2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2
Uherské Hradiště (6. 6. 2009)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 6.6.2009) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Hodonín | 11.12 | |||||||||||||||
2 | Marek ŠajbidorMarek Šajbidor | 87 | AK Hodonín | 11.43 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk MüllerZdeněk Müller | 89 | AHA Vyškov | 11.78 | |||||||||||||||
4 | Jozef ZajárošJozef Zajároš | 91 | AC Čejkovice | 11.92 | |||||||||||||||
5 | Patrik KočendaPatrik Kočenda | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.94 | |||||||||||||||
6 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.18 | |||||||||||||||
7 | Jan ČernýJan Černý | 93 | JAC Brno | 12.53 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.6.2009) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek HrabinecRadek Hrabinec | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.17 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav HrobárJaroslav Hrobár | 93 | TJ Znojmo | 11.57 | |||||||||||||||
3 | Ivo HertlIvo Hertl | 80 | AC Moravská Slavia Brno | 12.11 | |||||||||||||||
4 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 12.71 | |||||||||||||||
5 | Daniel PokornýDaniel Pokorný | 74 | AHA Vyškov | 13.81 | |||||||||||||||
MB | Martin KmentaMartin Kmenta | 87 | SK Speed Brno | 11.96 | |||||||||||||||
Lukáš ArgiriuLukáš Argiriu | 88 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 6.6.2009) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Hodonín | 10.94 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radek HrabinecRadek Hrabinec | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marek ŠajbidorMarek Šajbidor | 87 | AK Hodonín | 11.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav HrobárJaroslav Hrobár | 93 | TJ Znojmo | 11.72 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Zdeněk MüllerZdeněk Müller | 89 | AHA Vyškov | 11.96 | 6.00 | ||||||||||||||
Jozef ZajárošJozef Zajároš | 91 | AC Čejkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 6.6.2009) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo HertlIvo Hertl | 80 | AC Moravská Slavia Brno | 11.93 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Patrik KočendaPatrik Kočenda | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.94 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.22 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ČernýJan Černý | 93 | JAC Brno | 12.23 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 12.68 | |||||||||||||||
6 | Daniel PokornýDaniel Pokorný | 74 | AHA Vyškov | 13.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 6.6.2009) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.47 | |||||||||||||||
2 | Gabriela JuřinováGabriela Juřinová | 93 | AHA Vyškov | 13.36 | |||||||||||||||
3 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.54 | |||||||||||||||
4 | Eva MikeskováEva Mikesková | 90 | AHA Vyškov | 13.98 | |||||||||||||||
Veronika MusilováVeronika Musilová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 6.6.2009) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina HavlíkováKristina Havlíková | 94 | TJ Jiskra Otrokovice | 13.00 | |||||||||||||||
2 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AHA Vyškov | 13.33 | |||||||||||||||
3 | Petra ŠkodováPetra Škodová | 92 | JAC Brno | 13.84 | |||||||||||||||
4 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | 14.11 | |||||||||||||||
5 | Simona MedlováSimona Medlová | 92 | JAC Brno | 14.26 | |||||||||||||||
Petra JakešováPetra Jakešová | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 6.6.2009) | Vítr: -3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kristina HavlíkováKristina Havlíková | 94 | TJ Jiskra Otrokovice | 13.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Gabriela JuřinováGabriela Juřinová | 93 | AHA Vyškov | 13.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AHA Vyškov | 13.77 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.80 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petra ŠkodováPetra Škodová | 92 | JAC Brno | 14.20 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 6.6.2009) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | 14.16 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Eva MikeskováEva Mikesková | 90 | AHA Vyškov | 14.21 | 3.00 | ||||||||||||||
Simona MedlováSimona Medlová | 92 | JAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh A (so, 6.6.2009) | Vítr: -2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Hodonín | 22.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marek ŠajbidorMarek Šajbidor | 87 | AK Hodonín | 22.84 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VondráčekTomáš Vondráček | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 22.91 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav HrobárJaroslav Hrobár | 93 | TJ Znojmo | 23.38 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 23.86 | 6.00 | ||||||||||||||
Radek HrabinecRadek Hrabinec | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2009) | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal | 90 | AK Hodonín | 24.12 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Václav VlčekVáclav Vlček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 24.37 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Ivo HertlIvo Hertl | 80 | AC Moravská Slavia Brno | 24.61 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 25.04 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub KrejčíkJakub Krejčík | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 25.53 | |||||||||||||||
Patrik KočendaPatrik Kočenda | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh C (so, 6.6.2009) | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk MüllerZdeněk Müller | 89 | AHA Vyškov | 24.25 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jozef ZajárošJozef Zajároš | 91 | AC Čejkovice | 25.20 | |||||||||||||||
3 | Jan ČernýJan Černý | 93 | JAC Brno | 25.29 | |||||||||||||||
4 | Petr UlmaPetr Ulma | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 25.63 | |||||||||||||||
5 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 26.02 | |||||||||||||||
MB | Martin KmentaMartin Kmenta | 87 | SK Speed Brno | 24.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh A (so, 6.6.2009) | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 25.51 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martina HájkováMartina Hájková | 90 | ASK Blansko | 26.90 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula OpletalováVendula Opletalová | 93 | AHA Vyškov | 27.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela JuřinováGabriela Juřinová | 93 | AHA Vyškov | 28.64 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Nikol BičanováNikol Bičanová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 28.72 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2009) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AHA Vyškov | 28.18 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | 28.31 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Petra ŠkodováPetra Škodová | 92 | JAC Brno | 28.80 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Radka KalováRadka Kalová | 93 | AHA Vyškov | 28.99 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza JagošováTereza Jagošová | 93 | JAC Brno | 29.87 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh A (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juraj SchirJuraj Schir | 89 | AK Hodonín | 50.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš VondráčekTomáš Vondráček | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 51.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KocábVojtěch Kocáb | 85 | AC Moravská Slavia Brno | 52.59 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk DřímalZdeněk Dřímal | 90 | AK Hodonín | 52.89 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | AHA Vyškov | 53.56 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC Moravská Slavia Brno | 54.36 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Jan ZajícJan Zajíc | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 54.52 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | Matěj BurešMatěj Bureš | 90 | AK Hodonín | 55.04 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 53.75 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VávraJan Vávra | 84 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 54.83 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Tadeáš KuchtíčekTadeáš Kuchtíček | 93 | AK Hodonín | 55.12 | |||||||||||||||
4 | Petr UlmaPetr Ulma | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 56.71 | |||||||||||||||
5 | Radek ZnebejánekRadek Znebejánek | 92 | AK Hodonín | 57.52 | |||||||||||||||
Jakub ChocholáčekJakub Chocholáček | 92 | AC Čejkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 61.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula VávrováVendula Vávrová | 90 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 62.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Blanka NeubauerováBlanka Neubauerová | 74 | AHA Vyškov | 63.07 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | 63.09 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Simona MedlováSimona Medlová | 92 | JAC Brno | 64.23 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie NovákováLucie Nováková | 92 | AHA Vyškov | 64.42 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Zuzana KlukováZuzana Kluková | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 68.68 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tereza JagošováTereza Jagošová | 93 | JAC Brno | 68.83 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VávraJan Vávra | 84 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 1:59.03 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | AHA Vyškov | 1:59.28 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PalkovičTomáš Palkovič | 85 | AC Čejkovice | 1:59.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC Moravská Slavia Brno | 2:00.08 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří DobšíkJiří Dobšík | 78 | AC Moravská Slavia Brno | 2:00.41 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 2:01.42 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 2:03.87 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tomáš MüllerTomáš Müller | 77 | AHA Vyškov | 2:06.39 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Matěj BurešMatěj Bureš | 90 | AK Hodonín | 2:06.65 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Radek ZnebejánekRadek Znebejánek | 92 | AK Hodonín | 2:13.75 | 1.00 | ||||||||||||||
Radek LudvíkRadek Ludvík | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:28.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula VávrováVendula Vávrová | 90 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:28.45 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Blanka NeubauerováBlanka Neubauerová | 74 | AHA Vyškov | 2:28.53 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika PatzelováVeronika Patzelová | 95 | AHA Vyškov | 2:49.12 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza NavrátilováTereza Navrátilová | 92 | ASK Blansko | 2:49.39 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Zuzana KlukováZuzana Kluková | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:49.93 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 4:10.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | František MahovskýFrantišek Mahovský | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 4:10.81 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PalkovičTomáš Palkovič | 85 | AC Čejkovice | 4:11.96 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Radek LudvíkRadek Ludvík | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4:12.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub JaníčekJakub Janíček | 78 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4:14.85 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jiří DobšíkJiří Dobšík | 78 | AC Moravská Slavia Brno | 4:18.88 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš SteinerTomáš Steiner | 86 | AHA Vyškov | 4:24.24 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jiří KubalákJiří Kubalák | 86 | AK Hodonín | 4:29.87 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš MüllerTomáš Müller | 77 | AHA Vyškov | 4:37.05 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jakub HřibJakub Hřib | 88 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4:37.86 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala | 93 | TJ Znojmo | 4:38.72 | |||||||||||||||
12 | Jakub KrejčíkJakub Krejčík | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 4:42.08 | |||||||||||||||
13 | Jakub ChocholáčekJakub Chocholáček | 92 | AC Čejkovice | 4:51.59 | |||||||||||||||
MB | Jan SeluckýJan Selucký | 91 | Atletický klub Kyjov | 4:59.29 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JenyšováPetra Jenyšová | 91 | TJ Jiskra Otrokovice | 5:04.18 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta HynštováIveta Hynštová | 88 | AHA Vyškov | 5:23.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiřina KociánováJiřina Kociánová | 81 | AHA Vyškov | 5:31.61 | 8.00 | ||||||||||||||
Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiřina KociánováJiřina Kociánová | 81 | AHA Vyškov | 19:26.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta HynštováIveta Hynštová | 88 | AHA Vyškov | 21:06.28 | 9.00 | ||||||||||||||
Lada RáboňováLada Ráboňová | 90 | ASK Blansko | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
10000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SteinerTomáš Steiner | 86 | AHA Vyškov | 33:40.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří KubalákJiří Kubalák | 86 | AK Hodonín | 34:31.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel HorákPavel Horák | 61 | AHA Vyškov | 34:36.47 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin PohankaMartin Pohanka | 73 | AC Moravská Slavia Brno | 35:04.21 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan StindlJan Stindl | 74 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 35:23.70 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal GlierMichal Glier | 82 | AC Moravská Slavia Brno | 36:32.44 | 5.00 | ||||||||||||||
Martin VajčnerMartin Vajčner | 86 | TJ Znojmo | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HájkováMartina Hájková | 90 | ASK Blansko | 16.09 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza DuškováTereza Dušková | 93 | AHA Vyškov | 17.43 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza SoučkováTereza Součková | 87 | AHA Vyškov | 19.84 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 6.6.2009) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bronislav PuvákBronislav Puvák | 78 | AK Hodonín | 15.84 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Andrej SobotaAndrej Sobota | 79 | AK Hodonín | 16.35 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 16.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | AHA Vyškov | 18.66 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Luboš StloukalLuboš Stloukal | 71 | AHA Vyškov | 19.12 | 3.00 | ||||||||||||||
Václav ŠkrobákVáclav Škrobák | 80 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 6.6.2009) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda | 76 | TJ Sokol Brno - Žabovřesky | 17.66 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Martin KuchárMartin Kuchár | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 17.86 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří PecůchJiří Pecůch | 72 | AC Čejkovice | 18.53 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Jan HolochJan Holoch | 81 | AHA Vyškov | 19.20 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Marek HlineckýMarek Hlinecký | 80 | AC Čejkovice | 19.89 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Jan PokornýJan Pokorný | 87 | JAC Brno | 20.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh A (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 55.59 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Bronislav PuvákBronislav Puvák | 78 | AK Hodonín | 57.67 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 58.72 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Andrej SobotaAndrej Sobota | 79 | AK Hodonín | 61.86 | 6.00 | ||||||||||||||
Václav ŠkrobákVáclav Škrobák | 80 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Luboš StloukalLuboš Stloukal | 71 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HřibJakub Hřib | 88 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 61.74 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda | 76 | TJ Sokol Brno - Žabovřesky | 63.20 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jan HolochJan Holoch | 81 | AHA Vyškov | 67.22 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Miroslav JunecMiroslav Junec | 93 | JAC Brno | 70.08 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel PokornýDaniel Pokorný | 74 | AHA Vyškov | 74.28 | 2.00 | ||||||||||||||
Jan PokornýJan Pokorný | 87 | JAC Brno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DuškováTereza Dušková | 93 | AHA Vyškov | 74.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza SoučkováTereza Součková | 87 | AHA Vyškov | 82.64 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika PatzelováVeronika Patzelová | 95 | AHA Vyškov | 82.99 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schir, Dřímal, Kubalák, Bureš Schir, Dřímal, Kubalák, Bureš | AK Hodonín | 3:31.94 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Klvaňa, Kocáb, Dvořák, Juránek Klvaňa, Kocáb, Dvořák, Juránek | AC Moravská Slavia Brno | 3:32.06 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Vlček, Vávra, Zajíc, Vondráček Vlček, Vávra, Zajíc, Vondráček | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3:35.30 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Lípa, Zapala J, Znebejánek, Kuchtíček Lípa, Zapala J, Znebejánek, Kuchtíček | AK Hodonín | 3:43.06 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Olejníček, Mahovský, Dubšík, Ulma Olejníček, Mahovský, Dubšík, Ulma | AC Moravská Slavia Brno | 3:45.57 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Ludvík, Blaha, Boček, Hřib Ludvík, Blaha, Boček, Hřib | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3:48.39 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Němeček, Müller, Steiner, Pokorný Němeček, Müller, Steiner, Pokorný | AHA Vyškov | 3:55.25 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Foretová, Kluková Z, Ohnoutková, Vávrová Foretová, Kluková Z, Ohnoutková, Vávrová | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4:22.92 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Neubauerová, Hynštová, Opletalová, Nováková Neubauerová, Hynštová, Opletalová, Nováková | AHA Vyškov | 4:26.13 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Bobálová, Koudelková, Havlíková, Jenyšová Bobálová, Koudelková, Havlíková, Jenyšová | TJ Jiskra Otrokovice | 4:28.07 | 8.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matúš BubeníkMatúš Bubeník
AK Hodonín |
89 | 2.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 1.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub ZapalaJakub Zapala
AK Hodonín |
87 | 1.85 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Alois ZapalaAlois Zapala
AK Hodonín |
66 | 1.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 1.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan PokornýJan Pokorný
JAC Brno |
87 | 1.80 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch LancošVojtěch Lancoš
ASK Blansko |
91 | 1.75 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Michal ŠubínMichal Šubín
AK Hodonín |
93 | 1.65 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
Miroslav JunecMiroslav Junec
JAC Brno |
93 | 1.65 | 2.50 | |||||||||||||||
Jiří PecůchJiří Pecůch
AC Čejkovice |
72 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš BezděkTomáš Bezděk
AC Moravská Slavia Brno |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina HájkováMartina Hájková
ASK Blansko |
90 | 1.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 1.45 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radka KalováRadka Kalová
AHA Vyškov |
93 | 1.40 | 8.00 | |||||||||||||||
Petra JakešováPetra Jakešová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
91 | DNS | |||||||||||||||||
Veronika MusilováVeronika Musilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bronislav PuvákBronislav Puvák
AK Hodonín |
78 | 4.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Libor OpluštilLibor Opluštil
AC Čejkovice |
73 | 3.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří PecůchJiří Pecůch
AC Čejkovice |
72 | 3.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal ŠťastnýMichal Šťastný
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 3.40 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka JiřičkováLenka Jiřičková
AHA Vyškov |
83 | 2.60 | 11.00 | |||||||||||||||
Aneta ForetováAneta Foretová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 0 | |||||||||||||||||
Veronika MusilováVeronika Musilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
AK Hodonín |
83 | 7.01 +0.8 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno |
83 | 6.48 +1.3 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Josef BlahaJosef Blaha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 6.41 +0.4 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominik DaněkDominik Daněk
JAC Brno |
90 | 6.16 +2.1 m/s | 6.08 +0.2 m/s | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 6.15 +1.4 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan ČernýJan Černý
JAC Brno |
93 | 6.01 +0.8 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jiří OpravilJiří Opravil
TJ Jiskra Otrokovice |
83 | 5.82 +0.2 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 5.80 +1.3 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej GajdůšekOndřej Gajdůšek
TJ Jiskra Otrokovice |
90 | 5.68 +0.3 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek HlineckýMarek Hlinecký
AC Čejkovice |
80 | 5.60 +0.5 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno |
90 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 4.90 +0.5 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vendula OpletalováVendula Opletalová
AHA Vyškov |
93 | 4.84 +1.7 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikol BičanováNikol Bičanová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
94 | 4.68 +0.9 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza DuškováTereza Dušková
AHA Vyškov |
93 | 4.67 +1.2 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
Petra JakešováPetra Jakešová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
91 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
AK Hodonín |
83 | 14.10 -0.2 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej GajdůšekOndřej Gajdůšek
TJ Jiskra Otrokovice |
90 | 13.45 -0.6 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Josef BlahaJosef Blaha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 12.92 -1.3 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek HlineckýMarek Hlinecký
AC Čejkovice |
80 | 12.88 -1.3 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominik DaněkDominik Daněk
JAC Brno |
90 | 12.73 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin SeberaMartin Sebera
AHA Vyškov |
74 | 12.24 -2.1 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal ŠubínMichal Šubín
AK Hodonín |
93 | 11.97 +0.4 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan HolochJan Holoch
AHA Vyškov |
81 | 11.80 +0.5 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub ZapalaJakub Zapala
AK Hodonín |
87 | 11.67 -1.5 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Jiří OpravilJiří Opravil
TJ Jiskra Otrokovice |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Luboš StloukalLuboš Stloukal
AHA Vyškov |
71 | DNP | |||||||||||||||||
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra JenyšováPetra Jenyšová
TJ Jiskra Otrokovice |
91 | 10.24 +2.1 m/s | 10.14 +0.7 m/s | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 09.93 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 10.49 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 10.21 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jitka SirnáJitka Sirná
TJ Jiskra Otrokovice |
81 | 09.65 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Nikola KrejčiříkováNikola Krejčiříková
JAC Brno |
92 | 09.51 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
87 | 09.05 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marie VerbergerováMarie Verbergerová
AHA Vyškov |
57 | 08.71 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 08.54 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 08.12 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 07.28 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Veronika BárdyováVeronika Bárdyová
AHA Vyškov |
90 | 06.63 | 1.00 | |||||||||||||||
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 14.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia Brno |
79 | 13.77 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 13.63 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tibor MrázTibor Mráz
AC Čejkovice |
88 | 13.44 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 13.33 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
79 | 11.91 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vít DrmolaVít Drmola
AC Moravská Slavia Brno |
60 | 11.82 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal MackaMichal Macka
AC Čejkovice |
89 | 11.63 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | 11.61 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 10.90 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Marek VrbkaMarek Vrbka
AC Moravská Slavia Brno |
61 | 10.45 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub JelínekJakub Jelínek
AHA Vyškov |
90 | 10.41 | ||||||||||||||||
13 |
Petr ŠpičákPetr Špičák
AHA Vyškov |
79 | 09.79 | ||||||||||||||||
14 |
Roman WeiterRoman Weiter
AHA Vyškov |
75 | 09.26 | ||||||||||||||||
MB |
Róbert ChorvátRóbert Chorvát
AK Hodonín |
88 | 13.96 | ||||||||||||||||
MB |
František DrmolaFrantišek Drmola
Atletický klub Kyjov |
91 | 10.98 | ||||||||||||||||
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | DNP | |||||||||||||||||
Jaroslav VlčekJaroslav Vlček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
64 | DNP | |||||||||||||||||
Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 33.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jitka SirnáJitka Sirná
TJ Jiskra Otrokovice |
81 | 33.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 30.88 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
87 | 27.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 26.06 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 25.94 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 25.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 20.55 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza NavrátilováTereza Navrátilová
ASK Blansko |
92 | 18.10 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
60 | 18.00 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Veronika BárdyováVeronika Bárdyová
AHA Vyškov |
90 | 16.50 | ||||||||||||||||
12 |
Nikola KrejčiříkováNikola Krejčiříková
JAC Brno |
92 | 16.15 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 42.48 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal MackaMichal Macka
AC Čejkovice |
89 | 38.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 38.58 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Radek PodhajskýRadek Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
74 | 38.38 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia Brno |
79 | 38.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
79 | 38.20 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
63 | 37.44 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří KovačičJiří Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
57 | 35.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 33.82 | 2.00 | |||||||||||||||
Marek VrbkaMarek Vrbka
AC Moravská Slavia Brno |
61 | 33.82 | 1.00 | ||||||||||||||||
11 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 32.82 | ||||||||||||||||
12 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 32.42 | ||||||||||||||||
13 |
Richard HonnerRichard Honner
AC Moravská Slavia Brno |
70 | 32.04 | ||||||||||||||||
14 |
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | 31.30 | ||||||||||||||||
15 |
Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 28.28 | ||||||||||||||||
16 |
František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
51 | 25.22 | ||||||||||||||||
17 |
Roman WeiterRoman Weiter
AHA Vyškov |
75 | 24.80 | ||||||||||||||||
18 |
Petr ŠpičákPetr Špičák
AHA Vyškov |
79 | 22.14 | ||||||||||||||||
MB |
František DrmolaFrantišek Drmola
Atletický klub Kyjov |
91 | 33.46 | ||||||||||||||||
Tibor MrázTibor Mráz
AC Čejkovice |
88 | 0 | |||||||||||||||||
Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 0 | |||||||||||||||||
Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC Čejkovice |
81 | DNP | |||||||||||||||||
Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Jaroslav VlčekJaroslav Vlček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
64 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod kladivem 3kg - Veteránky
(so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 38.69 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 47.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 40.04 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 33.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 33.61 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 31.84 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Hana SmetanováHana Smetanová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 29.11 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
60 | 27.43 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek VrbkaMarek Vrbka
AC Moravská Slavia Brno |
61 | 45.96 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel HřibaPavel Hřiba
AC Čejkovice |
78 | 45.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 45.37 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
63 | 44.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia Brno |
79 | 43.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Radek PodhajskýRadek Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
74 | 43.59 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 39.50 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 38.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Karel PešákKarel Pešák
AK Hodonín |
71 | 37.11 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
51 | 34.34 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 32.57 | ||||||||||||||||
12 |
Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra Otrokovice |
78 | 29.67 | ||||||||||||||||
13 |
Roman WeiterRoman Weiter
AHA Vyškov |
75 | 26.93 | ||||||||||||||||
Jan HorákJan Horák
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
65 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
87 | 42.04 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jitka SirnáJitka Sirná
TJ Jiskra Otrokovice |
81 | 27.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza SoučkováTereza Součková
AHA Vyškov |
87 | 25.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lada RáboňováLada Ráboňová
ASK Blansko |
90 | 21.56 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Radka KalováRadka Kalová
AHA Vyškov |
93 | 21.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika BárdyováVeronika Bárdyová
AHA Vyškov |
90 | 19.95 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 6.6.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 60.34 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC Čejkovice |
81 | 60.30 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Richard HonnerRichard Honner
AC Moravská Slavia Brno |
70 | 58.38 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Radek PodhajskýRadek Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
74 | 50.95 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 50.78 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin NěmečekMartin Němeček
AC Čejkovice |
90 | 47.26 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Viktor HanačíkViktor Hanačík
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 45.86 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 45.40 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
76 | 44.42 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 42.66 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vladimír EgnerVladimír Egner
TJ Znojmo |
63 | 42.62 | ||||||||||||||||
12 |
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | 38.32 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub JelínekJakub Jelínek
AHA Vyškov |
90 | 37.16 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice |
91 | 36.62 | ||||||||||||||||
MB |
Lukáš KlímaLukáš Klíma
VSK Univerzita Brno |
80 | 54.82 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 238.50 | ||||||||||||||||
2 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 196.00 | ||||||||||||||||
3 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 150.00 | ||||||||||||||||
4 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 089.00 | ||||||||||||||||
5 | AHAVY AHAVY | AHA Vyškov | 080.00 | ||||||||||||||||
6 | JACBR JACBR | JAC Brno | 051.50 | ||||||||||||||||
7 | OTROK OTROK | TJ Jiskra Otrokovice | 049.00 | ||||||||||||||||
8 | ZABBR ZABBR | TJ Sokol Brno - Žabovřesky | 035.00 | ||||||||||||||||
9 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo | 014.00 | ||||||||||||||||
10 | BLANS BLANS | ASK Blansko | 004.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 110 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AHAVY AHAVY | AHA Vyškov | 236.00 | ||||||||||||||||
2 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 195.00 | ||||||||||||||||
3 | OTROK OTROK | TJ Jiskra Otrokovice | 140.00 | ||||||||||||||||
4 | BLANS BLANS | ASK Blansko | 046.00 | ||||||||||||||||
5 | JACBR JACBR | JAC Brno | 025.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |