4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D2
Uherské Hradiště (29. 8. 2009)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.8.2009) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek HrabinecRadek Hrabinec | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.23 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.97 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 12.13 | |||||||||||||||
Jiří OpravilJiří Opravil | 83 | TJ Jiskra Otrokovice | DNP | ||||||||||||||||
Miroslav BřustekMiroslav Břustek | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.8.2009) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Hodonín | 11.48 | |||||||||||||||
2 | Patrik KočendaPatrik Kočenda | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.81 | |||||||||||||||
3 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 12.61 | |||||||||||||||
Marek ŠajdiborMarek Šajdibor | 87 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Ivo HertlIvo Hertl | 80 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 29.8.2009) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 12.04 | |||||||||||||||
2 | Marek HřebíčekMarek Hřebíček | 93 | JAC Brno | 12.20 | |||||||||||||||
MB | Ondřej HrozaOndřej Hroza | 91 | Atletický klub Kyjov | 11.82 | |||||||||||||||
MB | Josef FillaJosef Filla | 89 | AK Tišnov | 11.85 | |||||||||||||||
MB | Filip KoukalFilip Koukal | 95 | BYAC Brno | 12.23 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 29.8.2009) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Hodonín | 10.99 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Radek HrabinecRadek Hrabinec | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.19 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Patrik KočendaPatrik Kočenda | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.95 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 12.02 | 6.00 | ||||||||||||||
Marek HřebíčekMarek Hřebíček | 93 | JAC Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 29.8.2009) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 12.11 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 12.57 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Ondřej HrozaOndřej Hroza | 91 | Atletický klub Kyjov | DNP | |||||||||||||||
MB | Josef FillaJosef Filla | 89 | AK Tišnov | DNP | |||||||||||||||
MB | Filip KoukalFilip Koukal | 95 | BYAC Brno | 12.25 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 29.8.2009) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.32 | |||||||||||||||
2 | Petra JakešováPetra Jakešová | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.69 | |||||||||||||||
3 | Gabriela JuřinováGabriela Juřinová | 93 | AHA Vyškov | 13.83 | |||||||||||||||
4 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 14.04 | |||||||||||||||
5 | Eva MikeskováEva Mikesková | 90 | AHA Vyškov | 14.31 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 29.8.2009) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | ASK Blansko | 12.82 | |||||||||||||||
2 | Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 13.52 | |||||||||||||||
3 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | 14.19 | |||||||||||||||
4 | Nikol BičanováNikol Bičanová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 14.35 | |||||||||||||||
Veronika MusilováVeronika Musilová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 29.8.2009) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 12.57 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | ASK Blansko | 12.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 13.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petra JakešováPetra Jakešová | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.68 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Gabriela JuřinováGabriela Juřinová | 93 | AHA Vyškov | 13.76 | 6.00 | ||||||||||||||
Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 29.8.2009) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol BičanováNikol Bičanová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 14.26 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Eva MikeskováEva Mikesková | 90 | AHA Vyškov | 14.33 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | 14.44 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh A (so, 29.8.2009) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek HrabinecRadek Hrabinec | 89 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 22.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Hodonín | 22.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ZapalaJakub Zapala | 87 | AK Hodonín | 23.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 24.14 | 7.00 | ||||||||||||||
Lukáš DoležalLukáš Doležal | 87 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Marek ŠajdiborMarek Šajdibor | 87 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 29.8.2009) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 24.19 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj BurešMatěj Bureš | 90 | AK Hodonín | 24.79 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří UrbanJiří Urban | 55 | TJ Jiskra Otrokovice | 26.03 | 4.00 | ||||||||||||||
Ivo HertlIvo Hertl | 80 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej GajdůšekOndřej Gajdůšek | 90 | TJ Jiskra Otrokovice | DNP | ||||||||||||||||
Petr UlmaPetr Ulma | 91 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh C (so, 29.8.2009) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HeindlMartin Heindl | 92 | JAC Brno | 26.35 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Václav PlundrákVáclav Plundrák | 94 | AC Čejkovice | 26.68 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Filip KoukalFilip Koukal | 95 | BYAC Brno | DNP | |||||||||||||||
MB | Josef FillaJosef Filla | 89 | AK Tišnov | 23.69 | |||||||||||||||
MB | Ondřej HrozaOndřej Hroza | 91 | Atletický klub Kyjov | 24.07 | |||||||||||||||
MB | Petr VašekPetr Vašek | 94 | BYAC Brno | 26.71 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh A (so, 29.8.2009) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | ASK Blansko | 26.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula VávrováVendula Vávrová | 90 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 27.76 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra JenyšováPetra Jenyšová | 91 | TJ Jiskra Otrokovice | 27.80 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikol BičanováNikol Bičanová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 29.52 | 2.00 | ||||||||||||||
Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh B (so, 29.8.2009) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vendula OpletalováVendula Opletalová | 93 | AHA Vyškov | 27.91 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 94 | JAC Brno | 28.16 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AHA Vyškov | 28.26 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela JuřinováGabriela Juřinová | 93 | AHA Vyškov | 29.08 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | 29.41 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh A (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juraj SchirJuraj Schir | 89 | AK Hodonín | 51.79 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | AHA Vyškov | 53.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj BurešMatěj Bureš | 90 | AK Hodonín | 53.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC Moravská Slavia Brno | 54.27 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 55.03 | 5.00 | ||||||||||||||
Lukáš DoležalLukáš Doležal | 87 | AHA Vyškov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ZajícJan Zajíc | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 54.71 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub HřibJakub Hřib | 88 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 56.74 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Václav PlundrákVáclav Plundrák | 94 | AC Čejkovice | 60.01 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | BYAC Brno | 58.23 | |||||||||||||||
Petr UlmaPetr Ulma | 91 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh A (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JenyšováPetra Jenyšová | 91 | TJ Jiskra Otrokovice | 60.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula VávrováVendula Vávrová | 90 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 61.27 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martina HájkováMartina Hájková | 90 | ASK Blansko | 62.95 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 94 | JAC Brno | 63.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka SurákováLenka Suráková | 90 | AHA Vyškov | 63.89 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Blanka NeubauerováBlanka Neubauerová | 74 | AHA Vyškov | 64.04 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AHA Vyškov | 65.97 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 66.97 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh A (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PalkovičTomáš Palkovič | 85 | AC Čejkovice | 1:59.39 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin KlvaňaMartin Klvaňa | 81 | AC Moravská Slavia Brno | 2:00.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | AHA Vyškov | 2:00.74 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 2:00.91 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan VávraJan Vávra | 84 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:01.80 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jiří ŠkrobákJiří Škrobák | 82 | AK Hodonín | 2:01.81 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh B (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KrálVojtěch Král | 88 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:02.20 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Peter JančovičPeter Jančovič | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 2:03.40 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Radek LudvíkRadek Ludvík | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:05.54 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Michal ŠuránekMichal Šuránek | 78 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:06.67 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Václav VlčekVáclav Vlček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:07.21 | |||||||||||||||
6 | Radek ZnebejánekRadek Znebejánek | 92 | AK Hodonín | 2:15.97 | |||||||||||||||
Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blanka NeubauerováBlanka Neubauerová | 74 | AHA Vyškov | 2:30.84 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana KlukováZuzana Kluková | 91 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:54.94 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 4:11.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří DobšíkJiří Dobšík | 78 | AC Moravská Slavia Brno | 4:13.49 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří NěmečekJiří Němeček | 82 | AHA Vyškov | 4:16.19 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Radek LudvíkRadek Ludvík | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4:18.12 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub JaníčekJakub Janíček | 78 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4:21.27 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub HoffJakub Hoff | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 4:21.41 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš PalkovičTomáš Palkovič | 85 | AC Čejkovice | 4:24.94 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jiří KubalákJiří Kubalák | 86 | AK Hodonín | 4:27.41 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jiří ŠkrobákJiří Škrobák | 82 | AK Hodonín | 4:36.98 | 2.00 | ||||||||||||||
Bohumil PetříkBohumil Petřík | 74 | TJ Jiskra Otrokovice | DNP | ||||||||||||||||
Jan VávraJan Vávra | 84 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiřina KociánováJiřina Kociánová | 81 | AHA Vyškov | 5:22.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Blanka NeubauerováBlanka Neubauerová | 74 | AHA Vyškov | 5:38.36 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka JiřičkováLenka Jiřičková | 83 | AHA Vyškov | 5:55.98 | 8.00 | ||||||||||||||
Eva MikeskováEva Mikesková | 90 | AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
5000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch KrálVojtěch Král | 88 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 15:47.1 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub JaníčekJakub Janíček | 78 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 15:59.2 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří DobšíkJiří Dobšík | 78 | AC Moravská Slavia Brno | 16:02.0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin PohankaMartin Pohanka | 73 | AC Moravská Slavia Brno | 16:03.7 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub HoffJakub Hoff | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 16:10.6 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jiří KubalákJiří Kubalák | 86 | AK Hodonín | 16:24.0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš SteinerTomáš Steiner | 86 | AHA Vyškov | 16:37.0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Pavel HorákPavel Horák | 61 | AHA Vyškov | 16:42.0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michal GlierMichal Glier | 82 | AC Moravská Slavia Brno | 17:01.3 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jan StindlJan Stindl | 74 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 17:14.0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala | 93 | TJ Znojmo | 17:20.5 | |||||||||||||||
12 | Martin VajčnerMartin Vajčner | 86 | TJ Znojmo | 18:52.6 | |||||||||||||||
13 | Andrej KončitíkAndrej Končitík | 85 | AC Čejkovice | 20:57.1 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiřina KociánováJiřina Kociánová | 81 | AHA Vyškov | 18:44.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka JiřičkováLenka Jiřičková | 83 | AHA Vyškov | 20:56.98 | 9.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza DuškováTereza Dušková | 93 | AHA Vyškov | 17.67 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jana KnapováJana Knapová | 79 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 17.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 19.01 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominika BobálováDominika Bobálová | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 20.55 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 20.63 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 14.46 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh A (so, 29.8.2009) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej SobotaAndrej Sobota | 79 | AK Hodonín | 16.34 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 16.44 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda | 76 | TJ Sokol Brno - Žabovřesky | 17.34 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin SeberaMartin Sebera | 74 | AHA Vyškov | 17.44 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří PecůchJiří Pecůch | 72 | AC Čejkovice | 18.54 | 4.00 | ||||||||||||||
Poznámky:Ručně změřeno, přičteno 0,24 sec. |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh B (so, 29.8.2009) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej GajdůšekOndřej Gajdůšek | 90 | TJ Jiskra Otrokovice | 17.70 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej DoležalOndřej Doležal | 79 | AHA Vyškov | 18.47 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Luboš StloukalLuboš Stloukal | 71 | AHA Vyškov | 18.81 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jan HolochJan Holoch | 81 | AHA Vyškov | 18.98 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Jan PokornýJan Pokorný | 87 | JAC Brno | 20.89 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh A (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 58.21 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Juraj ZuzčákJuraj Zuzčák | 79 | AC Čejkovice | 58.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 60.35 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub HřibJakub Hřib | 88 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 62.81 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh B (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrej SobotaAndrej Sobota | 79 | AK Hodonín | 60.23 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej DoležalOndřej Doležal | 79 | AHA Vyškov | 65.86 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Luboš StloukalLuboš Stloukal | 71 | AHA Vyškov | 68.61 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jan HolochJan Holoch | 81 | AHA Vyškov | 70.11 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KoudelkováZuzana Koudelková | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 70.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza DuškováTereza Dušková | 93 | AHA Vyškov | 74.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Radka KalováRadka Kalová | 93 | AHA Vyškov | 77.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martina KlukováMartina Kluková | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 79.69 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benko, Schir, Kubalák D., Zapala J. Benko, Schir, Kubalák D., Zapala J. | AK Hodonín | 3:37.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | MS Brno A Dvořák, Klvaňa, Kuchár, Juránek MS Brno A Dvořák, Klvaňa, Kuchár, Juránek | AC Moravská Slavia Brno | 3:39.41 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | UHB Boček, Zajíc, Hřib, Šuránek UHB Boček, Zajíc, Hřib, Šuránek | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3:43.93 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | UHA Kočenda, Ludvík, Janíček, Vávra UHA Kočenda, Ludvík, Janíček, Vávra | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 3:45.74 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | MS Brno B Olejníček, Jančovič, Hoff, Glier MS Brno B Olejníček, Jančovič, Hoff, Glier | AC Moravská Slavia Brno | 3:49.44 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Němeček, Bělohlávek, Halas, Wieter Němeček, Bělohlávek, Halas, Wieter | AHA Vyškov | 4:19.60 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ohnoutková, Jakešová, Kluková, Vávrová Ohnoutková, Jakešová, Kluková, Vávrová | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4:25.71 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Opletalová, Neubauerová, Suráková, Pazourková Opletalová, Neubauerová, Suráková, Pazourková | AHA Vyškov | 4:26.55 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matúš BubeníkMatúš Bubeník
AK Hodonín |
89 | 2.08 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 1.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub ZapalaJakub Zapala
AK Hodonín |
87 | 1.85 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Daniel HořtDaniel Hořt
TJ Jiskra Otrokovice |
73 | 1.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Alois ZapalaAlois Zapala
AK Hodonín |
66 | 1.75 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Milan NovotnýMilan Novotný
AC Čejkovice |
82 | 1.75 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
Jan PokornýJan Pokorný
JAC Brno |
87 | 1.75 | 4.50 | |||||||||||||||
8= |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 1.65 | 2.50 | |||||||||||||||
8= |
Viktor ČepákViktor Čepák
TJ Znojmo |
90 | 1.65 | 2.50 | |||||||||||||||
10 |
Michal ŠubínMichal Šubín
AK Hodonín |
93 | 1.65 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vít PernicaVít Pernica
ASK Blansko |
95 | 1.65 | ||||||||||||||||
12 |
Jaromír HenešJaromír Heneš
JAC Brno |
93 | 1.60 | ||||||||||||||||
Jiří PecůchJiří Pecůch
AC Čejkovice |
72 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina HájkováMartina Hájková
ASK Blansko |
90 | 1.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Radka KalováRadka Kalová
AHA Vyškov |
93 | 1.40 | 9.00 | |||||||||||||||
Veronika MusilováVeronika Musilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal ŠťastnýMichal Šťastný
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 3.70 | 11.00 | |||||||||||||||
Jiří PecůchJiří Pecůch
AC Čejkovice |
72 | 0 | |||||||||||||||||
Libor OpluštilLibor Opluštil
AC Čejkovice |
73 | 0 | |||||||||||||||||
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
76 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka JiřičkováLenka Jiřičková
AHA Vyškov |
83 | 2.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Hana SmetanováHana Smetanová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 2.40 | 9.00 | |||||||||||||||
Veronika MusilováVeronika Musilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Aneta ForetováAneta Foretová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
AK Hodonín |
83 | 6.70 +0.9 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno |
90 | 6.68 +0.3 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Josef BlahaJosef Blaha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 6.47 +0.3 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vadim SurýVadim Surý
TJ Jiskra Otrokovice |
83 | 6.16 -0.3 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš DoležalLukáš Doležal
AHA Vyškov |
87 | 6.09 +0.2 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří OpravilJiří Opravil
TJ Jiskra Otrokovice |
83 | 6.06 +0.0 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 5.87 -0.7 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Andrej SobotaAndrej Sobota
AK Hodonín |
79 | 5.82 +0.2 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vít PernicaVít Pernica
ASK Blansko |
95 | 5.44 -0.8 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek HřebíčekMarek Hřebíček
JAC Brno |
93 | 5.09 +0.1 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Jakub ŠlampaJakub Šlampa
Atletický klub Kyjov |
94 | 5.78 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Petr VašekPetr Vašek
BYAC Brno |
94 | 5.53 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
MB |
Tomáš KubíkTomáš Kubík
BYAC Brno |
95 | 5.10 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 4.79 +0.5 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Aneta FloriánováAneta Floriánová
JAC Brno |
94 | 4.78 +0.1 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vendula OpletalováVendula Opletalová
AHA Vyškov |
93 | 4.73 +0.5 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 4.68 +0.4 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 4.59 +0.4 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Denisa ProkešováDenisa Prokešová
JAC Brno |
94 | 4.54 +0.4 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Petra JakešováPetra Jakešová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
91 | 4.49 +0.2 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Nikol BičanováNikol Bičanová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
94 | 4.48 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Eva MikeskováEva Mikesková
AHA Vyškov |
90 | 4.08 -0.3 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Aneta ForetováAneta Foretová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 3.58 +0.1 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
AK Hodonín |
83 | 13.60 +1.6 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Josef BlahaJosef Blaha
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 13.26 +1.1 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ondřej GajdůšekOndřej Gajdůšek
TJ Jiskra Otrokovice |
90 | 12.87 +0.2 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno |
90 | 12.81 +0.5 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří BrázdilJiří Brázdil
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
70 | 12.27 +0.2 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub ZapalaJakub Zapala
AK Hodonín |
87 | 12.13 +0.6 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal ŠubínMichal Šubín
AK Hodonín |
93 | 11.91 +1.6 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Alois ZapalaAlois Zapala
AK Hodonín |
66 | 11.81 +1.2 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan HolochJan Holoch
AHA Vyškov |
81 | 11.41 +0.8 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej DoležalOndřej Doležal
AHA Vyškov |
79 | 11.05 +0.6 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno |
83 | 0 | |||||||||||||||||
Daniel HořtDaniel Hořt
TJ Jiskra Otrokovice |
73 | DNP | |||||||||||||||||
Vadim SurýVadim Surý
TJ Jiskra Otrokovice |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Luboš StloukalLuboš Stloukal
AHA Vyškov |
71 | DNP | |||||||||||||||||
Martin SeberaMartin Sebera
AHA Vyškov |
74 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta FloriánováAneta Floriánová
JAC Brno |
94 | 10.84 +0.3 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 10.60 +0.5 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jana KnapováJana Knapová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
79 | 10.25 +0.8 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 09.61 +0.7 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 09.60 +1.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 10.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eva TruhlářováEva Truhlářová
JAC Brno |
87 | 09.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 09.28 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jitka SirnáJitka Sirná
TJ Jiskra Otrokovice |
81 | 09.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora BlahováBarbora Blahová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
74 | 08.98 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marie VerbergerováMarie Verbergerová
AHA Vyškov |
57 | 08.79 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martina HájkováMartina Hájková
ASK Blansko |
90 | 08.78 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 08.60 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 07.01 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
60 | 06.48 | 1.00 | |||||||||||||||
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
87 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 13.49 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 13.11 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tibor MrázTibor Mráz
AC Čejkovice |
88 | 12.67 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 12.59 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jaroslav VlčekJaroslav Vlček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
64 | 12.32 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub JelínekJakub Jelínek
AHA Vyškov |
90 | 11.46 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 11.12 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
63 | 11.08 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal MackaMichal Macka
AC Čejkovice |
89 | 11.06 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 10.84 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra Otrokovice |
83 | 10.77 | ||||||||||||||||
12 |
Marek VrbkaMarek Vrbka
AC Moravská Slavia Brno |
61 | 10.28 | ||||||||||||||||
13 |
Karel PešákKarel Pešák
AK Hodonín |
71 | 09.95 | ||||||||||||||||
14 |
Petr ŠpičákPetr Špičák
AHA Vyškov |
79 | 09.54 | ||||||||||||||||
15 |
Jaroslav BělohlávekJaroslav Bělohlávek
AHA Vyškov |
90 | 08.61 | ||||||||||||||||
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
79 | DNP | |||||||||||||||||
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Petr DvořákPetr Dvořák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
66 | DNP | |||||||||||||||||
Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia Brno |
79 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jitka SirnáJitka Sirná
TJ Jiskra Otrokovice |
81 | 31.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 31.04 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora BlahováBarbora Blahová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
74 | 29.61 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 28.74 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eva TruhlářováEva Truhlářová
JAC Brno |
87 | 26.28 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 25.72 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 22.94 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 21.47 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
60 | 18.03 | 2.00 | |||||||||||||||
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
87 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 40.95 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 39.44 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal MackaMichal Macka
AC Čejkovice |
89 | 35.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Radek PodhajskýRadek Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
74 | 35.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 35.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jaroslav VlčekJaroslav Vlček
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
64 | 35.34 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 35.12 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří KovačičJiří Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
57 | 34.04 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 33.32 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Pavel DoležalPavel Doležal
TJ Jiskra Otrokovice |
83 | 33.28 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Karel HošekKarel Hošek
TJ Jiskra Otrokovice |
58 | 32.96 | ||||||||||||||||
12 |
Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
63 | 32.47 | ||||||||||||||||
13 |
Marek VrbkaMarek Vrbka
AC Moravská Slavia Brno |
61 | 30.85 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub JelínekJakub Jelínek
AHA Vyškov |
90 | 29.71 | ||||||||||||||||
15 |
Jaroslav BělohlávekJaroslav Bělohlávek
AHA Vyškov |
90 | 26.83 | ||||||||||||||||
Tibor MrázTibor Mráz
AC Čejkovice |
88 | 0 | |||||||||||||||||
Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
54 | DNP | |||||||||||||||||
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Jan TichákJan Tichák
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
79 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia Brno |
79 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 44.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martina KlukováMartina Kluková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 41.60 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 32.83 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | 30.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eva KolářováEva Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
60 | 26.55 | 6.00 | |||||||||||||||
Hana SmetanováHana Smetanová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek VrbkaMarek Vrbka
AC Moravská Slavia Brno |
61 | 46.05 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 46.00 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Libor NovotnýLibor Novotný
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
63 | 43.36 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 42.64 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Radek PodhajskýRadek Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
74 | 40.77 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan HorákJan Horák
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
65 | 40.49 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Karel PešákKarel Pešák
AK Hodonín |
71 | 38.33 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
František TvrdoňFrantišek Tvrdoň
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
51 | 33.34 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 31.13 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Roman WeiterRoman Weiter
AHA Vyškov |
75 | 29.23 | 1.00 | |||||||||||||||
Radim JetelinaRadim Jetelina
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
54 | DNS | |||||||||||||||||
Bohumil KovačičBohumil Kovačič
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
58 | DNS | |||||||||||||||||
Martin KuklínekMartin Kuklínek
AC Moravská Slavia Brno |
79 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana KnapováJana Knapová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
79 | 32.66 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martina GureckáMartina Gurecká
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
94 | 30.59 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva TruhlářováEva Truhlářová
JAC Brno |
87 | 30.34 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza DuškováTereza Dušková
AHA Vyškov |
93 | 27.95 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Radka KalováRadka Kalová
AHA Vyškov |
93 | 27.19 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jitka SirnáJitka Sirná
TJ Jiskra Otrokovice |
81 | 26.07 | 5.00 | |||||||||||||||
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
87 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 29.8.2009) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HudečekOndřej Hudeček
AC Čejkovice |
81 | 57.35 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Robert SklenářRobert Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
68 | 57.27 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Viktor ČepákViktor Čepák
TJ Znojmo |
90 | 50.17 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
76 | 48.98 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Stanislav KalvodaStanislav Kalvoda
TJ Sokol Brno - Žabovřesky |
76 | 47.10 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin KuchárMartin Kuchár
AC Moravská Slavia Brno |
83 | 46.35 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
René NovákRené Novák
TJ Jiskra Otrokovice |
71 | 45.96 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Radek PodhajskýRadek Podhajský
TJ Jiskra Otrokovice |
74 | 44.94 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David PolákDavid Polák
JAC Brno |
93 | 42.78 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vladimír EgnerVladimír Egner
TJ Znojmo |
63 | 40.89 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lukáš VeverkaLukáš Veverka
AC Čejkovice |
91 | 34.42 | ||||||||||||||||
12 |
Jaroslav BělohlávekJaroslav Bělohlávek
AHA Vyškov |
90 | 34.39 | ||||||||||||||||
13 |
Jaromír HenešJaromír Heneš
JAC Brno |
93 | 34.33 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub JelínekJakub Jelínek
AHA Vyškov |
90 | 32.61 | ||||||||||||||||
Jiří VylímecJiří Vylímec
TJ Jiskra Otrokovice |
73 | DNP | |||||||||||||||||
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 211.00 | ||||||||||||||||
2 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 195.00 | ||||||||||||||||
3 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 189.00 | ||||||||||||||||
4 | AHAVY AHAVY | AHA Vyškov | 081.00 | ||||||||||||||||
5 | OTROK OTROK | TJ Jiskra Otrokovice | 073.00 | ||||||||||||||||
6 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 066.50 | ||||||||||||||||
7 | JACBR JACBR | JAC Brno | 027.00 | ||||||||||||||||
8 | ZABBR ZABBR | TJ Sokol Brno - Žabovřesky | 025.00 | ||||||||||||||||
9 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo | 011.50 | ||||||||||||||||
10 | BLANS BLANS | ASK Blansko | 002.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 110 m př., 800 m, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 230.00 | ||||||||||||||||
2 | AHAVY AHAVY | AHA Vyškov | 189.00 | ||||||||||||||||
3 | OTROK OTROK | TJ Jiskra Otrokovice | 121.00 | ||||||||||||||||
4 | JACBR JACBR | JAC Brno | 074.00 | ||||||||||||||||
5 | BLANS BLANS | ASK Blansko | 043.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 200 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |