Semifinále MČR družstev mládeže
Opava (24. 9. 2011)100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš KácelAleš Kácel | 92 | SK Přerov | 11.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AK Olomouc | 11.38 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.46 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák | 93 | TJ Sokol Opava | 11.60 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Jan MoštěkJan Moštěk | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 11.83 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HonkaOndřej Honka | 93 | TJ Sokol Opava | 11.40 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Milan KomárekMilan Komárek | 93 | TJ Sokol Opava | 11.66 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Michal SabelaMichal Sabela | 94 | TJ TŽ Třinec | 11.70 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Michal StuchlíkMichal Stuchlík | 93 | TJ Sokol Opava | 11.89 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš DočkalLukáš Dočkal | 92 | AK Olomouc | 11.94 | |||||||||||||||
Michal MarkoMichal Marko | 93 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BuzrlaDavid Buzrla | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.69 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | David BednářDavid Bednář | 93 | AK Olomouc | 12.05 | |||||||||||||||
3 | Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Sokol Opava | 12.17 | |||||||||||||||
4 | Ondřej SuchánekOndřej Suchánek | 92 | AK SSK Vítkovice | 12.20 | |||||||||||||||
5 | Petr KönigPetr König | 93 | VSK Univerzita Brno | 12.26 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 11.41 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam KlapilAdam Klapil | 94 | AK Olomouc | 11.65 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš GröplTomáš Gröpl | 94 | AK SSK Vítkovice | 11.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Andrej MitchellAndrej Mitchell | 94 | VSK Univerzita Brno | 11.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 12.03 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Robin DiwulskyRobin Diwulsky | 94 | VSK Univerzita Brno | 12.09 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš PaskudaLukáš Paskuda | 94 | AK SSK Vítkovice | 12.10 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Miloš ZíkaMiloš Zíka | 95 | TJ Sokol Opava | 12.25 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Adam FriedelAdam Friedel | 95 | AK SSK Vítkovice | 12.29 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KummerTomáš Kummer | 95 | TJ Sokol Opava | 12.47 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KuklaOndřej Kukla | 94 | AK SSK Vítkovice | 12.86 | |||||||||||||||
Michal NovákMichal Novák | 94 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert DžubaRobert Džuba | 95 | AK Hodonín | 12.14 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Alexandr LewkoAlexandr Lewko | 95 | VSK Univerzita Brno | 12.28 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub VedraJakub Vedra | 95 | AK SSK Vítkovice | 12.74 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HelmaTomáš Helma | 95 | VSK Univerzita Brno | 12.88 | |||||||||||||||
5 | Filip KotopulosFilip Kotopulos | 95 | AK PSK Zlín | 12.92 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová | 93 | JAC Brno | 12.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Helena TomkováHelena Tomková | 92 | AK OLYMP Brno B | 12.94 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška MoravcováEliška Moravcová | 94 | AK Olymp Brno | 13.08 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | JAC Brno | 13.25 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AK PSK Zlín | 13.55 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Klára LošťákováKlára Lošťáková | 92 | JAC Brno | 13.65 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AK OLYMP Brno B | 13.33 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová | 93 | TJ TŽ Třinec | 13.73 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška DoležalováEliška Doležalová | 94 | AK PSK Zlín | 13.85 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina Prčíková Kateřina Prčíková | 95 | AK PSK Zlín | 14.10 | 1.00 | ||||||||||||||
Zuzana KonderlováZuzana Konderlová | 93 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 12.68 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KrausováKristýna Krausová | 95 | AK Olomouc | 13.12 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Andrea KašovskáAndrea Kašovská | 94 | AK SSK Vítkovice | 13.21 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína AdámkováKarolína Adámková | 94 | AK SSK Vítkovice | 13.42 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína GajarováKarolína Gajarová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.91 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra Sečkařová Petra Sečkařová | 95 | AK Olomouc | 14.01 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková | 95 | TJ Sokol Opava | 14.11 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Vendula ZapletalováVendula Zapletalová | 95 | AK Olymp Brno | 14.28 | 3.00 | ||||||||||||||
Jana TrnkováJana Trnková | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Denisa MaxnerováDenisa Maxnerová | 94 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik SchindlerPatrik Schindler | 92 | TJ Sokol Opava | 22.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 23.01 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AK Olomouc | 23.09 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš ŠmatlákTomáš Šmatlák | 93 | TJ Sokol Opava | 23.15 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | David BuzrlaDavid Buzrla | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | 23.73 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | David BednářDavid Bednář | 93 | AK Olomouc | 24.23 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Petr KönigPetr König | 93 | VSK Univerzita Brno | 25.18 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ondřej MachoOndřej Macho | 93 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš VondráčekTomáš Vondráček | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Michal SabelaMichal Sabela | 94 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 23.05 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 23.41 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub BottlíkJakub Bottlík | 94 | VSK Univerzita Brno | 23.52 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 23.74 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | TJ Sokol Opava | 23.77 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Roman SmičkaRoman Smička | 94 | AK Olomouc | 23.88 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | David TesařDavid Tesař | 95 | AK Olomouc | 24.18 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik PistovčákErik Pistovčák | 94 | AK SSK Vítkovice | 24.51 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš PaskudaLukáš Paskuda | 94 | AK SSK Vítkovice | 24.70 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Miloš ZíkaMiloš Zíka | 95 | TJ Sokol Opava | 24.89 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | AK Olomouc | 25.09 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KuklaOndřej Kukla | 94 | AK SSK Vítkovice | 26.06 | |||||||||||||||
6 | Tomáš HelmaTomáš Helma | 95 | VSK Univerzita Brno | 26.50 | |||||||||||||||
Michal NovákMichal Novák | 94 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Vítr: +1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva JeníkováEva Jeníková | 92 | AK OLYMP Brno B | 26.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŠťáhlováZuzana Šťáhlová | 92 | AK OLYMP Brno B | 26.15 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 94 | JAC Brno | 26.65 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | JAC Brno | 26.89 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Eliška MoravcováEliška Moravcová | 94 | AK Olymp Brno | 27.35 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina HenešováKateřina Henešová | 92 | AK PSK Zlín | 27.68 | 5.00 | ||||||||||||||
Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka PazourkováLenka Pazourková | 93 | AK OLYMP Brno B | 27.69 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Klára LošťákováKlára Lošťáková | 92 | JAC Brno | 27.86 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 28.54 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina Prčíková Kateřina Prčíková | 95 | AK PSK Zlín | 28.92 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková | 95 | TJ TŽ Třinec | 29.13 | |||||||||||||||
Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová | 93 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová | 93 | AK OLYMP Brno B | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠádkováVeronika Šádková | 96 | AK SSK Vítkovice | 26.72 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna KrausováKristýna Krausová | 95 | AK Olomouc | 27.87 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 28.06 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína GajarováKarolína Gajarová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 28.95 | 3.00 | ||||||||||||||
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DQ | ||||||||||||||||
Jana TrnkováJana Trnková | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína AdámkováKarolína Adámková | 94 | AK SSK Vítkovice | 28.94 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Petra Sečkařová Petra Sečkařová | 95 | AK Olomouc | 29.51 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna KlapetkováKristýna Klapetková | 95 | TJ Sokol Opava | 29.69 | |||||||||||||||
4 | Vendula ZapletalováVendula Zapletalová | 95 | AK Olymp Brno | 30.04 | |||||||||||||||
5 | Sabina SedlákováSabina Sedláková | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 31.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel GrecmanDaniel Grecman | 93 | AK SSK Vítkovice | 51.16 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj HrubýMatěj Hrubý | 93 | AK SSK Vítkovice | 53.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš DaněkTomáš Daněk | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 55.26 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal StanovskýMichal Stanovský | 93 | AK SSK Vítkovice | 59.10 | 7.00 | ||||||||||||||
Tomáš VondráčekTomáš Vondráček | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Patrik SchindlerPatrik Schindler | 92 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | TJ Sokol Opava | 50.20 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 50.86 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub BottlíkJakub Bottlík | 94 | VSK Univerzita Brno | 50.87 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David TesařDavid Tesař | 95 | AK Olomouc | 52.07 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Roman SmičkaRoman Smička | 94 | AK Olomouc | 52.73 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 53.39 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub ŠestákJakub Šesták | 94 | AK SSK Vítkovice | 54.05 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | AK SSK Vítkovice | 53.84 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jindřich GoišJindřich Goiš | 95 | AK Hodonín | 53.87 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | 54.16 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Alexandr LewkoAlexandr Lewko | 95 | VSK Univerzita Brno | 55.23 | |||||||||||||||
5 | Dalibor ČagánekDalibor Čagánek | 95 | AK Hodonín | 55.69 | |||||||||||||||
6 | Ondřej VolfOndřej Volf | 95 | TJ Sokol Opava | 58.27 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková | 92 | AK Olymp Brno | 56.82 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eva JeníkováEva Jeníková | 92 | AK OLYMP Brno B | 57.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | JAC Brno | 58.81 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 94 | JAC Brno | 61.29 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AK PSK Zlín | 62.50 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 65.20 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová | 93 | AK OLYMP Brno B | 63.02 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková | 94 | AK OLYMP Brno B | 64.42 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Veronika MoškořováVeronika Moškořová | 93 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 65.85 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková | 94 | AK PSK Zlín | 66.20 | 1.00 | ||||||||||||||
MS | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | TJ Sokol Opava | 60.75 | |||||||||||||||
MS | Jana RájováJana Rájová | 92 | AK Olymp Brno | 74.14 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna TancerováAnna Tancerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 62.13 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 63.08 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie BelfínováLucie Belfínová | 95 | AK Olomouc | 68.19 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška MajerováEliška Majerová | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 69.66 | 3.00 | ||||||||||||||
Veronika DirováVeronika Dirová | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Jana TrnkováJana Trnková | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Irena CepníkováIrena Cepníková | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek KarnufekRadek Karnufek | 93 | AK SSK Vítkovice | 2:01.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš NěmecLukáš Němec | 93 | TJ Sokol Opava | 2:02.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Marek SchusterMarek Schuster | 93 | TJ Sokol Opava | 2:03.66 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:05.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Pavel SzymalaPavel Szymala | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:08.93 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michal PerutkaMichal Perutka | 92 | AK SSK Vítkovice | 2:09.43 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch KučírekVojtěch Kučírek | 93 | TJ TŽ Třinec | 2:10.52 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Michal StanovskýMichal Stanovský | 93 | AK SSK Vítkovice | 2:17.70 | 3.00 | ||||||||||||||
MS | Lukáš FlekLukáš Flek | 91 | VSK Univerzita Brno | 2:07.71 | |||||||||||||||
MS | Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | AK SSK Vítkovice | 2:13.15 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠestákJakub Šesták | 94 | AK SSK Vítkovice | 1:58.84 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 1:59.32 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | AK SSK Vítkovice | 2:02.43 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal PinkasMichal Pinkas | 94 | AO Slavia Havířov | 2:03.44 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | 2:04.71 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jindřich GoišJindřich Goiš | 95 | AK Hodonín | 2:04.89 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej VolfOndřej Volf | 95 | TJ Sokol Opava | 2:06.47 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub Korčák Jakub Korčák | 94 | AK PSK Zlín | 2:11.38 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Radim ZapletalRadim Zapletal | 94 | AK Olomouc | 2:15.48 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jan ŠevečekJan Ševeček | 95 | AK SSK Vítkovice | 2:18.12 | 1.00 | ||||||||||||||
Dalibor ČagánekDalibor Čagánek | 95 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová | 92 | AK OLYMP Brno B | 2:22.04 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla VoráčkováAdéla Voráčková | 93 | AK SSK Vítkovice | 2:22.51 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Gabriela TáborskáGabriela Táborská | 93 | JAC Brno | 2:23.18 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková | 94 | AK OLYMP Brno B | 2:33.36 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková | 93 | AK PSK Zlín | 2:34.97 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková | 94 | AK PSK Zlín | 2:35.01 | 5.00 | ||||||||||||||
MS | Jana RájováJana Rájová | 92 | AK Olymp Brno | 2:41.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna TancerováAnna Tancerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:21.30 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška MajerováEliška Majerová | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:36.57 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza TancerováTereza Tancerová | 96 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:39.47 | 4.00 | ||||||||||||||
Sabina SedlákováSabina Sedláková | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DoleželOndřej Doležel | 92 | AK SSK Vítkovice | 4:07.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal PerutkaMichal Perutka | 92 | AK SSK Vítkovice | 4:42.58 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaromír HlochJaromír Hloch | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:43.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam RausAdam Raus | 93 | TJ Sokol Opava | 4:46.90 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZemaníkJakub Zemaník | 95 | AK SSK Vítkovice | 4:08.51 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin PrajzaMartin Prajza | 95 | TJ Sokol Opava | 4:39.45 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský | 95 | TJ Sokol Opava | 4:40.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek ŠvubMarek Švub | 95 | AK Olomouc | 5:06.67 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠaršonováMichaela Šaršonová | 92 | AK OLYMP Brno B | 4:55.11 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška KutrováEliška Kutrová | 93 | JAC Brno | 5:03.13 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina PokornáKateřina Pokorná | 94 | AK SSK Vítkovice | 5:11.54 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora ŠvarcováBarbora Švarcová | 97 | AK OLYMP Brno B | 5:30.70 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Klára NovotnáKlára Novotná | 94 | AK OLYMP Brno B | 6:10.95 | 6.00 | ||||||||||||||
Kristýna MartincováKristýna Martincová | 93 | AK Olymp Brno | DNP | ||||||||||||||||
Eliška MikolášováEliška Mikolášová | 93 | AK SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ValuškováMarkéta Valušková | 95 | TJ Sokol Opava | 5:31.32 | 7.00 | ||||||||||||||
Pavla KuklováPavla Kuklová | 95 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek KarnufekRadek Karnufek | 93 | AK SSK Vítkovice | 09:18.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch GrünVojtěch Grün | 92 | VSK Univerzita Brno | 09:53.97 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michal NováčekMichal Nováček | 93 | VSK Univerzita Brno | 10:39.91 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal KorbelMichal Korbel | 92 | TJ Sokol Opava | 12:06.81 | 7.00 | ||||||||||||||
Martin HlaváčekMartin Hlaváček | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DNP | ||||||||||||||||
Filip HadačFilip Hadač | 93 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
David LampaDavid Lampa | 92 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Boris NavrátilBoris Navrátil | 92 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider | 94 | AK SSK Vítkovice | 09:41.38 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej JelínekOndřej Jelínek | 94 | VSK Univerzita Brno | 10:28.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Robert DžubaRobert Džuba | 95 | AK Hodonín | 11:47.70 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana AdámkováJana Adámková | 96 | AK OLYMP Brno B | 12:21.29 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Klára ČervinkováKlára Červinková | 93 | AK OLYMP Brno B | 13:02.24 | 9.00 | ||||||||||||||
MS | Lenka ŠtěpánováLenka Štěpánová | 93 | VSK Univerzita Brno | 12:57.42 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BlahutováBarbora Blahutová | 94 | TJ Sokol Opava | 12:00.77 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lada RakováLada Raková | 94 | AK Olomouc | 12:24.68 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena TomkováHelena Tomková | 92 | AK OLYMP Brno B | 14.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŠťáhlováZuzana Šťáhlová | 92 | AK OLYMP Brno B | 14.96 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Klára MichalskáKlára Michalská | 93 | JAC Brno | 15.03 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková | 92 | AK Olymp Brno | 15.76 | 6.50 | ||||||||||||||
5 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 16.63 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | JAC Brno | 15.76 | 6.50 | ||||||||||||||
2 | Lucie DrábkováLucie Drábková | 92 | AK Olymp Brno | 18.09 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jana JedelskáJana Jedelská | 92 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 19.52 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | AK SSK Vítkovice | 15.91 | |||||||||||||||
Barbora VašulínováBarbora Vašulínová | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HonkaOndřej Honka | 93 | TJ Sokol Opava | 15.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | AK SSK Vítkovice | 16.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PěčekLukáš Pěček | 93 | SK Přerov | 16.83 | 8.00 | ||||||||||||||
Ivo OpravilIvo Opravil | 92 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | AK SSK Vítkovice | 15.21 | 10.00 | ||||||||||||||
2 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 15.32 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | AO Slavia Havířov | 16.40 | 4.00 | ||||||||||||||
Viktor UherViktor Uher | 95 | AK SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | AK SSK Vítkovice | 15.21 | 10.00 | ||||||||||||||
2 | Ján Šuba Ján Šuba | 94 | AK Hodonín | 15.60 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub HomolaJakub Homola | 94 | AK SSK Vítkovice | 15.68 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Robin MadejRobin Madej | 94 | AK SSK Vítkovice | 15.88 | 5.00 | ||||||||||||||
MS | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | SK Přerov | 16.26 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | VSK Univerzita Brno | 39.36 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Viktor UherViktor Uher | 95 | AK SSK Vítkovice | 39.74 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | AK SSK Vítkovice | 39.94 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | AK SSK Vítkovice | 41.34 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Robin MadejRobin Madej | 94 | AK SSK Vítkovice | 42.50 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Alexandr LewkoAlexandr Lewko | 95 | VSK Univerzita Brno | 43.39 | 2.00 | ||||||||||||||
Tomáš KubíkTomáš Kubík | 95 | AK Olomouc | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ján Šuba Ján Šuba | 94 | AK Hodonín | 41.64 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub RyšavýJakub Ryšavý | 94 | AK Olomouc | 42.86 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Gustav BělskýGustav Bělský | 94 | AK PSK Zlín | 42.99 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Adam BlažekAdam Blažek | 95 | AK SSK Vítkovice | 44.81 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub HomolaJakub Homola | 94 | AK SSK Vítkovice | 44.85 | |||||||||||||||
6 | Lukáš Kejík Lukáš Kejík | 94 | VSK Univerzita Brno | 46.44 | |||||||||||||||
MS | Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 41.99 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | AK SSK Vítkovice | 47.15 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Denisa VagnerováDenisa Vagnerová | 95 | AK SSK Vítkovice | 57.39 | 5.00 | ||||||||||||||
MS | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | JAC Brno | 46.84 | |||||||||||||||
Irena CepníkováIrena Cepníková | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | TJ Sokol Opava | 58.41 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Matěj HrubýMatěj Hrubý | 93 | AK SSK Vítkovice | 59.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan ChlopčíkJan Chlopčík | 95 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 60.09 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl | 93 | TJ Sokol Opava | 61.60 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 64.96 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petr KönigPetr König | 93 | VSK Univerzita Brno | 68.57 | 5.00 | ||||||||||||||
Ivo OpravilIvo Opravil | 92 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová | 93 | AK OLYMP Brno B | 67.64 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | JAC Brno | 68.69 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | AK PSK Zlín | 69.47 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová | 93 | JAC Brno | 71.90 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
2000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael SvobodaMichael Svoboda | 92 | AK SSK Vítkovice | 6:20.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ČabalaVojtěch Čabala | 93 | AK SSK Vítkovice | 6:28.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaromír HlochJaromír Hloch | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 6:57.30 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Milan SojkaMilan Sojka | 93 | VSK Univerzita Brno | 7:16.38 | 7.00 | ||||||||||||||
Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan RoikJan Roik | 94 | AK SSK Vítkovice | 6:24.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub ZemanJakub Zeman | 95 | AK Olomouc | 6:54.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin ŠvarcMartin Švarc | 94 | AK Hodonín | 7:00.86 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
3000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alena SchejbalováAlena Schejbalová | 93 | AK OLYMP Brno B | 12:06.85 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla VoráčkováAdéla Voráčková | 93 | AK SSK Vítkovice | 12:19.43 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška DoležalováEliška Doležalová | 94 | AK PSK Zlín | 15:41.56 | 8.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci
(so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Homola T, Homola J, Madej, Perutka A Homola T, Homola J, Madej, Perutka | AK SSK Vítkovice | 45.06 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Smička, Klapil, Frnka, Havlíček Smička, Klapil, Frnka, Havlíček | AK Olomouc | 46.05 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | B Friedel, Paskuda, Pistkovčák, Uher B Friedel, Paskuda, Pistkovčák, Uher | AK SSK Vítkovice | 46.16 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Linhart, Pinkas, Bzdýl, Gunčík Linhart, Pinkas, Bzdýl, Gunčík | AO Slavia Havířov | 46.39 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Mitchell, Diwulsky, Kejík, Bottlík Mitchell, Diwulsky, Kejík, Bottlík | VSK Univerzita Brno | 47.66 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | C Kukla, Zenkl, Vedra, Zemaník C Kukla, Zenkl, Vedra, Zemaník | AK SSK Vítkovice | 48.50 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 100 m - Juniorky
(so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Košárková, Lošťáková, Svobodová, Rappová Košárková, Lošťáková, Svobodová, Rappová | JAC Brno | 50.95 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Komrsková, Henešová K, Prčíková, Foretová Komrsková, Henešová K, Prčíková, Foretová | AK PSK Zlín | 51.77 | 9.00 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
4 x 400 m - Dorostenci
(so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Kubalák, Žurovec, Sasínek, Herka A Kubalák, Žurovec, Sasínek, Herka | AK Hodonín | 3:35.30 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | B Čagánek, Goiš, Džuba, Vinklárek B Čagánek, Goiš, Džuba, Vinklárek | AK Hodonín | 3:46.42 | 9.00 | |||||||||||||||
Zeman, Zapletal, Ryšavý, Frnka Zeman, Zapletal, Ryšavý, Frnka | AK Olomouc | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Juniorky
(so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Henešová K, Muzikantová, Doležalová, Janeková Henešová K, Muzikantová, Doležalová, Janeková | AK PSK Zlín | 4:31.43 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK Vítkovice |
93 | 2.02 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 1.96 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David PolákDavid Polák
TJ Sokol Opava |
93 | 1.82 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal HorákMichal Horák
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
94 | 1.77 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš HozaLukáš Hoza
TJ Slezan Frýdek-Místek |
95 | 1.77 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ Třinec |
95 | 1.72 | 5.00 | |||||||||||||||
MS |
Michal HeczkoMichal Heczko
AK SSK Vítkovice |
92 | 1.77 | ||||||||||||||||
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK Vítkovice |
92 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK Vítkovice |
94 | 1.95 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK Vítkovice |
95 | 1.92 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK Hodonín |
94 | 1.89 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK Hodonín |
95 | 1.86 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Marek HavlíčekMarek Havlíček
AK Olomouc |
95 | 1.86 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK Olomouc |
95 | 1.80 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín |
95 | 1.72 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia Havířov |
94 | 1.72 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Radek JandlRadek Jandl
AK Hodonín |
95 | 1.72 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Jakub RyšavýJakub Ryšavý
AK Olomouc |
94 | 1.65 | 0.20 | |||||||||||||||
10= |
Petr LackoPetr Lacko
TJ Sokol Opava |
95 | 1.65 | 0.20 | |||||||||||||||
10= |
Filip KozákFilip Kozák
AK Olomouc |
94 | 1.65 | 0.20 | |||||||||||||||
10= |
Dominik KlingerDominik Klinger
TJ Sokol Opava |
95 | 1.65 | 0.20 | |||||||||||||||
10= |
Tomáš GröplTomáš Gröpl
AK SSK Vítkovice |
94 | 1.65 | 0.20 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC Brno |
94 | 1.70 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Magdalena NováMagdalena Nová
AK SSK Vítkovice |
92 | 1.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK Vítkovice |
93 | 1.67 | 8.00 | |||||||||||||||
4= |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp Brno |
95 | 1.55 | 6.50 | |||||||||||||||
4= |
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp Brno |
93 | 1.55 | 6.50 | |||||||||||||||
6 |
Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ Třinec |
95 | 1.50 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
AK Olymp Brno |
94 | 1.45 | 4.00 | |||||||||||||||
MS |
Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol Opava |
93 | 1.55 | ||||||||||||||||
MS |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 1.55 | ||||||||||||||||
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK OLYMP Brno B |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Zuzana KullováZuzana Kullová
TJ TŽ Třinec |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 1.55 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Monika ŠrámkováMonika Šrámková
AK Olomouc |
95 | 1.35 | 9.00 | |||||||||||||||
Barbora VašulínováBarbora Vašulínová
TJ Sokol Opava |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol Opava |
93 | 4.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol Opava |
92 | 4.00 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK Olomouc |
92 | 4.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam FialaAdam Fiala
AK SSK Vítkovice |
93 | 3.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol Opava |
92 | 3.60 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
SK Přerov |
95 | 3.40 | 5.00 | |||||||||||||||
MS |
Tomáš Krajňák Tomáš Krajňák
ATU Košice |
89 | 4.80 | ||||||||||||||||
MS |
Michal HeczkoMichal Heczko
AK SSK Vítkovice |
92 | 3.60 | ||||||||||||||||
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol Opava |
93 | 0 | |||||||||||||||||
David ŠtefekDavid Štefek
TJ Sokol Opava |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Jiří GrygeraJiří Grygera
TJ Slezan Frýdek-Místek |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín |
95 | 2.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2= |
Filip KotopulosFilip Kotopulos
AK PSK Zlín |
95 | 2.60 | 8.50 | |||||||||||||||
2= |
Jakub HolekJakub Holek
AK SSK Vítkovice |
95 | 2.60 | 8.50 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK OLYMP Brno B |
95 | 3.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Denisa JírůDenisa Jírů
AK SSK Vítkovice |
94 | 3.00 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie DrábkováLucie Drábková
AK Olymp Brno |
92 | 2.90 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna PoppováKristýna Poppová
AK SSK Vítkovice |
94 | 2.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Lenka HaasováLenka Haasová
AK SSK Vítkovice |
94 | 2.45 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
AK SSK Vítkovice |
95 | 2.45 | 5.50 | |||||||||||||||
Eva PoláškováEva Polášková
AK PSK Zlín |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
TJ Sokol Opava |
96 | 3.10 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Nancy TauberováNancy Tauberová
TJ Sokol Opava |
94 | 2.80 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva SobotíkováEva Sobotíková
TJ Sokol Opava |
95 | 1.85 | 4.00 | |||||||||||||||
MS |
Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol Opava |
91 | 3.50 | ||||||||||||||||
MS |
Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol Opava |
96 | 2.25 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK Vítkovice |
93 | 6.59 +1.4 m/s | 0 | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Adam FialaAdam Fiala
AK SSK Vítkovice |
93 | 6.37 +2.4 m/s | 0 | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Ondřej MachoOndřej Macho
AK Olomouc |
93 | 6.36 -0.8 m/s | 0 | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Michal HorákMichal Horák
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
94 | 6.35 +0.0 m/s | 0 | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Martin TrybulaMartin Trybula
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 6.25 +1.1 m/s | 0 | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK Olomouc |
92 | 6.09 +0.0 m/s | 0 | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan ChlopčíkJan Chlopčík
TJ Slezan Frýdek-Místek |
95 | 6.07 +0.0 m/s | 0 | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Milan KomárekMilan Komárek
TJ Sokol Opava |
93 | 5.99 -0.6 m/s | 0 | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Pavel SzymalaPavel Szymala
TJ Slezan Frýdek-Místek |
95 | 5.95 +0.5 m/s | 0 | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Martin KučaMartin Kuča
TJ Sokol Opava |
92 | 5.76 +1.1 m/s | 0 | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Tomáš VystrkTomáš Vystrk
TJ Sokol Opava |
93 | 5.47 +1.5 m/s | 0 | |||||||||||||||
MS |
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | 7.01 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno |
90 | 6.95 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK Vítkovice |
92 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia Havířov |
94 | 6.54 +1.5 m/s | 6.33-0.9 | 6.541.5 | X | 6.54 | X | 6.300.5 | 6.390.5 | 11.00 | ||||||||
2 |
Tomáš GröplTomáš Gröpl
AK SSK Vítkovice |
94 | 6.33 +0.9 m/s | 4.84-0.5 | 5.992.3 | 6.330.9 | 6.33 | 5.891.5 | 5.910.9 | 6.241.1 | 9.00 | ||||||||
3 |
Petr FriedlPetr Friedl
AK SSK Vítkovice |
94 | 6.28 +0.0 m/s | 6.08-0.5 | X | 6.220.5 | 6.22 | X | 6.231.4 | 6.280.0 | 8.00 | ||||||||
4 |
Adam KlapilAdam Klapil
AK Olomouc |
94 | 6.27 -0.6 m/s | 6.27-0.6 | X | 6.200.6 | 6.27 | X | 4.191.3 | 6.081.4 | 7.00 | ||||||||
5 |
Adam FriedelAdam Friedel
AK SSK Vítkovice |
95 | 6.10 +0.7 m/s | 5.88-1.4 | X | 5.910.0 | 5.91 | 5.630.6 | 5.491.0 | 6.100.7 | 6.00 | ||||||||
6 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK Hodonín |
95 | 5.98 +0.7 m/s | 5.840.5 | 5.751.8 | 5.970.8 | 5.97 | 5.711.1 | 5.741.1 | 5.980.7 | 5.00 | ||||||||
7 |
Erik PistovčákErik Pistovčák
AK SSK Vítkovice |
94 | 5.89 +1.1 m/s | X | X | 5.891.1 | 5.89 | X | X | X | 4.00 | ||||||||
8 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
AO Slavia Havířov |
94 | 5.80 +1.6 m/s | X | 5.471.7 | 5.771.3 | 5.77 | 5.700.7 | 5.801.6 | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Tomáš KubíkTomáš Kubík
AK Olomouc |
95 | 5.73 +0.0 m/s | X | 5.730.0 | 5.470.0 | 5.73 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol Opava |
95 | 5.61 +1.0 m/s | X | 5.611.0 | X | 5.61 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Jakub Korčák Jakub Korčák
AK PSK Zlín |
94 | 5.60 -1.2 m/s | 5.60-1.2 | 5.54-1.7 | 5.511.3 | 5.60 | ||||||||||||
12 |
Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín |
95 | 5.57 +0.8 m/s | 5.060.0 | 5.570.8 | 5.311.0 | 5.57 | ||||||||||||
13 |
Marek HavlíčekMarek Havlíček
AK Olomouc |
95 | 5.42 +0.9 m/s | 4.03-1.0 | 4.75-1.1 | 5.420.9 | 5.42 | ||||||||||||
14 |
Filip KotopulosFilip Kotopulos
AK PSK Zlín |
95 | 5.07 +2.5 m/s | 5.03-1.0 | 5.00-0.9 | 5.072.5 | 5.07 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK OLYMP Brno B |
95 | 5.67 +1.9 m/s | 5.47 | X | 5.61 | 5.61 | X | 5.67 | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová
JAC Brno |
93 | 5.58 +1.2 m/s | X | X | 5.32 | 5.32 | 4.55 | 5.45 | 5.58 | 9.00 | ||||||||
3 |
Klára MichalskáKlára Michalská
JAC Brno |
93 | 5.49 +1.4 m/s | 5.07 | 5.27 | 5.49 | 5.49 | 5.37 | 5.22 | - | 8.00 | ||||||||
4 |
Lenka SvobodováLenka Svobodová
JAC Brno |
95 | 5.47 +0.0 m/s | X | 5.14 | 5.20 | 5.20 | 5.12 | 5.41 | 5.47 | 7.00 | ||||||||
5 |
Lenka KošárkováLenka Košárková
JAC Brno |
92 | 5.44 +0.0 m/s | 5.11 | 5.18 | 5.05 | 5.18 | 5.28 | 5.44 | 5.26 | 6.00 | ||||||||
6 |
Darina DeglovičováDarina Deglovičová
AK OLYMP Brno B |
93 | 5.34 +0.5 m/s | 5.08 | 5.34 | 5.15 | 5.34 | 4.99 | 5.22 | 5.29 | 5.00 | ||||||||
7 |
Lucie DrábkováLucie Drábková
AK Olymp Brno |
92 | 5.26 -0.8 m/s | 4.95 | 5.00 | 5.00 | 5.00 | 5.15 | 5.26 | - | 4.00 | ||||||||
8 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
AK Olymp Brno |
94 | 5.02 +0.7 m/s | 5.02 | 4.75 | 4.88 | 5.02 | 5.01 | X | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ Třinec |
94 | 4.98 +1.2 m/s | 4.72 | 4.98 | 4.89 | 4.98 | - | - | - | 2.00 | ||||||||
10 |
Markéta HurníkováMarkéta Hurníková
JAC Brno |
93 | 4.97 +0.0 m/s | X | 4.97 | X | 4.97 | - | - | - | 1.00 | ||||||||
11 |
Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK Vítkovice |
93 | 4.89 +0.0 m/s | 4.46 | 4.89 | X | 4.89 | - | - | - | |||||||||
12 |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 4.84 +2.4 m/s | X | 4.81 | 4.84 | 4.84 | - | - | - | |||||||||
13 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 4.78 +2.0 m/s | 4.71 | - | 4.78 | 4.78 | - | - | - | |||||||||
14 |
Zuzana KonderlováZuzana Konderlová
TJ TŽ Třinec |
93 | 4.73 +0.8 m/s | 4.68 | 4.73 | 4.50 | 4.73 | - | - | - | |||||||||
15 |
Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ Třinec |
94 | 4.26 +0.0 m/s | X | 4.26 | X | 4.26 | - | - | - | |||||||||
16 |
Michaela KrálíkováMichaela Králíková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
95 | 3.76 -0.6 m/s | 3.76 | X | X | 3.76 | - | - | - | |||||||||
MS |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 5.09 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠádkováVeronika Šádková
AK SSK Vítkovice |
96 | 5.45 -1.5 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 4.84 +1.6 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
AK SSK Vítkovice |
94 | 4.69 -1.2 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Andrea KašovskáAndrea Kašovská
AK SSK Vítkovice |
94 | 4.59 -1.1 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Denisa VagnerováDenisa Vagnerová
AK SSK Vítkovice |
95 | 4.54 -1.0 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 4.37 -0.9 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Sabina SedlákováSabina Sedláková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 4.29 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 4.28 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
trojskok - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AK SSK Vítkovice |
93 | 13.52 +1.4 m/s | X | 12.380.6 | X | 12.38 | 13.871.4 | X | 12.911.1 | 11.00 | ||||||||
2 |
David PolákDavid Polák
TJ Sokol Opava |
93 | 12.50 +0.0 m/s | X | 12.380.6 | X | 12.38 | 13.871.4 | X | 12.911.1 | 9.00 | ||||||||
3 |
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 12.00 +0.6 m/s | X | 12.380.6 | X | 12.38 | 13.871.4 | X | 12.911.1 | 8.00 | ||||||||
MS |
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | 14.17 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
MS |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
AC Moravská Slavia Brno |
90 | 13.87 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
Michal HorákMichal Horák
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Milan KomárekMilan Komárek
TJ Sokol Opava |
93 | DNP | |||||||||||||||||
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Lukáš KozárekLukáš Kozárek
AK SSK Vítkovice |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr VašekPetr Vašek
AK Hodonín |
94 | 12.93 +0.5 m/s | X | 12.820.0 | 12.930.5 | 12.93 | 11.58-1.2 | -X | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Karel MazálekKarel Mazálek
AK Hodonín |
94 | 12.77 +0.5 m/s | 12.380.8 | 12.751.2 | 12.621.2 | 12.75 | X | X | 12.770.5 | 9.00 | ||||||||
3 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
AK Hodonín |
95 | 12.58 +1.1 m/s | 12.581.1 | 12.58 | 8.00 | |||||||||||||
4 |
Adam BlažekAdam Blažek
AK SSK Vítkovice |
95 | 12.32 +1.0 m/s | 12.051.1 | 12.321.0 | X | 12.32 | 12.230.5 | 12.18-1.3 | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Filip VinklárekFilip Vinklárek
AK Hodonín |
94 | 12.00 +0.0 m/s | 11.960.5 | 11.961.1 | 12.000.0 | 12.00 | 11.35-1.1 | 11.79-1.7 | X | 6.00 | ||||||||
Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol Opava |
95 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Klára MichalskáKlára Michalská
JAC Brno |
93 | 12.11 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petra OpekarováPetra Opekarová
TJ Šumperk |
95 | 11.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Darina DeglovičováDarina Deglovičová
AK OLYMP Brno B |
93 | 11.35 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Zuzana ŠťáhlováZuzana Šťáhlová
AK OLYMP Brno B |
92 | 11.16 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika MravcováVeronika Mravcová
TJ TŽ Třinec |
94 | 10.91 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp Brno |
95 | 10.83 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK PSK Zlín |
92 | 10.80 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Leona SilnicováLeona Silnicová
AK SSK Vítkovice |
93 | 10.75 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Markéta HurníkováMarkéta Hurníková
JAC Brno |
93 | 10.52 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 10.31 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
AK Olymp Brno |
94 | 09.89 | ||||||||||||||||
MS |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 11.45 | ||||||||||||||||
MS |
Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
JAC Brno |
93 | DNP | ||||||||||||||||
Vendula OpletalováVendula Opletalová
AK Olymp Brno |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 10.49 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK Vítkovice |
95 | 10.19 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Sabrina AdamíkováSabrina Adamíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 10.05 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Andrea KašovskáAndrea Kašovská
AK SSK Vítkovice |
94 | 09.90 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Sabina PánikováSabina Pániková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 09.75 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 12.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK Vítkovice |
95 | 12.14 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 11.89 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adéla BártováAdéla Bártová
AK SSK Vítkovice |
95 | 09.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 09.19 | 6.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK Vítkovice |
94 | 12.82 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
AK Olymp Brno |
93 | 12.08 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp Brno |
93 | 11.96 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK Zlín |
93 | 11.54 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AK PSK Zlín |
92 | 11.41 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Júlia KočárováJúlia Kočárová
AK OLYMP Brno B |
94 | 11.35 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
JAC Brno |
95 | 10.93 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika DlouháVeronika Dlouhá
JAC Brno |
94 | 10.73 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora HamáčkováBarbora Hamáčková
AK Olymp Brno |
92 | 09.96 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AK Olymp Brno |
93 | 09.95 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 09.63 | ||||||||||||||||
12 |
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
94 | 09.26 | ||||||||||||||||
13 |
Denisa BekováDenisa Beková
JAC Brno |
93 | 09.13 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza KuntošováTereza Kuntošová
AK OLYMP Brno B |
93 | 09.00 | ||||||||||||||||
15 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
JAC Brno |
93 | 08.16 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 16.86 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Karel MazálekKarel Mazálek
AK Hodonín |
94 | 14.27 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia Havířov |
94 | 14.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 13.22 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK Olomouc |
95 | 13.09 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub BřezinaJakub Březina
AK Olomouc |
95 | 12.82 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej KupkaOndřej Kupka
AK SSK Vítkovice |
94 | 12.27 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK Olomouc |
95 | 11.94 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol Opava |
95 | 11.90 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Radek JandlRadek Jandl
AK Hodonín |
95 | 11.39 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Filip GavorFilip Gavor
AK Olomouc |
95 | 11.35 | ||||||||||||||||
12 |
Prokop VyskočilProkop Vyskočil
AK Hodonín |
94 | 11.23 | ||||||||||||||||
13 |
Jiří SkalkaJiří Skalka
TJ Sokol Opava |
95 | 10.38 | ||||||||||||||||
14 |
Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
AK PSK Zlín |
95 | 09.95 | ||||||||||||||||
15 |
Adam PařízekAdam Pařízek
AK PSK Zlín |
95 | 09.17 | ||||||||||||||||
MS |
Jiří PluhařJiří Pluhař
AK SSK Vítkovice |
95 | 10.52 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 18.77 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc |
92 | 14.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub GavorJakub Gavor
AK Olomouc |
93 | 14.11 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 12.88 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 12.85 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK Olomouc |
93 | 12.69 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adam HrozínekAdam Hrozínek
VSK Univerzita Brno |
93 | 12.54 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ Třinec |
94 | 12.15 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Viktor HanačíkViktor Hanačík
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 10.50 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ Třinec |
93 | 09.16 | 1.00 | |||||||||||||||
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AK SSK Vítkovice |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK Zlín |
93 | 40.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Júlia KočárováJúlia Kočárová
AK OLYMP Brno B |
94 | 40.28 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AK Olymp Brno |
93 | 36.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Denisa BekováDenisa Beková
JAC Brno |
93 | 35.13 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK Vítkovice |
94 | 34.85 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika DlouháVeronika Dlouhá
JAC Brno |
94 | 33.86 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Veronika SussnerováVeronika Sussnerová
AK OLYMP Brno B |
94 | 33.04 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
AK Olymp Brno |
93 | 31.43 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp Brno |
93 | 29.19 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
JAC Brno |
93 | 27.44 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
94 | 24.98 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AK PSK Zlín |
92 | 24.81 | ||||||||||||||||
13 |
Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC Brno |
94 | 24.50 | ||||||||||||||||
14 |
Sára NezdařilováSára Nezdařilová
JAC Brno |
94 | 23.32 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 36.04 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 32.67 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava |
95 | 32.09 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 28.69 | 3.00 | |||||||||||||||
MS |
Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK Vítkovice |
95 | 31.65 | ||||||||||||||||
Adéla PaluchováAdéla Paluchová
AK SSK Vítkovice |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK Olomouc |
95 | 46.02 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK Olomouc |
95 | 46.00 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 44.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Richard BzdýlRichard Bzdýl
AO Slavia Havířov |
94 | 40.21 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Filip GavorFilip Gavor
AK Olomouc |
95 | 38.36 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej KupkaOndřej Kupka
AK SSK Vítkovice |
94 | 38.08 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia Havířov |
94 | 37.82 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 37.52 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petr VašekPetr Vašek
AK Hodonín |
94 | 33.94 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub BřezinaJakub Březina
AK Olomouc |
95 | 33.43 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Prokop VyskočilProkop Vyskočil
AK Hodonín |
94 | 32.35 | ||||||||||||||||
12 |
Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol Opava |
95 | 25.68 | ||||||||||||||||
MS |
Jiří PluhařJiří Pluhař
AK SSK Vítkovice |
95 | 29.05 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek BártaMarek Bárta
AK SSK Vítkovice |
92 | 62.54 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 59.03 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc |
92 | 50.75 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub GavorJakub Gavor
AK Olomouc |
93 | 40.82 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AK SSK Vítkovice |
92 | 39.63 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 39.29 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Miroslav BřustekMiroslav Břustek
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 36.39 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK Olomouc |
93 | 32.72 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Viktor HanačíkViktor Hanačík
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 28.01 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ Třinec |
94 | 22.81 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Denis UrbaczkaDenis Urbaczka
TJ TŽ Třinec |
93 | 22.18 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava |
95 | 42.29 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Adriana BzirskáAdriana Bzirská
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 41.19 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 39.69 | 4.00 | |||||||||||||||
Adéla PaluchováAdéla Paluchová
AK SSK Vítkovice |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK Vítkovice |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AK Olymp Brno |
93 | 51.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika KaňuchováVeronika Kaňuchová
AK Olymp Brno |
93 | 48.25 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Gabriela PallováGabriela Pallová
AK PSK Zlín |
93 | 45.93 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AK PSK Zlín |
92 | 40.62 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristina JurigováKristina Jurigová
AK SSK Vítkovice |
94 | 35.69 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Denisa BekováDenisa Beková
JAC Brno |
93 | 33.59 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
94 | 33.05 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika SussnerováVeronika Sussnerová
AK OLYMP Brno B |
94 | 28.07 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
AK Olymp Brno |
93 | 20.12 | 2.00 | |||||||||||||||
Veronika DlouháVeronika Dlouhá
JAC Brno |
94 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej KupkaOndřej Kupka
AK SSK Vítkovice |
94 | 46.21 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub BřezinaJakub Březina
AK Olomouc |
95 | 45.54 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 45.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK Olomouc |
95 | 43.81 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK Olomouc |
95 | 42.00 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Prokop VyskočilProkop Vyskočil
AK Hodonín |
94 | 35.84 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Filip GavorFilip Gavor
AK Olomouc |
95 | 28.61 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Radek JandlRadek Jandl
AK Hodonín |
95 | 25.31 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 51.78 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK Olomouc |
93 | 43.43 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc |
92 | 40.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam HrozínekAdam Hrozínek
VSK Univerzita Brno |
93 | 31.13 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub GavorJakub Gavor
AK Olomouc |
93 | 28.14 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš KrahulecLukáš Krahulec
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 24.08 | 5.00 | |||||||||||||||
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AK SSK Vítkovice |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SussnerováVeronika Sussnerová
AK OLYMP Brno B |
94 | 39.31 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vendula LidmilováVendula Lidmilová
AK Olymp Brno |
94 | 36.36 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp Brno |
93 | 35.72 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 34.45 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela ValentováMichaela Valentová
AK SSK Vítkovice |
93 | 33.86 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KuntošováTereza Kuntošová
AK OLYMP Brno B |
93 | 32.64 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
AK PSK Zlín |
92 | 32.26 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Veronika MoškořováVeronika Moškořová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
93 | 29.15 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ Třinec |
94 | 27.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
JAC Brno |
93 | 27.38 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jana JedelskáJana Jedelská
TJ Slezan Frýdek-Místek |
92 | 27.32 | ||||||||||||||||
12 |
Michaela KrálíkováMichaela Králíková
TJ Slezan Frýdek-Místek |
95 | 21.94 | ||||||||||||||||
13 |
Aneta PřívarováAneta Přívarová
AK PSK Zlín |
92 | 21.34 | ||||||||||||||||
Nicol Alžběta JanekováNicol Alžběta Janeková
AK PSK Zlín |
93 | 21.34 | |||||||||||||||||
MS |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 29.27 | ||||||||||||||||
Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC Brno |
94 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 600g - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 33.94 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková
AK SSK Vítkovice |
94 | 27.26 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Johana FilipováJohana Filipová
AK SSK Vítkovice |
95 | 26.34 | 4.00 | |||||||||||||||
Veronika KleslováVeronika Kleslová
TJ Sokol Opava |
94 | DNP | |||||||||||||||||
MS |
Lucie KukelkováLucie Kukelková
TJ Sokol Opava |
94 | 28.03 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sebastián GunčíkSebastián Gunčík
AO Slavia Havířov |
94 | 56.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr VašekPetr Vašek
AK Hodonín |
94 | 48.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Karel MazálekKarel Mazálek
AK Hodonín |
94 | 48.88 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Matěj KaštovskýMatěj Kaštovský
TJ Sokol Opava |
95 | 42.03 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 41.99 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
AK PSK Zlín |
95 | 41.78 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub VedraJakub Vedra
AK SSK Vítkovice |
95 | 39.13 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Andrej MitchellAndrej Mitchell
VSK Univerzita Brno |
94 | 37.46 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš HelmaTomáš Helma
VSK Univerzita Brno |
95 | 36.36 | 2.00 | |||||||||||||||
Jiří HenčlJiří Henčl
AK PSK Zlín |
95 | 36.36 | 1.00 | ||||||||||||||||
11 |
Pavel ŽibritaPavel Žibrita
AK Olomouc |
95 | 35.65 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš Kejík Lukáš Kejík
VSK Univerzita Brno |
94 | 32.58 | ||||||||||||||||
13 |
Adam PařízekAdam Pařízek
AK PSK Zlín |
95 | 30.60 | ||||||||||||||||
14 |
Robin DiwulskyRobin Diwulsky
VSK Univerzita Brno |
94 | 30.51 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin SklenářMartin Sklenář
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 69.04 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
David PolákDavid Polák
TJ Sokol Opava |
93 | 56.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adam HrozínekAdam Hrozínek
VSK Univerzita Brno |
93 | 53.35 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Viktor HanačíkViktor Hanačík
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 49.26 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub SikoraJakub Sikora
TJ TŽ Třinec |
94 | 35.77 | 6.00 | |||||||||||||||
MS |
Michal HeczkoMichal Heczko
AK SSK Vítkovice |
92 | 34.08 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SkalkaJiří Skalka | 95 | TJ Sokol Opava | 15:33.78 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Peter VeselskýPeter Veselský | 95 | AK Hodonín | 23:37.34 | 9.00 | ||||||||||||||
Filip VeseloušFilip Veselouš | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 24.9.2011) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda KukolováLinda Kukolová | 95 | TJ Sokol Opava | 23:06.84 | |||||||||||||||
MS | Anna SelníkováAnna Selníková | 94 | AK SSK Vítkovice | 17:46.46 | |||||||||||||||
Eva SobotíkováEva Sobotíková | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Celkový bodový stav - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 181.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 154.00 | ||||||||||||||||
3 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 137.00 | ||||||||||||||||
4 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 103.00 | ||||||||||||||||
5 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 052.00 | ||||||||||||||||
6 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 048.00 | ||||||||||||||||
7 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 026.00 | ||||||||||||||||
8 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 024.00 | ||||||||||||||||
9 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 023.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 247.70 | ||||||||||||||||
2 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 219.00 | ||||||||||||||||
3 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 182.40 | ||||||||||||||||
4 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 089.40 | ||||||||||||||||
5 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 070.00 | ||||||||||||||||
6 | SLHAV SLHAV | AO Slavia Havířov | 065.00 | ||||||||||||||||
7 | AKZLI AKZLI | AK PSK Zlín | 035.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, chůze 3000m, 110 m př., 100 m, 100 m, 400 m, 200 m, 4x100 m, 4x400 m, 300 m př. |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Celkový bodový stav - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKOLYB AKOLYB | AK OLYMP Brno B | 240.00 | ||||||||||||||||
2 | JACBR JACBR | JAC Brno | 200.50 | ||||||||||||||||
3 | AKOLY AKOLY | AK Olymp Brno | 144.50 | ||||||||||||||||
4 | AKZLI AKZLI | AK PSK Zlín | 109.00 | ||||||||||||||||
5 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 102.00 | ||||||||||||||||
6 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 025.00 | ||||||||||||||||
7 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 012.00 | ||||||||||||||||
8 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 009.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 3000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 100 m, 400 m, 200 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 104.00 | ||||||||||||||||
2 | VITKO VITKO | AK SSK Vítkovice | 096.00 | ||||||||||||||||
3 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 071.00 | ||||||||||||||||
4 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 038.00 | ||||||||||||||||
5 | AKOLY AKOLY | AK Olymp Brno | 003.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 300 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 600g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 200 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |