Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi
Praha-Stromovka (13. 2. 2011)chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)
Finále (út, 15.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš GdulaTomáš Gdula | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 16:22.38 | |||||||||||||||
2 | Michal MarekMichal Marek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 18:06.03 | |||||||||||||||
3 | Alexandr MalysaAlexandr Malysa | 97 | TJ Sokol Opava | 18:11.60 | |||||||||||||||
4 | Patrik VltavskýPatrik Vltavský | 96 | Atletika Chrudim | 18:48.60 | |||||||||||||||
5 | David ŠpriňarDavid Špriňar | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 18:55.47 | |||||||||||||||
6 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 19:26.23 | |||||||||||||||
7 | Patrik ŘíhaPatrik Říha | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19:51.00 | |||||||||||||||
8 | Radek SvobodaRadek Svoboda | 96 | Atletika Chrudim | 21:19.14 | |||||||||||||||
9 | Matěj ŠindlerMatěj Šindler | 97 | A. C. TEPO Kladno | 22:08.56 | |||||||||||||||
David KulhanDavid Kulhan | 96 | T. J. Sokol České Budějovice | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:SČ. 169 - DQ dle pravidla 230/6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (út, 15.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HančováTereza Hančová | 92 | SK Nové Město nad Metují | 15:36.71 | |||||||||||||||
2 | Barbora HavranováBarbora Havranová | 93 | TJ Jiskra Nový Bor | 15:43.55 | |||||||||||||||
3 | Linda VítováLinda Vítová | 93 | USK Praha | 15:50.02 | |||||||||||||||
4 | Anna StaňkováAnna Staňková | 93 | TJ Jiskra Nový Bor | 16:40.63 | |||||||||||||||
5 | Petra ČaganováPetra Čaganová | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18:04.69 | |||||||||||||||
6 | Michaela NesvadbováMichaela Nesvadbová | 92 | SK Nové Město nad Metují | 19:50.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (út, 15.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka DrahotováAnežka Drahotová | 95 | USK Praha | 13:46.03 | |||||||||||||||
2 | Eliška DrahotováEliška Drahotová | 95 | USK Praha | 14:37.27 | |||||||||||||||
3 | Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová | 95 | AC Česká Lípa | 15:26.43 | |||||||||||||||
4 | Olga PůčkováOlga Půčková | 94 | TJ Jiskra Nový Bor | 16:24.47 | |||||||||||||||
5 | Anna SelníkováAnna Selníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 17:03.41 | |||||||||||||||
6 | Tereza SchlitzováTereza Schlitzová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 19:13.76 | |||||||||||||||
7 | Marie PáskováMarie Pásková | 94 | TJ Slovan Varnsdorf | 20:55.92 | |||||||||||||||
8 | Michaela VlčkováMichaela Vlčková | 94 | USK VŠEM Ústí n/L. | 22:32.46 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (út, 15.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie MichutováViktorie Michutová | 96 | TJ Jiskra Nový Bor | 17:43.95 | |||||||||||||||
2 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 17:52.67 | |||||||||||||||
3 | Blanka HünerováBlanka Hünerová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18:04.53 | |||||||||||||||
4 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18:30.67 | |||||||||||||||
5 | Natálie ZávorkováNatálie Závorková | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 18:41.41 | |||||||||||||||
6 | Kristýna GutováKristýna Gutová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 18:45.50 | |||||||||||||||
7 | Tereza SladkovskáTereza Sladkovská | 96 | TJ Slovan Varnsdorf | 19:57.35 | |||||||||||||||
8 | Petra JeníkováPetra Jeníková | 96 | Spartak Praha 4 | 20:20.24 | |||||||||||||||
9 | Daniela ŽuchováDaniela Žuchová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20:47.14 | |||||||||||||||
10 | Šárka Dvořáková Šárka Dvořáková | 98 | TJ Rumburk | 21:37.28 | |||||||||||||||
11 | Karolína BartákováKarolína Bartáková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 21:48.03 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Junioři (Finále)
Finále (út, 15.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ChylekOndřej Chylek | 93 | AK Bohumín, o.s. | 24:05.03 | |||||||||||||||
2 | Ondřej CiastoOndřej Ciasto | 92 | Hvězda SKP Pardubice | 25:30.86 | |||||||||||||||
3 | Tomáš ČenecTomáš Čenec | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 25:38.88 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (út, 15.2.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip VeseloušFilip Veselouš | 95 | TJ Sokol Opava | 25:27.44 | |||||||||||||||
2 | Luděk HančLuděk Hanč | 94 | SK Nové Město nad Metují | 25:38.84 | |||||||||||||||
3 | Jiří SkalkaJiří Skalka | 95 | TJ Sokol Opava | 30:08.50 | |||||||||||||||
4 | Filip KoníčekFilip Koníček | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 30:31.99 | |||||||||||||||
5 | Radoslav VyčítalRadoslav Vyčítal | 95 | TJ Rumburk | 32:35.80 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |