Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen
Praha (18. 9. 2011)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 18.9.2011) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FaistJiří Faist | 90 | AC Domažlice | 11.43 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko | 90 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.57 | |||||||||||||||
3 | Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | AC Start Karlovy Vary | 11.62 | |||||||||||||||
4 | Tomáš NixTomáš Nix | 82 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.70 | |||||||||||||||
5 | Jan BoroňJan Boroň | 93 | Atletika Klatovy | 12.10 | |||||||||||||||
6 | Jan KmeťJan Kmeť | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.16 | |||||||||||||||
7 | Filip MertlíkFilip Mertlík | 93 | SK Nové Město nad Metují | 12.58 | |||||||||||||||
8 | Jakub ZachovalJakub Zachoval | 95 | SK Nové Město nad Metují | 13.02 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.9.2011) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BalcarTomáš Balcar | 79 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.52 | |||||||||||||||
2 | Miroslav HrubýMiroslav Hrubý | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.55 | |||||||||||||||
Christian HainChristian Hain | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.55 | ||||||||||||||||
4 | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.62 | |||||||||||||||
5 | Petr HnízdilPetr Hnízdil | 81 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.00 | |||||||||||||||
6 | Jakub RussJakub Russ | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.25 | |||||||||||||||
Václav ČermákVáclav Čermák | 93 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | AC Start Karlovy Vary | 11.41 | |||||||||||||||
2 | Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil | 81 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.62 | |||||||||||||||
3 | Michal ČermákMichal Čermák | 87 | AC Domažlice | 11.85 | |||||||||||||||
4 | Michal UjhelyiMichal Ujhelyi | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.87 | |||||||||||||||
5 | František HoffmannFrantišek Hoffmann | 81 | USK Praha | 11.88 | |||||||||||||||
6 | Jan VondřejcJan Vondřejc | 83 | Hvězda SKP Pardubice | 12.46 | |||||||||||||||
7 | Ota SandrOta Sandr | 88 | AC Start Karlovy Vary | 12.71 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FaistJiří Faist | 90 | AC Domažlice | 11.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | AC Start Karlovy Vary | 11.28 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko | 90 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.31 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BalcarTomáš Balcar | 79 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.46 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Miroslav HrubýMiroslav Hrubý | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.55 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil | 81 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.63 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | AC Start Karlovy Vary | 11.43 | 4 | ||||||||||||||
2 | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.50 | 3 | ||||||||||||||
3 | Tomáš NixTomáš Nix | 82 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.57 | 2 | ||||||||||||||
4 | Michal ČermákMichal Čermák | 87 | AC Domažlice | 11.69 | 1 | ||||||||||||||
5 | Michal UjhelyiMichal Ujhelyi | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.73 | |||||||||||||||
6 | Christian HainChristian Hain | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 18.9.2011) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.70 | |||||||||||||||
2 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.91 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.95 | |||||||||||||||
4 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.35 | |||||||||||||||
5 | Adéla ČernáAdéla Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 13.67 | |||||||||||||||
6 | Monika NováMonika Nová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 14.20 | |||||||||||||||
Pavla VodičkováPavla Vodičková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | USK Praha | 12.46 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.48 | |||||||||||||||
3 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | USK Praha | 12.93 | |||||||||||||||
4 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 13.18 | |||||||||||||||
5 | Annemarie SkálováAnnemarie Skálová | 96 | USK Praha | 13.20 | |||||||||||||||
6 | Dominika AntošováDominika Antošová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 14.05 | |||||||||||||||
7 | Nikola TenglerováNikola Tenglerová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.14 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 18.9.2011) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marta ChabrováMarta Chabrová | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.82 | |||||||||||||||
2 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 12.91 | |||||||||||||||
3 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 13.02 | |||||||||||||||
4 | Radka VášováRadka Vášová | 91 | TJ Spartak Třebíč | 13.90 | |||||||||||||||
5 | Anna VobeckáAnna Vobecká | 97 | TJ Spartak Vlašim | 14.62 | |||||||||||||||
Lucie ŠejnohováLucie Šejnohová | 92 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | USK Praha | 12.34 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.57 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 12.59 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marta ChabrováMarta Chabrová | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.60 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 12.68 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.89 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 12.75 | 4 | ||||||||||||||
2 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | USK Praha | 12.95 | 3 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.07 | 2 | ||||||||||||||
4 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 13.11 | 1 | ||||||||||||||
5 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 13.22 | |||||||||||||||
Annemarie SkálováAnnemarie Skálová | 96 | USK Praha | 13.22 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FaistJiří Faist | 90 | AC Domažlice | 22.24 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | USK Praha | 22.28 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.70 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | AC Start Karlovy Vary | 23.05 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | AC Domažlice | 23.24 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Zdeněk TaláckoZdeněk Talácko | 90 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 23.45 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Christian HainChristian Hain | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.58 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | AC Start Karlovy Vary | 22.94 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | USK Praha | 23.14 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš NixTomáš Nix | 82 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.49 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ŽeleznýTomáš Železný | 78 | T. J. Sokol České Budějovice | 23.64 | |||||||||||||||
5 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | SK Nové Město nad Metují | 23.69 | |||||||||||||||
6 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | USK Praha | 23.84 | |||||||||||||||
7 | Miroslav HrubýMiroslav Hrubý | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.44 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr TiralaPetr Tirala | 94 | AC Start Karlovy Vary | 23.77 | |||||||||||||||
2 | Václav ČermákVáclav Čermák | 93 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 23.82 | |||||||||||||||
3 | Michal UjhelyiMichal Ujhelyi | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 24.08 | |||||||||||||||
4 | Matej MižičkoMatej Mižičko | 84 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.70 | |||||||||||||||
5 | Jan JirotkaJan Jirotka | 88 | Atletika Klatovy | 25.06 | |||||||||||||||
Jakub BrichtaJakub Brichta | 93 | AC Domažlice | DNP | ||||||||||||||||
František HoffmannFrantišek Hoffmann | 81 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ota SandrOta Sandr | 88 | AC Start Karlovy Vary | 25.30 | |||||||||||||||
2 | Mojmír MachačMojmír Machač | 93 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 25.70 | |||||||||||||||
3 | Jan VojířJan Vojíř | 95 | USK Praha | 25.86 | |||||||||||||||
4 | Jakub ZachovalJakub Zachoval | 95 | SK Nové Město nad Metují | 26.71 | |||||||||||||||
5 | Karel ŠtoglKarel Štogl | 73 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 26.80 | |||||||||||||||
Filip MertlíkFilip Mertlík | 93 | SK Nové Město nad Metují | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.51 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | USK Praha | 25.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marta ChabrováMarta Chabrová | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 25.98 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 26.39 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 26.43 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 26.65 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Barbora NěmcováBarbora Němcová | 97 | PSK Olymp Praha | 29.31 | |||||||||||||||
Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.86 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 27.01 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ Spartak Třebíč | 27.45 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Monika HříchováMonika Hříchová | 94 | USK Praha | 28.04 | |||||||||||||||
Beata KrukováBeata Kruková | 96 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Pavla VodičkováPavla Vodičková | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Anna VobeckáAnna Vobecká | 97 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Beáta KaňkováBeáta Kaňková | 91 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VejmelkováKlára Vejmelková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 27.76 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Gabriela VlčkováGabriela Vlčková | 93 | USK Praha | 28.10 | |||||||||||||||
3 | Andrea DoležalováAndrea Doležalová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.18 | |||||||||||||||
4 | Radka VášováRadka Vášová | 91 | TJ Spartak Třebíč | 28.19 | |||||||||||||||
5 | Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 28.20 | |||||||||||||||
6 | Tereza GažúrováTereza Gažúrová | 90 | SK Kotlářka Praha | 28.51 | |||||||||||||||
7 | Denisa SchwanováDenisa Schwanová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.97 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | USK Praha | 49.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří FaistJiří Faist | 90 | AC Domažlice | 50.22 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch KotekVojtěch Kotek | 93 | USK Praha | 50.65 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj VrbaMatěj Vrba | 93 | AC Start Karlovy Vary | 50.70 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BöhmTomáš Böhm | 89 | USK Praha | 51.49 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | T. J. Sokol České Budějovice | 51.69 | 3.00 | ||||||||||||||
Tomáš BalcarTomáš Balcar | 79 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 50.90 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Matej MižičkoMatej Mižičko | 84 | TJ Sokol Hradec Králové | 51.23 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | USK Praha | 51.73 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří LepltJiří Leplt | 85 | SK Nové Město nad Metují | 52.45 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Petr TiralaPetr Tirala | 94 | AC Start Karlovy Vary | 52.80 | |||||||||||||||
Martin WeberMartin Weber | 87 | AC Domažlice | DNF | ||||||||||||||||
Tomáš ŠleisTomáš Šleis | 85 | AC Domažlice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 53.60 | |||||||||||||||
2 | Jan BoroňJan Boroň | 93 | Atletika Klatovy | 53.89 | |||||||||||||||
3 | Michal KopeckýMichal Kopecký | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 54.53 | |||||||||||||||
4 | Martin BenkaMartin Benka | 77 | AC Start Karlovy Vary | 54.92 | |||||||||||||||
5 | Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 56.71 | |||||||||||||||
Michal SoučekMichal Souček | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka StružkováRadka Stružková | 89 | USK Praha | 59.46 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ Spartak Třebíč | 59.84 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 61.81 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza RambouskováTereza Rambousková | 92 | AC Mladá Boleslav o.s. | 62.37 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Marta ChabrováMarta Chabrová | 91 | AC Slovan Liberec, o.s. | 63.21 | 2.00 | ||||||||||||||
Julie JiravskáJulie Jiravská | 92 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika BrusováMonika Brusová | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 61.54 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 61.69 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 62.40 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 62.50 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Věra TrejbalováVěra Trejbalová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 63.58 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza GažúrováTereza Gažúrová | 90 | SK Kotlářka Praha | 65.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína RučováKarolína Ručová | 91 | USK Praha | 66.65 | |||||||||||||||
2 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 68.27 | |||||||||||||||
3 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 68.51 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová | 97 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 71.19 | |||||||||||||||
Tereza KošíkováTereza Košíková | 93 | TJ Spartak Třebíč | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 1:54.96 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | T. J. Sokol České Budějovice | 1:56.71 | 8.50 | ||||||||||||||
Matěj VrbaMatěj Vrba | 93 | AC Start Karlovy Vary | 1:56.71 | 8.50 | |||||||||||||||
4 | Ondřej ŠípOndřej Šíp | 90 | AC Domažlice | 1:57.04 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BöhmTomáš Böhm | 89 | USK Praha | 1:57.21 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub KopeckýJakub Kopecký | 93 | USK Praha | 1:57.81 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jiří SvítekJiří Svítek | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 1:59.48 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Milan VlčekMilan Vlček | 89 | SK Nové Město nad Metují | 1:59.93 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Petr LohrPetr Lohr | 91 | USK Praha | 2:01.78 | |||||||||||||||
10 | Daniel VonešDaniel Voneš | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:02.46 | |||||||||||||||
11 | Lukáš HorákLukáš Horák | 87 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:02.55 | |||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 2:00.69 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | David MíšekDavid Míšek | 78 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:01.19 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | Atletika Klatovy | 2:01.28 | |||||||||||||||
4 | Martin BenkaMartin Benka | 77 | AC Start Karlovy Vary | 2:01.31 | |||||||||||||||
5 | Jiří LepltJiří Leplt | 85 | SK Nové Město nad Metují | 2:01.67 | |||||||||||||||
6 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | AC Start Karlovy Vary | 2:02.55 | |||||||||||||||
7 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | AC Start Karlovy Vary | 2:02.81 | |||||||||||||||
8 | Jan PolákJan Polák | 94 | USK Praha | 2:03.14 | |||||||||||||||
9 | Michal KopeckýMichal Kopecký | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 2:03.79 | |||||||||||||||
10 | Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 2:08.18 | |||||||||||||||
Martin KaprMartin Kapr | 95 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Kamil KrunkaKamil Krunka | 86 | SK Nové Město nad Metují | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka StružkováRadka Stružková | 89 | USK Praha | 2:18.92 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:22.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslava KoťátkováJaroslava Koťátková | 91 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:27.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla MarkvartováAdéla Markvartová | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:27.18 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Julie JiravskáJulie Jiravská | 92 | USK Praha | 2:29.79 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Anežka KružíkováAnežka Kružíková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:32.32 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna JustlováKristýna Justlová | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:32.37 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lada StudenovskáLada Studenovská | 82 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:33.27 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tereza KošíkováTereza Košíková | 93 | TJ Spartak Třebíč | 2:33.45 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tereza WágnerováTereza Wágnerová | 95 | PSK Olymp Praha | 2:34.38 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:34.67 | |||||||||||||||
12 | Klára ŠafránkováKlára Šafránková | 78 | PSK Olymp Praha | 2:34.77 | |||||||||||||||
13 | Nikola JanatováNikola Janatová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:37.24 | |||||||||||||||
14 | Radka ReschováRadka Reschová | 66 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:00.91 | |||||||||||||||
Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | PSK Olymp Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:03.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kamil KrunkaKamil Krunka | 86 | SK Nové Město nad Metují | 4:03.78 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin SlaninaMartin Slanina | 80 | TJ Sokol Hradec Králové | 4:03.83 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BöhmTomáš Böhm | 89 | USK Praha | 4:04.49 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:04.81 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | AC Domažlice | 4:06.63 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Petr LohrPetr Lohr | 91 | USK Praha | 4:08.38 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Ondřej ŠípOndřej Šíp | 90 | AC Domažlice | 4:23.25 | |||||||||||||||
Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Daniel VonešDaniel Voneš | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Pavel RybišárPavel Rybišár | 90 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří HladíkJiří Hladík | 90 | Hvězda SKP Pardubice | 4:20.69 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel OličPavel Olič | 94 | Atletika Klatovy | 4:22.34 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | USK Praha | 4:23.13 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš HorákLukáš Horák | 87 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 4:25.71 | |||||||||||||||
5 | Martin VaněkMartin Vaněk | 84 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:28.01 | |||||||||||||||
6 | David KotekDavid Kotek | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:34.94 | |||||||||||||||
7 | Oldřich SchejbalOldřich Schejbal | 91 | TJ Sokol Hradec Králové | 4:40.08 | |||||||||||||||
8 | Ondřej HajnýOndřej Hajný | 87 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:56.89 | |||||||||||||||
9 | Jakub HorákJakub Horák | 95 | AC Start Karlovy Vary | 4:57.72 | |||||||||||||||
Oldřich VodičkaOldřich Vodička | 77 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka StružkováRadka Stružková | 89 | USK Praha | 5:14.13 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra KubešováPetra Kubešová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5:15.86 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna SovováKristýna Sovová | 84 | AC Mladá Boleslav o.s. | 5:17.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jaroslava KoťátkováJaroslava Koťátková | 91 | AC Mladá Boleslav o.s. | 5:18.79 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Gabriela EmanovskáGabriela Emanovská | 94 | PSK Olymp Praha | 5:19.40 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Helena PoborskáHelena Poborská | 78 | PSK Olymp Praha | 5:20.40 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Adéla MarkvartováAdéla Markvartová | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 5:24.17 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Lucie VavruškováLucie Vavrušková | 84 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5:25.35 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Šárka ŠkodováŠárka Škodová | 94 | AC Mladá Boleslav o.s. | 5:42.69 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tereza RambouskováTereza Rambousková | 92 | AC Mladá Boleslav o.s. | 5:51.16 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Barbora PaimováBarbora Paimová | 91 | PSK Olymp Praha | 5:57.27 | |||||||||||||||
12 | Denisa HořejšíDenisa Hořejší | 88 | SK Kotlářka Praha | 6:05.44 | |||||||||||||||
Marcela HmirováMarcela Hmirová | 70 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Veronika HolubováVeronika Holubová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | DNP | ||||||||||||||||
Šárka KužílkováŠárka Kužílková | 84 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Tereza WágnerováTereza Wágnerová | 95 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Radka ReschováRadka Reschová | 66 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
5000 m - Muži (Běh)
Běh (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kamil KrunkaKamil Krunka | 86 | SK Nové Město nad Metují | 15:45.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš JašaTomáš Jaša | 92 | AC Domažlice | 15:50.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch DědekVojtěch Dědek | 90 | AC Start Karlovy Vary | 15:54.52 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Oldřich SchejbalOldřich Schejbal | 91 | TJ Sokol Hradec Králové | 15:55.53 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří ČivrnýJiří Čivrný | 80 | SK Nové Město nad Metují | 15:56.93 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tomáš EdlmanTomáš Edlman | 90 | AC Domažlice | 16:02.57 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Martin VaněkMartin Vaněk | 84 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 16:06.09 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan KrupičkaJan Krupička | 82 | AC Start Karlovy Vary | 16:08.72 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub KořánJakub Kořán | 88 | Atletika Klatovy | 16:25.60 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Oldřich VodičkaOldřich Vodička | 77 | Hvězda SKP Pardubice | 16:31.10 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Karel ŠtoglKarel Štogl | 73 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 16:35.27 | |||||||||||||||
12 | Miroslav HolubMiroslav Holub | 66 | SK Nové Město nad Metují | 16:42.07 | |||||||||||||||
13 | Ondřej HajnýOndřej Hajný | 87 | T. J. Sokol České Budějovice | 17:12.70 | |||||||||||||||
14 | Michal ProcházkaMichal Procházka | 91 | Atletika Klatovy | 17:22.85 | |||||||||||||||
15 | Vít MalíkVít Malík | 69 | T. J. Sokol České Budějovice | 17:44.55 | |||||||||||||||
16 | Tomáš KrálíkTomáš Králík | 92 | TJ Sokol Hradec Králové | 17:45.03 | |||||||||||||||
17 | Libor PytlíkLibor Pytlík | 85 | TJ Sokol Hradec Králové | 18:11.76 | |||||||||||||||
Jan HorákJan Horák | 90 | TJ Sokol Hradec Králové | NF | ||||||||||||||||
Tomáš MikaTomáš Mika | 87 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Pavel BrýdlPavel Brýdl | 80 | SK Nové Město nad Metují | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
5000 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KubešováPetra Kubešová | 91 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18:42.01 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Helena PoborskáHelena Poborská | 78 | PSK Olymp Praha | 18:49.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie VavruškováLucie Vavrušková | 84 | AC Slovan Liberec, o.s. | 19:07.57 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka CibulkováLenka Cibulková | 80 | AC Mladá Boleslav o.s. | 20:40.96 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marcela HmirováMarcela Hmirová | 70 | AC Slovan Liberec, o.s. | 20:44.94 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora PaimováBarbora Paimová | 91 | PSK Olymp Praha | 21:02.67 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Markéta Roubalová Markéta Roubalová | 94 | TJ Vodní stavby Tábor | 22:29.56 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Hana WeiserováHana Weiserová | 89 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 22:33.49 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Denisa HořejšíDenisa Hořejší | 88 | SK Kotlářka Praha | 22:37.37 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jana SoumarováJana Soumarová | 85 | AC Mladá Boleslav o.s. | 23:15.16 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Petra SklenářováPetra Sklenářová | 87 | AC Mladá Boleslav o.s. | 23:36.72 | |||||||||||||||
Radka ReschováRadka Reschová | 66 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNF | ||||||||||||||||
Kamila HořejšíKamila Hořejší | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Dana PokornáDana Pokorná | 62 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Martina TrnkováMartina Trnková | 87 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Linda VítováLinda Vítová | 93 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Jana LábusováJana Lábusová | 87 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Šárka KužílkováŠárka Kužílková | 84 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina RajmováKateřina Rajmová | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 14.61 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŠetelíkováLucie Šetelíková | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 15.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eva DavidováEva Davidová | 93 | PSK Olymp Praha | 15.63 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | USK Praha | 15.84 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Markéta MikešováMarkéta Mikešová | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 16.31 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Martina SvědíkováMartina Svědíková | 90 | AC Slovan Liberec, o.s. | 16.41 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Michaela DudkováMichaela Dudková | 95 | SK Kotlářka Praha | 16.97 | 2.50 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová | 91 | USK Praha | 15.99 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela SklenářováMichaela Sklenářová | 92 | AC Mladá Boleslav o.s. | 16.97 | 2.50 | ||||||||||||||
3 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 17.34 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová | 95 | TJ Spartak Třebíč | 17.96 | |||||||||||||||
Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | DNF | ||||||||||||||||
Jessica BártováJessica Bártová | 93 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2011) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dana Zemanová-HarveyDana Zemanová-Harvey | 81 | TJ Spartak Třebíč | 17.82 | |||||||||||||||
2 | Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 18.01 | |||||||||||||||
3 | Tereza ČíhalováTereza Číhalová | 92 | USK Praha | 18.13 | |||||||||||||||
4 | Zuzana SachováZuzana Sachová | 92 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 18.16 | |||||||||||||||
- Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová | 93 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Gabriela VlčkováGabriela Vlčková | 93 | USK Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal KrejčíMichal Krejčí | 81 | SK Nové Město nad Metují | 14.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Andrej BicianAndrej Bician | 84 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon NovotnýŠimon Novotný | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 15.22 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin HoudekMartin Houdek | 82 | AC Domažlice | 15.33 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BeckTomáš Beck | 88 | AC Domažlice | 15.65 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš KrálLukáš Král | 92 | USK Praha | 16.46 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 16.47 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 15.37 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KřelinaOndřej Křelina | 90 | T. J. Sokol České Budějovice | 16.27 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Pavel JinekPavel Jinek | 82 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 16.64 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ŠleisTomáš Šleis | 85 | AC Domažlice | 17.27 | |||||||||||||||
5 | Michal LukášMichal Lukáš | 90 | USK Praha | 17.59 | |||||||||||||||
6 | Jiří HalámkaJiří Halámka | 83 | AC Start Karlovy Vary | 18.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří HorákJiří Horák | 72 | SK Nové Město nad Metují | 17.13 | |||||||||||||||
2 | Martin WeberMartin Weber | 87 | AC Domažlice | 17.53 | |||||||||||||||
3 | Ondřej MiszárOndřej Miszár | 93 | AC Start Karlovy Vary | 19.36 | |||||||||||||||
Nikolas DomínNikolas Domín | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Jan KmeťJan Kmeť | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Mojmír MachačMojmír Machač | 93 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 54.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | AC Domažlice | 54.57 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon NovotnýŠimon Novotný | 92 | T. J. Sokol České Budějovice | 54.97 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ŠleisTomáš Šleis | 85 | AC Domažlice | 56.32 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš KrálLukáš Král | 92 | USK Praha | 60.68 | 2.00 | ||||||||||||||
Jakub BrichtaJakub Brichta | 93 | AC Domažlice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MecnerPetr Mecner | 85 | Atletika Klatovy | 58.27 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 59.08 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří HalámkaJiří Halámka | 83 | AC Start Karlovy Vary | 60.05 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Martin MaskalukMartin Maskaluk | 93 | USK Praha | 61.88 | |||||||||||||||
5 | Martin HoudekMartin Houdek | 82 | AC Domažlice | 62.29 | |||||||||||||||
6 | Jakub ŠauerJakub Šauer | 82 | AC Domažlice | 67.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KopeckýJakub Kopecký | 93 | USK Praha | 60.37 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BeckTomáš Beck | 88 | AC Domažlice | 60.93 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jan PolákJan Polák | 94 | USK Praha | 61.54 | |||||||||||||||
4 | Jan KmeťJan Kmeť | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 61.72 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MiszárOndřej Miszár | 93 | AC Start Karlovy Vary | 63.74 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lýdie BrázdováLýdie Brázdová | 90 | TJ Spartak Třebíč | 66.87 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová | 91 | USK Praha | 67.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Monika BrusováMonika Brusová | 92 | TJ Vodní stavby Tábor | 70.13 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Klára VernerováKlára Vernerová | 93 | SK Kotlářka Praha | 70.41 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Kristýna BrožkováKristýna Brožková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 72.93 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Michaela ŠvejnohováMichaela Švejnohová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 75.01 | |||||||||||||||
7 | Rebeka KrčálováRebeka Krčálová | 92 | PSK Olymp Praha | 82.30 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SklenářováMichaela Sklenářová | 92 | AC Mladá Boleslav o.s. | 67.94 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška LupačováEliška Lupačová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 69.81 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Martina AndrštováMartina Andrštová | 90 | PSK Olymp Praha | 71.32 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola ČernáNikola Černá | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 72.17 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 74.35 | |||||||||||||||
6 | Hana JelínkováHana Jelínková | 73 | SK Kotlářka Praha | 75.14 | |||||||||||||||
7 | Tereza ČíhalováTereza Číhalová | 92 | USK Praha | 75.90 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zlata ZimmermannováZlata Zimmermannová | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 68.30 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 73.74 | |||||||||||||||
3 | Martina MyslivcováMartina Myslivcová | 92 | AC Slovan Liberec, o.s. | 75.94 | |||||||||||||||
4 | Klára ŠafránkováKlára Šafránková | 78 | PSK Olymp Praha | 76.00 | |||||||||||||||
5 | Adéla HolakovskáAdéla Holakovská | 91 | PSK Olymp Praha | 76.25 | |||||||||||||||
6 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 76.70 | |||||||||||||||
7 | Dana Zemanová-HarveyDana Zemanová-Harvey | 81 | TJ Spartak Třebíč | 79.25 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čermák, Houdek, Weber, Faist Čermák, Houdek, Weber, Faist | AC Domažlice | 44.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Pour, Pršín, Novotný, Hrubý Pour, Pršín, Novotný, Hrubý | T. J. Sokol České Budějovice | 44.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Dvořák, Šorm, Sluka, Hoffman Dvořák, Šorm, Sluka, Hoffman | USK Praha | 44.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Mižičko, Bician, Muller, Nix Mižičko, Bician, Muller, Nix | TJ Sokol Hradec Králové | 45.01 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Kmeť, Hnízdil Z., Taláčko, Domín Kmeť, Hnízdil Z., Taláčko, Domín | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 45.72 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Čermák, Jinek, Benedikt, Machač Čermák, Jinek, Benedikt, Machač | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 46.14 | 1.00 | |||||||||||||||
Vondřejc, Rozinek, Mrklovský, Svoboda Vondřejc, Rozinek, Mrklovský, Svoboda | Hvězda SKP Pardubice | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dejčmar, Hain, Ujhelyi, Železný Dejčmar, Hain, Ujhelyi, Železný | T. J. Sokol České Budějovice | 45.20 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Maskaluk, Kotek, Decker, Čerbačeský Maskaluk, Kotek, Decker, Čerbačeský | USK Praha | 45.42 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Katczocha, Krejčí, Nosek, Mertlík Katczocha, Krejčí, Nosek, Mertlík | SK Nové Město nad Metují | 46.03 | 2.50 | |||||||||||||||
4 | Beck, Šleis, Švarc, Antoš Beck, Šleis, Švarc, Antoš | AC Domažlice | 46.48 | ||||||||||||||||
5 | Žežulka, Pokorný, Vaněk, Hnízdil P. Žežulka, Pokorný, Vaněk, Hnízdil P. | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 47.92 | ||||||||||||||||
6 | Bejček, Mikulecký, Poc, Russ Bejček, Mikulecký, Poc, Russ | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 48.84 | ||||||||||||||||
Fujda, Vrba, Sabadin, Kříž Fujda, Vrba, Sabadin, Kříž | AC Start Karlovy Vary | DNF | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rykl, Ettlel, Souček, Petružálek Rykl, Ettlel, Souček, Petružálek | TJ Sokol Hradec Králové | 46.03 | 2.50 | |||||||||||||||
2 | Galba, Pěkný, Urban, Gurčík Galba, Pěkný, Urban, Gurčík | T. J. Sokol České Budějovice | 47.04 | ||||||||||||||||
Vojíř, Slavík, Král, Kořínek Vojíř, Slavík, Král, Kořínek | USK Praha | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Mašková Mikešová, Šetelíková, Rajmová, Mašková | TJ Vodní stavby Tábor | 50.03 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Šubrtová, Seidlová, Galertová, Hříchová Šubrtová, Seidlová, Galertová, Hříchová | USK Praha | 50.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Špačková, Vejmělková, Sylvestrová, Sedláčková Špačková, Vejmělková, Sylvestrová, Sedláčková | TJ Spartak Třebíč | 51.94 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Chabrobá, Šmejdová, Svědíková, Králová Chabrobá, Šmejdová, Svědíková, Králová | AC Slovan Liberec, o.s. | 51.95 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Holakovská, Krausová, Šafránková, Krupařová Holakovská, Krausová, Šafránková, Krupařová | PSK Olymp Praha | 55.44 | ||||||||||||||||
6 | Brunerová, Sachová, Hrachovcová, Holubová Brunerová, Sachová, Hrachovcová, Holubová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 55.54 | ||||||||||||||||
Vobecká, Pilařová, Lupačová, Hlaváčková Vobecká, Pilařová, Lupačová, Hlaváčková | TJ Spartak Vlašim | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rohlenová, Kobiánová, Brožková, Doležalová Rohlenová, Kobiánová, Brožková, Doležalová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 51.16 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | Novotná, Vlčková, Skálová, Číhalová Novotná, Vlčková, Skálová, Číhalová | USK Praha | 52.53 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Pincová, Černá, Křemenová, Brusová Pincová, Černá, Křemenová, Brusová | TJ Vodní stavby Tábor | 53.16 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | Šimandlová, Gažůrová, Bogušovská, Dlugošova Šimandlová, Gažůrová, Bogušovská, Dlugošova | SK Kotlářka Praha | 53.18 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | Janatová, Malá, Myslivcová, Švejnohová Janatová, Malá, Myslivcová, Švejnohová | AC Slovan Liberec, o.s. | 55.04 | 2.00 | |||||||||||||||
6 | Sklenářová, Koťátkoková, Rambousková, Dědková Sklenářová, Koťátkoková, Rambousková, Dědková | AC Mladá Boleslav o.s. | 55.12 | 1.00 | |||||||||||||||
7 | Němcová, Kršková, Zákorková, Reschová Němcová, Kršková, Zákorková, Reschová | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 56.05 | ||||||||||||||||
8 | Doležalová, Rymplerová, Verdnerová, Slábová Doležalová, Rymplerová, Verdnerová, Slábová | AC Mladá Boleslav o.s. | 57.41 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Böhm, Sluka, Lohr, Šorm Böhm, Sluka, Lohr, Šorm | USK Praha | 3:25.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Šíp, Drda, Šleis, Brichta Šíp, Drda, Šleis, Brichta | AC Domažlice | 3:26.34 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Voneš, Novotný, Pršín, Jarolín Voneš, Novotný, Pršín, Jarolín | T. J. Sokol České Budějovice | 3:28.38 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Mižičko, Nix, Souček, Míšek Mižičko, Nix, Souček, Míšek | TJ Sokol Hradec Králové | 3:31.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Ambrož, Steklík, Vlček, Leplt Ambrož, Steklík, Vlček, Leplt | SK Nové Město nad Metují | 3:34.88 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Hezoučký, Čiviš, Boroň, Mecmer Hezoučký, Čiviš, Boroň, Mecmer | Atletika Klatovy | 3:38.46 | 3.00 | |||||||||||||||
7 | Vondřejc, Kopecký, Hladík, Svoboda Vondřejc, Kopecký, Hladík, Svoboda | Hvězda SKP Pardubice | 3:47.05 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poc, Horák, Hazer, Svitek Poc, Horák, Hazer, Svitek | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 3:35.01 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | Kotek, Maskaluk, Čerbačeský , Polák Kotek, Maskaluk, Čerbačeský , Polák | USK Praha | 3:35.71 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Weber, Beck, Jaša, Edlman Weber, Beck, Jaša, Edlman | AC Domažlice | 3:38.78 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | Dejčmar, Gurčík, Havlíček, Hain Dejčmar, Gurčík, Havlíček, Hain | T. J. Sokol České Budějovice | 3:39.02 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | Slanina, Horák, Petružálek, Rykl Slanina, Horák, Petružálek, Rykl | TJ Sokol Hradec Králové | 3:41.84 | ||||||||||||||||
6 | Vojíř, Hotový, Decker, Slavík Vojíř, Hotový, Decker, Slavík | USK Praha | 3:55.52 | ||||||||||||||||
Vrba, Kříž, Tirala, Benka Vrba, Kříž, Tirala, Benka | AC Start Karlovy Vary | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chabrová, Justlová, Šmejdová, Trejbalová Chabrová, Justlová, Šmejdová, Trejbalová | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:16.05 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Brusová, Zimmermannová, Černá, Studenovská Brusová, Zimmermannová, Černá, Studenovská | TJ Vodní stavby Tábor | 4:17.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Šubrtová, Stružková, Galertová, Jiravská Šubrtová, Stružková, Galertová, Jiravská | USK Praha | 4:18.78 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | KOťátková, SKlenářová, Sedláčková, Rambousková KOťátková, SKlenářová, Sedláčková, Rambousková | AC Mladá Boleslav o.s. | 4:23.86 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Tenglerová, Holubová, Schwanová, Weiserová Tenglerová, Holubová, Schwanová, Weiserová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:25.16 | 4.00 | |||||||||||||||
6 | Řeháková, Gažůrová, Vernerová, Dlugošová Řeháková, Gažůrová, Vernerová, Dlugošová | SK Kotlářka Praha | 4:31.34 | 2.00 | |||||||||||||||
7 | Krčálová, Andrštová, Holakovská, Buřilová Krčálová, Andrštová, Holakovská, Buřilová | PSK Olymp Praha | 4:31.76 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vášová, Košíková, Dufková, Brázdová Vášová, Košíková, Dufková, Brázdová | TJ Spartak Třebíč | 4:18.92 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Kružíková, Brunerová, Sachová, Rohlenová Kružíková, Brunerová, Sachová, Rohlenová | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:23.51 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | Pilařová, Antošová, Nová, Lupačová Pilařová, Antošová, Nová, Lupačová | TJ Spartak Vlašim | 4:28.30 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | Šafránková, Krausová, Hubatová-Vacková, Němcová Šafránková, Krausová, Hubatová-Vacková, Němcová | PSK Olymp Praha | 4:31.40 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | Hovorková, Janatová, Králová, Myslivcová Hovorková, Janatová, Králová, Myslivcová | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:32.30 | ||||||||||||||||
6 | Číhalová, Hříchová, Vlčková, Ručová Číhalová, Hříchová, Vlčková, Ručová | USK Praha | 4:32.38 | ||||||||||||||||
Pincová, Roubalová, Mikešová, Maruvartová Pincová, Roubalová, Mikešová, Maruvartová | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav HrubýMiroslav Hrubý
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 1.96 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Marcin KaczochaMarcin Kaczocha
SK Nové Město nad Metují |
77 | 1.90 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad Metují |
89 | 1.90 | 8.50 | |||||||||||||||
4 |
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC Domažlice |
91 | 1.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 1.85 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
93 | 1.85 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Filip FujdaFilip Fujda
AC Start Karlovy Vary |
89 | 1.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České Budějovice |
95 | 1.80 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Josef GalbaJosef Galba
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 1.75 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Jan PísaříkJan Písařík
AC Start Karlovy Vary |
88 | 1.75 | 1.50 | |||||||||||||||
11 |
Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 1.75 | ||||||||||||||||
12 |
Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika Klatovy |
88 | 1.70 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
AC Domažlice |
80 | 1.70 | ||||||||||||||||
Jiří HorákJiří Horák
SK Nové Město nad Metují |
72 | 0 | |||||||||||||||||
Pavel TůmaPavel Tůma
T. J. Sokol České Budějovice |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
AC Domažlice |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.411.461.511.561.611.641.671.701.73 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.64 | -OOOXOXXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2= |
Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 1.61 | OOOOXOXXX | 8.50 | ||||||||||||||
2= |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.61 | OOOOXOXXX | 8.50 | ||||||||||||||
4 |
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Slovan Liberec, o.s. |
87 | 1.56 | --OOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Hana JelínkováHana Jelínková
SK Kotlářka Praha |
73 | 1.56 | OOXOOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 1.56 | OOOXXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 1.56 | OOXOXXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Andrea HauerováAndrea Hauerová
USK Praha |
90 | 1.51 | OOOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9= |
Veronika SlunéčkováVeronika Slunéčková
PSK Olymp Praha |
95 | 1.46 | OOXXX | 1.50 | ||||||||||||||
9= |
Anna FluskováAnna Flusková
AC Mladá Boleslav o.s. |
96 | 1.46 | OOXXX | 1.50 | ||||||||||||||
11= |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 1.41 | OXXX | |||||||||||||||
11= |
Radka VášováRadka Vášová
TJ Spartak Třebíč |
91 | 1.41 | OXXX | |||||||||||||||
13 |
Denisa HořejšíDenisa Hořejší
SK Kotlářka Praha |
88 | 1.41 | XOXXX | |||||||||||||||
14 |
Eva DědkováEva Dědková
AC Mladá Boleslav o.s. |
94 | XXX | ||||||||||||||||
15 |
Jessica BártováJessica Bártová
PSK Olymp Praha |
93 | ------ | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
AC Domažlice |
80 | 4.40 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr UrbanPetr Urban
T. J. Sokol České Budějovice |
89 | 4.30 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr SlukaPetr Sluka
USK Praha |
93 | 4.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vladimír ŠvarcVladimír Švarc
AC Domažlice |
87 | 4.00 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej KřelinaOndřej Křelina
T. J. Sokol České Budějovice |
90 | 4.00 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš KořínekTomáš Kořínek
USK Praha |
91 | 4.00 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej ČerbačeskýOndřej Čerbačeský
USK Praha |
92 | 3.90 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3.90 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří HorákJiří Horák
SK Nové Město nad Metují |
72 | 3.60 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 3.60 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Filip FujdaFilip Fujda
AC Start Karlovy Vary |
89 | 3.20 | ||||||||||||||||
Martin HezoučkýMartin Hezoučký
Atletika Klatovy |
94 | 0 | |||||||||||||||||
Václav ŠelmátVáclav Šelmát
Atletika Klatovy |
77 | 0 | |||||||||||||||||
Jan PísaříkJan Písařík
AC Start Karlovy Vary |
88 | 0 | |||||||||||||||||
Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec Králové |
84 | 0 | |||||||||||||||||
Jakub DeckerJakub Decker
USK Praha |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Irena FleišmanováIrena Fleišmanová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
93 | 3.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška KopečnáEliška Kopečná
USK Praha |
95 | 3.00 | 9.00 | |||||||||||||||
Beáta KaňkováBeáta Kaňková
USK Praha |
91 | 3.00 | 8.00 | ||||||||||||||||
4 |
Tereza KoudelováTereza Koudelová
TJ Spartak Třebíč |
93 | 2.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 2.60 | 6.00 | |||||||||||||||
Monika PincováMonika Pincová
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 2.60 | 5.00 | ||||||||||||||||
7 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 2.60 | 4.00 | |||||||||||||||
8= |
Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka Praha |
93 | 2.40 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Zuzana SachováZuzana Sachová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
92 | 2.40 | 2.00 | |||||||||||||||
8= |
Kristýna HovorkováKristýna Hovorková
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 2.40 | 2.00 | |||||||||||||||
11 |
Andrea KolářováAndrea Kolářová
AC Slovan Liberec, o.s. |
92 | 2.20 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela MaláMichaela Malá
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 2.20 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PourTomáš Pour
T. J. Sokol České Budějovice |
83 | 6.98 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
93 | 6.94 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad Metují |
89 | 6.90 -0.16 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České Budějovice |
92 | 6.76 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | 6.75 -0.15 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec Králové |
84 | 6.66 -0.36 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Marcin KaczochaMarcin Kaczocha
SK Nové Město nad Metují |
77 | 6.53 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika Klatovy |
91 | 6.48 -0.39 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Petr SlukaPetr Sluka
USK Praha |
93 | 6.39 -0.15 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
88 | 6.37 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Tomáš ŽeleznýTomáš Železný
T. J. Sokol České Budějovice |
78 | 6.33 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
12 |
Karel EttlerKarel Ettler
TJ Sokol Hradec Králové |
84 | 6.19 -0.36 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
13 |
Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda SKP Pardubice |
83 | 6.10 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
14 |
Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | 6.09 -0.15 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
15 |
David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 6.09 -0.15 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
16 |
Jakub JirmanJakub Jirman
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
91 | 6.08 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
17 |
Lukáš SlavíkLukáš Slavík
USK Praha |
85 | 5.94 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
18 |
Jan PísaříkJan Písařík
AC Start Karlovy Vary |
88 | 5.84 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
19 |
Tadeáš SommerTadeáš Sommer
AC Start Karlovy Vary |
93 | 5.84 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
20 |
Petr UrbanPetr Urban
T. J. Sokol České Budějovice |
89 | 5.79 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
21 |
Martin KloudMartin Kloud
Atletika Klatovy |
95 | 5.75 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
22 |
Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České Budějovice |
95 | 5.68 -0.15 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
23 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 5.68 -0.65 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
24 |
Michal NěmecMichal Němec
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
88 | 5.64 +0.2 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
25 |
Filip FujdaFilip Fujda
AC Start Karlovy Vary |
89 | 5.56 -0.48 m/s | 5.410,18 | 5.56-0,48 | 5.160,15 | 5.56 | ||||||||||||
Pavel TůmaPavel Tůma
T. J. Sokol České Budějovice |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 26 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka Praha |
94 | 5.11 -0.44 m/s | 5.00 | 5.11 | 4.86 | 5.11 | 5.11 | X | 5.02 | 11.00 | ||||||||
2 |
Martina HofmanováMartina Hofmanová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 5.10 -0.19 m/s | 4.59 | 5.10 | - | 5.10 | - | 4.75 | 4.87 | 9.00 | ||||||||
3 |
Monika MaškováMonika Mašková
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 5.06 +0.2 m/s | 4.85 | 4.57 | 4.87 | 4.87 | 4.74 | 5.06 | 4.93 | 8.00 | ||||||||
4 |
Markéta MikešováMarkéta Mikešová
TJ Vodní stavby Tábor |
92 | 5.05 +0.2 m/s | 5.05 | X | - | 5.05 | 4.98 | X | 4.18 | 7.00 | ||||||||
5 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
USK Praha |
94 | 5.02 -1.16 m/s | 4.99 | 5.00 | 4.88 | 5.00 | 5.02 | X | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Beáta KaňkováBeáta Kaňková
USK Praha |
91 | 5.02 +0.2 m/s | 5.02 | 4.72 | 4.52 | 5.02 | 4.60 | 4.99 | 4.83 | 5.00 | ||||||||
7 |
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Slovan Liberec, o.s. |
87 | 4.89 +0.4 m/s | 4.58 | 4.56 | 4.89 | 4.89 | 4.77 | - | - | 4.00 | ||||||||
8 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 4.85 -0.20 m/s | 3.14 | 4.11 | 4.85 | 4.85 | 4.73 | X | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 4.76 +0.2 m/s | 4.76 | 4.73 | X | 4.76 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby Tábor |
83 | 4.76 +0.2 m/s | 4.33 | 4.48 | 4.76 | 4.76 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Renata DufkováRenata Dufková
TJ Spartak Třebíč |
94 | 4.75 +0.2 m/s | 4.75 | 4.74 | 4.75 | 4.75 | ||||||||||||
12 |
Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 4.73 -0.61 m/s | X | 4.60 | 4.73 | 4.73 | ||||||||||||
13 |
Denisa SchwanováDenisa Schwanová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 4.66 +0.3 m/s | 3.41 | 4.49 | 4.66 | 4.66 | ||||||||||||
14 |
Kristýna BrožkováKristýna Brožková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 4.65 +0.2 m/s | 4.60 | 4.35 | 4.65 | 4.65 | ||||||||||||
15 |
Eva DědkováEva Dědková
AC Mladá Boleslav o.s. |
94 | 4.65 +0.2 m/s | 4.57 | 4.31 | 4.65 | 4.65 | ||||||||||||
16 |
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 4.58 +0.2 m/s | 4.39 | 4.39 | 4.58 | 4.58 | ||||||||||||
17 |
Markéta PadevětováMarkéta Padevětová
USK Praha |
95 | 4.58 +0.2 m/s | X | 4.58 | - | 4.58 | ||||||||||||
18 |
Nikola ŠpačkováNikola Špačková
TJ Spartak Třebíč |
96 | 4.48 -0.79 m/s | 4.32 | 4.48 | 4.35 | 4.48 | ||||||||||||
19 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 4.43 +0.2 m/s | 4.32 | 4.41 | 4.43 | 4.43 | ||||||||||||
20 |
Barbora NěmcováBarbora Němcová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 4.38 -0.95 m/s | 4.30 | 4.38 | 4.36 | 4.38 | ||||||||||||
21 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 4.30 -0.23 m/s | 4.30 | 4.18 | 4.15 | 4.30 | ||||||||||||
22 |
Kateřina SlábováKateřina Slábová
AC Mladá Boleslav o.s. |
94 | 4.24 -0.16 m/s | 4.19 | 4.18 | 4.24 | 4.24 | ||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | 14.28 +0.2 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 11.00 | |||||||||||
2 |
Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | 14.01 -1.48 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 9.00 | |||||||||||
3 |
Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika Klatovy |
91 | 13.74 -0.15 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 8.00 | |||||||||||
4 |
Marek PršínMarek Pršín
T. J. Sokol České Budějovice |
92 | 13.41 -0.16 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 7.00 | |||||||||||
5 |
Michal KrejčíMichal Krejčí
SK Nové Město nad Metují |
81 | 13.23 +0.3 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 6.00 | |||||||||||
6 |
Michal NěmecMichal Němec
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
88 | 13.09 -0.19 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 5.00 | |||||||||||
7 |
David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 12.90 +0.9 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 4.00 | |||||||||||
8 |
Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
88 | 12.82 -0.25 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 3.00 | |||||||||||
9 |
Tadeáš SommerTadeáš Sommer
AC Start Karlovy Vary |
93 | 12.42 -1.17 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jan PetružálekJan Petružálek
TJ Sokol Hradec Králové |
88 | 12.42 -0.22 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Daniel OndračkaDaniel Ondračka
USK Praha |
93 | 12.40 -0.26 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | ||||||||||||
12 |
Jakub JirmanJakub Jirman
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
91 | 12.33 +0.2 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | ||||||||||||
13 |
Zdeněk DejčmarZdeněk Dejčmar
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 12.25 +0.2 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | ||||||||||||
14 |
Zdeněk RozinekZdeněk Rozinek
Hvězda SKP Pardubice |
94 | 12.21 +0.3 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | ||||||||||||
15 |
Karel EttlerKarel Ettler
TJ Sokol Hradec Králové |
84 | 12.20 -0.19 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | ||||||||||||
16 |
Lukáš SlavíkLukáš Slavík
USK Praha |
85 | 11.83 -0.60 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | ||||||||||||
17 |
Martin SychraMartin Sychra
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 11.62 +0.3 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | ||||||||||||
18 |
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC Domažlice |
91 | 11.34 -0.40 m/s | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | ||||||||||||
Marcin KaczochaMarcin Kaczocha
SK Nové Město nad Metují |
77 | 0 | X-0,18 | X0,17 | X-0,16 | 0 | |||||||||||||
Martin KloudMartin Kloud
Atletika Klatovy |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Michal LukášMichal Lukáš
USK Praha |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Pavel TůmaPavel Tůma
T. J. Sokol České Budějovice |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková
TJ Vodní stavby Tábor |
83 | 10.95 +0.7 m/s | 10.25 | 10.33 | 10.52 | 10.52 | 10.33 | 10.95 | 10.64 | 11.00 | ||||||||
2 |
Kamila AjšmanováKamila Ajšmanová
AC Slovan Liberec, o.s. |
87 | 10.93 -0.85 m/s | 10.74 | 10.88 | 10.93 | 10.93 | 10.78 | - | - | 9.00 | ||||||||
3 |
Adéla NovotnáAdéla Novotná
USK Praha |
94 | 10.48 +0.2 m/s | 10.39 | 10.36 | 10.48 | 10.48 | 10.15 | 10.41 | 10.38 | 8.00 | ||||||||
4 |
Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
USK Praha |
91 | 10.30 -0.32 m/s | 09.73 | 10.30 | 09.91 | 10.30 | 09.67 | 09.87 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Renata DufkováRenata Dufková
TJ Spartak Třebíč |
94 | 10.26 -1.20 m/s | 09.52 | 09.57 | 10.07 | 10.07 | 09.90 | 09.90 | 10.26 | 6.00 | ||||||||
6 |
Senta BrunerováSenta Brunerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
91 | 10.07 -1.02 m/s | 09.46 | 10.07 | 09.78 | 10.07 | 09.71 | X | 09.90 | 5.00 | ||||||||
7 |
Tereza KoudelováTereza Koudelová
TJ Spartak Třebíč |
93 | 09.89 -0.40 m/s | 09.53 | 09.77 | 09.75 | 09.77 | 09.89 | 09.83 | 09.87 | 4.00 | ||||||||
8 |
Kateřina KrausováKateřina Krausová
PSK Olymp Praha |
81 | 09.67 -1.10 m/s | 09.62 | 09.67 | 09.53 | 09.67 | 09.54 | 09.42 | 09.48 | 3.00 | ||||||||
9 |
Andrea HauerováAndrea Hauerová
USK Praha |
90 | 09.42 -1.3 m/s | 09.39 | 09.42 | X | 09.42 | 2.00 | |||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina SvědíkováMartina Svědíková
AC Slovan Liberec, o.s. |
90 | 11.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 10.97 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
82 | 10.57 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby Tábor |
77 | 10.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 10.14 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
85 | 09.81 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 09.59 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Mladá Boleslav o.s. |
81 | 09.48 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav o.s. |
81 | 09.16 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 08.95 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka Praha |
87 | 08.78 | ||||||||||||||||
12 |
Eliška JílkováEliška Jílková
AC Mladá Boleslav o.s. |
89 | 08.72 | ||||||||||||||||
13 |
Martina AndrštováMartina Andrštová
PSK Olymp Praha |
90 | 08.16 | ||||||||||||||||
14 |
Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 07.55 | ||||||||||||||||
15 |
Daniela ServinskáDaniela Servinská
AC Slovan Liberec, o.s. |
84 | 07.15 | ||||||||||||||||
16 |
Eliška UrbanováEliška Urbanová
SK Kotlářka Praha |
92 | 06.33 | ||||||||||||||||
Dagmar TycováDagmar Tycová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
62 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 15.16 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy Vary |
81 | 14.73 | 9.00 | |||||||||||||||
Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy Vary |
82 | 14.73 | 8.00 | ||||||||||||||||
4 |
Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 14.25 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Benjamin BehlingBenjamin Behling
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
89 | 13.99 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Miroslav PetrMiroslav Petr
Hvězda SKP Pardubice |
78 | 13.89 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 13.78 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice |
92 | 12.38 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Václav TomanVáclav Toman
T. J. Sokol České Budějovice |
82 | 12.30 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika Klatovy |
93 | 12.16 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub DeckerJakub Decker
USK Praha |
90 | 12.14 | ||||||||||||||||
12 |
Radim HanzlíkRadim Hanzlík
AC Start Karlovy Vary |
80 | 12.04 | ||||||||||||||||
13 |
Karel VirtKarel Virt
Atletika Klatovy |
67 | 11.80 | ||||||||||||||||
14 |
Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
74 | 11.15 | ||||||||||||||||
15 |
Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České Budějovice |
91 | 10.79 | ||||||||||||||||
16 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 10.44 | ||||||||||||||||
17 |
Jakub VolánekJakub Volánek
AC Start Karlovy Vary |
91 | 09.70 | ||||||||||||||||
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | NP | |||||||||||||||||
Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika Klatovy |
79 | NP | |||||||||||||||||
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda SKP Pardubice |
88 | NP | |||||||||||||||||
Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP Pardubice |
93 | NP | |||||||||||||||||
Dalibor MenšíkDalibor Menšík
Hvězda SKP Pardubice |
72 | NP | |||||||||||||||||
Jan WernerJan Werner
AC Start Karlovy Vary |
84 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby Tábor |
77 | 39.36 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav o.s. |
81 | 38.03 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
82 | 35.79 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 33.42 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 32.62 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Mladá Boleslav o.s. |
81 | 30.57 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 29.25 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
85 | 27.35 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martina FrancováMartina Francová
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 27.20 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 26.24 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak Vlašim |
55 | 26.00 | ||||||||||||||||
12 |
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 23.84 | ||||||||||||||||
13 |
Jitka ŠimandlováJitka Šimandlová
SK Kotlářka Praha |
88 | 23.70 | ||||||||||||||||
14 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 22.05 | ||||||||||||||||
15 |
Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp Praha |
96 | 22.04 | ||||||||||||||||
16 |
- Vacková Anna Hubatová- Vacková Anna Hubatová
PSK Olymp Praha |
93 | 21.57 | ||||||||||||||||
17 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 18.85 | ||||||||||||||||
18 |
Eliška UrbanováEliška Urbanová
SK Kotlářka Praha |
92 | 14.12 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy Vary |
82 | 47.84 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Benjamin BehlingBenjamin Behling
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
89 | 45.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Miroslav PetrMiroslav Petr
Hvězda SKP Pardubice |
78 | 45.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec Králové |
71 | 44.23 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 41.94 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové |
85 | 41.09 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Pavel JinekPavel Jinek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
82 | 38.19 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice |
92 | 37.90 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 37.58 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Karel VirtKarel Virt
Atletika Klatovy |
67 | 37.50 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan KujalJan Kujal
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 36.50 | ||||||||||||||||
12 |
Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
74 | 36.03 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub DeckerJakub Decker
USK Praha |
90 | 35.95 | ||||||||||||||||
14 |
Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy Vary |
81 | 35.88 | ||||||||||||||||
15 |
Václav TomanVáclav Toman
T. J. Sokol České Budějovice |
82 | 35.57 | ||||||||||||||||
16 |
Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika Klatovy |
93 | 34.63 | ||||||||||||||||
17 |
Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České Budějovice |
91 | 33.60 | ||||||||||||||||
18 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 31.63 | ||||||||||||||||
19 |
Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 31.26 | ||||||||||||||||
20 |
Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika Klatovy |
79 | 31.05 | ||||||||||||||||
Jakub VolánekJakub Volánek
AC Start Karlovy Vary |
91 | 0 | |||||||||||||||||
Dalibor MenšíkDalibor Menšík
Hvězda SKP Pardubice |
72 | DNP | |||||||||||||||||
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda SKP Pardubice |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Jan WernerJan Werner
AC Start Karlovy Vary |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára ŠpačkováKlára Špačková
AC Mladá Boleslav o.s. |
81 | 41.16 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora TetkováBarbora Tetková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
82 | 40.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 36.82 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kamila KolníkováKamila Kolníková
AC Mladá Boleslav o.s. |
81 | 35.77 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zděnka MüllerováZděnka Müllerová
TJ Vodní stavby Tábor |
77 | 32.06 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
82 | 31.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora ValováBarbora Valová
AC Slovan Liberec, o.s. |
91 | 28.38 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michaela KřemenováMichaela Křemenová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 26.99 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
85 | 25.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petra OlšovskáPetra Olšovská
SK Kotlářka Praha |
86 | 23.63 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 23.28 | ||||||||||||||||
12 |
Eliška UrbanováEliška Urbanová
SK Kotlářka Praha |
92 | 15.38 | ||||||||||||||||
13 |
Dagmar TycováDagmar Tycová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
62 | 15.22 | ||||||||||||||||
14 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří CabalJiří Cabal
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 53.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dalibor MenšíkDalibor Menšík
Hvězda SKP Pardubice |
72 | 51.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Václav TomanVáclav Toman
T. J. Sokol České Budějovice |
82 | 51.14 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan KrálJan Král
SK Nové Město nad Metují |
92 | 49.59 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan KujalJan Kujal
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 47.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda SKP Pardubice |
85 | 46.93 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Milan BrzekMilan Brzek
TJ Sokol Hradec Králové |
71 | 46.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika Klatovy |
93 | 45.13 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda SKP Pardubice |
88 | 42.31 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP Pardubice |
94 | 42.17 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 41.40 | ||||||||||||||||
12 |
Miroslav PourMiroslav Pour
Atletika Klatovy |
74 | 38.14 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub ČernýJakub Černý
TJ Sokol Hradec Králové |
87 | 34.94 | ||||||||||||||||
14 |
David MikuleckýDavid Mikulecký
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 34.60 | ||||||||||||||||
15 |
Zdeněk KubešZdeněk Kubeš
Atletika Klatovy |
77 | 33.92 | ||||||||||||||||
16 |
Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika Klatovy |
79 | 28.74 | ||||||||||||||||
17 |
Jiří KordíkJiří Kordík
T. J. Sokol České Budějovice |
91 | 25.28 | ||||||||||||||||
Ondřej BlažekOndřej Blažek
Hvězda SKP Pardubice |
93 | 0 | |||||||||||||||||
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | NP | |||||||||||||||||
Jakub MaříkJakub Mařík
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
93 | NP | |||||||||||||||||
Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy Vary |
82 | NP | |||||||||||||||||
Jan WernerJan Werner
AC Start Karlovy Vary |
84 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 38.74 | 0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Alena GalertováAlena Galertová
USK Praha |
92 | 36.73 | 0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 35.92 | 0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Martina PíšováMartina Píšová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 35.57 | 0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 35.49 | 25.04 | 25.04 | 6.00 | |||||||||||||
6 |
Kateřina SlábováKateřina Slábová
AC Mladá Boleslav o.s. |
94 | 35.08 | 0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Barbora LandováBarbora Landová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
89 | 33.13 | 0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Martina FrancováMartina Francová
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 32.99 | 0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Nikola DoležalováNikola Doležalová
AC Mladá Boleslav o.s. |
94 | 31.12 | 0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Petra JonášováPetra Jonášová
PSK Olymp Praha |
96 | 30.88 | 0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 30.37 | 0 | |||||||||||||||
12 |
Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka Praha |
87 | 30.34 | 0 | |||||||||||||||
13 |
Eliška JílkováEliška Jílková
AC Mladá Boleslav o.s. |
89 | 30.15 | 0 | |||||||||||||||
14 |
Andrea DoležalováAndrea Doležalová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 30.12 | 0 | |||||||||||||||
15 |
Hana JelínkováHana Jelínková
SK Kotlářka Praha |
73 | 30.00 | 0 | |||||||||||||||
16 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 28.68 | 02.03 | 02.03 | ||||||||||||||
17 |
Kristýna BendováKristýna Bendová
TJ Spartak Třebíč |
94 | 27.97 | 0 | |||||||||||||||
18 |
Kateřina SylvestrováKateřina Sylvestrová
TJ Spartak Třebíč |
95 | 27.46 | 0 | |||||||||||||||
19 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
66 | 27.32 | 0 | |||||||||||||||
20 |
Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 27.29 | 0 | |||||||||||||||
21 |
Daniela ServinskáDaniela Servinská
AC Slovan Liberec, o.s. |
84 | 26.87 | 0 | |||||||||||||||
22 |
Klára RymplerováKlára Rymplerová
AC Mladá Boleslav o.s. |
90 | 25.29 | 23.17 | 23.17 | ||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav CardaVáclav Carda
AC Domažlice |
81 | 55.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin SvatošMartin Svatoš
Atletika Klatovy |
94 | 53.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
René HambergerRené Hamberger
AC Domažlice |
92 | 52.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš PourTomáš Pour
T. J. Sokol České Budějovice |
83 | 51.88 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr UrbanPetr Urban
T. J. Sokol České Budějovice |
89 | 51.53 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Robert KučeraRobert Kučera
TJ Sokol Hradec Králové |
78 | 50.84 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
AC Domažlice |
80 | 47.23 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal StruškaMichal Struška
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
83 | 46.93 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Juraj KudryJuraj Kudry
Atletika Klatovy |
86 | 45.98 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Pavel JinekPavel Jinek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
82 | 45.05 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan PetružálekJan Petružálek
TJ Sokol Hradec Králové |
88 | 44.94 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš VlasákTomáš Vlasák
AC Start Karlovy Vary |
91 | 43.88 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš GurčíkTomáš Gurčík
T. J. Sokol České Budějovice |
94 | 43.80 | ||||||||||||||||
14 |
Antonín KozelkaAntonín Kozelka
USK Praha |
85 | 41.28 | ||||||||||||||||
15 |
Michael PocMichael Poc
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 39.50 | ||||||||||||||||
16 |
Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
74 | 39.23 | ||||||||||||||||
17 |
František VorelFrantišek Vorel
SK Nové Město nad Metují |
93 | 34.17 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 18.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín KozelkaAntonín Kozelka | 85 | USK Praha | 24:32.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Josef SmolaJosef Smola | 64 | SK Nové Město nad Metují | 24:47.40 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David ŠnajdrDavid Šnajdr | 71 | SK Nové Město nad Metují | 25:53.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Luboš KůraLuboš Kůra | 82 | Atletika Klatovy | 26:21.18 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch AmbrožVojtěch Ambrož | 91 | SK Nové Město nad Metují | 27:50.73 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ivan ElischerIvan Elischer | 60 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 28:18.29 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Petr AdamPetr Adam | 50 | SK Nové Město nad Metují | 28:53.63 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Pavel MatejčikPavel Matejčik | 68 | Atletika Klatovy | 29:14.30 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Robert HebkýRobert Hebký | 50 | Atletika Klatovy | 30:47.27 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tomáš TaubrTomáš Taubr | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 32:02.03 | 1.00 | ||||||||||||||
Milan PivoňkaMilan Pivoňka | 42 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Mojmír SvobodaMojmír Svoboda | 66 | Hvězda SKP Pardubice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DOMAZ DOMAZ | AC Domažlice | 167.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKCB SOKCB | T. J. Sokol České Budějovice | 151.00 | ||||||||||||||||
3 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 137.50 | ||||||||||||||||
4 | USKPR USKPR | USK Praha | 128.00 | ||||||||||||||||
5 | NMMET NMMET | SK Nové Město nad Metují | 120.50 | ||||||||||||||||
6 | KVARY KVARY | AC Start Karlovy Vary | 092.00 | ||||||||||||||||
7 | STOPR STOPR | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 090.00 | ||||||||||||||||
8 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 085.00 | ||||||||||||||||
9 | ATKLA ATKLA | Atletika Klatovy | 052.00 | ||||||||||||||||
10 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 041.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 110 m př., 400 m př., 4x100 m, 4x400 m, disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 5000m, 100 m, 800 m, 110 m př., 100 m, 400 m př., 400 m př., 400 m, 200 m, 1500 m, 4x100 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TABOR TABOR | TJ Vodní stavby Tábor | 261.00 | ||||||||||||||||
2 | USKPR USKPR | USK Praha | 172.00 | ||||||||||||||||
3 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, o.s. | 128.00 | ||||||||||||||||
4 | JESPR JESPR | SK ZŠ Jeseniova Praha | 117.00 | ||||||||||||||||
5 | MLBOL MLBOL | AC Mladá Boleslav o.s. | 112.00 | ||||||||||||||||
6 | SPTRE SPTRE | TJ Spartak Třebíč | 066.00 | ||||||||||||||||
7 | KOTPR KOTPR | SK Kotlářka Praha | 050.50 | ||||||||||||||||
8 | OLYPR OLYPR | PSK Olymp Praha | 046.50 | ||||||||||||||||
9 | 4DVCB 4DVCB | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 031.00 | ||||||||||||||||
10 | VLASI VLASI | TJ Spartak Vlašim | 029.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 4x400 m, 4x100 m, 100 m, 100 m př., 400 m, 400 m př., 400 m př., 100 m, 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |