Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň
Praha-Strahov (10. 1. 2010)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.26 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.56 | |||||||||||||||
3 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 07.64 | |||||||||||||||
4 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.68 | |||||||||||||||
5 | Jindřich DumekJindřich Dumek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.80 | |||||||||||||||
6 | David KupkaDavid Kupka | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 07.81 | |||||||||||||||
7 | Antonín VobeckýAntonín Vobecký | 95 | TJ Spartak Vlašim | 07.85 | |||||||||||||||
8 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.85 | |||||||||||||||
9 | Bohuslav DonátBohuslav Donát | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 08.02 | |||||||||||||||
10 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 08.26 | |||||||||||||||
11 | Miroslav ŠafránekMiroslav Šafránek | 95 | TJ Spartak Čelákovice | 08.28 | |||||||||||||||
12 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.33 | |||||||||||||||
13 | Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.40 | |||||||||||||||
14 | Petr JarolímPetr Jarolím | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.47 | |||||||||||||||
15 | David LepičDavid Lepič | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.56 | |||||||||||||||
16 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.79 | |||||||||||||||
17 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 09.08 | |||||||||||||||
18 | David RůžičkaDavid Růžička | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.17 | |||||||||||||||
19 | Vít ŠkrétaVít Škréta | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.24 | |||||||||||||||
20 | Michal ZápotockýMichal Zápotocký | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.27 | |||||||||||||||
21 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 95 | SKP Nymburk, o.s. | 09.42 | |||||||||||||||
22 | Vladislav ČernýVladislav Černý | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.45 | |||||||||||||||
23 | Petr VeselýPetr Veselý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.54 | |||||||||||||||
24 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.29 | |||||||||||||||
Miroslav ŠafránekMiroslav Šafránek | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.20 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.61 | |||||||||||||||
3 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.61 | |||||||||||||||
4 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 07.65 | |||||||||||||||
5 | David KupkaDavid Kupka | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 07.85 | |||||||||||||||
6 | Jindřich DumekJindřich Dumek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.94 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.86 | |||||||||||||||
2 | Bohuslav DonátBohuslav Donát | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.91 | |||||||||||||||
3 | Miroslav ŠafránekMiroslav Šafránek | 95 | TJ Spartak Čelákovice | 08.04 | |||||||||||||||
4 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 08.25 | |||||||||||||||
5 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.42 | |||||||||||||||
Antonín VobeckýAntonín Vobecký | 95 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David MatoušekDavid Matoušek | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Matěj SvobodaMatěj Svoboda | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.74 | |||||||||||||||
3 | Martin VostárekMartin Vostárek | 97 | TJ Lokomotiva Rakovník | 08.82 | |||||||||||||||
4 | Jakub PešičkaJakub Pešička | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Václav VeselýVáclav Veselý | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Tomáš NajmanTomáš Najman | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.11 | |||||||||||||||
7 | Ondřej VejmělekOndřej Vejmělek | 98 | TJ Lokomotiva Rakovník | 09.14 | |||||||||||||||
8 | Vincent SeidlVincent Seidl | 97 | TJ Spartak Vlašim | 09.15 | |||||||||||||||
9 | Martin ZámečníkMartin Zámečník | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.20 | |||||||||||||||
10 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.31 | |||||||||||||||
11 | Tadeáš DoušaTadeáš Douša | 98 | A. C. TEPO Kladno | 09.32 | |||||||||||||||
12 | Lukáš ŠimonLukáš Šimon | 99 | TJ Spartak Vlašim | 09.39 | |||||||||||||||
13 | Jan RajdlJan Rajdl | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.44 | |||||||||||||||
14 | Michal FrancMichal Franc | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.45 | |||||||||||||||
15 | Martin MelezínekMartin Melezínek | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.46 | |||||||||||||||
Matěj PošmournýMatěj Pošmourný | 98 | A. C. TEPO Kladno | 09.46 | ||||||||||||||||
17 | Tomáš VolfTomáš Volf | 98 | A. C. TEPO Kladno | 09.47 | |||||||||||||||
18 | Lukáš HouškaLukáš Houška | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.52 | |||||||||||||||
David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.52 | ||||||||||||||||
20 | Radek ZahradníkRadek Zahradník | 98 | TJ Lokomotiva Rakovník | 09.56 | |||||||||||||||
Jiří ZrůstJiří Zrůst | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.56 | ||||||||||||||||
22 | Jiří KrausJiří Kraus | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.60 | |||||||||||||||
23 | Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.68 | |||||||||||||||
24 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 09.72 | |||||||||||||||
25 | Michal BartoníčekMichal Bartoníček | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.78 | |||||||||||||||
26 | Adam MauerAdam Mauer | 99 | TJ Lokomotiva Rakovník | 09.84 | |||||||||||||||
27 | Michal KlímaMichal Klíma | 98 | A. C. TEPO Kladno | 09.88 | |||||||||||||||
28 | Matěj SekundaMatěj Sekunda | 99 | TJ Lokomotiva Rakovník | 09.95 | |||||||||||||||
Matěj RudovskýMatěj Rudovský | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.95 | ||||||||||||||||
30 | David VejvodaDavid Vejvoda | 98 | TJ Lokomotiva Rakovník | 09.96 | |||||||||||||||
31 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 10.03 | |||||||||||||||
32 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.04 | |||||||||||||||
Jakub NosilJakub Nosil | 98 | TJ Neratovice | 10.04 | ||||||||||||||||
Dominik VinopalDominik Vinopal | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.04 | ||||||||||||||||
35 | Jakub JakoubekJakub Jakoubek | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 10.06 | |||||||||||||||
36 | Andiej UhrinAndiej Uhrin | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.08 | |||||||||||||||
37 | Vojtěch CharvátVojtěch Charvát | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.09 | |||||||||||||||
38 | Radek SkalskýRadek Skalský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.13 | |||||||||||||||
39 | Vojtěch HolubVojtěch Holub | 98 | A. C. TEPO Kladno | 10.19 | |||||||||||||||
40 | Michal KalistaMichal Kalista | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.25 | |||||||||||||||
41 | Tomáš HomerTomáš Homer | 98 | A. C. TEPO Kladno | 10.38 | |||||||||||||||
42 | Matěj ŠindlerMatěj Šindler | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.52 | |||||||||||||||
43 | Jan Zeis Jan Zeis | 98 | A. C. TEPO Kladno | 10.56 | |||||||||||||||
44 | Zdeněk OličZdeněk Olič | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.59 | |||||||||||||||
45 | Václav LepičVáclav Lepič | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.66 | |||||||||||||||
46 | Pavel JančePavel Janče | 99 | TJ Spartak Vlašim | 10.76 | |||||||||||||||
47 | Pavel KolářskýPavel Kolářský | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.85 | |||||||||||||||
48 | David ŠulcDavid Šulc | 99 | Sokol Roztoky u Prahy | 11.08 | |||||||||||||||
49 | Jiří BartoníčekJiří Bartoníček | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 11.27 | |||||||||||||||
50 | Dan JiránekDan Jiránek | 98 | A. C. TEPO Kladno | 11.72 | |||||||||||||||
Adam SchornýAdam Schorný | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Viktor PolyakViktor Polyak | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 52 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj SvobodaMatěj Svoboda | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Martin VostárekMartin Vostárek | 97 | TJ Lokomotiva Rakovník | 08.74 | |||||||||||||||
3 | David MatoušekDavid Matoušek | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.78 | |||||||||||||||
4 | Tomáš NajmanTomáš Najman | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.03 | |||||||||||||||
5 | Jakub PešičkaJakub Pešička | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.14 | |||||||||||||||
6 | Václav VeselýVáclav Veselý | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej VejmělekOndřej Vejmělek | 98 | TJ Lokomotiva Rakovník | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.21 | |||||||||||||||
3 | Vincent SeidlVincent Seidl | 97 | TJ Spartak Vlašim | 09.27 | |||||||||||||||
4 | Martin ZámečníkMartin Zámečník | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.29 | |||||||||||||||
Tadeáš DoušaTadeáš Douša | 98 | A. C. TEPO Kladno | 09.29 | ||||||||||||||||
6 | Lukáš ŠimonLukáš Šimon | 99 | TJ Spartak Vlašim | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 08.09 | |||||||||||||||
3 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.15 | |||||||||||||||
4 | Martina DouděrováMartina Douděrová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.19 | |||||||||||||||
5 | Barbora HladíkováBarbora Hladíková | 95 | SKP Nymburk, o.s. | 08.86 | |||||||||||||||
6 | Jitka TaubrováJitka Taubrová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.93 | |||||||||||||||
7 | Nikola HokeováNikola Hokeová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.94 | |||||||||||||||
8 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 08.95 | |||||||||||||||
9 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | TJ Neratovice | 08.96 | |||||||||||||||
10 | Kristýna HorákováKristýna Horáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.00 | |||||||||||||||
11 | Marie MusilováMarie Musilová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.01 | |||||||||||||||
Eliška ŠrámkováEliška Šrámková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.01 | ||||||||||||||||
13 | Barbara BenešováBarbara Benešová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.06 | |||||||||||||||
Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská | 95 | A. C. TEPO Kladno | 09.06 | ||||||||||||||||
15 | Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.08 | |||||||||||||||
16 | Ruslana SlavaRuslana Slava | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.09 | |||||||||||||||
Anna SchindlerováAnna Schindlerová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.09 | ||||||||||||||||
18 | Tereza ŠeligováTereza Šeligová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.11 | |||||||||||||||
19 | Simona PrátováSimona Prátová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.25 | |||||||||||||||
20 | Lucie JindrováLucie Jindrová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 09.30 | |||||||||||||||
21 | Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.36 | |||||||||||||||
22 | Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | 09.38 | |||||||||||||||
Kateřina GrambličkováKateřina Grambličková | 96 | SK Sporting Příbram | 09.38 | ||||||||||||||||
24 | Veronika ŠvarcováVeronika Švarcová | 96 | TJ Spartak Čelákovice | 09.44 | |||||||||||||||
25 | Smolíková Smolíková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.48 | |||||||||||||||
26 | Zuzana MuniováZuzana Muniová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.50 | |||||||||||||||
Eliška HorákováEliška Horáková | 96 | TJ Neratovice | 09.50 | ||||||||||||||||
28 | Barbora KučerováBarbora Kučerová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.51 | |||||||||||||||
29 | Sylvie HudečkováSylvie Hudečková | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.57 | |||||||||||||||
30 | Kristýna HejnáKristýna Hejná | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.84 | |||||||||||||||
31 | Barbora KotyzováBarbora Kotyzová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.88 | |||||||||||||||
32 | Linda PšeničkováLinda Pšeničková | 95 | TJ Neratovice | 09.89 | |||||||||||||||
MS | Marta IdzikowskaMarta Idzikowska | 93 | Poslko | 07.98 | |||||||||||||||
Martina HálováMartina Hálová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Aneta VltavskáAneta Vltavská | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Aneta HanusováAneta Hanusová | 95 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 36 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 08.09 | |||||||||||||||
3 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.09 | |||||||||||||||
4 | Martina DouděrováMartina Douděrová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.23 | |||||||||||||||
5 | Jitka TaubrováJitka Taubrová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.89 | |||||||||||||||
6 | Barbora HladíkováBarbora Hladíková | 95 | SKP Nymburk, o.s. | 09.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Nikola HokeováNikola Hokeová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.89 | |||||||||||||||
3 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | TJ Neratovice | 09.04 | |||||||||||||||
4 | Kristýna HorákováKristýna Horáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Eliška ŠrámkováEliška Šrámková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.09 | |||||||||||||||
6 | Marie MusilováMarie Musilová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.66 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠimonováLucie Šimonová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.00 | |||||||||||||||
4 | Monika NeradováMonika Neradová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Kristýna RudkováKristýna Rudková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.17 | |||||||||||||||
6 | Dana NovotnáDana Novotná | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.20 | |||||||||||||||
7 | Linda DohnalováLinda Dohnalová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.21 | |||||||||||||||
8 | Lucie SotonováLucie Sotonová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.27 | |||||||||||||||
9 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 09.29 | |||||||||||||||
10 | Barbora KrálováBarbora Králová | 98 | SKP Nymburk, o.s. | 09.37 | |||||||||||||||
11 | Anna VobeckáAnna Vobecká | 97 | TJ Spartak Vlašim | 09.38 | |||||||||||||||
12 | Adéla FilounováAdéla Filounová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.42 | |||||||||||||||
13 | Anna SucherováAnna Sucherová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 09.51 | |||||||||||||||
14 | Anežka KuhnováAnežka Kuhnová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 09.53 | |||||||||||||||
15 | Markéta VašířováMarkéta Vašířová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.54 | |||||||||||||||
16 | Kateřina MastnáKateřina Mastná | 00 | TJ Lokomotiva Rakovník | 09.60 | |||||||||||||||
17 | Kristýna RoušarováKristýna Roušarová | 97 | TJ Spartak Čelákovice | 09.62 | |||||||||||||||
18 | Adéla SomrováAdéla Somrová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 09.63 | |||||||||||||||
19 | Klára KošťálkováKlára Košťálková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.65 | |||||||||||||||
20 | Josefína HrabákováJosefína Hrabáková | 98 | TJ Spartak Vlašim | 09.66 | |||||||||||||||
21 | Pavla ZelenkováPavla Zelenková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.68 | |||||||||||||||
22 | Alena JarolímováAlena Jarolímová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.73 | |||||||||||||||
23 | Johana DivišováJohana Divišová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.81 | |||||||||||||||
24 | Tereza HoladováTereza Holadová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 09.85 | |||||||||||||||
25 | Nikol BafoeNikol Bafoe | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.88 | |||||||||||||||
26 | Michalea PánkováMichalea Pánková | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.94 | |||||||||||||||
27 | Michaela MutlováMichaela Mutlová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.96 | |||||||||||||||
28 | Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.97 | |||||||||||||||
29 | Aneta HouškováAneta Houšková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.99 | |||||||||||||||
30 | Sára KleknerováSára Kleknerová | 98 | TJ Lokomotiva Rakovník | 10.07 | |||||||||||||||
31 | Anežka HájkováAnežka Hájková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.11 | |||||||||||||||
32 | Pavlína KopalováPavlína Kopalová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 10.15 | |||||||||||||||
33 | Tereza TudošiováTereza Tudošiová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.17 | |||||||||||||||
34 | Adéla VokálováAdéla Vokálová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.19 | |||||||||||||||
35 | Denisa BízkováDenisa Bízková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.22 | |||||||||||||||
36 | Aneta ŠoustkováAneta Šoustková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 10.25 | |||||||||||||||
37 | Adéla VojtkováAdéla Vojtková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.27 | |||||||||||||||
Kristýna LupejováKristýna Lupejová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.27 | ||||||||||||||||
39 | Kateřina TicháKateřina Tichá | 01 | TJ Spartak Čelákovice | 10.33 | |||||||||||||||
40 | Ester WojasováEster Wojasová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.37 | |||||||||||||||
41 | Tereza BlažkováTereza Blažková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.45 | |||||||||||||||
Dominika NovotnáDominika Novotná | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.45 | ||||||||||||||||
43 | Vendula ŠmídováVendula Šmídová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.51 | |||||||||||||||
Nikola ZadražilováNikola Zadražilová | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.51 | ||||||||||||||||
45 | Eliška RadováEliška Radová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.53 | |||||||||||||||
46 | Simona JandákováSimona Jandáková | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.65 | |||||||||||||||
47 | Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.66 | |||||||||||||||
48 | Alice KoflákováAlice Kofláková | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.67 | |||||||||||||||
49 | Dominika ZemanováDominika Zemanová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.69 | |||||||||||||||
50 | Laura TenorováLaura Tenorová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 10.85 | |||||||||||||||
51 | Adéla ŘešátkováAdéla Řešátková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 11.09 | |||||||||||||||
Kristýna ŠaldováKristýna Šaldová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna ArazimováKristýna Arazimová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 53 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.59 | |||||||||||||||
2 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.71 | |||||||||||||||
3 | Monika NeradováMonika Neradová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Lucie ŠimonováLucie Šimonová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.10 | |||||||||||||||
5 | Kristýna RudkováKristýna Rudková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.14 | |||||||||||||||
6 | Dana NovotnáDana Novotná | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Adéla FilounováAdéla Filounová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.33 | |||||||||||||||
3 | Lucie SotonováLucie Sotonová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.39 | |||||||||||||||
4 | Barbora KrálováBarbora Králová | 98 | SKP Nymburk, o.s. | 09.39 | |||||||||||||||
5 | Anna VobeckáAnna Vobecká | 97 | TJ Spartak Vlašim | 09.41 | |||||||||||||||
6 | Linda DohnalováLinda Dohnalová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 16.98 | |||||||||||||||
2 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 18.22 | |||||||||||||||
3 | David SeifertDavid Seifert | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 18.28 | |||||||||||||||
4 | Antonín VobeckýAntonín Vobecký | 95 | TJ Spartak Vlašim | 18.69 | |||||||||||||||
5 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 18.69 | |||||||||||||||
6 | David KupkaDavid Kupka | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 19.00 | |||||||||||||||
7 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 19.17 | |||||||||||||||
8 | Bohuslav DonátBohuslav Donát | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 19.27 | |||||||||||||||
9 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 19.74 | |||||||||||||||
10 | Petr PrášilPetr Prášil | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 19.91 | |||||||||||||||
11 | Michal SvobodaMichal Svoboda | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.53 | |||||||||||||||
12 | Václav MacákVáclav Macák | 96 | A. C. TEPO Kladno | 20.87 | |||||||||||||||
13 | David KréglDavid Krégl | 96 | A. C. TEPO Kladno | 21.23 | |||||||||||||||
14 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | SK Sporting Příbram | 21.24 | |||||||||||||||
15 | Jakub SvobodaJakub Svoboda | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.43 | |||||||||||||||
16 | Vít ŠkrétaVít Škréta | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.95 | |||||||||||||||
17 | Jan HamouzJan Hamouz | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.17 | |||||||||||||||
18 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 95 | SKP Nymburk, o.s. | 23.25 | |||||||||||||||
David RůžičkaDavid Růžička | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Petr SvobodaPetr Svoboda | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Miroslav ŠafránekMiroslav Šafránek | 95 | TJ Spartak Čelákovice | DNP | ||||||||||||||||
Jiří ŠtolbaJiří Štolba | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David MatoušekDavid Matoušek | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 21.14 | |||||||||||||||
2 | Tomáš NajmanTomáš Najman | 97 | A. C. TEPO Kladno | 21.62 | |||||||||||||||
3 | Václav VeselýVáclav Veselý | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.05 | |||||||||||||||
4 | Lukáš ČermochLukáš Čermoch | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 22.47 | |||||||||||||||
5 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.76 | |||||||||||||||
6 | David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | 22.96 | |||||||||||||||
7 | Jan RajdlJan Rajdl | 97 | A. C. TEPO Kladno | 23.13 | |||||||||||||||
8 | Martin ZámečníkMartin Zámečník | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.22 | |||||||||||||||
9 | Filip NodlFilip Nodl | 98 | A. C. TEPO Kladno | 23.27 | |||||||||||||||
10 | Lukáš DědekLukáš Dědek | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 23.64 | |||||||||||||||
11 | Lukáš HouškaLukáš Houška | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 23.71 | |||||||||||||||
12 | Lukáš ZvelebilLukáš Zvelebil | 97 | TJ Neratovice | 23.96 | |||||||||||||||
13 | Michal KlímaMichal Klíma | 98 | A. C. TEPO Kladno | 23.97 | |||||||||||||||
14 | Michal FrancMichal Franc | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.02 | |||||||||||||||
15 | Jakub NosilJakub Nosil | 98 | TJ Neratovice | 24.07 | |||||||||||||||
16 | Tomáš VolfTomáš Volf | 98 | A. C. TEPO Kladno | 24.23 | |||||||||||||||
17 | Martin MelezínekMartin Melezínek | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.24 | |||||||||||||||
18 | Dominik VinopalDominik Vinopal | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.59 | |||||||||||||||
19 | Radek SkalskýRadek Skalský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 24.81 | |||||||||||||||
20 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 24.87 | |||||||||||||||
21 | Lukáš ŠimonLukáš Šimon | 99 | TJ Spartak Vlašim | 24.89 | |||||||||||||||
22 | Marek ZemanMarek Zeman | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 25.07 | |||||||||||||||
23 | Michal BartoníčekMichal Bartoníček | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 25.17 | |||||||||||||||
24 | Michal KalistaMichal Kalista | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 25.33 | |||||||||||||||
25 | Vojtěch HolubVojtěch Holub | 98 | A. C. TEPO Kladno | 25.75 | |||||||||||||||
26 | Lukáš KupkaLukáš Kupka | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.52 | |||||||||||||||
27 | Matěj ŠindlerMatěj Šindler | 97 | A. C. TEPO Kladno | 26.63 | |||||||||||||||
28 | Pavel KolářskýPavel Kolářský | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 27.24 | |||||||||||||||
29 | Jiří BartoníčekJiří Bartoníček | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 28.60 | |||||||||||||||
30 | Pavel JančePavel Janče | 99 | TJ Spartak Vlašim | 28.97 | |||||||||||||||
31 | Václav TemrVáclav Temr | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 31.88 | |||||||||||||||
Adam SchornýAdam Schorný | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 18.97 | |||||||||||||||
2 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.46 | |||||||||||||||
3 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 19.47 | |||||||||||||||
4 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | TJ Neratovice | 21.24 | |||||||||||||||
5 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 21.36 | |||||||||||||||
6 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.43 | |||||||||||||||
7 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 21.92 | |||||||||||||||
8 | Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská | 95 | A. C. TEPO Kladno | 22.02 | |||||||||||||||
9 | Kristýna HorákováKristýna Horáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 22.16 | |||||||||||||||
10 | Barbora HladíkováBarbora Hladíková | 95 | SKP Nymburk, o.s. | 22.23 | |||||||||||||||
11 | Eliška ŠrámkováEliška Šrámková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.33 | |||||||||||||||
Barbara BenešováBarbara Benešová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 22.33 | ||||||||||||||||
Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 22.33 | ||||||||||||||||
14 | Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 22.76 | |||||||||||||||
15 | Tereza ŠeligováTereza Šeligová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.81 | |||||||||||||||
16 | Ruslana SlavaRuslana Slava | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.91 | |||||||||||||||
17 | Kateřina PuncmannováKateřina Puncmannová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.96 | |||||||||||||||
18 | Simona PrátováSimona Prátová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.03 | |||||||||||||||
19 | Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | 23.10 | |||||||||||||||
20 | Veronika JunováVeronika Junová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.45 | |||||||||||||||
21 | Smolíková Smolíková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.46 | |||||||||||||||
22 | Zuzana MuniováZuzana Muniová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.47 | |||||||||||||||
23 | Kateřina GrambličkováKateřina Grambličková | 96 | SK Sporting Příbram | 23.54 | |||||||||||||||
24 | Eliška HorákováEliška Horáková | 96 | TJ Neratovice | 23.58 | |||||||||||||||
25 | Kristýna HejnáKristýna Hejná | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.86 | |||||||||||||||
26 | Lucie HolcováLucie Holcová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 24.21 | |||||||||||||||
27 | Barbora KotyzováBarbora Kotyzová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 24.89 | |||||||||||||||
Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Agáta FaltováAgáta Faltová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Aneta HanusováAneta Hanusová | 95 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Aneta VltavskáAneta Vltavská | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 21.04 | |||||||||||||||
2 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.87 | |||||||||||||||
3 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 22.06 | |||||||||||||||
4 | Kristýna RudkováKristýna Rudková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 23.23 | |||||||||||||||
5 | Linda DohnalováLinda Dohnalová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 23.38 | |||||||||||||||
6 | Monika NeradováMonika Neradová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.40 | |||||||||||||||
7 | Anna SucherováAnna Sucherová | 99 | A. C. TEPO Kladno | 23.44 | |||||||||||||||
8 | Lucie SotonováLucie Sotonová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.45 | |||||||||||||||
9 | Anna HoráčkováAnna Horáčková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 23.54 | |||||||||||||||
10 | Adéla SomrováAdéla Somrová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 23.72 | |||||||||||||||
11 | Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 23.94 | |||||||||||||||
12 | Barbora KrálováBarbora Králová | 98 | SKP Nymburk, o.s. | 24.07 | |||||||||||||||
13 | Michaela SvobodováMichaela Svobodová | 98 | TJ Spartak Čelákovice | 24.26 | |||||||||||||||
14 | Kristýna RoušarováKristýna Roušarová | 97 | TJ Spartak Čelákovice | 24.34 | |||||||||||||||
15 | Nikola PoschlováNikola Poschlová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 24.38 | |||||||||||||||
16 | Josefína HrabákováJosefína Hrabáková | 98 | TJ Spartak Vlašim | 24.40 | |||||||||||||||
17 | Simona LhotákováSimona Lhotáková | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 24.51 | |||||||||||||||
18 | Kristýna LupejováKristýna Lupejová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 24.78 | |||||||||||||||
19 | Michalea PánkováMichalea Pánková | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 24.86 | |||||||||||||||
20 | Tereza HoladováTereza Holadová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 24.94 | |||||||||||||||
21 | Tereza TudošiováTereza Tudošiová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 25.00 | |||||||||||||||
22 | Aneta ŠoustkováAneta Šoustková | 98 | A. C. TEPO Kladno | 25.02 | |||||||||||||||
23 | Kateřina KleinerováKateřina Kleinerová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 25.06 | |||||||||||||||
24 | Klára KošťálkováKlára Košťálková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.15 | |||||||||||||||
25 | Adéla VokálováAdéla Vokálová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.18 | |||||||||||||||
26 | Helena PinďákováHelena Pinďáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 25.20 | |||||||||||||||
27 | Alice KoflákováAlice Kofláková | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 25.61 | |||||||||||||||
28 | Michaela KarlovskáMichaela Karlovská | 97 | A. C. TEPO Kladno | 25.74 | |||||||||||||||
29 | Michaela MutlováMichaela Mutlová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 25.88 | |||||||||||||||
30 | Tereza JavůrkováTereza Javůrková | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 25.96 | |||||||||||||||
31 | Nikola GrajcárováNikola Grajcárová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 26.25 | |||||||||||||||
32 | Dominika NovotnáDominika Novotná | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.36 | |||||||||||||||
33 | Nikola ZadražilováNikola Zadražilová | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.44 | |||||||||||||||
34 | Kateřina KouglováKateřina Kouglová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 27.06 | |||||||||||||||
35 | Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 27.09 | |||||||||||||||
36 | Dominika ZemanováDominika Zemanová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 27.27 | |||||||||||||||
37 | Kristýna ArazimováKristýna Arazimová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 27.30 | |||||||||||||||
38 | Simona JandákováSimona Jandáková | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 27.98 | |||||||||||||||
Alena JarolímováAlena Jarolímová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Lucie ŠimonováLucie Šimonová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Markéta VašířováMarkéta Vašířová | 97 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 41 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 41.40 | |||||||||||||||
2 | Jindřich DumekJindřich Dumek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 41.69 | |||||||||||||||
3 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 42.15 | |||||||||||||||
4 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | SK Sporting Příbram | 46.00 | |||||||||||||||
5 | Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 46.27 | |||||||||||||||
6 | Josef KlečákJosef Klečák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 51.63 | |||||||||||||||
7 | David ZahradníkDavid Zahradník | 95 | A. C. TEPO Kladno | 52.25 | |||||||||||||||
8 | Petr VeselýPetr Veselý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 59.87 | |||||||||||||||
Petr JarolímPetr Jarolím | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 41.40 | |||||||||||||||
2 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 42.21 | |||||||||||||||
3 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 46.48 | |||||||||||||||
4 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 47.04 | |||||||||||||||
5 | Marie MusilováMarie Musilová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 49.44 | |||||||||||||||
6 | Nikola HokeováNikola Hokeová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 49.64 | |||||||||||||||
7 | Anna SchindlerováAnna Schindlerová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 51.87 | |||||||||||||||
8 | Kamila KleiberováKamila Kleiberová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 51.92 | |||||||||||||||
9 | Lucie HolcováLucie Holcová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 53.89 | |||||||||||||||
10 | Linda PšeničkováLinda Pšeničková | 95 | TJ Neratovice | 54.70 | |||||||||||||||
11 | Barbora KotyzováBarbora Kotyzová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 58.43 | |||||||||||||||
MS | Marta IdzikowskaMarta Idzikowska | 93 | Poslko | 41.37 | |||||||||||||||
Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská | 95 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 2:22.02 | |||||||||||||||
2 | Roman StránskýRoman Stránský | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:26.09 | |||||||||||||||
3 | Matěj PařízekMatěj Pařízek | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2:31.38 | |||||||||||||||
4 | Josef KlečákJosef Klečák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:37.64 | |||||||||||||||
5 | Tomáš DomínTomáš Domín | 96 | TJ Slavoj Český Brod | 2:41.30 | |||||||||||||||
6 | Daniel ChudobaDaniel Chudoba | 95 | TJ Spartak Čelákovice | 2:42.51 | |||||||||||||||
7 | Michal ZápotockýMichal Zápotocký | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:01.01 | |||||||||||||||
8 | Vladislav ČernýVladislav Černý | 96 | A. C. TEPO Kladno | 3:04.15 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ČermochLukáš Čermoch | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 2:38.07 | |||||||||||||||
2 | Matěj SvobodaMatěj Svoboda | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:47.98 | |||||||||||||||
3 | Matěj PošmournýMatěj Pošmourný | 98 | A. C. TEPO Kladno | 2:53.29 | |||||||||||||||
4 | David VejvodaDavid Vejvoda | 98 | TJ Lokomotiva Rakovník | 2:54.41 | |||||||||||||||
5 | Lukáš DědekLukáš Dědek | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 2:55.39 | |||||||||||||||
6 | Tomáš VolfTomáš Volf | 98 | A. C. TEPO Kladno | 2:56.29 | |||||||||||||||
7 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 3:03.75 | |||||||||||||||
8 | Jakub FaměraJakub Faměra | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 3:06.51 | |||||||||||||||
9 | Radek StránskýRadek Stránský | 98 | TJ Spartak Čelákovice | 3:09.04 | |||||||||||||||
10 | Tadeáš DoušaTadeáš Douša | 98 | A. C. TEPO Kladno | 3:13.28 | |||||||||||||||
11 | Vadim KučeraVadim Kučera | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3:16.88 | |||||||||||||||
12 | Václav LepičVáclav Lepič | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:17.46 | |||||||||||||||
13 | Dominik VinopalDominik Vinopal | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:18.35 | |||||||||||||||
14 | Václav TemrVáclav Temr | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:36.40 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:35.17 | |||||||||||||||
2 | Natálie DobrovodskáNatálie Dobrovodská | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:35.26 | |||||||||||||||
3 | Kateřina PuncmannováKateřina Puncmannová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:38.66 | |||||||||||||||
4 | Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:46.68 | |||||||||||||||
5 | Eliška ŠrámkováEliška Šrámková | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:51.69 | |||||||||||||||
6 | Sylvie HudečkováSylvie Hudečková | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:20.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:29.38 | |||||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:54.07 | |||||||||||||||
3 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | TJ Spartak Vlašim | 2:59.55 | |||||||||||||||
4 | Simona LhotákováSimona Lhotáková | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:03.02 | |||||||||||||||
5 | Denisa BízkováDenisa Bízková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3:07.86 | |||||||||||||||
6 | Lucie JiránkováLucie Jiránková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3:08.03 | |||||||||||||||
7 | Adéla FilounováAdéla Filounová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:14.18 | |||||||||||||||
8 | Nikola ZadražilováNikola Zadražilová | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:14.25 | |||||||||||||||
9 | Aneta HouškováAneta Houšková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:15.18 | |||||||||||||||
10 | Zuzana MikováZuzana Miková | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:21.67 | |||||||||||||||
11 | Dominika ZemanováDominika Zemanová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:24.37 | |||||||||||||||
12 | Eliška RadováEliška Radová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:24.66 | |||||||||||||||
13 | Simona JandákováSimona Jandáková | 98 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:51.60 | |||||||||||||||
Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Kateřina KouglováKateřina Kouglová | 98 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PrášilPetr Prášil | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5:26.42 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:29.23 | |||||||||||||||
3 | Michal ZápotockýMichal Zápotocký | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6:19.92 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek ZahradníkRadek Zahradník | 98 | TJ Lokomotiva Rakovník | 5:23.85 | |||||||||||||||
2 | Jakub PešičkaJakub Pešička | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5:25.05 | |||||||||||||||
3 | Matěj ŠimůnekMatěj Šimůnek | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5:34.51 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HomerTomáš Homer | 98 | A. C. TEPO Kladno | 5:49.99 | |||||||||||||||
5 | Matěj RudovskýMatěj Rudovský | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 5:50.37 | |||||||||||||||
6 | Lukáš BečkaLukáš Bečka | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:52.90 | |||||||||||||||
7 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 5:53.16 | |||||||||||||||
8 | Jan Zeis Jan Zeis | 98 | A. C. TEPO Kladno | 5:58.41 | |||||||||||||||
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček | 98 | TJ Slavoj Český Brod | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | Sprint klub Čáslav | 5:32.98 | |||||||||||||||
2 | Kateřina JuričováKateřina Juričová | 95 | TJ Spartak Čelákovice | 5:48.82 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:57.94 | |||||||||||||||
4 | Markéta MatouškováMarkéta Matoušková | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 6:23.00 | |||||||||||||||
5 | Barbora KučerováBarbora Kučerová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 6:43.24 | |||||||||||||||
6 | Alice HřivňákováAlice Hřivňáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 6:59.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KrálováBarbora Králová | 98 | SKP Nymburk, o.s. | 6:07.23 | |||||||||||||||
2 | Tereza JavůrkováTereza Javůrková | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 6:11.73 | |||||||||||||||
3 | Michaela MatouškováMichaela Matoušková | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 6:22.42 | |||||||||||||||
4 | Michaela MutlováMichaela Mutlová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 6:56.83 | |||||||||||||||
5 | Šárka JózováŠárka Józová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 7:05.57 | |||||||||||||||
6 | Pavla ZelenkováPavla Zelenková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 7:12.05 | |||||||||||||||
7 | Nikola MichalíkováNikola Michalíková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 7:54.36 | |||||||||||||||
Nikol GajdaszováNikol Gajdaszová | 97 | TJ Slavoj Český Brod | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 09.33 | |||||||||||||||
2 | Jindřich DumekJindřich Dumek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 09.36 | |||||||||||||||
3 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 09.46 | |||||||||||||||
4 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 09.70 | |||||||||||||||
5 | Matěj PařízekMatěj Pařízek | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.98 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.93 | |||||||||||||||
7 | Roman StránskýRoman Stránský | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.02 | |||||||||||||||
8 | Václav MacákVáclav Macák | 96 | A. C. TEPO Kladno | 11.92 | |||||||||||||||
9 | Petr VeselýPetr Veselý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 12.78 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David MatoušekDavid Matoušek | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.57 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.41 | |||||||||||||||
3 | Lukáš DědekLukáš Dědek | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 11.47 | |||||||||||||||
4 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 11.53 | |||||||||||||||
5 | Vincent SeidlVincent Seidl | 97 | TJ Spartak Vlašim | 11.55 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 11.91 | |||||||||||||||
7 | Lukáš ČermochLukáš Čermoch | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 12.28 | |||||||||||||||
8 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 13.05 | |||||||||||||||
9 | Martin FaměraMartin Faměra | 98 | Sokol Roztoky u Prahy | 13.39 | |||||||||||||||
10 | Radek StránskýRadek Stránský | 98 | TJ Spartak Čelákovice | 14.00 | |||||||||||||||
11 | Vojtěch CharvátVojtěch Charvát | 99 | TJ Sokol Kolín-atletika | 14.34 | |||||||||||||||
12 | Vadim KučeraVadim Kučera | 97 | A. C. TEPO Kladno | 14.38 | |||||||||||||||
Tomáš GrygraTomáš Grygra | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.99 | |||||||||||||||
2 | Linda DohnalováLinda Dohnalová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.79 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠimonováLucie Šimonová | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.93 | |||||||||||||||
4 | Sabina PoschlovaSabina Poschlova | 97 | A. C. TEPO Kladno | 12.35 | |||||||||||||||
5 | Julie WeissováJulie Weissová | 98 | TJ Spartak Vlašim | 12.62 | |||||||||||||||
6 | Nikola PoschlováNikola Poschlová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 12.91 | |||||||||||||||
7 | Lucie JiránkováLucie Jiránková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 12.96 | |||||||||||||||
8 | Nikola GrajcárováNikola Grajcárová | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 13.17 | |||||||||||||||
9 | Johana DivišováJohana Divišová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 13.24 | |||||||||||||||
10 | Michaela MutlováMichaela Mutlová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 13.52 | |||||||||||||||
11 | Šárka JózováŠárka Józová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 15.36 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta FaltováAgáta Faltová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.89 | |||||||||||||||
2 | Martina DouděrováMartina Douděrová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.12 | |||||||||||||||
3 | Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.70 | |||||||||||||||
4 | Zdena OrltováZdena Orltová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.74 | |||||||||||||||
5 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 11.21 | |||||||||||||||
6 | Barbora HladíkováBarbora Hladíková | 95 | SKP Nymburk, o.s. | 11.28 | |||||||||||||||
7 | Kateřina MilinkováKateřina Milinková | 96 | TJ Spartak Vlašim | 11.29 | |||||||||||||||
8 | Alice HřivňákováAlice Hřivňáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 11.69 | |||||||||||||||
Aneta VltavskáAneta Vltavská | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
4 x 200 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (A)Bakalár,Bezák,Dumek,Jánský (A)Bakalár,Bezák,Dumek,Jánský | A. C. TEPO Kladno | 1:41.18 | ||||||||||||||||
2 | Vobecký,Šejstal,Rillich,Kuklík Vobecký,Šejstal,Rillich,Kuklík | TJ Spartak Vlašim | 1:42.96 | ||||||||||||||||
3 | Donát,Havel,Hodboď,Müller Donát,Havel,Hodboď,Müller | SKP Nymburk, o.s. | 1:45.26 | ||||||||||||||||
4 | (A)Seifert,Svoboda M.,Zámečník,Svoboda J. (A)Seifert,Svoboda M.,Zámečník,Svoboda J. | TJ Sokol Kolín-atletika | 1:52.39 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (B)Tuček,Krigl,Pařízek,Ring (B)Tuček,Krigl,Pařízek,Ring | A. C. TEPO Kladno | 1:49.12 | ||||||||||||||||
2 | Prášil,Kukla,Šafránek,Stránský Prášil,Kukla,Šafránek,Stránský | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1:52.20 | ||||||||||||||||
3 | (B)Veselý,Růžička,Škréta,Zápotocký (B)Veselý,Růžička,Škréta,Zápotocký | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:10.91 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (A)Veselý Jakub,Veselý Václav,Matoušek,Zethner (A)Veselý Jakub,Veselý Václav,Matoušek,Zethner | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:02.37 | ||||||||||||||||
2 | (A)Šmíd,Pešička,Najman,Rajdl (A)Šmíd,Pešička,Najman,Rajdl | A. C. TEPO Kladno | 2:07.48 | ||||||||||||||||
3 | (A)Svoboda,Zámečník,Franc,Bečka (A)Svoboda,Zámečník,Franc,Bečka | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:08.47 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon,Svoboda,Adamec,Seidl Šimon,Svoboda,Adamec,Seidl | TJ Spartak Vlašim | 2:10.85 | ||||||||||||||||
2 | Rudolský,Houška,Bartoníček,Kalista Rudolský,Houška,Bartoníček,Kalista | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:16.67 | ||||||||||||||||
3 | (B)Nodl,Šindler,Klíma,Holub (B)Nodl,Šindler,Klíma,Holub | A. C. TEPO Kladno | 2:17.20 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (B)Zeman,Grygar,Skalský,Uhrin (B)Zeman,Grygar,Skalský,Uhrin | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:17.27 | ||||||||||||||||
2 | (B)Melezínek,Zrůst,Kraus,Kupka (B)Melezínek,Zrůst,Kraus,Kupka | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:18.61 | ||||||||||||||||
(C)Homér,Volf,Olič,Jiránek (C)Homér,Volf,Olič,Jiránek | A. C. TEPO Kladno | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (A)Douděrová,Puncmannová,Kleiberová,Jiranová (A)Douděrová,Puncmannová,Kleiberová,Jiranová | TJ Sokol Kolín-atletika | 1:56.35 | ||||||||||||||||
2 | Gregovská,Vlasáková,Šafránková,Semrádová Gregovská,Vlasáková,Šafránková,Semrádová | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 1:57.11 | ||||||||||||||||
3 | (A)Drunková,Dobrovodská,Musilová,Janoušová (A)Drunková,Dobrovodská,Musilová,Janoušová | A. C. TEPO Kladno | 1:57.92 | ||||||||||||||||
4 | Slava,Faltová,Holcová,Šeligová Slava,Faltová,Holcová,Šeligová | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:02.53 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Horáková,Konopová,Zbůrová,Zeidlerová Horáková,Konopová,Zbůrová,Zeidlerová | TJ Neratovice | 2:03.64 | ||||||||||||||||
2 | (B)Vosátková,Benešová,Horáková,Hokeová (B)Vosátková,Benešová,Horáková,Hokeová | A. C. TEPO Kladno | 2:05.93 | ||||||||||||||||
3 | (B)Šrámková,Muniová,Smolíková,Procházková (B)Šrámková,Muniová,Smolíková,Procházková | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:07.87 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 200 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (A)Dvořáková B.,Dvořáková K.,Rudková,Novotná (A)Dvořáková B.,Dvořáková K.,Rudková,Novotná | A. C. TEPO Kladno | 2:01.10 | ||||||||||||||||
2 | (A)Šimonová,Neradová,Sotonová,Filounová (A)Šimonová,Neradová,Sotonová,Filounová | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:07.61 | ||||||||||||||||
3 | (A)Mutlová,Lupejová,Matoušková,Kleinerová (A)Mutlová,Lupejová,Matoušková,Kleinerová | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:17.30 | ||||||||||||||||
4 | Houšková,Lhotáková,Zemanová,Grajcárová Houšková,Lhotáková,Zemanová,Grajcárová | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:23.57 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vobecká,Weissová,Holadová,Antošová Vobecká,Weissová,Holadová,Antošová | TJ Spartak Vlašim | 2:09.60 | ||||||||||||||||
2 | (B)S.Poschlová,Poschlová N.,Kühnová,Vašířová (B)S.Poschlová,Poschlová N.,Kühnová,Vašířová | A. C. TEPO Kladno | 2:17.30 | ||||||||||||||||
3 | (B)Košťálková,Jarolímová,Vokálová,Novotná (B)Košťálková,Jarolímová,Vokálová,Novotná | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:22.91 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (D)Horáčková,Somrová,Karlovská,Šoustková (D)Horáčková,Somrová,Karlovská,Šoustková | A. C. TEPO Kladno | 2:18.28 | ||||||||||||||||
2 | (C)Divišová,Kopalová,Zelenková,Bízková (C)Divišová,Kopalová,Zelenková,Bízková | A. C. TEPO Kladno | 2:19.81 | ||||||||||||||||
3 | (B)Dohnalová,Kotláková,Tudošiová,Pánková (B)Dohnalová,Kotláková,Tudošiová,Pánková | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:21.35 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán RillichŠtěpán Rillich
TJ Spartak Vlašim |
95 | 1.60 | ||||||||||||||||
2 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.55 | ||||||||||||||||
3 |
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.55 | ||||||||||||||||
4 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 1.52 | ||||||||||||||||
5 |
Roman StránskýRoman Stránský
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.52 | ||||||||||||||||
6 |
Michal SvobodaMichal Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.49 | ||||||||||||||||
7 |
Štěpán PodhadskýŠtěpán Podhadský
TJ Spartak Vlašim |
96 | 1.40 | ||||||||||||||||
8 |
David RůžičkaDavid Růžička
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.30 | ||||||||||||||||
Petr JarolímPetr Jarolím
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 1.37 | ||||||||||||||||
2 |
Martin VostárekMartin Vostárek
TJ Lokomotiva Rakovník |
97 | 1.31 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.31 | ||||||||||||||||
4 |
Radek ZahradníkRadek Zahradník
TJ Lokomotiva Rakovník |
98 | 1.31 | ||||||||||||||||
5 |
Michal FrancMichal Franc
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.28 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub VorlíčekJakub Vorlíček
TJ Slavoj Český Brod |
98 | 1.28 | ||||||||||||||||
7 |
Jiří ZrůstJiří Zrůst
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 1.28 | ||||||||||||||||
8 |
Filip NodlFilip Nodl
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.20 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.50 | ||||||||||||||||
2 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 1.47 | ||||||||||||||||
3 |
Agáta FaltováAgáta Faltová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.41 | ||||||||||||||||
4 |
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 1.38 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina MilinkováKateřina Milinková
TJ Spartak Vlašim |
96 | 1.38 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna HejnáKristýna Hejná
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.35 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika ŠvarcováVeronika Švarcová
TJ Spartak Čelákovice |
96 | 1.35 | ||||||||||||||||
8 |
Sylvie HudečkováSylvie Hudečková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.33 | ||||||||||||||||
Martina HálováMartina Hálová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dana NovotnáDana Novotná
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.30 | ||||||||||||||||
2 |
Anežka HájkováAnežka Hájková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.27 | ||||||||||||||||
3 |
Anežka KuhnováAnežka Kuhnová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.27 | ||||||||||||||||
4 |
Sabina PoschlovaSabina Poschlova
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.27 | ||||||||||||||||
5= |
Nikola PoschlováNikola Poschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.24 | ||||||||||||||||
5= |
Adéla VokálováAdéla Vokálová
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.24 | ||||||||||||||||
7 |
Nikol GajdaszováNikol Gajdaszová
TJ Slavoj Český Brod |
97 | 1.24 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla FilounováAdéla Filounová
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.21 | ||||||||||||||||
9 |
Lucie SotonováLucie Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.21 | ||||||||||||||||
10= |
Kristýna RudkováKristýna Rudková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.18 | ||||||||||||||||
10= |
Sára KleknerováSára Kleknerová
TJ Lokomotiva Rakovník |
98 | 1.18 | ||||||||||||||||
12 |
Ester WojasováEster Wojasová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.18 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 1.18 | ||||||||||||||||
14 |
Anna HoráčkováAnna Horáčková
A. C. TEPO Kladno |
98 | 1.18 | ||||||||||||||||
15 |
Klára KošťálkováKlára Košťálková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 1.15 | ||||||||||||||||
16 |
Vendula ŠmídováVendula Šmídová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 1.10 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David SeifertDavid Seifert
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 3.70 | ||||||||||||||||
2 |
David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
95 | 2.60 | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš BečkaLukáš Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 2.10 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak Vlašim |
95 | 5.86 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak Vlašim |
95 | 5.72 | ||||||||||||||||
3 |
Petr PrášilPetr Prášil
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 5.30 | ||||||||||||||||
4 |
Jan KuklíkJan Kuklík
TJ Spartak Vlašim |
96 | 5.21 | ||||||||||||||||
5 |
David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.06 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš DomínTomáš Domín
TJ Slavoj Český Brod |
96 | 4.71 | ||||||||||||||||
7 |
Miroslav ŠafránekMiroslav Šafránek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 4.68 | ||||||||||||||||
8 |
Štěpán PodhadskýŠtěpán Podhadský
TJ Spartak Vlašim |
96 | 4.63 | ||||||||||||||||
9 |
Vít MüllerVít Müller
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 4.37 | ||||||||||||||||
10 |
David KréglDavid Krégl
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.30 | ||||||||||||||||
11 |
Vít ŠkrétaVít Škréta
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 4.14 | ||||||||||||||||
Jan HamouzJan Hamouz
A. C. TEPO Kladno |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Michal ZápotockýMichal Zápotocký
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Miroslav ŠafránekMiroslav Šafránek
TJ Spartak Čelákovice |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Marek ZámečníkMarek Zámečník
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Adam IltisAdam Iltis
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VostárekMartin Vostárek
TJ Lokomotiva Rakovník |
97 | 4.55 | ||||||||||||||||
2 |
Jan ŠmídJan Šmíd
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.41 | ||||||||||||||||
3 |
Radek ZahradníkRadek Zahradník
TJ Lokomotiva Rakovník |
98 | 4.34 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch ZethnerVojtěch Zethner
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 4.32 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 4.21 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš GrygraTomáš Grygra
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 4.14 | ||||||||||||||||
7 |
Filip NodlFilip Nodl
A. C. TEPO Kladno |
98 | 4.07 | ||||||||||||||||
8 |
Jiří ZrůstJiří Zrůst
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 3.87 | ||||||||||||||||
9 |
Lukáš ZvelebilLukáš Zvelebil
TJ Neratovice |
97 | 3.86 | ||||||||||||||||
10 |
Martin ZámečníkMartin Zámečník
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 3.85 | ||||||||||||||||
11 |
Matěj PošmournýMatěj Pošmourný
A. C. TEPO Kladno |
98 | 3.80 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej VejmělekOndřej Vejmělek
TJ Lokomotiva Rakovník |
98 | 3.80 | ||||||||||||||||
13 |
Vincent SeidlVincent Seidl
TJ Spartak Vlašim |
97 | 3.77 | ||||||||||||||||
14 |
Lukáš HouškaLukáš Houška
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 3.73 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak Vlašim |
99 | 3.69 | ||||||||||||||||
16 |
Michal KlímaMichal Klíma
A. C. TEPO Kladno |
98 | 3.68 | ||||||||||||||||
17 |
Michal BartoníčekMichal Bartoníček
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 3.64 | ||||||||||||||||
18 |
Matěj RudovskýMatěj Rudovský
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 3.61 | ||||||||||||||||
19 |
Martin MelezínekMartin Melezínek
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 3.57 | ||||||||||||||||
20 |
Adam MauerAdam Mauer
TJ Lokomotiva Rakovník |
99 | 3.57 | ||||||||||||||||
21 |
Matěj ŠindlerMatěj Šindler
A. C. TEPO Kladno |
97 | 3.56 | ||||||||||||||||
22 |
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 3.52 | ||||||||||||||||
23 |
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 3.50 | ||||||||||||||||
24 |
Jakub JakoubekJakub Jakoubek
Sokol Roztoky u Prahy |
98 | 3.49 | ||||||||||||||||
25 |
Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak Vlašim |
99 | 3.36 | ||||||||||||||||
26 |
Andiej UhrinAndiej Uhrin
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 3.34 | ||||||||||||||||
27 |
David VejvodaDavid Vejvoda
TJ Lokomotiva Rakovník |
98 | 3.20 | ||||||||||||||||
Jiří BartoníčekJiří Bartoníček
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 0 | |||||||||||||||||
Viktor PolyakViktor Polyak
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Vojtěch CharvátVojtěch Charvát
TJ Sokol Kolín-atletika |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Adam SchornýAdam Schorný
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina DouděrováMartina Douděrová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 5.17 | ||||||||||||||||
2 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 4.82 | ||||||||||||||||
3 |
Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.62 | ||||||||||||||||
4 |
Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 4.50 | ||||||||||||||||
5 |
Ruslana SlavaRuslana Slava
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 4.47 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie JindrováLucie Jindrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.38 | ||||||||||||||||
7 |
Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.30 | ||||||||||||||||
8 |
Zuzana MuniováZuzana Muniová
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 4.25 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza ŠeligováTereza Šeligová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 4.24 | ||||||||||||||||
10 |
Kamila KleiberováKamila Kleiberová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 4.23 | ||||||||||||||||
11 |
Michaela DruneckáMichaela Drunecká
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.22 | ||||||||||||||||
12 |
Nikola GrospičováNikola Grospičová
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 4.14 | ||||||||||||||||
13 |
Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.12 | ||||||||||||||||
14 |
Zdena OrltováZdena Orltová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 3.98 | ||||||||||||||||
15 |
Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 3.79 | ||||||||||||||||
16 |
Simona PrátováSimona Prátová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 3.78 | ||||||||||||||||
17 |
Kristýna HorákováKristýna Horáková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 3.56 | ||||||||||||||||
Marta IdzikowskaMarta Idzikowska
Poslko |
93 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.70 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie ŠimonováLucie Šimonová
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 4.58 | ||||||||||||||||
3 |
Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak Vlašim |
97 | 4.50 | ||||||||||||||||
4 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.41 | ||||||||||||||||
5 |
Markéta VašířováMarkéta Vašířová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 3.90 | ||||||||||||||||
6 |
Tereza HoladováTereza Holadová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 3.80 | ||||||||||||||||
7 |
Josefína HrabákováJosefína Hrabáková
TJ Spartak Vlašim |
98 | 3.74 | ||||||||||||||||
8 |
Sára KleknerováSára Kleknerová
TJ Lokomotiva Rakovník |
98 | 3.66 | ||||||||||||||||
9 |
Michaela SvobodováMichaela Svobodová
TJ Spartak Čelákovice |
98 | 3.62 | ||||||||||||||||
10 |
Pavlína KopalováPavlína Kopalová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 3.55 | ||||||||||||||||
11 |
Monika NeradováMonika Neradová
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 3.48 | ||||||||||||||||
12 |
Alena JarolímováAlena Jarolímová
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 3.42 | ||||||||||||||||
13 |
Nikola GrajcárováNikola Grajcárová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 3.37 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna LupejováKristýna Lupejová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 3.35 | ||||||||||||||||
15 |
Denisa BízkováDenisa Bízková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 3.32 | ||||||||||||||||
16 |
Kristýna RoušarováKristýna Roušarová
TJ Spartak Čelákovice |
97 | 3.31 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela KarlovskáMichaela Karlovská
A. C. TEPO Kladno |
97 | 3.30 | ||||||||||||||||
18 |
Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 3.29 | ||||||||||||||||
19 |
Kateřina TicháKateřina Tichá
TJ Spartak Čelákovice |
01 | 3.20 | ||||||||||||||||
20 |
Kateřina MastnáKateřina Mastná
TJ Lokomotiva Rakovník |
00 | 3.03 | ||||||||||||||||
Dominika NovotnáDominika Novotná
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 10.57 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub VeselýJakub Veselý
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 09.53 | ||||||||||||||||
3 |
Luboš HlavaLuboš Hlava
A. C. TEPO Kladno |
97 | 08.65 | ||||||||||||||||
4 |
Petr TomanPetr Toman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 07.65 | ||||||||||||||||
5 |
Jiří KubešJiří Kubeš
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 07.20 | ||||||||||||||||
6 |
Dan JiránekDan Jiránek
A. C. TEPO Kladno |
98 | 07.20 | ||||||||||||||||
7 |
Dominik VinopalDominik Vinopal
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 06.75 | ||||||||||||||||
8 |
Zdeněk OličZdeněk Olič
A. C. TEPO Kladno |
97 | 06.27 | ||||||||||||||||
9 |
Jiří KrausJiří Kraus
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 05.95 | ||||||||||||||||
Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 11.30 | ||||||||||||||||
2 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 10.12 | ||||||||||||||||
3 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 09.83 | ||||||||||||||||
4 |
Nikola KvídováNikola Kvídová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 09.02 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina MilinkováKateřina Milinková
TJ Spartak Vlašim |
96 | 08.85 | ||||||||||||||||
6 |
Zdena OrltováZdena Orltová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 08.52 | ||||||||||||||||
7 |
Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 08.40 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika JunováVeronika Junová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 08.31 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 08.15 | ||||||||||||||||
10 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 07.52 | ||||||||||||||||
11 |
Denisa VogelováDenisa Vogelová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 06.75 | ||||||||||||||||
12 |
Eva KlášterkováEva Klášterková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 06.48 | ||||||||||||||||
13 |
Smolíková Smolíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 06.12 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žákyně
(ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra ŠevčíkováPetra Ševčíková
TJ Slavoj Český Brod |
97 | 07.82 | ||||||||||||||||
2 |
Adéla ŘešátkováAdéla Řešátková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 07.38 | ||||||||||||||||
3 |
Adéla VojtkováAdéla Vojtková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 06.98 | ||||||||||||||||
4 |
Anna VobeckáAnna Vobecká
TJ Spartak Vlašim |
97 | 06.67 | ||||||||||||||||
5 |
Helena PinďákováHelena Pinďáková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 06.02 | ||||||||||||||||
6 |
Anežka HájkováAnežka Hájková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 06.02 | ||||||||||||||||
7 |
Anna HoráčkováAnna Horáčková
A. C. TEPO Kladno |
98 | 05.96 | ||||||||||||||||
8 |
Johana DivišováJohana Divišová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 05.68 | ||||||||||||||||
9 |
Tereza BlažkováTereza Blažková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 05.62 | ||||||||||||||||
10 |
Laura TenorováLaura Tenorová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 04.63 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (ne, 10.1.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 12.46 | ||||||||||||||||
2 |
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 12.35 | ||||||||||||||||
3 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 12.30 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 10.44 | ||||||||||||||||
5 |
David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO Kladno |
95 | 09.98 | ||||||||||||||||
6 |
David KréglDavid Krégl
A. C. TEPO Kladno |
96 | 09.73 | ||||||||||||||||
7 |
David RůžičkaDavid Růžička
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 09.67 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 08.88 | ||||||||||||||||
9 |
Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 08.86 | ||||||||||||||||
10 |
Michal PoštaMichal Pošta
A. C. TEPO Kladno |
96 | 05.95 | ||||||||||||||||
Tomáš ČejkaTomáš Čejka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Dan BejblDan Bejbl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Petr JarolímPetr Jarolím
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Jiří ŠtolbaJiří Štolba
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Petr VeselýPetr Veselý
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
pětiboj hala [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková | 95 | A. C. TEPO Kladno | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
sedmiboj hala [Zci] - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan JánskýJan Jánský | 95 | A. C. TEPO Kladno | |||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |