Okresní kolo 43. ročníku Poháru rozhlasu, mladší žactvo
Hradec Králové (10. 5. 2011)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub TurekJakub Turek | 97 | ZŠ Sever - HK | 08.13 | 523 | ||||||||||||||
2 | Matěj SkořepaMatěj Skořepa | 97 | ZŠ Úprkova - HK | 08.46 | 434 | ||||||||||||||
3 | Michal StrasserMichal Strasser | 97 | ZŠ M.Horákové - HK | 08.63 | 391 | ||||||||||||||
4 | Lukáš ŠulcLukáš Šulc | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 08.80 | 350 | ||||||||||||||
5 | Josef RučkaJosef Ručka | 97 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 08.90 | 327 | ||||||||||||||
6 | Pavel BitnarPavel Bitnar | 97 | ZŠ Štefánikova - HK | 09.48 | 207 | ||||||||||||||
7 | Oldřich ObermajerOldřich Obermajer | 97 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 10.03 | 116 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel JirsákKarel Jirsák | 97 | ZŠ Habrmanova - HK | 08.43 | 441 | ||||||||||||||
2 | Martin OlahMartin Olah | 97 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 08.63 | 391 | ||||||||||||||
3 | Filip KotekFilip Kotek | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 08.83 | 343 | ||||||||||||||
4 | Petr MarekPetr Marek | 97 | ZŠ M.Horákové - HK | 09.01 | 302 | ||||||||||||||
Robin DostálRobin Dostál | 97 | ZŠ Úprkova - HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek LukášMarek Lukáš | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 08.16 | 514 | ||||||||||||||
2 | Tomáš HynekTomáš Hynek | 97 | ZŠ Sever - HK | 08.34 | 465 | ||||||||||||||
3 | Martin DzurkoMartin Dzurko | 97 | ZŠ Kukleny - HK | 08.65 | 386 | ||||||||||||||
4 | Richard HospodkaRichard Hospodka | 97 | ZŠ Chlumec n/C. | 08.75 | 362 | ||||||||||||||
5 | Bohuslav PilnýBohuslav Pilný | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 08.81 | 347 | ||||||||||||||
6 | Daniel ŠkeříkDaniel Škeřík | 97 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 08.83 | 343 | ||||||||||||||
7 | Vladislav DušekVladislav Dušek | 97 | ZŠ Habrmanova - HK | 09.11 | 280 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David FormáčekDavid Formáček | 97 | ZŠ Sever - HK | 07.72 | 643 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠmiedMichal Šmied | 97 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 08.52 | 418 | ||||||||||||||
3 | Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 08.55 | 411 | ||||||||||||||
4 | Lukáš Müller Lukáš Müller | 97 | ZŠ Černilov | 08.84 | 340 | ||||||||||||||
5 | Radek ShejbalRadek Shejbal | 98 | ZŠ M.Horákové - HK | 09.10 | 282 | ||||||||||||||
6 | Jan RutschJan Rutsch | 97 | ZŠ Kukleny - HK | 09.11 | 280 | ||||||||||||||
Daniel KalvachDaniel Kalvach | 97 | ZŠ Štefánikova - HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PilnýJan Pilný | 98 | ZŠ Chlumec n/C. | 08.34 | 465 | ||||||||||||||
2 | Adam KučeraAdam Kučera | 98 | ZŠ SNP - HK | 08.50 | 423 | ||||||||||||||
3 | Jiří TrsekJiří Trsek | 98 | ZŠ SNP - HK | 08.99 | 306 | ||||||||||||||
4 | Martin BarbaričMartin Barbarič | 98 | ZŠ Habrmanova - HK | 09.00 | 304 | ||||||||||||||
5 | David ZítkoDavid Zítko | 99 | ZŠ Černilov | 09.02 | 300 | ||||||||||||||
6 | Filip LewithFilip Lewith | 98 | ZŠ Úprkova - HK | 09.69 | 169 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RoubalJakub Roubal | 99 | ZŠ Černilov | 08.25 | 489 | ||||||||||||||
2 | Kryštof KarelKryštof Karel | 98 | ZŠ Kukleny - HK | 08.27 | 484 | ||||||||||||||
3 | Adam Liška Adam Liška | 98 | ZŠ Bezručova - HK | 08.65 | 386 | ||||||||||||||
4 | Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek | 99 | ZŠ SNP - HK | 08.75 | 362 | ||||||||||||||
5 | Dominik HoudekDominik Houdek | 98 | ZŠ Chlumec n/C. | 09.26 | 249 | ||||||||||||||
6 | Petr ZmrzlíkPetr Zmrzlík | 98 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 09.32 | 237 | ||||||||||||||
Vojta MilošVojta Miloš | 98 | ZŠ Štefánikova - HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ČervenáAneta Červená | 97 | ZŠ SNP - HK | 09.04 | 556 | ||||||||||||||
2 | Lenka KlaudyováLenka Klaudyová | 97 | ZŠ Sever - HK | 09.08 | 546 | ||||||||||||||
3 | Karolína SvobodováKarolína Svobodová | 97 | ZŠ Černilov | 09.67 | 406 | ||||||||||||||
4 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 09.73 | 393 | ||||||||||||||
5 | Kamila KaplanováKamila Kaplanová | 97 | ZŠ Úprkova - HK | 10.10 | 316 | ||||||||||||||
6 | Kristýna RokošováKristýna Rokošová | 97 | ZŠ Kukleny - HK | 10.15 | 306 | ||||||||||||||
7 | Markéta HoffmanováMarkéta Hoffmanová | 97 | ZŠ Chlumec n/C. | 10.50 | 242 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana RezlerováJana Rezlerová | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 08.68 | 651 | ||||||||||||||
2 | Eva KopeckáEva Kopecká | 97 | ZŠ SNP - HK | 09.07 | 548 | ||||||||||||||
3 | Karolína Černá Karolína Černá | 97 | ZŠ SNP - HK | 09.42 | 463 | ||||||||||||||
4 | Sabina AdamírováSabina Adamírová | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 09.78 | 382 | ||||||||||||||
5 | Karolína HerzogováKarolína Herzogová | 97 | ZŠ Černilov | 09.91 | 355 | ||||||||||||||
6 | Lucie BorkováLucie Borková | 97 | ZŠ Chlumec n/C. | 09.96 | 344 | ||||||||||||||
7 | Nikola RückerováNikola Rückerová | 97 | ZŠ Úprkova - HK | 10.10 | 316 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MartinkováMichaela Martinková | 98 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 08.79 | 621 | ||||||||||||||
2 | Martina LoskotováMartina Loskotová | 98 | ZŠ Kukleny - HK | 08.90 | 592 | ||||||||||||||
3 | Barbora ChytráBarbora Chytrá | 98 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 09.27 | 499 | ||||||||||||||
4 | Barbora KrausováBarbora Krausová | 98 | ZŠ Štefánikova - HK | 09.45 | 456 | ||||||||||||||
5 | Tereza MičiakováTereza Mičiaková | 98 | ZŠ a MŠ Libčany | 09.73 | 393 | ||||||||||||||
6 | Kateřina AkrmanováKateřina Akrmanová | 98 | ZŠ Sever - HK | 09.80 | 378 | ||||||||||||||
7 | Andrea NepiláAndrea Nepilá | 98 | ZŠ a MŠ Předměřice n/L. | 09.91 | 355 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HorákováBarbora Horáková | 98 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 09.26 | 501 | ||||||||||||||
2 | Kamila PoskočilováKamila Poskočilová | 98 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 09.68 | 404 | ||||||||||||||
3 | Monika VodákováMonika Vodáková | 98 | ZŠ Sever - HK | 09.71 | 397 | ||||||||||||||
4 | Anežka ČernohousováAnežka Černohousová | 98 | ZŠ Úprkova - HK | 10.00 | 336 | ||||||||||||||
6 | Martina GabrielováMartina Gabrielová | 98 | ZŠ a MŠ Předměřice n/L. | 10.85 | 184 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela HanušováMichaela Hanušová | 98 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 09.56 | 431 | ||||||||||||||
2 | Eliška VítkováEliška Vítková | 98 | ZŠ a MŠ Libčany | 09.63 | 415 | ||||||||||||||
3 | Patricie LaxarováPatricie Laxarová | 98 | ZŠ M.Horákové - HK | 09.79 | 380 | ||||||||||||||
4 | Karolína UhlířováKarolína Uhlířová | 98 | ZŠ Kukleny - HK | 09.85 | 367 | ||||||||||||||
5 | Kateřina MikešováKateřina Mikešová | 99 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 10.00 | 336 | ||||||||||||||
6 | Tereza HolečkováTereza Holečková | 98 | ZŠ M.Horákové - HK | 10.10 | 316 | ||||||||||||||
7 | Adéla MalovcováAdéla Malovcová | 99 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 10.24 | 289 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 6 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KolkováAdéla Kolková | 99 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 09.29 | 494 | ||||||||||||||
2 | Pavlína ŠecováPavlína Šecová | 99 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 09.50 | 444 | ||||||||||||||
3 | Olga PoživilováOlga Poživilová | 99 | ZŠ Štefánikova - HK | 09.66 | 408 | ||||||||||||||
4 | Šárka MichlíkováŠárka Michlíková | 99 | ZŠ Štefánikova - HK | 09.92 | 353 | ||||||||||||||
5 | Sabina ŠediváSabina Šedivá | 99 | ZŠ M.Horákové - HK | 09.96 | 344 | ||||||||||||||
6 | Tereza PultarováTereza Pultarová | 99 | ZŠ a MŠ Libčany | 10.15 | 306 | ||||||||||||||
7 | Kateřina DoudováKateřina Doudová | 98 | ZŠ Černilov | 10.45 | 250 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
600 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára StrakošováSára Strakošová | 97 | ZŠ SNP - HK | 2:02.09 | 478 | ||||||||||||||
2 | Štěpánka PavlíkováŠtěpánka Pavlíková | 97 | ZŠ Chlumec n/C. | 2:03.62 | 457 | ||||||||||||||
3 | Karolína BartákováKarolína Bartáková | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 2:05.04 | 437 | ||||||||||||||
4 | Denisa ŘehákováDenisa Řeháková | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 2:10.16 | 369 | ||||||||||||||
5 | Růženka JadrnáRůženka Jadrná | 97 | ZŠ Chlumec n/C. | 2:11.04 | 358 | ||||||||||||||
6 | Tereza KučerováTereza Kučerová | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 2:13.28 | 331 | ||||||||||||||
7 | Diana Bláhová Diana Bláhová | 97 | ZŠ a MŠ Předměřice n/L. | 2:15.57 | 304 | ||||||||||||||
8 | Aneta ZápadlováAneta Západlová | 97 | ZŠ Úprkova - HK | 2:17.28 | 284 | ||||||||||||||
9 | Marie PodluckáMarie Podlucká | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 2:19.72 | 258 | ||||||||||||||
10 | Michaela KamenickáMichaela Kamenická | 97 | ZŠ Kukleny - HK | 2:22.14 | 232 | ||||||||||||||
11 | Monika JarešováMonika Jarešová | 97 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 2:23.57 | 218 | ||||||||||||||
12 | Kamila KaplanováKamila Kaplanová | 97 | ZŠ Úprkova - HK | 2:24.29 | 211 | ||||||||||||||
Natálie LáškováNatálie Lášková | 97 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena KupkováHelena Kupková | 97 | ZŠ Černilov | 1:58.92 | 525 | ||||||||||||||
2 | Anna BudinskáAnna Budinská | 98 | ZŠ SNP - HK | 2:02.18 | 477 | ||||||||||||||
3 | Natálie ZemanováNatálie Zemanová | 98 | ZŠ Sever - HK | 2:04.29 | 447 | ||||||||||||||
4 | Anna FuxováAnna Fuxová | 97 | ZŠ Chlumec n/C. | 2:05.84 | 426 | ||||||||||||||
5 | Barbora ChytráBarbora Chytrá | 98 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 2:09.79 | 374 | ||||||||||||||
6 | Aneta HrobařováAneta Hrobařová | 97 | ZŠ Kukleny - HK | 2:13.05 | 334 | ||||||||||||||
7 | Michaela HanušováMichaela Hanušová | 98 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 2:15.00 | 310 | ||||||||||||||
8 | Kateřina ČavajdováKateřina Čavajdová | 98 | ZŠ Štefánikova - HK | 2:17.62 | 281 | ||||||||||||||
9 | Karolína NohejlováKarolína Nohejlová | 98 | ZŠ Štefánikova - HK | 2:21.48 | 239 | ||||||||||||||
10 | Johana BernardováJohana Bernardová | 97 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 2:27.40 | 181 | ||||||||||||||
11 | Tereza DuškováTereza Dušková | 98 | ZŠ Úprkova - HK | 2:28.60 | 171 | ||||||||||||||
12 | Karolína HerzogováKarolína Herzogová | 97 | ZŠ Černilov | 2:39.03 | 90 | ||||||||||||||
Kateřina ŠkvorováKateřina Škvorová | 98 | ZŠ Štefánikova - HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva ZubrováEva Zubrová | 98 | ZŠ a MŠ Předměřice n/L. | 2:00.08 | 508 | ||||||||||||||
2 | Tereza StaráTereza Stará | 98 | ZŠ Sever - HK | 2:04.58 | 443 | ||||||||||||||
3 | Marika MachačováMarika Machačová | 99 | ZŠ Sever - HK | 2:09.46 | 378 | ||||||||||||||
4 | Nikol MikšovskáNikol Mikšovská | 98 | ZŠ Štefánikova - HK | 2:13.08 | 333 | ||||||||||||||
5 | Anna KohoutováAnna Kohoutová | 98 | ZŠ a MŠ Libčany | 2:14.08 | 321 | ||||||||||||||
6 | Adéla ČervenáAdéla Červená | 98 | ZŠ M.Horákové - HK | 2:14.16 | 320 | ||||||||||||||
7 | Martina GabrielováMartina Gabrielová | 98 | ZŠ a MŠ Předměřice n/L. | 2:14.87 | 312 | ||||||||||||||
8 | Markéta Lukšíková Markéta Lukšíková | 99 | ZŠ M.Horákové - HK | 2:22.98 | 224 | ||||||||||||||
9 | Tereza PultarováTereza Pultarová | 99 | ZŠ a MŠ Libčany | 2:23.52 | 218 | ||||||||||||||
10 | Kristýna SýkorováKristýna Sýkorová | 98 | ZŠ M.Horákové - HK | 2:24.19 | 212 | ||||||||||||||
11 | Kristýna KulichováKristýna Kulichová | 98 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 2:25.19 | 202 | ||||||||||||||
12 | Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková | 98 | ZŠ a MŠ Libčany | 2:28.41 | 172 | ||||||||||||||
13 | Sylva TlapákováSylva Tlapáková | 98 | ZŠ Černilov | 3:13.00 | 0 | ||||||||||||||
Pavlína ŠecováPavlína Šecová | 99 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RůžičkaAdam Růžička | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 3:06.05 | 606 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BrokešOndřej Brokeš | 97 | ZŠ Sever - HK | 3:08.55 | 583 | ||||||||||||||
3 | Filip SvatošFilip Svatoš | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 3:11.44 | 557 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HynekTomáš Hynek | 97 | ZŠ Sever - HK | 3:12.09 | 551 | ||||||||||||||
5 | Martin Knap Martin Knap | 97 | ZŠ Sever - HK | 3:12.28 | 549 | ||||||||||||||
6 | Roman PetříčekRoman Petříček | 97 | ZŠ Habrmanova - HK | 3:27.44 | 421 | ||||||||||||||
7 | Michal ŠmiedMichal Šmied | 97 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 3:28.60 | 411 | ||||||||||||||
8 | Tomáš NejedloTomáš Nejedlo | 97 | ZŠ Kukleny - HK | 3:36.25 | 353 | ||||||||||||||
9 | Josef RučkaJosef Ručka | 97 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 3:42.95 | 306 | ||||||||||||||
10 | Jakub Kučera Jakub Kučera | 97 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 3:47.60 | 275 | ||||||||||||||
11 | Filip MairingerFilip Mairinger | 97 | ZŠ Kukleny - HK | 3:50.36 | 257 | ||||||||||||||
12 | Matěj Kučera Matěj Kučera | 97 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 3:59.14 | 204 | ||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KotekFilip Kotek | 97 | ZŠ Bezručova - HK | 3:26.20 | 431 | ||||||||||||||
2 | Daniel KřížekDaniel Křížek | 98 | ZŠ SNP - HK | 3:26.30 | 430 | ||||||||||||||
3 | Jan UchytilJan Uchytil | 98 | ZŠ Chlumec n/C. | 3:26.47 | 428 | ||||||||||||||
4 | František ČechFrantišek Čech | 98 | ZŠ Štefánikova - HK | 3:39.33 | 331 | ||||||||||||||
5 | Václav CharvátVáclav Charvát | 97 | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 3:43.04 | 305 | ||||||||||||||
6 | Lukáš Müller Lukáš Müller | 97 | ZŠ Černilov | 3:44.32 | 296 | ||||||||||||||
7 | Dominik MiffekDominik Miffek | 98 | ZŠ Chlumec n/C. | 3:45.70 | 287 | ||||||||||||||
8 | Daid DostálDaid Dostál | 98 | ZŠ M.Horákové - HK | 3:48.81 | 267 | ||||||||||||||
9 | Jan ProuzaJan Prouza | 98 | ZŠ Úprkova - HK | 3:49.25 | 264 | ||||||||||||||
10 | Jan Bárta Jan Bárta | 98 | ZŠ SNP - HK | 3:58.45 | 208 | ||||||||||||||
Jan RutschJan Rutsch | 97 | ZŠ Kukleny - HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek PavlíkRadek Pavlík | 98 | ZŠ Štefánikova - HK | 3:16.77 | 509 | ||||||||||||||
2 | Michal MaňákMichal Maňák | 98 | ZŠ Úprkova - HK | 3:17.61 | 502 | ||||||||||||||
3 | Adam BláhaAdam Bláha | 98 | ZŠ SNP - HK | 3:21.57 | 468 | ||||||||||||||
4 | Ladislav KundrtLadislav Kundrt | 98 | ZŠ Černilov | 3:22.72 | 459 | ||||||||||||||
5 | Jan GebrtJan Gebrt | 98 | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 3:24.39 | 445 | ||||||||||||||
6 | Tomáš KavkaTomáš Kavka | 98 | ZŠ Bezručova - HK | 3:30.89 | 394 | ||||||||||||||
7 | Daniel ŠafránekDaniel Šafránek | 98 | ZŠ Chlumec n/C. | 3:34.55 | 366 | ||||||||||||||
8 | Martin BarbaričMartin Barbarič | 98 | ZŠ Habrmanova - HK | 3:49.19 | 264 | ||||||||||||||
9 | Lukáš BrádletLukáš Brádlet | 98 | ZŠ Štefánikova - HK | 3:54.17 | 233 | ||||||||||||||
10 | Radek ShejbalRadek Shejbal | 98 | ZŠ M.Horákové - HK | 4:30.30 | 63 | ||||||||||||||
Dominik BredaDominik Breda | 98 | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A 97-Trubač, Hynek, Turek, Formáček A 97-Trubač, Hynek, Turek, Formáček | ZŠ Sever - HK | 31.19 | 508 | |||||||||||||||
2 | A 97-Lukáš, Štěpánek, Šulc, Janoušek A 97-Lukáš, Štěpánek, Šulc, Janoušek | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 32.47 | 421 | |||||||||||||||
3 | A 97-Karel, Rutsch, Dzurko, Mairinger A 97-Karel, Rutsch, Dzurko, Mairinger | ZŠ Kukleny - HK | 33.78 | 340 | |||||||||||||||
4 | A 97-Olah, Vavřička, Zmrzlík, Zeman A 97-Olah, Vavřička, Zmrzlík, Zeman | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 33.94 | 331 | |||||||||||||||
5 | A 97-Kloz, Uchytil, Šafránek, Hospodka A 97-Kloz, Uchytil, Šafránek, Hospodka | ZŠ Chlumec n/C. | 34.13 | 320 | |||||||||||||||
6 | A 97-Gebrt, Škeřík, Ručka, Šmied A 97-Gebrt, Škeřík, Ručka, Šmied | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 34.55 | 296 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97-Dostál, Maňák, Štrajt, Skořepa 97-Dostál, Maňák, Štrajt, Skořepa | ZŠ Úprkova - HK | 34.51 | 298 | |||||||||||||||
2 | 97-Kalavach, Mikloš, Pavlík, Čech 97-Kalavach, Mikloš, Pavlík, Čech | ZŠ Štefánikova - HK | 34.75 | 285 | |||||||||||||||
3 | 97-Pilný, Kotek, Makovský, Liška 97-Pilný, Kotek, Makovský, Liška | ZŠ Bezručova - HK | 34.80 | 282 | |||||||||||||||
4 | 97 - Schejbal, Strasser, Landa, Tomeš 97 - Schejbal, Strasser, Landa, Tomeš | ZŠ M.Horákové - HK | 37.31 | 161 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B 97- Knap, Brokeš, Kollár, Trávníček B 97- Knap, Brokeš, Kollár, Trávníček | ZŠ Sever - HK | 33.05 | 384 | |||||||||||||||
2 | B 97 - Metelka, Svatoš, Siegl, Vápeník B 97 - Metelka, Svatoš, Siegl, Vápeník | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 33.63 | 349 | |||||||||||||||
3 | 97-Kundrt, Hlaváč, Müller, Roubal 97-Kundrt, Hlaváč, Müller, Roubal | ZŠ Černilov | 33.67 | 347 | |||||||||||||||
4 | 97 - Jirsák, Barbarič, Krejčík, Dušek 97 - Jirsák, Barbarič, Krejčík, Dušek | ZŠ Habrmanova - HK | 34.11 | 321 | |||||||||||||||
5 | B 97-Obermajer, Kotrč, Charvát, Kučera J. B 97-Obermajer, Kotrč, Charvát, Kučera J. | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 35.87 | 227 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B 97- Vítek, Jadrný, Čihák, Jurásek B 97- Vítek, Jadrný, Čihák, Jurásek | ZŠ Kukleny - HK | 35.34 | 254 | |||||||||||||||
2 | B 98-Pilný, Houdek, Staňo, Miffek B 98-Pilný, Houdek, Staňo, Miffek | ZŠ Chlumec n/C. | 35.42 | 250 | |||||||||||||||
3 | B 97 - Fišer, Skibík, Berger, Vírava B 97 - Fišer, Skibík, Berger, Vírava | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 35.84 | 229 | |||||||||||||||
4 | B 98 - Bláha, Růžička, Merka, Bárta B 98 - Bláha, Růžička, Merka, Bárta | ZŠ SNP - HK | 37.15 | 168 | |||||||||||||||
A 98 -Jeřábek, Kučera, Křížek, Trsek A 98 -Jeřábek, Kučera, Křížek, Trsek | ZŠ SNP - HK | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:A štafeta SNP přeběhla na prvním úseku. |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A 97-Chytrá, Čermáková, Kolková An., Koldinská A 97-Chytrá, Čermáková, Kolková An., Koldinská | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 34.94 | 535 | |||||||||||||||
2 | 97-Martinková, Aimová, Hanušová, Kulichová 97-Martinková, Aimová, Hanušová, Kulichová | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 36.48 | 442 | |||||||||||||||
3 | 97-Michlíková, Krausová, Poživilová, Nohejlová 97-Michlíková, Krausová, Poživilová, Nohejlová | ZŠ Štefánikova - HK | 36.76 | 425 | |||||||||||||||
4 | B 97 - Poskočilová, Bartáková, Balcarová, Kolková Ad. B 97 - Poskočilová, Bartáková, Balcarová, Kolková Ad. | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 37.11 | 406 | |||||||||||||||
5 | B 97-Machačová, Stará, Skřivánková, Pleslová B 97-Machačová, Stará, Skřivánková, Pleslová | ZŠ Sever - HK | 37.58 | 380 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B 98-Pokorná, Spišáková, Silgernáglová, Laxarová B 98-Pokorná, Spišáková, Silgernáglová, Laxarová | ZŠ M.Horákové - HK | 37.71 | 373 | |||||||||||||||
2 | A 98-Holečková, Šedivá, Lukšíková, Stránská A 98-Holečková, Šedivá, Lukšíková, Stránská | ZŠ M.Horákové - HK | 37.74 | 371 | |||||||||||||||
3 | B 97-Kubiasová, Uhlířová, Kamenická, Hrobařová B 97-Kubiasová, Uhlířová, Kamenická, Hrobařová | ZŠ Kukleny - HK | 37.92 | 361 | |||||||||||||||
4 | B 97-Bernardová, Lášková, Boučková, Jarešová B 97-Bernardová, Lášková, Boučková, Jarešová | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 38.26 | 344 | |||||||||||||||
5 | B 97-Černohorská, Jadrná, Hájková, Knittlová B 97-Černohorská, Jadrná, Hájková, Knittlová | ZŠ Chlumec n/C. | 39.63 | 276 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A 97-Akrmanová, Vodáková, Klaudyová, Zemanová A 97-Akrmanová, Vodáková, Klaudyová, Zemanová | ZŠ Sever - HK | 35.49 | 501 | |||||||||||||||
2 | 97-Rezlerová, Kučerová, Adamírová, Jebousková 97-Rezlerová, Kučerová, Adamírová, Jebousková | ZŠ Bezručova - HK | 35.81 | 481 | |||||||||||||||
3 | A 97-Loskotová, Rokošová, Dvořáčková, Kulichová A 97-Loskotová, Rokošová, Dvořáčková, Kulichová | ZŠ Kukleny - HK | 36.17 | 460 | |||||||||||||||
4 | A 97-Fuxová, Hoffmanová D, Hoffmanová M., Pavlíková A 97-Fuxová, Hoffmanová D, Hoffmanová M., Pavlíková | ZŠ Chlumec n/C. | 37.95 | 360 | |||||||||||||||
5 | 97-Horáková, Prouzová, Mičiaková, Vítková 97-Horáková, Prouzová, Mičiaková, Vítková | ZŠ a MŠ Libčany | 39.46 | 284 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98-Rusková, Červená, Černá, Kopecká 98-Rusková, Červená, Černá, Kopecká | ZŠ SNP - HK | 35.05 | 528 | |||||||||||||||
2 | 97-Kupková, Herzogová, Svobodová, Hubínková 97-Kupková, Herzogová, Svobodová, Hubínková | ZŠ Černilov | 37.16 | 403 | |||||||||||||||
3 | A 97- Horáková, Malovcová, Mikešová, Zorigt A 97- Horáková, Malovcová, Mikešová, Zorigt | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 37.59 | 379 | |||||||||||||||
4 | 97 - Bujárková, Česáková, Zubrová, Bláhová 97 - Bujárková, Česáková, Zubrová, Bláhová | ZŠ a MŠ Předměřice n/L. | 38.07 | 354 | |||||||||||||||
5 | 97-Kaplanová, Doksanská, Černohousová, Zapadková 97-Kaplanová, Doksanská, Černohousová, Zapadková | ZŠ Úprkova - HK | 38.18 | 348 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|Kamil Vavřička|Kamil Vavřička
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
97 | 1.49 | 381 | |||||||||||||||
2 |
Daniel TrubačDaniel Trubač
ZŠ Sever - HK |
97 | 1.45 | 352 | |||||||||||||||
3 |
Kryštof KarelKryštof Karel
ZŠ Kukleny - HK |
98 | 1.45 | 352 | |||||||||||||||
4 |
Petr KlozPetr Kloz
ZŠ Chlumec n/C. |
97 | 1.45 | 352 | |||||||||||||||
5 |
Filip MairingerFilip Mairinger
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 1.41 | 324 | |||||||||||||||
Jan Fišer Jan Fišer
ZŠ Sever - HK |
97 | 1.41 | 324 | ||||||||||||||||
Pavel ČechákPavel Čechák
ZŠ Bezručova - HK |
98 | 1.41 | 324 | ||||||||||||||||
8 |
František SrbaFrantišek Srba
ZŠ Úprkova - HK |
98 | 1.37 | 297 | |||||||||||||||
Daniel MerkaDaniel Merka
ZŠ SNP - HK |
98 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Miroslav HylenaMiroslav Hylena
ZŠ Štefánikova - HK |
97 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
Adam RůžičkaAdam Růžička
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
97 | 1.37 | 297 | ||||||||||||||||
12 |
Jan ProuzaJan Prouza
ZŠ Úprkova - HK |
98 | 1.33 | 270 | |||||||||||||||
Lukáš NosekLukáš Nosek
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
97 | 1.33 | 270 | ||||||||||||||||
14 |
David DenkDavid Denk
ZŠ Bezručova - HK |
98 | 1.29 | 244 | |||||||||||||||
Michal StrasserMichal Strasser
ZŠ M.Horákové - HK |
97 | 1.29 | 244 | ||||||||||||||||
Tomáš SkibíkTomáš Skibík
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
99 | 1.29 | 244 | ||||||||||||||||
Christián FišerChristián Fišer
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
98 | 1.29 | 244 | ||||||||||||||||
Daniel NymburskýDaniel Nymburský
ZŠ Bezručova - HK |
98 | 1.29 | 244 | ||||||||||||||||
19 |
Ladislav KundrtLadislav Kundrt
ZŠ Černilov |
98 | 1.25 | 218 | |||||||||||||||
Lukáš KrejčíkLukáš Krejčík
ZŠ Habrmanova - HK |
97 | 1.25 | 218 | ||||||||||||||||
Matyáš JanoušekMatyáš Janoušek
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
97 | 1.25 | 218 | ||||||||||||||||
Marek LandaMarek Landa
ZŠ M.Horákové - HK |
98 | 1.25 | 218 | ||||||||||||||||
23 |
Lukáš StaňoLukáš Staňo
ZŠ Chlumec n/C. |
98 | 1.21 | 194 | |||||||||||||||
Jiří TrsekJiří Trsek
ZŠ SNP - HK |
98 | 1.21 | 194 | ||||||||||||||||
25 |
Vojtěch KollátorVojtěch Kollátor
ZŠ Černilov |
97 | 1.09 | 126 | |||||||||||||||
Kryštof HolečekKryštof Holeček
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Adam VápeníkAdam Vápeník
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
98 | DNP | |||||||||||||||||
David ZítkoDavid Zítko
ZŠ Černilov |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Jan Bárta Jan Bárta
ZŠ SNP - HK |
98 | NM | |||||||||||||||||
Václav PetříčekVáclav Petříček
ZŠ Habrmanova - HK |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KoldinskáTereza Koldinská
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
98 | 1.41 | 523 | |||||||||||||||
2 |
Radka ČermákováRadka Čermáková
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
97 | 1.33 | 439 | |||||||||||||||
3 |
Dita AimováDita Aimová
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
97 | 1.29 | 399 | |||||||||||||||
4 |
Adéla SilbernáglováAdéla Silbernáglová
ZŠ M.Horákové - HK |
98 | 1.29 | 399 | |||||||||||||||
5 |
Natálie PilnáNatálie Pilná
ZŠ Bezručova - HK |
97 | 1.29 | 399 | |||||||||||||||
6 |
Denisa ŘehákováDenisa Řeháková
ZŠ Bezručova - HK |
97 | 1.25 | 359 | |||||||||||||||
Andrea NepiláAndrea Nepilá
ZŠ a MŠ Předměřice n/L. |
98 | 1.25 | 359 | ||||||||||||||||
Aneta ZápadlováAneta Západlová
ZŠ Úprkova - HK |
97 | 1.25 | 359 | ||||||||||||||||
Anna KolkováAnna Kolková
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
97 | 1.25 | 359 | ||||||||||||||||
10 |
Adéla TobiškováAdéla Tobišková
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
99 | 1.21 | 321 | |||||||||||||||
Anna BudinskáAnna Budinská
ZŠ SNP - HK |
98 | 1.21 | 321 | ||||||||||||||||
Adéla StránskáAdéla Stránská
ZŠ M.Horákové - HK |
98 | 1.21 | 321 | ||||||||||||||||
Tereza MičiakováTereza Mičiaková
ZŠ a MŠ Libčany |
98 | 1.21 | 321 | ||||||||||||||||
Sabina KulichováSabina Kulichová
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 1.21 | 321 | ||||||||||||||||
15 |
Anežka KubiasováAnežka Kubiasová
ZŠ Kukleny - HK |
98 | 1.17 | 284 | |||||||||||||||
Karolína SvobodováKarolína Svobodová
ZŠ Černilov |
97 | 1.17 | 284 | ||||||||||||||||
Andrea SkřivánkováAndrea Skřivánková
ZŠ Sever - HK |
97 | 1.17 | 284 | ||||||||||||||||
Kateřina ČavajdováKateřina Čavajdová
ZŠ Štefánikova - HK |
98 | 1.17 | 284 | ||||||||||||||||
19 |
Sára StrakošováSára Strakošová
ZŠ SNP - HK |
97 | 1.13 | 248 | |||||||||||||||
Hana ČesákováHana Česáková
ZŠ a MŠ Předměřice n/L. |
98 | 1.13 | 248 | ||||||||||||||||
Lenka KlaudyováLenka Klaudyová
ZŠ Sever - HK |
97 | 1.13 | 248 | ||||||||||||||||
Dominika HoffmanováDominika Hoffmanová
ZŠ Chlumec n/C. |
97 | 1.13 | 248 | ||||||||||||||||
Petra HubínkováPetra Hubínková
ZŠ Černilov |
99 | 1.13 | 248 | ||||||||||||||||
24 |
Tereza ProuzováTereza Prouzová
ZŠ a MŠ Libčany |
99 | 1.09 | 214 | |||||||||||||||
Eliška VítkováEliška Vítková
ZŠ a MŠ Libčany |
98 | 1.09 | 214 | ||||||||||||||||
26 |
Lucie BoučkováLucie Boučková
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
97 | 1.05 | 180 | |||||||||||||||
Johana BernardováJohana Bernardová
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
97 | 1.05 | 180 | ||||||||||||||||
Lucie NěmcováLucie Němcová
ZŠ Štefánikova - HK |
98 | 1.05 | 180 | ||||||||||||||||
Beáta KnittlováBeáta Knittlová
ZŠ Chlumec n/C. |
97 | 1.05 | 180 | ||||||||||||||||
Kateřina DoudováKateřina Doudová
ZŠ Černilov |
98 | NM | |||||||||||||||||
Sofie GlozováSofie Glozová
ZŠ Úprkova - HK |
97 | NM | |||||||||||||||||
Monika JarešováMonika Jarešová
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 32 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch HlaváčVojtěch Hlaváč
ZŠ Černilov |
97 | 4.76 | 337 | |||||||||||||||
2 |
Adam VápeníkAdam Vápeník
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
98 | 4.68 | 323 | |||||||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
97 | 4.59 | 306 | |||||||||||||||
4 |
Martin Knap Martin Knap
ZŠ Sever - HK |
97 | 4.45 | 281 | |||||||||||||||
5 |
Richard HospodkaRichard Hospodka
ZŠ Chlumec n/C. |
97 | 4.37 | 267 | |||||||||||||||
6 |
Jakub TurekJakub Turek
ZŠ Sever - HK |
97 | 4.32 | 259 | |||||||||||||||
David FormáčekDavid Formáček
ZŠ Sever - HK |
97 | 4.32 | 259 | ||||||||||||||||
Matěj SkořepaMatěj Skořepa
ZŠ Úprkova - HK |
97 | 4.32 | 259 | ||||||||||||||||
9 |
Karel JirsákKarel Jirsák
ZŠ Habrmanova - HK |
97 | 4.31 | 257 | |||||||||||||||
10 |
Marek LandaMarek Landa
ZŠ M.Horákové - HK |
98 | 4.19 | 237 | |||||||||||||||
11 |
Michal JurásekMichal Jurásek
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 4.18 | 235 | |||||||||||||||
12 |
Martin DzurkoMartin Dzurko
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 4.15 | 230 | |||||||||||||||
13 |
Šimon SamekŠimon Samek
ZŠ Bezručova - HK |
98 | 4.13 | 227 | |||||||||||||||
Vojta MilošVojta Miloš
ZŠ Štefánikova - HK |
98 | 4.13 | 227 | ||||||||||||||||
15 |
Martin OlahMartin Olah
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
97 | 4.12 | 225 | |||||||||||||||
16 |
Daniel MerkaDaniel Merka
ZŠ SNP - HK |
98 | 4.09 | 220 | |||||||||||||||
Petr KlozPetr Kloz
ZŠ Chlumec n/C. |
97 | 4.09 | 220 | ||||||||||||||||
18 |
Daniel KalvachDaniel Kalvach
ZŠ Štefánikova - HK |
97 | 4.08 | 219 | |||||||||||||||
19 |
Tomáš BergerTomáš Berger
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
97 | 4.05 | 214 | |||||||||||||||
20 |
Adam KučeraAdam Kučera
ZŠ SNP - HK |
98 | 4.04 | 212 | |||||||||||||||
21 |
Adam Liška Adam Liška
ZŠ Bezručova - HK |
98 | 3.96 | 199 | |||||||||||||||
22 |
Michal MakovskýMichal Makovský
ZŠ Bezručova - HK |
98 | 3.94 | 196 | |||||||||||||||
23 |
Lukáš ŠulcLukáš Šulc
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
97 | 3.90 | 190 | |||||||||||||||
24 |
Vladislav DušekVladislav Dušek
ZŠ Habrmanova - HK |
97 | 3.86 | 184 | |||||||||||||||
25 |
Lukáš StaňoLukáš Staňo
ZŠ Chlumec n/C. |
98 | 3.84 | 181 | |||||||||||||||
Martin VíravaMartin Vírava
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
98 | 3.84 | 181 | ||||||||||||||||
27 |
Michal VítekMichal Vítek
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 3.81 | 176 | |||||||||||||||
28 |
David ZítkoDavid Zítko
ZŠ Černilov |
99 | 3.80 | 174 | |||||||||||||||
29 |
Matěj ŠtrajtMatěj Štrajt
ZŠ Úprkova - HK |
98 | 3.74 | 165 | |||||||||||||||
30 |
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
98 | 3.57 | 140 | |||||||||||||||
31 |
Tomáš KotrčTomáš Kotrč
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
99 | 3.53 | 135 | |||||||||||||||
Daniel KarlíkDaniel Karlík
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
99 | 3.53 | 135 | ||||||||||||||||
33 |
Daid DostálDaid Dostál
ZŠ M.Horákové - HK |
98 | 3.40 | 116 | |||||||||||||||
34 |
David MajurníkDavid Majurník
ZŠ M.Horákové - HK |
97 | 3.30 | 103 | |||||||||||||||
35 |
Richard RůžičkaRichard Růžička
ZŠ SNP - HK |
98 | 3.22 | 93 | |||||||||||||||
Dominik BredaDominik Breda
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Robin DostálRobin Dostál
ZŠ Úprkova - HK |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 37 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana RezlerováJana Rezlerová
ZŠ Bezručova - HK |
97 | 4.29 | 376 | |||||||||||||||
2 |
Aneta ČervenáAneta Červená
ZŠ SNP - HK |
97 | 4.11 | 333 | |||||||||||||||
3 |
Anna KolkováAnna Kolková
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
97 | 3.99 | 306 | |||||||||||||||
Anežka KubiasováAnežka Kubiasová
ZŠ Kukleny - HK |
98 | 3.99 | 306 | ||||||||||||||||
5 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
ZŠ Kukleny - HK |
98 | 3.95 | 296 | |||||||||||||||
6 |
Karolína NohejlováKarolína Nohejlová
ZŠ Štefánikova - HK |
98 | 3.89 | 283 | |||||||||||||||
7 |
Barbora HorákováBarbora Horáková
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
98 | 3.82 | 267 | |||||||||||||||
Marie PodluckáMarie Podlucká
ZŠ Bezručova - HK |
97 | 3.82 | 267 | ||||||||||||||||
9 |
Kristýna RokošováKristýna Rokošová
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 3.79 | 261 | |||||||||||||||
10 |
Michaela MartinkováMichaela Martinková
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
98 | 3.78 | 259 | |||||||||||||||
11 |
Tereza KoldinskáTereza Koldinská
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
98 | 3.74 | 250 | |||||||||||||||
12 |
Eva KopeckáEva Kopecká
ZŠ SNP - HK |
97 | 3.68 | 237 | |||||||||||||||
13 |
Veronika PleslováVeronika Pleslová
ZŠ Sever - HK |
97 | 3.66 | 233 | |||||||||||||||
14 |
Diana Bláhová Diana Bláhová
ZŠ a MŠ Předměřice n/L. |
97 | 3.62 | 225 | |||||||||||||||
15 |
Monika HynčicováMonika Hynčicová
ZŠ M.Horákové - HK |
98 | 3.61 | 223 | |||||||||||||||
Helena KupkováHelena Kupková
ZŠ Černilov |
97 | 3.61 | 223 | ||||||||||||||||
17 |
Barbora KašparováBarbora Kašparová
ZŠ Úprkova - HK |
98 | 3.46 | 192 | |||||||||||||||
18 |
Olga PoživilováOlga Poživilová
ZŠ Štefánikova - HK |
99 | 3.42 | 184 | |||||||||||||||
Marika MachačováMarika Machačová
ZŠ Sever - HK |
99 | 3.42 | 184 | ||||||||||||||||
Petra HubínkováPetra Hubínková
ZŠ Černilov |
99 | 3.42 | 184 | ||||||||||||||||
21 |
Karolína HájkováKarolína Hájková
ZŠ Chlumec n/C. |
98 | 3.41 | 182 | |||||||||||||||
Natálie ZemanováNatálie Zemanová
ZŠ Sever - HK |
98 | 3.41 | 182 | ||||||||||||||||
23 |
Karolína Černá Karolína Černá
ZŠ SNP - HK |
97 | 3.40 | 180 | |||||||||||||||
24 |
Anežka DoksanskáAnežka Doksanská
ZŠ Úprkova - HK |
98 | 3.36 | 172 | |||||||||||||||
25 |
Adéla KolkováAdéla Kolková
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
99 | 3.35 | 170 | |||||||||||||||
26 |
Eva ZubrováEva Zubrová
ZŠ a MŠ Předměřice n/L. |
98 | 3.34 | 168 | |||||||||||||||
Lucie BorkováLucie Borková
ZŠ Chlumec n/C. |
97 | 3.34 | 168 | ||||||||||||||||
28 |
Beáta KnittlováBeáta Knittlová
ZŠ Chlumec n/C. |
97 | 3.29 | 159 | |||||||||||||||
29 |
Enkhuslen ZorigtEnkhuslen Zorigt
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
97 | 3.26 | 153 | |||||||||||||||
30 |
Kelly GottlandKelly Gottland
ZŠ a MŠ Libčany |
99 | 3.25 | 151 | |||||||||||||||
31 |
Kateřina MikešováKateřina Mikešová
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
99 | 3.24 | 150 | |||||||||||||||
32 |
Andrea Pokorná Andrea Pokorná
ZŠ M.Horákové - HK |
99 | 3.22 | 146 | |||||||||||||||
33 |
Sabina LátrováSabina Látrová
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
98 | 3.16 | 135 | |||||||||||||||
Tereza ProuzováTereza Prouzová
ZŠ a MŠ Libčany |
99 | 3.16 | 135 | ||||||||||||||||
Adéla ČížkováAdéla Čížková
ZŠ Štefánikova - HK |
98 | 3.16 | 135 | ||||||||||||||||
36 |
Denisa Jebousková Denisa Jebousková
ZŠ Bezručova - HK |
99 | 3.15 | 133 | |||||||||||||||
37 |
Sára HejtmánkováSára Hejtmánková
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
99 | 3.13 | 130 | |||||||||||||||
Vero nika HojnáVero nika Hojná
ZŠ Černilov |
98 | 3.13 | 130 | ||||||||||||||||
39 |
Jana HorákováJana Horáková
ZŠ a MŠ Libčany |
97 | 3.10 | 124 | |||||||||||||||
40 |
Nikola RückerováNikola Rückerová
ZŠ Úprkova - HK |
97 | 2.97 | 102 | |||||||||||||||
Hana ČesákováHana Česáková
ZŠ a MŠ Předměřice n/L. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Livie SpišákováLivie Spišáková
ZŠ M.Horákové - HK |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 42 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|Kamil Vavřička|Kamil Vavřička
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
97 | 69.16 | 474 | |||||||||||||||
2 |
Filip DašekFilip Dašek
ZŠ Chlumec n/C. |
98 | 66.15 | 447 | |||||||||||||||
3 |
Daniel TrubačDaniel Trubač
ZŠ Sever - HK |
97 | 65.02 | 437 | |||||||||||||||
4 |
Jan UchytilJan Uchytil
ZŠ Chlumec n/C. |
98 | 64.02 | 429 | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch HlaváčVojtěch Hlaváč
ZŠ Černilov |
97 | 60.45 | 397 | |||||||||||||||
6 |
Michal JurásekMichal Jurásek
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 57.15 | 369 | |||||||||||||||
7 |
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
97 | 55.40 | 354 | |||||||||||||||
8 |
Karel SedlákKarel Sedlák
ZŠ Habrmanova - HK |
97 | 54.04 | 342 | |||||||||||||||
9 |
Petr ZmrzlíkPetr Zmrzlík
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
98 | 53.56 | 338 | |||||||||||||||
10 |
Jaroslav GabrielJaroslav Gabriel
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 53.03 | 334 | |||||||||||||||
11 |
Richard JarkovskýRichard Jarkovský
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
97 | 52.76 | 331 | |||||||||||||||
12 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
ZŠ SNP - HK |
99 | 52.32 | 328 | |||||||||||||||
13 |
David MajurníkDavid Majurník
ZŠ M.Horákové - HK |
97 | 50.93 | 316 | |||||||||||||||
14 |
Tomáš SkibíkTomáš Skibík
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
99 | 50.11 | 309 | |||||||||||||||
15 |
Denis LíbalDenis Líbal
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
98 | 49.77 | 306 | |||||||||||||||
16 |
Tomáš BergerTomáš Berger
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
97 | 48.28 | 293 | |||||||||||||||
17 |
Miroslav HylenaMiroslav Hylena
ZŠ Štefánikova - HK |
97 | 47.59 | 287 | |||||||||||||||
18 |
Ondřej BrokešOndřej Brokeš
ZŠ Sever - HK |
97 | 47.52 | 287 | |||||||||||||||
19 |
David PhamDavid Pham
ZŠ Bezručova - HK |
97 | 47.37 | 286 | |||||||||||||||
20 |
Richard RůžičkaRichard Růžička
ZŠ SNP - HK |
98 | 47.11 | 283 | |||||||||||||||
21 |
Radek PavlíkRadek Pavlík
ZŠ Štefánikova - HK |
98 | 46.79 | 281 | |||||||||||||||
22 |
Martin KrejčířMartin Krejčíř
ZŠ Sever - HK |
98 | 46.31 | 277 | |||||||||||||||
23 |
Dominik HoudekDominik Houdek
ZŠ Chlumec n/C. |
98 | 45.36 | 269 | |||||||||||||||
24 |
Bohuslav PilnýBohuslav Pilný
ZŠ Bezručova - HK |
97 | 45.19 | 267 | |||||||||||||||
25 |
Oldřich ObermajerOldřich Obermajer
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
97 | 44.46 | 261 | |||||||||||||||
26 |
Martin MetelkaMartin Metelka
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
98 | 42.04 | 241 | |||||||||||||||
27 |
Jakub MelichárekJakub Melichárek
ZŠ Úprkova - HK |
97 | 41.67 | 238 | |||||||||||||||
28 |
Šimon SamekŠimon Samek
ZŠ Bezručova - HK |
98 | 41.40 | 236 | |||||||||||||||
29 |
Lukáš KrejčíkLukáš Krejčík
ZŠ Habrmanova - HK |
97 | 39.56 | 221 | |||||||||||||||
30 |
Dominik JanáčekDominik Janáček
ZŠ Kukleny - HK |
98 | 38.80 | 214 | |||||||||||||||
31 |
Petr MarekPetr Marek
ZŠ M.Horákové - HK |
97 | 38.20 | 209 | |||||||||||||||
32 |
Matěj ŠtrajtMatěj Štrajt
ZŠ Úprkova - HK |
98 | 37.05 | 200 | |||||||||||||||
33 |
Vojtěch KollátorVojtěch Kollátor
ZŠ Černilov |
97 | 33.58 | 172 | |||||||||||||||
34 |
Daniel TomešDaniel Tomeš
ZŠ M.Horákové - HK |
97 | 30.80 | 150 | |||||||||||||||
Kryštof HolečekKryštof Holeček
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 35 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(út, 10.5.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea KoníčkováAndrea Koníčková
ZŠ a MŠ Libčany |
98 | 42.26 | 383 | |||||||||||||||
2 |
Adéla BujárkováAdéla Bujárková
ZŠ a MŠ Předměřice n/L. |
97 | 41.46 | 373 | |||||||||||||||
3 |
Lucie VodičkováLucie Vodičková
ZŠ a MŠ Libčany |
98 | 41.35 | 372 | |||||||||||||||
4 |
Livie SpišákováLivie Spišáková
ZŠ M.Horákové - HK |
98 | 39.93 | 354 | |||||||||||||||
5 |
Dita AimováDita Aimová
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
97 | 39.09 | 344 | |||||||||||||||
6 |
Tereza BártováTereza Bártová
ZŠ a MŠ Libčany |
98 | 38.76 | 340 | |||||||||||||||
7 |
Dominika HoffmanováDominika Hoffmanová
ZŠ Chlumec n/C. |
97 | 38.65 | 339 | |||||||||||||||
8 |
Radka ČermákováRadka Čermáková
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
97 | 38.55 | 338 | |||||||||||||||
9 |
Kamila PoskočilováKamila Poskočilová
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
98 | 36.63 | 314 | |||||||||||||||
10 |
Tereza WallsteinováTereza Wallsteinová
ZŠ Štefánikova - HK |
99 | 36.38 | 311 | |||||||||||||||
11 |
Andrea KodytkováAndrea Kodytková
ZŠ Sever - HK |
98 | 35.18 | 297 | |||||||||||||||
12 |
Veronika PleslováVeronika Pleslová
ZŠ Sever - HK |
97 | 34.89 | 293 | |||||||||||||||
13 |
Tereza RuskováTereza Rusková
ZŠ SNP - HK |
97 | 34.81 | 292 | |||||||||||||||
14 |
Zuzana BarnetováZuzana Barnetová
ZŠ Bezručova - HK |
97 | 34.66 | 291 | |||||||||||||||
15 |
Pavlina MarkováPavlina Marková
ZŠ SNP - HK |
97 | 34.40 | 287 | |||||||||||||||
16 |
Sabina AdamírováSabina Adamírová
ZŠ Bezručova - HK |
97 | 34.36 | 287 | |||||||||||||||
17 |
Monika VodákováMonika Vodáková
ZŠ Sever - HK |
98 | 34.30 | 286 | |||||||||||||||
18 |
Enkhuslen ZorigtEnkhuslen Zorigt
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
97 | 32.96 | 270 | |||||||||||||||
19 |
Markéta Lukšíková Markéta Lukšíková
ZŠ M.Horákové - HK |
99 | 32.95 | 270 | |||||||||||||||
20 |
Sylva TlapákováSylva Tlapáková
ZŠ Černilov |
98 | 32.32 | 263 | |||||||||||||||
21 |
Hana ČesákováHana Česáková
ZŠ a MŠ Předměřice n/L. |
98 | 32.27 | 262 | |||||||||||||||
22 |
Kristýna BurkertováKristýna Burkertová
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
98 | 31.67 | 255 | |||||||||||||||
23 |
Sabina KulichováSabina Kulichová
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 31.46 | 252 | |||||||||||||||
24 |
Nikol MikšovskáNikol Mikšovská
ZŠ Štefánikova - HK |
98 | 30.96 | 247 | |||||||||||||||
25 |
Stela Černohorská Stela Černohorská
ZŠ Chlumec n/C. |
98 | 29.86 | 234 | |||||||||||||||
26 |
Markéta HoffmanováMarkéta Hoffmanová
ZŠ Chlumec n/C. |
97 | 29.46 | 229 | |||||||||||||||
27 |
Tereza DvořáčkováTereza Dvořáčková
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 29.45 | 229 | |||||||||||||||
28 |
Anežka DoksanskáAnežka Doksanská
ZŠ Úprkova - HK |
98 | 29.34 | 227 | |||||||||||||||
29 |
Adéla MalovcováAdéla Malovcová
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
99 | 29.15 | 225 | |||||||||||||||
30 |
Tereza BalcarováTereza Balcarová
ZŠ a MŠ Štefcova - HK |
98 | 28.46 | 217 | |||||||||||||||
31 |
Lucie BoučkováLucie Boučková
ZŠ a MŠ Mandysova-HK |
97 | 27.42 | 205 | |||||||||||||||
32 |
Dominika VízkováDominika Vízková
ZŠ Kukleny - HK |
97 | 26.09 | 190 | |||||||||||||||
33 |
Sabina ŠediváSabina Šedivá
ZŠ M.Horákové - HK |
99 | 25.80 | 186 | |||||||||||||||
34 |
Tereza DuškováTereza Dušková
ZŠ Úprkova - HK |
98 | 25.40 | 182 | |||||||||||||||
35 |
Barbora KašparováBarbora Kašparová
ZŠ Úprkova - HK |
98 | 24.33 | 169 | |||||||||||||||
36 |
Veronika WasiliwVeronika Wasiliw
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
97 | 20.15 | 122 | |||||||||||||||
37 |
Vero nika HojnáVero nika Hojná
ZŠ Černilov |
98 | 20.13 | 122 | |||||||||||||||
Diana Bláhová Diana Bláhová
ZŠ a MŠ Předměřice n/L. |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Sabina LátrováSabina Látrová
ZŠ a MŠ Plotiště - HK |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 39 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SEVER SEVER | ZŠ Sever - HK | 4748.0 | ||||||||||||||||
2 | ŠTEFC ŠTEFC | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 4313.0 | ||||||||||||||||
3 | CHLUM CHLUM | ZŠ Chlumec n/C. | 3850.0 | ||||||||||||||||
5 | MANDY MANDY | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 3436.0 | ||||||||||||||||
4 | KUKLE KUKLE | ZŠ Kukleny - HK | 3664.0 | ||||||||||||||||
6 | BEZRU BEZRU | ZŠ Bezručova - HK | 3387.0 | ||||||||||||||||
8 | PLOTI PLOTI | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 3367.0 | ||||||||||||||||
7 | SNP SNP | ZŠ SNP - HK | 3385.0 | ||||||||||||||||
9 | ČERNI ČERNI | ZŠ Černilov | 3355.0 | ||||||||||||||||
11 | HABRM HABRM | ZŠ Habrmanova - HK | 2973.0 | ||||||||||||||||
10 | ÚPRK ÚPRK | ZŠ Úprkova - HK | 3096.0 | ||||||||||||||||
13 | HORÁK HORÁK | ZŠ M.Horákové - HK | 2524.0 | ||||||||||||||||
12 | ŠTEFÁ ŠTEFÁ | ZŠ Štefánikova - HK | 2643.0 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 1000 m, 1000 m, výška, dálka, kriket, 60 m, 4x60 m, 1000 m, 60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŠTEFC ŠTEFC | ZŠ a MŠ Štefcova - HK | 4509.0 | ||||||||||||||||
2 | SNP SNP | ZŠ SNP - HK | 4305.0 | ||||||||||||||||
3 | BEZRU BEZRU | ZŠ Bezručova - HK | 4204.0 | ||||||||||||||||
4 | SEVER SEVER | ZŠ Sever - HK | 3873.0 | ||||||||||||||||
5 | PLOTI PLOTI | ZŠ a MŠ Plotiště - HK | 3732.0 | ||||||||||||||||
6 | KUKLE KUKLE | ZŠ Kukleny - HK | 3673.0 | ||||||||||||||||
7 | ŠTEFÁ ŠTEFÁ | ZŠ Štefánikova - HK | 3392.0 | ||||||||||||||||
8 | HORÁK HORÁK | ZŠ M.Horákové - HK | 3354.0 | ||||||||||||||||
9 | PREDM PREDM | ZŠ a MŠ Předměřice n/L. | 3348.0 | ||||||||||||||||
10 | LIBČA LIBČA | ZŠ a MŠ Libčany | 3207.0 | ||||||||||||||||
11 | CHLUM CHLUM | ZŠ Chlumec n/C. | 3180.0 | ||||||||||||||||
12 | ČERNI ČERNI | ZŠ Černilov | 3103.0 | ||||||||||||||||
13 | MANDY MANDY | ZŠ a MŠ Mandysova-HK | 2890.0 | ||||||||||||||||
14 | ÚPRK ÚPRK | ZŠ Úprkova - HK | 2657.0 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 60 m, 600 m, 600 m, výška, dálka, kriket, 60 m, 60 m, 600 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |