Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň (2. část)
Ostrava (25. 2. 2012)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BelákJan Belák | 97 | Atletika Poruba o.s. | 07.82 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PflegerTomáš Pfleger | 97 | TJ Sokol Opava | 08.16 | |||||||||||||||
3 | Radovan ŽáčekRadovan Žáček | 97 | TJ Jäkl Karviná | 08.75 | |||||||||||||||
4 | Kryštof MalíkKryštof Malík | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.80 | |||||||||||||||
5 | Dominik BártaDominik Bárta | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.82 | |||||||||||||||
6 | Marek ZelinkaMarek Zelinka | 99 | VSK Univerzita Brno | 08.85 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam FojcikAdam Fojcik | 98 | TJ Jäkl Karviná | 07.58 | |||||||||||||||
2 | Jakub ValášekJakub Valášek | 98 | TJ Start Havířov | 08.17 | |||||||||||||||
3 | Martin DostálekMartin Dostálek | 97 | AK Kroměříž | 08.21 | |||||||||||||||
4 | Jakub WachtelJakub Wachtel | 98 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.82 | |||||||||||||||
5 | Ondřej ZawadaOndřej Zawada | 97 | TJ TŽ Třinec | 09.43 | |||||||||||||||
Patrik ChylaPatrik Chyla | 98 | Atletika Poruba o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KračmarLukáš Kračmar | 98 | BYAC Brno | 07.67 | |||||||||||||||
2 | Václav ShánělVáclav Sháněl | 97 | AK PSK Zlín | 08.12 | |||||||||||||||
3 | Jiří HudecJiří Hudec | 97 | AK Olomouc | 08.28 | |||||||||||||||
4 | Milan RusMilan Rus | 98 | TJ Jäkl Karviná | 08.53 | |||||||||||||||
5 | Jakub RichterJakub Richter | 98 | AC Moravská Slavia Brno | 08.98 | |||||||||||||||
6 | Jiří OndruchJiří Ondruch | 98 | TJ Jäkl Karviná | 09.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav TymočkoVáclav Tymočko | 97 | BYAC Brno | 07.82 | |||||||||||||||
2 | Petr Pleva Petr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 08.02 | |||||||||||||||
3 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.48 | |||||||||||||||
4 | Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.73 | |||||||||||||||
5 | Daniel ŠáchaDaniel Šácha | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.18 | |||||||||||||||
6 | Jan ValaJan Vala | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jacob GrycJacob Gryc | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 07.47 | |||||||||||||||
2 | Pavel GadasPavel Gadas | 97 | SK Hranice | 07.62 | |||||||||||||||
3 | Daniel ŽemlaDaniel Žemla | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.17 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch GuzikVojtěch Guzik | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.45 | |||||||||||||||
5 | Adam KristinAdam Kristin | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.61 | |||||||||||||||
6 | René MartiňákRené Martiňák | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 6 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RöderAdam Röder | 98 | AK Olomouc | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Jiří KučeraJiří Kučera | 98 | SK Speed Brno | 07.93 | |||||||||||||||
3 | David BučekDavid Buček | 98 | BYAC Brno | 08.27 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch HoudekVojtěch Houdek | 98 | TJ TŽ Třinec | 08.43 | |||||||||||||||
5 | Petr ProcházkaPetr Procházka | 98 | TJ TŽ Třinec | 09.35 | |||||||||||||||
6 | Marian BartaMarian Barta | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.39 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 7 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam VlkAdam Vlk | 97 | TJ Jäkl Karviná | 07.77 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KrčaOndřej Krča | 97 | BYAC Brno | 08.00 | |||||||||||||||
3 | Karel BajerKarel Bajer | 97 | TJ Start Havířov | 08.25 | |||||||||||||||
4 | Jan JelenJan Jelen | 98 | TJ Jäkl Karviná | 08.79 | |||||||||||||||
5 | Štefan PrášekŠtefan Prášek | 00 | VSK Univerzita Brno | 09.24 | |||||||||||||||
Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila | 98 | Atletika Poruba o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 8 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej DžubaOndřej Džuba | 97 | AK Hodonín | 07.82 | |||||||||||||||
2 | Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | 08.00 | |||||||||||||||
3 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 08.32 | |||||||||||||||
4 | Filip CilečekFilip Cileček | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.82 | |||||||||||||||
5 | Michal MahoušekMichal Mahoušek | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.19 | |||||||||||||||
Daniel SuchánekDaniel Suchánek | 99 | VSK Univerzita Brno | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ - běh mimo přidělenou dráhu |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RöderAdam Röder | 98 | AK Olomouc | 07.45 | |||||||||||||||
2 | Jacob GrycJacob Gryc | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 07.46 | |||||||||||||||
3 | Adam FojcikAdam Fojcik | 98 | TJ Jäkl Karviná | 07.62 | |||||||||||||||
4 | Pavel GadasPavel Gadas | 97 | SK Hranice | 07.67 | |||||||||||||||
5 | Adam VlkAdam Vlk | 97 | TJ Jäkl Karviná | 07.71 | |||||||||||||||
6 | Lukáš KračmarLukáš Kračmar | 98 | BYAC Brno | 07.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav TymočkoVáclav Tymočko | 97 | BYAC Brno | 07.75 | |||||||||||||||
2 | Jan BelákJan Belák | 97 | Atletika Poruba o.s. | 07.80 | |||||||||||||||
3 | Jiří KučeraJiří Kučera | 98 | SK Speed Brno | 07.86 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DžubaOndřej Džuba | 97 | AK Hodonín | 08.01 | |||||||||||||||
5 | Ondřej KrčaOndřej Krča | 97 | BYAC Brno | 08.17 | |||||||||||||||
Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | Atletický klub Blansko Dvorská | 08.66 | |||||||||||||||
2 | Lenka TauberováLenka Tauberová | 98 | JAC Brno | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Barbora KlímováBarbora Klímová | 97 | JAC Brno | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Adéla RaškováAdéla Rašková | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová | 98 | TJ Start Havířov | 09.30 | |||||||||||||||
6 | Andrea PěkníkováAndrea Pěkníková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.84 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 07.75 | |||||||||||||||
2 | Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková | 98 | TJ Sokol Opava | 08.61 | |||||||||||||||
3 | Karolína StrnadováKarolína Strnadová | 98 | Atletický klub AHA Vyškov | 08.84 | |||||||||||||||
4 | Tereza ŠléglováTereza Šléglová | 97 | JAC Brno | 09.10 | |||||||||||||||
5 | Lucie MacháňováLucie Macháňová | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 09.22 | |||||||||||||||
6 | Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.32 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 08.02 | |||||||||||||||
2 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | 08.73 | |||||||||||||||
3 | Sabina Dvořáková Sabina Dvořáková | 99 | AC Moravská Slavia Brno | 08.93 | |||||||||||||||
4 | Denisa MihalíkováDenisa Mihalíková | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.45 | |||||||||||||||
Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková | 97 | JAC Brno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | TJ Orlová Lutyně | 07.87 | |||||||||||||||
2 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.38 | |||||||||||||||
3 | Petra ŠčerbováPetra Ščerbová | 98 | TJ TŽ Třinec | 08.76 | |||||||||||||||
4 | Martina KrausováMartina Krausová | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Dára BrabcováDára Brabcová | 98 | JAC Brno | 09.27 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina Vávrová Kateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Petra PalkovičováPetra Palkovičová | 97 | TJ Sokol Opava | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Markéta MašováMarkéta Mašová | 98 | JAC Brno | 09.27 | |||||||||||||||
4 | Michaela NetopilováMichaela Netopilová | 97 | AK Kroměříž | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Veronika NyklováVeronika Nyklová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.86 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 6 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SýkorováMichaela Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.48 | |||||||||||||||
2 | Nikol GašparováNikol Gašparová | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.63 | |||||||||||||||
3 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 08.68 | |||||||||||||||
4 | Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová | 98 | JAC Brno | 09.25 | |||||||||||||||
5 | Aneta FrankováAneta Franková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emily GerulováEmily Gerulová | 97 | TJ Orlová Lutyně | 07.73 | |||||||||||||||
2 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 07.78 | |||||||||||||||
3 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 07.90 | |||||||||||||||
4 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.34 | |||||||||||||||
5 | Kateřina Vávrová Kateřina Vávrová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.37 | |||||||||||||||
6 | Michaela SýkorováMichaela Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 08.55 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka TauberováLenka Tauberová | 98 | JAC Brno | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Nikol GašparováNikol Gašparová | 97 | AK SSK Vítkovice | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková | 98 | TJ Sokol Opava | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Petra PalkovičováPetra Palkovičová | 97 | TJ Sokol Opava | 08.86 | |||||||||||||||
6 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | Atletický klub Blansko Dvorská | 09.09 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 09.60 | |||||||||||||||
2 | Lukáš BílýLukáš Bílý | 97 | AC Prostějov | 09.88 | |||||||||||||||
3 | David BučekDavid Buček | 98 | BYAC Brno | 10.42 | |||||||||||||||
4 | Filip CilečekFilip Cileček | 98 | Atletika Poruba o.s. | 11.20 | |||||||||||||||
5 | Jan ValaJan Vala | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.46 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.52 | |||||||||||||||
2 | Jakub ValášekJakub Valášek | 98 | TJ Start Havířov | 09.62 | |||||||||||||||
3 | Erik JelínekErik Jelínek | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 09.97 | |||||||||||||||
4 | Aleš KonečnýAleš Konečný | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 10.74 | |||||||||||||||
5 | Jiří OndruchJiří Ondruch | 98 | TJ Jäkl Karviná | 13.71 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČermákTomáš Čermák | 97 | TJ Sokol Opava | 09.60 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch GuzikVojtěch Guzik | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.62 | |||||||||||||||
3 | Karel BajerKarel Bajer | 97 | TJ Start Havířov | 10.47 | |||||||||||||||
4 | Jiří ZahradníkJiří Zahradník | 97 | Atletika Poruba o.s. | 11.01 | |||||||||||||||
5 | René MartiňákRené Martiňák | 98 | Atletika Poruba o.s. | 11.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ŠťastnýFilip Šťastný | 97 | TJ Sokol Opava | 09.27 | |||||||||||||||
2 | Jan BelákJan Belák | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.42 | |||||||||||||||
3 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.52 | |||||||||||||||
4 | Václav SchýbalVáclav Schýbal | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.28 | |||||||||||||||
5 | Michal MahoušekMichal Mahoušek | 98 | Atletika Poruba o.s. | 11.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.02 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PflegerTomáš Pfleger | 97 | TJ Sokol Opava | 09.66 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KračmarLukáš Kračmar | 98 | BYAC Brno | 09.75 | |||||||||||||||
4 | Pavel MikuláčekPavel Mikuláček | 98 | SK Přerov | 10.07 | |||||||||||||||
5 | Tomáš ZdražilaTomáš Zdražila | 98 | Atletika Poruba o.s. | 11.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Finále)
Finále A (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠťastnýFilip Šťastný | 97 | TJ Sokol Opava | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Jan BelákJan Belák | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.33 | |||||||||||||||
4 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | AK SSK Vítkovice | 09.51 | |||||||||||||||
5 | Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.59 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Finále B (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš ČermákTomáš Čermák | 97 | TJ Sokol Opava | 09.46 | |||||||||||||||
2 | Jakub ValášekJakub Valášek | 98 | TJ Start Havířov | 09.52 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch GuzikVojtěch Guzik | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.65 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PflegerTomáš Pfleger | 97 | TJ Sokol Opava | 09.79 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KračmarLukáš Kračmar | 98 | BYAC Brno | 09.89 | |||||||||||||||
Adam SmolkaAdam Smolka | 98 | TJ Sokol Opava | 09.89 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 09.29 | |||||||||||||||
3 | Petra PalkovičováPetra Palkovičová | 97 | TJ Sokol Opava | 09.69 | |||||||||||||||
4 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | Atletický klub Blansko Dvorská | 09.82 | |||||||||||||||
5 | Adéla RaškováAdéla Rašková | 98 | AK SSK Vítkovice | 10.62 | |||||||||||||||
6 | Eliška LabudováEliška Labudová | 97 | AK Kroměříž | 11.79 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.32 | |||||||||||||||
2 | Kateřina FrantováKateřina Frantová | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.64 | |||||||||||||||
3 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 10.08 | |||||||||||||||
4 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | JAC Brno | 10.33 | |||||||||||||||
5 | Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková | 97 | AK PSK Zlín | 10.71 | |||||||||||||||
6 | Alexandra SalamonováAlexandra Salamonová | 98 | TJ Start Havířov | 11.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 09.42 | |||||||||||||||
2 | Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková | 98 | TJ Sokol Opava | 10.13 | |||||||||||||||
3 | Zuzana VagalováZuzana Vagalová | 97 | AK Kroměříž | 10.55 | |||||||||||||||
4 | Šárka HelusováŠárka Helusová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.67 | |||||||||||||||
5 | Veronika NyklováVeronika Nyklová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 12.58 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SýkorováMichaela Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.63 | |||||||||||||||
2 | Natálie VítkováNatálie Vítková | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.21 | |||||||||||||||
3 | Vendula ChybováVendula Chybová | 97 | JAC Brno | 10.52 | |||||||||||||||
4 | Eliška Machanová Eliška Machanová | 97 | AK PSK Zlín | 11.51 | |||||||||||||||
5 | Tereza LoupalováTereza Loupalová | 98 | SK Přerov | 16.60 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 5 (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie MalcováLucie Malcová | 97 | TJ TŽ Třinec | 09.83 | |||||||||||||||
2 | Veronika MájováVeronika Májová | 98 | SK Přerov | 10.11 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KublováKristýna Kublová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 10.64 | |||||||||||||||
4 | Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová | 97 | AK SSK Vítkovice | 11.25 | |||||||||||||||
5 | Daniela MihalíkováDaniela Mihalíková | 98 | AK SSK Vítkovice | 11.51 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 09.08 | |||||||||||||||
2 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 09.25 | |||||||||||||||
3 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 09.29 | |||||||||||||||
4 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 09.36 | |||||||||||||||
5 | Kateřina FrantováKateřina Frantová | 97 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 09.57 | |||||||||||||||
6 | Michaela SýkorováMichaela Sýkorová | 98 | Atletika Poruba o.s. | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PalkovičováPetra Palkovičová | 97 | TJ Sokol Opava | 09.88 | |||||||||||||||
2 | Lucie MalcováLucie Malcová | 97 | TJ TŽ Třinec | 09.96 | |||||||||||||||
3 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 10.01 | |||||||||||||||
4 | Veronika MájováVeronika Májová | 98 | SK Přerov | 10.16 | |||||||||||||||
5 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | Atletický klub Blansko Dvorská | 10.22 | |||||||||||||||
Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková | 98 | TJ Sokol Opava | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.501.551.601.651.681.711.741.771.801.851.91 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš ČermákTomáš Čermák
TJ Sokol Opava |
97 | 1.85 | XXX | |||||||||||||||
2 |
Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 1.77 | XXX | |||||||||||||||
3 |
Jiří ŠánaJiří Šána
AC Prostějov |
97 | 1.71 | XXX | |||||||||||||||
4 |
Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
BYAC Brno |
97 | 1.68 | XXX | |||||||||||||||
5 |
Vojtěch RyšánekVojtěch Ryšánek
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.60 | XXX | |||||||||||||||
6= |
David BučekDavid Buček
BYAC Brno |
98 | 1.60 | XXX | |||||||||||||||
6= |
Jiří KučeraJiří Kučera
SK Speed Brno |
98 | 1.60 | XXX | |||||||||||||||
8 |
Filip SamuelFilip Samuel
AK Olomouc |
98 | 1.55 | XXX | |||||||||||||||
9 |
Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC Brno |
98 | 1.55 | XXX | |||||||||||||||
10= |
Václav ShánělVáclav Sháněl
AK PSK Zlín |
97 | 1.55 | XXX | |||||||||||||||
10= |
Daniel CepekDaniel Cepek
Atletika Poruba o.s. |
97 | 1.55 | XXX | |||||||||||||||
12= |
Přemysl KleinPřemysl Klein
VSK Univerzita Brno |
97 | 1.50 | XXX | |||||||||||||||
12= |
Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 1.50 | XXX | |||||||||||||||
14 |
Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK Vítkovice |
98 | 1.50 | XXX | |||||||||||||||
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK Olomouc |
97 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Daniel SuchánekDaniel Suchánek
VSK Univerzita Brno |
99 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Michal SoušekMichal Soušek
AK Olomouc |
98 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Vojtěch HoudekVojtěch Houdek
TJ TŽ Třinec |
98 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ Třinec |
97 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Karel BajerKarel Bajer
TJ Start Havířov |
97 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Marek ČechMarek Čech
AK SSK Vítkovice |
98 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Tomáš BenekTomáš Benek
AK SSK Vítkovice |
97 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Daniel PátekDaniel Pátek
SK Přerov |
98 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Ondřej KrčaOndřej Krča
BYAC Brno |
97 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Petr ČesnekPetr Česnek
AK Olomouc |
98 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Dominik HutákDominik Huták
AK SSK Vítkovice |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Filip ŠťastnýFilip Šťastný
TJ Sokol Opava |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.351.401.451.501.531.561.591.63 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
JAC Brno |
97 | 1.59 | XXX | |||||||||||||||
2 |
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC Brno |
98 | 1.56 | XXX | |||||||||||||||
3 |
Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK Kroměříž |
97 | 1.53 | XXX | |||||||||||||||
4 |
Kateřina FrantováKateřina Frantová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
97 | 1.50 | XXX | |||||||||||||||
5= |
Kateřina ProvazníkováKateřina Provazníková
AC Prostějov |
97 | 1.45 | XXX | |||||||||||||||
5= |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 1.45 | XXX | |||||||||||||||
7= |
Tereza ŠléglováTereza Šléglová
JAC Brno |
97 | 1.45 | XXX | |||||||||||||||
7= |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko Dvorská |
98 | 1.45 | XXX | |||||||||||||||
9 |
Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK Olomouc |
97 | 1.45 | XXX | |||||||||||||||
10 |
Veronika MájováVeronika Májová
SK Přerov |
98 | 1.40 | XXX | |||||||||||||||
11 |
Michaela SkórováMichaela Skórová
AK SSK Vítkovice |
98 | 1.40 | XXX | |||||||||||||||
12= |
Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ Třinec |
98 | 1.40 | XXX | |||||||||||||||
12= |
Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC Brno |
98 | 1.40 | XXX | |||||||||||||||
14 |
Markéta ŘehulkováMarkéta Řehulková
TJ Sokol Opava |
98 | 1.40 | XXX | |||||||||||||||
15 |
Barbora KlímováBarbora Klímová
JAC Brno |
97 | 1.40 | XXX | |||||||||||||||
16= |
Nela GřundělováNela Gřundělová
TJ Sokol Opava |
97 | 1.35 | XXX | |||||||||||||||
16= |
Eliška LabudováEliška Labudová
AK Kroměříž |
97 | 1.35 | XXX | |||||||||||||||
18 |
Jana BogárováJana Bogárová
AC Prostějov |
97 | 1.35 | XXX | |||||||||||||||
19= |
Adéla FialkováAdéla Fialková
Atletický klub AHA Vyškov |
98 | 1.35 | XXX | |||||||||||||||
19= |
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ Třinec |
98 | 1.35 | XXX | |||||||||||||||
Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Markéta MašováMarkéta Mašová
JAC Brno |
98 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Zuzana VítečkováZuzana Vítečková
AK SSK Vítkovice |
94 | DNS | |||||||||||||||||
Natálie VítkováNatálie Vítková
Atletika Poruba o.s. |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 6.58 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
2 |
Pavel GadasPavel Gadas
SK Hranice |
97 | 6.01 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
3 |
Lukáš KračmarLukáš Kračmar
BYAC Brno |
98 | 5.86 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
4 |
Petr Pleva Petr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 5.83 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
5 |
Adam FojcikAdam Fojcik
TJ Jäkl Karviná |
98 | 5.49 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
6 |
Václav TymočkoVáclav Tymočko
BYAC Brno |
97 | 5.45 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
7 |
Jiří KučeraJiří Kučera
SK Speed Brno |
98 | 5.38 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
8 |
Daniel CepekDaniel Cepek
Atletika Poruba o.s. |
97 | 5.21 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
9 |
Jacob GrycJacob Gryc
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 5.18 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
10 |
David BučekDavid Buček
BYAC Brno |
98 | 5.11 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
11 |
Martin DostálekMartin Dostálek
AK Kroměříž |
97 | 5.01 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
12 |
Pavel MikuláčekPavel Mikuláček
SK Přerov |
98 | 4.98 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
13 |
Vojtěch HoudekVojtěch Houdek
TJ TŽ Třinec |
98 | 4.98 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
14 |
Christian StankušChristian Stankuš
AK SSK Vítkovice |
98 | 4.96 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
15 |
Jan BelákJan Belák
Atletika Poruba o.s. |
97 | 4.95 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
16 |
Tomáš BenekTomáš Benek
AK SSK Vítkovice |
97 | 4.94 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
17 |
Martin BaumgartnerMartin Baumgartner
AK Olomouc |
97 | 4.87 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
18 |
Aleš KonečnýAleš Konečný
AC Moravská Slavia Brno |
97 | 4.74 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
19 |
Jakub ValášekJakub Valášek
TJ Start Havířov |
98 | 4.70 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
20 |
Karel BajerKarel Bajer
TJ Start Havířov |
97 | 4.61 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
21 |
Lukáš BílýLukáš Bílý
AC Prostějov |
97 | 4.57 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
22 |
Jakub RichterJakub Richter
AC Moravská Slavia Brno |
98 | 4.29 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
23 |
Daniel SuchánekDaniel Suchánek
VSK Univerzita Brno |
99 | 4.09 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
24 |
Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita Brno |
99 | 4.06 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
25 |
Ondřej ZawadaOndřej Zawada
TJ TŽ Třinec |
97 | 3.98 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
26 |
Radovan ŽáčekRadovan Žáček
TJ Jäkl Karviná |
97 | 3.50 | X | - | - | 0 | ||||||||||||
Ondřej KrčaOndřej Krča
BYAC Brno |
97 | 0 | X | - | - | 0 | |||||||||||||
Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s. |
97 | 0 | X | - | - | 0 | |||||||||||||
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
Atletika Poruba o.s. |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Dominik HutákDominik Huták
AK SSK Vítkovice |
98 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 25.2.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Emily GerulováEmily Gerulová
TJ Orlová Lutyně |
97 | 5.65 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 5.31 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
3 |
Vendula ChybováVendula Chybová
JAC Brno |
97 | 5.05 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
4 |
Martina KrausováMartina Krausová
AK SSK Vítkovice |
98 | 4.97 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
5 |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 4.88 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
6 |
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 4.87 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
7 |
Aneta PalánováAneta Palánová
JAC Brno |
97 | 4.86 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
8 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava |
97 | 4.79 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
9 |
Kateřina FrantováKateřina Frantová
TJ Slezan Frýdek-Místek |
97 | 4.73 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
10 |
Barbora KlímováBarbora Klímová
JAC Brno |
97 | 4.68 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
11 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
Atletický klub Blansko Dvorská |
98 | 4.68 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
12 |
Veronika JašíkováVeronika Jašíková
AK Olomouc |
97 | 4.64 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
13 |
Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol Opava |
97 | 4.59 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
14 |
Aneta Krejčiříková Aneta Krejčiříková
AK PSK Zlín |
97 | 4.55 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
15 |
Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
JAC Brno |
98 | 4.54 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
16 |
Lenka TauberováLenka Tauberová
JAC Brno |
98 | 4.47 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
17 |
Natálie VítkováNatálie Vítková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 4.46 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
18 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | 4.43 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
19 |
Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ Třinec |
98 | 4.40 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
20 |
Michaela SkórováMichaela Skórová
AK SSK Vítkovice |
98 | 4.23 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
21 |
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC Brno |
98 | 4.22 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
22 |
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ Třinec |
98 | 4.20 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
23 |
Lenka MikuláškováLenka Mikulášková
Atletika Poruba o.s. |
98 | 4.11 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
24 |
Lucie MacháňováLucie Macháňová
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 4.00 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
25 |
Veronika MájováVeronika Májová
SK Přerov |
98 | 3.82 | X | X | X | 0 | ||||||||||||
Nela GřundělováNela Gřundělová
TJ Sokol Opava |
97 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Karolína StrnadováKarolína Strnadová
Atletický klub AHA Vyškov |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |