5. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS
Týniště nad Orlicí (4. 9. 2011)200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Moravská Třebová | 22.86 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný | 90 | AC Vysoké Mýto | 23.10 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Josef MatěnaJosef Matěna | 84 | TJ Lokomotiva Trutnov | 23.66 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vít KalvodaVít Kalvoda | 93 | ATLETIKA Polička | 24.46 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej TejchmanOndřej Tejchman | 84 | TJ SOKOL Nová Paka | 27.54 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PilařTomáš Pilař | 86 | Atletický klub Spartak Slat... | 23.72 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš SekaninaTomáš Sekanina | 89 | AK Moravská Třebová | 24.14 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš ČástkaLukáš Částka | 88 | AK Moravská Třebová | 24.20 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 26.06 | |||||||||||||||
Martin MorávekMartin Morávek | 94 | SK Týniště nad Orlicí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luděk StrouhalLuděk Strouhal | 84 | AK Moravská Třebová | 24.42 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KličkaOndřej Klička | 88 | TJ Svitavy | 24.48 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří JankůJiří Janků | 87 | AK Moravská Třebová | 24.62 | |||||||||||||||
4 | Michal ŠmídMichal Šmíd | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 24.70 | |||||||||||||||
5 | Ondřej PiskačOndřej Piskač | 83 | Atletický klub Spartak Slat... | 25.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav NečasMiloslav Nečas | 88 | AK Moravská Třebová | 24.26 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub KošínJakub Košín | 87 | Atletický klub Spartak Slat... | 25.40 | |||||||||||||||
3 | Jakub KosteleckýJakub Kostelecký | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 25.70 | |||||||||||||||
4 | Lukáš VladykaLukáš Vladyka | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 25.80 | |||||||||||||||
5 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | AK Moravská Třebová | 26.30 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef MatěnaJosef Matěna | 84 | TJ Lokomotiva Trutnov | 53.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michael HavlíkMichael Havlík | 88 | AK Moravská Třebová | 53.18 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Luděk StrouhalLuděk Strouhal | 84 | AK Moravská Třebová | 55.22 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Petr BryndaPetr Brynda | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 62.46 | |||||||||||||||
MB | Michal SoučekMichal Souček | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 54.16 | |||||||||||||||
Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný | 90 | AC Vysoké Mýto | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří JankůJiří Janků | 87 | AK Moravská Třebová | 53.82 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš ČástkaLukáš Částka | 88 | AK Moravská Třebová | 54.26 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Josef NovákJosef Novák | 85 | TJ Svitavy | 55.14 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Viet Milan LeViet Milan Le | 96 | TJ Svitavy | 55.62 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Michal PolákMichal Polák | 90 | AK Moravská Třebová | 56.00 | 3.00 | ||||||||||||||
Olexandr LahodyukOlexandr Lahodyuk | 94 | SK Týniště nad Orlicí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub KosteleckýJakub Kostelecký | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 59.06 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VladykaLukáš Vladyka | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 59.60 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Drahomír KünzelDrahomír Künzel | 76 | TJ Svitavy | 60.10 | |||||||||||||||
4 | Adam RubešAdam Rubeš | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 60.86 | |||||||||||||||
5 | Michal KarlíkMichal Karlík | 64 | TJ Lokomotiva Trutnov | 65.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KličkaOndřej Klička | 88 | TJ Svitavy | 2:01.76 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | AC Vysoké Mýto | 2:02.18 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel SchrammDaniel Schramm | 93 | AK Moravská Třebová | 2:02.24 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan MalýJan Malý | 73 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:14.50 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Josef NovákJosef Novák | 85 | TJ Svitavy | 2:14.94 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adam RubešAdam Rubeš | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 2:15.18 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lukáš VladykaLukáš Vladyka | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 2:16.50 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tomáš MocekTomáš Mocek | 79 | ATLETIKA Polička | 2:16.84 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub SkalkaJakub Skalka | 91 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:17.62 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jan PavelJan Pavel | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:17.68 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Václav ChalupnýVáclav Chalupný | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:30.58 | |||||||||||||||
MB | Jiří LepltJiří Leplt | 85 | SK Nové Město nad Metují | 2:00.50 | |||||||||||||||
MB | Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík | 79 | AK Hodonín | 2:19.30 | |||||||||||||||
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 87 | Hvězda SKP Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Vít KalvodaVít Kalvoda | 93 | ATLETIKA Polička | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KličkaOndřej Klička | 88 | TJ Svitavy | 4:23.98 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Daniel SchrammDaniel Schramm | 93 | AK Moravská Třebová | 4:24.90 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KopeckýJan Kopecký | 90 | AC Vysoké Mýto | 4:28.66 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ján GrigerJán Griger | 79 | Atletický klub Spartak Slat... | 4:30.26 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan MalýJan Malý | 73 | TJ SOKOL Nová Paka | 4:30.50 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška | 87 | AK Moravská Třebová | 4:31.78 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Petr BryndaPetr Brynda | 85 | TJ Lokomotiva Trutnov | 4:33.90 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petr SmolákPetr Smolák | 94 | AC Vysoké Mýto | 4:35.40 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš MocekTomáš Mocek | 79 | ATLETIKA Polička | 4:37.14 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Michal KarlíkMichal Karlík | 64 | TJ Lokomotiva Trutnov | 4:39.42 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jan KašeJan Kaše | 77 | TJ Lokomotiva Trutnov | 4:43.50 | |||||||||||||||
12 | Jakub SkalkaJakub Skalka | 91 | TJ Lokomotiva Trutnov | 4:48.44 | |||||||||||||||
13 | Vladimír UrválekVladimír Urválek | 91 | Atletický klub Spartak Slat... | 4:53.82 | |||||||||||||||
MB | Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík | 79 | AK Hodonín | DNS | |||||||||||||||
Rudolf CoganRudolf Cogan | 71 | TJ SOKOL Nová Paka | DNS | ||||||||||||||||
Josef ŠuteraJosef Šutera | 79 | ATLETIKA Polička | DNS | ||||||||||||||||
Karel SejkoraKarel Sejkora | 88 | ATLETIKA Polička | DNS | ||||||||||||||||
Adam ČernýAdam Černý | 91 | SK Týniště nad Orlicí | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcel HorákMarcel Horák | 89 | TJ Svitavy | 17.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan PajurekJan Pajurek | 82 | TJ SOKOL Nová Paka | 17.78 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš SekaninaTomáš Sekanina | 89 | AK Moravská Třebová | 19.26 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš PilařTomáš Pilař | 86 | Atletický klub Spartak Slat... | 20.50 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Karel ŠvandaKarel Švanda | 90 | SK Týniště nad Orlicí | 20.74 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Martin CvrčekMartin Cvrček | 79 | ATLETIKA Polička | 21.80 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav JílekMiroslav Jílek | 87 | ATLETIKA Polička | 19.94 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Stanislav NožkaStanislav Nožka | 75 | ATLETIKA Polička | 20.14 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška | 87 | AK Moravská Třebová | 20.70 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | AK Moravská Třebová | 22.16 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej TejchmanOndřej Tejchman | 84 | TJ SOKOL Nová Paka | 22.38 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PajurekJan Pajurek | 82 | TJ SOKOL Nová Paka | 58.86 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Roman DivokýRoman Divoký | 90 | AC Vysoké Mýto | 60.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr JindraPetr Jindra | 71 | TJ Lokomotiva Trutnov | 68.50 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Miroslav JílekMiroslav Jílek | 87 | ATLETIKA Polička | 78.82 | |||||||||||||||
5 | Martin CvrčekMartin Cvrček | 79 | ATLETIKA Polička | 78.92 | |||||||||||||||
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda | 87 | Hvězda SKP Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš PilařTomáš Pilař | 86 | Atletický klub Spartak Slat... | 61.60 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Vít KalvodaVít Kalvoda | 93 | ATLETIKA Polička | 66.34 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Karel SejkoraKarel Sejkora | 88 | ATLETIKA Polička | 73.36 | 0.50 | ||||||||||||||
4 | Lukáš TulisLukáš Tulis | 94 | ATLETIKA Polička | 83.00 | |||||||||||||||
5 | Josef ŠuteraJosef Šutera | 79 | ATLETIKA Polička | 91.84 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DoušaMartin Douša | 88 | Atletický klub Spartak Slat... | 61.64 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Michal PolákMichal Polák | 90 | AK Moravská Třebová | 62.58 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Josef NovákJosef Novák | 85 | TJ Svitavy | 64.56 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Stanislav NožkaStanislav Nožka | 75 | ATLETIKA Polička | 74.26 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KlimešOndřej Klimeš | 95 | ATLETIKA Polička | 82.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš SekaninaTomáš Sekanina | 89 | AK Moravská Třebová | 63.90 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ČervJakub Červ | 89 | ATLETIKA Polička | 73.36 | 0.50 | ||||||||||||||
3 | Pavel ŠimonekPavel Šimonek | 66 | Hvězda SKP Pardubice | 80.96 | |||||||||||||||
4 | Karel ŠvandaKarel Švanda | 90 | SK Týniště nad Orlicí | 82.96 | |||||||||||||||
Jan ZálabskýJan Zálabský | 89 | ATLETIKA Polička | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef ŠuteraJosef Šutera | 79 | ATLETIKA Polička | 10:50.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška | 87 | AK Moravská Třebová | 10:55.80 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr JindraPetr Jindra | 71 | TJ Lokomotiva Trutnov | 11:06.70 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karel SejkoraKarel Sejkora | 88 | ATLETIKA Polička | 11:12.32 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub ČervJakub Červ | 89 | ATLETIKA Polička | 12:16.08 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Václav ChalupnýVáclav Chalupný | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 12:31.74 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Pavel ŠimonekPavel Šimonek | 66 | Hvězda SKP Pardubice | 13:11.82 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Josef JílekJosef Jílek | 89 | AK Moravská Třebová | 13:49.68 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík | 85 | TJ Svitavy | 14:04.84 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Martin CvrčekMartin Cvrček | 79 | ATLETIKA Polička | 14:19.22 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Miloslav HavelkaMiloslav Havelka | 80 | TJ Svitavy | 15:06.46 | |||||||||||||||
12 | Rudolf CoganRudolf Cogan | 71 | TJ SOKOL Nová Paka | DNS | |||||||||||||||
Poznámky:Přeborníkem Královéhradeckého KAS se stal Petr Jindra |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Havlík, Nečas, Částka, Sekanina A - Havlík, Nečas, Částka, Sekanina | AK Moravská Třebová | 46.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - Douša, Piskač, Košín, Pilař T. A - Douša, Piskač, Košín, Pilař T. | Atletický klub Spartak Slat... | 47.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Le Vilet, Novák, Klička O., Horák A-Le Vilet, Novák, Klička O., Horák | TJ Svitavy | 47.90 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A- Matěna, Šmíd, Kostelecký, Červený A- Matěna, Šmíd, Kostelecký, Červený | TJ Lokomotiva Trutnov | 48.34 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | A - Kalvoda, Zálabský, Jílek, Nožka A - Kalvoda, Zálabský, Jílek, Nožka | ATLETIKA Polička | 49.98 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Strouhal, Janků, Polák, Schramm B - Strouhal, Janků, Polák, Schramm | AK Moravská Třebová | 48.02 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | B - Griger, Venzara, Pavliš, Urválek B - Griger, Venzara, Pavliš, Urválek | Atletický klub Spartak Slat... | 49.72 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | B - Havelka, Peterka, Künzel, Vaculík, B - Havelka, Peterka, Künzel, Vaculík, | TJ Svitavy | 50.66 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | B - Cvrček, Červ, Šutera, Mocek B - Cvrček, Červ, Šutera, Mocek | ATLETIKA Polička | 51.62 | 2.00 | |||||||||||||||
5 | C - Matuška, Dvořák, Pavliš, Jílek C - Matuška, Dvořák, Pavliš, Jílek | AK Moravská Třebová | 51.82 | 1.00 | |||||||||||||||
6 | B - Brynda, Jindra, Kaše, Pavel B - Brynda, Jindra, Kaše, Pavel | TJ Lokomotiva Trutnov | 54.44 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži
(ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin KrčmářMartin Krčmář
AC Vysoké Mýto |
91 | 1.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
SK Týniště nad Orlicí |
94 | 1.70 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Jan ZálabskýJan Zálabský
ATLETIKA Polička |
89 | 1.70 | 8.50 | |||||||||||||||
4= |
Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak Slat... |
94 | 1.65 | 6.50 | |||||||||||||||
4= |
Miloslav NečasMiloslav Nečas
AK Moravská Třebová |
88 | 1.65 | 6.50 | |||||||||||||||
6 |
Jakub KošínJakub Košín
Atletický klub Spartak Slat... |
87 | 1.65 | 5.00 | |||||||||||||||
7= |
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
Hvězda SKP Pardubice |
87 | 1.65 | 3.50 | |||||||||||||||
7= |
Radek DvořákRadek Dvořák
AK Moravská Třebová |
95 | 1.65 | 3.50 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej PiskačOndřej Piskač
Atletický klub Spartak Slat... |
83 | 1.60 | 2.00 | |||||||||||||||
Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak Slat... |
61 | DNP | |||||||||||||||||
Libor ŠafářLibor Šafář
SK Týniště nad Orlicí |
73 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Muži
(ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
SK Týniště nad Orlicí |
94 | 3.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch BašeVojtěch Baše
SK Týniště nad Orlicí |
87 | 2.80 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Josef NovákJosef Novák
TJ Svitavy |
85 | 2.60 | 8.00 | |||||||||||||||
4= |
Martin DoušaMartin Douša
Atletický klub Spartak Slat... |
88 | 2.40 | 6.50 | |||||||||||||||
4= |
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
Hvězda SKP Pardubice |
87 | 2.40 | 6.50 | |||||||||||||||
Libor ŠafářLibor Šafář
SK Týniště nad Orlicí |
73 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Muži
(ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marcel HorákMarcel Horák
TJ Svitavy |
89 | 6.65 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan PajurekJan Pajurek
TJ SOKOL Nová Paka |
82 | 6.11 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin DoušaMartin Douša
Atletický klub Spartak Slat... |
88 | 6.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tomáš PilařTomáš Pilař
Atletický klub Spartak Slat... |
86 | 5.76 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan ZálabskýJan Zálabský
ATLETIKA Polička |
89 | 5.34 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová Paka |
61 | 5.17 | 5.00 | |||||||||||||||
David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad Orlicí |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Olexandr LahodyukOlexandr Lahodyuk
SK Týniště nad Orlicí |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
trojskok - Muži
(ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marcel HorákMarcel Horák
TJ Svitavy |
89 | 12.64 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak Slat... |
94 | 12.21 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vladimír UrválekVladimír Urválek
Atletický klub Spartak Slat... |
91 | 10.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin CvrčekMartin Cvrček
ATLETIKA Polička |
79 | 10.46 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
TJ Svitavy |
85 | 10.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA Polička |
95 | 10.44 | 5.00 | |||||||||||||||
Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak Slat... |
61 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin PeřinaMartin Peřina
AK Moravská Třebová |
73 | 12.58 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak Slat... |
72 | 12.24 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TJ Lokomotiva Trutnov |
77 | 12.04 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Miloslav NečasMiloslav Nečas
AK Moravská Třebová |
88 | 11.34 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan TichýJan Tichý
AK Moravská Třebová |
85 | 10.70 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Radek PavlišRadek Pavliš
AK Moravská Třebová |
69 | 10.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
TJ Svitavy |
85 | 10.42 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ivo RuferIvo Rufer
SK Týniště nad Orlicí |
69 | 10.30 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Miroslav JílekMiroslav Jílek
ATLETIKA Polička |
87 | 09.90 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Milan LebedaMilan Lebeda
SK Týniště nad Orlicí |
77 | 09.82 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak Slat... |
87 | 09.43 | ||||||||||||||||
David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad Orlicí |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej BařinaOndřej Bařina
TJ SOKOL Nová Paka |
74 | 36.72 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš MalínskýLukáš Malínský
TJ Lokomotiva Trutnov |
77 | 36.37 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Ivo RuferIvo Rufer
SK Týniště nad Orlicí |
69 | 33.18 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak Slat... |
87 | 32.34 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
ATLETIKA Polička |
94 | 31.57 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP Pardubice |
70 | 31.51 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Radek PavlišRadek Pavliš
AK Moravská Třebová |
69 | 30.27 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan TichýJan Tichý
AK Moravská Třebová |
85 | 29.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička |
75 | 29.34 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin PeřinaMartin Peřina
AK Moravská Třebová |
73 | 28.82 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jiří PavlišJiří Pavliš
Atletický klub Spartak Slat... |
78 | 28.81 | ||||||||||||||||
12 |
Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak Slat... |
72 | 28.64 | ||||||||||||||||
13 |
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová Paka |
61 | 28.47 | ||||||||||||||||
14 |
Pavel StudničkaPavel Studnička
Hvězda SKP Pardubice |
53 | 27.78 | ||||||||||||||||
15 |
Miroslav VaculíkMiroslav Vaculík
TJ Svitavy |
85 | 27.73 | ||||||||||||||||
16 |
Karel ŠvandaKarel Švanda
SK Týniště nad Orlicí |
90 | 25.25 | ||||||||||||||||
Milan LebedaMilan Lebeda
SK Týniště nad Orlicí |
77 | DNP | |||||||||||||||||
Martin HanousekMartin Hanousek
AK Moravská Třebová |
79 | DNP | |||||||||||||||||
Jindřich KadrmanJindřich Kadrman
SK Týniště nad Orlicí |
82 | DNP | |||||||||||||||||
Vojtěch BašeVojtěch Baše
SK Týniště nad Orlicí |
87 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP Pardubice |
70 | 44.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marcel HorákMarcel Horák
TJ Svitavy |
89 | 39.28 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak Slat... |
87 | 36.08 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Pavel StudničkaPavel Studnička
Hvězda SKP Pardubice |
53 | 33.44 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan TichýJan Tichý
AK Moravská Třebová |
85 | 29.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
ATLETIKA Polička |
94 | 28.59 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej KlimešOndřej Klimeš
ATLETIKA Polička |
95 | 25.31 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin HanousekMartin Hanousek
AK Moravská Třebová |
79 | 25.28 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Josef ŠuteraJosef Šutera
ATLETIKA Polička |
79 | 15.95 | 2.00 | |||||||||||||||
Jindřich KadrmanJindřich Kadrman
SK Týniště nad Orlicí |
82 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 4.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin HanousekMartin Hanousek
AK Moravská Třebová |
79 | 53.23 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Milan LebedaMilan Lebeda
SK Týniště nad Orlicí |
77 | 48.54 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš SalabaTomáš Salaba
SK Týniště nad Orlicí |
63 | 47.51 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan PajurekJan Pajurek
TJ SOKOL Nová Paka |
82 | 47.06 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Stanislav NožkaStanislav Nožka
ATLETIKA Polička |
75 | 45.47 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Zbyněk VašataZbyněk Vašata
TJ Sokol Hradec Králové |
70 | 44.77 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej PiskačOndřej Piskač
Atletický klub Spartak Slat... |
83 | 44.53 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Vojtěch BašeVojtěch Baše
SK Týniště nad Orlicí |
87 | 43.66 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
SK Týniště nad Orlicí |
94 | 40.10 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan ZálabskýJan Zálabský
ATLETIKA Polička |
89 | 39.94 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Petr ErlebachPetr Erlebach
TJ SOKOL Nová Paka |
61 | 39.63 | ||||||||||||||||
12 |
Petr TroppPetr Tropp
TJ Sokol Hradec Králové |
64 | 39.47 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub ČervJakub Červ
ATLETIKA Polička |
89 | 38.77 | ||||||||||||||||
14 |
Miroslav JílekMiroslav Jílek
ATLETIKA Polička |
87 | 37.75 | ||||||||||||||||
15 |
Jiří PavlišJiří Pavliš
Atletický klub Spartak Slat... |
78 | 37.71 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub KošínJakub Košín
Atletický klub Spartak Slat... |
87 | 37.42 | ||||||||||||||||
17 |
Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Moravská Třebová |
88 | 37.39 | ||||||||||||||||
18 |
Michal SirovýMichal Sirový
Atletický klub Spartak Slat... |
87 | 31.08 | ||||||||||||||||
19 |
Michal ŠmídMichal Šmíd
TJ Lokomotiva Trutnov |
85 | 26.80 | ||||||||||||||||
Lukáš VladykaLukáš Vladyka
Hvězda SKP Pardubice |
87 | DNP | |||||||||||||||||
David PoláčekDavid Poláček
SK Týniště nad Orlicí |
90 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKMTR AKMTR | AK Moravská Třebová | 205.00 | ||||||||||||||||
2 | SLATI SLATI | Atletický klub Spartak Slat... | 128.00 | ||||||||||||||||
3 | SVITA SVITA | TJ Svitavy | 116.00 | ||||||||||||||||
4 | ATPOL ATPOL | ATLETIKA Polička | 111.50 | ||||||||||||||||
5 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 065.50 | ||||||||||||||||
6 | NPAKA NPAKA | TJ SOKOL Nová Paka | 065.00 | ||||||||||||||||
7 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 062.00 | ||||||||||||||||
8 | VMYTO VMYTO | AC Vysoké Mýto | 049.00 | ||||||||||||||||
9 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 047.00 | ||||||||||||||||
10 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 010.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 110 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 400 m př., 400 m př., 400 m př., 400 m, 400 m, 4x100 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKMTR AKMTR | AK Moravská Třebová | 865.00 | ||||||||||||||||
2 | SLATI SLATI | Atletický klub Spartak Slat... | 629.50 | ||||||||||||||||
3 | ATPOL ATPOL | ATLETIKA Polička | 521.00 | ||||||||||||||||
4 | SVITA SVITA | TJ Svitavy | 443.00 | ||||||||||||||||
5 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 370.50 | ||||||||||||||||
6 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 376.50 | ||||||||||||||||
7 | VMYTO VMYTO | AC Vysoké Mýto | 296.00 | ||||||||||||||||
8 | NPAKA NPAKA | TJ SOKOL Nová Paka | 276.00 | ||||||||||||||||
9 | TYNOR TYNOR | SK Týniště nad Orlicí | 257.00 | ||||||||||||||||
10 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 232.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 110 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 110 m př., 200 m, 200 m, 200 m, 400 m př., 400 m př., 400 m př., 400 m, 400 m, 4x100 m, 4x100 mPřeborníkem Pardubického KAS se stal AK Moravská Třebová a postupje do baráže o účast ve II.lize. Přeborníkem Královéhradeckého KAS se stalo družstvo Lokomotivy Trutnov. |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |