1. kolo AP Olomouckého kraje - Yettiho Summer Games
Šumperk (11. - 11. 5. 2010)40 yardů - Atletická přípravka-hoši
(út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel TrčkaDaniel Trčka | 99 | AC Prostějov | 07.42 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel KalčíkPavel Kalčík | 99 | AC Prostějov | 07.57 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr HavierPetr Havier | 99 | AC Prostějov | 07.67 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Erik ŠemetErik Šemet | 99 | AK Šternberk | 07.95 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan WeidingerJan Weidinger | 99 | AK Olomouc | 08.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Filip SloukaFilip Slouka | 99 | AC Prostějov | 08.07 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Adam KupkaAdam Kupka | 01 | AK Šternberk | 08.16 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petr KašparPetr Kašpar | 99 | TJ Šumperk | 08.22 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jan KutalJan Kutal | 00 | TJ Šumperk | 08.29 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal | 00 | AC Prostějov | 08.39 | 1.00 | ||||||||||||||
11= | Vít FrömmelVít Frömmel | 99 | AK Olomouc | 08.51 | |||||||||||||||
11= | Antonín BrtníkAntonín Brtník | 01 | AK Olomouc | 08.51 | |||||||||||||||
13 | Jan SloukaJan Slouka | 00 | AK Olomouc | 08.57 | |||||||||||||||
14= | Martin BelfínMartin Belfín | 00 | AK Olomouc | 08.64 | |||||||||||||||
14= | Zdenek SmrčekZdenek Smrček | 01 | TJ Uničov | 08.64 | |||||||||||||||
16 | Tomáš MíčekTomáš Míček | 99 | SK Přerov | 08.67 | |||||||||||||||
17 | Lubomír BezděkLubomír Bezděk | 02 | SK Hranice | 08.70 | |||||||||||||||
18 | Jan ČapkaJan Čapka | 00 | AK Olomouc | 08.86 | |||||||||||||||
19 | Tomáš DitmarTomáš Ditmar | 01 | AK Olomouc | 08.89 | |||||||||||||||
20 | Václav BednarskýVáclav Bednarský | 01 | TJ Šumperk | 09.07 | |||||||||||||||
21= | Jiří ŽůrekJiří Žůrek | 02 | SK Hranice | 09.09 | |||||||||||||||
21= | Jiří BalcárekJiří Balcárek | 99 | SK Přerov | 09.09 | |||||||||||||||
23 | Ondřej KumstátOndřej Kumstát | 01 | AC Prostějov | 09.45 | |||||||||||||||
24 | Tomáš MacounTomáš Macoun | 03 | TJ Uničov | 09.74 | |||||||||||||||
25 | Vít CharvátVít Charvát | 01 | AK Šternberk | 09.77 | |||||||||||||||
26 | Vilém ČechVilém Čech | 00 | AK Šternberk | 09.89 | |||||||||||||||
27 | Matouš SpáčilMatouš Spáčil | 02 | SK Přerov | 10.39 | |||||||||||||||
28 | Jan KadalaJan Kadala | 04 | SK Přerov | 11.13 | |||||||||||||||
29 | Marek JančaMarek Janča | 02 | SK Přerov | 11.16 | |||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
40 yardů - Atletická přípravka-dívky
(út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 99 | AK Olomouc | 07.67 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 01 | AC Prostějov | 08.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza OndruchováTereza Ondruchová | 99 | SK Hranice | 08.20 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominika HandlováDominika Handlová | 99 | AK Šternberk | 08.26 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta BartošíkováAneta Bartošíková | 99 | SK Hranice | 08.30 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina SládkováKateřina Sládková | 00 | AK Olomouc | 08.32 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Veronika KuželováVeronika Kuželová | 00 | AC Prostějov | 08.39 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk | 08.40 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Kateřina SamuelováKateřina Samuelová | 00 | AK Olomouc | 08.45 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Aneta KuželováAneta Kuželová | 00 | AC Prostějov | 08.51 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Anna HorováAnna Horová | 01 | TJ Šumperk | 08.64 | |||||||||||||||
12= | Anežka KrausováAnežka Krausová | 99 | AK Olomouc | 08.67 | |||||||||||||||
12= | Veronika ŠkrkánkováVeronika Škrkánková | 02 | AC Prostějov | 08.67 | |||||||||||||||
14= | Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková | 01 | TJ Uničov | 08.82 | |||||||||||||||
14= | Lucie FormánkováLucie Formánková | 99 | TJ Šumperk | 08.82 | |||||||||||||||
16= | Adéla KunderováAdéla Kunderová | 01 | TJ Šumperk | 08.86 | |||||||||||||||
16= | Šárka TomkováŠárka Tomková | 99 | TJ Šumperk | 08.86 | |||||||||||||||
18 | Jitka MrozkováJitka Mrozková | 99 | AK Olomouc | 08.98 | |||||||||||||||
19 | Monika DvořákováMonika Dvořáková | 00 | AC Prostějov | 09.09 | |||||||||||||||
20 | Markéta ChoráMarkéta Chorá | 01 | SK Přerov | 09.16 | |||||||||||||||
21 | Jana DvořákováJana Dvořáková | 01 | SK Hranice | 09.22 | |||||||||||||||
22 | Dominika ŠimkováDominika Šimková | 02 | SK Hranice | 09.23 | |||||||||||||||
23 | Sára TrojkováSára Trojková | 99 | SK Přerov | 09.26 | |||||||||||||||
24 | Adéla BřezovskáAdéla Březovská | 01 | TJ Šumperk | 09.32 | |||||||||||||||
25 | Michaela SoldánováMichaela Soldánová | 99 | AK Olomouc | 09.45 | |||||||||||||||
26 | Valerie RenotiéreValerie Renotiére | 00 | AK Olomouc | 09.58 | |||||||||||||||
27 | Tereza ŠterclováTereza Šterclová | 01 | AK Šternberk | 09.61 | |||||||||||||||
28 | Katka KumstátováKatka Kumstátová | 02 | AC Prostějov | 09.89 | |||||||||||||||
29= | Aneta TrojkováAneta Trojková | 04 | SK Přerov | 10.06 | |||||||||||||||
29= | Alena PodešvováAlena Podešvová | 01 | TJ Sokol Nová Hradečná | 10.06 | |||||||||||||||
31 | Klára HýbnerováKlára Hýbnerová | 04 | TJ Uničov | 10.22 | |||||||||||||||
32 | Dominika HrbkováDominika Hrbková | 02 | SK Přerov | 10.29 | |||||||||||||||
MS | Viktorie BednářováViktorie Bednářová | 98 | TJ Šumperk | 08.57 | |||||||||||||||
Celkem 33 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lubomír BezděkLubomír Bezděk | 02 | SK Hranice | 10.66 | |||||||||||||||
2 | Antonín ZbrožekAntonín Zbrožek | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 10.89 | |||||||||||||||
3 | Marek JančaMarek Janča | 02 | SK Přerov | 12.50 | |||||||||||||||
4 | Tomáš MacounTomáš Macoun | 03 | TJ Uničov | 12.52 | |||||||||||||||
5 | Jan KadalaJan Kadala | 04 | SK Přerov | 15.10 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdenek SmrčekZdenek Smrček | 01 | TJ Uničov | 10.45 | |||||||||||||||
2 | Matěj HnilicaMatěj Hnilica | 01 | AK Olomouc | 10.71 | |||||||||||||||
3 | Adam KupkaAdam Kupka | 01 | AK Šternberk | 11.07 | |||||||||||||||
4 | Václav BednarskýVáclav Bednarský | 01 | TJ Šumperk | 11.16 | |||||||||||||||
5 | Antonín BrtníkAntonín Brtník | 01 | AK Olomouc | 11.42 | |||||||||||||||
6 | Vilém ČechVilém Čech | 00 | AK Šternberk | 12.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ŠarníkMatěj Šarník | 99 | AK Šternberk | 09.71 | 5.50 | ||||||||||||||
2 | Dominik HorkýDominik Horký | 99 | AK Olomouc | 10.01 | |||||||||||||||
3 | Jakub IlčíkJakub Ilčík | 99 | AK Olomouc | 10.28 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal | 99 | TJ Šumperk | 10.35 | |||||||||||||||
5 | Lukáš BílekLukáš Bílek | 99 | AC Prostějov | 10.36 | |||||||||||||||
6 | Milan IlčíkMilan Ilčík | 99 | AK Olomouc | 10.45 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 09.33 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KadlaOndřej Kadla | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 09.84 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | David ŠpůrekDavid Špůrek | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 10.20 | |||||||||||||||
4 | Ondřej ŠvábOndřej Šváb | 00 | TJ Šumperk | 10.24 | |||||||||||||||
5 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | SK Hranice | 10.30 | |||||||||||||||
6 | Jan BergerJan Berger | 00 | AK Olomouc | 11.40 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal | 00 | AC Prostějov | 10.39 | |||||||||||||||
2 | Jan SloukaJan Slouka | 00 | AK Olomouc | 10.57 | |||||||||||||||
3 | Adam VinklárekAdam Vinklárek | 00 | SK Hranice | 10.84 | |||||||||||||||
4 | Jan KutalJan Kutal | 00 | TJ Šumperk | 10.98 | |||||||||||||||
5 | Michal PetrMichal Petr | 00 | TJ Uničov | 11.33 | |||||||||||||||
Jakub SedlaříkJakub Sedlařík | 00 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | AK Olomouc | 09.70 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš AndrysTomáš Andrys | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 09.71 | 5.50 | ||||||||||||||
3 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | AK Olomouc | 09.91 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš NovákLukáš Novák | 01 | AK Olomouc | 10.81 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KumstátOndřej Kumstát | 01 | AC Prostějov | 11.18 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠedivýJan Šedivý | 00 | AC Prostějov | 12.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš MacháčekTomáš Macháček | 01 | TJ Uničov | 09.72 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Václav VozákVáclav Vozák | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 09.99 | |||||||||||||||
3 | Jan HandlJan Handl | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 10.02 | |||||||||||||||
4 | Štěpán ŘezníčekŠtěpán Řezníček | 01 | AK Olomouc | 11.79 | |||||||||||||||
5 | Vít CharvátVít Charvát | 01 | AK Šternberk | 11.86 | |||||||||||||||
6 | Martin KadalaMartin Kadala | 01 | SK Přerov | 12.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | SK Přerov | 10.54 | |||||||||||||||
2 | Jan TichýJan Tichý | 02 | AK Šternberk | 10.59 | |||||||||||||||
3 | Martin PaszMartin Pasz | 02 | SK Přerov | 11.48 | |||||||||||||||
4 | František RezekFrantišek Rezek | 01 | SK Přerov | 11.88 | |||||||||||||||
5 | Matouš SpáčilMatouš Spáčil | 02 | SK Přerov | 11.98 | |||||||||||||||
6 | Stanislav HýbnerStanislav Hýbner | 01 | TJ Uničov | 12.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FtáčníkJakub Ftáčník | 99 | AC Prostějov | 09.39 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš ZáhoraTomáš Záhora | 99 | AK Šternberk | 09.42 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Jan NavrátilJan Navrátil | 99 | AK Olomouc | 10.09 | |||||||||||||||
4 | Jan WeidingerJan Weidinger | 99 | AK Olomouc | 10.49 | |||||||||||||||
5 | Marek FrömelMarek Frömel | 99 | TJ Uničov | 10.90 | |||||||||||||||
6 | František MužnýFrantišek Mužný | 99 | AK Olomouc | 10.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš HrňaAleš Hrňa | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 09.79 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Filip SloukaFilip Slouka | 99 | AC Prostějov | 09.94 | |||||||||||||||
3 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | SK Přerov | 10.52 | |||||||||||||||
4 | Petr KomínekPetr Komínek | 01 | TJ Šumperk | 10.64 | |||||||||||||||
5 | Tomáš MíčekTomáš Míček | 99 | SK Přerov | 12.13 | |||||||||||||||
6 | Jan HostašaJan Hostaša | 99 | SK Přerov | 13.58 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol HyánkováNikol Hyánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 10.91 | |||||||||||||||
2 | Barbora VobořilováBarbora Vobořilová | 99 | TJ Šumperk | 10.95 | |||||||||||||||
3 | Sára KolomazníkováSára Kolomazníková | 00 | SK Přerov | 11.21 | |||||||||||||||
4 | Kateřina SládkováKateřina Sládková | 00 | AK Olomouc | 11.68 | |||||||||||||||
5 | Karolína KlímováKarolína Klímová | 99 | AC Prostějov | 11.76 | |||||||||||||||
6 | Vendula SkoupáVendula Skoupá | 00 | AK Šternberk | 12.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Silvie ŠvubováSilvie Švubová | 99 | AK Olomouc | 09.94 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Andrea NedělníkováAndrea Nedělníková | 00 | TJ Šumperk | 10.97 | |||||||||||||||
3 | Eliška PetrováEliška Petrová | 02 | TJ Sokol Nová Hradečná | 11.46 | |||||||||||||||
4 | Barbora JeřábkováBarbora Jeřábková | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 11.53 | |||||||||||||||
MS | Adéla ČečmanováAdéla Čečmanová | 98 | AC Prostějov | 10.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára KučerováBára Kučerová | 01 | AK Šternberk | 10.20 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola MaršováNikola Maršová | 99 | AK Šternberk | 10.65 | |||||||||||||||
3 | Martina DostálováMartina Dostálová | 00 | AK Olomouc | 10.80 | |||||||||||||||
4 | Jana DvořákováJana Dvořáková | 01 | SK Hranice | 11.22 | |||||||||||||||
5 | Adéla BřezovskáAdéla Březovská | 01 | TJ Šumperk | 11.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika KrčmářováDominika Krčmářová | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 09.76 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Sarah JanulíkováSarah Janulíková | 99 | AK Šternberk | 10.02 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta CapkováAneta Capková | 99 | AK Olomouc | 10.41 | |||||||||||||||
4 | Berenika IndruchováBerenika Indruchová | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 10.76 | |||||||||||||||
5 | Adéla KunderováAdéla Kunderová | 01 | TJ Šumperk | 11.82 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Agáta ŠoborováAgáta Šoborová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | 09.95 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula FoukalováVendula Foukalová | 99 | AK Šternberk | 10.10 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Magdalena KrižanováMagdalena Križanová | 99 | SK Hranice | 10.68 | |||||||||||||||
4 | Eliška LarvováEliška Larvová | 99 | AC Prostějov | 10.90 | |||||||||||||||
5 | Anežka KrausováAnežka Krausová | 99 | AK Olomouc | 11.04 | |||||||||||||||
6 | Lucie FormánkováLucie Formánková | 99 | TJ Šumperk | 11.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HandlováDominika Handlová | 99 | AK Šternberk | 10.15 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza GalkováTereza Galková | 99 | AK Olomouc | 10.26 | |||||||||||||||
3 | Sabina KozákováSabina Kozáková | 99 | TJ Šumperk | 10.30 | |||||||||||||||
4 | Dominika HrbkováDominika Hrbková | 02 | SK Přerov | 12.27 | |||||||||||||||
5 | Krystýna PodjuklováKrystýna Podjuklová | 03 | SK Hranice | 12.79 | |||||||||||||||
Markéta ŠovanováMarkéta Šovanová | 99 | SKM Valašské Meziříčí | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alžběta MankoveckáAlžběta Mankovecká | 99 | AK Olomouc | 09.41 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Anežka PukyšováAnežka Pukyšová | 99 | TJ Šumperk | 10.40 | |||||||||||||||
3 | Natálie VaňkováNatálie Vaňková | 00 | SK Hranice | 10.87 | |||||||||||||||
4 | Markéta ChoráMarkéta Chorá | 01 | SK Přerov | 11.13 | |||||||||||||||
5 | Adéla ŠmelcelováAdéla Šmelcelová | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 11.47 | |||||||||||||||
6 | Sabina DunajskáSabina Dunajská | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 11.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina PavelkováKateřina Pavelková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 10.95 | |||||||||||||||
2 | Terezie KopcováTerezie Kopcová | 00 | SK Přerov | 11.07 | |||||||||||||||
3 | Katka KumstátováKatka Kumstátová | 02 | AC Prostějov | 11.50 | |||||||||||||||
4 | Kateřina LipkováKateřina Lipková | 03 | TJ Sokol Nová Hradečná | 12.47 | |||||||||||||||
5 | Ema KneifelováEma Kneifelová | 02 | AK Šternberk | 12.84 | |||||||||||||||
6 | Aneta TrojkováAneta Trojková | 04 | SK Přerov | 13.28 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora RykalováBarbora Rykalová | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 10.90 | |||||||||||||||
2 | Šárka TomkováŠárka Tomková | 99 | TJ Šumperk | 10.94 | |||||||||||||||
3 | Veronika BudařováVeronika Budařová | 01 | SK Přerov | 11.21 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠterclováTereza Šterclová | 01 | AK Šternberk | 11.67 | |||||||||||||||
5 | Veronika ŠkrkánkováVeronika Škrkánková | 02 | AC Prostějov | 11.75 | |||||||||||||||
6 | Eva KonečnáEva Konečná | 00 | SK Přerov | 12.57 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona LosertováSimona Losertová | 99 | SK Hranice | 08.94 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 99 | AK Olomouc | 10.14 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina FučkováKateřina Fučková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 10.82 | |||||||||||||||
4 | Nicol ValentováNicol Valentová | 99 | AK Šternberk | 10.87 | |||||||||||||||
5 | Barbora ŽáčkováBarbora Žáčková | 01 | TJ Uničov | 11.38 | |||||||||||||||
6 | Natálie KoskováNatálie Kosková | 03 | SK Přerov | 12.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela HrbkováGabriela Hrbková | 99 | SK Přerov | 10.95 | |||||||||||||||
2 | Tereza StaňkováTereza Staňková | 00 | TJ Šumperk | 11.01 | |||||||||||||||
3 | Marie KostelnáMarie Kostelná | 01 | TJ Sokol Nová Hradečná | 11.19 | |||||||||||||||
4 | Katka KošťálováKatka Košťálová | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 11.45 | |||||||||||||||
5 | Dominika ŠimkováDominika Šimková | 02 | SK Hranice | 11.88 | |||||||||||||||
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 01 | AC Prostějov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HastíkováBarbora Hastíková | 99 | SK Přerov | 2:11.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nela MichutováNela Michutová | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 2:11.27 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Sarah JanulíkováSarah Janulíková | 99 | AK Šternberk | 2:13.66 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka HankováLenka Hanková | 99 | AK Šternberk | 2:15.68 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Anna SiskováAnna Sisková | 01 | AK Olomouc | 2:16.15 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Sabina KozákováSabina Kozáková | 99 | TJ Šumperk | 2:21.83 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Marie KostelnáMarie Kostelná | 01 | TJ Sokol Nová Hradečná | 2:25.93 | |||||||||||||||
8 | Terezie KopcováTerezie Kopcová | 00 | SK Přerov | 2:32.76 | |||||||||||||||
9 | Anna VondrůAnna Vondrů | 00 | AK Olomouc | 2:47.03 | |||||||||||||||
10 | Sára TrojkováSára Trojková | 99 | SK Přerov | 3:00.94 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HeřmanovskáHana Heřmanovská | 00 | TJ Uničov | 2:12.75 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Berenika IndruchováBerenika Indruchová | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2:23.59 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa VrubelováDenisa Vrubelová | 01 | TJ Uničov | 2:24.40 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KorgerováKateřina Korgerová | 01 | TJ Šumperk | 2:25.66 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 01 | AC Prostějov | 2:25.74 | |||||||||||||||
6 | Kateřina FučkováKateřina Fučková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2:26.11 | |||||||||||||||
7 | Sabina DunajskáSabina Dunajská | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 2:27.04 | |||||||||||||||
8 | Vendula SkoupáVendula Skoupá | 00 | AK Šternberk | 2:31.14 | |||||||||||||||
9 | Kateřina SamuelováKateřina Samuelová | 00 | AK Olomouc | 2:33.66 | |||||||||||||||
MS | Adéla ČečmanováAdéla Čečmanová | 98 | AC Prostějov | 2:17.02 | |||||||||||||||
Natálie KoskováNatálie Kosková | 03 | SK Přerov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ZáhoraTomáš Záhora | 99 | AK Šternberk | 2:52.48 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Erik ŠemetErik Šemet | 99 | AK Šternberk | 2:55.88 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Mojmír ChytilMojmír Chytil | 99 | AC Prostějov | 2:57.94 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Petr KašparPetr Kašpar | 99 | TJ Šumperk | 3:01.14 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel TrčkaDaniel Trčka | 99 | AC Prostějov | 3:02.36 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Dominik HorkýDominik Horký | 99 | AK Olomouc | 3:02.80 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub FtáčníkJakub Ftáčník | 99 | AC Prostějov | 3:05.05 | |||||||||||||||
8 | Ondřej ŠvábOndřej Šváb | 00 | TJ Šumperk | 3:05.34 | |||||||||||||||
9 | Adam KopecAdam Kopec | 99 | SK Přerov | 3:06.42 | |||||||||||||||
10 | Petr NěmecPetr Němec | 99 | AK Olomouc | 3:06.78 | |||||||||||||||
11 | Petr ŠupaPetr Šupa | 99 | TJ Šumperk | 3:12.04 | |||||||||||||||
12 | Radim PlškoRadim Plško | 01 | SK Přerov | 3:17.94 | |||||||||||||||
13 | Štěpán DoležalŠtěpán Doležal | 99 | SK Přerov | 3:20.25 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil | 01 | AK Olomouc | 2:49.54 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MacháčekTomáš Macháček | 01 | TJ Uničov | 2:52.79 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš AndrysTomáš Andrys | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 2:52.80 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | TJ Uničov | 2:59.23 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | David ŠpůrekDavid Špůrek | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 3:04.52 | |||||||||||||||
6 | Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík | 00 | SK Hranice | 3:05.61 | |||||||||||||||
7 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 00 | SK Hranice | 3:06.67 | |||||||||||||||
8 | Adam KupkaAdam Kupka | 01 | AK Šternberk | 3:13.79 | |||||||||||||||
9 | Jakub ChlupJakub Chlup | 01 | AK Olomouc | 3:14.37 | |||||||||||||||
10 | František KutálekFrantišek Kutálek | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3:16.52 | |||||||||||||||
11 | Ondřej NavrátilOndřej Navrátil | 01 | SK Přerov | 3:26.63 | |||||||||||||||
12 | Václav VozákVáclav Vozák | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 3:30.49 | |||||||||||||||
13 | Petr KomínekPetr Komínek | 01 | TJ Šumperk | 3:34.66 | |||||||||||||||
14 | Filip VoženílekFilip Voženílek | 00 | SK Přerov | 3:36.69 | |||||||||||||||
15 | Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník | 03 | SK Přerov | 3:38.93 | |||||||||||||||
16 | Rostislav MedvědRostislav Medvěd | 02 | SK Přerov | 3:52.41 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
4 x 60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šemet, Mašek, Záhora, Šarník Šemet, Mašek, Záhora, Šarník | AK Šternberk | 38.43 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Kňáva, Navrátil, Pospíšil, Weidinger Kňáva, Navrátil, Pospíšil, Weidinger | AK Olomouc | 38.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Kašpar, Sedláček, Vavruša, Šupa Kašpar, Sedláček, Vavruša, Šupa | TJ Šumperk | 39.49 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Šenkeřík, Vinklárek, Vrbka, Dvořák Šenkeřík, Vinklárek, Vrbka, Dvořák | SK Hranice | 40.41 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Macháček, Žaloudík, Hybner, Fömel Macháček, Žaloudík, Hybner, Fömel | TJ Uničov | 43.14 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Míček, Balcárek, Doležal ,Voženílek Míček, Balcárek, Doležal ,Voženílek | SK Přerov | 43.25 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kadla, Hrňa, Kutálek, Zbrožek Kadla, Hrňa, Kutálek, Zbrožek | SKM Valašské Meziříčí | 38.83 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Križan, Kocián, Žůrek, Bezděk Križan, Kocián, Žůrek, Bezděk | SK Hranice | 43.80 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | Kupka, Tichý, Charvát, Czabe Kupka, Tichý, Charvát, Czabe | AK Šternberk | 44.39 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | Čapka,Hnilica,Látal,Tůma Čapka,Hnilica,Látal,Tůma | AK Olomouc | 44.41 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | Navrátil,Rezek,Trojek,Kolomazník Navrátil,Rezek,Trojek,Kolomazník | SK Přerov | 44.93 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galková, Gieselová, Mankovecká, Švubová Galková, Gieselová, Mankovecká, Švubová | AK Olomouc | 37.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Vobořilová, Pukyšová, Kozáková, Horová Vobořilová, Pukyšová, Kozáková, Horová | TJ Šumperk | 40.60 | 7.00 | |||||||||||||||
3 | Vrubelová, Heřmanovská, Hýbnerová, Žáčková Vrubelová, Heřmanovská, Hýbnerová, Žáčková | TJ Uničov | 43.44 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | Veselá, Kuželová A+V, Dvořáková Veselá, Kuželová A+V, Dvořáková | AC Prostějov | 44.05 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | Bartošíková, Križanová, Ondruchová, Vaňoková Bartošíková, Križanová, Ondruchová, Vaňoková | SK Hranice | 44.15 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šoborová, Krčmářová, Rykalová, Michutová Šoborová, Krčmářová, Rykalová, Michutová | SKM Valašské Meziříčí | 38.47 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Dostálová, Novotná, Sisková, Soldánová Dostálová, Novotná, Sisková, Soldánová | AK Olomouc | 40.41 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Kučerová, Janulíková, Hanková, Valentová Kučerová, Janulíková, Hanková, Valentová | AK Šternberk | 41.10 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | Hrbková, Hastíková, Kolomazníková, Kopcová Hrbková, Hastíková, Kolomazníková, Kopcová | SK Přerov | 41.89 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Kostelná, Lipková, Petrová, Cikrytová Kostelná, Lipková, Petrová, Cikrytová | TJ Sokol Nová Hradečná | 47.86 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aleš HrňaAleš Hrňa
SKM Valašské Meziříčí |
99 | 4.01 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Václav VozákVáclav Vozák
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 3.84 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš ZáhoraTomáš Záhora
AK Šternberk |
99 | 3.81 | 8.00 | |||||||||||||||
4= |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 3.80 | 7.00 | |||||||||||||||
4= |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 3.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ Šumperk |
99 | 3.78 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominik HorkýDominik Horký
AK Olomouc |
99 | 3.76 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal
TJ Šumperk |
99 | 3.74 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC Prostějov |
99 | 3.73 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Mojmír ChytilMojmír Chytil
AC Prostějov |
99 | 3.70 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Petr HavierPetr Havier
AC Prostějov |
99 | 3.65 | ||||||||||||||||
12 |
David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 3.61 | ||||||||||||||||
13 |
Filip SloukaFilip Slouka
AC Prostějov |
99 | 3.60 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš AndrysTomáš Andrys
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 3.57 | ||||||||||||||||
15 |
Adam KopecAdam Kopec
SK Přerov |
99 | 3.55 | ||||||||||||||||
16 |
Patrik SedláčekPatrik Sedláček
TJ Šumperk |
99 | 3.52 | ||||||||||||||||
17 |
Jan NavrátilJan Navrátil
AK Olomouc |
99 | 3.47 | ||||||||||||||||
18 |
Vojtěch CzabeVojtěch Czabe
AK Šternberk |
99 | 3.43 | ||||||||||||||||
19 |
Jakub SedlaříkJakub Sedlařík
AK Olomouc |
00 | 3.42 | ||||||||||||||||
20 |
Jaromír ŠenkeříkJaromír Šenkeřík
SK Hranice |
00 | 3.40 | ||||||||||||||||
21 |
Adam VinklárekAdam Vinklárek
SK Hranice |
00 | 3.39 | ||||||||||||||||
22= |
Milan IlčíkMilan Ilčík
AK Olomouc |
99 | 3.38 | ||||||||||||||||
22= |
Ondřej ŠvábOndřej Šváb
TJ Šumperk |
00 | 3.38 | ||||||||||||||||
24 |
Jan HandlJan Handl
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 3.37 | ||||||||||||||||
25 |
Ondřej VrbkaOndřej Vrbka
SK Hranice |
00 | 3.33 | ||||||||||||||||
26 |
Martin TůmaMartin Tůma
AK Olomouc |
99 | 3.31 | ||||||||||||||||
27 |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
AK Olomouc |
01 | 3.30 | ||||||||||||||||
28 |
Zdenek SmrčekZdenek Smrček
TJ Uničov |
01 | 3.28 | ||||||||||||||||
29 |
Pavel RygelPavel Rygel
AK Olomouc |
99 | 3.27 | ||||||||||||||||
30= |
Petr NěmecPetr Němec
AK Olomouc |
99 | 3.26 | ||||||||||||||||
30= |
Matěj HnilicaMatěj Hnilica
AK Olomouc |
01 | 3.26 | ||||||||||||||||
30= |
Jakub IlčíkJakub Ilčík
AK Olomouc |
99 | 3.26 | ||||||||||||||||
33 |
Petr KomínekPetr Komínek
TJ Šumperk |
01 | 3.25 | ||||||||||||||||
34 |
Petr ŠupaPetr Šupa
TJ Šumperk |
99 | 3.24 | ||||||||||||||||
35 |
Ondřej KumstátOndřej Kumstát
AC Prostějov |
01 | 3.18 | ||||||||||||||||
36 |
Jan BergerJan Berger
AK Olomouc |
00 | 3.16 | ||||||||||||||||
37= |
Jan SloukaJan Slouka
AK Olomouc |
00 | 3.14 | ||||||||||||||||
37= |
Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK Olomouc |
00 | 3.14 | ||||||||||||||||
39 |
Jakub HolíkJakub Holík
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 3.13 | ||||||||||||||||
40= |
František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc |
99 | 3.12 | ||||||||||||||||
40= |
František KutálekFrantišek Kutálek
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 3.12 | ||||||||||||||||
40= |
Radim PlškoRadim Plško
SK Přerov |
01 | 3.12 | ||||||||||||||||
43 |
Antonín ZbrožekAntonín Zbrožek
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 3.04 | ||||||||||||||||
44 |
Štěpán ŘezníčekŠtěpán Řezníček
AK Olomouc |
01 | 3.03 | ||||||||||||||||
45 |
Vít FrömmelVít Frömmel
AK Olomouc |
99 | 3.01 | ||||||||||||||||
46= |
Tomáš TrojekTomáš Trojek
SK Přerov |
01 | 3.00 | ||||||||||||||||
46= |
Jan ŠedivýJan Šedivý
AC Prostějov |
00 | 3.00 | ||||||||||||||||
48 |
Štěpán DoležalŠtěpán Doležal
SK Přerov |
99 | 2.96 | ||||||||||||||||
49 |
Lukáš BílekLukáš Bílek
AC Prostějov |
99 | 2.93 | ||||||||||||||||
50= |
Jan TichýJan Tichý
AK Šternberk |
02 | 2.90 | ||||||||||||||||
50= |
Antonín BrtníkAntonín Brtník
AK Olomouc |
01 | 2.90 | ||||||||||||||||
50= |
Václav BednarskýVáclav Bednarský
TJ Šumperk |
01 | 2.90 | ||||||||||||||||
50= |
Martin VítaMartin Víta
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 2.90 | ||||||||||||||||
54 |
Jiří BalcárekJiří Balcárek
SK Přerov |
99 | 2.87 | ||||||||||||||||
55 |
Vítězslav HalíkVítězslav Halík
AK Olomouc |
00 | 2.81 | ||||||||||||||||
56 |
Martin BelfínMartin Belfín
AK Olomouc |
00 | 2.79 | ||||||||||||||||
57 |
Jiří ŽůrekJiří Žůrek
SK Hranice |
02 | 2.73 | ||||||||||||||||
58 |
Martin PaszMartin Pasz
SK Přerov |
02 | 2.70 | ||||||||||||||||
59 |
František RezekFrantišek Rezek
SK Přerov |
01 | 2.64 | ||||||||||||||||
60 |
Marek JančaMarek Janča
SK Přerov |
02 | 2.58 | ||||||||||||||||
61 |
Jan HostašaJan Hostaša
SK Přerov |
99 | 2.54 | ||||||||||||||||
62 |
Stanislav HýbnerStanislav Hýbner
TJ Uničov |
01 | 2.50 | ||||||||||||||||
63= |
Martin KadalaMartin Kadala
SK Přerov |
01 | 2.48 | ||||||||||||||||
63= |
Matouš SpáčilMatouš Spáčil
SK Přerov |
02 | 2.48 | ||||||||||||||||
65 |
Jiří LátalJiří Látal
AK Olomouc |
01 | 2.47 | ||||||||||||||||
66 |
Ondřej TichýOndřej Tichý
AK Šternberk |
02 | 2.10 | ||||||||||||||||
67 |
Tomáš MacounTomáš Macoun
TJ Uničov |
03 | 1.90 | ||||||||||||||||
68 |
Jan KadalaJan Kadala
SK Přerov |
04 | 1.85 | ||||||||||||||||
Celkem 68 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona LosertováSimona Losertová
SK Hranice |
99 | 4.23 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Alžběta MankoveckáAlžběta Mankovecká
AK Olomouc |
99 | 4.12 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SKM Valašské Meziříčí |
99 | 4.05 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Silvie ŠvubováSilvie Švubová
AK Olomouc |
99 | 3.91 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Olomouc |
99 | 3.82 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikol HyánkováNikol Hyánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 3.81 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora VobořilováBarbora Vobořilová
TJ Šumperk |
99 | 3.78 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Natálie VaňkováNatálie Vaňková
SK Hranice |
00 | 3.72 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora HastíkováBarbora Hastíková
SK Přerov |
99 | 3.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vendula FoukalováVendula Foukalová
AK Šternberk |
99 | 3.68 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Hana HeřmanovskáHana Heřmanovská
TJ Uničov |
00 | 3.60 | ||||||||||||||||
12 |
Nela MichutováNela Michutová
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 3.55 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza GalkováTereza Galková
AK Olomouc |
99 | 3.51 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza ZachrdlováTereza Zachrdlová
SKM Valašské Meziříčí |
99 | 3.47 | ||||||||||||||||
15 |
Markéta ŠovanováMarkéta Šovanová
SKM Valašské Meziříčí |
99 | 3.46 | ||||||||||||||||
16 |
Karolína KlímováKarolína Klímová
AC Prostějov |
99 | 3.45 | ||||||||||||||||
17 |
Gabriela HrbkováGabriela Hrbková
SK Přerov |
99 | 3.44 | ||||||||||||||||
18 |
Martina DostálováMartina Dostálová
AK Olomouc |
00 | 3.40 | ||||||||||||||||
19 |
Dominika HandlováDominika Handlová
AK Šternberk |
99 | 3.35 | ||||||||||||||||
20= |
Bára KučerováBára Kučerová
AK Šternberk |
01 | 3.34 | ||||||||||||||||
20= |
Zuzana SoldánováZuzana Soldánová
AK Olomouc |
99 | 3.34 | ||||||||||||||||
20= |
Dominika KrčmářováDominika Krčmářová
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 3.34 | ||||||||||||||||
23 |
Anežka PukyšováAnežka Pukyšová
TJ Šumperk |
99 | 3.27 | ||||||||||||||||
24 |
Aneta BartošíkováAneta Bartošíková
SK Hranice |
99 | 3.25 | ||||||||||||||||
25 |
Andrea NedělníkováAndrea Nedělníková
TJ Šumperk |
00 | 3.24 | ||||||||||||||||
26= |
Denisa VrubelováDenisa Vrubelová
TJ Uničov |
01 | 3.22 | ||||||||||||||||
26= |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
01 | 3.22 | ||||||||||||||||
28= |
Jana DvořákováJana Dvořáková
SK Hranice |
01 | 3.20 | ||||||||||||||||
28= |
Aneta KuželováAneta Kuželová
AC Prostějov |
00 | 3.20 | ||||||||||||||||
28= |
Kateřina SládkováKateřina Sládková
AK Olomouc |
00 | 3.20 | ||||||||||||||||
31 |
Aneta CapkováAneta Capková
AK Olomouc |
99 | 3.19 | ||||||||||||||||
32 |
Barbora RykalováBarbora Rykalová
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 3.18 | ||||||||||||||||
33 |
Lenka HankováLenka Hanková
AK Šternberk |
99 | 3.16 | ||||||||||||||||
34 |
Sára KolomazníkováSára Kolomazníková
SK Přerov |
00 | 3.15 | ||||||||||||||||
35 |
Eliška LarvováEliška Larvová
AC Prostějov |
99 | 3.14 | ||||||||||||||||
36 |
Kateřina PavelkováKateřina Pavelková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 3.13 | ||||||||||||||||
37 |
Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk |
00 | 3.08 | ||||||||||||||||
38 |
Jitka MrozkováJitka Mrozková
AK Olomouc |
99 | 3.06 | ||||||||||||||||
39 |
Anežka KrausováAnežka Krausová
AK Olomouc |
99 | 3.03 | ||||||||||||||||
40 |
Veronika KuželováVeronika Kuželová
AC Prostějov |
00 | 3.00 | ||||||||||||||||
41 |
Nikola MaršováNikola Maršová
AK Šternberk |
99 | 2.98 | ||||||||||||||||
42= |
Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
TJ Šumperk |
01 | 2.97 | ||||||||||||||||
42= |
Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Sokol Nová Hradečná |
02 | 2.97 | ||||||||||||||||
44 |
Anna HorováAnna Horová
TJ Šumperk |
01 | 2.92 | ||||||||||||||||
45 |
Kateřina FučkováKateřina Fučková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 2.89 | ||||||||||||||||
46 |
Lucie FormánkováLucie Formánková
TJ Šumperk |
99 | 2.87 | ||||||||||||||||
47 |
Vendula SkoupáVendula Skoupá
AK Šternberk |
00 | 2.86 | ||||||||||||||||
48 |
Nicol ValentováNicol Valentová
AK Šternberk |
99 | 2.83 | ||||||||||||||||
49 |
Markéta ChoráMarkéta Chorá
SK Přerov |
01 | 2.82 | ||||||||||||||||
50= |
Veronika BudařováVeronika Budařová
SK Přerov |
01 | 2.80 | ||||||||||||||||
50= |
Adéla ŠmelcelováAdéla Šmelcelová
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 2.80 | ||||||||||||||||
50= |
Barbora JeřábkováBarbora Jeřábková
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 2.80 | ||||||||||||||||
53 |
Adéla CikrytováAdéla Cikrytová
TJ Sokol Nová Hradečná |
00 | 2.78 | ||||||||||||||||
54 |
Katka KošťálováKatka Košťálová
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 2.75 | ||||||||||||||||
55 |
Valerie RenotiéreValerie Renotiére
AK Olomouc |
00 | 2.71 | ||||||||||||||||
56 |
Katka KumstátováKatka Kumstátová
AC Prostějov |
02 | 2.70 | ||||||||||||||||
57 |
Monika DvořákováMonika Dvořáková
AC Prostějov |
00 | 2.69 | ||||||||||||||||
58 |
Anna VondrůAnna Vondrů
AK Olomouc |
00 | 2.67 | ||||||||||||||||
59 |
Sabina DunajskáSabina Dunajská
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 2.65 | ||||||||||||||||
60 |
Dominika ŠimkováDominika Šimková
SK Hranice |
02 | 2.60 | ||||||||||||||||
61 |
Sára TrojkováSára Trojková
SK Přerov |
99 | 2.56 | ||||||||||||||||
62 |
Dominika HrbkováDominika Hrbková
SK Přerov |
02 | 2.55 | ||||||||||||||||
63 |
Veronika ŠkrkánkováVeronika Škrkánková
AC Prostějov |
02 | 2.43 | ||||||||||||||||
64 |
Tereza ŠterclováTereza Šterclová
AK Šternberk |
01 | 2.40 | ||||||||||||||||
65 |
Natálie KoskováNatálie Kosková
SK Přerov |
03 | 2.38 | ||||||||||||||||
66 |
Kateřina LollkováKateřina Lollková
TJ Sokol Nová Hradečná |
01 | 2.27 | ||||||||||||||||
67 |
Aneta TrojkováAneta Trojková
SK Přerov |
04 | 2.09 | ||||||||||||||||
MS |
Adéla ČečmanováAdéla Čečmanová
AC Prostějov |
98 | 3.56 | ||||||||||||||||
Celkem 68 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub FtáčníkJakub Ftáčník
AC Prostějov |
99 | 45.19 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 39.58 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek KřůmalMarek Křůmal
AK Olomouc |
00 | 39.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK Olomouc |
00 | 38.86 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Mojmír ChytilMojmír Chytil
AC Prostějov |
99 | 38.29 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš MašekTomáš Mašek
AK Šternberk |
99 | 37.84 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal VavrušaMichal Vavruša
TJ Šumperk |
99 | 37.67 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj ŠarníkMatěj Šarník
AK Šternberk |
99 | 37.62 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Daniel TrčkaDaniel Trčka
AC Prostějov |
99 | 37.50 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jiří KrižanJiří Križan
SK Hranice |
99 | 37.41 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Patrik SedláčekPatrik Sedláček
TJ Šumperk |
99 | 37.10 | ||||||||||||||||
12 |
Pavel KalčíkPavel Kalčík
AC Prostějov |
99 | 36.54 | ||||||||||||||||
13 |
Vojtěch StejskalVojtěch Stejskal
TJ Šumperk |
99 | 34.23 | ||||||||||||||||
14 |
Petr HavierPetr Havier
AC Prostějov |
99 | 32.62 | ||||||||||||||||
15 |
Petr NěmecPetr Němec
AK Olomouc |
99 | 32.60 | ||||||||||||||||
16 |
Filip VoženílekFilip Voženílek
SK Přerov |
00 | 31.85 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub HolíkJakub Holík
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 30.66 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub IlčíkJakub Ilčík
AK Olomouc |
99 | 30.21 | ||||||||||||||||
19 |
Milan IlčíkMilan Ilčík
AK Olomouc |
99 | 29.99 | ||||||||||||||||
20 |
Michal PetrMichal Petr
TJ Uničov |
00 | 28.92 | ||||||||||||||||
21 |
Dominik ŠebotaDominik Šebota
TJ Uničov |
99 | 28.58 | ||||||||||||||||
22 |
Luděk KocánLuděk Kocán
SK Hranice |
00 | 28.20 | ||||||||||||||||
23 |
Vít FrömmelVít Frömmel
AK Olomouc |
99 | 27.55 | ||||||||||||||||
24 |
Josef VeselýJosef Veselý
TJ Uničov |
99 | 27.51 | ||||||||||||||||
25 |
Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
TJ Uničov |
01 | 27.26 | ||||||||||||||||
26 |
Martin TůmaMartin Tůma
AK Olomouc |
99 | 26.90 | ||||||||||||||||
27 |
Jan HandlJan Handl
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 25.92 | ||||||||||||||||
28 |
Jan ČapkaJan Čapka
AK Olomouc |
00 | 25.32 | ||||||||||||||||
29 |
Lukáš NovákLukáš Novák
AK Olomouc |
01 | 25.30 | ||||||||||||||||
30 |
Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
SK Přerov |
03 | 24.82 | ||||||||||||||||
31 |
Tomáš TrojekTomáš Trojek
SK Přerov |
01 | 24.42 | ||||||||||||||||
32 |
Pavel RygelPavel Rygel
AK Olomouc |
99 | 24.12 | ||||||||||||||||
33 |
Jakub SedlaříkJakub Sedlařík
AK Olomouc |
00 | 24.07 | ||||||||||||||||
34 |
František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc |
99 | 23.84 | ||||||||||||||||
35 |
Jaroslav PospíchalJaroslav Pospíchal
AC Prostějov |
00 | 23.63 | ||||||||||||||||
36 |
Tomáš DitmarTomáš Ditmar
AK Olomouc |
01 | 21.85 | ||||||||||||||||
37 |
Vítězslav HalíkVítězslav Halík
AK Olomouc |
00 | 21.84 | ||||||||||||||||
38 |
Jiří LátalJiří Látal
AK Olomouc |
01 | 20.27 | ||||||||||||||||
39 |
Jan TichýJan Tichý
AK Šternberk |
02 | 19.98 | ||||||||||||||||
40 |
Jakub ChlupJakub Chlup
AK Olomouc |
01 | 18.09 | ||||||||||||||||
41 |
Martin BelfínMartin Belfín
AK Olomouc |
00 | 17.86 | ||||||||||||||||
42 |
Štěpán ŘezníčekŠtěpán Řezníček
AK Olomouc |
01 | 16.53 | ||||||||||||||||
43 |
Martin VítaMartin Víta
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 16.47 | ||||||||||||||||
44 |
Ondřej TichýOndřej Tichý
AK Šternberk |
02 | 14.54 | ||||||||||||||||
45 |
Rostislav MedvědRostislav Medvěd
SK Přerov |
02 | 14.08 | ||||||||||||||||
46 |
Vilém ČechVilém Čech
AK Šternberk |
00 | 12.70 | ||||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna SiskováAnna Sisková
AK Olomouc |
01 | 35.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška LarvováEliška Larvová
AC Prostějov |
99 | 30.71 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vendula FoukalováVendula Foukalová
AK Šternberk |
99 | 27.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Magdalena KrižanováMagdalena Križanová
SK Hranice |
99 | 26.85 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana SoldánováZuzana Soldánová
AK Olomouc |
99 | 26.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Simona LosertováSimona Losertová
SK Hranice |
99 | 25.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
AK Olomouc |
99 | 23.78 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina SamuelováKateřina Samuelová
AK Olomouc |
00 | 21.66 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora JeřábkováBarbora Jeřábková
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 21.62 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jitka MrozkováJitka Mrozková
AK Olomouc |
99 | 20.84 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk |
00 | 20.35 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela SoldánováMichaela Soldánová
AK Olomouc |
99 | 19.63 | ||||||||||||||||
13 |
Tereza ZachrdlováTereza Zachrdlová
SKM Valašské Meziříčí |
99 | 17.39 | ||||||||||||||||
14 |
Adéla BřezovskáAdéla Březovská
TJ Šumperk |
01 | 15.93 | ||||||||||||||||
15 |
Anna VondrůAnna Vondrů
AK Olomouc |
00 | 14.28 | ||||||||||||||||
16 |
Alena PodešvováAlena Podešvová
TJ Sokol Nová Hradečná |
01 | 14.01 | ||||||||||||||||
17 |
Eva KonečnáEva Konečná
SK Přerov |
00 | 13.88 | ||||||||||||||||
18 |
Lucie VeseláLucie Veselá
AC Prostějov |
99 | 13.13 | ||||||||||||||||
19 |
Ema KneifelováEma Kneifelová
AK Šternberk |
02 | 12.07 | ||||||||||||||||
20 |
Adéla KunderováAdéla Kunderová
TJ Šumperk |
01 | 11.82 | ||||||||||||||||
21 |
Kateřina LollkováKateřina Lollková
TJ Sokol Nová Hradečná |
01 | 08.82 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik ŠebotaDominik Šebota
TJ Uničov |
99 | 07.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš MašekTomáš Mašek
AK Šternberk |
99 | 06.75 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek KřůmalMarek Křůmal
AK Olomouc |
00 | 06.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš BílekLukáš Bílek
AC Prostějov |
99 | 06.25 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch CzabeVojtěch Czabe
AK Šternberk |
99 | 06.00 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Marek FrömelMarek Frömel
TJ Uničov |
99 | 05.75 | 5.00 | |||||||||||||||
6= |
Josef VeselýJosef Veselý
TJ Uničov |
99 | 05.75 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Jiří KrižanJiří Križan
SK Hranice |
99 | 05.50 | 3.00 | |||||||||||||||
8= |
Lukáš SvozilLukáš Svozil
AK Olomouc |
00 | 05.50 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Luděk KocánLuděk Kocán
SK Hranice |
00 | 05.50 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš DitmarTomáš Ditmar
AK Olomouc |
01 | 05.25 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš NovákLukáš Novák
AK Olomouc |
01 | 05.00 | ||||||||||||||||
13 |
Michal PetrMichal Petr
TJ Uničov |
00 | 04.75 | ||||||||||||||||
14= |
Jan ŠedivýJan Šedivý
AC Prostějov |
00 | 04.50 | ||||||||||||||||
14= |
Pavel RygelPavel Rygel
AK Olomouc |
99 | 04.50 | ||||||||||||||||
14= |
Vítězslav HalíkVítězslav Halík
AK Olomouc |
00 | 04.50 | ||||||||||||||||
14= |
Jakub ChlupJakub Chlup
AK Olomouc |
01 | 04.50 | ||||||||||||||||
18 |
Ondřej NavrátilOndřej Navrátil
SK Přerov |
01 | 04.25 | ||||||||||||||||
19= |
Jan HostašaJan Hostaša
SK Přerov |
99 | 04.00 | ||||||||||||||||
19= |
Jan BergerJan Berger
AK Olomouc |
00 | 04.00 | ||||||||||||||||
21= |
Martin PaszMartin Pasz
SK Přerov |
02 | 03.50 | ||||||||||||||||
21= |
Adam KupkaAdam Kupka
AK Šternberk |
01 | 03.50 | ||||||||||||||||
23 |
Rostislav MedvědRostislav Medvěd
SK Přerov |
02 | 03.00 | ||||||||||||||||
24 |
Martin KadalaMartin Kadala
SK Přerov |
01 | 02.50 | ||||||||||||||||
25 |
Vilém ČechVilém Čech
AK Šternberk |
00 | 02.25 | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (út, 11.5.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Šárka TomkováŠárka Tomková
TJ Šumperk |
99 | 07.25 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Nikola MaršováNikola Maršová
AK Šternberk |
99 | 06.25 | 9.00 | |||||||||||||||
3= |
Tereza OndruchováTereza Ondruchová
SK Hranice |
99 | 05.75 | 8.00 | |||||||||||||||
3= |
Aneta CapkováAneta Capková
AK Olomouc |
99 | 05.75 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lucie VeseláLucie Veselá
AC Prostějov |
99 | 05.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Karolína KlímováKarolína Klímová
AC Prostějov |
99 | 05.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Valerie RenotiéreValerie Renotiére
AK Olomouc |
00 | 04.75 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michaela SoldánováMichaela Soldánová
AK Olomouc |
99 | 04.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adéla CikrytováAdéla Cikrytová
TJ Sokol Nová Hradečná |
00 | 04.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Alena PodešvováAlena Podešvová
TJ Sokol Nová Hradečná |
01 | 03.75 | 1.00 | |||||||||||||||
10= |
Ema KneifelováEma Kneifelová
AK Šternberk |
02 | 03.75 | ||||||||||||||||
10= |
Veronika BudařováVeronika Budařová
SK Přerov |
01 | 03.75 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina LollkováKateřina Lollková
TJ Sokol Nová Hradečná |
01 | 03.50 | ||||||||||||||||
14= |
Kateřina LipkováKateřina Lipková
TJ Sokol Nová Hradečná |
03 | 03.25 | ||||||||||||||||
14= |
Eva KonečnáEva Konečná
SK Přerov |
00 | 03.25 | ||||||||||||||||
16 |
Klára HýbnerováKlára Hýbnerová
TJ Uničov |
04 | 03.00 | ||||||||||||||||
MS |
Viktorie BednářováViktorie Bednářová
TJ Šumperk |
98 | 07.50 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 092.00 | ||||||||||||||||
2 | AKSTE AKSTE | AK Šternberk | 083.50 | ||||||||||||||||
3 | PROST PROST | AC Prostějov | 079.00 | ||||||||||||||||
4 | SKMVM SKMVM | SKM Valašské Meziříčí | 051.50 | ||||||||||||||||
5 | UNICO UNICO | TJ Uničov | 041.00 | ||||||||||||||||
6 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 027.00 | ||||||||||||||||
7 | HRANI HRANI | SK Hranice | 014.00 | ||||||||||||||||
8 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 004.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Atletická přípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 122.00 | ||||||||||||||||
2 | HRANI HRANI | SK Hranice | 061.00 | ||||||||||||||||
3 | AKSTE AKSTE | AK Šternberk | 056.00 | ||||||||||||||||
4 | SKMVM SKMVM | SKM Valašské Meziříčí | 050.00 | ||||||||||||||||
5 | PROST PROST | AC Prostějov | 037.00 | ||||||||||||||||
6 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 030.00 | ||||||||||||||||
7 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 018.00 | ||||||||||||||||
8 | UNICO UNICO | TJ Uničov | 014.00 | ||||||||||||||||
9 | NOHRA NOHRA | TJ Sokol Nová Hradečná | 004.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |