4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C
Olomouc (25. 8. 2012)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | AK Hodonín | 10.93 | |||||||||||||||
2 | Martin HrazdíraMartin Hrazdíra | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 11.68 | |||||||||||||||
3 | Jiří KlepekJiří Klepek | 91 | TJ Sokol Opava | 11.72 | |||||||||||||||
4 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AK Olomouc | 11.73 | |||||||||||||||
MB | Viliam PapšoViliam Papšo | 89 | AK Hodonín | 11.40 | |||||||||||||||
Jiří KrevňákJiří Krevňák | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DQ | ||||||||||||||||
Robert NovotnýRobert Novotný | 89 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:1. dráha vyloučena podle pravidla 162/7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.8.2012) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman TurčániRoman Turčáni | 90 | VSK Univerzita Brno | 11.31 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | AK Olomouc | 11.35 | |||||||||||||||
3 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 11.75 | |||||||||||||||
4 | Jan SmržaJan Smrža | 95 | AK PSK Zlín | 11.90 | |||||||||||||||
5 | Ondřej DžubaOndřej Džuba | 97 | AK Hodonín | 11.97 | |||||||||||||||
6 | Patrik SchindlerPatrik Schindler | 92 | TJ Sokol Opava | 12.01 | |||||||||||||||
7 | Patrik ŠlancarPatrik Šlancar | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.25 | |||||||||||||||
Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.8.2012) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Olomouc | 11.13 | |||||||||||||||
2 | Filip ŠustíkFilip Šustík | 89 | VSK Univerzita Brno | 11.44 | |||||||||||||||
3 | Radek JuškaRadek Juška | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.61 | |||||||||||||||
4 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 11.80 | |||||||||||||||
5 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 11.81 | |||||||||||||||
6 | Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík | 96 | AK Hodonín | 11.84 | |||||||||||||||
7 | Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.15 | |||||||||||||||
8 | Michal MarkoMichal Marko | 93 | VSK Univerzita Brno | 12.38 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 25.8.2012) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | AK Hodonín | 10.63 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Olomouc | 10.87 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Roman TurčániRoman Turčáni | 90 | VSK Univerzita Brno | 10.91 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | AK Olomouc | 11.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip ŠustíkFilip Šustík | 89 | VSK Univerzita Brno | 11.44 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Radek JuškaRadek Juška | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.61 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.8.2012) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HrazdíraMartin Hrazdíra | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 11.41 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AK Olomouc | 11.54 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 11.62 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 11.83 | 1.00 | ||||||||||||||
Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Jiří KlepekJiří Klepek | 91 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 91 | AK Hodonín | 12.45 | |||||||||||||||
2 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | TJ Sokol Opava | 12.88 | |||||||||||||||
3 | Dominika GalanskáDominika Galanská | 96 | AK Olomouc | 13.06 | |||||||||||||||
4 | Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová | 93 | TJ TŽ Třinec | 13.22 | |||||||||||||||
5 | Blanka ŠpanělováBlanka Španělová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.56 | |||||||||||||||
6 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 14.04 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 12.44 | |||||||||||||||
2 | Kristýna LánskáKristýna Lánská | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.36 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŽurkováLucie Žurková | 96 | AK Hodonín | 13.53 | |||||||||||||||
4 | Tereza OubělickáTereza Oubělická | 97 | TJ Jiskra Otrokovice | 14.78 | |||||||||||||||
Martina ŠestákováMartina Šestáková | 78 | TJ Lokomotiva Břeclav | DQ | ||||||||||||||||
Michaela KučerováMichaela Kučerová | 92 | AK Olomouc | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:2. dráha vyloučena podle pravidla 162/7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 25.8.2012) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 12.92 | |||||||||||||||
2 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 12.96 | |||||||||||||||
3 | Markéta ZemanováMarkéta Zemanová | 96 | TJ Sokol Opava | 13.42 | |||||||||||||||
4 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | AC Moravská Slavia Brno | 14.10 | |||||||||||||||
5 | Barbora HorákováBarbora Horáková | 96 | TJ TŽ Třinec | 14.22 | |||||||||||||||
MB | Monika BaňovičováMonika Baňovičová | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 12.37 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 91 | AK Hodonín | 12.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 12.94 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | TJ Sokol Opava | 12.96 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 13.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Dominika GalanskáDominika Galanská | 96 | AK Olomouc | 13.28 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna LánskáKristýna Lánská | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 13.18 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová | 93 | TJ TŽ Třinec | 13.28 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ŽurkováLucie Žurková | 96 | AK Hodonín | 13.34 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta ZemanováMarkéta Zemanová | 96 | TJ Sokol Opava | 13.44 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Blanka ŠpanělováBlanka Španělová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.70 | |||||||||||||||
6 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.90 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman TurčániRoman Turčáni | 90 | VSK Univerzita Brno | 21.92 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | AK Olomouc | 22.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 22.63 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš BenkoTomáš Benko | 85 | AK Olomouc | 22.78 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | David KlézlDavid Klézl | 94 | VSK Univerzita Brno | 24.86 | |||||||||||||||
Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Vladimír ŠimíkVladimír Šimík | 90 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin HrazdíraMartin Hrazdíra | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 23.29 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 23.65 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Jan SmržaJan Smrža | 95 | AK PSK Zlín | 23.87 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Filip ŠustíkFilip Šustík | 89 | VSK Univerzita Brno | 24.71 | 1.00 | ||||||||||||||
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil | 90 | AK Olomouc | DQ | ||||||||||||||||
Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:4. dráha vyloučena podle pravidla 162/7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 25.8.2012) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HrazdilOndřej Hrazdil | 92 | AK Olomouc | 23.40 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík | 96 | AK Hodonín | 23.86 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | David BuzrlaDavid Buzrla | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | 24.86 | |||||||||||||||
4 | Patrik ŠlancarPatrik Šlancar | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 25.03 | |||||||||||||||
5 | Lukáš KozumplíkLukáš Kozumplík | 91 | VSK Univerzita Brno | 25.22 | |||||||||||||||
6 | Michal MarkoMichal Marko | 93 | VSK Univerzita Brno | 25.48 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 25.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka KršákováLenka Kršáková | 91 | AK Hodonín | 25.58 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Monika WeigertováMonika Weigertová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 25.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lenka KošárkováLenka Košárková | 92 | TJ Sokol Opava | 26.32 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 26.34 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | TJ Sokol Opava | 26.67 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Markéta KlapsiováMarkéta Klapsiová | 93 | TJ TŽ Třinec | 26.74 | 3.00 | ||||||||||||||
8 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 26.96 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina GriglákováMartina Grigláková | 88 | TJ Sokol Opava | 26.35 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna LánskáKristýna Lánská | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 26.99 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla JanečkováPavla Janečková | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 27.10 | |||||||||||||||
4 | Klára ŘečinskáKlára Řečinská | 94 | AK Olomouc | 27.19 | |||||||||||||||
5 | Lucie ŽurkováLucie Žurková | 96 | AK Hodonín | 27.32 | |||||||||||||||
6 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 27.96 | |||||||||||||||
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 27.93 | |||||||||||||||
2 | Blanka ŠpanělováBlanka Španělová | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 27.96 | |||||||||||||||
3 | Denisa DoležalováDenisa Doležalová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 31.11 | |||||||||||||||
MB | Monika BaňovičováMonika Baňovičová | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | |||||||||||||||
Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Barbora HorákováBarbora Horáková | 96 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková | 95 | TJ TŽ Třinec | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | TJ Sokol Opava | 50.25 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 50.43 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 50.46 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jindřich GoišJindřich Goiš | 95 | AK Hodonín | 50.78 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 51.12 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 51.46 | 3.50 | ||||||||||||||
Tomáš PodobaTomáš Podoba | 82 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ChlopčíkJan Chlopčík | 95 | AO Slavia Havířov | 50.30 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub KrejčíkJakub Krejčík | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 51.46 | 3.50 | ||||||||||||||
3 | David TesařDavid Tesař | 95 | AK Olomouc | 52.13 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří KrevňákJiří Krevňák | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 53.52 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Adam KadulaAdam Kadula | 90 | AK Olomouc | 53.98 | |||||||||||||||
6 | Lukáš KozumplíkLukáš Kozumplík | 91 | VSK Univerzita Brno | 54.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková | 88 | AK Hodonín | 58.10 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula HlucháVendula Hluchá | 97 | TJ Sokol Opava | 59.15 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martina GriglákováMartina Grigláková | 88 | TJ Sokol Opava | 59.59 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Pavla JanečkováPavla Janečková | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 59.71 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Klára ŘečinskáKlára Řečinská | 94 | AK Olomouc | 60.12 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Markéta VeverkováMarkéta Veverková | 89 | TJ Sokol Opava | 60.85 | 4.00 | ||||||||||||||
7 | Andrea ZapalováAndrea Zapalová | 92 | AK Hodonín | 63.52 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol OberherrováNikol Oberherrová | 97 | TJ Sokol Opava | 60.41 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 61.39 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Petra VašinováPetra Vašinová | 90 | AK Olomouc | 61.41 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 61.89 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 61.96 | |||||||||||||||
6 | Kristýna LánskáKristýna Lánská | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 63.95 | |||||||||||||||
7 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | AK Olomouc | 64.16 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katrin SásováKatrin Sásová | 98 | AK Olomouc | 62.36 | |||||||||||||||
2 | Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 97 | AK Hodonín | 64.49 | |||||||||||||||
3 | Jana JeřábkováJana Jeřábková | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 67.48 | |||||||||||||||
4 | Nikol MusilováNikol Musilová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 70.15 | |||||||||||||||
5 | Sabina SedlákováSabina Sedláková | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 71.49 | |||||||||||||||
Monika ObšelováMonika Obšelová | 91 | AC Moravská Slavia Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Muži (Finále)
Finále (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš VystrkTomáš Vystrk | 93 | TJ Sokol Opava | 1:57.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 1:58.43 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš NěmecLukáš Němec | 93 | TJ Sokol Opava | 1:58.51 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam KadulaAdam Kadula | 90 | AK Olomouc | 2:00.90 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpán JuránekŠtěpán Juránek | 90 | VSK Univerzita Brno | 2:04.37 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | 2:04.81 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej KobzaOndřej Kobza | 95 | AK Olomouc | 2:05.96 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Martin HečkoMartin Hečko | 87 | AK PSK Zlín | 2:07.48 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Vít PolášekVít Polášek | 94 | AO Slavia Havířov | 2:07.99 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Olomouc | 2:09.84 | |||||||||||||||
Richard ChmelíkRichard Chmelík | 90 | AO Slavia Havířov | DNF | ||||||||||||||||
Dominik BartoníkDominik Bartoník | 98 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková | 88 | AK Hodonín | 2:20.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška NerudováEliška Nerudová | 97 | AK Olomouc | 2:21.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora BlahutováBarbora Blahutová | 94 | TJ Sokol Opava | 2:21.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petra VašinováPetra Vašinová | 90 | AK Olomouc | 2:22.60 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | AK Olomouc | 2:26.70 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina SchweidlerováKateřina Schweidlerová | 93 | TJ Sokol Opava | 2:26.99 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | AC Moravská Slavia Brno | 2:31.52 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Nikol MusilováNikol Musilová | 97 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:32.94 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Zuzana ŠrámkováZuzana Šrámková | 95 | AK Olomouc | 2:33.24 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Barbora OhnoutkováBarbora Ohnoutková | 94 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:34.44 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jana JeřábkováJana Jeřábková | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 2:36.27 | |||||||||||||||
12 | Ludmila PompováLudmila Pompová | 98 | TJ Jiskra Otrokovice | 3:03.84 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman PaulíkRoman Paulík | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:05.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 4:05.89 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | František MahovskýFrantišek Mahovský | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 4:07.15 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | David PelíšekDavid Pelíšek | 90 | AK Olomouc | 4:08.06 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 4:08.10 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub AmbrosJakub Ambros | 87 | AC Moravská Slavia Brno | 4:10.67 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Petr SkřivánekPetr Skřivánek | 94 | TJ Sokol Opava | 4:12.31 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan PolášekJan Polášek | 80 | AO Slavia Havířov | 4:13.85 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Michal PinkasMichal Pinkas | 94 | AO Slavia Havířov | 4:14.94 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jaroslav MartinekJaroslav Martinek | 69 | AK Olomouc | 4:19.79 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jan TurekJan Turek | 96 | TJ Sokol Opava | 4:19.82 | |||||||||||||||
12 | Miroslav ČadaMiroslav Čada | 95 | AO Slavia Havířov | 4:20.78 | |||||||||||||||
Martin HečkoMartin Hečko | 87 | AK PSK Zlín | DNP | ||||||||||||||||
Rostislav PuklRostislav Pukl | 82 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Jaromír HlochJaromír Hloch | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KamínkováPetra Kamínková | 73 | AK Olomouc | 4:45.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza KorvasováTereza Korvasová | 96 | AK Hodonín | 4:50.46 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | AK Olomouc | 4:54.71 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Barbora BlahutováBarbora Blahutová | 94 | TJ Sokol Opava | 5:00.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Gabriela SzotkowskáGabriela Szotkowská | 97 | TJ TŽ Třinec | 5:19.64 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 5:22.18 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Ivana LubojackáIvana Lubojacká | 98 | TJ TŽ Třinec | 5:22.47 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Markéta NovotnáMarkéta Novotná | 98 | AK Olomouc | 5:22.96 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Renáta SzpyrcováRenáta Szpyrcová | 91 | TJ TŽ Třinec | 5:32.13 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Lucie SzotkowskáLucie Szotkowská | 77 | TJ TŽ Třinec | 5:34.59 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Dorota DrozdováDorota Drozdová | 78 | AC Moravská Slavia Brno | 5:38.15 | |||||||||||||||
12 | Ladislava StrakováLadislava Straková | 73 | TJ Jiskra Otrokovice | 5:53.93 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček | 88 | AC Moravská Slavia Brno | 08:33.04 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David PelíšekDavid Pelíšek | 90 | AK Olomouc | 08:43.51 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Roman PaulíkRoman Paulík | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 08:50.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | František MahovskýFrantišek Mahovský | 83 | AC Moravská Slavia Brno | 08:51.65 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Rostislav PuklRostislav Pukl | 82 | VSK Univerzita Brno | 09:15.63 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Ladislav SukLadislav Suk | 83 | VSK Univerzita Brno | 09:16.76 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan PolášekJan Polášek | 80 | AO Slavia Havířov | 09:17.50 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petr KotyzaPetr Kotyza | 70 | VSK Univerzita Brno | 09:22.37 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jaroslav MartinekJaroslav Martinek | 69 | AK Olomouc | 09:24.47 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Aleš BorekAleš Borek | 77 | VSK Univerzita Brno | 09:28.43 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Marek SchusterMarek Schuster | 93 | TJ Sokol Opava | 09:31.47 | |||||||||||||||
12 | Petr RuckýPetr Rucký | 90 | TJ Sokol Opava | 09:39.37 | |||||||||||||||
13 | Jiří ŠkrobákJiří Škrobák | 82 | AK Hodonín | 09:49.57 | |||||||||||||||
14 | Vojtěch GrünVojtěch Grün | 92 | VSK Univerzita Brno | 09:51.32 | |||||||||||||||
15 | Jakub ZechaJakub Zecha | 96 | AO Slavia Havířov | 09:55.47 | |||||||||||||||
16 | Vít PolášekVít Polášek | 94 | AO Slavia Havířov | 09:58.04 | |||||||||||||||
17 | Michal NováčekMichal Nováček | 93 | VSK Univerzita Brno | 10:13.47 | |||||||||||||||
Jaromír HlochJaromír Hloch | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš SteinerTomáš Steiner | 86 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KamínkováPetra Kamínková | 73 | AK Olomouc | 10:16.18 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petra IvanováPetra Ivanová | 83 | AK Olomouc | 11:02.34 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jana KadlecováJana Kadlecová | 77 | AK Hodonín | 11:13.51 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Patrícia GánovskáPatrícia Gánovská | 86 | AC Moravská Slavia Brno | 11:16.38 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ivana KlímováIvana Klímová | 87 | AK Olomouc | 11:26.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Nikola PalupčíkováNikola Palupčíková | 91 | AK Olomouc | 11:46.97 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Dorota DrozdováDorota Drozdová | 78 | AC Moravská Slavia Brno | 11:51.29 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Renáta SzpyrcováRenáta Szpyrcová | 91 | TJ TŽ Třinec | 11:52.38 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Lucie SzotkowskáLucie Szotkowská | 77 | TJ TŽ Třinec | 11:57.27 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Ladislava StrakováLadislava Straková | 73 | TJ Jiskra Otrokovice | 12:26.98 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Eliška MajerováEliška Majerová | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14:08.36 | |||||||||||||||
MB | Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová | 72 | SC MARATHON PLZEŇ | 12:29.92 | |||||||||||||||
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MalarikováMarkéta Malariková | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 14.87 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.03 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Hana ElznerováHana Elznerová | 74 | AC Moravská Slavia Brno | 16.27 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 17.39 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika PalyzováVeronika Palyzová | 91 | TJ Sokol Opava | 17.83 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Adéla HerzánováAdéla Herzánová | 96 | AK Hodonín | 17.88 | 3.00 | ||||||||||||||
7 | Eliška KřížováEliška Křížová | 93 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.05 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika WeigertováMonika Weigertová | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.47 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová | 93 | TJ Sokol Opava | 17.87 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 17.94 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 18.50 | |||||||||||||||
5 | Dana FickerováDana Fickerová | 85 | AC Moravská Slavia Brno | 21.64 | |||||||||||||||
Veronika LazarováVeronika Lazarová | 91 | TJ TŽ Třinec | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:4. dráha vyloučena podle pravidla 162/7 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 25.8.2012) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ObšelováMonika Obšelová | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 18.13 | |||||||||||||||
2 | Linda KomínkováLinda Komínková | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 18.57 | |||||||||||||||
3 | Zdena BezůškováZdena Bezůšková | 84 | AK Hodonín | 20.03 | |||||||||||||||
MB | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | DNP | |||||||||||||||
MB | Monika BaňovičováMonika Baňovičová | 95 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.40 | |||||||||||||||
Dominika RemešováDominika Remešová | 96 | TJ Jiskra Otrokovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 15.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš VojtekTomáš Vojtek | 93 | AC Moravská Slavia Brno | 15.55 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr ZelinkaPetr Zelinka | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.57 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam FormánekAdam Formánek | 83 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.90 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 15.91 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 16.87 | 5.00 | ||||||||||||||
Jakub LacinaJakub Lacina | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:8. dráha diskvalifikována dle pravidla 168/7b - překážka shozena rukou |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 17.85 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Martin JanišMartin Janiš | 74 | AK PSK Zlín | 19.74 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický | 89 | TJ Lokomotiva Břeclav | 19.96 | 2.00 | ||||||||||||||
MB | Viliam PapšoViliam Papšo | 89 | AK Hodonín | 14.66 | |||||||||||||||
MB | Petr KlusPetr Klus | 85 | AK Kroměříž | 15.98 | |||||||||||||||
Jakub GenžaJakub Genža | 81 | AK PSK Zlín | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin JuránekMartin Juránek | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 53.89 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 56.08 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Patrik SchindlerPatrik Schindler | 92 | TJ Sokol Opava | 56.89 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek OšmeraMarek Ošmera | 87 | TJ Lokomotiva Břeclav | 56.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam HurtaAdam Hurta | 89 | AC Moravská Slavia Brno | 58.45 | 6.00 | ||||||||||||||
Roman PaulíkRoman Paulík | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DvořákJan Dvořák | 77 | AC Moravská Slavia Brno | 59.39 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Martin HečkoMartin Hečko | 87 | AK PSK Zlín | 63.12 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Martin NohýnekMartin Nohýnek | 88 | AK PSK Zlín | 63.29 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Jaromír HlochJaromír Hloch | 92 | TJ Lokomotiva Břeclav | 64.86 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Dominik LefnerDominik Lefner | 95 | AK PSK Zlín | 67.29 | 1.00 | ||||||||||||||
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl | 93 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paula HabovštiakováPaula Habovštiaková | 88 | AK Hodonín | 63.82 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta MalarikováMarkéta Malariková | 88 | TJ Lokomotiva Břeclav | 64.83 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ŠilhováKristýna Šilhová | 93 | TJ Jiskra Otrokovice | 66.76 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hana WalaskáHana Walaská | 95 | TJ TŽ Třinec | 68.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika LazarováVeronika Lazarová | 91 | TJ TŽ Třinec | 70.72 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 73.22 | 2.00 | ||||||||||||||
7 | Karolína MrázkováKarolína Mrázková | 95 | TJ TŽ Třinec | 81.78 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ChlebíkováMonika Chlebíková | 88 | AK Hodonín | 68.88 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika RemešováDominika Remešová | 96 | TJ Jiskra Otrokovice | 70.61 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Monika ObšelováMonika Obšelová | 91 | AC Moravská Slavia Brno | 72.23 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola KirschnerováNikola Kirschnerová | 93 | TJ Sokol Opava | 75.24 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová | 94 | TJ Lokomotiva Břeclav | 76.52 | |||||||||||||||
6 | Petra KozelkováPetra Kozelková | 91 | TJ Sokol Opava | 77.86 | |||||||||||||||
7 | Vendula ZapletalováVendula Zapletalová | 95 | TJ Jiskra Otrokovice | 83.82 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Juránek, Hrazdíra, Tuček, Krejčík Juránek, Hrazdíra, Tuček, Krejčík | AC Moravská Slavia Brno | 43.60 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Hrazdil, Novotný, Nevtípil, Benko Hrazdil, Novotný, Nevtípil, Benko | AK Olomouc | 43.64 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Honka, Klepek, Rusek, Schindler Honka, Klepek, Rusek, Schindler | TJ Sokol Opava | 44.26 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Lacina, Ošmera, Juška, Zelinka Lacina, Ošmera, Juška, Zelinka | TJ Lokomotiva Břeclav | 44.68 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Kubalák, Kučeřík, Lípa, Žurovec Kubalák, Kučeřík, Lípa, Žurovec | AK Hodonín | 45.08 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Gerek, Chlopčík, Chmelík, Polášek V. Gerek, Chlopčík, Chmelík, Polášek V. | AO Slavia Havířov | 48.43 | 3.00 | |||||||||||||||
7 | Genža, Machálek, Nohýnek, Cejnar Genža, Machálek, Nohýnek, Cejnar | AK PSK Zlín | 49.65 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šlancar, Krehňák, Vymyslický, Buzrla Šlancar, Krehňák, Vymyslický, Buzrla | TJ Lokomotiva Břeclav | 47.07 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | Dvořák, Krejčík, Olejníček, Hurta Dvořák, Krejčík, Olejníček, Hurta | AC Moravská Slavia Brno | 47.11 | 4.00 | |||||||||||||||
Pecha, Dočkal, Šrom, Klapil Pecha, Dočkal, Šrom, Klapil | AK Olomouc | DNF | |||||||||||||||||
Kunc, Bělica, Magiera, Kratochvíl Kunc, Bělica, Magiera, Kratochvíl | TJ Sokol Opava | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šestáková, Malariková, Štáhlová, Weigertová Šestáková, Malariková, Štáhlová, Weigertová | TJ Lokomotiva Břeclav | 48.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Zlatníková, Kučerová, Galanská, Řečínská Zlatníková, Kučerová, Galanská, Řečínská | AK Olomouc | 49.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Veverková, Harasimová, Grigláková, Košárková Veverková, Harasimová, Grigláková, Košárková | TJ Sokol Opava | 50.55 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Herzánová, Žůrková, Krtičková, Paličková Herzánová, Žůrková, Krtičková, Paličková | AK Hodonín | 51.39 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Prochová, Elznerová, Coufalová D., Freibergerová Prochová, Elznerová, Coufalová D., Freibergerová | AC Moravská Slavia Brno | 51.54 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Douchová, Klapsiová, Lazarová, Walaská Douchová, Klapsiová, Lazarová, Walaská | TJ TŽ Třinec | 52.30 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | Španělová, Foretová, Ohnoutková, Brázdilová Španělová, Foretová, Ohnoutková, Brázdilová | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 52.44 | 3.00 | |||||||||||||||
8 | Bobálová, Nádeníčková, Zapletalová, Valová Bobálová, Nádeníčková, Zapletalová, Valová | TJ Jiskra Otrokovice | 56.88 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lánská, Růžičková, Chvílová, Boháčková Lánská, Růžičková, Chvílová, Boháčková | TJ Lokomotiva Břeclav | 51.67 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | Ščerbová, Horáková, Nieslaniková, Urbáczková Ščerbová, Horáková, Nieslaniková, Urbáczková | TJ TŽ Třinec | 53.45 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Palyzová, Kuklová, Režnarová, Mališová Palyzová, Kuklová, Režnarová, Mališová | TJ Sokol Opava | 53.98 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | Bezůšková, Chlebíková, Pánková, Zapalová Bezůšková, Chlebíková, Pánková, Zapalová | AK Hodonín | 54.13 | ||||||||||||||||
5 | Totková, Havlíková, Patíková, Oubělická Totková, Havlíková, Patíková, Oubělická | TJ Jiskra Otrokovice | 57.99 | ||||||||||||||||
6 | Brázdilová T., Polášková, Kolářová, Resslerová Brázdilová T., Polášková, Kolářová, Resslerová | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 63.74 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Honka, Schindler, Vystrk, Němec Honka, Schindler, Vystrk, Němec | TJ Sokol Opava | 3:27.32 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Juránek, Hrazdíra, Tuček, Vojtek Juránek, Hrazdíra, Tuček, Vojtek | AC Moravská Slavia Brno | 3:27.51 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Gojš, Herka, Kubalák, Sasínek Gojš, Herka, Kubalák, Sasínek | AK Hodonín | 3:29.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Paulík, Formánek, Krevňák, Ošmera Paulík, Formánek, Krevňák, Ošmera | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:38.14 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Kadula, Hrazdil, Kobza, Tesař Kadula, Hrazdil, Kobza, Tesař | AK Olomouc | 3:43.73 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | Chmelík, Polášek, Zecha, Pinkas Chmelík, Polášek, Zecha, Pinkas | AO Slavia Havířov | 3:58.83 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | Hečko, Nohýnek, Lefner, Machálek Hečko, Nohýnek, Lefner, Machálek | AK PSK Zlín | 4:41.16 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dvořák, Olejníček, Ambros, Mahovský Dvořák, Olejníček, Ambros, Mahovský | AC Moravská Slavia Brno | 3:40.04 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | Hloch, Vymyslický, Buzrla, Hlavenka Hloch, Vymyslický, Buzrla, Hlavenka | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:06.08 | 3.00 | |||||||||||||||
Džuba, Škrobák, Zapala, Orlík Džuba, Škrobák, Zapala, Orlík | AK Hodonín | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vašínová, Řečínská, Nerudová, Sásová Vašínová, Řečínská, Nerudová, Sásová | AK Olomouc | 4:04.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Lánská, Chvílová, Štáhlová, Malariková Lánská, Chvílová, Štáhlová, Malariková | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:06.44 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Sedlářová, Zapalová, Chlebíková, Habovštiaková Sedlářová, Zapalová, Chlebíková, Habovštiaková | AK Hodonín | 4:10.45 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Douchová, Klapsiová, Walaská,Lazarová Douchová, Klapsiová, Walaská,Lazarová | TJ TŽ Třinec | 4:10.63 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Havlíková Barb., Šilhová, Janečková, Remešová Havlíková Barb., Šilhová, Janečková, Remešová | TJ Jiskra Otrokovice | 4:19.06 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Vavrečková, Kirschnerová, Schweidlerová, Veverková Vavrečková, Kirschnerová, Schweidlerová, Veverková | TJ Sokol Opava | 4:27.04 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | Gánovská, Obšelová, Coufalová D., Jeřábková Gánovská, Obšelová, Coufalová D., Jeřábková | AC Moravská Slavia Brno | 4:30.55 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šrámková, Novotná, Zbořilová, Přidalová Šrámková, Novotná, Zbořilová, Přidalová | AK Olomouc | 4:20.39 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | Lubojacká, Mrázková, Szpyrcová, Szotkowská Gab. Lubojacká, Mrázková, Szpyrcová, Szotkowská Gab. | TJ TŽ Třinec | 4:42.06 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Majerová, Musilová, Ošmerová, Komínková Majerová, Musilová, Ošmerová, Komínková | TJ Lokomotiva Břeclav | 4:43.50 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | Zapletalová, Pompová, Oubělická, Patíková Zapletalová, Pompová, Oubělická, Patíková | TJ Jiskra Otrokovice | 5:08.39 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek NavrátilMarek Navrátil
AK Olomouc |
90 | 2.05 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK Zlín |
81 | 2.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 1.95 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ľubomír ZemanĽubomír Zeman
AK Olomouc |
95 | 1.91 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Alois ZapalaAlois Zapala
AK Hodonín |
66 | 1.86 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 1.86 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš KoutnýTomáš Koutný
AK Olomouc |
90 | 1.86 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK Olomouc |
95 | 1.81 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominik LefnerDominik Lefner
AK PSK Zlín |
95 | 1.81 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin JanišMartin Janiš
AK PSK Zlín |
74 | 1.76 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK Hodonín |
94 | 1.71 | ||||||||||||||||
MB |
Martin HeindlMartin Heindl
JAC Brno |
92 | 2.12 | ||||||||||||||||
Jan ŠromJan Šrom
AK Olomouc |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Jan AndělJan Anděl
AK PSK Zlín |
87 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok vysoký - Ženy
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta MalarikováMarkéta Malariková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 1.67 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK Hodonín |
91 | 1.67 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Karolína NieslanikováKarolína Nieslaniková
TJ TŽ Třinec |
95 | 1.67 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Nikol OberherrováNikol Oberherrová
TJ Sokol Opava |
97 | 1.61 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lenka DudkováLenka Dudková
AK Olomouc |
85 | 1.61 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Vanda MatyščákováVanda Matyščáková
TJ Sokol Opava |
93 | 1.58 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 1.58 | 4.50 | |||||||||||||||
8 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 1.58 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol Opava |
97 | 1.54 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Hodonín |
95 | 1.54 | 1.00 | |||||||||||||||
11= |
Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 1.49 | ||||||||||||||||
11= |
Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ Třinec |
98 | 1.49 | ||||||||||||||||
13 |
Monika MrozkováMonika Mrozková
TJ TŽ Třinec |
96 | 1.49 | ||||||||||||||||
14 |
Karolína MališováKarolína Mališová
TJ Sokol Opava |
96 | 1.44 | ||||||||||||||||
15 |
Denisa DoležalováDenisa Doležalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 1.44 | ||||||||||||||||
16 |
Nikola TošovskáNikola Tošovská
AK Olomouc |
95 | DNP | ||||||||||||||||
MB |
Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
JAC Brno |
98 | 1.54 | ||||||||||||||||
MB |
Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
JAC Brno |
97 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Ondřej HonkaOndřej Honka
TJ Sokol Opava |
93 | 4.81 | 10.00 | |||||||||||||||
1= |
Tomáš KrajňákTomáš Krajňák
AC Moravská Slavia Brno |
89 | 4.81 | 10.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš VeverkaTomáš Veverka
TJ Sokol Opava |
92 | 4.71 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej KratochvílOndřej Kratochvíl
TJ Sokol Opava |
93 | 4.21 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan ŠromJan Šrom
AK Olomouc |
93 | 4.01 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia Brno |
93 | 4.01 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš DočkalLukáš Dočkal
AK Olomouc |
92 | 3.81 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jan HolecJan Holec
TJ Sokol Opava |
82 | 3.81 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Jan GerekJan Gerek
AO Slavia Havířov |
96 | 3.61 | 1.00 | |||||||||||||||
9= |
Radek PechaRadek Pecha
AK Olomouc |
92 | 3.61 | 1.00 | |||||||||||||||
9= |
Jan ŽižkaJan Žižka
AC Moravská Slavia Brno |
76 | 3.61 | 1.00 | |||||||||||||||
Michal StuchlíkMichal Stuchlík
TJ Sokol Opava |
93 | DNP | |||||||||||||||||
MB |
Petr KlusPetr Klus
AK Kroměříž |
85 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika ChlebíkováMonika Chlebíková
AK Hodonín |
88 | 3.62 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Kateřina ValováKateřina Valová
TJ Jiskra Otrokovice |
82 | 3.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petra KozelkováPetra Kozelková
TJ Sokol Opava |
91 | 3.32 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
AC Moravská Slavia Brno |
96 | 3.07 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK Hodonín |
84 | 2.92 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Michaela VystrčilováMichaela Vystrčilová
TJ Jiskra Otrokovice |
86 | 2.77 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Andrea SloukováAndrea Slouková
AK Olomouc |
89 | 2.77 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol Opava |
98 | 2.57 | 3.00 | |||||||||||||||
MB |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 3.32 | ||||||||||||||||
MB |
Dominika HaráskováDominika Harásková
TJ Šumperk |
91 | 3.07 | ||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | NM | |||||||||||||||||
Petra HalškováPetra Halšková
TJ Sokol Opava |
96 | NM | |||||||||||||||||
Petra ŠčerbováPetra Ščerbová
TJ TŽ Třinec |
98 | NM | |||||||||||||||||
Jana ChlebíkováJana Chlebíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | 7.05 +0.6 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Radek JuškaRadek Juška
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 6.97 +0.6 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš NevtípilTomáš Nevtípil
AK Olomouc |
90 | 6.87 +0.3 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Robert NovotnýRobert Novotný
AK Olomouc |
89 | 6.65 +1.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
AK Hodonín |
83 | 6.64 +0.1 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam KlapilAdam Klapil
AK Olomouc |
94 | 6.63 +0.8 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David MachálekDavid Machálek
AK PSK Zlín |
88 | 6.56 +1.0 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | 6.47 +0.7 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Patrik MacháčPatrik Macháč
AK PSK Zlín |
93 | 6.46 +1.3 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Mateusz MagieraMateusz Magiera
TJ Sokol Opava |
93 | 6.44 +0.0 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol Opava |
96 | 6.38 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 6.37 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Jan ChlopčíkJan Chlopčík
AO Slavia Havířov |
95 | 6.30 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
AC Moravská Slavia Brno |
93 | 6.11 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Jan GerekJan Gerek
AO Slavia Havířov |
96 | 5.62 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
AK Hodonín |
94 | 5.47 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
Michal JursaMichal Jursa
AK PSK Zlín |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Ženy
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika WeigertováMonika Weigertová
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 5.80 +0.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva Břeclav |
78 | 5.79 +2.2 m/s | 5.78 +0.0 m/s | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Michaela KučerováMichaela Kučerová
AK Olomouc |
92 | 5.63 +1.3 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lenka KošárkováLenka Košárková
TJ Sokol Opava |
92 | 5.40 +0.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 5.36 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 5.32 +1.3 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Paulina PotykaPaulina Potyka
TJ Sokol Opava |
95 | 5.11 -0.5 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Andrea ZapalováAndrea Zapalová
AK Hodonín |
92 | 5.07 +0.8 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ Třinec |
98 | 5.06 +0.7 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 5.06 +0.7 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava |
97 | 5.03 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Dominika GalanskáDominika Galanská
AK Olomouc |
96 | 5.01 +2.0 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 4.91 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 4.91 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Hana ElznerováHana Elznerová
AC Moravská Slavia Brno |
74 | 4.89 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 4.68 +1.5 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Eliška KřížováEliška Křížová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 4.68 -0.8 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 4.65 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 4.57 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
20 |
Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol Opava |
91 | 4.56 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
21 |
Denisa DoležalováDenisa Doležalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 4.15 -2.2 m/s | ||||||||||||||||
22 |
Adéla TotkováAdéla Totková
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 4.12 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
trojskok - Muži
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mateusz MagieraMateusz Magiera
TJ Sokol Opava |
93 | 14.60 +0.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš LípaLukáš Lípa
AK Hodonín |
83 | 13.69 -0.7 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David BělicaDavid Bělica
TJ Sokol Opava |
93 | 13.58 -0.6 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 13.38 -0.9 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David MachálekDavid Machálek
AK PSK Zlín |
88 | 13.35 -0.9 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol Opava |
91 | 13.30 -0.3 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub GenžaJakub Genža
AK PSK Zlín |
81 | 12.74 -0.4 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petr VašekPetr Vašek
AK Hodonín |
94 | 12.69 -0.8 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří CejnarJiří Cejnar
AK PSK Zlín |
96 | 11.78 -0.4 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 11.39 -0.6 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
Jiří KlepekJiří Klepek
TJ Sokol Opava |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Michal JursaMichal Jursa
AK PSK Zlín |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
trojskok - Ženy
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina ŠestákováMartina Šestáková
TJ Lokomotiva Břeclav |
78 | 12.10 +0.0 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eliška ChvílováEliška Chvílová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 11.78 -0.9 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Paulina PotykaPaulina Potyka
TJ Sokol Opava |
95 | 11.36 -0.3 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lenka BrázdilováLenka Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
82 | 11.28 -1.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana ŠtáhlováZuzana Štáhlová
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 11.08 +0.0 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika PalyzováVeronika Palyzová
TJ Sokol Opava |
91 | 10.84 -0.7 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 10.59 -0.1 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Hodonín |
95 | 10.24 +0.0 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominika BobálováDominika Bobálová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 09.89 -0.5 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK Hodonín |
91 | 09.84 -1.1 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Zdena BezůškováZdena Bezůšková
AK Hodonín |
84 | 09.81 -0.7 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ Třinec |
88 | 12.81 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 11.65 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Monika PlacháMonika Plachá
AK Olomouc |
90 | 11.63 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 11.11 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 10.99 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Iveta BučkováIveta Bučková
AK Hodonín |
90 | 10.81 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK Olomouc |
92 | 10.77 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol Opava |
93 | 10.49 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 10.10 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 10.02 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ Třinec |
89 | 09.97 | ||||||||||||||||
12 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK Hodonín |
91 | 09.69 | ||||||||||||||||
13 |
Martina MusilováMartina Musilová
AK Olomouc |
87 | 09.66 | ||||||||||||||||
14 |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 09.53 | ||||||||||||||||
15 |
Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK Hodonín |
87 | 09.48 | ||||||||||||||||
16 |
Hana TáborskáHana Táborská
AK Olomouc |
89 | 09.40 | ||||||||||||||||
17 |
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
87 | 09.28 | ||||||||||||||||
18 |
Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 09.27 | ||||||||||||||||
19 |
Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 09.22 | ||||||||||||||||
20 |
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ Třinec |
94 | 09.21 | ||||||||||||||||
MB |
Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | DNP | ||||||||||||||||
Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
AK Hodonín |
86 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 17.69 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Radovan PauerRadovan Pauer
AK Hodonín |
86 | 15.01 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 14.63 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří VrabelJiří Vrabel
VSK Univerzita Brno |
64 | 14.13 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 13.94 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 13.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc |
92 | 13.17 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | 13.16 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
83 | 12.44 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michal MaierMichal Maier
AK Olomouc |
88 | 12.36 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia Havířov |
90 | 12.16 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia Havířov |
94 | 11.90 | ||||||||||||||||
13 |
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | 11.75 | ||||||||||||||||
14 |
Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva Břeclav |
72 | 11.72 | ||||||||||||||||
15 |
František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita Brno |
91 | 11.26 | ||||||||||||||||
16 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 10.88 | ||||||||||||||||
17 |
Mateusz NitnerMateusz Nitner
TJ Sokol Opava |
94 | 10.68 | ||||||||||||||||
18 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 10.05 | ||||||||||||||||
19 |
Jan PolášekJan Polášek
AK PSK Zlín |
83 | 09.30 | ||||||||||||||||
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK Hodonín |
91 | 37.95 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava |
95 | 36.92 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol Opava |
93 | 36.43 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 35.64 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Iveta BučkováIveta Bučková
AK Hodonín |
90 | 34.97 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petra KlementováPetra Klementová
TJ TŽ Třinec |
88 | 34.24 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 32.14 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Hana TáborskáHana Táborská
AK Olomouc |
89 | 31.86 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martina MusilováMartina Musilová
AK Olomouc |
87 | 30.41 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 29.92 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK Olomouc |
92 | 29.11 | ||||||||||||||||
12 |
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
87 | 27.81 | ||||||||||||||||
13 |
Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 27.55 | ||||||||||||||||
14 |
Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
AK Hodonín |
86 | 26.81 | ||||||||||||||||
15 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 26.64 | ||||||||||||||||
16 |
Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ Třinec |
89 | 25.98 | ||||||||||||||||
17 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 25.93 | ||||||||||||||||
18 |
Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 25.92 | ||||||||||||||||
19 |
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ Třinec |
94 | 25.51 | ||||||||||||||||
20 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice |
58 | 25.12 | ||||||||||||||||
21 |
Monika PlacháMonika Plachá
AK Olomouc |
90 | 25.08 | ||||||||||||||||
MB |
Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | NM | ||||||||||||||||
Eva DoležalováEva Doležalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
79 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | 53.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Radovan PauerRadovan Pauer
AK Hodonín |
86 | 47.65 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 47.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří HorkýJiří Horký
AK Olomouc |
92 | 45.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | 43.13 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
František DrmolaFrantišek Drmola
VSK Univerzita Brno |
91 | 40.48 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia Havířov |
90 | 40.18 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Roman VidaRoman Vida
AC Moravská Slavia Brno |
69 | 38.76 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 38.70 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek OšmeraMarek Ošmera
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 38.52 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal MaierMichal Maier
AK Olomouc |
88 | 38.33 | ||||||||||||||||
12 |
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | 36.44 | ||||||||||||||||
13 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 35.20 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 33.99 | ||||||||||||||||
15 |
Jakub PospíšilJakub Pospíšil
AO Slavia Havířov |
94 | 31.64 | ||||||||||||||||
16 |
Jan PolášekJan Polášek
AK PSK Zlín |
83 | 24.98 | ||||||||||||||||
MB |
Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
AO Slavia Havířov |
92 | 39.77 | ||||||||||||||||
Jiří VrabelJiří Vrabel
VSK Univerzita Brno |
64 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
93 | 50.96 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
TJ Sokol Opava |
95 | 46.53 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Hana TáborskáHana Táborská
AK Olomouc |
89 | 44.58 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Monika PlacháMonika Plachá
AK Olomouc |
90 | 44.35 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Hana KorábováHana Korábová
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 44.08 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina ChvilíčkováKateřina Chvilíčková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
92 | 41.92 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza SedlákováTereza Sedláková
TJ TŽ Třinec |
89 | 40.88 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kristýna MenzelováKristýna Menzelová
TJ TŽ Třinec |
94 | 34.77 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Denisa BekováDenisa Beková
TJ Sokol Opava |
93 | 31.87 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ Třinec |
96 | 30.96 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jana MyrmusováJana Myrmusová
AK Hodonín |
91 | 29.97 | ||||||||||||||||
12 |
Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra Otrokovice |
88 | 29.92 | ||||||||||||||||
13 |
Lenka KüchlerováLenka Küchlerová
AK Hodonín |
87 | 29.81 | ||||||||||||||||
14 |
Zdeňka PlesarováZdeňka Plesarová
TJ Jiskra Otrokovice |
58 | 29.09 | ||||||||||||||||
15 |
Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
AK Hodonín |
86 | 26.94 | ||||||||||||||||
16 |
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ Třinec |
96 | 26.86 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mateusz NitnerMateusz Nitner
TJ Sokol Opava |
94 | 54.43 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michal MaierMichal Maier
AK Olomouc |
88 | 51.82 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita Brno |
88 | 44.86 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Ondřej SpazierOndřej Spazier
AK Hodonín |
83 | 44.39 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej PetrOndřej Petr
AC Moravská Slavia Brno |
84 | 44.15 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří VinopalJiří Vinopal
AK Olomouc |
93 | 40.72 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan PolášekJan Polášek
AK PSK Zlín |
83 | 39.15 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Karel PešákKarel Pešák
AK Hodonín |
71 | 36.15 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Anton OrlíkAnton Orlík
AK Hodonín |
54 | 34.93 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš VymyslickýTomáš Vymyslický
TJ Lokomotiva Břeclav |
89 | 27.38 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Dawid SkorupaDawid Skorupa
TJ Sokol Opava |
93 | 49.76 | ||||||||||||||||
Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | DNP | |||||||||||||||||
Martin NovákMartin Novák
AK Olomouc |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK Olomouc |
97 | 49.05 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ Třinec |
92 | 40.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Aneta InochovskáAneta Inochovská
AK Olomouc |
92 | 40.11 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Andrea DrápalováAndrea Drápalová
TJ Jiskra Otrokovice |
93 | 39.75 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eva DoležalováEva Doležalová
TJ Lokomotiva Břeclav |
79 | 39.42 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Klára RůžičkováKlára Růžičková
TJ Lokomotiva Břeclav |
88 | 33.46 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol Opava |
93 | 32.53 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbara HavlíkováBarbara Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 31.79 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Linda KomínkováLinda Komínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
92 | 30.31 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 29.52 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 27.13 | ||||||||||||||||
12 |
Ivana PatíkováIvana Patíková
TJ Jiskra Otrokovice |
98 | 24.75 | ||||||||||||||||
MB |
Veronika HruščováVeronika Hruščová
TJ Lokomotiva Břeclav |
94 | 38.54 | ||||||||||||||||
Magda KubíkováMagda Kubíková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
87 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 25.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip ČermákFilip Čermák
TJ Sokol Opava |
91 | 62.97 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 60.85 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr ZábojníkPetr Zábojník
AK PSK Zlín |
89 | 57.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan AndělJan Anděl
AK PSK Zlín |
87 | 57.06 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub LacinaJakub Lacina
TJ Lokomotiva Břeclav |
87 | 49.28 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan HolecJan Holec
TJ Sokol Opava |
82 | 49.08 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Adam FormánekAdam Formánek
TJ Lokomotiva Břeclav |
83 | 48.49 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
AO Slavia Havířov |
90 | 48.15 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Adam HrozínekAdam Hrozínek
TJ Lokomotiva Břeclav |
93 | 47.21 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petr HlavenkaPetr Hlavenka
TJ Lokomotiva Břeclav |
72 | 46.98 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Radovan PauerRadovan Pauer
AK Hodonín |
86 | 46.36 | ||||||||||||||||
12 |
Petr VašekPetr Vašek
AK Hodonín |
94 | 46.24 | ||||||||||||||||
13 |
Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
AK PSK Zlín |
95 | 44.90 | ||||||||||||||||
14 |
Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol Opava |
76 | 44.01 | ||||||||||||||||
15 |
Martin HošekMartin Hošek
AK Hodonín |
85 | 38.89 | ||||||||||||||||
16 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 37.78 | ||||||||||||||||
MB |
Petr KlusPetr Klus
AK Kroměříž |
85 | 47.07 | ||||||||||||||||
Vladimír MalýVladimír Malý
AC Moravská Slavia Brno |
78 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 199.00 | ||||||||||||||||
2 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 198.50 | ||||||||||||||||
3 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 155.00 | ||||||||||||||||
4 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 145.00 | ||||||||||||||||
5 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 135.50 | ||||||||||||||||
6 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 096.00 | ||||||||||||||||
7 | AKZLI AKZLI | AK PSK Zlín | 069.00 | ||||||||||||||||
8 | SLHAV SLHAV | AO Slavia Havířov | 056.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 100 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 201.00 | ||||||||||||||||
2 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 181.50 | ||||||||||||||||
3 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 172.00 | ||||||||||||||||
4 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 166.00 | ||||||||||||||||
5 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 108.00 | ||||||||||||||||
6 | OTROK OTROK | TJ Jiskra Otrokovice | 078.50 | ||||||||||||||||
7 | MOSBR MOSBR | AC Moravská Slavia Brno | 059.00 | ||||||||||||||||
8 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 039.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x100 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |