2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica
Praha (6. 6. 2010)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | PSK Olymp Praha | 10.48 | |||||||||||||||
2 | Matúš MentelMatúš Mentel | 87 | AK Kroměříž | 10.76 | |||||||||||||||
3 | Oleksandr PogoreltsevOleksandr Pogoreltsev | 85 | Hvězda SKP Pardubice | 10.89 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 10.96 | |||||||||||||||
5 | Viliam PapšoViliam Papšo | 89 | VSK Univerzita Brno | 11.03 | |||||||||||||||
6 | Ondřej KuptíkOndřej Kuptík | 91 | Spartak Praha 4 | 11.18 | |||||||||||||||
7 | Lukáš HalounLukáš Haloun | 91 | AC SYNER Turnov | 11.22 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 10.80 | |||||||||||||||
2 | Lukáš MiloLukáš Milo | 83 | AK SSK Vítkovice | 10.83 | |||||||||||||||
3 | Martin ŘíčařMartin Říčař | 91 | PSK Olymp Praha | 10.92 | |||||||||||||||
4 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 11.12 | |||||||||||||||
5 | Filip LubenskýFilip Lubenský | 88 | ASK Slavia Praha | 11.42 | |||||||||||||||
6 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 11.61 | |||||||||||||||
7 | Oleksandr RyuminOleksandr Ryumin | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 11.92 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 10.73 | |||||||||||||||
2 | Jozef ŠvondrkJozef Švondrk | 86 | AK SSK Vítkovice | 10.73 | |||||||||||||||
3 | Jan SchillerJan Schiller | 85 | ASK Slavia Praha | 10.75 | |||||||||||||||
4 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | TJ Dukla Praha | 11.03 | |||||||||||||||
5 | Matúš JanečekMatúš Janeček | 85 | AK Kroměříž | 11.04 | |||||||||||||||
6 | Jan OndráčekJan Ondráček | 88 | PSK Olymp Praha | 11.11 | |||||||||||||||
7 | Jiří KnížekJiří Knížek | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 11.59 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (ne, 6.6.2010) | Vítr: -2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | PSK Olymp Praha | 10.60 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 10.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš MiloLukáš Milo | 83 | AK SSK Vítkovice | 10.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 10.73 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jozef ŠvondrkJozef Švondrk | 86 | AK SSK Vítkovice | 10.82 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Matúš MentelMatúš Mentel | 87 | AK Kroměříž | 10.85 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin ŘíčařMartin Říčař | 91 | PSK Olymp Praha | 10.65 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | TJ Dukla Praha | 10.85 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 10.89 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 10.89 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Oleksandr PogoreltsevOleksandr Pogoreltsev | 85 | Hvězda SKP Pardubice | 10.99 | |||||||||||||||
Jan SchillerJan Schiller | 85 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 11.61 | |||||||||||||||
2 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | USK Praha | 11.98 | |||||||||||||||
3 | Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | 12.13 | |||||||||||||||
4 | Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 12.51 | |||||||||||||||
MB | - Janáček Grazyna Prokopek- Janáček Grazyna Prokopek | 77 | PSK Olymp Praha | 12.59 | |||||||||||||||
Pavlína VostatkováPavlína Vostatková | 74 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNF | ||||||||||||||||
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová | 83 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | AK SSK Vítkovice | 12.02 | |||||||||||||||
2 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 87 | AK Olymp Brno | 12.05 | |||||||||||||||
3 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | PSK Olymp Praha | 12.09 | |||||||||||||||
4 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 12.22 | |||||||||||||||
5 | Martina SchmidováMartina Schmidová | 90 | AK Olymp Brno | 12.39 | |||||||||||||||
6 | Jitka TáborskáJitka Táborská | 94 | PSK Olymp Praha | 12.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | PSK Olymp Praha | 11.86 | |||||||||||||||
2 | Sarah PeirceSarah Peirce | 87 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.87 | |||||||||||||||
3 | Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | AK SSK Vítkovice | 12.10 | |||||||||||||||
4 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | AK Olymp Brno | 12.20 | |||||||||||||||
5 | Jana BranišováJana Branišová | 89 | PSK Olymp Praha | 12.20 | |||||||||||||||
6 | Adéla ChválkováAdéla Chválková | 89 | AK SSK Vítkovice | 12.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 11.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | PSK Olymp Praha | 11.82 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | AK SSK Vítkovice | 11.97 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | USK Praha | 11.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Sarah PeirceSarah Peirce | 87 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11.97 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 87 | AK Olymp Brno | 12.10 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 6.6.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | 12.04 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Monika TáborskáMonika Táborská | 88 | PSK Olymp Praha | 12.05 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | AK SSK Vítkovice | 12.14 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 12.22 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | AK Olymp Brno | 12.33 | |||||||||||||||
6 | Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 12.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | AK Kroměříž | 20.94 | 15.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří VojtíkJiří Vojtík | 81 | PSK Olymp Praha | 21.14 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel MaslákPavel Maslák | 91 | TJ Dukla Praha | 21.14 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan VelebaJan Veleba | 86 | PSK Olymp Praha | 21.37 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Matúš MentelMatúš Mentel | 87 | AK Kroměříž | 21.70 | |||||||||||||||
6 | Jozef ŠvondrkJozef Švondrk | 86 | AK SSK Vítkovice | 22.21 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | PSK Olymp Praha | 21.32 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš MiloLukáš Milo | 83 | AK SSK Vítkovice | 21.47 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Filip KlvaňaFilip Klvaňa | 77 | AK Kroměříž | 21.64 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Petr LichýPetr Lichý | 90 | AK SSK Vítkovice | 21.88 | |||||||||||||||
5 | Jan SchillerJan Schiller | 85 | ASK Slavia Praha | 42.79 | |||||||||||||||
Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Dukla Praha | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:závodník sč.231 v zatáčce přešlápl do vnitřní dráhy |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | AK Kroměříž | 21.48 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KavkaTomáš Kavka | 89 | ASK Slavia Praha | 21.48 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Martin ŘíčařMartin Říčař | 91 | PSK Olymp Praha | 21.66 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Theodor JarešTheodor Jareš | 87 | ASK Slavia Praha | 21.66 | |||||||||||||||
5 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 21.72 | |||||||||||||||
6 | Václav ZichVáclav Zich | 90 | TJ Dukla Praha | 21.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FaistJiří Faist | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 21.80 | 0.00 | ||||||||||||||
2 | Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet | 91 | AC SYNER Turnov | 21.99 | |||||||||||||||
3 | Richard SvobodaRichard Svoboda | 82 | TJ Dukla Praha | 22.00 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HalounLukáš Haloun | 91 | AC SYNER Turnov | 22.72 | |||||||||||||||
5 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 22.89 | |||||||||||||||
Martin VachataMartin Vachata | 85 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BošekTomáš Bošek | 85 | VSK Univerzita Brno | 22.15 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KuptíkOndřej Kuptík | 91 | Spartak Praha 4 | 22.57 | |||||||||||||||
3 | Jiří KnížekJiří Knížek | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 23.01 | |||||||||||||||
4 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | ASK Slavia Praha | 23.12 | |||||||||||||||
Oleksandr PogoreltsevOleksandr Pogoreltsev | 85 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Matúš JanečekMatúš Janeček | 85 | AK Kroměříž | DNP | ||||||||||||||||
Oleksandr RyuminOleksandr Ryumin | 87 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 23.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jitka BartoničkováJitka Bartoničková | 85 | USK Praha | 24.05 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana BergrováZuzana Bergrová | 84 | USK Praha | 24.25 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Iveta MazáčováIveta Mazáčová | 86 | PSK Olymp Praha | 24.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jana SlaninováJana Slaninová | 90 | AK SSK Vítkovice | 24.38 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Pavla HřivnováPavla Hřivnová | 86 | AK Olymp Brno | 24.75 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Jana SajdokováJana Sajdoková | 87 | PSK Olymp Praha | 25.03 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristina BažatováKristina Bažatová | 84 | USK Praha | 24.71 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora ŠimkováBarbora Šimková | 87 | AK Olymp Brno | 24.74 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Petra UrbánkováPetra Urbánková | 91 | AK SSK Vítkovice | 24.81 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Sarah PeirceSarah Peirce | 87 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.92 | |||||||||||||||
5 | Jana BranišováJana Branišová | 89 | PSK Olymp Praha | 24.98 | |||||||||||||||
6 | Veronika JelínkováVeronika Jelínková | 80 | Hvězda SKP Pardubice | 25.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína HumpolíkováPavlína Humpolíková | 85 | USK Praha | 25.05 | |||||||||||||||
MB | Sabrina PliskováSabrina Plisková | 93 | USK Praha | 25.21 | |||||||||||||||
3 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | AK Olymp Brno | 25.29 | |||||||||||||||
4 | Jitka TáborskáJitka Táborská | 94 | PSK Olymp Praha | 25.47 | |||||||||||||||
5 | Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 26.22 | |||||||||||||||
Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková | 90 | AK SSK Vítkovice | 24.67 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Martina SchmidováMartina Schmidová | 90 | AK Olymp Brno | 25.02 | |||||||||||||||
MB | - Janáček Grazyna Prokopek- Janáček Grazyna Prokopek | 77 | PSK Olymp Praha | 25.50 | |||||||||||||||
4 | Nikola MachováNikola Machová | 92 | A. C. TEPO Kladno | 26.13 | |||||||||||||||
5 | Nikola JelenováNikola Jelenová | 94 | A. C. TEPO Kladno | 26.58 | |||||||||||||||
6 | Nicola RadostováNicola Radostová | 87 | A. C. TEPO Kladno | 26.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ProrokJosef Prorok | 87 | ASK Slavia Praha | 46.48 | 15.00 | ||||||||||||||
2 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | AK Kroměříž | 46.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukasz DomagalaLukasz Domagala | 87 | AC SYNER Turnov | 47.15 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Theodor JarešTheodor Jareš | 87 | ASK Slavia Praha | 47.20 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Rudolf GötzRudolf Götz | 83 | AK Kroměříž | 47.22 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Pavel JiráňPavel Jiráň | 85 | PSK Olymp Praha | 47.31 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Peter ŽňavaPeter Žňava | 82 | AK ŠKODA Plzeň | 47.52 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel MaslákPavel Maslák | 91 | TJ Dukla Praha | 46.89 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Richard SvobodaRichard Svoboda | 82 | TJ Dukla Praha | 47.80 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Petr LichýPetr Lichý | 90 | AK SSK Vítkovice | 48.20 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Juraj MokrášJuraj Mokráš | 90 | VSK Univerzita Brno | 48.76 | |||||||||||||||
5 | Ivo BrýdlIvo Brýdl | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 48.89 | |||||||||||||||
6 | Petr KlofáčPetr Klofáč | 85 | PSK Olymp Praha | 49.21 | |||||||||||||||
7 | Dušan PáleníkDušan Páleník | 90 | VSK Univerzita Brno | 49.53 | |||||||||||||||
Martin HrstkaMartin Hrstka | 89 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BošekTomáš Bošek | 85 | VSK Univerzita Brno | 48.54 | |||||||||||||||
2 | Petr BranišPetr Braniš | 82 | PSK Olymp Praha | 49.82 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KrištofTomáš Krištof | 93 | AC SYNER Turnov | 52.09 | |||||||||||||||
Martin FedorMartin Fedor | 86 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Martin ČapekMartin Čapek | 89 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Miroslav VinklerMiroslav Vinkler | 80 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Sergej BorodinSergej Borodin | 81 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka BartoničkováJitka Bartoničková | 85 | USK Praha | 53.13 | 15.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka MasnáLenka Masná | 85 | AK Olymp Brno | 53.66 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucia KlocováLucia Klocová | 83 | AK Olymp Brno | 54.10 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Alexandra ŠtukováAlexandra Štuková | 90 | AK SSK Vítkovice | 54.49 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Drahomíra EidrnováDrahomíra Eidrnová | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 56.31 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Shauna MalekShauna Malek | 90 | Canada | 57.65 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SajdokováJana Sajdoková | 87 | PSK Olymp Praha | 56.07 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | AK SSK Vítkovice | 56.53 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika JelínkováVeronika Jelínková | 80 | Hvězda SKP Pardubice | 56.61 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 88 | PSK Olymp Praha | 57.08 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Monika IvankováMonika Ivanková | 91 | AK SSK Vítkovice | 58.08 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora RohanováBarbora Rohanová | 92 | AK Olymp Brno | 58.53 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BeckováKlára Becková | 91 | AK ŠKODA Plzeň | 58.38 | |||||||||||||||
2 | Simona HamerníkováSimona Hamerníková | 92 | A. C. TEPO Kladno | 58.85 | |||||||||||||||
3 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 59.34 | |||||||||||||||
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová | 84 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Markéta KrejčíMarkéta Krejčí | 89 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Markéta HahnováMarkéta Hahnová | 92 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jimmy AdarJimmy Adar | 87 | AK Kroměříž | 1:47.10 | 15.00 | ||||||||||||||
2 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 1:48.08 | 13.00 | ||||||||||||||
3 | Martin HrstkaMartin Hrstka | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 1:49.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin HošekMartin Hošek | 87 | PSK Olymp Praha | 1:49.73 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Dušan PáleníkDušan Páleník | 90 | VSK Univerzita Brno | 1:49.99 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Vladimír BartůněkVladimír Bartůněk | 80 | AK ŠKODA Plzeň | 1:50.66 | |||||||||||||||
7 | Martin ČapekMartin Čapek | 89 | ASK Slavia Praha | 1:50.88 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Jan KubistaJan Kubista | 90 | AC SYNER Turnov | 1:51.18 | |||||||||||||||
9 | Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | AK SSK Vítkovice | 1:51.55 | 4.00 | ||||||||||||||
10 | Jan TomešJan Tomeš | 91 | AC SYNER Turnov | 1:52.59 | 3.00 | ||||||||||||||
11 | Tomáš NetolickýTomáš Netolický | 84 | Hvězda SKP Pardubice | 1:52.77 | 2.00 | ||||||||||||||
12 | Matěj BlahůtMatěj Blahůt | 89 | Spartak Praha 4 | 1:53.81 | 1.00 | ||||||||||||||
13 | Martin FedorMartin Fedor | 86 | AC SYNER Turnov | 1:54.97 | |||||||||||||||
Miroslav VinklerMiroslav Vinkler | 80 | Hvězda SKP Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Petr VitnerPetr Vitner | 90 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucia KlocováLucia Klocová | 83 | AK Olymp Brno | 2:05.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 2:06.78 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza ČapkováTereza Čapková | 87 | USK Praha | 2:07.25 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta KrejčíMarkéta Krejčí | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 2:10.98 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková | 91 | AK Olymp Brno | 2:11.12 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 2:12.28 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová | 92 | AK Olymp Brno | 2:17.61 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Sylvie SlavíkováSylvie Slavíková | 87 | A. C. TEPO Kladno | 2:23.58 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Karolína VachováKarolína Vachová | 94 | AK SSK Vítkovice | 2:26.37 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Ivana SlaměnáIvana Slaměná | 84 | AC Česká Lípa | 2:27.72 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Kateřina ProuzováKateřina Prouzová | 94 | A. C. TEPO Kladno | 2:29.71 | |||||||||||||||
Barbora FesslováBarbora Fesslová | 90 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan KocourekMilan Kocourek | 87 | AK Kroměříž | 3:44.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jimmy AdarJimmy Adar | 87 | AK Kroměříž | 3:44.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Pascal Mombo SarwattPascal Mombo Sarwatt | 89 | AK Kroměříž | 3:45.81 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BeladaTomáš Belada | 86 | TJ Dukla Praha | 3:46.87 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŽivecJakub Živec | 90 | TJ Dukla Praha | 3:47.31 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Volodymyr KytsVolodymyr Kyts | 87 | VSK Univerzita Brno | 3:48.52 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jozef PelikánJozef Pelikán | 84 | AK ŠKODA Plzeň | 3:49.26 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | Spartak Praha 4 | 3:50.37 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Petr VitnerPetr Vitner | 90 | AC SYNER Turnov | 3:52.34 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Filip JalovýFilip Jalový | 90 | TJ Dukla Praha | 3:52.39 | |||||||||||||||
11 | Jan PernicaJan Pernica | 81 | ASK Slavia Praha | 3:55.98 | 1.00 | ||||||||||||||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš KourekLukáš Kourek | 88 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie SekanováLucie Sekanová | 89 | PSK Olymp Praha | 4:28.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kristiina MäkiKristiina Mäki | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 4:35.74 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová | 92 | AK Olymp Brno | 4:36.55 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla HofmannováAdéla Hofmannová | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 4:36.91 | 7.00 | ||||||||||||||
MB | Lucie ŠpatenkováLucie Špatenková | 80 | PSK Olymp Praha | 4:43.43 | |||||||||||||||
6 | Petra FouskováPetra Fousková | 81 | A. C. TEPO Kladno | 4:51.43 | 6.00 | ||||||||||||||
7 | Ivana SekyrováIvana Sekyrová | 71 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:54.77 | 5.00 | ||||||||||||||
8 | Táňa MetelkováTáňa Metelková | 72 | Hvězda SKP Pardubice | 4:58.87 | 4.00 | ||||||||||||||
9 | Aneta KorjenkováAneta Korjenková | 87 | AK ŠKODA Plzeň | 5:03.61 | 3.00 | ||||||||||||||
10 | Eliška MikolášováEliška Mikolášová | 93 | AK SSK Vítkovice | 5:06.32 | 2.00 | ||||||||||||||
Leona SilnicováLeona Silnicová | 93 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Barbora FesslováBarbora Fesslová | 90 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KourekLukáš Kourek | 88 | AC SYNER Turnov | 08:20.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pascal Mombo SarwattPascal Mombo Sarwatt | 89 | AK Kroměříž | 08:23.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal ŠnebergerMichal Šneberger | 78 | AK Kroměříž | 08:26.13 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Peter MikulenkaPeter Mikulenka | 82 | AK SSK Vítkovice | 08:29.63 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Volodymyr KytsVolodymyr Kyts | 87 | VSK Univerzita Brno | 08:33.79 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Róbert ŠtefkoRóbert Štefko | 68 | AK Kroměříž | 08:34.51 | |||||||||||||||
7 | Jiří HomoláčJiří Homoláč | 90 | VSK Univerzita Brno | 08:38.48 | 5.00 | ||||||||||||||
8 | Dominik ŠimůnekDominik Šimůnek | 87 | AC SYNER Turnov | 08:39.93 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Ondřej FejfarOndřej Fejfar | 89 | PSK Olymp Praha | 08:44.90 | |||||||||||||||
10 | Juraj VitkoJuraj Vitko | 86 | PSK Olymp Praha | 08:47.17 | 3.00 | ||||||||||||||
11 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | Spartak Praha 4 | 08:52.30 | 2.00 | ||||||||||||||
12 | Jan ValášekJan Valášek | 88 | Spartak Praha 4 | 09:01.16 | 1.00 | ||||||||||||||
13 | Petr KotyzaPetr Kotyza | 70 | VSK Univerzita Brno | 09:04.23 | |||||||||||||||
14 | Pavel DymákPavel Dymák | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 09:11.75 | |||||||||||||||
15 | Libor TrtekLibor Trtek | 88 | VSK Univerzita Brno | 09:31.26 | |||||||||||||||
16 | Martin KoukalMartin Koukal | 78 | AC SYNER Turnov | 09:35.43 | |||||||||||||||
Jan PernicaJan Pernica | 81 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Aleš RazýmAleš Razým | 86 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Květa PeckováKvěta Pecková | 85 | AK ŠKODA Plzeň | 16:43.37 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martina BařinováMartina Bařinová | 90 | AK Olymp Brno | 16:47.06 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Katarína BerešováKatarína Berešová | 87 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 17:04.55 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kamila GregorováKamila Gregorová | 81 | A. C. TEPO Kladno | 17:05.83 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka VšetečkováLenka Všetečková | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 17:21.75 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Monika PreibischováMonika Preibischová | 85 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 17:31.23 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Eva NývltováEva Nývltová | 86 | AK Olymp Brno | 17:53.56 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lenka JiřičkováLenka Jiřičková | 83 | AK Olymp Brno | 18:40.36 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lenka ŠibravováLenka Šibravová | 82 | Hvězda SKP Pardubice | 18:50.44 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Kateřina LoubkováKateřina Loubková | 81 | AC Česká Lípa | 19:13.85 | 1.00 | ||||||||||||||
Eva VailEva Vail | 84 | USK Praha | DNF | ||||||||||||||||
Ivana LoubkováIvana Loubková | 80 | AC Česká Lípa | DNP | ||||||||||||||||
Teodora SvejkovskáTeodora Svejkovská | 90 | AK ŠKODA Plzeň | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana KorešováJana Korešová | 81 | USK Praha | 13.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka LepičováLenka Lepičová | 86 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | AK SSK Vítkovice | 14.14 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková | 90 | AK SSK Vítkovice | 14.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Eliška KlučinováEliška Klučinová | 88 | A. C. TEPO Kladno | 14.42 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | AK Olymp Brno | 14.43 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 14.46 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina SkopalováKateřina Skopalová | 92 | AK Olymp Brno | 15.28 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 15.44 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola SuchelováNikola Suchelová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 15.61 | 1.00 | ||||||||||||||
Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová | 86 | AK ŠKODA Plzeň | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162/3 |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SvobodaPetr Svoboda | 84 | PSK Olymp Praha | 13.46 | 15.00 | ||||||||||||||
2 | Matúš JanečekMatúš Janeček | 85 | AK Kroměříž | 13.99 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Stanislav SajdokStanislav Sajdok | 83 | TJ Dukla Praha | 14.12 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin MazáčMartin Mazáč | 90 | PSK Olymp Praha | 14.15 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Maciej GizaMaciej Giza | 86 | AK SSK Vítkovice | 14.23 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Viliam PapšoViliam Papšo | 89 | VSK Univerzita Brno | 14.27 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KavkaTomáš Kavka | 89 | ASK Slavia Praha | 14.40 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BeckTomáš Beck | 88 | AK ŠKODA Plzeň | 14.46 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič | 81 | AK ŠKODA Plzeň | 14.49 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 14.50 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | ASK Slavia Praha | 14.71 | |||||||||||||||
5 | Jiří SmolaJiří Smola | 88 | AK SSK Vítkovice | 14.74 | |||||||||||||||
6 | Tomáš GrünerTomáš Grüner | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 15.35 | |||||||||||||||
7 | Jakub RybaJakub Ryba | 86 | AK ŠKODA Plzeň | 15.79 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal UhlíkMichal Uhlík | 80 | AK Kroměříž | 50.97 | 15.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav RůžaJaroslav Růža | 83 | AK Kroměříž | 51.48 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš ČelkoTomáš Čelko | 84 | Hvězda SKP Pardubice | 52.41 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jindřich ŠimánekJindřich Šimánek | 79 | ASK Slavia Praha | 52.58 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KřikalTomáš Křikal | 90 | PSK Olymp Praha | 53.09 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš GrünerTomáš Grüner | 89 | AK ŠKODA Plzeň | 53.92 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub JanečekJakub Janeček | 87 | AK ŠKODA Plzeň | 53.95 | 3.00 | ||||||||||||||
Josef ProrokJosef Prorok | 87 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sergej BorodinSergej Borodin | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 51.79 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MatyskaTomáš Matyska | 85 | PSK Olymp Praha | 54.09 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Michal NovákMichal Novák | 88 | TJ Dukla Praha | 54.47 | |||||||||||||||
4 | Vít RejmonVít Rejmon | 86 | Spartak Praha 4 | 54.99 | 1.00 | ||||||||||||||
Jiří SmolaJiří Smola | 88 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Petr JelínekPetr Jelínek | 85 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Jiří MužíkJiří Mužík | 76 | AK Kroměříž | DNF | ||||||||||||||||
Jaromír DědečekJaromír Dědeček | 87 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana BergrováZuzana Bergrová | 84 | USK Praha | 56.15 | 15.00 | ||||||||||||||
2 | Kristina VolfováKristina Volfová | 88 | PSK Olymp Praha | 57.84 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucia SlaničkováLucia Slaničková | 88 | AK SSK Vítkovice | 58.74 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eva JeníkováEva Jeníková | 92 | AC Česká Lípa | 60.03 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jana MelichováJana Melichová | 79 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 61.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika VojtíkováVeronika Vojtíková | 84 | PSK Olymp Praha | 61.15 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Hana KavínováHana Kavínová | 85 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 62.44 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila NěmcováKamila Němcová | 89 | AK Olymp Brno | 61.50 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 62.18 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová | 91 | A. C. TEPO Kladno | 62.68 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | AK Olymp Brno | 63.03 | |||||||||||||||
5 | Monika IvankováMonika Ivanková | 91 | AK SSK Vítkovice | 63.67 | |||||||||||||||
6 | Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková | 84 | Hvězda SKP Pardubice | 63.91 | |||||||||||||||
7 | Markéta ŠourkováMarkéta Šourková | 85 | AC Česká Lípa | 65.87 | |||||||||||||||
8 | Petra FairaislováPetra Fairaislová | 84 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 68.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KučeraMartin Kučera | 80 | VSK Univerzita Brno | 08:57.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan KreisingerJan Kreisinger | 84 | AK Kroměříž | 09:07.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Radek GrohRadek Groh | 89 | PSK Olymp Praha | 09:08.71 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej MarekOndřej Marek | 82 | Spartak Praha 4 | 09:28.09 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | František ZouharFrantišek Zouhar | 82 | TJ Dukla Praha | 09:29.68 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Ondřej DoleželOndřej Doležel | 92 | AK Šternberk | 09:32.57 | |||||||||||||||
7 | Jan HavlíčekJan Havlíček | 79 | ASK Slavia Praha | 09:34.31 | 5.00 | ||||||||||||||
8 | Lukáš KučeraLukáš Kučera | 81 | VSK Univerzita Brno | 09:48.33 | 4.00 | ||||||||||||||
9 | Jaromír DědečekJaromír Dědeček | 87 | AC SYNER Turnov | 09:57.51 | 3.00 | ||||||||||||||
10 | Martin MužíkMartin Mužík | 86 | Spartak Praha 4 | 10:01.34 | 2.00 | ||||||||||||||
Jiří KoubekJiří Koubek | 84 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivana SekyrováIvana Sekyrová | 71 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10:53.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Táňa MetelkováTáňa Metelková | 72 | Hvězda SKP Pardubice | 10:56.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra KuříkováPetra Kuříková | 91 | AC Česká Lípa | 11:19.63 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Aneta KorjenkováAneta Korjenková | 87 | AK ŠKODA Plzeň | 11:36.69 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Myroslava PetronyukováMyroslava Petronyuková | 87 | PSK Olymp Praha | 11:40.40 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina BerouškováKateřina Beroušková | 91 | A. C. TEPO Kladno | 11:55.74 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jana NovákováJana Nováková | 93 | AC Česká Lípa | 12:18.87 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lucie SkybováLucie Skybová | 87 | AK Olymp Brno | 12:25.02 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Vanda Kadeřábková-BřezinovVanda Kadeřábková-Březinov | 73 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12:27.22 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková | 91 | AK Olymp Brno | 12:28.20 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Radka BínováRadka Bínová | 93 | AC Česká Lípa | 13:54.88 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Říčař, Vojtík, Veleba, Jiráň Říčař, Vojtík, Veleba, Jiráň | PSK Olymp Praha | 40.69 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Kavka,Prorok, Jareš, Šimánek Kavka,Prorok, Jareš, Šimánek | ASK Slavia Praha | 41.33 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Giza, Švondrk, Smola, Lichý Giza, Švondrk, Smola, Lichý | AK SSK Vítkovice | 42.53 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Feher, Rejmon, Kuptík, Benda Feher, Rejmon, Kuptík, Benda | Spartak Praha 4 | 42.84 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Sajdok, Čada, Maslák, Zich Sajdok, Čada, Maslák, Zich | TJ Dukla Praha | 42.85 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Helcelet, Haloun, Domagala, Uwijala Helcelet, Haloun, Domagala, Uwijala | AC SYNER Turnov | 43.50 | 3.00 | |||||||||||||||
Bošek, Hrabovský, Mokráš, Papšo Bošek, Hrabovský, Mokráš, Papšo | VSK Univerzita Brno | DNF | |||||||||||||||||
Janeček, Mentel, Klvaňa, Szetei Janeček, Mentel, Klvaňa, Szetei | AK Kroměříž | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Faist, Janeček, Dizdarevič, Beck A Faist, Janeček, Dizdarevič, Beck | AK ŠKODA Plzeň | 42.34 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Pogoreltsev, Borodin, Brýdl, Ryumin Pogoreltsev, Borodin, Brýdl, Ryumin | Hvězda SKP Pardubice | 42.96 | 4.00 | |||||||||||||||
B Bechyně, Grüner, Ryba, Knížek B Bechyně, Grüner, Ryba, Knížek | AK ŠKODA Plzeň | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazáčová, Branišová, Táborská J., Čechová Mazáčová, Branišová, Táborská J., Čechová | PSK Olymp Praha | 46.09 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A Slaninová, Štuková, Urbánková, Cachová A Slaninová, Štuková, Urbánková, Cachová | AK SSK Vítkovice | 46.88 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A Hřivnová, Šimková, Domská, Schmidová A Hřivnová, Šimková, Domská, Schmidová | AK Olymp Brno | 46.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Fairaislová, Vostatková, Pierce, Lepičová Fairaislová, Vostatková, Pierce, Lepičová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 47.49 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A Líbalová, Machová, Radostová, Šrobová A Líbalová, Machová, Radostová, Šrobová | A. C. TEPO Kladno | 49.25 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krňoulová, Brandová, Pospíšilová, Vargová Krňoulová, Brandová, Pospíšilová, Vargová | AK ŠKODA Plzeň | 48.98 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Ulrichová, Švábíková, Krejčí, Jelínková Ulrichová, Švábíková, Krejčí, Jelínková | Hvězda SKP Pardubice | 49.96 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Kavínová, Burdová, Váňová, Melichová Kavínová, Burdová, Váňová, Melichová | TJ Slavoj Stará Boleslav | 50.01 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | B Suchelová, Zaplatílková, Slavíková, Hamerníková B Suchelová, Zaplatílková, Slavíková, Hamerníková | A. C. TEPO Kladno | 50.82 | 2.00 | |||||||||||||||
B Chválková, Ivánková, Neuschelová, Horniaková B Chválková, Ivánková, Neuschelová, Horniaková | AK SSK Vítkovice | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janeček, Grüner, Žňava, Pelikán Janeček, Grüner, Žňava, Pelikán | AK ŠKODA Plzeň | 3:15.19 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Čapek, Šimánek, Pernica, Prorok Čapek, Šimánek, Pernica, Prorok | ASK Slavia Praha | 3:15.25 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Hrstka, Brýdl, Vinkler, Čelko Hrstka, Brýdl, Vinkler, Čelko | Hvězda SKP Pardubice | 3:15.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Bošek, Páleník, Hrabovský, Mokráš Bošek, Páleník, Hrabovský, Mokráš | VSK Univerzita Brno | 3:16.63 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Braniš, Křikal, Hošek, Klofáč Braniš, Křikal, Hošek, Klofáč | PSK Olymp Praha | 3:17.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Domagala, Fedor, Tomeš, Krištof Domagala, Fedor, Tomeš, Krištof | AC SYNER Turnov | 3:22.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Rejmon, Lehocký, Fetter, Blahůt Rejmon, Lehocký, Fetter, Blahůt | Spartak Praha 4 | 3:24.30 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Masná, Němcová, Horáčková, Rohanová A Masná, Němcová, Horáčková, Rohanová | AK Olymp Brno | 3:48.94 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Šťastná, Vojtíková, Sajdoková, Volfová Šťastná, Vojtíková, Sajdoková, Volfová | PSK Olymp Praha | 3:49.49 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Ulrichová, Švábíková, Krejčí, Jelínková Ulrichová, Švábíková, Krejčí, Jelínková | Hvězda SKP Pardubice | 3:50.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A Zaplatílková, Hamerníková, Jelenová, Šrobová A Zaplatílková, Hamerníková, Jelenová, Šrobová | A. C. TEPO Kladno | 3:56.33 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Kavínová, Váňová, Burdová, Melichová Kavínová, Váňová, Burdová, Melichová | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:56.49 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Jeníková, Šourková, Kuříková, Půčková A Jeníková, Šourková, Kuříková, Půčková | AC Česká Lípa | 4:04.69 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | Becková, Korjenková, Fesslová, Mezulianiková Becková, Korjenková, Fesslová, Mezulianiková | AK ŠKODA Plzeň | 4:07.62 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | B Suchelová, Prouzová, Fousková, Slavíková B Suchelová, Prouzová, Fousková, Slavíková | A. C. TEPO Kladno | 4:15.80 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | B Slaměná, Nováková, Bínová, Süssnerová B Slaměná, Nováková, Bínová, Süssnerová | AC Česká Lípa | 4:38.64 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.901.952.002.052.102.152.192.222.252.28 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav BábaJaroslav Bába
TJ Dukla Praha |
84 | 2.22 | OXXOXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Peter HorákPeter Horák
AK SSK Vítkovice |
83 | 2.19 | OXXOXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Matúš BubeníkMatúš Bubeník
VSK Univerzita Brno |
89 | 2.10 | OXXOXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla Praha |
86 | 2.05 | OXXOXX | 7.00 | ||||||||||||||
MB |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 2.05 | ||||||||||||||||
5= |
Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita Brno |
88 | 2.05 | OXXOXX | 6.00 | ||||||||||||||
MB |
Lukáš HorákLukáš Horák
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 2.05 | ||||||||||||||||
MB |
Michal KabelkaMichal Kabelka
AK Kroměříž |
85 | 2.05 | ||||||||||||||||
9 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
Spartak Praha 4 |
77 | 2.00 | OXXOXX | 5.00 | ||||||||||||||
10 |
Jan SommerschuhJan Sommerschuh
ASK Slavia Praha |
90 | 2.00 | OXXOXX | 4.00 | ||||||||||||||
11 |
David KovalskýDavid Kovalský
PSK Olymp Praha |
87 | 2.00 | OXXOXX | 3.00 | ||||||||||||||
12= |
Michal ŠamanMichal Šaman
PSK Olymp Praha |
82 | 1.95 | OXXOXX | 1.50 | ||||||||||||||
12= |
Jakub GenžaJakub Genža
PSK Olymp Praha |
81 | 1.95 | OXXOXX | 1.50 | ||||||||||||||
14 |
David ŠuteraDavid Šutera
TJ Dukla Praha |
89 | 1.95 | OXXOXX | |||||||||||||||
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Jan VondraJan Vondra
PSK Olymp Praha |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK Vítkovice |
92 | NM | |||||||||||||||||
Jan KotalaJan Kotala
AK SSK Vítkovice |
83 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.601.651.701.751.801.831.86 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
PSK Olymp Praha |
86 | 1.83 | XOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 1.80 | XOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Barbora LalákováBarbora Laláková
USK Praha |
81 | 1.80 | XOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jitka MoudráJitka Moudrá
AK Olymp Brno |
85 | 1.75 | XOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Renáta MedgyeszováRenáta Medgyeszová
AK Olymp Brno |
83 | 1.70 | XOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK Vítkovice |
93 | 1.70 | XOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Iveta SrnkováIveta Srnková
AK SSK Vítkovice |
87 | 1.70 | XOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Magdalena NováMagdalena Nová
USK Praha |
92 | 1.65 | XOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK Vítkovice |
91 | 1.60 | XOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká Lípa |
87 | 1.60 | XOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 4.004.304.604.805.005.105.205.305.405.505.555.605.655.715.81 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BalnerMichal Balner
TJ Dukla Praha |
82 | 5.71 | OXXX | 15.00 | ||||||||||||||
2 |
Jan KudličkaJan Kudlička
TJ Dukla Praha |
88 | 5.60 | OXXX | 13.00 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš BechyněLukáš Bechyně
AK ŠKODA Plzeň |
83 | 5.40 | OXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Štěpán JanáčekŠtěpán Janáček
TJ Dukla Praha |
77 | 5.40 | OXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Adam PtáčekAdam Ptáček
AK Kroměříž |
80 | 5.20 | OXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Adam PašiakAdam Pašiak
ASK Slavia Praha |
90 | 5.00 | OXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Miroslav TeleckýMiroslav Telecký
ASK Slavia Praha |
83 | 4.80 | OXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Jaroslav ChlebíkJaroslav Chlebík
PSK Olymp Praha |
91 | 4.60 | OXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4 |
85 | 4.30 | OXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10= |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 4.30 | OXXX | 0.50 | ||||||||||||||
10= |
Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
AK ŠKODA Plzeň |
81 | 4.30 | OXXX | 0.50 | ||||||||||||||
12 |
Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA Plzeň |
86 | 4.00 | OXXX | |||||||||||||||
Filip LubenskýFilip Lubenský
ASK Slavia Praha |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.903.103.303.503.603.703.803.904.004.104.154.204.254.304.404.504.614.71 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp Praha |
86 | 4.61 | ------------XO-OXOXOXXX | 15.00 | ||||||||||||||
2 |
Romana MaláčováRomana Maláčová
USK Praha |
87 | 4.15 | --------O-XO--XXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Iva BrandováIva Brandová
AK ŠKODA Plzeň |
83 | 3.70 | --OXOXXOXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Aneta MoryskováAneta Morysková
USK Praha |
92 | 3.70 | ---O-XXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Terezie KudrnováTerezie Kudrnová
USK Praha |
90 | 3.60 | --OXOOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Tereza ŠlézováTereza Šlézová
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 3.60 | -OOOXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Kateřina SkopalováKateřina Skopalová
AK Olymp Brno |
92 | 3.30 | OOOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Tereza PomahačováTereza Pomahačová
AK ŠKODA Plzeň |
92 | 3.30 | -XOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Kateřina ValováKateřina Valová
AK Olymp Brno |
82 | 3.30 | -XOXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Slavomíra SlukováSlavomíra Sluková
A. C. TEPO Kladno |
80 | 3.30 | -OXXOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká Lípa |
86 | 3.10 | -OXXX | |||||||||||||||
12 |
Lucie DalihodováLucie Dalihodová
A. C. TEPO Kladno |
90 | 2.90 | OXXX | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Roman NovotnýRoman Novotný
AK Kroměříž |
86 | 8.06 -0.3 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 15.00 | |||||||||||
2 |
Štěpán WagnerŠtěpán Wagner
TJ Dukla Praha |
81 | 7.80 +0.1 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Jaroslav DobrovodskyJaroslav Dobrovodsky
AK ŠKODA Plzeň |
84 | 7.78 -0.4 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Krzystof UwijalaKrzystof Uwijala
AC SYNER Turnov |
90 | 7.68 +0.3 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | 7.52 +0.2 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla Praha |
85 | 7.31 +0.1 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Svatoslav TonSvatoslav Ton
TJ Dukla Praha |
78 | 7.19 +1.0 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Slaven DizdarevičSlaven Dizdarevič
AK ŠKODA Plzeň |
81 | 7.09 -0.2 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 6.85 +0.8 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 6.73 -0.7 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
AC SYNER Turnov |
91 | 6.72 +0.8 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | ||||||||||||
12 |
Jiří HabichJiří Habich
AK SSK Vítkovice |
90 | 6.71 +1.7 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | ||||||||||||
13 |
Jakub DarozewskiJakub Darozewski
AC SYNER Turnov |
91 | 6.66 +0.1 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | ||||||||||||
14 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia Praha |
90 | 6.59 -0.8 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | ||||||||||||
15 |
Vasil NischykVasil Nischyk
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 6.55 -0.1 m/s | X | 6.55-0.1 | X | 6.55 | ||||||||||||
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský
ASK Slavia Praha |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Adam PašiakAdam Pašiak
ASK Slavia Praha |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Renáta MedgyeszováRenáta Medgyeszová
AK Olymp Brno |
83 | 6.56 -0.3 m/s | 6.00+0.0 | 6.21+0.9 | 6.56-0.3 | 6.56 | 6.48+0.1 | X | 6.44+0.0 | 15.00 | ||||||||
2 |
Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK Praha |
78 | 6.20 +0.3 m/s | 5.86-0.3 | 6.20+0.3 | 6.12+0.0 | 6.20 | 6.13+1.2 | 6.14+0.5 | 6.08+0.5 | 9.00 | ||||||||
3 |
Jiřina PtáčníkováJiřina Ptáčníková
PSK Olymp Praha |
86 | 6.20 +2.2 m/s | 5.11+0.5 | 6.20+2.2 | - | 6.20 | - | - | - | 8.00 | ||||||||
4 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 6.18 -1.0 m/s | 5.97+0.3 | X | X | 5.97 | 6.12-0.1 | - | 6.18-1.0 | 7.00 | ||||||||
5 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 6.10 +0.2 m/s | 5.54-0.3 | 5.89+0.9 | 5.88-0.5 | 5.89 | 6.02+0.4 | 6.10+0.2 | 5.67-0.2 | 6.00 | ||||||||
6 |
Lucia SlaničkováLucia Slaničková
AK SSK Vítkovice |
88 | 6.08 +0.9 m/s | 5.83-0.3 | 6.08+0.9 | 6.04+0.5 | 6.08 | 5.80-0.9 | - | 6.05-0.1 | 5.00 | ||||||||
7 |
Naďa ZikmundováNaďa Zikmundová
USK Praha |
90 | 6.03 +0.8 m/s | X | 5.54+0.8 | 6.03+0.8 | 6.03 | X | X | 4.41+0.4 | 4.00 | ||||||||
8 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
AK SSK Vítkovice |
90 | 5.89 +0.7 m/s | 5.56-0.6 | X | 5.73-0.4 | 5.73 | - | - | 5.89+0.7 | 3.00 | ||||||||
9 |
Adéla PospíšilováAdéla Pospíšilová
AK ŠKODA Plzeň |
86 | 5.58 +0.7 m/s | X | 5.58+0.7 | X | 5.58 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Dominika HorniakováDominika Horniaková
AK SSK Vítkovice |
92 | 5.54 +0.7 m/s | X | X | 5.54+0.7 | 5.54 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK Vítkovice |
89 | 5.50 +0.3 m/s | 4.77-1.1 | X | 5.50+0.3 | 5.50 | ||||||||||||
12 |
Nicola RadostováNicola Radostová
A. C. TEPO Kladno |
87 | 5.50 +1.1 m/s | X | X | 5.50+1.1 | 5.50 | ||||||||||||
13 |
Nikola MachováNikola Machová
A. C. TEPO Kladno |
92 | 5.46 -0.7 m/s | 5.46-0.7 | X | X | 5.46 | ||||||||||||
14 |
Jana MelichováJana Melichová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
79 | 5.33 +0.6 m/s | 5.15+1.5 | 5.13+1.0 | 5.33+0.6 | 5.33 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav DobrovodskyJaroslav Dobrovodsky
AK ŠKODA Plzeň |
84 | 15.93 +0.9 m/s | X | 15.27-0.8 | 15.30-0.3 | 15.30 | 15.21+0.0 | 15.93+0.9 | 15.85+1.5 | 11.00 | ||||||||
2 |
Krzystof UwijalaKrzystof Uwijala
AC SYNER Turnov |
90 | 15.79 +0.6 m/s | X | 15.79+0.6 | - | 15.79 | X | - | - | 9.00 | ||||||||
3 |
Ondřej HanušOndřej Hanuš
AK Kroměříž |
88 | 15.64 +0.5 m/s | 15.59+1.1 | 15.64+0.5 | 15.49+0.0 | 15.64 | 14.99+0.7 | 15.43+1.0 | 15.47+0.1 | 8.00 | ||||||||
4 |
Jakub DarozewskiJakub Darozewski
AC SYNER Turnov |
91 | 15.22 +2.1 m/s | 15.11+0.3 | 14.95+1.8 | 15.11+0.7 | 15.11 | 15.14+0.7 | 15.22+2.1 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Vasil NischykVasil Nischyk
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 15.16 -0.2 m/s | 15.16-0.2 | - | - | 15.16 | - | - | - | 6.00 | ||||||||
6 |
Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla Praha |
85 | 14.67 +1.1 m/s | X | 14.54+0.2 | 14.67+1.1 | 14.67 | - | - | - | 5.00 | ||||||||
7 |
Ondřej StolínOndřej Stolín
VSK Univerzita Brno |
88 | 14.12 +0.4 m/s | X | 13.37+0.1 | 14.12+0.4 | 14.12 | X | X | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
Spartak Praha 4 |
77 | 14.06 -0.1 m/s | 14.05+0.3 | 14.06-0.1 | X | 14.06 | X | X | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Martin ŠtroufMartin Štrouf
ASK Slavia Praha |
91 | 13.65 +0.5 m/s | 13.65+0.5 | 13.61+0.0 | 13.45-0.5 | 13.65 | 2.00 | |||||||||||
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK Vítkovice |
92 | NM | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Jan KotalaJan Kotala
AK SSK Vítkovice |
83 | NM | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla Praha |
85 | NM | - | X | - | 0 | |||||||||||||
Svatoslav TonSvatoslav Ton
TJ Dukla Praha |
78 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina ŠestákováMartina Šestáková
USK Praha |
78 | 13.40 +0.2 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Lucie UhlířováLucie Uhlířová
AK SSK Vítkovice |
91 | 12.52 +0.4 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp Brno |
88 | 12.35 +0.5 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Gabriela VaculováGabriela Vaculová
PSK Olymp Praha |
85 | 12.30 -0.2 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 12.29 +0.5 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Dominika HorniakováDominika Horniaková
AK SSK Vítkovice |
92 | 12.25 +0.6 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Renáta MedgyeszováRenáta Medgyeszová
AK Olymp Brno |
83 | 12.22 +0.1 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Jitka MoudráJitka Moudrá
AK Olymp Brno |
85 | 12.18 +0.4 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Michaela VargováMichaela Vargová
AK ŠKODA Plzeň |
89 | 11.33 +0.6 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Česká Lípa |
87 | 11.19 +0.7 m/s | X | 11.19+0.7 | X | 11.19 | 1.00 | |||||||||||
Monika NeuschelováMonika Neuschelová
AK SSK Vítkovice |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana KárníkováJana Kárníková
USK Praha |
81 | 17.04 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 15.00 | |||||||||||
2 |
Agnieszka BroniszAgnieszka Bronisz
AK Olymp Brno |
86 | 16.10 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp Praha |
85 | 14.56 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 8.00 | |||||||||||
MB |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 14.48 | ||||||||||||||||
5 |
Agnieszka JarmuzekAgnieszka Jarmuzek
AK Olymp Brno |
84 | 14.36 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 7.00 | |||||||||||
6 |
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 14.30 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 6.00 | |||||||||||
7 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK Vítkovice |
84 | 13.98 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 5.00 | |||||||||||
8 |
Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
80 | 13.93 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 4.00 | |||||||||||
9 |
Katalin Eva DivósKatalin Eva Divós
AK Olymp Brno |
74 | 13.34 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 3.00 | |||||||||||
10 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká Lípa |
86 | 13.25 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 2.00 | |||||||||||
11 |
Jitka KubelováJitka Kubelová
PSK Olymp Praha |
91 | 13.21 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | 1.00 | |||||||||||
12 |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 12.93 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | ||||||||||||
13 |
Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká Lípa |
87 | 12.73 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | ||||||||||||
14 |
Tereza PokornáTereza Pokorná
AC Česká Lípa |
91 | 12.66 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | ||||||||||||
15 |
Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 11.94 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | ||||||||||||
16 |
Anna JankowskaAnna Jankowska
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 11.32 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | ||||||||||||
17 |
Jana KorešováJana Korešová
USK Praha |
81 | 10.76 | 09.06 | 10.76 | 10.33 | 10.76 | ||||||||||||
Eva HanuliakováEva Hanuliaková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
75 | DNP | |||||||||||||||||
Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
USK Praha |
81 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
AK Kroměříž |
80 | 19.93 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 15.00 | |||||||||||
2 |
Remigius MachuraRemigius Machura
ASK Slavia Praha |
86 | 19.50 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Petr StehlíkPetr Stehlík
TJ Dukla Praha |
77 | 18.19 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno |
85 | 17.91 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Kamil BelzKamil Belz
AC SYNER Turnov |
86 | 17.89 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Jan TylčeJan Tylče
TJ Dukla Praha |
82 | 17.71 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK Kroměříž |
88 | 17.35 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita Brno |
89 | 17.35 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Michal FialaMichal Fiala
AK Kroměříž |
85 | 15.25 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla Praha |
88 | 14.94 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Igor GondorIgor Gondor
AK Kroměříž |
79 | 14.45 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | ||||||||||||
12 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | 14.03 | X | 13.82 | 14.03 | 14.03 | ||||||||||||
Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
PSK Olymp Praha |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Věra CechlováVěra Cechlová
PSK Olymp Praha |
78 | 63.40 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 15.00 | |||||||||||
2 |
Eliška StaňkováEliška Staňková
PSK Olymp Praha |
84 | 53.88 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Kateřina KlausováKateřina Klausová
PSK Olymp Praha |
89 | 53.30 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Agnieszka JarmuzekAgnieszka Jarmuzek
AK Olymp Brno |
84 | 52.46 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Jitka KubelováJitka Kubelová
PSK Olymp Praha |
91 | 51.20 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Katalin Eva DivósKatalin Eva Divós
AK Olymp Brno |
74 | 46.84 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
80 | 46.51 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Agnieszka BroniszAgnieszka Bronisz
AK Olymp Brno |
86 | 46.32 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK Vítkovice |
84 | 44.73 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Yvon TomanovaYvon Tomanova
A. C. TEPO Kladno |
72 | 44.73 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Lucie VaníčkováLucie Vaníčková
AC Česká Lípa |
86 | 43.95 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | ||||||||||||
12 |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 41.63 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | ||||||||||||
13 |
Tereza PokornáTereza Pokorná
AC Česká Lípa |
91 | 41.62 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | ||||||||||||
14 |
Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 36.58 | 34.86 | 36.58 | X | 36.58 | ||||||||||||
Irena ŠediváIrena Šedivá
PSK Olymp Praha |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
PSK Olymp Praha |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita Brno |
85 | 59.89 | X | 41.87 | X | 41.87 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Antonín ŽalskýAntonín Žalský
AK Kroměříž |
80 | 58.14 | X | 41.87 | X | 41.87 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Miroslav PudivítrMiroslav Pudivítr
AK Kroměříž |
78 | 57.92 | X | 41.87 | X | 41.87 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Kamil BelzKamil Belz
AC SYNER Turnov |
86 | 57.78 | X | 41.87 | X | 41.87 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Igor GondorIgor Gondor
AK Kroměříž |
79 | 56.74 | X | 41.87 | X | 41.87 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 53.76 | X | 41.87 | X | 41.87 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Martin StašekMartin Stašek
VSK Univerzita Brno |
89 | 51.50 | X | 41.87 | X | 41.87 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Jaromír MazgalJaromír Mazgal
AC SYNER Turnov |
93 | 50.98 | X | 41.87 | X | 41.87 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | 47.62 | X | 41.87 | X | 41.87 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Ondřej JakšaOndřej Jakša
PSK Olymp Praha |
90 | 47.02 | X | 41.87 | X | 41.87 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Petr HlavičkaPetr Hlavička
TJ Dukla Praha |
88 | 46.89 | X | 41.87 | X | 41.87 | ||||||||||||
12 |
Vladislav TuláčekVladislav Tuláček
AK Kroměříž |
88 | 45.88 | X | 41.87 | X | 41.87 | ||||||||||||
13 |
Michal FialaMichal Fiala
AK Kroměříž |
85 | 41.87 | X | 41.87 | X | 41.87 | ||||||||||||
Remigius MachuraRemigius Machura
ASK Slavia Praha |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Leonid ArťuchovLeonid Arťuchov
PSK Olymp Praha |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Jan BartůněkJan Bartůněk
Hvězda SKP Pardubice |
81 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka LedvinováLenka Ledvinová
PSK Olymp Praha |
85 | 66.35 | 64.72 | 66.35 | 64.06 | 66.35 | 62.04 | 65.44 | 64.45 | 11.00 | ||||||||
2 |
Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
PSK Olymp Praha |
89 | 64.49 | 62.73 | 64.49 | X | 64.49 | 62.97 | 59.94 | 62.88 | 9.00 | ||||||||
3 |
Katalin Eva DivósKatalin Eva Divós
AK Olymp Brno |
74 | 61.78 | 59.63 | X | 61.34 | 61.34 | 61.05 | 61.78 | 61.72 | 8.00 | ||||||||
4 |
Romana GrómanováRomana Grómanová
AK SSK Vítkovice |
84 | 61.51 | 61.51 | X | 61.03 | 61.51 | X | 59.94 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Tereza KrálováTereza Králová
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 61.15 | 61.15 | X | 61.10 | 61.15 | X | 59.40 | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 59.74 | X | 55.12 | 58.34 | 58.34 | 58.42 | 59.74 | 58.11 | 5.00 | ||||||||
7 |
Anna JankowskaAnna Jankowska
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 54.48 | 48.16 | X | 48.78 | 48.78 | 53.20 | 51.27 | 54.48 | 4.00 | ||||||||
8 |
Radka HejretováRadka Hejretová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
87 | 52.35 | 49.45 | 50.29 | 52.35 | 52.35 | 52.22 | 50.25 | 49.82 | 3.00 | ||||||||
9 |
Kateřina ChlupováKateřina Chlupová
Hvězda SKP Pardubice |
86 | 48.12 | X | X | 48.12 | 48.12 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Daniela LenerováDaniela Lenerová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
84 | 42.83 | X | 42.83 | X | 42.83 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Yvon TomanovaYvon Tomanova
A. C. TEPO Kladno |
72 | 41.93 | 35.96 | 41.93 | X | 41.93 | ||||||||||||
12 |
Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 38.48 | 38.48 | X | X | 38.48 | ||||||||||||
13 |
Jana ValešováJana Valešová
AK ŠKODA Plzeň |
87 | 37.54 | X | 36.16 | 37.54 | 37.54 | ||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš MelichLukáš Melich
TJ Dukla Praha |
80 | 70.84 | X | 66.47 | X | 66.47 | 69.42 | 69.76 | 70.84 | 11.00 | ||||||||
2 |
Michal FialaMichal Fiala
AK Kroměříž |
85 | 67.69 | 64.83 | X | 65.58 | 65.58 | 67.09 | 67.57 | 67.69 | 9.00 | ||||||||
3 |
Pavel BukvicPavel Bukvic
AC SYNER Turnov |
87 | 66.86 | 65.63 | X | 65.69 | 65.69 | 66.86 | X | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Dušan KrálDušan Král
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 58.11 | 56.94 | 58.11 | X | 58.11 | X | X | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Jan BartůněkJan Bartůněk
Hvězda SKP Pardubice |
81 | 55.36 | X | 53.30 | X | 53.30 | 55.36 | 55.08 | X | 6.00 | ||||||||
MB |
Jan DvořákJan Dvořák
AC SYNER Turnov |
90 | 54.64 | ||||||||||||||||
7 |
Václav PodzemskýVáclav Podzemský
Spartak Praha 4 |
85 | 50.60 | 47.11 | 50.60 | X | 50.60 | X | 48.74 | 49.30 | 5.00 | ||||||||
8 |
Tomáš JirásekTomáš Jirásek
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 48.68 | 45.67 | 48.68 | X | 48.68 | X | X | X | 4.00 | ||||||||
9 |
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA Plzeň |
85 | 42.39 | X | 37.83 | 42.39 | 42.39 | - | - | - | 3.00 | ||||||||
10 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | 42.14 | X | 42.14 | X | 42.14 | 2.00 | |||||||||||
11 |
Vojtěch RodrVojtěch Rodr
ASK Slavia Praha |
90 | 39.72 | 39.14 | X | 39.72 | 39.72 | 1.00 | |||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
USK Praha |
81 | 58.67 | X | X | 32.85 | 32.85 | 15.00 | |||||||||||
2 |
Irena ŠediváIrena Šedivá
PSK Olymp Praha |
92 | 47.54 | X | X | 32.85 | 32.85 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
AK SSK Vítkovice |
90 | 47.47 | X | X | 32.85 | 32.85 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Eliška KlučinováEliška Klučinová
A. C. TEPO Kladno |
88 | 46.94 | X | X | 32.85 | 32.85 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Helena BrejchováHelena Brejchová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
78 | 41.61 | X | X | 32.85 | 32.85 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 40.76 | X | X | 32.85 | 32.85 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Lucie MojdlováLucie Mojdlová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
90 | 40.43 | X | X | 32.85 | 32.85 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Eva HanuliakováEva Hanuliaková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
75 | 40.19 | X | X | 32.85 | 32.85 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Zdena JanouškováZdena Janoušková
AC Česká Lípa |
82 | 38.04 | X | X | 32.85 | 32.85 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jitka MoudráJitka Moudrá
AK Olymp Brno |
85 | 37.42 | X | X | 32.85 | 32.85 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Vendula EismanováVendula Eismanová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
89 | 36.46 | X | X | 32.85 | 32.85 | ||||||||||||
12 |
Kristýna ŠrobováKristýna Šrobová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 35.02 | X | X | 32.85 | 32.85 | ||||||||||||
13 |
Aneta ChodorováAneta Chodorová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 33.63 | X | X | 32.85 | 32.85 | ||||||||||||
14 |
Barbora ZávůrkováBarbora Závůrková
AC Česká Lípa |
87 | 32.85 | X | X | 32.85 | 32.85 | ||||||||||||
Petra FairaislováPetra Fairaislová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Andrea ValešováAndrea Valešová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
80 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SyrovátkoJan Syrovátko
AK Kroměříž |
85 | 75.65 | 73.77 | 71.46 | 73.82 | 73.82 | X | 75.65 | 74.49 | 11.00 | ||||||||
2 |
Miroslav GuzdekMiroslav Guzdek
AK Kroměříž |
75 | 73.81 | 71.12 | 73.81 | X | 73.81 | 72.78 | - | - | 9.00 | ||||||||
3 |
Martin BenákMartin Benák
VSK Univerzita Brno |
88 | 67.38 | 67.38 | - | X | 67.38 | - | - | 66.18 | 8.00 | ||||||||
4 |
Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 67.25 | 63.55 | 63.31 | 64.51 | 64.51 | 67.25 | X | 66.80 | 7.00 | ||||||||
5 |
Radek PejřimovskýRadek Pejřimovský
AK ŠKODA Plzeň |
77 | 64.12 | X | 56.51 | 64.12 | 64.12 | X | X | - | 6.00 | ||||||||
6 |
Igor GondorIgor Gondor
AK Kroměříž |
79 | 59.29 | 55.28 | 59.29 | 55.90 | 59.29 | X | X | 58.49 | 5.00 | ||||||||
7 |
Jan VeselýJan Veselý
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 59.21 | 54.62 | X | 57.38 | 57.38 | 56.12 | 55.89 | 59.21 | 4.00 | ||||||||
8 |
Jan ŠikaJan Šika
AK ŠKODA Plzeň |
85 | 53.77 | 53.77 | X | - | 53.77 | - | - | - | 3.00 | ||||||||
9 |
Tomáš RevayTomáš Revay
AK SSK Vítkovice |
85 | 47.02 | X | 47.02 | X | 47.02 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jan KotalaJan Kotala
AK SSK Vítkovice |
83 | 41.59 | 41.59 | X | - | 41.59 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Jiří SmolaJiří Smola
AK SSK Vítkovice |
88 | 40.40 | 40.40 | - | - | 40.40 | ||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PelantováLucie Pelantová | 86 | USK Praha | 12:57.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Mária CzakováMária Czaková | 88 | Hvězda SKP Pardubice | 13:22.89 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína ŠkráškováKarolína Škrášková | 87 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 14:25.03 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hana HerberováHana Herberová | 81 | Hvězda SKP Pardubice | 15:02.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora HavranováBarbora Havranová | 93 | AC Česká Lípa | 15:24.96 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová | 95 | AC Česká Lípa | 16:28.64 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Olga PůčkováOlga Půčková | 94 | AC Česká Lípa | 17:24.60 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Martina NetolickáMartina Netolická | 82 | AK Olymp Brno | 17:53.91 | |||||||||||||||
9 | Denisa KozákováDenisa Kozáková | 79 | Hvězda SKP Pardubice | 18:55.79 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 6.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří MalysaJiří Malysa | 66 | VSK Univerzita Brno | 21:43.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš GdulaLukáš Gdula | 91 | Hvězda SKP Pardubice | 21:48.51 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Miloš HolušaMiloš Holuša | 65 | AK Kroměříž | 21:52.05 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Roman ŘíhaRoman Říha | 90 | AK SSK Vítkovice | 22:32.08 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Pavel SchromPavel Schrom | 91 | VSK Univerzita Brno | 23:32.49 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin NedvídekMartin Nedvídek | 75 | AC SYNER Turnov | 23:37.33 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub ZajícJakub Zajíc | 89 | Hvězda SKP Pardubice | 23:48.77 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vít HrdličkaVít Hrdlička | 87 | AK ŠKODA Plzeň | 23:49.51 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Miloš DušekMiloš Dušek | 71 | AC SYNER Turnov | 24:44.26 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | David HerberDavid Herber | 87 | VSK Univerzita Brno | 25:14.73 | 1.00 | ||||||||||||||
Martin BukáčekMartin Bukáček | 90 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROME KROME | AK Kroměříž | 258.00 | ||||||||||||||||
2 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 175.00 | ||||||||||||||||
3 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 125.00 | ||||||||||||||||
4 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 124.50 | ||||||||||||||||
5 | ACTUR ACTUR | AC SYNER Turnov | 092.00 | ||||||||||||||||
6 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 089.00 | ||||||||||||||||
7 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 088.00 | ||||||||||||||||
8 | SKPLZ SKPLZ | AK ŠKODA Plzeň | 083.50 | ||||||||||||||||
9 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 063.00 | ||||||||||||||||
10 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 051.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 100 m, 400 m, 110 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 100 m, 400 m př., 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KROME KROME | AK Kroměříž | 269.00 | ||||||||||||||||
2 | DUKPR DUKPR | TJ Dukla Praha | 184.00 | ||||||||||||||||
3 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 133.00 | ||||||||||||||||
4 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 131.50 | ||||||||||||||||
5 | ACTUR ACTUR | AC SYNER Turnov | 098.00 | ||||||||||||||||
6 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 094.00 | ||||||||||||||||
7 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 092.00 | ||||||||||||||||
8 | SKPLZ SKPLZ | AK ŠKODA Plzeň | 086.50 | ||||||||||||||||
9 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 065.00 | ||||||||||||||||
10 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 052.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 100 m, 400 m, 110 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 100 m, 400 m př., 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 217.00 | ||||||||||||||||
2 | AKOLY AKOLY | AK Olymp Brno | 200.00 | ||||||||||||||||
3 | USKPR USKPR | USK Praha | 186.00 | ||||||||||||||||
4 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 126.00 | ||||||||||||||||
5 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 103.00 | ||||||||||||||||
6 | SOPLZ SOPLZ | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 078.00 | ||||||||||||||||
7 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 076.00 | ||||||||||||||||
8 | SKPLZ SKPLZ | AK ŠKODA Plzeň | 059.00 | ||||||||||||||||
9 | ACCLI ACCLI | AC Česká Lípa | 054.00 | ||||||||||||||||
10 | STBOL STBOL | TJ Slavoj Stará Boleslav | 043.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 400 m, 400 m př., 100 m př., 200 m, 100 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 228.00 | ||||||||||||||||
2 | AKOLY AKOLY | AK Olymp Brno | 209.00 | ||||||||||||||||
3 | USKPR USKPR | USK Praha | 194.00 | ||||||||||||||||
4 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 133.00 | ||||||||||||||||
5 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 109.00 | ||||||||||||||||
6 | SOPLZ SOPLZ | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 083.00 | ||||||||||||||||
7 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 080.00 | ||||||||||||||||
8 | SKPLZ SKPLZ | AK ŠKODA Plzeň | 062.00 | ||||||||||||||||
9 | ACCLI ACCLI | AC Česká Lípa | 056.00 | ||||||||||||||||
10 | STBOL STBOL | TJ Slavoj Stará Boleslav | 044.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po/State after: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m, 400 m, 400 m př., 100 m př., 200 m, 100 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |