Gerulová
TJ Orlová Lutyně |
97 | 4.55 +0.5 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 441 | |||||||||||
4 |
Radka PrůšováRadka Průšová
TJ Svitavy |
96 | 4.51 +0.2 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 431 | |||||||||||
5 |
Klára LamačováKlára Lamačová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.47 +0.0 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 421 | |||||||||||
6 |
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.42 +0.2 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 408 | |||||||||||
7 |
Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.39 +0.2 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 401 | |||||||||||
8 |
Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 4.39 +0.4 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 401 | |||||||||||
9 |
Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká Lípa |
96 | 4.35 +0.5 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 391 | |||||||||||
10 |
Tereza KnotkováTereza Knotková
TJ Svitavy |
96 | 4.35 +0.4 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 391 | |||||||||||
11 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 4.32 +0.2 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 384 | |||||||||||
12 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Bílina |
96 | 4.19 +0.0 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 352 | |||||||||||
13 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ŠSK ZŠ Filosofská Praha |
96 | 4.14 +0.2 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 340 | |||||||||||
14 |
Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ Třinec |
96 | 4.13 +0.7 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 338 | |||||||||||
15 |
Tereza ZindulkováTereza Zindulková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
96 | 4.12 +0.4 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 336 | |||||||||||
16 |
Michaela MrázkováMichaela Mrázková
AC Česká Lípa |
96 | 4.11 +0.5 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 333 | |||||||||||
17 |
Michaela MaláMichaela Malá
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 4.09 +0.4 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 329 | |||||||||||
18 |
Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start Havířov |
97 | 4.08 +0.2 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 326 | |||||||||||
19 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.06 +0.0 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 322 | |||||||||||
20 |
Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 3.99 +0.0 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 306 | |||||||||||
21 |
Kristýna HovorkováKristýna Hovorková
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 3.87 +0.0 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 279 | |||||||||||
22 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA Vyškov |
96 | 3.41 +0.1 m/s | 3.41+0.1 | 3.28+0.7 | 3.38+0.3 | 3.41 | 182 | |||||||||||
Nela OnderkováNela Onderková
SK Kotlářka Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále 1 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ Jičín |
93 | 12.64 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 704 | |||||||||||
2 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 11.81 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 649 | |||||||||||
3 |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 10.69 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 575 | |||||||||||
4 |
Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK Zlín |
93 | 10.32 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 550 | |||||||||||
5 |
Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC Pardubice |
93 | 10.25 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 546 | |||||||||||
6 |
Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady Praha |
93 | 10.22 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 544 | |||||||||||
7 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK Zlín |
92 | 09.64 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 506 | |||||||||||
8 |
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 09.60 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 503 | |||||||||||
9 |
Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 09.33 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 486 | |||||||||||
10 |
Hana LuticováHana Luticová
AC Pardubice |
93 | 09.11 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 471 | |||||||||||
11 |
Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp Praha |
93 | 08.70 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 445 | |||||||||||
12 |
Marta ŠlaufováMarta Šlaufová
ASK Slavia Praha |
93 | 08.04 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 402 | |||||||||||
13 |
Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 07.97 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 397 | |||||||||||
14 |
Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol Opava |
93 | 07.96 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 397 | |||||||||||
15 |
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia Praha |
93 | 07.47 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 365 | |||||||||||
16 |
Eva DavidováEva Davidová
PSK Olymp Praha |
93 | 06.18 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 283 | |||||||||||
17 |
Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia Praha |
92 | 05.95 | 05.55 | 05.95 | 05.41 | 05.95 | 268 | |||||||||||
Barbora OdložilováBarbora Odložilová
ŠAK Novoborská Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 10.43 | 10.43 | 08.93 | 09.79 | 10.43 | 558 | |||||||||||
2 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha |
94 | 10.19 | 10.19 | 09.36 | X | 10.19 | 542 | |||||||||||
3 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 09.15 | 08.98 | 09.15 | X | 09.15 | 474 | |||||||||||
4 |
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s. |
94 | 09.10 | X | 08.69 | 09.10 | 09.10 | 471 | |||||||||||
5 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ Strakonice |
94 | 08.89 | 08.21 | 08.89 | 08.05 | 08.89 | 457 | |||||||||||
6 |
Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. |
95 | 08.89 | X | 07.94 | 08.89 | 08.89 | 457 | |||||||||||
7 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 08.87 | 07.85 | 08.62 | 08.87 | 08.87 | 456 | |||||||||||
8 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 08.83 | 08.62 | 08.83 | 08.24 | 08.83 | 453 | |||||||||||
9 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová Ves |
94 | 08.75 | 07.87 | 08.75 | 08.68 | 08.75 | 448 | |||||||||||
10 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Atletika Polička |
95 | 08.55 | 08.44 | 08.55 | 08.43 | 08.55 | 435 | |||||||||||
11 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 08.41 | 08.15 | 07.33 | 08.41 | 08.41 | 426 | |||||||||||
12 |
Anna KrutákováAnna Krutáková
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 08.22 | 08.22 | 07.70 | 08.19 | 08.22 | 414 | |||||||||||
13 |
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia Praha |
94 | 08.01 | 08.01 | 07.38 | 07.23 | 08.01 | 400 | |||||||||||
14 |
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
AK SSK Vítkovice |
94 | 07.93 | X | 07.93 | 07.92 | 07.93 | 395 | |||||||||||
15 |
Nikola SchmackováNikola Schmacková
TJ Sokol Opava |
94 | 07.87 | 07.87 | 07.41 | 07.08 | 07.87 | 391 | |||||||||||
16 |
Markéta NovotnáMarkéta Novotná
AHA Vyškov |
95 | 07.72 | 06.26 | 06.88 | 07.72 | 07.72 | 381 | |||||||||||
17 |
Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 07.13 | 07.13 | 07.07 | 06.94 | 07.13 | 343 | |||||||||||
18 |
Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová
TJ Start Havířov |
95 | 06.88 | 06.82 | 06.88 | 06.74 | 06.88 | 327 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále 1 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŘíhaMichal Říha
AC Pardubice |
94 | 14.15 | 12.82 | 12.51 | 14.15 | 14.15 | 738 | |||||||||||
2 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start Havířov |
94 | 12.18 | 12.18 | 10.46 | 11.45 | 12.18 | 617 | |||||||||||
3 |
Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK Praha |
94 | 11.88 | 11.72 | 11.80 | 11.88 | 11.88 | 599 | |||||||||||
4 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 11.61 | 09.96 | 11.12 | 11.61 | 11.61 | 583 | |||||||||||
5 |
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | 11.20 | 09.48 | 09.81 | 11.20 | 11.20 | 558 | |||||||||||
6 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start Havířov |
94 | 11.13 | 09.90 | 10.37 | 11.13 | 11.13 | 554 | |||||||||||
7 |
Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 11.00 | 11.00 | 10.91 | 10.29 | 11.00 | 546 | |||||||||||
8 |
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO Kladno |
94 | 10.90 | 10.43 | 10.90 | 10.56 | 10.90 | 540 | |||||||||||
9 |
Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk
TJ Start Havířov |
94 | 10.49 | 10.49 | 09.25 | 10.35 | 10.49 | 515 | |||||||||||
10 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 10.48 | 10.24 | 10.48 | 10.09 | 10.48 | 515 | |||||||||||
11 |
Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 10.39 | 09.22 | 09.33 | 10.39 | 10.39 | 509 | |||||||||||
12 |
Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká Lípa |
94 | 10.06 | 09.78 | 10.06 | 10.06 | 10.06 | 489 | |||||||||||
13 |
Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start Havířov |
94 | 09.99 | 09.60 | 09.99 | 09.50 | 09.99 | 485 | |||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Finále 2 (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s. |
94 | 11.36 | 10.86 | 10.72 | 11.36 | 11.36 | 568 | |||||||||||
2 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
TJ Start Havířov |
94 | 10.93 | 09.84 | 10.93 | 10.35 | 10.93 | 542 | |||||||||||
3 |
Filip MatějkaFilip Matějka
ŠAK ZŠ Pardubice |
94 | 10.20 | 10.20 | 09.80 | 09.63 | 10.20 | 498 | |||||||||||
4 |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 10.09 | 09.63 | 09.07 | 10.09 | 10.09 | 491 | |||||||||||
5 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 09.79 | 09.51 | 09.79 | 09.10 | 09.79 | 473 | |||||||||||
6 |
Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ Třinec |
94 | 09.63 | X | 09.63 | 09.42 | 09.63 | 463 | |||||||||||
7 |
David MácalDavid Mácal
AO Slavia Havířov |
94 | 09.60 | 09.46 | 09.17 | 09.60 | 09.60 | 462 | |||||||||||
8 |
Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia Praha |
94 | 09.57 | 09.07 | 07.81 | 09.57 | 09.57 | 460 | |||||||||||
9 |
Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol Opava |
95 | 09.21 | 08.71 | 09.21 | 09.03 | 09.21 | 438 | |||||||||||
10 |
Jan NovákJan Novák
AO Slavia Havířov |
94 | 08.20 | 08.20 | X | 08.11 | 08.20 | 378 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 11.75 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 645 | |||||||||||
2 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 11.40 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 621 | |||||||||||
3 |
Lucie FišerováLucie Fišerová
A. C. Sparta Praha |
85 | 11.03 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 597 | |||||||||||
4 |
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK Vítkovice |
86 | 10.80 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 582 | |||||||||||
5 |
Lenka KriškováLenka Krišková
Slovakia |
88 | 10.55 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 566 | |||||||||||
6 |
Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
84 | 10.10 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 536 | |||||||||||
7 |
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 09.98 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 528 | |||||||||||
8 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 09.88 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 522 | |||||||||||
9 |
Iveta HorňákováIveta Horňáková
Slovakia |
84 | 09.55 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 500 | |||||||||||
10 |
Miroslava KažimírováMiroslava Kažimírová
Slovakia |
88 | 08.35 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 422 | |||||||||||
11 |
Dana HorskáDana Horská
Slovakia |
84 | 08.25 | 07.90 | 07.64 | 08.25 | 08.25 | 416 | |||||||||||
Hana KavínováHana Kavínová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp Brno |
91 | 11.20 | 09.51 | 11.20 | 11.06 | 11.20 | 608 | |||||||||||
2 |
Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 10.13 | 10.13 | 09.50 | 10.06 | 10.13 | 538 | |||||||||||
3 |
Veronika ŠteflíkováVeronika Šteflíková
Slovakia |
91 | 09.60 | 09.60 | 08.75 | 09.36 | 09.60 | 503 | |||||||||||
4 |
Hana NovákováHana Nováková
PSK Olymp Praha |
91 | 08.75 | 07.75 | 08.71 | 08.75 | 08.75 | 448 | |||||||||||
5 |
Vendula MisiarzováVendula Misiarzová
TJ TŽ Třinec |
90 | 08.67 | 08.67 | X | 08.19 | 08.67 | 443 | |||||||||||
6 |
Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC Prostějov |
91 | 08.63 | 08.31 | 08.63 | 08.02 | 08.63 | 440 | |||||||||||
7 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 08.59 | 08.25 | 08.59 | 08.27 | 08.59 | 438 | |||||||||||
8 |
Janka ČervienkováJanka Červienková
Slovakia |
91 | 08.57 | 08.42 | 08.41 | 08.57 | 08.57 | 436 | |||||||||||
9 |
Marie BeranováMarie Beranová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 08.55 | 07.92 | 08.52 | 08.55 | 08.55 | 435 | |||||||||||
10 |
Martina TejneckáMartina Tejnecká
AFK Chrudim |
91 | 08.50 | 07.44 | 08.40 | 08.50 | 08.50 | 432 | |||||||||||
11 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 07.66 | 07.66 | 06.76 | 07.46 | 07.66 | 377 | |||||||||||
12 |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 07.64 | 06.77 | 07.64 | 07.20 | 07.64 | 376 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 13.16 | 13.16 | 12.68 | 13.11 | 13.16 | 677 | |||||||||||
2 |
Josef LaštůvkaJosef Laštůvka
TJ Šumperk |
92 | 13.08 | 12.51 | 12.82 | 13.08 | 13.08 | 672 | |||||||||||
3 |
Petr MelničukPetr Melničuk
USK Praha |
92 | 11.97 | 11.97 | 10.65 | 11.93 | 11.97 | 605 | |||||||||||
4 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 11.95 | 10.80 | 11.95 | 11.36 | 11.95 | 603 | |||||||||||
5 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla Praha |
93 | 11.79 | 11.79 | 10.85 | 11.56 | 11.79 | 594 | |||||||||||
6 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 11.65 | 11.06 | X | 11.65 | 11.65 | 585 | |||||||||||
7 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 11.48 | 11.48 | X | 11.39 | 11.48 | 575 | |||||||||||
8 |
Michal BrožMichal Brož
AC SYNER Turnov |
92 | 11.47 | 10.51 | 11.10 | 11.47 | 11.47 | 574 | |||||||||||
9 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s. |
93 | 11.32 | 11.01 | 11.32 | 10.12 | 11.32 | 565 | |||||||||||
10 |
Patrik SchindlerPatrik Schindler
TJ Sokol Opava |
92 | 11.17 | 11.17 | 10.60 | 11.03 | 11.17 | 556 | |||||||||||
11 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 10.46 | X | 10.14 | 10.46 | 10.46 | 513 | |||||||||||
12 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 10.20 | 10.20 | X | 10.08 | 10.20 | 498 | |||||||||||
13 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 10.14 | 08.53 | 09.29 | 10.14 | 10.14 | 494 | |||||||||||
14 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Sokol Opava |
92 | 10.09 | 09.81 | 10.04 | 10.09 | 10.09 | 491 | |||||||||||
15 |
Michal ŠenfeldMichal Šenfeld
AC Česká Lípa |
92 | 09.60 | X | 09.60 | X | 09.60 | 462 | |||||||||||
16 |
Vít HavelkaVít Havelka
SK Sporting Příbram |
93 | 09.12 | 09.12 | 09.11 | 08.39 | 09.12 | 433 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER Turnov |
91 | 15.10 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 796 | |||||||||||
2 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 12.87 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 659 | |||||||||||
3 |
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České Budějovice |
91 | 12.76 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 653 | |||||||||||
4 |
Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC Pardubice |
90 | 12.33 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 626 | |||||||||||
5 |
Vojtěch AntošVojtěch Antoš
ASK Slavia Praha |
90 | 12.29 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 624 | |||||||||||
6 |
Maroš PóčMaroš Póč
Slovakia |
91 | 12.16 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 616 | |||||||||||
7 |
Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
90 | 11.92 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 602 | |||||||||||
8 |
Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 11.20 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 558 | |||||||||||
9 |
Lukáš KacoLukáš Kaco
Slovakia |
91 | 11.15 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 555 | |||||||||||
10 |
Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER Turnov |
91 | 10.81 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 534 | |||||||||||
11 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 10.64 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 524 | |||||||||||
12 |
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České Budějovice |
90 | 10.50 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 516 | |||||||||||
13 |
Patrik FilipPatrik Filip
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 10.48 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 515 | |||||||||||
14 |
Tomáš MacháňTomáš Macháň
ASK Slavia Praha |
90 | 10.36 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 507 | |||||||||||
15 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 10.36 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 507 | |||||||||||
16 |
Jan KafkaJan Kafka
Sokol České Budějovice |
91 | 09.57 | 08.89 | 09.26 | 09.57 | 09.57 | 460 | |||||||||||
Lukáš TrnkaLukáš Trnka
Slovakia |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš KomárekTomáš Komárek
A. C. TEPO Kladno |
91 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia Praha |
87 | 14.80 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 777 | |||||||||||
2 |
František ŠmídFrantišek Šmíd
TJ Dukla Praha |
87 | 13.57 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 702 | |||||||||||
3 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 13.32 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 687 | |||||||||||
4 |
Andrej BicianAndrej Bician
Slovakia |
83 | 12.95 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 664 | |||||||||||
5 |
Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Dukla Praha |
87 | 12.77 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 653 | |||||||||||
6 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 12.59 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 642 | |||||||||||
7 |
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno |
84 | 12.54 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 639 | |||||||||||
8 |
Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 12.21 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 619 | |||||||||||
9 |
David SazimaDavid Sazima
ASK Slavia Praha |
87 | 12.02 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 608 | |||||||||||
10 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 11.78 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 593 | |||||||||||
11 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 11.76 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 592 | |||||||||||
12 |
Jakub JandaJakub Janda
DDM Cvikováček Cvikov |
89 | 11.38 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 569 | |||||||||||
13 |
Jan AndělJan Anděl
AK Olomouc |
87 | 11.35 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 567 | |||||||||||
14 |
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov |
89 | 10.98 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 545 | |||||||||||
15 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 10.81 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 534 | |||||||||||
16 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 10.18 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 496 | |||||||||||
17 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 10.11 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 492 | |||||||||||
18 |
Branislav PuvákBranislav Puvák
Slovakia |
78 | 10.02 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 487 | |||||||||||
19 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 09.80 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 474 | |||||||||||
20 |
Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
Slovakia |
88 | 09.24 | 09.07 | 09.15 | 09.24 | 09.24 | 440 | |||||||||||
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŘíhaMichal Říha
AC Pardubice |
94 | 39.06 | 31.41 | 32.80 | 39.06 | 39.06 | 645 | |||||||||||
2 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start Havířov |
94 | 34.75 | 30.66 | X | 34.75 | 34.75 | 559 | |||||||||||
3 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 34.68 | 34.68 | X | X | 34.68 | 557 | |||||||||||
4 |
Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 33.44 | 27.69 | 33.44 | 24.40 | 33.44 | 533 | |||||||||||
5 |
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | 31.04 | 27.49 | 31.04 | X | 31.04 | 485 | |||||||||||
6 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 30.64 | 28.55 | 30.64 | X | 30.64 | 477 | |||||||||||
7 |
Filip MatějkaFilip Matějka
ŠAK ZŠ Pardubice |
94 | 28.74 | X | 26.55 | 28.74 | 28.74 | 440 | |||||||||||
8 |
Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 28.57 | 28.57 | 25.05 | 24.41 | 28.57 | 436 | |||||||||||
9 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start Havířov |
94 | 28.22 | 26.42 | 28.22 | 28.03 | 28.22 | 430 | |||||||||||
10 |
Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK Praha |
94 | 27.96 | X | 25.72 | 27.96 | 27.96 | 424 | |||||||||||
11 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
TJ Start Havířov |
94 | 27.47 | X | 27.20 | 27.47 | 27.47 | 415 | |||||||||||
12 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 26.08 | 26.08 | X | 25.93 | 26.08 | 388 | |||||||||||
13 |
Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ Třinec |
94 | 25.82 | 23.69 | X | 25.82 | 25.82 | 383 | |||||||||||
14 |
Jan NovákJan Novák
AO Slavia Havířov |
94 | 25.09 | 23.26 | X | 25.09 | 25.09 | 369 | |||||||||||
15 |
Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká Lípa |
94 | 24.92 | 24.12 | 24.92 | X | 24.92 | 366 | |||||||||||
16 |
Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk
TJ Start Havířov |
94 | 24.77 | 24.77 | X | 21.47 | 24.77 | 363 | |||||||||||
17 |
Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s. |
94 | 24.59 | 24.59 | 24.24 | X | 24.59 | 359 | |||||||||||
18 |
Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start Havířov |
94 | 24.35 | X | 24.35 | X | 24.35 | 355 | |||||||||||
19 |
Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol Opava |
95 | 23.59 | 20.58 | 23.31 | 23.59 | 23.59 | 340 | |||||||||||
20 |
David MácalDavid Mácal
AO Slavia Havířov |
94 | 22.89 | 22.06 | 22.89 | X | 22.89 | 327 | |||||||||||
21 |
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO Kladno |
94 | 22.84 | 21.15 | X | 22.84 | 22.84 | 326 | |||||||||||
22 |
Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia Praha |
94 | 20.93 | X | 20.93 | X | 20.93 | 290 | |||||||||||
23 |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 19.47 | X | 19.47 | 15.50 | 19.47 | 262 | |||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 47.96 | X | 44.52 | 47.96 | 47.96 | 828 | |||||||||||
2 |
Michal BrožMichal Brož
AC SYNER Turnov |
92 | 34.29 | X | 34.29 | 31.61 | 34.29 | 549 | |||||||||||
3 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 34.05 | 31.82 | X | 34.05 | 34.05 | 545 | |||||||||||
4 |
Josef LaštůvkaJosef Laštůvka
TJ Šumperk |
92 | 33.55 | 24.84 | 33.55 | X | 33.55 | 535 | |||||||||||
5 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla Praha |
93 | 31.55 | X | 31.55 | 30.65 | 31.55 | 495 | |||||||||||
6 |
Petr MelničukPetr Melničuk
USK Praha |
92 | 31.44 | 28.71 | 25.52 | 31.44 | 31.44 | 493 | |||||||||||
7 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 31.29 | X | 31.29 | X | 31.29 | 490 | |||||||||||
8 |
Patrik SchindlerPatrik Schindler
TJ Sokol Opava |
92 | 29.89 | X | 29.15 | 29.89 | 29.89 | 462 | |||||||||||
9 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s. |
93 | 29.85 | 27.13 | 29.85 | X | 29.85 | 461 | |||||||||||
10 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 29.51 | 29.51 | X | 23.90 | 29.51 | 455 | |||||||||||
11 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 28.70 | 26.46 | 28.70 | 28.20 | 28.70 | 439 | |||||||||||
12 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Sokol Opava |
92 | 26.95 | 23.49 | 26.95 | 23.15 | 26.95 | 405 | |||||||||||
13 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 26.40 | 23.12 | 26.40 | X | 26.40 | 394 | |||||||||||
14 |
Vít HavelkaVít Havelka
SK Sporting Příbram |
93 | 24.69 | 21.61 | 24.69 | 20.54 | 24.69 | 361 | |||||||||||
15 |
Michal ŠenfeldMichal Šenfeld
AC Česká Lípa |
92 | 23.70 | X | X | 23.70 | 23.70 | 342 | |||||||||||
16 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 20.00 | X | 20.00 | X | 20.00 | 272 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER Turnov |
91 | 39.05 | 32.80 | X | 39.05 | 39.05 | 645 | |||||||||||
2 |
Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER Turnov |
91 | 37.20 | 29.47 | 26.26 | 37.20 | 37.20 | 608 | |||||||||||
3 |
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České Budějovice |
90 | 36.56 | X | 36.56 | X | 36.56 | 595 | |||||||||||
4 |
Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
90 | 35.74 | 33.79 | X | 35.74 | 35.74 | 579 | |||||||||||
5 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 35.22 | 35.22 | 34.41 | 34.96 | 35.22 | 568 | |||||||||||
6 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 35.17 | 32.78 | 34.41 | 35.17 | 35.17 | 567 | |||||||||||
7 |
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České Budějovice |
91 | 34.76 | 33.93 | 34.76 | X | 34.76 | 559 | |||||||||||
8 |
Maroš PóčMaroš Póč
Slovakia |
91 | 34.61 | 34.61 | 32.91 | 32.39 | 34.61 | 556 | |||||||||||
9 |
Vojtěch AntošVojtěch Antoš
ASK Slavia Praha |
90 | 34.41 | 34.41 | X | 27.61 | 34.41 | 552 | |||||||||||
10 |
Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC Pardubice |
90 | 34.16 | 33.79 | 34.16 | 29.80 | 34.16 | 547 | |||||||||||
11 |
Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 30.70 | 29.82 | 30.70 | X | 30.70 | 478 | |||||||||||
12 |
Lukáš KacoLukáš Kaco
Slovakia |
91 | 29.88 | 29.88 | X | X | 29.88 | 462 | |||||||||||
13 |
Jan KafkaJan Kafka
Sokol České Budějovice |
91 | 27.79 | 22.33 | 27.79 | 24.82 | 27.79 | 421 | |||||||||||
14 |
Patrik FilipPatrik Filip
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 27.14 | 19.01 | 27.14 | 26.94 | 27.14 | 409 | |||||||||||
15 |
Tomáš MacháňTomáš Macháň
ASK Slavia Praha |
90 | 26.99 | 25.90 | 26.99 | X | 26.99 | 406 | |||||||||||
16 |
Tomáš KomárekTomáš Komárek
A. C. TEPO Kladno |
91 | 26.43 | 26.43 | X | 25.33 | 26.43 | 395 | |||||||||||
17 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 26.15 | 26.15 | 24.13 | X | 26.15 | 389 | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia Praha |
87 | 41.44 | X | X | 25.41 | 25.41 | 694 | |||||||||||
2 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 38.78 | X | X | 25.41 | 25.41 | 640 | |||||||||||
3 |
Jakub JandaJakub Janda
DDM Cvikováček Cvikov |
89 | 37.87 | X | X | 25.41 | 25.41 | 621 | |||||||||||
4 |
Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Dukla Praha |
87 | 37.58 | X | X | 25.41 | 25.41 | 616 | |||||||||||
5 |
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno |
84 | 37.26 | X | X | 25.41 | 25.41 | 609 | |||||||||||
6 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 36.65 | X | X | 25.41 | 25.41 | 597 | |||||||||||
7 |
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov |
89 | 36.32 | X | X | 25.41 | 25.41 | 590 | |||||||||||
8 |
Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 35.88 | X | X | 25.41 | 25.41 | 581 | |||||||||||
9 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 35.55 | X | X | 25.41 | 25.41 | 575 | |||||||||||
10 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 34.57 | X | X | 25.41 | 25.41 | 555 | |||||||||||
11 |
David SazimaDavid Sazima
ASK Slavia Praha |
87 | 33.31 | X | X | 25.41 | 25.41 | 530 | |||||||||||
12 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 31.28 | X | X | 25.41 | 25.41 | 490 | |||||||||||
13 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 30.78 | X | X | 25.41 | 25.41 | 480 | |||||||||||
14 |
Branislav PuvákBranislav Puvák
Slovakia |
78 | 30.42 | X | X | 25.41 | 25.41 | 473 | |||||||||||
15 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 29.81 | X | X | 25.41 | 25.41 | 461 | |||||||||||
16 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 28.63 | X | X | 25.41 | 25.41 | 438 | |||||||||||
17 |
Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
Slovakia |
88 | 25.41 | X | X | 25.41 | 25.41 | 375 | |||||||||||
Jan AndělJan Anděl
AK Olomouc |
87 | NM | |||||||||||||||||
Andrej BicianAndrej Bician
Slovakia |
83 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále 1 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | 35.77 | 35.77 | 32.60 | 30.07 | 35.77 | 381 | |||||||||||
2 |
Hynek BártaHynek Bárta
AC Česká Lípa |
94 | 31.69 | 27.92 | X | 31.69 | 31.69 | 323 | |||||||||||
3 |
David MácalDavid Mácal
AO Slavia Havířov |
94 | 29.68 | 29.68 | X | X | 29.68 | 295 | |||||||||||
4 |
Jakub HadamčíkJakub Hadamčík
TJ Sokol Opava |
95 | 28.34 | 27.59 | 28.34 | 26.92 | 28.34 | 276 | |||||||||||
5 |
Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk
TJ Start Havířov |
94 | 27.58 | 27.58 | 24.58 | X | 27.58 | 265 | |||||||||||
6 |
Jan CíchaJan Cícha
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 27.04 | 27.04 | 22.54 | X | 27.04 | 258 | |||||||||||
7 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 26.03 | 26.03 | 23.37 | 21.19 | 26.03 | 244 | |||||||||||
8 |
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | 25.81 | 23.24 | 24.13 | 25.81 | 25.81 | 241 | |||||||||||
9 |
Radovan VšelichaRadovan Všelicha
ASK Slavia Praha |
94 | 23.75 | 20.67 | 20.76 | 23.75 | 23.75 | 212 | |||||||||||
10 |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 21.34 | 21.34 | 20.67 | 19.81 | 21.34 | 179 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Finále 2 (pá, 29.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
TJ Start Havířov |
94 | 43.57 | 37.88 | 42.41 | 43.57 | 43.57 | 494 | |||||||||||
2 |
Michal ŘíhaMichal Říha
AC Pardubice |
94 | 41.82 | 31.79 | 40.74 | 41.82 | 41.82 | 469 | |||||||||||
3 |
Tomáš MikulaTomáš Mikula
TJ Start Havířov |
94 | 41.53 | X | 41.53 | 39.91 | 41.53 | 464 | |||||||||||
4 |
Ondřej RýdloOndřej Rýdlo
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 34.68 | 34.45 | 34.68 | 32.38 | 34.68 | 366 | |||||||||||
5 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 34.31 | 24.21 | 32.51 | 34.31 | 34.31 | 360 | |||||||||||
6 |
Filip MatějkaFilip Matějka
ŠAK ZŠ Pardubice |
94 | 34.00 | 29.95 | 31.65 | 34.00 | 34.00 | 356 | |||||||||||
7 |
Jakub KubíčekJakub Kubíček
USK Praha |
94 | 32.45 | 29.02 | 32.45 | 24.15 | 32.45 | 334 | |||||||||||
8 |
Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez
A. C. TEPO Kladno |
94 | 32.02 | 32.02 | 29.66 | 18.13 | 32.02 | 328 | |||||||||||
9 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
TJ Start Havířov |
94 | 31.58 | 31.58 | 25.96 | 29.35 | 31.58 | 322 | |||||||||||
10 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
TJ Start Havířov |
94 | 29.56 | 26.05 | 29.56 | 29.11 | 29.56 | 293 | |||||||||||
11 |
Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ Třinec |
94 | 28.22 | 25.55 | 24.46 | 28.22 | 28.22 | 274 | |||||||||||
12 |
Jan NovákJan Novák
AO Slavia Havířov |
94 | 27.59 | 25.03 | 24.66 | 27.59 | 27.59 | 265 | |||||||||||
13 |
Martin SitaMartin Sita
AC Slovan Liberec, o.s. |
94 | 26.66 | 26.66 | 26.05 | 26.27 | 26.66 | 252 | |||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 41.00 | 41.00 | 38.00 | X | 41.00 | 686 | |||||||||||
2 |
Lenka KriškováLenka Krišková
Slovakia |
88 | 37.38 | 35.55 | 33.74 | 37.38 | 37.38 | 617 | |||||||||||
3 |
Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
84 | 35.66 | 34.18 | 35.66 | 33.97 | 35.66 | 584 | |||||||||||
4 |
Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
80 | 35.33 | 33.79 | 35.21 | 35.33 | 35.33 | 578 | |||||||||||
5 |
Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková
AK SSK Vítkovice |
86 | 32.82 | 32.46 | 32.82 | 31.99 | 32.82 | 530 | |||||||||||
6 |
Alexandra PrincováAlexandra Princová
ASK Slavia Praha |
83 | 32.71 | 32.71 | 31.86 | 31.23 | 32.71 | 528 | |||||||||||
7 |
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 32.27 | 32.27 | 29.14 | 30.08 | 32.27 | 520 | |||||||||||
8 |
Lucie FišerováLucie Fišerová
A. C. Sparta Praha |
85 | 30.14 | X | 30.14 | 29.07 | 30.14 | 479 | |||||||||||
9 |
Miroslava KažimírováMiroslava Kažimírová
Slovakia |
88 | 29.02 | 29.02 | 28.37 | 26.36 | 29.02 | 458 | |||||||||||
10 |
Iveta HorňákováIveta Horňáková
Slovakia |
84 | 27.36 | 23.54 | 27.10 | 27.36 | 27.36 | 427 | |||||||||||
11 |
Dana HorskáDana Horská
Slovakia |
84 | 19.55 | 19.55 | 18.51 | 16.15 | 19.55 | 281 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 37.87 | 37.54 | 37.27 | 37.87 | 37.87 | 626 | |||||||||||
2 |
Vendula MisiarzováVendula Misiarzová
TJ TŽ Třinec |
90 | 32.61 | 32.61 | 30.13 | 30.00 | 32.61 | 526 | |||||||||||
3 |
Kateřina VodováKateřina Vodová
ACP Olymp Brno |
91 | 32.38 | 26.38 | 29.76 | 32.38 | 32.38 | 522 | |||||||||||
4 |
Martina TejneckáMartina Tejnecká
AFK Chrudim |
91 | 31.98 | 27.61 | 31.98 | X | 31.98 | 514 | |||||||||||
5 |
Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská
ASK Slavia Praha |
90 | 30.54 | 29.65 | 29.17 | 30.54 | 30.54 | 487 | |||||||||||
6 |
Veronika ŠteflíkováVeronika Šteflíková
Slovakia |
91 | 29.86 | 29.86 | 28.09 | 28.42 | 29.86 | 474 | |||||||||||
7 |
Vendula ZbořilováVendula Zbořilová
AC Prostějov |
91 | 28.99 | 28.99 | 27.47 | 26.95 | 28.99 | 457 | |||||||||||
8 |
Marie BeranováMarie Beranová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 26.86 | 26.86 | 26.41 | 26.15 | 26.86 | 417 | |||||||||||
9 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 26.01 | 22.39 | 23.78 | 26.01 | 26.01 | 401 | |||||||||||
10 |
Janka ČervienkováJanka Červienková
Slovakia |
91 | 23.93 | 23.26 | 23.93 | X | 23.93 | 362 | |||||||||||
11 |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 23.34 | 23.34 | 23.01 | 23.04 | 23.34 | 351 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 37.09 | 37.09 | 35.98 | 34.61 | 37.09 | 612 | |||||||||||
2 |
Šárka MaláŠárka Malá
Sokol Král.Vinohrady Praha |
93 | 32.91 | 29.56 | X | 32.91 | 32.91 | 532 | |||||||||||
3 |
Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 31.61 | 25.33 | 31.51 | 31.61 | 31.61 | 507 | |||||||||||
4 |
Klára KosákováKlára Kosáková
AC TJ Jičín |
93 | 30.39 | 27.77 | 30.39 | 19.81 | 30.39 | 484 | |||||||||||
5 |
Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK Zlín |
93 | 29.73 | 24.51 | 28.94 | 29.73 | 29.73 | 471 | |||||||||||
6 |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 29.62 | 27.37 | 29.62 | 29.41 | 29.62 | 469 | |||||||||||
7 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK Zlín |
92 | 28.22 | 26.48 | 28.01 | 28.22 | 28.22 | 443 | |||||||||||
8 |
Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 27.25 | 18.63 | 27.25 | X | 27.25 | 425 | |||||||||||
9 |
Markéta UrbischováMarkéta Urbischová
TJ Sokol Opava |
93 | 23.51 | 23.51 | 21.18 | 20.59 | 23.51 | 354 | |||||||||||
10 |
Marta ŠlaufováMarta Šlaufová
ASK Slavia Praha |
93 | 23.29 | X | 23.29 | 22.94 | 23.29 | 350 | |||||||||||
11 |
Nikola ŘehounkováNikola Řehounková
AC Pardubice |
93 | 21.75 | 21.34 | 21.75 | 20.76 | 21.75 | 321 | |||||||||||
12 |
Dominika KrupkováDominika Krupková
ASK Slavia Praha |
92 | 19.86 | 19.86 | 18.95 | 19.05 | 19.86 | 286 | |||||||||||
13 |
Michaela NejedlováMichaela Nejedlová
ASK Slavia Praha |
93 | 19.75 | 19.13 | 19.75 | 18.95 | 19.75 | 284 | |||||||||||
14 |
Hana LuticováHana Luticová
AC Pardubice |
93 | 18.37 | 18.37 | X | X | 18.37 | 259 | |||||||||||
15 |
Nikola ČernáNikola Černá
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 15.10 | 15.10 | X | X | 15.10 | 198 | |||||||||||
16 |
Eva DavidováEva Davidová
PSK Olymp Praha |
93 | 15.09 | 14.08 | 15.09 | 13.29 | 15.09 | 198 | |||||||||||
17 |
Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp Praha |
93 | 13.17 | X | X | 13.17 | 13.17 | 163 | |||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 36.54 | X | X | 14.54 | 14.54 | 601 | |||||||||||
2 |
Petra VítováPetra Vítová
ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. |
95 | 27.81 | X | X | 14.54 | 14.54 | 435 | |||||||||||
3 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 26.43 | X | X | 14.54 | 14.54 | 409 | |||||||||||
4 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
TJ ČZ Strakonice |
94 | 25.47 | X | X | 14.54 | 14.54 | 391 | |||||||||||
5 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
Atletika Polička |
95 | 23.92 | X | X | 14.54 | 14.54 | 362 | |||||||||||
6 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 23.80 | X | X | 14.54 | 14.54 | 360 | |||||||||||
7 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 23.76 | X | X | 14.54 | 14.54 | 359 | |||||||||||
8 |
Denisa VondráškováDenisa Vondrášková
ASK Slavia Praha |
94 | 23.52 | X | X | 14.54 | 14.54 | 355 | |||||||||||
9 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 22.33 | X | X | 14.54 | 14.54 | 332 | |||||||||||
10 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha |
94 | 22.29 | X | X | 14.54 | 14.54 | 332 | |||||||||||
11 |
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
AK SSK Vítkovice |
94 | 22.14 | X | X | 14.54 | 14.54 | 329 | |||||||||||
12 |
Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 21.98 | X | X | 14.54 | 14.54 | 326 | |||||||||||
13 |
Anna KrutákováAnna Krutáková
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 21.68 | X | X | 14.54 | 14.54 | 320 | |||||||||||
14 |
Markéta NovotnáMarkéta Novotná
AHA Vyškov |
95 | 21.16 | X | X | 14.54 | 14.54 | 310 | |||||||||||
15 |
Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková
Atletika Poruba o.s. |
94 | 19.40 | X | X | 14.54 | 14.54 | 278 | |||||||||||
16 |
Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová
TJ Start Havířov |
95 | 18.73 | X | X | 14.54 | 14.54 | 265 | |||||||||||
17 |
Radmila VrbováRadmila Vrbová
ŠSK Klokan Mor. Nová Ves |
94 | 14.54 | X | X | 14.54 | 14.54 | 188 | |||||||||||
Nikola SchmackováNikola Schmacková
TJ Sokol Opava |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 30.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
René HambergerRené Hamberger
TJ Sušice |
92 | 57.10 | 55.67 | 57.10 | 53.35 | 57.10 | 694 | |||||||||||
2 |
Patrik SchindlerPatrik Schindler
TJ Sokol Opava |
92 | 50.60 | 47.12 | 50.60 | 34.93 | 50.60 | 597 | |||||||||||
3 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 46.49 | 42.87 | 44.52 | 46.49 | 46.49 | 537 | |||||||||||
4 |
Petr MelničukPetr Melničuk
USK Praha |
92 | 45.85 | 38.97 | 39.70 | 45.85 | 45.85 | 527 | |||||||||||
5 |
Michal ŠenfeldMichal Šenfeld
AC Česká Lípa |
92 | 44.69 | 40.84 | 44.69 | X | 44.69 | 510 | |||||||||||
6 |
Václav SedlákVáclav Sedlák
TJ Dukla Praha |
93 | 43.96 | 43.24 | 43.96 | 43.83 | 43.96 | 500 | |||||||||||
7 |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 43.60 | 42.71 | 43.60 | 39.55 | 43.60 | 494 | |||||||||||
8 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
USK Praha |
92 | 43.54 | X | 43.54 | 36.99 | 43.54 | 494 | |||||||||||
9 |
Ondřej VotinskýOndřej Votinský
SK Kotlářka Praha |
92 | 40.69 | 30.35 | 38.66 | 40.69 | 40.69 | 452 | |||||||||||
10 |
Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
92 | 39.10 | 32.93 | 39.10 | 36.39 | 39.10 | 429 | |||||||||||
11 |
Josef LaštůvkaJosef Laštůvka
TJ Šumperk |
92 | 38.78 | 38.78 | 38.47 | 33.91 | 38.78 | 424 | |||||||||||
12 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 37.07 | 33.78 | 37.07 | 32.46 | 37.07 | 400 | |||||||||||
13 |
Tomáš FriedelTomáš Friedel
TJ Sokol Opava |
92 | 36.45 | 32.32 | 28.02 | 36.45 | 36.45 | 391 | |||||||||||
14 |
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
AK Bohumín, o.s. |
93 | 34.75 | 32.37 | 34.75 | 34.07 | 34.75 | 367 | |||||||||||
15 |
Michal BrožMichal Brož
AC SYNER Turnov |
92 | 32.15 | X | X | 32.15 | 32.15 | 330 | |||||||||||
16 |
Vít HavelkaVít Havelka
SK Sporting Příbram |
93 | 30.88 | 27.81 | 24.57 | 30.88 | 30.88 | 312 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František StaněkFrantišek Staněk
ASK Slavia Praha |
87 | 56.27 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 682 | |||||||||||
2 |
Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra Litomyšl |
84 | 55.31 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 668 | |||||||||||
3 |
David SazimaDavid Sazima
ASK Slavia Praha |
87 | 52.39 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 624 | |||||||||||
4 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 51.22 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 607 | |||||||||||
5 |
Antonín VáchaAntonín Vácha
TJ Dukla Praha |
87 | 50.15 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 591 | |||||||||||
6 |
Branislav PuvákBranislav Puvák
Slovakia |
78 | 49.17 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 576 | |||||||||||
7 |
Jan AndělJan Anděl
AK Olomouc |
87 | 47.99 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 559 | |||||||||||
8 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 44.92 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 514 | |||||||||||
9 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 44.56 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 509 | |||||||||||
10 |
Jan SobotkaJan Sobotka
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 44.50 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 508 | |||||||||||
11 |
Jakub JandaJakub Janda
DDM Cvikováček Cvikov |
89 | 43.70 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 496 | |||||||||||
12 |
Andrej BicianAndrej Bician
Slovakia |
83 | 40.38 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 448 | |||||||||||
13 |
Jan JirovecJan Jirovec
ŠAK Chodov |
89 | 40.35 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 447 | |||||||||||
14 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 39.41 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 434 | |||||||||||
15 |
Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla
Slovakia |
88 | 39.03 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 428 | |||||||||||
16 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 38.21 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 416 | |||||||||||
17 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 33.88 | 32.85 | 33.88 | X | 33.88 | 354 | |||||||||||
Martin GabrielMartin Gabriel
VSK Univerzita Brno |
84 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marko IgličMarko Iglič
ASK Slavia Praha |
91 | 49.72 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 584 | |||||||||||
2 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
TJ Slezan Frýdek-Místek |
91 | 48.81 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 571 | |||||||||||
3 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER Turnov |
91 | 48.41 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 565 | |||||||||||
4 |
Jiří KordíkJiří Kordík
Sokol České Budějovice |
91 | 44.68 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 510 | |||||||||||
5 |
Maroš PóčMaroš Póč
Slovakia |
91 | 44.51 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 508 | |||||||||||
6 |
Pavel NyklPavel Nykl
AC SYNER Turnov |
91 | 43.85 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 498 | |||||||||||
7 |
Jan KafkaJan Kafka
Sokol České Budějovice |
91 | 40.66 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 452 | |||||||||||
8 |
Tomáš MacháňTomáš Macháň
ASK Slavia Praha |
90 | 40.43 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 448 | |||||||||||
9 |
Patrik FilipPatrik Filip
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
91 | 39.22 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 431 | |||||||||||
10 |
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
Sokol České Budějovice |
90 | 39.20 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 431 | |||||||||||
11 |
Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák
AC Pardubice |
90 | 37.99 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 413 | |||||||||||
12 |
Jan SolfronkJan Solfronk
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
90 | 37.91 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 412 | |||||||||||
13 |
Vojtěch AntošVojtěch Antoš
ASK Slavia Praha |
90 | 36.65 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 394 | |||||||||||
14 |
Lukáš KacoLukáš Kaco
Slovakia |
91 | 36.02 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 385 | |||||||||||
15 |
Václav BarákVáclav Barák
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 33.64 | 33.64 | 31.01 | 30.88 | 33.64 | 351 | |||||||||||
Tomáš KomárekTomáš Komárek
A. C. TEPO Kladno |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viet Milan LeViet Milan Le
Atletika Polička |
96 | 62.20 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 413 | |||||||||||
2 |
Lukáš MatějkaLukáš Matějka
AC Start Karlovy Vary |
96 | 53.51 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 338 | |||||||||||
3 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 52.00 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 325 | |||||||||||
4 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 48.64 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 296 | |||||||||||
5 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 47.54 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 287 | |||||||||||
6 |
Jakub KrausJakub Kraus
TJ Nová Včelnice |
96 | 46.75 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 280 | |||||||||||
7 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 46.03 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 274 | |||||||||||
8 |
Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 44.85 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 264 | |||||||||||
9 |
Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 41.67 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 238 | |||||||||||
10 |
Adam FilipAdam Filip
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 38.85 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 215 | |||||||||||
11 |
Lukáš HodboďLukáš Hodboď
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 38.48 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 212 | |||||||||||
12 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 37.47 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 203 | |||||||||||
13 |
Marek PtáčekMarek Ptáček
AC Start Karlovy Vary |
96 | 34.63 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 180 | |||||||||||
14 |
Vít MüllerVít Müller
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 27.78 | 26.90 | 27.25 | 27.78 | 27.78 | 126 | |||||||||||
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka Praha |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 31.5.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Bílina |
96 | 44.27 | 44.27 | X | 38.96 | 44.27 | 408 | |||||||||||
2 |
Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp Praha |
96 | 43.33 | 40.18 | 43.33 | 40.95 | 43.33 | 396 | |||||||||||
3 |
Michaela MrázkováMichaela Mrázková
AC Česká Lípa |
96 | 42.66 | 42.66 | 41.73 | 34.96 | 42.66 | 388 | |||||||||||
4 |
Michaela MaláMichaela Malá
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 42.15 | X | 36.55 | 42.15 | 42.15 | 382 | |||||||||||
5 |
Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 41.42 | 36.91 | 32.17 | 41.42 | 41.42 | 373 | |||||||||||
6 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ŠSK ZŠ Filosofská Praha |
96 | 40.14 | 34.41 | 38.25 | 40.14 | 40.14 | 357 | |||||||||||
7 |
Tereza ZindulkováTereza Zindulková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
96 | 39.73 | 37.82 | 39.73 | 37.39 | 39.73 | 352 | |||||||||||
8 |
Jana ReissováJana Reissová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 38.05 | 38.05 | 36.18 | 34.35 | 38.05 | 332 | |||||||||||
9 |
Tereza KnotkováTereza Knotková
TJ Svitavy |
96 | 37.05 | 36.90 | X | 37.05 | 37.05 | 319 | |||||||||||
10 |
Radka PrůšováRadka Průšová
TJ Svitavy |
96 | 35.61 | 35.61 | 23.58 | 32.69 | 35.61 | 302 | |||||||||||
11 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
AHA Vyškov |
96 | 34.46 | 26.11 | 30.57 | 34.46 | 34.46 | 288 | |||||||||||
12 |
Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start Havířov |
97 | 33.17 | 26.76 | 31.30 | 33.17 | 33.17 | 273 | |||||||||||
13 |
Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ Třinec |
96 | 33.16 | 29.16 | 33.16 | 28.90 | 33.16 | 273 | |||||||||||
14 |
Kristýna HovorkováKristýna Hovorková
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 32.59 | 23.27 | 28.62 | 32.59 | 32.59 | 266 | |||||||||||
15 |
Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 30.56 | 30.56 | 23.95 | 25.85 | 30.56 | 242 | |||||||||||
16 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
ATLETCLUB Nýřany |
96 | 30.26 | 30.26 | 29.86 | 28.23 | 30.26 | 238 | |||||||||||
17 |
Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká Lípa |
96 | 28.84 | 28.84 | 26.45 | 26.48 | 28.84 | 222 | |||||||||||
18 |
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
SK Kotlářka Praha |
97 | 28.82 | 26.38 | 28.82 | 27.11 | 28.82 | 221 | |||||||||||
19 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 28.47 | 27.60 | 22.90 | 28.47 | 28.47 | 217 | |||||||||||
20 |
Emily GerulováEmily Gerulová
TJ Orlová Lutyně |
97 | 27.88 | 24.68 | 23.63 | 27.88 | 27.88 | 210 | |||||||||||
21 |
Klára LamačováKlára Lamačová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 25.95 | 23.06 | 25.95 | 25.59 | 25.95 | 188 | |||||||||||
22 |
Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 24.90 | 24.90 | 23.98 | 20.77 | 24.90 | 176 | |||||||||||
Celkem 22 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viet Milan LeViet Milan Le | 96 | Atletika Polička | 2388 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 2380 | |||||||||||||||
3 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 2164 | |||||||||||||||
4 | Lukáš MatějkaLukáš Matějka | 96 | AC Start Karlovy Vary | 2141 | |||||||||||||||
5 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 2137 | |||||||||||||||
6 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 1975 | |||||||||||||||
7 | Tomáš PulíčekTomáš Pulíček | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1899 | |||||||||||||||
8 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1893 | |||||||||||||||
9 | Jakub KrausJakub Kraus | 96 | TJ Nová Včelnice | 1839 | |||||||||||||||
10 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 1756 | |||||||||||||||
11 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | AC Start Karlovy Vary | 1685 | |||||||||||||||
12 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 1667 | |||||||||||||||
13 | Adam FilipAdam Filip | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1660 | |||||||||||||||
14 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 1582 | |||||||||||||||
Matěj DynybylMatěj Dynybyl | 96 | SK Kotlářka Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Le V. 2388 (10.05/532-62.20/413-07.96/571-04.68/323-2:24.80/549)Hodboď L. 2380 (09.81/578-38.48/212-07.81/616-04.79/343-2:17.78/631) Doležal J. 2164 (10.12/519-52.00/325-08.14/520-04.99/380-2:36.98/420) Matějka L. 2141 (10.00/541-53.51/338-08.05/545-04.49/288-2:36.08/429) Hájek D. 2137 (10.32/482-48.64/296-08.24/492-04.64/315-2:24.55/552) Perkner J. 1975 (10.44/461-47.54/287-08.20/503-04.75/335-2:40.19/389) Pulíček T. 1899 (09.66/607-41.67/238-08.44/439-04.53/295-2:47.60/320) Dostrašil T. 1893 (10.29/488-44.85/264-08.23/495-04.51/292-2:43.81/354) Kraus J. 1839 (11.00/368-46.75/280-08.52/418-04.79/343-2:35.94/430) Müller V. 1756 (10.38/471-27.78/126-08.56/408-05.00/382-2:42.21/369) Ptáček M. 1685 (10.90/384-34.63/180-08.54/413-04.22/242-2:32.52/466) Havel M. 1667 (10.31/484-37.47/203-08.72/369-04.29/254-2:43.54/357) Filip A. 1660 (10.34/479-38.85/215-08.94/318-04.32/259-2:40.10/389) Kukla C. 1582 (10.32/482-46.03/274-09.06/291-03.96/199-2:45.83/336) Dynybyl M. 247 (11.84/247-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika MaškováMonika Mašková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 2826 | |||||||||||||||
2 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | TJ Orlová Lutyně | 2550 | |||||||||||||||
3 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2543 | |||||||||||||||
4 | Petra JonášováPetra Jonášová | 96 | PSK Olymp Praha | 2519 | |||||||||||||||
5 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 2518 | |||||||||||||||
6 | Radka PrůšováRadka Průšová | 96 | TJ Svitavy | 2493 | |||||||||||||||
7 | Klára LamačováKlára Lamačová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2414 | |||||||||||||||
8 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | ATLETCLUB Nýřany | 2383 | |||||||||||||||
9 | Michaela MrázkováMichaela Mrázková | 96 | AC Česká Lípa | 2305 | |||||||||||||||
10 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Bílina | 2242 | |||||||||||||||
11 | Tereza KnotkováTereza Knotková | 96 | TJ Svitavy | 2238 | |||||||||||||||
12 | Natálie KozákováNatálie Kozáková | 96 | AC Česká Lípa | 2237 | |||||||||||||||
13 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 2215 | |||||||||||||||
14 | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | SK Kotlářka Praha | 2202 | |||||||||||||||
15 | Dominika VáchováDominika Váchová | 97 | TJ Start Havířov | 2184 | |||||||||||||||
16 | Klára ZemanováKlára Zemanová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2158 | |||||||||||||||
17 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ŠSK ZŠ Filosofská Praha | 2122 | |||||||||||||||
18 | Tereza ZindulkováTereza Zindulková | 96 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 2029 | |||||||||||||||
19 | Tereza ŠikolováTereza Šikolová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2011 | |||||||||||||||
20 | Michaela MaláMichaela Malá | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2002 | |||||||||||||||
21 | Kristýna HovorkováKristýna Hovorková | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 1817 | |||||||||||||||
22 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | AHA Vyškov | 1572 | |||||||||||||||
Poznámky:Mašková M. 2826 (10.51/620-41.42/373-08.29/761-4.88/527-2:42.45/545)Gerulová E. 2550 (10.07/699-27.88/210-08.18/794-4.55/441-2:55.73/406) Höferová K. 2543 (10.27/662-30.56/242-08.21/785-4.39/401-2:51.00/453) Jonášová P. 2519 (10.25/666-43.33/396-08.40/729-4.62/459-3:11.11/269) Reissová J. 2518 (11.18/507-38.05/332-08.75/632-4.39/401-2:33.78/646) Průšová R. 2493 (11.09/522-35.61/302-08.71/643-4.51/431-2:38.08/595) Lamačová K. 2414 (10.31/655-25.95/188-08.32/752-4.47/421-2:56.51/398) Meczlová V. 2383 (10.40/639-30.26/238-08.90/592-4.32/384-2:43.82/530) Mrázková M. 2305 (10.96/543-42.66/388-08.76/629-4.11/333-2:55.15/412) Odvárková L. 2242 (11.57/447-44.27/408-09.05/553-4.19/352-2:48.21/482) Knotková T. 2238 (10.77/575-37.05/319-08.80/618-4.35/391-3:03.33/335) Kozáková N. 2237 (11.03/532-28.84/222-08.62/667-4.35/391-2:53.81/425) Urbaczková L. 2215 (11.25/496-33.16/273-08.86/603-4.13/338-2:46.07/505) Myslíková N. 2202 (11.05/528-28.82/221-08.84/608-4.42/408-2:52.61/437) Váchová D. 2184 (10.52/618-33.17/273-08.95/579-4.08/326-2:57.55/388) Zemanová K. 2158 (10.79/571-28.47/217-09.21/513-4.06/322-2:43.39/535) Svárovská L. 2122 (10.99/538-40.14/357-09.05/553-4.14/340-3:03.40/334) Zindulková T. 2029 (11.64/436-39.73/352-09.11/538-4.12/336-2:59.82/367) Šikolová T. 2011 (10.95/545-24.90/176-09.01/564-3.99/306-2:54.34/420) Malá M. 2002 (12.56/309-42.15/382-09.09/543-4.09/329-2:52.42/439) Hovorková K. 1817 (12.33/339-32.59/266-08.95/579-3.87/279-3:01.26/354) Hubáčková D. 1572 (12.34/337-34.46/288-09.69/402-3.41/182-3:00.24/363) Onderková N. 0 (/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | A. C. TEPO Kladno | 5592 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KonvalinkováKateřina Konvalinková | 86 | AK SSK Vítkovice | 5365 | |||||||||||||||
3 | Lucie FišerováLucie Fišerová | 85 | A. C. Sparta Praha | 4837 | |||||||||||||||
4 | Alexandra PrincováAlexandra Princová | 83 | ASK Slavia Praha | 4816 | |||||||||||||||
5 | Markéta MalarikováMarkéta Malariková | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4550 | |||||||||||||||
6 | Žaneta VáclavkováŽaneta Václavková | 80 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 4413 | |||||||||||||||
7 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4389 | |||||||||||||||
8 | Dana HorskáDana Horská | 84 | Slovakia | 4138 | |||||||||||||||
9 | Lenka KriškováLenka Krišková | 88 | Slovakia | 3923 | |||||||||||||||
10 | Iveta HorňákováIveta Horňáková | 84 | Slovakia | 3830 | |||||||||||||||
11 | Miroslava KažimírováMiroslava Kažimírová | 88 | Slovakia | 3812 | |||||||||||||||
Hana KavínováHana Kavínová | 85 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Klučinová E. 5592 (14.70/882-1.75/916-11.75/645-25.74/820-6.12/887-41.00/686-2:25.04/756)Konvalinková K. 5365 (14.97/846-1.84/1029-10.80/582-26.68/739-6.14/893-32.82/530-2:25.85/746) Fišerová L. 4837 (15.21/814-1.66/806-11.03/597-26.35/767-5.12/592-30.14/479-2:23.09/782) Princová A. 4816 (15.22/813-1.60/736-09.88/522-27.18/697-5.64/741-32.71/528-2:23.30/779) Malariková M. 4550 (16.06/707-1.60/736-09.98/528-27.16/699-5.44/683-32.27/520-2:31.24/677) Václavková Ž. 4413 (15.75/745-1.54/666-11.40/621-28.64/581-5.37/663-35.33/578-2:41.19/559) Fairaislová P. 4389 (15.11/827-1.54/666-10.10/536-27.44/676-4.73/487-35.66/584-2:36.56/613) Horská D. 4138 (16.39/667-1.57/701-08.25/416-26.54/751-5.70/759-19.55/281-2:40.88/563) Krišková L. 3923 (18.97/393-1.45/566-10.55/566-28.74/574-5.07/578-37.38/617-2:35.17/629) Horňáková I. 3830 (17.65/525-1.66/806-09.55/500-29.39/526-5.20/614-27.36/427-2:53.05/432) Kažimírová M. 3812 (16.22/688-1.63/771-08.35/422-29.58/512-4.99/557-29.02/458-2:55.87/404) Kavínová H. 1531 (15.09/830-1.57/701-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VodováKateřina Vodová | 91 | ACP Olymp Brno | 4747 | |||||||||||||||
2 | Eliška ŠkaloudováEliška Škaloudová | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 4390 | |||||||||||||||
3 | Veronika ŠteflíkováVeronika Šteflíková | 91 | Slovakia | 4156 | |||||||||||||||
4 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 4102 | |||||||||||||||
5 | Martina TejneckáMartina Tejnecká | 91 | AFK Chrudim | 4018 | |||||||||||||||
6 | Marie BeranováMarie Beranová | 90 | A. C. TEPO Kladno | 3858 | |||||||||||||||
7 | Vendula ZbořilováVendula Zbořilová | 91 | AC Prostějov | 3732 | |||||||||||||||
8 | Vendula MisiarzováVendula Misiarzová | 90 | TJ TŽ Třinec | 3630 | |||||||||||||||
9 | Nikola SuchelováNikola Suchelová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 3561 | |||||||||||||||
10 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 3559 | |||||||||||||||
11 | Janka ČervienkováJanka Červienková | 91 | Slovakia | 3416 | |||||||||||||||
Hana NovákováHana Nováková | 91 | PSK Olymp Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Vodová K. 4747 (15.81/738-1.62/759-11.20/608-26.66/740-5.54/712-32.38/522-2:31.98/668)Škaloudová E. 4390 (15.43/786-1.59/724-10.13/538-27.74/651-4.92/538-37.87/626-2:44.05/527) Šteflíková V. 4156 (16.75/625-1.68/830-09.60/503-28.21/614-4.93/540-29.86/474-2:40.22/570) Svojanovská M. 4102 (16.82/617-1.47/588-08.59/438-27.28/689-5.34/654-30.54/487-2:35.22/629) Tejnecká M. 4018 (16.84/615-1.53/655-08.50/432-28.76/572-5.14/598-31.98/514-2:34.96/632) Beranová M. 3858 (16.03/711-1.50/621-08.55/435-28.89/562-5.09/584-26.86/417-2:44.02/528) Zbořilová V. 3732 (17.87/502-1.47/588-08.63/440-28.71/576-4.68/474-28.99/457-2:29.80/695) Misiarzová V. 3630 (17.07/589-1.32/429-08.67/443-27.90/639-4.46/418-32.61/526-2:38.90/586) Suchelová N. 3561 (16.76/624-1.38/491-07.64/376-28.60/584-4.89/530-23.34/351-2:37.23/605) Buřilová K. 3559 (17.81/508-1.32/429-07.66/377-27.48/672-4.80/506-26.01/401-2:32.16/666) Červienková J. 3416 (23.50/78-1.56/689-08.57/436-27.49/672-5.06/576-23.93/362-2:37.41/603) Nováková H. 2229 (17.55/536-1.44/555-08.75/448-27.26/690-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | USK Praha | 4553 | |||||||||||||||
2 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | AK Zlín | 4404 | |||||||||||||||
3 | Nikola ŘehounkováNikola Řehounková | 93 | AC Pardubice | 4212 | |||||||||||||||
4 | Hana LuticováHana Luticová | 93 | AC Pardubice | 4187 | |||||||||||||||
5 | Šárka MaláŠárka Malá | 93 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 4178 | |||||||||||||||
6 | Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková | 93 | AK Zlín | 4103 | |||||||||||||||
7 | Nikola HorňáčkováNikola Horňáčková | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4059 | |||||||||||||||
8 | Klára KosákováKlára Kosáková | 93 | AC TJ Jičín | 3874 | |||||||||||||||
9 | Marta ŠlaufováMarta Šlaufová | 93 | ASK Slavia Praha | 3835 | |||||||||||||||
10 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | PSK Olymp Praha | 3713 | |||||||||||||||
11 | Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | 3673 | |||||||||||||||
12 | Nikola ČernáNikola Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 3497 | |||||||||||||||
13 | Jessica BártováJessica Bártová | 93 | PSK Olymp Praha | 3411 | |||||||||||||||
14 | Markéta UrbischováMarkéta Urbischová | 93 | TJ Sokol Opava | 3344 | |||||||||||||||
15 | Monika PincováMonika Pincová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 3223 | |||||||||||||||
16 | Linda KomínkováLinda Komínková | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3044 | |||||||||||||||
17 | Dominika KrupkováDominika Krupková | 92 | ASK Slavia Praha | 2731 | |||||||||||||||
Barbora OdložilováBarbora Odložilová | 93 | ŠAK Novoborská Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Galertová A. 4553 (15.23/811-1.48/599-11.81/649-27.68/656-5.08/581-37.09/612-2:33.91/645)Komrsková A. 4404 (15.11/827-1.60/736-09.64/506-27.13/701-5.16/603-28.22/443-2:38.71/588) Řehounková N. 4212 (14.68/884-1.39/502-10.25/546-25.80/815-4.86/522-21.75/321-2:35.78/622) Luticová H. 4187 (15.14/823-1.57/701-09.11/471-27.22/694-5.59/726-18.37/259-2:45.39/513) Malá Š. 4178 (15.46/782-1.39/502-10.22/544-27.55/667-4.85/519-32.91/532-2:35.00/632) Janeková N. 4103 (15.59/765-1.48/599-10.32/550-27.78/648-4.75/492-29.73/471-2:39.52/578) Horňáčková N. 4059 (16.33/674-1.36/470-09.60/503-27.00/712-5.01/562-31.61/507-2:35.06/631) Kosáková K. 3874 (17.38/554-1.39/502-12.64/704-28.51/591-4.51/431-30.39/484-2:36.96/608) Šlaufová M. 3835 (16.49/655-1.48/599-08.04/402-28.02/629-4.98/554-23.29/350-2:33.80/646) Davidová E. 3713 (15.53/773-1.48/599-06.18/283-27.22/694-4.47/421-15.09/198-2:25.92/745) Nejedlová M. 3673 (15.73/748-1.42/534-07.47/365-27.24/692-5.06/576-19.75/284-2:48.97/474) Černá N. 3497 (17.02/594-1.45/566-09.33/486-27.71/654-4.78/500-15.10/198-2:46.68/499) Bártová J. 3411 (16.07/706-1.42/534-08.70/445-28.06/626-4.39/401-13.17/163-2:43.24/536) Urbischová M. 3344 (16.69/632-1.39/502-07.96/397-29.11/546-4.49/426-23.51/354-2:47.77/487) Pincová M. 3223 (17.68/522-1.33/439-07.97/397-29.55/514-4.62/459-27.25/425-2:49.66/467) Komínková L. 3044 (18.07/481-/-10.69/575-30.41/454-4.73/487-29.62/469-2:39.59/578) Krupková D. 2731 (17.09/586-/-05.95/268-28.27/610-4.32/384-19.86/286-2:37.92/597) Odložilová B. 1035 (17.58/533-1.39/502-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 4256 | |||||||||||||||
2 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 94 | SK Aktis Praha | 4205 | |||||||||||||||
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | Atletika Poruba o.s. | 4191 | |||||||||||||||
4 | Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová | 94 | AC Česká Lípa | 4178 | |||||||||||||||
5 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | ŠAK při 5. ZŠ Jablonec n/N. | 4171 | |||||||||||||||
6 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 4091 | |||||||||||||||
7 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 94 | TJ ČZ Strakonice | 3989 | |||||||||||||||
8 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | ASK Slavia Praha | 3785 | |||||||||||||||
9 | Radmila VrbováRadmila Vrbová | 94 | ŠSK Klokan Mor. Nová Ves | 3629 | |||||||||||||||
10 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 3622 | |||||||||||||||
11 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | Atletika Polička | 3576 | |||||||||||||||
12 | Michaela KřemenováMichaela Křemenová | 94 | TJ Vodní stavby Tábor | 3455 | |||||||||||||||
13 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 3450 | |||||||||||||||
14 | Anna KrutákováAnna Krutáková | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3267 | |||||||||||||||
15 | Nikola SchmackováNikola Schmacková | 94 | TJ Sokol Opava | 3100 | |||||||||||||||
16 | Kateřina ŠtěpařováKateřina Štěpařová | 95 | TJ Start Havířov | 2914 | |||||||||||||||
17 | Anna RiedlováAnna Riedlová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2892 | |||||||||||||||
18 | Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 95 | AHA Vyškov | 2805 | |||||||||||||||
Poznámky:Chládková D. 4256 (15.75/745-1.54/666-08.41/426-19.56/829-5.05/573-23.80/360-2:32.87/657)Novotná A. 4205 (15.97/718-1.57/701-10.19/542-20.12/762-5.01/562-22.29/332-2:38.65/588) Šebestíková N. 4191 (15.14/823-1.45/566-09.10/471-19.74/807-5.15/601-19.40/278-2:33.92/645) Süssnerová V. 4178 (16.98/599-1.51/632-10.43/558-20.21/752-4.88/527-36.54/601-2:45.73/509) Vítová P. 4171 (15.38/792-1.42/534-08.89/457-19.91/787-4.83/514-27.81/435-2:33.34/652) Broumová M. 4091 (15.85/733-1.51/632-08.87/456-20.39/731-4.90/532-26.43/409-2:37.81/598) Švecová A. 3989 (16.04/709-1.54/666-08.89/457-20.17/757-5.03/567-25.47/391-2:52.11/442) Vondrášková D. 3785 (15.87/730-1.33/439-08.01/400-19.63/820-4.55/441-23.52/355-2:37.65/600) Vrbová R. 3629 (16.21/689-1.48/599-08.75/448-20.84/681-4.64/464-14.54/188-2:41.14/560) Žádníková G. 3622 (15.63/760-1.33/439-07.93/395-20.29/743-4.82/511-22.14/329-2:51.81/445) Vytlačilová T. 3576 (17.17/577-1.30/409-08.55/435-21.17/645-4.58/448-23.92/362-2:29.42/700) Křemenová M. 3455 (18.93/397-1.42/534-09.15/474-20.65/702-4.75/492-23.76/359-2:46.81/497) Vachová A. 3450 (16.22/688-1.33/439-08.83/453-20.57/711-4.45/416-22.33/332-2:55.21/411) Krutáková A. 3267 (16.74/626-1.36/470-08.22/414-20.72/694-4.44/413-21.68/320-3:03.86/330) Schmacková N. 3100 (17.16/579-1.45/566-07.87/391-21.60/599-4.62/459-/-2:46.03/506) Štěpařová K. 2914 (18.25/463-1.30/409-06.88/327-21.91/567-4.16/345-18.73/265-2:43.08/538) Riedlová A. 2892 (16.51/653-1.30/409-07.13/343-21.49/611-3.39/178-21.98/326-2:59.32/372) Novotná M. 2805 (19.12/379-1.36/470-07.72/381-22.95/466-4.18/350-21.16/310-2:51.37/449) |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŘíhaMichal Říha | 94 | AC Pardubice | 5322 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5007 | |||||||||||||||
3 | Sebastián GunčíkSebastián Gunčík | 94 | TJ Start Havířov | 4817 | |||||||||||||||
4 | Martin SitaMartin Sita | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4468 | |||||||||||||||
5 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | TJ Start Havířov | 4341 | |||||||||||||||
6 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 4290 | |||||||||||||||
7 | Filip MatějkaFilip Matějka | 94 | ŠAK ZŠ Pardubice | 4269 | |||||||||||||||
8 | Jan CíchaJan Cícha | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4237 | |||||||||||||||
9 | Alexandr RodriquezAlexandr Rodriquez | 94 | A. C. TEPO Kladno | 4080 | |||||||||||||||
10 | Ondřej RýdloOndřej Rýdlo | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3957 | |||||||||||||||
11 | Hynek BártaHynek Bárta | 94 | AC Česká Lípa | 3952 | |||||||||||||||
12 | Jakub KolodziejczykJakub Kolodziejczyk | 94 | TJ Start Havířov | 3736 | |||||||||||||||
13 | Tomáš MikulaTomáš Mikula | 94 | TJ Start Havířov | 3690 | |||||||||||||||
14 | David MácalDavid Mácal | 94 | AO Slavia Havířov | 3631 | |||||||||||||||
15 | Radovan VšelichaRadovan Všelicha | 94 | ASK Slavia Praha | 3507 | |||||||||||||||
16 | Jakub HadamčíkJakub Hadamčík | 95 | TJ Sokol Opava | 3434 | |||||||||||||||
17 | Richard BzdýlRichard Bzdýl | 94 | TJ Start Havířov | 3357 | |||||||||||||||
18 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 3308 | |||||||||||||||
19 | Jan NovákJan Novák | 94 | AO Slavia Havířov | 3229 | |||||||||||||||
20 | Jakub SikoraJakub Sikora | 94 | TJ TŽ Třinec | 3145 | |||||||||||||||
21 | Michal KunaMichal Kuna | 94 | ASK Slavia Praha | 3080 | |||||||||||||||
22 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 3030 | |||||||||||||||
Jakub KubíčekJakub Kubíček | 94 | USK Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Říha M. 5322 (13.95/841-39.06/645-2.70/286-41.82/469-07.47/723-5.89/563-14.15/738-1.73/569-3:19.31/488)Hájek V. 5007 (14.15/815-34.68/557-3.00/357-34.31/360-07.67/659-5.70/523-11.61/583-1.76/593-3:11.04/560) Gunčík S. 4817 (16.09/587-34.75/559-3.00/357-43.57/494-07.77/628-5.61/504-12.18/617-1.52/404-2:59.70/667) Sita M. 4468 (15.44/660-24.59/359-2.60/264-26.66/252-07.63/671-6.04/595-11.36/568-1.67/520-3:08.93/579) Linhart M. 4341 (15.22/685-27.47/415-2.90/333-29.56/293-07.87/598-5.43/467-10.93/542-1.61/472-3:13.71/536) Lojkásek D. 4290 (15.00/711-30.64/477-2.50/242-35.77/381-07.91/586-5.10/402-10.48/515-1.52/404-3:09.78/572) Matějka F. 4269 (15.11/698-28.74/440-2.70/286-34.00/356-07.91/586-5.19/419-10.20/498-1.70/544-3:24.80/442) Cícha J. 4237 (15.62/639-28.57/436-2.30/199-27.04/258-07.70/650-5.31/443-10.39/509-1.64/496-3:05.94/607) Rodriquez A. 4080 (15.10/699-22.84/326-3.00/357-32.02/328-08.10/531-5.28/437-10.90/540-1.61/472-3:31.38/390) Rýdlo O. 3957 (16.56/537-33.44/533-2.70/286-34.68/366-08.23/495-4.99/380-11.00/546-1.40/317-3:18.15/497) Bárta H. 3952 (15.30/676-24.92/366-/-31.69/323-07.85/604-5.67/516-10.06/489-1.61/472-3:17.21/506) Kubíček J. 3776 (14.72/745-27.96/424-3.60/509-32.45/334-07.61/678-5.53/487-11.88/599-/) Kolodziejczyk J. 3736 (15.41/663-24.77/363-2.50/242-27.58/265-08.15/517-4.77/339-10.49/515-1.46/360-3:21.17/472) Mikula T. 3690 (17.45/448-24.35/355-3.40/457-41.53/464-08.11/528-5.38/457-09.99/485-1.64/496-/) Mácal D. 3631 (16.58/535-22.89/327-2.50/242-29.68/295-08.61/396-5.47/475-09.60/462-1.64/496-3:29.67/403) Všelicha R. 3507 (15.16/692-20.93/290-/-23.75/212-08.03/551-5.22/425-09.57/460-1.49/381-3:18.35/496) Hadamčík J. 3434 (18.79/327-23.59/340-2.50/242-28.34/276-08.47/431-5.22/425-09.21/438-1.46/360-3:07.26/595) Bzdýl R. 3357 (18.04/393-28.22/430-/-31.58/322-08.24/492-5.28/437-11.13/554-1.55/426-3:43.31/303) Rykl R. 3308 (17.75/419-26.08/388-2.40/220-26.03/244-08.23/495-4.72/330-09.79/473-1.37/297-3:24.77/442) Novák J. 3229 (18.55/348-25.09/369-2.80/309-27.59/265-08.74/364-4.92/367-08.20/378-1.52/404-3:26.90/425) Sikora J. 3145 (16.37/557-25.82/383-/-28.22/274-08.64/388-4.52/294-09.63/463-1.40/317-3:21.48/469) Kuna M. 3080 (16.14/582-31.04/485-/-25.81/241-08.26/487-/-11.20/558-1.31/257-3:21.43/470) Pecen A. 3030 (20.53/197-19.47/262-2.30/199-21.34/179-07.97/568-4.85/354-10.09/491-1.40/317-3:22.23/463) |
|||||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SazimaDavid Sazima | 87 | ASK Slavia Praha | 7494 | |||||||||||||||
2 | František StaněkFrantišek Staněk | 87 | ASK Slavia Praha | 7426 | |||||||||||||||
3 | Pavel BaarPavel Baar | 84 | TJ Jiskra Litomyšl | 7336 | |||||||||||||||
4 | Antonín VáchaAntonín Vácha | 87 | TJ Dukla Praha | 7324 | |||||||||||||||
5 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 7176 | |||||||||||||||
6 | Jan SobotkaJan Sobotka | 85 | AC Mladá Boleslav o.s. | 6546 | |||||||||||||||
7 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6216 | |||||||||||||||
8 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6131 | |||||||||||||||
9 | Jakub JandaJakub Janda | 89 | DDM Cvikováček Cvikov | 6101 | |||||||||||||||
10 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 6033 | |||||||||||||||
11 | Jiří DubenJiří Duben | 88 | ASK Děčín | 6030 | |||||||||||||||
12 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5906 | |||||||||||||||
13 | Andrej BicianAndrej Bician | 83 | Slovakia | 5684 | |||||||||||||||
14 | Juraj ŠkvarlaJuraj Škvarla | 88 | Slovakia | 4714 | |||||||||||||||
Martin GabrielMartin Gabriel | 84 | VSK Univerzita Brno | DNF | ||||||||||||||||
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | AC Česká Lípa | DNF | ||||||||||||||||
Branislav PuvákBranislav Puvák | 78 | Slovakia | DNF | ||||||||||||||||
Jan AndělJan Anděl | 87 | AK Olomouc | DNF | ||||||||||||||||
Jan JirovecJan Jirovec | 89 | ŠAK Chodov | DNF | ||||||||||||||||
Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNF | ||||||||||||||||
František ŠmídFrantišek Šmíd | 87 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Sazima D. 7494 (11.06/847-7.21/864-12.02/608-2.06/859-51.21/760-14.88/864-33.31/530-4.90/880-52.39/624-4:43.49/658)Staněk F. 7426 (11.58/736-6.82/771-14.80/777-2.00/803-52.96/683-15.12/835-41.44/694-4.90/880-56.27/682-4:59.17/565) Baar P. 7336 (10.90/883-7.04/823-13.32/687-1.82/644-49.65/831-15.34/809-36.65/597-4.40/731-55.31/668-4:42.72/663) Vácha A. 7324 (11.09/841-7.22/866-12.77/653-1.88/696-50.45/794-15.22/823-37.58/616-4.70/819-50.15/591-4:48.93/625) Nejedlý A. 7176 (11.12/834-6.94/799-11.78/593-1.94/749-50.36/798-14.71/885-38.78/640-4.40/731-44.56/509-4:46.81/638) Sobotka J. 6546 (11.50/753-6.59/718-12.21/619-1.88/696-52.32/711-15.31/812-35.88/581-4.20/673-44.50/508-5:15.25/475) Ošmera M. 6216 (11.06/847-6.51/700-12.59/642-1.76/593-51.30/756-16.31/698-29.81/461-3.50/482-44.92/514-5:06.52/523) Zelinka P. 6131 (11.08/843-6.65/732-10.81/534-1.91/723-53.80/648-15.99/734-35.55/575-3.80/562-33.88/354-5:24.58/426) Janda J. 6101 (12.01/649-6.52/702-11.38/569-1.88/696-55.98/560-17.00/624-37.87/621-3.80/562-43.70/496-4:49.48/622) Hromčík A. 6033 (11.60/732-6.42/679-10.11/492-1.70/544-52.86/688-16.24/706-30.78/480-4.20/673-38.21/416-4:49.26/623) Duben J. 6030 (12.03/645-6.41/677-10.18/496-1.82/644-53.97/641-16.67/659-31.28/490-3.80/562-51.22/607-4:51.59/609) Zákoucký V. 5906 (12.09/633-6.29/650-11.76/592-1.73/569-55.81/567-16.66/660-34.57/555-4.20/673-39.41/434-4:57.74/573) Puvák B. 5732 (11.49/755-6.78/762-10.02/487-1.91/723-52.66/696-16.07/725-30.42/473-3.70/535-49.17/576-/) Bician A. 5684 (11.60/732-7.10/838-12.95/664-1.94/749-53.04/680-14.82/871-/-4.30/702-40.38/448-/) Jirovec J. 5113 (11.46/761-6.13/615-10.98/545-1.88/696-52.65/697-15.74/762-36.32/590-/-40.35/447-/) Anděl J. 5035 (11.89/673-6.34/661-11.35/567-1.85/670-54.74/609-16.49/679-/-4.00/617-47.99/559-/) Gabriel M. 4759 (11.83/685-6.63/727-12.54/639-1.91/723-53.47/662-16.17/714-37.26/609-/-/-/) Škvarla J. 4714 (12.01/649-6.05/597-09.24/440-1.76/593-54.81/606-22.37/186-25.41/375-3.80/562-39.03/428-5:56.75/278) Videcký J. 3280 (12.19/614-5.75/533-09.80/474-1.70/544-53.11/677-/-28.63/438-/) Šmíd F. 2596 (11.97/657-6.26/644-13.57/702-1.76/593-/) Lacina J. 1848 (11.93/665-6.24/639-/-1.70/544-/) Hochmut J. 593 (12.30/593-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | AC SYNER Turnov | 7272 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav HedvičákJaroslav Hedvičák | 90 | AC Pardubice | 7159 | |||||||||||||||
3 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 7083 | |||||||||||||||
4 | Jan SolfronkJan Solfronk | 90 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 6607 | |||||||||||||||
5 | Václav BarákVáclav Barák | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 6458 | |||||||||||||||
6 | Jiří KordíkJiří Kordík | 91 | Sokol České Budějovice | 6101 | |||||||||||||||
7 | Pavel NyklPavel Nykl | 91 | AC SYNER Turnov | 6096 | |||||||||||||||
8 | Patrik FilipPatrik Filip | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5826 | |||||||||||||||
9 | Jan KafkaJan Kafka | 91 | Sokol České Budějovice | 5774 | |||||||||||||||
10 | Maroš PóčMaroš Póč | 91 | Slovakia | 5567 | |||||||||||||||
11 | Vojtěch AntošVojtěch Antoš | 90 | ASK Slavia Praha | 5518 | |||||||||||||||
12 | Marko IgličMarko Iglič | 91 | ASK Slavia Praha | 5433 | |||||||||||||||
13 | Tomáš MacháňTomáš Macháň | 90 | ASK Slavia Praha | 5345 | |||||||||||||||
14 | Lukáš KacoLukáš Kaco | 91 | Slovakia | 5146 | |||||||||||||||
15 | Ondřej KřelinaOndřej Křelina | 90 | Sokol České Budějovice | 4765 | |||||||||||||||
Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNF | ||||||||||||||||
Tomáš KomárekTomáš Komárek | 91 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Ondřej KuptíkOndřej Kuptík | 91 | SK Spartak Praha 4 | DNF | ||||||||||||||||
Lukáš TrnkaLukáš Trnka | 91 | Slovakia | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Helcelet A. 7272 (11.12/834-6.86/781-15.10/796-1.94/749-51.07/766-14.55/905-39.05/645-4.10/645-48.41/565-4:55.57/586)Hedvičák J. 7159 (10.82/901-7.04/823-12.33/626-1.88/696-49.12/856-14.66/891-34.16/547-4.40/731-37.99/413-4:40.89/675) Štefek M. 7083 (11.15/827-6.99/811-12.87/659-1.91/723-50.73/781-15.66/772-35.22/568-4.30/702-48.81/571-4:41.76/669) Solfronk J. 6607 (11.44/765-6.50/697-11.92/602-1.82/644-49.58/834-14.92/859-35.74/579-3.70/535-37.91/412-4:40.06/680) Barák V. 6458 (11.45/763-6.22/635-11.20/558-1.82/644-50.12/809-15.43/798-30.70/478-4.30/702-33.64/351-4:33.85/720) Kordík J. 6101 (11.35/784-6.06/600-12.76/653-1.64/496-52.23/715-15.87/747-34.76/559-3.30/431-44.68/510-4:52.07/606) Nykl P. 6096 (11.38/778-6.71/746-10.81/534-1.85/670-52.42/706-18.20/505-37.20/608-3.70/535-43.85/498-5:07.66/516) Filip P. 5826 (12.05/641-6.47/691-10.48/515-1.79/619-53.86/645-15.64/774-27.14/409-3.40/457-39.22/431-4:45.79/644) Kafka J. 5774 (11.66/719-6.20/630-09.57/460-1.76/593-53.42/664-15.96/737-27.79/421-3.50/482-40.66/452-4:50.44/616) Póč M. 5567 (11.65/721-6.05/597-12.16/616-1.88/696-56.37/545-16.72/654-34.61/556-2.80/309-44.51/508-5:37.07/365) Antoš V. 5518 (11.82/687-5.68/519-12.29/624-/-52.20/716-15.63/775-34.41/552-3.80/562-36.65/394-4:38.61/689) Iglič M. 5433 (11.74/703-5.37/455-10.64/524-1.70/544-54.71/611-18.08/516-26.15/389-4.10/645-49.72/584-5:17.70/462) Macháň T. 5345 (11.52/748-6.05/597-10.36/507-1.55/426-53.72/651-16.54/673-26.99/406-2.70/286-40.43/448-4:52.60/603) Kaco L. 5146 (11.95/661-6.16/621-11.15/555-1.73/569-58.57/463-16.29/700-29.88/462-2.80/309-36.02/385-5:25.67/421) Křelina O. 4765 (12.10/631-5.93/571-10.50/516-/-56.32/547-16.61/666-36.56/595-2.90/333-39.20/431-5:15.29/475) Pulíček R. 4402 (11.74/703-5.98/582-10.36/507-1.85/670-55.52/578-15.46/795-35.17/567-/) Komárek T. 3971 (11.53/746-5.80/544-/-1.61/472-54.68/612-15.45/796-26.43/395-3.20/406-/) Trnka L. 1164 (11.75/701-5.41/463-/) Kuptík O. 841 (11.09/841-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 6598 | |||||||||||||||
2 | Michal BrožMichal Brož | 92 | AC SYNER Turnov | 6359 | |||||||||||||||
3 | René HambergerRené Hamberger | 92 | TJ Sušice | 6030 | |||||||||||||||
4 | Ondřej HonkaOndřej Honka | 93 | TJ Sokol Opava | 5970 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek | 92 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5866 | |||||||||||||||
6 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | USK Praha | 5852 | |||||||||||||||
7 | Josef LaštůvkaJosef Laštůvka | 92 | TJ Šumperk | 5709 | |||||||||||||||
8 | Patrik SchindlerPatrik Schindler | 92 | TJ Sokol Opava | 5581 | |||||||||||||||
9 | Petr MelničukPetr Melničuk | 92 | USK Praha | 5480 | |||||||||||||||
10 | Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 93 | AK Bohumín, o.s. | 5364 | |||||||||||||||
11 | Michal ŠenfeldMichal Šenfeld | 92 | AC Česká Lípa | 5234 | |||||||||||||||
12 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 5166 | |||||||||||||||
13 | Ondřej VotinskýOndřej Votinský | 92 | SK Kotlářka Praha | 4882 | |||||||||||||||
14 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | SK Sporting Příbram | 4700 | |||||||||||||||
15 | Tomáš FriedelTomáš Friedel | 92 | TJ Sokol Opava | 4384 | |||||||||||||||
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný | 92 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Sedlák V. 6598 (11.35/784-06.48/693-11.79/594-1.81/636-51.78/734-14.36/929-31.55/495-4.00/617-43.96/500-4:50.42/616)Brož M. 6359 (11.57/738-06.15/619-11.47/574-1.75/585-52.24/714-14.13/958-34.29/549-4.20/673-32.15/330-4:50.02/619) Hamberger R. 6030 (12.15/622-05.79/542-13.16/677-1.63/488-54.59/615-16.12/719-47.96/828-3.00/357-57.10/694-5:12.82/488) Honka O. 5970 (11.76/699-05.77/537-11.48/575-1.66/512-52.72/694-15.01/848-26.40/394-4.00/617-43.60/494-4:53.05/600) Kožíšek L. 5866 (11.64/723-06.06/600-10.20/498-1.81/636-52.75/692-15.02/847-28.70/439-3.40/457-39.10/429-5:02.63/545) Dvořák D. 5852 (11.61/730-06.05/597-11.65/585-1.75/585-54.39/624-15.15/831-31.29/490-3.90/590-43.54/494-5:45.53/326) Laštůvka J. 5709 (11.91/669-05.63/508-13.08/672-1.60/464-54.63/614-15.90/744-33.55/535-3.60/509-38.78/424-4:58.20/570) Schindler P. 5581 (12.19/614-05.33/447-11.17/556-1.63/488-56.12/555-15.61/777-29.89/462-3.40/457-50.60/597-4:48.46/628) Melničuk P. 5480 (11.91/669-05.92/569-11.97/605-1.60/464-54.72/610-15.80/755-31.44/493-2.70/286-45.85/527-5:10.33/502) Stuchlík M. 5364 (12.20/612-05.86/556-11.32/565-1.66/512-56.05/557-16.76/650-29.85/461-3.90/590-34.75/367-5:11.83/494) Šenfeld M. 5234 (11.54/744-05.79/542-09.60/462-1.69/536-55.17/592-16.42/686-23.70/342-2.50/242-44.69/510-4:56.77/578) Fiala A. 5166 (12.86/492-05.47/475-11.95/603-1.66/512-59.98/414-15.90/744-29.51/455-3.30/431-46.49/537-5:10.16/503) Votinský O. 4882 (11.83/685-05.61/504-10.46/513-1.54/419-53.91/643-17.46/577-20.00/272-2.50/242-40.69/452-4:57.29/575) Posekaný L. 4760 (12.27/599-05.06/394-10.14/494-1.60/464-55.71/571-16.27/703-34.05/545-3.90/590-37.07/400-/) Havelka V. 4700 (11.99/653-06.09/606-09.12/433-1.63/488-56.58/537-16.33/696-24.69/361-/-30.88/312-4:50.70/614) Friedel T. 4384 (13.05/459-05.23/427-10.09/491-1.48/374-60.73/389-16.73/653-26.95/405-2.90/333-36.45/391-5:17.73/462) |
|||||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |