2.kolo Středočeský Kp družstev starší žactvo
Kladno - Sletiště (11. - 11. 6. 2010)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.42 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.77 | |||||||||||||||
3 | David LepičDavid Lepič | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.01 | |||||||||||||||
4 | Lukáš HouškaLukáš Houška | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Dominik HavlinaDominik Havlina | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.18 | |||||||||||||||
6 | Matěj VejrMatěj Vejr | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.69 | |||||||||||||||
MB | Jan RajdlJan Rajdl | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.05 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.23 | |||||||||||||||
2 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.44 | |||||||||||||||
3 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | TJ Kavalier Sázava | 07.92 | |||||||||||||||
4 | Vít ŠkrétaVít Škréta | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.86 | |||||||||||||||
5 | František NovotnýFrantišek Novotný | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.91 | |||||||||||||||
6 | Jiří BartoníčekJiří Bartoníček | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.81 | |||||||||||||||
MB | Petr JelínekPetr Jelínek | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.29 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohumil DonátBohumil Donát | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.59 | |||||||||||||||
2 | Michal VášaMichal Váša | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.92 | |||||||||||||||
3 | Roman Balog Roman Balog | 95 | TJ Kavalier Sázava | 08.02 | |||||||||||||||
4 | Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.14 | |||||||||||||||
5 | Petr ZatřepálekPetr Zatřepálek | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Marek NovákMarek Novák | 96 | TJ Kavalier Sázava | 08.40 | |||||||||||||||
7 | Michal BartoníčekMichal Bartoníček | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.89 | |||||||||||||||
MB | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.72 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.52 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.53 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Bohumil DonátBohumil Donát | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.65 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.91 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | TJ Kavalier Sázava | 07.82 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Michal VášaMichal Váša | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.91 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Roman Balog Roman Balog | 95 | TJ Kavalier Sázava | 08.07 | 2.00 | ||||||||||||||
Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.07 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | David LepičDavid Lepič | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.10 | |||||||||||||||
6 | Petr ZatřepálekPetr Zatřepálek | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.29 | |||||||||||||||
7 | Jan Novák Jan Novák | 97 | TJ Kavalier Sázava | 08.44 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.84 | |||||||||||||||
2 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.35 | |||||||||||||||
3 | Monika ŠvejdováMonika Švejdová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Lucie JindrováLucie Jindrová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.88 | |||||||||||||||
5 | Veronika KučerováVeronika Kučerová | 96 | AC TEPO Kladno B | 08.98 | |||||||||||||||
6 | Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.99 | |||||||||||||||
7 | Petra NováPetra Nová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.26 | |||||||||||||||
MB | Šárka JózováŠárka Józová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.22 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠmídováAneta Šmídová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.78 | |||||||||||||||
4 | Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.80 | |||||||||||||||
5 | Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.84 | |||||||||||||||
6 | Romana NekvindováRomana Nekvindová | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.64 | |||||||||||||||
7 | Nikola NáprstkováNikola Náprstková | 95 | AC TEPO Kladno B | 10.28 | |||||||||||||||
MB | Martina JindrováMartina Jindrová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.91 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.92 | |||||||||||||||
2 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.40 | |||||||||||||||
3 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.52 | |||||||||||||||
4 | Anna ElznicováAnna Elznicová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.73 | |||||||||||||||
5 | Simona PrátováSimona Prátová | 96 | AC TEPO Kladno B | 08.82 | |||||||||||||||
6 | Aneta HouškováAneta Houšková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 09.57 | |||||||||||||||
7 | Nicola MichalíkováNicola Michalíková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 10.54 | |||||||||||||||
8 | Jana ZajícováJana Zajícová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 11.39 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.36 | |||||||||||||||
MB | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.40 | |||||||||||||||
MB | Sabina PoschlováSabina Poschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 08.78 | |||||||||||||||
MB | Markéta MiškeiováMarkéta Miškeiová | 96 | TJ Spartak Vlašim | 08.97 | |||||||||||||||
MB | Dana NovotnáDana Novotná | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.01 | |||||||||||||||
MB | Anežka KuhnováAnežka Kuhnová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 09.10 | |||||||||||||||
MB | Pavla ZelenkováPavla Zelenková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.18 | |||||||||||||||
MB | Helena PinďákováHelena Pinďáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.87 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.38 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.42 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta ŠmídováAneta Šmídová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.50 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.61 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.50 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Anna ElznicováAnna Elznicová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.59 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.65 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Simona PrátováSimona Prátová | 96 | AC TEPO Kladno B | 08.76 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Monika ŠvejdováMonika Švejdová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.82 | |||||||||||||||
6 | Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | A. C. TEPO Kladno | 17.85 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 18.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Bohuslav DonátBohuslav Donát | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 18.47 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr PrášilPetr Prášil | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 18.64 | 7.00 | ||||||||||||||
Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | TJ Kavalier Sázava | 20.12 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.70 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Marek NovákMarek Novák | 96 | TJ Kavalier Sázava | 21.63 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | František NovotnýFrantišek Novotný | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.21 | |||||||||||||||
5 | Petr VeselýPetr Veselý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.22 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JánskýJan Jánský | 95 | A. C. TEPO Kladno | 19.21 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Roman Balog Roman Balog | 95 | TJ Kavalier Sázava | 20.23 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Josef KlečákJosef Klečák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 22.04 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Michal BartoníčekMichal Bartoníček | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 24.99 | |||||||||||||||
MB | Jan RajdlJan Rajdl | 97 | A. C. TEPO Kladno | 22.34 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 20.72 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.51 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Romana NekvindováRomana Nekvindová | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 24.24 | |||||||||||||||
4 | Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 25.68 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.09 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.49 | |||||||||||||||
3 | Simona LhotákováSimona Lhotáková | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 25.57 | |||||||||||||||
MB | Šárka JózováŠárka Józová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 26.60 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa KaňákováDenisa Kaňáková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 21.41 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Anna ElznicováAnna Elznicová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 21.87 | |||||||||||||||
3 | Lucie HolcováLucie Holcová | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.61 | |||||||||||||||
4 | Lucie Kobernová Lucie Kobernová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.68 | |||||||||||||||
5 | Aneta HouškováAneta Houšková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 24.02 | |||||||||||||||
6 | Petra NováPetra Nová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 27.20 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola GrospičováNikola Grospičová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.44 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola HokeováNikola Hokeová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 21.73 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Kamila KleiberováKamila Kleiberová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 22.18 | |||||||||||||||
4 | Monika ŠvejdováMonika Švejdová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 22.39 | |||||||||||||||
5 | Anna SchindlerováAnna Schindlerová | 96 | AC TEPO Kladno B | 22.80 | |||||||||||||||
6 | Barbora KučerováBarbora Kučerová | 96 | AC TEPO Kladno B | 22.92 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 18.59 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 18.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.05 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta MarvanováMarkéta Marvanová | 95 | AC TEPO Kladno B | 21.24 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Simona PrátováSimona Prátová | 96 | AC TEPO Kladno B | 22.09 | |||||||||||||||
6 | Veronika KučerováVeronika Kučerová | 96 | AC TEPO Kladno B | 23.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PrášilPetr Prášil | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 39.88 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 40.45 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Marek ZámečníkMarek Zámečník | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 45.38 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj VejrMatěj Vejr | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 55.22 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | David MatoušekDavid Matoušek | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 40.42 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 36.34 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal Kadlec Michal Kadlec | 95 | TJ Kavalier Sázava | 45.69 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Robert BihariRobert Bihari | 96 | TJ Kavalier Sázava | 46.88 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Michal PoštaMichal Pošta | 96 | A. C. TEPO Kladno | 48.54 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠmídováAneta Šmídová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 45.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 46.69 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 46.71 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 49.87 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Monika ŠvejdováMonika Švejdová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 50.19 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 46.75 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 48.32 | 6.00 | ||||||||||||||
MB | Sabina PoschlováSabina Poschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 50.23 | |||||||||||||||
MB | Pavla ZelenkováPavla Zelenková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 50.84 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:18.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2:20.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr PrášilPetr Prášil | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:27.75 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj PařízekMatěj Pařízek | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2:30.67 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Josef KlečákJosef Klečák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:31.73 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal ZápotockýMichal Zápotocký | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:55.33 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Jan RajdlJan Rajdl | 97 | A. C. TEPO Kladno | ||||||||||||||||
MB | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:48.35 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamila KleiberováKamila Kleiberová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:36.43 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina PuncmannováKateřina Puncmannová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:38.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:39.60 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora KučerováBarbora Kučerová | 96 | AC TEPO Kladno B | 2:46.10 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbara Benešová Barbara Benešová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 2:57.33 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Nikola NáprstkováNikola Náprstková | 95 | AC TEPO Kladno B | 3:24.78 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lucie Kobernová Lucie Kobernová | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3:44.75 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Anežka KuhnováAnežka Kuhnová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 2:56.72 | |||||||||||||||
MB | Helena PinďákováHelena Pinďáková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3:18.17 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SkopecMartin Skopec | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5:06.09 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip HromadníkFilip Hromadník | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5:21.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Robert BihariRobert Bihari | 96 | TJ Kavalier Sázava | 5:33.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan HamouzJan Hamouz | 96 | A. C. TEPO Kladno | 5:34.36 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6:09.50 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MatouškováMarkéta Matoušková | 96 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 5:55.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Hana NenadálováHana Nenadálová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 5:57.75 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Simona LhotákováSimona Lhotáková | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 6:06.77 | 8.00 | ||||||||||||||
MB | Michaela MatouškováMichaela Matoušková | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 6:03.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | A. C. TEPO Kladno | 14.44 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš MinaříkTomáš Minařík | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 15.51 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 16.19 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Marek JanákMarek Janák | 96 | A. C. TEPO Kladno | 16.53 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Petr VeselýPetr Veselý | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21.52 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JánskýJan Jánský | 95 | A. C. TEPO Kladno | 15.33 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj PařízekMatěj Pařízek | 96 | A. C. TEPO Kladno | 16.27 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Filip HromadníkFilip Hromadník | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.84 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Michal Kadlec Michal Kadlec | 95 | TJ Kavalier Sázava | 18.20 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | David MatoušekDavid Matoušek | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 15.09 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LupačováEliška Lupačová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 15.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Marie MusilováMarie Musilová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 17.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína JenčíkováKarolína Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.50 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 17.60 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona ŽďárskáSimona Žďárská | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.80 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Alice HřivňákováAlice Hřivňáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 18.50 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Vanessa WurmováVanessa Wurmová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.20 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa GavorováDenisa Gavorová | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.30 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21.60 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | A. C. TEPO Kladno | 28.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič | 95 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 31.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vít MüllerVít Müller | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 31.32 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek JanákMarek Janák | 96 | A. C. TEPO Kladno | 31.93 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Patrik BujdákPatrik Bujdák | 96 | A. C. TEPO Kladno | 36.94 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jonáš TučekJonáš Tuček | 96 | A. C. TEPO Kladno | 31.98 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Michal VášaMichal Váša | 95 | A. C. TEPO Kladno | 33.85 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Marek NovákMarek Novák | 96 | TJ Kavalier Sázava | 36.09 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej VeselýOndřej Veselý | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 39.25 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka TaubrováJitka Taubrová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 34.22 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Marie MusilováMarie Musilová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 34.56 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Alice HřivňákováAlice Hřivňáková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 38.41 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína ProcházkováKarolína Procházková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 43.52 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LupačováEliška Lupačová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 32.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína JenčíkováKarolína Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 32.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 33.61 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 33.77 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný, Kadlec, Balog Novotný, Kadlec, Balog | TJ Kavalier Sázava | 2:15.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Chalupianský, Donát, Novotný Chalupianský, Donát, Novotný | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:19.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Váša, Klečák, Bujdák Váša, Klečák, Bujdák | A. C. TEPO Kladno | 2:22.24 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Škréta, Zápotocký, Veselý Škréta, Zápotocký, Veselý | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:36.81 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Havlina, Koubský, Škréta Havlina, Koubský, Škréta | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:37.56 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Řezníček, Tuček, Kuklík Řezníček, Tuček, Kuklík | A. C. TEPO Kladno | 2:37.61 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Houška, Bartoníček M, Bartoníček J., Houška, Bartoníček M, Bartoníček J., | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:53.39 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hlaváčková, Lumendová, Pilařová Hlaváčková, Lumendová, Pilařová | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:17.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Benešová, Musilová, Jílková Benešová, Musilová, Jílková | A. C. TEPO Kladno | 2:22.94 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Puncmannová, Procházková, Kleiberová Puncmannová, Procházková, Kleiberová | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:28.25 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Kutílková, Gregovská, Houšková Kutílková, Gregovská, Houšková | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:28.41 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Wurmová, Gavorová, Ž´dárská Wurmová, Gavorová, Ž´dárská | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:29.43 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Procházková, Hrivňáková, Elznicová Procházková, Hrivňáková, Elznicová | A. C. TEPO Kladno | 2:32.73 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | Holcová, Kobernová, Matoušková Holcová, Kobernová, Matoušková | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:39.19 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | Kučerová V., Schindlerová, Kučerová B. Kučerová V., Schindlerová, Kučerová B. | AC TEPO Kladno B | 2:42.66 | 3.00 | |||||||||||||||
9 | Nekvindová, Havlíčková, Roztočilová Nekvindová, Havlíčková, Roztočilová | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:59.20 | 2.00 | |||||||||||||||
10 | Nová, Michalíková, Zajícová Nová, Michalíková, Zajícová | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3:17.37 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.66 | 11.00 | |||||||||||||||
Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.66 | 9.00 | ||||||||||||||||
3 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.63 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Matěj PařízekMatěj Pařízek
A. C. TEPO Kladno |
96 | 1.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr ZatřepálekPetr Zatřepálek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 1.50 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Robert BihariRobert Bihari
TJ Kavalier Sázava |
96 | 1.45 | 4.00 | |||||||||||||||
Vít MüllerVít Müller
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.45 | 3.00 | ||||||||||||||||
9 |
Dominik HavlinaDominik Havlina
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.40 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Helena JiranováHelena Jiranová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.62 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Simona ŽďárskáSimona Žďárská
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 1.51 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiřina JenčíkováJiřina Jenčíková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.45 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lucie NevludováLucie Nevludová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 1.42 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Nikol LumendováNikol Lumendová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 1.39 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anna SchindlerováAnna Schindlerová
AC TEPO Kladno B |
96 | 1.36 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 1.33 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 1.33 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 1.25 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 2.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 2.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
95 | 2.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vít MüllerVít Müller
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 2.20 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal ZápotockýMichal Zápotocký
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 2.10 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok o tyči - Žákyně
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta ŠmídováAneta Šmídová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 2.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vanessa WurmováVanessa Wurmová
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 2.10 | 9.00 | |||||||||||||||
MB |
Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO Kladno |
88 | 2.90 | ||||||||||||||||
Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Žáci
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš MinaříkTomáš Minařík
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 5.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 5.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vojtěch PánekVojtěch Pánek
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr ZatřepálekPetr Zatřepálek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 4.78 | 7.00 | |||||||||||||||
Filip HromadníkFilip Hromadník
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.78 | 6.00 | ||||||||||||||||
6 |
David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.65 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš HouškaLukáš Houška
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 4.33 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vít ŠkrétaVít Škréta
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 4.32 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal PoštaMichal Pošta
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.29 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan HamouzJan Hamouz
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.21 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Patrik BujdákPatrik Bujdák
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.13 | ||||||||||||||||
12 |
Jiří BartoníčekJiří Bartoníček
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 2.94 | ||||||||||||||||
MB |
Petr JelínekPetr Jelínek
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.08 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Helena JiranováHelena Jiranová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 5.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jana JanoušováJana Janoušová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.17 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.97 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Nikol LumendováNikol Lumendová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 4.91 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 4.73 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikola GrospičováNikola Grospičová
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 4.46 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 4.43 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.42 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie NevludováLucie Nevludová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 4.31 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 4.24 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Nikola HokeováNikola Hokeová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 4.21 | ||||||||||||||||
12 |
Markéta MatouškováMarkéta Matoušková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 4.15 | ||||||||||||||||
13 |
Barbara Benešová Barbara Benešová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 3.95 | ||||||||||||||||
14 |
Simona PrátováSimona Prátová
AC TEPO Kladno B |
96 | 3.89 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie JindrováLucie Jindrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 3.84 | ||||||||||||||||
MB |
Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 5.39 | ||||||||||||||||
MB |
Markéta MiškeiováMarkéta Miškeiová
TJ Spartak Vlašim |
96 | 3.97 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 10.39 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Markéta MarvanováMarkéta Marvanová
AC TEPO Kladno B |
95 | 09.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 09.07 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 09.06 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Renata MendralováRenata Mendralová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 09.02 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie NevludováLucie Nevludová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 08.43 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 08.02 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lucie HolcováLucie Holcová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 07.99 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie JindrováLucie Jindrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 07.51 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 07.33 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO Kladno |
95 | 07.18 | ||||||||||||||||
12 |
Eva KlášterkováEva Klášterková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 07.08 | ||||||||||||||||
13 |
Lucie HavlíčkováLucie Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 06.30 | ||||||||||||||||
14 |
Nikola HokeováNikola Hokeová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 06.18 | ||||||||||||||||
15 |
Nicola MichalíkováNicola Michalíková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 04.95 | ||||||||||||||||
16 |
Jana ZajícováJana Zajícová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 03.57 | ||||||||||||||||
17 |
Miroslava SmolíkováMiroslava Smolíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 03.34 | ||||||||||||||||
MB |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 10.44 | ||||||||||||||||
MB |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 08.00 | ||||||||||||||||
MB |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
A. C. TEPO Kladno |
97 | 07.39 | ||||||||||||||||
MB |
Dana NovotnáDana Novotná
A. C. TEPO Kladno |
97 | 07.19 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 12.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel ChalupianskýPavel Chalupianský
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 12.09 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 11.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Marek BakalárMarek Bakalár
A. C. TEPO Kladno |
95 | 11.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO Kladno |
95 | 10.53 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO Kladno |
96 | 10.24 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 09.73 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David RůžičkaDavid Růžička
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 09.56 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 08.95 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michal ŠťastnýMichal Šťastný
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 08.43 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
95 | 08.33 | ||||||||||||||||
12 |
David KoubskýDavid Koubský
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 07.02 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš ČejkaTomáš Čejka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 06.85 | ||||||||||||||||
14 |
Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 06.30 | ||||||||||||||||
Daniel BejblDaniel Bejbl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Oleg BurakOleg Burak
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 40.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 40.25 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Oleg BurakOleg Burak
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 37.66 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 22.82 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David RůžičkaDavid Růžička
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 22.35 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej StoklasaOndřej Stoklasa
A. C. TEPO Kladno |
95 | 21.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš ČejkaTomáš Čejka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 21.15 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Šimon ZemanŠimon Zeman
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 20.78 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
90 | 18.26 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jiří ŠtolbaJiří Štolba
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 17.20 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 13.10 | ||||||||||||||||
Daniel BejblDaniel Bejbl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1kg - Žákyně
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 28.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 26.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jitka TaubrováJitka Taubrová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 22.51 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 22.05 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominika NobilisováDominika Nobilisová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 21.83 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 19.07 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 18.89 | 4.00 | |||||||||||||||
Eva KlášterkováEva Klášterková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 18.89 | 3.00 | ||||||||||||||||
9 |
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO Kladno |
95 | 16.32 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Veronika HypešováVeronika Hypešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 12.72 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Miroslava SmolíkováMiroslava Smolíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 11.86 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 37.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO Kladno |
95 | 35.56 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 27.89 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 27.04 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Renata MendralováRenata Mendralová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 21.62 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika HypešováVeronika Hypešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 17.09 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 42.61 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David ZahradníkDavid Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
95 | 40.08 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David KreglDavid Kregl
A. C. TEPO Kladno |
96 | 30.31 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
A. C. TEPO Kladno |
95 | 23.98 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Šimon ZemanŠimon Zeman
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 21.38 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 18.62 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš ČejkaTomáš Čejka
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 18.52 | 4.00 | |||||||||||||||
Jiří ŠtolbaJiří Štolba
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | NM | |||||||||||||||||
Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | NM | |||||||||||||||||
Daniel BejblDaniel Bejbl
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 47.74 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Benjamín RizvanovičBenjamín Rizvanovič
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 43.14 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavel ChalupianskýPavel Chalupianský
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 41.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David LepičDavid Lepič
A. C. TEPO Kladno |
95 | 33.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Václav KuklaVáclav Kukla
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 33.27 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Vojtěch HerčíkVojtěch Herčík
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 30.74 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Šimon ZemanŠimon Zeman
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 27.05 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marek JanákMarek Janák
A. C. TEPO Kladno |
96 | 26.04 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David RůžičkaDavid Růžička
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 25.77 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 24.54 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal ŠťastnýMichal Šťastný
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 23.39 | ||||||||||||||||
12 |
David KoubskýDavid Koubský
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 23.02 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj VejrMatěj Vejr
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 19.45 | ||||||||||||||||
14 |
Vít ŠkrétaVít Škréta
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 19.12 | ||||||||||||||||
15 |
Jiří ŠtolbaJiří Štolba
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 17.80 | ||||||||||||||||
MB |
Ivo KrsekIvo Krsek
A. C. TEPO Kladno |
95 | 40.53 | ||||||||||||||||
MB |
Slavomír HerajnSlavomír Herajn
A. C. TEPO Kladno |
96 | 31.86 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žákyně
(pá, 11.6.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 32.79 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 30.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 24.94 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 23.51 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Miroslava SmolíkováMiroslava Smolíková
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 22.13 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 19.57 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eva KlášterkováEva Klášterková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 19.09 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Denisa GavorováDenisa Gavorová
TJ Sokol Kolín-atletika |
96 | 17.96 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Renata MendralováRenata Mendralová
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 15.60 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 348.00 | ||||||||||||||||
2 | KOLIN KOLIN | TJ Sokol Kolín-atletika | 183.00 | ||||||||||||||||
3 | STBOL STBOL | TJ Slavoj Stará Boleslav | 172.00 | ||||||||||||||||
4 | SAZAV SAZAV | TJ Kavalier Sázava | 058.00 | ||||||||||||||||
5 | BEROU BEROU | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 016.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: kladivo 4kg, 100 m př., tyč, koule 4kg, 800 m, dálka, oštěp 600g, 60 m, 60 m, 300 m, 200 m př., výška, 1500 m, disk 1kg, 150 m, 3x300 m, 150 m, 150 m, 300 m, 100 m př., 200 m př. |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 302.00 | ||||||||||||||||
2 | KOLIN KOLIN | TJ Sokol Kolín-atletika | 226.00 | ||||||||||||||||
3 | BEROU BEROU | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 106.00 | ||||||||||||||||
4 | STBOL STBOL | TJ Slavoj Stará Boleslav | 080.00 | ||||||||||||||||
5 | TEPB TEPB | AC TEPO Kladno B | 035.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: dálka, 100 m př., kladivo 3kg, 800 m, výška, koule 3kg, 60 m, 60 m, 300 m, oštěp 600g, 200 m př., 1500 m, 150 m, disk 1kg, 3x300 m, 150 m, 150 m, 300 m, 100 m př., tyč, 200 m př., 150 m, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |