Mladá Evropa 2011
Jablonec nad Nisou (20. 8. 2011)100 m - Junioři (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 20.8.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | AC Mladá Boleslav o.s. | 11.35 | |||||||||||||||
2 | Adam FazikAdam Fazik | 93 | Inter Bratislava - Slovensko | 11.46 | |||||||||||||||
3 | Jiří PálkaJiří Pálka | 92 | Hvězda SKP Pardubice | 11.61 | |||||||||||||||
4 | Szubert KacperSzubert Kacper | 94 | MKS "MOS" Wrocław | 12.00 | |||||||||||||||
5 | Marek ProcházkaMarek Procházka | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.37 | |||||||||||||||
6 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 12.51 | |||||||||||||||
Marthy VaterMarthy Vater | 94 | LC Cottbus - Německo | DNP | ||||||||||||||||
Lukáš KondrLukáš Kondr | 93 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 20.8.2011) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KuchařMichal Kuchař | 93 | Spartak Praha 4 | 11.18 | |||||||||||||||
2 | Tim PatzigTim Patzig | 94 | LC Cottbus - Německo | 11.30 | |||||||||||||||
3 | Matěj MudrochMatěj Mudroch | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.53 | |||||||||||||||
4 | Maurice LittichMaurice Littich | 94 | LC Cottbus - Německo | 11.60 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb | 93 | ASK Slavia Praha | 11.95 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch NosekVojtěch Nosek | 96 | ABK Liberec | 12.48 | |||||||||||||||
Maybrit WenninMaybrit Wennin | 97 | LC Cottbus - Německo | DNP | ||||||||||||||||
Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | A. C. TEPO Kladno | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 20.8.2011) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukas MeszarosLukas Meszaros | 95 | Slavia UK Bratislava - Slov... | 11.36 | |||||||||||||||
2 | Dominik GenzarDominik Genzar | 93 | LC Cottbus - Německo | 11.57 | |||||||||||||||
3 | Radek PovýšilRadek Povýšil | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.64 | |||||||||||||||
4 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 12.09 | |||||||||||||||
5 | Robert HorvatRobert Horvat | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.25 | |||||||||||||||
6 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 12.33 | |||||||||||||||
Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | AC Mladá Boleslav o.s. | 11.13 | |||||||||||||||
Lukas MeszarosLukas Meszaros | 95 | Slavia UK Bratislava - Slov... | 11.13 | ||||||||||||||||
3 | Michal KuchařMichal Kuchař | 93 | Spartak Praha 4 | 11.15 | |||||||||||||||
4 | Adam FazikAdam Fazik | 93 | Inter Bratislava - Slovensko | 11.27 | |||||||||||||||
5 | Tim PatzigTim Patzig | 94 | LC Cottbus - Německo | 11.32 | |||||||||||||||
6 | Dominik GenzarDominik Genzar | 93 | LC Cottbus - Německo | 11.52 | |||||||||||||||
7 | Maurice LittichMaurice Littich | 94 | LC Cottbus - Německo | 11.59 | |||||||||||||||
8 | Matěj MudrochMatěj Mudroch | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.74 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maybrit WenninMaybrit Wennin | 97 | LC Cottbus - Německo | 13.05 | |||||||||||||||
2 | Markéta MálkováMarkéta Málková | 94 | AC Česká Lípa | 13.12 | |||||||||||||||
3 | Veronika MatochováVeronika Matochová | 96 | AC SYNER Turnov | 13.21 | |||||||||||||||
4 | Joanna OlszańskaJoanna Olszańska | 94 | MKS "MOS" Wrocław | 13.35 | |||||||||||||||
5 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 13.63 | |||||||||||||||
6 | Paulina KantorekPaulina Kantorek | 94 | MKS "MOS" Wrocław | 13.67 | |||||||||||||||
7 | Kristýna ŘehořováKristýna Řehořová | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.35 | |||||||||||||||
Adéla VélováAdéla Vélová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 20.8.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grzegorz OlekGrzegorz Olek | 94 | MKS "MOS" Wrocław | 22.52 | |||||||||||||||
2 | Michal KuchařMichal Kuchař | 93 | Spartak Praha 4 | 22.63 | |||||||||||||||
3 | Lukas MeszarosLukas Meszaros | 95 | Slavia UK Bratislava - Slov... | 22.75 | |||||||||||||||
4 | Konrad DonczewKonrad Donczew | 92 | MKS "MOS" Wrocław | 22.84 | |||||||||||||||
5 | Adam FazikAdam Fazik | 93 | Inter Bratislava - Slovensko | 22.85 | |||||||||||||||
6 | Jiří PálkaJiří Pálka | 92 | Hvězda SKP Pardubice | 22.94 | |||||||||||||||
7 | Patryk BacharPatryk Bachar | 92 | MKS "MOS" Wrocław | 23.12 | |||||||||||||||
8 | Radek PovýšilRadek Povýšil | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | A. C. TEPO Kladno | 23.22 | |||||||||||||||
2 | Michal ŘíhaMichal Říha | 94 | AC Pardubice | 23.36 | |||||||||||||||
3 | Maurice LittichMaurice Littich | 94 | LC Cottbus - Německo | 23.55 | |||||||||||||||
4 | Dominik GenzarDominik Genzar | 93 | LC Cottbus - Německo | 23.74 | |||||||||||||||
5 | Matěj MudrochMatěj Mudroch | 93 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.75 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.89 | |||||||||||||||
7 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 25.23 | |||||||||||||||
Dominik ŽižkaDominik Žižka | 93 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich KrálJindřich Král | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.85 | |||||||||||||||
2 | Josef PoselJosef Posel | 95 | USK VŠEM Ústí n/L. | 24.31 | |||||||||||||||
3 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 24.54 | |||||||||||||||
4 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 24.94 | |||||||||||||||
5 | Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | ASK Slavia Praha | 25.10 | |||||||||||||||
Szubert KacperSzubert Kacper | 94 | MKS "MOS" Wrocław | DNP | ||||||||||||||||
Daniel KotarbaDaniel Kotarba | 95 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 20.8.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka HanzlováRadka Hanzlová | 94 | AC TJ Jičín | 26.57 | |||||||||||||||
2 | Kornelia LohynovaKornelia Lohynova | 95 | Slavia UK Bratislava - Slov... | 27.52 | |||||||||||||||
3 | Joanna OlszańskaJoanna Olszańska | 94 | MKS "MOS" Wrocław | 27.85 | |||||||||||||||
4 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 28.44 | |||||||||||||||
5 | Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 28.63 | |||||||||||||||
6 | Paulina KantorekPaulina Kantorek | 94 | MKS "MOS" Wrocław | 29.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 20.8.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klára ZemanováKlára Zemanová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Veronika MatochováVeronika Matochová | 96 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna ŘehořováKristýna Řehořová | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 51.28 | |||||||||||||||
2 | Tim PatzigTim Patzig | 94 | LC Cottbus - Německo | 51.56 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KožíšekLukáš Kožíšek | 92 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 51.84 | |||||||||||||||
4 | Jindřich KrálJindřich Král | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 52.14 | |||||||||||||||
5 | Josef PoselJosef Posel | 95 | USK VŠEM Ústí n/L. | 52.77 | |||||||||||||||
Tomáš KrištofTomáš Krištof | 93 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka HanzlováRadka Hanzlová | 94 | AC TJ Jičín | 59.62 | |||||||||||||||
2 | Olga PůčkováOlga Půčková | 94 | TJ Jiskra Nový Bor | 59.93 | |||||||||||||||
3 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 60.50 | |||||||||||||||
4 | Linda MejstříkováLinda Mejstříková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 65.43 | |||||||||||||||
5 | Klára KopalováKlára Kopalová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 65.96 | |||||||||||||||
6 | Dominika BalousováDominika Balousová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 66.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik SchäferDominik Schäfer | 93 | LC Cottbus - Německo | 1:54.48 | |||||||||||||||
2 | Christian KleyChristian Kley | 93 | LC Cottbus - Německo | 1:57.98 | |||||||||||||||
3 | Aleksander KotAleksander Kot | 94 | MKS "MOS" Wrocław | 2:03.25 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk PetrZdeněk Petr | 93 | Sprint klub Čáslav | 2:08.85 | |||||||||||||||
5 | Filip MačekFilip Maček | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:19.57 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Sprint klub Čáslav | 4:13.81 | |||||||||||||||
2 | Michal SuchýMichal Suchý | 94 | AC Mladá Boleslav o.s. | 4:16.25 | |||||||||||||||
3 | Daniel SchrammDaniel Schramm | 93 | AK Moravská Třebová | 4:20.21 | |||||||||||||||
4 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Spartak Choceň | 4:22.23 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Spartak Praha 4 | 4:22.90 | |||||||||||||||
6 | Miloš ŠolcMiloš Šolc | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:54.66 | |||||||||||||||
7 | Matouš PšeničkaMatouš Pšenička | 93 | SK Nové Město nad Metují | 5:08.61 | |||||||||||||||
8 | Bartosz JaryszBartosz Jarysz | 94 | MKS "MOS" Wrocław | DNF | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka DrahotováAnežka Drahotová | 95 | USK Praha | 4:37.88 | |||||||||||||||
2 | Eliška DrahotováEliška Drahotová | 95 | USK Praha | 4:51.89 | |||||||||||||||
3 | Barbora JíšováBarbora Jíšová | 92 | AC SYNER Turnov | 4:55.35 | |||||||||||||||
4 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 4:58.28 | |||||||||||||||
5 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | Sprint klub Čáslav | 4:59.22 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán DudaŠtěpán Duda | 94 | Atletika Jihlava | 10:09.74 | |||||||||||||||
2 | Štěpán PolákŠtěpán Polák | 95 | AC Spartak Choceň | 10:48.56 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 20.8.2011) | Vítr: +3.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára MichalskáKlára Michalská | 93 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.05 | |||||||||||||||
2 | Elpida TokaElpida Toka | 93 | G.S:Kifisias - Řecko | 16.94 | |||||||||||||||
3 | Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková | 95 | AC Česká Lípa | 18.93 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 20.8.2011) | Vítr: +2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konrad DonczewKonrad Donczew | 92 | MKS "MOS" Wrocław | 14.32 | |||||||||||||||
2 | Patryk BacharPatryk Bachar | 92 | MKS "MOS" Wrocław | 14.57 | |||||||||||||||
3 | Jan JánJan Ján | 93 | TJ Spartak Vlašim | 14.76 | |||||||||||||||
4 | Vít HavelkaVít Havelka | 93 | ASK Slavia Praha | 15.76 | |||||||||||||||
5 | Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | ASK Slavia Praha | 16.68 | |||||||||||||||
Michal ŘíhaMichal Říha | 94 | AC Pardubice | DQ | ||||||||||||||||
Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - dle pravidla 162.6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Elpida TokaElpida Toka | 93 | G.S:Kifisias - Řecko | 65.43 | |||||||||||||||
2 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 67.14 | |||||||||||||||
3 | Anna RiedlováAnna Riedlová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 75.35 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.501.551.601.651.701.751.801.851.901.952.00 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel ViktorínDaniel Viktorín
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 1.95 | OXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK Most |
95 | 1.65 | OXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.55 | OXOXXX | |||||||||||||||
Ivan RishkoIvan Rishko
TJ Dukla Praha |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.301.351.401.451.501.551.601.65 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 1.60 | --O-OXOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva Trutnov |
95 | 1.55 | ---OOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Gabriela DaníčkováGabriela Daníčková
AC Česká Lípa |
95 | 1.50 | --OOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Tereza ŠikolováTereza Šikolová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1.45 | XOOOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.803.003.203.403.603.804.004.154.304.454.554.654.855.055.21 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš PosekanýLukáš Posekaný
A. C. TEPO Kladno |
92 | 5.05 | XXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 4.45 | XXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.15 | XXOXXX | |||||||||||||||
4 |
David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 3.80 | XXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3.60 | XXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Ondřej HettoOndřej Hetto
AC Česká Lípa |
92 | 2.80 | XXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | DNP | ||||||||||||||||
8 |
Viktor TupecViktor Tupec
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.602.803.003.25 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK Praha |
95 | 3.00 | -OOXXX | |||||||||||||||
2 |
Klára ZemanováKlára Zemanová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 2.80 | OXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patryk BacharPatryk Bachar
MKS "MOS" Wrocław |
92 | 6.79 | 6.54 | 6.69 | 6.62 | 6.69 | 6.57 | 6.76 | 6.79 | |||||||||
2 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha |
92 | 6.48 | 6.48 | X | 6.21 | 6.48 | X | - | 6.39 | |||||||||
3 |
Vít HavelkaVít Havelka
ASK Slavia Praha |
93 | 6.35 | X | 6.27 | 6.19 | 6.27 | 6.19 | 6.35 | 6.30 | |||||||||
4 |
Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia Praha |
93 | 6.23 | 5.64 | 5.50 | 5.95 | 5.95 | 6.03 | 6.18 | 6.23 | |||||||||
5 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 6.15 | 5.98 | 6.07 | 6.10 | 6.10 | X | 6.15 | 5.69 | |||||||||
6 |
Ivan RishkoIvan Rishko
TJ Dukla Praha |
93 | 5.82 | 5.75 | 5.57 | 5.62 | 5.75 | X | 5.69 | 5.82 | |||||||||
7 |
Robert HorvatRobert Horvat
AC Slovan Liberec, o.s. |
92 | 5.79 | 5.21 | 5.56 | 3.98 | 5.56 | 4.62 | 5.02 | 5.79 | |||||||||
8 |
Vojtěch NosekVojtěch Nosek
ABK Liberec |
96 | 5.60 | 5.60 | 5.45 | 5.21 | 5.60 | 3.78 | 5.59 | X | |||||||||
9 |
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia Praha |
94 | 5.54 | 5.54 | 5.36 | 5.18 | 5.54 | ||||||||||||
10 |
Lukáš KondrLukáš Kondr
AK Most |
93 | 5.11 | X | 5.11 | X | 5.11 | ||||||||||||
11 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 4.83 | 4.55 | 4.83 | 4.76 | 4.83 | ||||||||||||
Maybrit WenninMaybrit Wennin
LC Cottbus - Německo |
97 | DNP | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK Most |
95 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Marthy VaterMarthy Vater
LC Cottbus - Německo |
94 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
93 | 5.20 +4.0 m/s | 3.63+3,3 | 3.64+5,5 | 3.72+2,9 | 3.72 | 3.73+3,9 | X+0,6 | X+0,9 | |||||||||
2 |
Kornelia LohynovaKornelia Lohynova
Slavia UK Bratislava - Slov... |
95 | 5.20 +2.3 m/s | 3.63+3,3 | 3.64+5,5 | 3.72+2,9 | 3.72 | 3.73+3,9 | X+0,6 | X+0,9 | |||||||||
3 |
Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 4.99 +1.3 m/s | 3.63+3,3 | 3.64+5,5 | 3.72+2,9 | 3.72 | 3.73+3,9 | X+0,6 | X+0,9 | |||||||||
4 |
Karin HöferováKarin Höferová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 4.81 +2.3 m/s | 3.63+3,3 | 3.64+5,5 | 3.72+2,9 | 3.72 | 3.73+3,9 | X+0,6 | X+0,9 | |||||||||
5 |
Adéla VélováAdéla Vélová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 4.77 +5.2 m/s | 3.63+3,3 | 3.64+5,5 | 3.72+2,9 | 3.72 | 3.73+3,9 | X+0,6 | X+0,9 | |||||||||
6 |
Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 4.73 +4.0 m/s | 3.63+3,3 | 3.64+5,5 | 3.72+2,9 | 3.72 | 3.73+3,9 | X+0,6 | X+0,9 | |||||||||
7 |
Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 3.73 +3.9 m/s | 3.63+3,3 | 3.64+5,5 | 3.72+2,9 | 3.72 | 3.73+3,9 | X+0,6 | X+0,9 | |||||||||
Anna RiedlováAnna Riedlová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Maybrit WenninMaybrit Wennin
LC Cottbus - Německo |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
93 | 11.65 +2.5 m/s | 11.65+2,5 | 11.48+0,4 | 11.17+1,5 | 11.65 | X+1,3 | 11.46+2,0 | -+0,9 | |||||||||
2 |
Sophie ZiemannSophie Ziemann
LC Cottbus - Německo |
94 | 10.41 +3.3 m/s | 10.30+1,9 | 10.33+1,9 | 10.33+1,4 | 10.33 | 10.33+2,1 | 10.41+3,3 | X | |||||||||
3 |
Markéta MálkováMarkéta Málková
AC Česká Lípa |
94 | 10.09 +1.2 m/s | 09.60+2,0 | 09.96+1,2 | X+1,2 | 09.96 | 10.00+2,1 | 10.09+1,2 | X+1,4 | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Katarzyna KozeraKatarzyna Kozera
MKS "MOS" Wrocław |
94 | 11.77 | 05.77 | 06.24 | 06.84 | 06.84 | 06.43 | 06.72 | 06.25 | |||||||||
2 |
Ewa PrzychodzkaEwa Przychodzka
MKS "MOS" Wrocław |
94 | 06.84 | 05.77 | 06.24 | 06.84 | 06.84 | 06.43 | 06.72 | 06.25 | |||||||||
Monika WegrzynMonika Wegrzyn
LKS Polkowice |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek BártaMarek Bárta
AK SSK Vítkovice |
92 | 16.71 | - | 16.67 | 16.71 | 16.71 | X | X | 16.28 | |||||||||
2 |
Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK Chodov |
94 | 15.17 | 14.99 | 15.17 | X | 15.17 | 15.01 | 15.02 | X | |||||||||
3 |
David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra Litomyšl |
93 | 13.96 | 13.45 | 13.46 | 13.35 | 13.46 | 13.96 | X | 13.38 | |||||||||
4 |
Milan VenclMilan Vencl
TJ SOKOL Nová Paka |
92 | 13.28 | X | 12.94 | X | 12.94 | 13.28 | X | X | |||||||||
5 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha |
92 | 12.48 | 11.85 | X | 11.83 | 11.85 | 12.10 | 12.48 | 12.26 | |||||||||
6 |
Vojtěch GottliebVojtěch Gottlieb
ASK Slavia Praha |
93 | 10.47 | 10.43 | 10.47 | X | 10.47 | X | 10.37 | X | |||||||||
Martin AntošMartin Antoš
TJ SOKOL Nová Paka |
95 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Adrian KrzyżanowskiAdrian Krzyżanowski
LKS Polkowice |
94 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolina MakulKarolina Makul
MKS "MOS" Wrocław |
94 | 44.46 | 42.15 | 44.46 | 44.27 | 44.46 | 40.46 | 41.85 | 42.11 | |||||||||
2 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 35.39 | 34.65 | X | 35.39 | 35.39 | X | X | X | |||||||||
3 |
Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
92 | 32.45 | 32.45 | X | X | 32.45 | X | 30.73 | 31.32 | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek BártaMarek Bárta
AK SSK Vítkovice |
92 | 60.44 | 28.30 | 25.92 | 29.84 | 29.84 | 29.85 | 30.47 | 29.41 | |||||||||
2 |
Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc |
92 | 48.46 | 28.30 | 25.92 | 29.84 | 29.84 | 29.85 | 30.47 | 29.41 | |||||||||
3 |
David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra Litomyšl |
93 | 44.10 | 28.30 | 25.92 | 29.84 | 29.84 | 29.85 | 30.47 | 29.41 | |||||||||
4 |
Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK Chodov |
94 | 43.51 | 28.30 | 25.92 | 29.84 | 29.84 | 29.85 | 30.47 | 29.41 | |||||||||
5 |
Jaroslav LánskýJaroslav Lánský
TJ Dukla Praha |
92 | 41.35 | 28.30 | 25.92 | 29.84 | 29.84 | 29.85 | 30.47 | 29.41 | |||||||||
6 |
Milan VenclMilan Vencl
TJ SOKOL Nová Paka |
92 | 40.90 | 28.30 | 25.92 | 29.84 | 29.84 | 29.85 | 30.47 | 29.41 | |||||||||
7 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia Praha |
93 | 30.47 | 28.30 | 25.92 | 29.84 | 29.84 | 29.85 | 30.47 | 29.41 | |||||||||
Michal KunaMichal Kuna
ASK Slavia Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej ŠotolaOndřej Šotola
AK ŠKODA Plzeň |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 46.06 | 46.06 | 44.65 | 44.13 | 46.06 | 44.70 | 46.00 | 45.99 | |||||||||
2 |
Karolina MakulKarolina Makul
MKS "MOS" Wrocław |
94 | 42.66 | 39.73 | 37.84 | 38.53 | 39.73 | 41.94 | 40.62 | 42.66 | |||||||||
3 |
Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 32.16 | 32.07 | 32.16 | 30.53 | 32.16 | X | 29.36 | 31.08 | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaromír PumrJaromír Pumr
AC Mladá Boleslav o.s. |
93 | 58.70 | 58.70 | X | 58.46 | 58.70 | X | X | X | |||||||||
2 |
Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER Turnov |
93 | 51.15 | X | 49.52 | 51.03 | 51.03 | X | 51.15 | 50.22 | |||||||||
3 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia Praha |
93 | 38.11 | 38.07 | 38.11 | X | 38.11 | 36.54 | 38.05 | X | |||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Irena ŠediváIrena Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
92 | 48.57 | 48.53 | 46.20 | 48.08 | 48.53 | 48.08 | 48.48 | 48.57 | |||||||||
2 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 38.20 | X | 33.48 | 38.20 | 38.20 | X | X | X | |||||||||
3 |
Nikola DoležalováNikola Doležalová
AC Mladá Boleslav o.s. |
94 | 35.77 | 35.77 | X | X | 35.77 | 32.14 | 34.46 | 35.14 | |||||||||
4 |
Ewa PrzychodzkaEwa Przychodzka
MKS "MOS" Wrocław |
94 | 33.96 | 31.64 | X | 33.72 | 33.72 | 33.96 | 32.47 | 33.54 | |||||||||
5 |
Magdaléna HanzlíčkováMagdaléna Hanzlíčková
Hvězda SKP Pardubice |
94 | 29.95 | 28.15 | 29.81 | 29.95 | 29.95 | 28.07 | 29.06 | 26.62 | |||||||||
Dorota RachwalskaDorota Rachwalska
LKS Polkowice |
95 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (so, 20.8.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KubešJan Kubeš
SK Kotlářka Praha |
94 | 59.97 | 40.08 | 40.13 | 38.15 | 40.13 | - | - | - | |||||||||
2 |
Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO Kladno |
94 | 58.50 | 40.08 | 40.13 | 38.15 | 40.13 | - | - | - | |||||||||
3 |
Bartosz LawniczakBartosz Lawniczak
MKS "MOS" Wrocław |
92 | 56.27 | 40.08 | 40.13 | 38.15 | 40.13 | - | - | - | |||||||||
4 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Spartak Vlašim |
93 | 54.03 | 40.08 | 40.13 | 38.15 | 40.13 | - | - | - | |||||||||
5 |
Ondřej ŠotolaOndřej Šotola
AK ŠKODA Plzeň |
93 | 47.73 | 40.08 | 40.13 | 38.15 | 40.13 | - | - | - | |||||||||
6 |
David KroupaDavid Kroupa
TJ Spartak Třebíč |
95 | 45.49 | 40.08 | 40.13 | 38.15 | 40.13 | - | - | - | |||||||||
7 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 43.85 | 40.08 | 40.13 | 38.15 | 40.13 | - | - | - | |||||||||
8 |
Lukáš KondrLukáš Kondr
AK Most |
93 | 42.23 | 40.08 | 40.13 | 38.15 | 40.13 | - | - | - | |||||||||
9 |
Mateusz LawniczakMateusz Lawniczak
MKS "MOS" Wrocław |
95 | 40.13 | 40.08 | 40.13 | 38.15 | 40.13 | - | - | - | |||||||||
Mateusz KolodziejczykMateusz Kolodziejczyk
LKS Polkowice |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |