Seriál halových závodů "ZIMA - JARO 2009" - mlaší žactvo, staší žactvo, OPEN
Sokolov (12. 2. 2009)50 m - Muži (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří HůrkaJiří Hůrka | 73 | Ultrasport Sokolov | 07.56 | |||||||||||||||
2 | Michal HavlíčekMichal Havlíček | 71 | ACES team Karlovy Vary | 08.20 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KissMartin Kiss | 90 | AK Sokolov | 06.83 | |||||||||||||||
2 | Robert DaňhelRobert Daňhel | 93 | ŠAK Chodov | 07.19 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 3 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr ChrenoPetr Chreno | 91 | AK Sokolov | 06.97 | |||||||||||||||
2 | Hoang Honza Hai NguyenHoang Honza Hai Nguyen | 93 | ŠAK Chodov | 07.12 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 4 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk KratochvílZdeněk Kratochvíl | 88 | ŠAK Chodov | 06.09 | |||||||||||||||
2 | Jakub SeidlJakub Seidl | 92 | AK Sokolov | 06.84 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
50 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MisakDaniel Misak | 95 | ŠAK Chodov | 07.69 | |||||||||||||||
2 | Jindřich VaškoJindřich Vaško | 95 | AK Sokolov | 08.10 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BarešJan Bareš | 94 | ŠAK Chodov | 07.54 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
50 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VantuchLukáš Vantuch | 96 | ŠAK Chodov | 07.44 | |||||||||||||||
2 | Jan DvořákJan Dvořák | 96 | SKP Union Cheb | 08.18 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik ProkešDominik Prokeš | 98 | ŠAK Chodov | 08.10 | |||||||||||||||
2 | David RichterDavid Richter | 98 | SKP Union Cheb | 08.16 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 3 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš NeužilTomáš Neužil | 96 | ŠAK Chodov | 07.89 | |||||||||||||||
2 | Michal BrychMichal Brych | 99 | SKP Union Cheb | 08.54 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 4 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip LitavskýFilip Litavský | 96 | ŠAK Chodov | 07.81 | |||||||||||||||
2 | Dominik GregorDominik Gregor | 98 | SKP Union Cheb | 08.10 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 5 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HruškaDaniel Hruška | 96 | ŠAK Chodov | 07.49 | |||||||||||||||
2 | Matěj JeřábekMatěj Jeřábek | 97 | SKP Union Cheb | 07.73 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 6 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KortusPavel Kortus | 99 | ŠAK Chodov | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Jaromír NeradJaromír Nerad | 99 | AK Sokolov | 09.31 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 7 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej PetráčekOndřej Petráček | 97 | AK Sokolov | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Pavel VoropájevPavel Voropájev | 98 | SKP Union Cheb | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 8 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PetrikovičMartin Petrikovič | 99 | SKP Union Cheb | 08.18 | |||||||||||||||
2 | Matěj KaiserMatěj Kaiser | 00 | AK Sokolov | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 9 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít ExnerVít Exner | 97 | ŠAK Chodov | 09.35 | |||||||||||||||
2 | Simon JanuškaSimon Januška | 03 | SKP Union Cheb | 13.52 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
50 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka MyslivcováLenka Myslivcová | 94 | AK Sokolov | 07.58 | |||||||||||||||
2 | Markéta MaláMarkéta Malá | 95 | AK Sokolov | 07.67 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena RoháčkováAlena Roháčková | 95 | AK Sokolov | 07.55 | |||||||||||||||
2 | Jitka HavlíkováJitka Havlíková | 94 | AK Sokolov | 08.79 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 3 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza RandýskováTereza Randýsková | 95 | ŠAK Chodov | 07.68 | |||||||||||||||
2 | Karolína ŽolnováKarolína Žolnová | 95 | AK Sokolov | 07.87 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 4 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VirtelováDenisa Virtelová | 95 | ŠAK Chodov | 07.11 | |||||||||||||||
2 | Karolína KanalošováKarolína Kanalošová | 95 | AK Sokolov | 07.40 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 5 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková | 95 | AK Sokolov | 07.79 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
50 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KýnováMichaela Kýnová | 97 | AK Sokolov | 07.41 | |||||||||||||||
2 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb | 07.92 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela PechouškováMichaela Pechoušková | 96 | ŠAK Chodov | 07.43 | |||||||||||||||
2 | Alžběta KorbičkováAlžběta Korbičková | 96 | SKP Union Cheb | 08.75 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 3 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva ŠípováIva Šípová | 98 | SKP Union Cheb | 08.46 | |||||||||||||||
2 | Marie HruškováMarie Hrušková | 99 | ŠAK Chodov | 09.14 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 4 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DesenskáNikola Desenská | 97 | SKP Union Cheb | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Nikola GareisováNikola Gareisová | 99 | ŠAK Chodov | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 5 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna PrůchováKristýna Průchová | 97 | AK Sokolov | 08.26 | |||||||||||||||
2 | Kristýna BoudováKristýna Boudová | 97 | AK Sokolov | 08.45 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1000 m - Muži (Běh)
Běh (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SokolJan Sokol | 83 | AK Sokolov | 3:26.3 | |||||||||||||||
2 | Václav BílekVáclav Bílek | 91 | AK Sokolov | 3:49.4 | |||||||||||||||
3 | Jiří HůrkaJiří Hůrka | 73 | Ultrasport Sokolov | 3:57.4 | |||||||||||||||
4 | Michal HavlíčekMichal Havlíček | 71 | ACES team Karlovy Vary | 4:17.0 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VondrášTomáš Vondráš | 96 | AK Sokolov | 3:49.9 | |||||||||||||||
2 | Jaromír NeradJaromír Nerad | 99 | AK Sokolov | 5:01.3 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1000 m - Ženy (Běh)
Běh (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ProcházkováMonika Procházková | 91 | AK Sokolov | 4:09.1 | |||||||||||||||
2 | Denisa PribičinováDenisa Pribičinová | 93 | AC Start Karlovy Vary | 4:14.1 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1000 m - Žákyně (Běh)
Běh (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena RoháčkováAlena Roháčková | 95 | AK Sokolov | 4:09.4 | |||||||||||||||
2 | Jitka HavlíkováJitka Havlíková | 94 | AK Sokolov | 4:22.9 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1000 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KýnováMichaela Kýnová | 97 | AK Sokolov | 4:22.7 | |||||||||||||||
2 | Tereza SekyrováTereza Sekyrová | 00 | AK Sokolov | 4:24.4 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
50 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SeidlJakub Seidl | 92 | AK Sokolov | 08.45 | |||||||||||||||
2 | Hoang Honza Hai NguyenHoang Honza Hai Nguyen | 93 | ŠAK Chodov | 09.04 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav BílekVáclav Bílek | 91 | AK Sokolov | 08.49 | |||||||||||||||
2 | Martin KissMartin Kiss | 90 | AK Sokolov | 08.91 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
50 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MisakDaniel Misak | 95 | ŠAK Chodov | 09.65 | |||||||||||||||
2 | Jindřich VaškoJindřich Vaško | 95 | AK Sokolov | 10.27 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BarešJan Bareš | 94 | ŠAK Chodov | 09.38 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
50 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel HruškaDaniel Hruška | 96 | ŠAK Chodov | 09.49 | |||||||||||||||
2 | Ondřej PetráčekOndřej Petráček | 97 | AK Sokolov | 11.37 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DvořákJan Dvořák | 96 | SKP Union Cheb | 10.50 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NeužilTomáš Neužil | 96 | ŠAK Chodov | 10.51 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 3 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj JeřábekMatěj Jeřábek | 97 | SKP Union Cheb | 09.64 | |||||||||||||||
2 | Martin PetrikovičMartin Petrikovič | 99 | SKP Union Cheb | 10.92 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
50 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela KýnováMichaela Kýnová | 97 | AK Sokolov | 10.09 | |||||||||||||||
2 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb | 11.25 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola DesenskáNikola Desenská | 97 | SKP Union Cheb | 11.90 | |||||||||||||||
2 | Alžběta KorbičkováAlžběta Korbičková | 96 | SKP Union Cheb | 14.12 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
50 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína KanalošováKarolína Kanalošová | 95 | AK Sokolov | 09.05 | |||||||||||||||
Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková | 95 | AK Sokolov | NF | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 2 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ŽolnováKarolína Žolnová | 95 | AK Sokolov | 09.14 | |||||||||||||||
2 | Tereza RandýskováTereza Randýsková | 95 | ŠAK Chodov | 10.19 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Běh 3 (čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena RoháčkováAlena Roháčková | 95 | AK Sokolov | 08.79 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Muži
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SeidlJakub Seidl
AK Sokolov |
92 | 1.70 | ||||||||||||||||
2 |
Zdeněk KratochvílZdeněk Kratochvíl
ŠAK Chodov |
88 | 1.70 | ||||||||||||||||
3 |
Martin KissMartin Kiss
AK Sokolov |
90 | 1.65 | ||||||||||||||||
4 |
Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK Chodov |
93 | 1.55 | ||||||||||||||||
5 |
Petr ChrenoPetr Chreno
AK Sokolov |
91 | 1.50 | ||||||||||||||||
6 |
Jiří HůrkaJiří Hůrka
Ultrasport Sokolov |
73 | 1.40 | ||||||||||||||||
7 |
Michal HavlíčekMichal Havlíček
ACES team Karlovy Vary |
71 | 1.30 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindřich VaškoJindřich Vaško
AK Sokolov |
95 | 1.25 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK Chodov |
96 | 1.30 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK Chodov |
96 | 1.25 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš VondrášTomáš Vondráš
AK Sokolov |
96 | 1.25 | ||||||||||||||||
4 |
Martin PetrikovičMartin Petrikovič
SKP Union Cheb |
99 | 1.25 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš NeužilTomáš Neužil
ŠAK Chodov |
96 | 1.25 | ||||||||||||||||
6 |
Matěj JeřábekMatěj Jeřábek
SKP Union Cheb |
97 | 1.20 | ||||||||||||||||
7 |
Vít ExnerVít Exner
ŠAK Chodov |
97 | 1.15 | ||||||||||||||||
8 |
Jan DvořákJan Dvořák
SKP Union Cheb |
96 | 1.15 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PribičinováDenisa Pribičinová
AC Start Karlovy Vary |
93 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Sokolov |
95 | 1.40 | ||||||||||||||||
2 |
Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK Sokolov |
95 | 1.35 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza RandýskováTereza Randýsková
ŠAK Chodov |
95 | 1.20 | ||||||||||||||||
4 |
Jitka HavlíkováJitka Havlíková
AK Sokolov |
94 | 1.15 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KýnováMichaela Kýnová
AK Sokolov |
97 | 1.20 | ||||||||||||||||
2 |
Sára JanuškováSára Janušková
SKP Union Cheb |
97 | 1.15 | ||||||||||||||||
3 |
Nikola DesenskáNikola Desenská
SKP Union Cheb |
97 | 1.15 | ||||||||||||||||
4 |
Alžběta KorbičkováAlžběta Korbičková
SKP Union Cheb |
96 | 1.05 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Muži
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub SeidlJakub Seidl
AK Sokolov |
92 | 5.83 | 5.33 | 5.83 | X | 5.83 | 5.79 | |||||||||||
2 |
Martin KissMartin Kiss
AK Sokolov |
90 | 5.62 | 5.12 | 4.79 | 5.62 | 5.62 | 5.29 | |||||||||||
3 |
Robert DaňhelRobert Daňhel
ŠAK Chodov |
93 | 5.15 | X | 5.15 | 5.13 | 5.15 | X | |||||||||||
4 |
Václav BílekVáclav Bílek
AK Sokolov |
91 | 5.10 | 4.63 | 4.94 | 4.99 | 4.99 | 5.10 | |||||||||||
5 |
Hoang Honza Hai NguyenHoang Honza Hai Nguyen
ŠAK Chodov |
93 | 4.81 | 4.81 | X | X | 4.81 | X | |||||||||||
6 |
Jiří HůrkaJiří Hůrka
Ultrasport Sokolov |
73 | 4.67 | 4.39 | X | 4.67 | 4.67 | 4.47 | |||||||||||
7 |
Michal HavlíčekMichal Havlíček
ACES team Karlovy Vary |
71 | 3.55 | 2.97 | 3.14 | 3.55 | 3.55 | 3.10 | |||||||||||
Petr ChrenoPetr Chreno
AK Sokolov |
91 | 0 | - | - | - | - | - | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žáci
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindřich VaškoJindřich Vaško
AK Sokolov |
95 | 4.35 | X | 4.18 | 4.35 | 4.35 | 3.89 | |||||||||||
2 |
Daniel MisakDaniel Misak
ŠAK Chodov |
95 | 4.26 | X | 4.26 | X | 4.26 | X | |||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VondrášTomáš Vondráš
AK Sokolov |
96 | 4.43 | 4.11 | 4.16 | 4.19 | 4.19 | 4.43 | |||||||||||
2 |
Lukáš VantuchLukáš Vantuch
ŠAK Chodov |
96 | 4.18 | 4.18 | X | 4.06 | 4.18 | 3.69 | |||||||||||
3 |
Daniel HruškaDaniel Hruška
ŠAK Chodov |
96 | 4.10 | 3.63 | 3.85 | 4.10 | 4.10 | 3.93 | |||||||||||
4 |
Filip LitavskýFilip Litavský
ŠAK Chodov |
96 | 3.85 | X | X | 3.85 | 3.85 | X | |||||||||||
5 |
Jan DvořákJan Dvořák
SKP Union Cheb |
96 | 3.75 | 3.32 | 3.58 | 3.75 | 3.75 | 3.56 | |||||||||||
6 |
Ondřej PetráčekOndřej Petráček
AK Sokolov |
97 | 3.72 | 3.25 | 3.43 | 3.72 | 3.72 | 3.53 | |||||||||||
7 |
Michal BrychMichal Brych
SKP Union Cheb |
99 | 3.55 | 3.55 | X | X | 3.55 | X | |||||||||||
8 |
Tomáš NeužilTomáš Neužil
ŠAK Chodov |
96 | 3.54 | 3.43 | 3.54 | 3.45 | 3.54 | 3.16 | |||||||||||
9 |
Dominik GregorDominik Gregor
SKP Union Cheb |
98 | 3.42 | X | 3.38 | 3.42 | 3.42 | ||||||||||||
10 |
Martin PetrikovičMartin Petrikovič
SKP Union Cheb |
99 | 3.31 | X | X | 3.31 | 3.31 | ||||||||||||
11 |
Dominik ProkešDominik Prokeš
ŠAK Chodov |
98 | 3.28 | 2.87 | 3.28 | X | 3.28 | ||||||||||||
12 |
David RichterDavid Richter
SKP Union Cheb |
98 | 3.27 | X | 3.27 | X | 3.27 | ||||||||||||
13 |
Pavel KortusPavel Kortus
ŠAK Chodov |
99 | 3.17 | 3.17 | 3.11 | 3.13 | 3.17 | ||||||||||||
14 |
Matěj KaiserMatěj Kaiser
AK Sokolov |
00 | 3.14 | 3.14 | 3.00 | 2.93 | 3.14 | ||||||||||||
15 |
Jaromír NeradJaromír Nerad
AK Sokolov |
99 | 2.78 | 2.63 | 2.78 | 2.65 | 2.78 | ||||||||||||
16 |
Pavel VoropájevPavel Voropájev
SKP Union Cheb |
98 | 2.53 | 2.53 | 2.39 | X | 2.53 | ||||||||||||
17 |
Vít ExnerVít Exner
ŠAK Chodov |
97 | 2.36 | X | X | 2.36 | 2.36 | ||||||||||||
Matěj JeřábekMatěj Jeřábek
SKP Union Cheb |
97 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ženy
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denisa PribičinováDenisa Pribičinová
AC Start Karlovy Vary |
93 | 3.99 | 3.99 | 3.96 | 3.97 | 3.99 | 3.97 | |||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Sokolov |
95 | 4.59 | X | 4.59 | 4.10 | 4.59 | 4.45 | |||||||||||
2 |
Kateřina LudvíkováKateřina Ludvíková
AK Sokolov |
95 | 4.41 | 3.96 | 4.41 | 4.15 | 4.41 | 3.98 | |||||||||||
3 |
Tereza RandýskováTereza Randýsková
ŠAK Chodov |
95 | 4.28 | 3.82 | 3.95 | 4.06 | 4.06 | 4.28 | |||||||||||
4 |
Lenka MyslivcováLenka Myslivcová
AK Sokolov |
94 | 4.20 | 4.11 | 4.15 | 4.15 | 4.15 | 4.20 | |||||||||||
5 |
Karolína KanalošováKarolína Kanalošová
AK Sokolov |
95 | 4.13 | X | X | 3.97 | 3.97 | 4.13 | |||||||||||
6 |
Markéta MaláMarkéta Malá
AK Sokolov |
95 | 3.99 | 3.91 | 3.82 | 3.94 | 3.94 | 3.99 | |||||||||||
7 |
Karolína ŽolnováKarolína Žolnová
AK Sokolov |
95 | 3.87 | X | 3.70 | 3.87 | 3.87 | 3.84 | |||||||||||
8 |
Jitka HavlíkováJitka Havlíková
AK Sokolov |
94 | 3.66 | X | 3.66 | 3.65 | 3.66 | X | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(čt, 12.2.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela PechouškováMichaela Pechoušková
ŠAK Chodov |
96 | 4.16 | X | X | 4.16 | 4.16 | 4.01 | |||||||||||
2 |
Sára JanuškováSára Janušková
SKP Union Cheb |
97 | 3.83 | 3.80 | 3.83 | X | 3.83 | 3.34 | |||||||||||
3 |
Michaela KýnováMichaela Kýnová
AK Sokolov |
97 | 3.73 | 3.53 | 3.29 | 3.73 | 3.73 | 3.18 | |||||||||||
4 |
Kristýna PrůchováKristýna Průchová
AK Sokolov |
97 | 3.53 | 3.53 | X | 3.42 | 3.53 | 3.36 | |||||||||||
5 |
Kristýna BoudováKristýna Boudová
AK Sokolov |
97 | 3.51 | 3.41 | 3.32 | 3.41 | 3.41 | 3.51 | |||||||||||
6 |
Nikola DesenskáNikola Desenská
SKP Union Cheb |
97 | 3.49 | X | X | 3.49 | 3.49 | 3.32 | |||||||||||
7 |
Iva ŠípováIva Šípová
SKP Union Cheb |
98 | 3.27 | 3.27 | 3.20 | X | 3.27 | 2.70 | |||||||||||
8 |
Alžběta KorbičkováAlžběta Korbičková
SKP Union Cheb |
96 | 3.03 | 2.72 | 3.03 | X | 3.03 | 2.87 | |||||||||||
9 |
Nikola GareisováNikola Gareisová
ŠAK Chodov |
99 | 2.71 | X | 2.65 | 2.71 | 2.71 | X | |||||||||||
10 |
Marie HruškováMarie Hrušková
ŠAK Chodov |
99 | 2.36 | 2.32 | 2.29 | 2.36 | 2.36 | 2.30 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |