Vánoční hala mladšího žactva
Ostrava (17. 12. 2010)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | 09.40 | |||||||||||||||
2 | René MartiňákRené Martiňák | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.62 | |||||||||||||||
3 | Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.69 | |||||||||||||||
4 | Patrik ChylaPatrik Chyla | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.06 | |||||||||||||||
5 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | AK SSK Vítkovice | 10.31 | |||||||||||||||
Kryštof MalíkKryštof Malík | 97 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.21 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch CiencialaVojtěch Cienciala | 97 | TJ TŽ Třinec | 08.40 | |||||||||||||||
3 | Daniel ŠáchaDaniel Šácha | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.89 | |||||||||||||||
4 | Tomáš VojkůvkaTomáš Vojkůvka | 98 | AK SSK Vítkovice | 10.16 | |||||||||||||||
5 | Mateusz WantulaMateusz Wantula | 98 | TJ TŽ Třinec | 10.51 | |||||||||||||||
Daniel MikušDaniel Mikuš | 98 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ŽemlaDaniel Žemla | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.30 | |||||||||||||||
2 | Miroslav PřibylMiroslav Přibyl | 97 | TJ Start Havířov | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Michal ZegzulkaMichal Zegzulka | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.42 | |||||||||||||||
4 | David MičúnekDavid Mičúnek | 99 | AK SSK Vítkovice | 09.87 | |||||||||||||||
5 | Jan VysloužilJan Vysloužil | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.23 | |||||||||||||||
Adam HajdukAdam Hajduk | 98 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam FojcikAdam Fojcik | 98 | TJ Jäkl Karviná | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BenekTomáš Benek | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Jan BelákJan Belák | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Jakub DombekJakub Dombek | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.05 | |||||||||||||||
5 | Filip CilečekFilip Cileček | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.36 | |||||||||||||||
6 | Ondřej PerneckýOndřej Pernecký | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.44 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŘíhaPatrik Říha | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Robin KonvičkaRobin Konvička | 00 | ŠSK Příbor | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Pavel BednářPavel Bednář | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.90 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch PohlodkaVojtěch Pohlodka | 99 | AK Bohumín, o.s. | 10.19 | |||||||||||||||
5 | Dominik JarošDominik Jaroš | 99 | AK SSK Vítkovice | 10.98 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VlkAdam Vlk | 97 | TJ Jäkl Karviná | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch GuzikVojtěch Guzik | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.12 | |||||||||||||||
3 | Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.37 | |||||||||||||||
4 | Jan KudelaJan Kudela | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.25 | |||||||||||||||
5 | Patrik PyšPatrik Pyš | 99 | AK SSK Vítkovice | 10.62 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 7 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael KijanicaMichael Kijanica | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.89 | |||||||||||||||
2 | Dominik BártaDominik Bárta | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Adam ŽylaAdam Žyla | 99 | TJ TŽ Třinec | 09.43 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.45 | |||||||||||||||
5 | Marian BartaMarian Barta | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.05 | |||||||||||||||
6 | Denis VogtDenis Vogt | 98 | AK SSK Vítkovice | 10.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VlkAdam Vlk | 97 | TJ Jäkl Karviná | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.15 | |||||||||||||||
3 | Daniel ŽemlaDaniel Žemla | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.28 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch CiencialaVojtěch Cienciala | 97 | TJ TŽ Třinec | 08.35 | |||||||||||||||
5 | Adam FojcikAdam Fojcik | 98 | TJ Jäkl Karviná | 08.42 | |||||||||||||||
6 | Tomáš BenekTomáš Benek | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.64 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael KijanicaMichael Kijanica | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Patrik ŘíhaPatrik Říha | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.00 | |||||||||||||||
3 | Jakub DombekJakub Dombek | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.09 | |||||||||||||||
4 | Miroslav PřibylMiroslav Přibyl | 97 | TJ Start Havířov | 09.10 | |||||||||||||||
5 | Robin KonvičkaRobin Konvička | 00 | ŠSK Příbor | 09.13 | |||||||||||||||
6 | Jan BelákJan Belák | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.23 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna TomisováKristýna Tomisová | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Tereza PavlučkováTereza Pavlučková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Aneta FrankováAneta Franková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.27 | |||||||||||||||
4 | Klára KvardováKlára Kvardová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.47 | |||||||||||||||
5 | Sylva PenkalováSylva Penkalová | 97 | TJ TŽ Třinec | 10.54 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.39 | |||||||||||||||
2 | Karolína MojescikováKarolína Mojesciková | 99 | TJ TŽ Třinec | 09.35 | |||||||||||||||
3 | Jana HrachovickáJana Hrachovická | 97 | TJ Start Havířov | 09.38 | |||||||||||||||
4 | Aneta SýkorováAneta Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.67 | |||||||||||||||
5 | Veronika KonderlováVeronika Konderlová | 98 | TJ TŽ Třinec | 10.79 | |||||||||||||||
Martina LichnovskáMartina Lichnovská | 98 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie GamonováPatricie Gamonová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.57 | |||||||||||||||
2 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.28 | |||||||||||||||
3 | Rita PavelkováRita Pavelková | 97 | AK Bohumín, o.s. | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Vendula Vacurová Vendula Vacurová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Kristýna LuzarováKristýna Luzarová | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.66 | |||||||||||||||
6 | Klára RovenskáKlára Rovenská | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.86 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SýkorováMichaela Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.61 | |||||||||||||||
2 | Petra ŠčerbováPetra Ščerbová | 98 | TJ TŽ Třinec | 09.05 | |||||||||||||||
3 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.49 | |||||||||||||||
4 | Renáta FizkováRenáta Fizková | 97 | TJ TŽ Třinec | 09.86 | |||||||||||||||
5 | Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.97 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MarkováKateřina Marková | 98 | AK SSK Vítkovice | 10.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena BenčováHelena Benčová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Adéla RaškováAdéla Rašková | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.53 | |||||||||||||||
3 | Patricie SýkorováPatricie Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.76 | |||||||||||||||
4 | Adéla HusákováAdéla Husáková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.01 | |||||||||||||||
5 | Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová | 97 | AK SSK Vítkovice | 10.10 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michelle MichalíkováMichelle Michalíková | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.92 | |||||||||||||||
2 | Vendula WieckováVendula Wiecková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.32 | |||||||||||||||
3 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | AK SSK Vítkovice | 09.96 | |||||||||||||||
4 | Veronika BártováVeronika Bártová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.17 | |||||||||||||||
5 | Anna ValkováAnna Valková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.68 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 7 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SalamonováKlára Salamonová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.01 | |||||||||||||||
2 | Janette HolušováJanette Holušová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.23 | |||||||||||||||
3 | Tereza NiemczykováTereza Niemczyková | 98 | TJ TŽ Třinec | 09.38 | |||||||||||||||
4 | Simona TeperováSimona Teperová | 98 | TJ TŽ Třinec | 09.43 | |||||||||||||||
5 | Lucie Doležalová Lucie Doležalová | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.54 | |||||||||||||||
6 | Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.83 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Soňa LisníkováSoňa Lisníková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.30 | |||||||||||||||
2 | Lucie MalcováLucie Malcová | 97 | TJ TŽ Třinec | 09.37 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŘíhováMichaela Říhová | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.96 | |||||||||||||||
4 | Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.30 | |||||||||||||||
5 | Anna FrancováAnna Francová | 99 | AK SSK Vítkovice | 10.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 9 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MikováBarbora Miková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Michaela JursováMichaela Jursová | 98 | TJ TŽ Třinec | 09.21 | |||||||||||||||
3 | Lucie ČepováLucie Čepová | 97 | AK SSK Vítkovice | 09.39 | |||||||||||||||
4 | Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.14 | |||||||||||||||
5 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 98 | AK SSK Vítkovice | 10.38 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 10 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina FrantováKateřina Frantová | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.77 | |||||||||||||||
2 | Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Markéta ŠkutováMarkéta Škutová | 97 | AK Bohumín, o.s. | 09.65 | |||||||||||||||
4 | Tereza GrowkováTereza Growková | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.71 | |||||||||||||||
5 | Sarah HrčkováSarah Hrčková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 11.35 | |||||||||||||||
Eva PištekováEva Pišteková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Michaela SýkorováMichaela Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.54 | |||||||||||||||
3 | Patricie GamonováPatricie Gamonová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.58 | |||||||||||||||
4 | Kristýna TomisováKristýna Tomisová | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Kateřina FrantováKateřina Frantová | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 08.83 | |||||||||||||||
6 | Michelle MichalíkováMichelle Michalíková | 97 | AK SSK Vítkovice | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza PavlučkováTereza Pavlučková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Barbora MikováBarbora Miková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.02 | |||||||||||||||
3 | Michaela JursováMichaela Jursová | 98 | TJ TŽ Třinec | 09.13 | |||||||||||||||
4 | Helena BenčováHelena Benčová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.19 | |||||||||||||||
5 | Klára SalamonováKlára Salamonová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.34 | |||||||||||||||
6 | Janette HolušováJanette Holušová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále 1 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena BenčováHelena Benčová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 1:53.72 | |||||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | AK SSK Vítkovice | 1:58.10 | |||||||||||||||
3 | Vendula Vacurová Vendula Vacurová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 2:00.44 | |||||||||||||||
4 | Tereza GrowkováTereza Growková | 98 | AK SSK Vítkovice | 2:00.54 | |||||||||||||||
5 | Kateřina FrantováKateřina Frantová | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:07.26 | |||||||||||||||
6 | Veronika VlčkováVeronika Vlčková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 2:08.63 | |||||||||||||||
7 | Klára SalamonováKlára Salamonová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 2:11.58 | |||||||||||||||
8 | Barbora LazarováBarbora Lazarová | 98 | TJ TŽ Třinec | 2:11.74 | |||||||||||||||
Eva PištekováEva Pišteková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Finále 2 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SýkorováMichaela Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 2:02.87 | |||||||||||||||
2 | Tereza PavlučkováTereza Pavlučková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 2:04.97 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 2:11.71 | |||||||||||||||
4 | Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 2:17.88 | |||||||||||||||
5 | Renáta FizkováRenáta Fizková | 97 | TJ TŽ Třinec | 2:19.01 | |||||||||||||||
6 | Tereza NiemczykováTereza Niemczyková | 98 | TJ TŽ Třinec | 2:23.69 | |||||||||||||||
7 | Karolína MojescikováKarolína Mojesciková | 99 | TJ TŽ Třinec | 2:28.13 | |||||||||||||||
8 | Anna FrancováAnna Francová | 99 | AK SSK Vítkovice | 2:33.31 | |||||||||||||||
9 | Denisa MiklošováDenisa Miklošová | 97 | TJ TŽ Třinec | 2:38.47 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Finále 3 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová | 98 | TJ Start Havířov | 2:07.48 | |||||||||||||||
2 | Iveta RaškováIveta Rašková | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:09.72 | |||||||||||||||
3 | Libuše ŠantováLibuše Šantová | 99 | AK SSK Vítkovice | 2:10.24 | |||||||||||||||
4 | Pavlína StrnadelováPavlína Strnadelová | 98 | TJ TŽ Třinec | 2:10.87 | |||||||||||||||
5 | Patricie SýkorováPatricie Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 2:16.35 | |||||||||||||||
6 | Simona TeperováSimona Teperová | 98 | TJ TŽ Třinec | 2:17.49 | |||||||||||||||
7 | Veronika KonderlováVeronika Konderlová | 98 | TJ TŽ Třinec | 2:25.55 | |||||||||||||||
8 | Michaela ŘíhováMichaela Říhová | 98 | AK SSK Vítkovice | 2:29.23 | |||||||||||||||
Michaela SkórováMichaela Skórová | 98 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále 1 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŘíhaPatrik Říha | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:43.98 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 2:49.41 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | AK SSK Vítkovice | 2:57.67 | |||||||||||||||
4 | Tomáš GargoschTomáš Gargosch | 97 | Atletika Poruba o.s. | 3:06.83 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch PohlodkaVojtěch Pohlodka | 99 | AK Bohumín, o.s. | 3:10.55 | |||||||||||||||
6 | Patrik ChylaPatrik Chyla | 98 | Atletika Poruba o.s. | 3:10.81 | |||||||||||||||
7 | Daniel ŠáchaDaniel Šácha | 97 | Atletika Poruba o.s. | 3:14.47 | |||||||||||||||
Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 97 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Kryštof MalíkKryštof Malík | 97 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Finále 2 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VlkAdam Vlk | 97 | TJ Jäkl Karviná | 2:41.21 | |||||||||||||||
2 | Filip LukšaFilip Lukša | 99 | TJ Start Havířov | 2:54.84 | |||||||||||||||
3 | Jakub BenedíkJakub Benedík | 98 | AK SSK Vítkovice | 2:56.56 | |||||||||||||||
4 | Jan VysloužilJan Vysloužil | 98 | Atletika Poruba o.s. | 3:08.15 | |||||||||||||||
5 | Nicholas PaškoNicholas Paško | 99 | TJ TŽ Třinec | 3:13.32 | |||||||||||||||
6 | Břetislav DudzikBřetislav Dudzik | 98 | TJ TŽ Třinec | 3:16.53 | |||||||||||||||
7 | Denis VogtDenis Vogt | 98 | AK SSK Vítkovice | 3:19.66 | |||||||||||||||
8 | Dominik JarošDominik Jaroš | 99 | AK SSK Vítkovice | 3:23.87 | |||||||||||||||
9 | Patrik PyšPatrik Pyš | 99 | AK SSK Vítkovice | 3:25.62 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | 10.09 | |||||||||||||||
2 | Daniel MikušDaniel Mikuš | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.19 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster | 98 | AK SSK Vítkovice | 12.26 | |||||||||||||||
4 | Pavel BednářPavel Bednář | 97 | Atletika Poruba o.s. | 12.79 | |||||||||||||||
5 | Jan VáchaJan Vácha | 99 | TJ Start Havířov | 12.84 | |||||||||||||||
6 | Jan KudelaJan Kudela | 98 | Atletika Poruba o.s. | 14.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 10.00 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch GuzikVojtěch Guzik | 98 | Atletika Poruba o.s. | 11.18 | |||||||||||||||
3 | Daniel PřečekDaniel Přeček | 97 | TJ Start Havířov | 11.27 | |||||||||||||||
4 | Filip MarekFilip Marek | 98 | TJ Start Havířov | 11.42 | |||||||||||||||
5 | René MartiňákRené Martiňák | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.35 | |||||||||||||||
6 | Filip CilečekFilip Cileček | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BelákJan Belák | 97 | Atletika Poruba o.s. | 10.46 | |||||||||||||||
2 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | AK SSK Vítkovice | 11.27 | |||||||||||||||
3 | Mateusz WantulaMateusz Wantula | 98 | TJ TŽ Třinec | 11.28 | |||||||||||||||
4 | Jan VysloužilJan Vysloužil | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.74 | |||||||||||||||
5 | Michael KijanicaMichael Kijanica | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.97 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 97 | Atletika Poruba o.s. | 11.42 | |||||||||||||||
2 | Tomáš GargoschTomáš Gargosch | 97 | Atletika Poruba o.s. | 12.18 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.25 | |||||||||||||||
4 | Dominik BártaDominik Bárta | 97 | Atletika Poruba o.s. | 12.41 | |||||||||||||||
5 | Jan VojtekJan Vojtek | 99 | AK SSK Vítkovice | 13.12 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále A (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 10.02 | |||||||||||||||
2 | Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | 10.18 | |||||||||||||||
3 | Jan BelákJan Belák | 97 | Atletika Poruba o.s. | 10.84 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch GuzikVojtěch Guzik | 98 | Atletika Poruba o.s. | 11.28 | |||||||||||||||
5 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | AK SSK Vítkovice | 11.66 | |||||||||||||||
Daniel PřečekDaniel Přeček | 97 | TJ Start Havířov | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip MarekFilip Marek | 98 | TJ Start Havířov | 10.59 | |||||||||||||||
2 | Mateusz WantulaMateusz Wantula | 98 | TJ TŽ Třinec | 11.19 | |||||||||||||||
3 | Tomáš GargoschTomáš Gargosch | 97 | Atletika Poruba o.s. | 12.18 | |||||||||||||||
4 | Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.25 | |||||||||||||||
5 | Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 97 | Atletika Poruba o.s. | 12.65 | |||||||||||||||
Daniel MikušDaniel Mikuš | 98 | Atletika Poruba o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MalcováLucie Malcová | 97 | TJ TŽ Třinec | 10.86 | |||||||||||||||
2 | Denisa GrygarováDenisa Grygarová | 97 | TJ TŽ Třinec | 11.10 | |||||||||||||||
3 | Zuzana VongováZuzana Vongová | 97 | Atletika Poruba o.s. | 11.86 | |||||||||||||||
4 | Kateřina FrantováKateřina Frantová | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11.90 | |||||||||||||||
5 | Janette HolušováJanette Holušová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.44 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MarkováKateřina Marková | 98 | AK SSK Vítkovice | 14.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika VáchováDominika Váchová | 97 | TJ Start Havířov | 10.72 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 11.78 | |||||||||||||||
3 | Helena BenčováHelena Benčová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11.92 | |||||||||||||||
4 | Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová | 97 | AK SSK Vítkovice | 13.04 | |||||||||||||||
5 | Kristýna LuzarováKristýna Luzarová | 98 | AK SSK Vítkovice | 13.22 | |||||||||||||||
Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková | 98 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora LazarováBarbora Lazarová | 98 | TJ TŽ Třinec | 11.83 | |||||||||||||||
2 | Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová | 98 | TJ Start Havířov | 12.27 | |||||||||||||||
3 | Adéla RaškováAdéla Rašková | 98 | AK SSK Vítkovice | 12.48 | |||||||||||||||
4 | Denisa KročkováDenisa Kročková | 97 | TJ Start Havířov | 14.11 | |||||||||||||||
5 | Eliška KonečnáEliška Konečná | 98 | AK SSK Vítkovice | 14.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika VáchováDominika Váchová | 97 | TJ Start Havířov | 10.74 | |||||||||||||||
2 | Lucie MalcováLucie Malcová | 97 | TJ TŽ Třinec | 10.89 | |||||||||||||||
3 | Denisa GrygarováDenisa Grygarová | 97 | TJ TŽ Třinec | 11.23 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 11.65 | |||||||||||||||
5 | Zuzana VongováZuzana Vongová | 97 | Atletika Poruba o.s. | 11.89 | |||||||||||||||
6 | Barbora LazarováBarbora Lazarová | 98 | TJ TŽ Třinec | 12.12 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena BenčováHelena Benčová | 98 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 12.00 | |||||||||||||||
2 | Janette HolušováJanette Holušová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.41 | |||||||||||||||
3 | Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová | 97 | AK SSK Vítkovice | 12.42 | |||||||||||||||
4 | Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová | 98 | TJ Start Havířov | 12.63 | |||||||||||||||
5 | Adéla RaškováAdéla Rašková | 98 | AK SSK Vítkovice | 12.64 | |||||||||||||||
Kateřina FrantováKateřina Frantová | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch CiencialaVojtěch Cienciala
TJ TŽ Třinec |
97 | 1.46 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.43 | ||||||||||||||||
3 |
Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK Vítkovice |
98 | 1.43 | ||||||||||||||||
4 |
Filip MarekFilip Marek
TJ Start Havířov |
98 | 1.40 | ||||||||||||||||
5 |
Tomáš GargoschTomáš Gargosch
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Kryštof UrubaKryštof Uruba
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.35 | ||||||||||||||||
7 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
TJ Start Havířov |
97 | 1.35 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš BenekTomáš Benek
AK SSK Vítkovice |
97 | 1.35 | ||||||||||||||||
9 |
Pavel BednářPavel Bednář
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.30 | ||||||||||||||||
10 |
Miroslav PřibylMiroslav Přibyl
TJ Start Havířov |
97 | 1.25 | ||||||||||||||||
11 |
Jan VojtekJan Vojtek
AK SSK Vítkovice |
99 | 1.20 | ||||||||||||||||
12 |
Jan KudelaJan Kudela
Atletika Poruba o.s. |
98 | 1.15 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš VojkůvkaTomáš Vojkůvka
AK SSK Vítkovice |
98 | 1.15 | ||||||||||||||||
14 |
David MičúnekDavid Mičúnek
AK SSK Vítkovice |
99 | 1.10 | ||||||||||||||||
15 |
Dominik JarošDominik Jaroš
AK SSK Vítkovice |
99 | 1.10 | ||||||||||||||||
Petr KlimszaPetr Klimsza
TJ Start Havířov |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej PerneckýOndřej Pernecký
Atletika Poruba o.s. |
98 | NM | |||||||||||||||||
Patrik PyšPatrik Pyš
AK SSK Vítkovice |
99 | NM | |||||||||||||||||
Denis VogtDenis Vogt
AK SSK Vítkovice |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina FrantováKateřina Frantová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
97 | 1.43 | ||||||||||||||||
2 |
Lucie ČepováLucie Čepová
AK SSK Vítkovice |
97 | 1.41 | ||||||||||||||||
3 |
Denisa GrygarováDenisa Grygarová
TJ TŽ Třinec |
97 | 1.41 | ||||||||||||||||
4 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 1.38 | ||||||||||||||||
5 |
Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start Havířov |
97 | 1.35 | ||||||||||||||||
6 |
Magdalena HrůzkováMagdalena Hrůzková
TJ Start Havířov |
97 | 1.35 | ||||||||||||||||
7 |
Eva PištekováEva Pišteková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 1.30 | ||||||||||||||||
8= |
Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 1.30 | ||||||||||||||||
8= |
Barbora LazarováBarbora Lazarová
TJ TŽ Třinec |
98 | 1.30 | ||||||||||||||||
10 |
Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ Třinec |
98 | 1.25 | ||||||||||||||||
11 |
Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.25 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela SkórováMichaela Skórová
AK SSK Vítkovice |
98 | 1.25 | ||||||||||||||||
13 |
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ Třinec |
98 | 1.20 | ||||||||||||||||
14 |
Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková
AK SSK Vítkovice |
98 | 1.20 | ||||||||||||||||
15 |
Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.15 | ||||||||||||||||
16 |
Barbora KřížkovskáBarbora Křížkovská
Atletika Poruba o.s. |
98 | 1.15 | ||||||||||||||||
17 |
Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková
AK SSK Vítkovice |
98 | 1.15 | ||||||||||||||||
18 |
Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
AK SSK Vítkovice |
98 | 1.15 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš BenekTomáš Benek
AK SSK Vítkovice |
97 | 4.83 | ||||||||||||||||
2 |
Filip MarekFilip Marek
TJ Start Havířov |
98 | 4.63 | ||||||||||||||||
3 |
Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s. |
97 | 4.56 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub DombekJakub Dombek
AK SSK Vítkovice |
98 | 4.51 | ||||||||||||||||
5 |
Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK Vítkovice |
98 | 4.44 | ||||||||||||||||
6 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
TJ Start Havířov |
97 | 4.40 | ||||||||||||||||
7 |
Michael KijanicaMichael Kijanica
Atletika Poruba o.s. |
98 | 4.14 | ||||||||||||||||
8 |
Miroslav PřibylMiroslav Přibyl
TJ Start Havířov |
97 | 4.09 | ||||||||||||||||
9 |
Adam FojcikAdam Fojcik
TJ Jäkl Karviná |
98 | 4.08 | ||||||||||||||||
10 |
Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster
AK SSK Vítkovice |
98 | 3.91 | ||||||||||||||||
11 |
Adam ŽylaAdam Žyla
TJ TŽ Třinec |
99 | 3.75 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub ZahradníčekJakub Zahradníček
AK SSK Vítkovice |
98 | 3.72 | ||||||||||||||||
13 |
Jan VojtekJan Vojtek
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.60 | ||||||||||||||||
14 |
David MičúnekDavid Mičúnek
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.56 | ||||||||||||||||
15 |
Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ Třinec |
98 | 3.56 | ||||||||||||||||
16 |
Denis VogtDenis Vogt
AK SSK Vítkovice |
98 | 3.53 | ||||||||||||||||
17 |
Filip LukšaFilip Lukša
TJ Start Havířov |
99 | 3.53 | ||||||||||||||||
18 |
Michal ZegzulkaMichal Zegzulka
Atletika Poruba o.s. |
97 | 3.52 | ||||||||||||||||
19 |
Daniel ŠáchaDaniel Šácha
Atletika Poruba o.s. |
97 | 3.45 | ||||||||||||||||
20 |
Nicholas PaškoNicholas Paško
TJ TŽ Třinec |
99 | 3.39 | ||||||||||||||||
21 |
Tomáš VojkůvkaTomáš Vojkůvka
AK SSK Vítkovice |
98 | 3.34 | ||||||||||||||||
22 |
Jan VáchaJan Vácha
TJ Start Havířov |
99 | 3.27 | ||||||||||||||||
23 |
Marian BartaMarian Barta
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.16 | ||||||||||||||||
24 |
Patrik PyšPatrik Pyš
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.11 | ||||||||||||||||
25 |
Dominik JarošDominik Jaroš
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.10 | ||||||||||||||||
Adam HajdukAdam Hajduk
AK SSK Vítkovice |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Petr KlimszaPetr Klimsza
TJ Start Havířov |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (pá, 17.12.2010) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominika VáchováDominika Váchová
TJ Start Havířov |
97 | 4.48 | ||||||||||||||||
2 |
Patricie GamonováPatricie Gamonová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 4.46 | ||||||||||||||||
3 |
Denisa GrygarováDenisa Grygarová
TJ TŽ Třinec |
97 | 4.41 | ||||||||||||||||
4 |
Pavla FalharováPavla Falharová
AK SSK Vítkovice |
97 | 4.37 | ||||||||||||||||
5 |
Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 4.23 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna TomisováKristýna Tomisová
AK SSK Vítkovice |
97 | 4.15 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina FrantováKateřina Frantová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
97 | 4.12 | ||||||||||||||||
8 |
Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ Třinec |
98 | 4.02 | ||||||||||||||||
9 |
Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | 3.97 | ||||||||||||||||
10 |
Lucie ČepováLucie Čepová
AK SSK Vítkovice |
97 | 3.95 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie MalcováLucie Malcová
TJ TŽ Třinec |
97 | 3.93 | ||||||||||||||||
12 |
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ Třinec |
98 | 3.92 | ||||||||||||||||
13 |
Renáta FizkováRenáta Fizková
TJ TŽ Třinec |
97 | 3.83 | ||||||||||||||||
14 |
Michaela SkórováMichaela Skórová
AK SSK Vítkovice |
98 | 3.81 | ||||||||||||||||
15 |
Jana HrachovickáJana Hrachovická
TJ Start Havířov |
97 | 3.80 | ||||||||||||||||
16 |
Vendula WieckováVendula Wiecková
Atletika Poruba o.s. |
97 | 3.80 | ||||||||||||||||
17 |
Magdalena HrůzkováMagdalena Hrůzková
TJ Start Havířov |
97 | 3.79 | ||||||||||||||||
18 |
Karolína MojescikováKarolína Mojesciková
TJ TŽ Třinec |
99 | 3.75 | ||||||||||||||||
19 |
Zuzana VongováZuzana Vongová
Atletika Poruba o.s. |
97 | 3.74 | ||||||||||||||||
20 |
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková
Atletika Poruba o.s. |
97 | 3.71 | ||||||||||||||||
21 |
Lucie Doležalová Lucie Doležalová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
97 | 3.67 | ||||||||||||||||
22 |
Barbora MikováBarbora Miková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.62 | ||||||||||||||||
23 |
Vendula Vacurová Vendula Vacurová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.62 | ||||||||||||||||
24 |
Patricie SýkorováPatricie Sýkorová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.43 | ||||||||||||||||
25 |
Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.38 | ||||||||||||||||
26 |
Denisa KročkováDenisa Kročková
TJ Start Havířov |
97 | 3.37 | ||||||||||||||||
27 |
Klára SalamonováKlára Salamonová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.33 | ||||||||||||||||
28 |
Pavlína StrnadelováPavlína Strnadelová
TJ TŽ Třinec |
98 | 3.32 | ||||||||||||||||
29 |
Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.31 | ||||||||||||||||
30 |
Libuše ŠantováLibuše Šantová
AK SSK Vítkovice |
99 | 3.30 | ||||||||||||||||
31 |
Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
AK SSK Vítkovice |
98 | 3.26 | ||||||||||||||||
32 |
Aneta FrankováAneta Franková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.25 | ||||||||||||||||
33 |
Adéla HusákováAdéla Husáková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.24 | ||||||||||||||||
34 |
Aneta SýkorováAneta Sýkorová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.18 | ||||||||||||||||
35 |
Janette HolušováJanette Holušová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.18 | ||||||||||||||||
36 |
Klára KvardováKlára Kvardová
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.10 | ||||||||||||||||
37 |
Veronika KonderlováVeronika Konderlová
TJ TŽ Třinec |
98 | 3.07 | ||||||||||||||||
38 |
Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.04 | ||||||||||||||||
39 |
Anna ValkováAnna Valková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 3.04 | ||||||||||||||||
40 |
Sarah HrčkováSarah Hrčková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 2.73 | ||||||||||||||||
Simona TeperováSimona Teperová
TJ TŽ Třinec |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Tereza NiemczykováTereza Niemczyková
TJ TŽ Třinec |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Barbora LazarováBarbora Lazarová
TJ TŽ Třinec |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Sylva PenkalováSylva Penkalová
TJ TŽ Třinec |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Martina LichnovskáMartina Lichnovská
AK SSK Vítkovice |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Adéla RaškováAdéla Rašková
AK SSK Vítkovice |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Eva PištekováEva Pišteková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Denisa MiklošováDenisa Miklošová
TJ TŽ Třinec |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 48 závodníků |