Běh krušnohořím
Meziboří (14. 4. 2012)Přespolní běh - Dorostenci
(so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin BartošekMartin Bartošek | 96 | AK Žatec | 0:17:41 | |||||||||||||||
2 | Oto OttenschlägerOto Ottenschläger | 95 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:18:51 | |||||||||||||||
3 | Martin HavlíčekMartin Havlíček | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:25:01 | |||||||||||||||
Poznámky:4500m |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Přespolní běh - Žáci
(so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gustav SeifertGustav Seifert | 97 | AK Žatec | 0:09:34 | |||||||||||||||
2 | Pavel TrochymčukPavel Trochymčuk | 97 | AK Žatec | 0:10:07 | |||||||||||||||
3 | David ŠtěpánekDavid Štěpánek | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 0:10:23 | |||||||||||||||
4 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:10:52 | |||||||||||||||
5 | Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba | 98 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 0:11:21 | |||||||||||||||
6 | Jan KočíJan Kočí | 97 | AO TJ Baník Meziboří | 0:11:40 | |||||||||||||||
7 | Matěj KřížMatěj Kříž | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:11:45 | |||||||||||||||
8 | Jakub KrausJakub Kraus | 97 | AO TJ Baník Meziboří | 0:12:04 | |||||||||||||||
9 | Martin ŠvarcMartin Švarc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:12:56 | |||||||||||||||
10 | Miroslav KalousekMiroslav Kalousek | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:12:56 | |||||||||||||||
Poznámky:2450m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žáci
(so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ChloupekOndřej Chloupek | 99 | TJ Klášterec n/O. | 0:05:53 | |||||||||||||||
2 | Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 0:06:21 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:06:32 | |||||||||||||||
4 | Martin SvobodaMartin Svoboda | 00 | AK Žatec | 0:06:54 | |||||||||||||||
5 | Antonín JanetkaAntonín Janetka | 99 | AK Slovan Duchcov | 0:06:54 | |||||||||||||||
6 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 0:06:57 | |||||||||||||||
7 | Dominik ČernohorskýDominik Černohorský | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:07:21 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch DrdaVojtěch Drda | 00 | AK Žatec | 0:07:24 | |||||||||||||||
9 | Daniel VejražkaDaniel Vejražka | 00 | TJ Klášterec n/O. | 0:07:27 | |||||||||||||||
10 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 0:07:28 | |||||||||||||||
11 | Jakub PolončíkJakub Polončík | 99 | AK Žatec | 0:07:43 | |||||||||||||||
12 | Štěpán KloubŠtěpán Kloub | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:08:30 | |||||||||||||||
13 | Jan FenclJan Fencl | 99 | AK Slovan Duchcov | 0:08:41 | |||||||||||||||
14 | Alexandr ŽitnýAlexandr Žitný | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:09:32 | |||||||||||||||
Poznámky:1600m |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
Přespolní běh - Juniorky
(so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola NekvindováNikola Nekvindová | 96 | ASK Lovosice | 0:13:11 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka BrožkováŠtěpánka Brožková | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 0:14:53 | |||||||||||||||
3 | Martina KočováMartina Kočová | 94 | AO TJ Baník Meziboří | 0:17:30 | |||||||||||||||
Poznámky:3000m |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Přespolní běh - Žákyně
(so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KrausováHana Krausová | 98 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:07:20 | |||||||||||||||
2 | Nikola VlčkováNikola Vlčková | 98 | AK Slovan Duchcov | 0:07:32 | |||||||||||||||
3 | Petra GajdošováPetra Gajdošová | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:07:58 | |||||||||||||||
Poznámky:1600m |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Přespolní běh - Ml. žákyně
(so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška BrožkováEliška Brožková | 99 | TRIATLET Karlovy Vary | 0:06:29 | |||||||||||||||
2 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | ASK Lovosice | 0:06:34 | |||||||||||||||
3 | Bára HeřmánkováBára Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 0:06:42 | |||||||||||||||
4 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:08:10 | |||||||||||||||
5 | Gabriela ChomováGabriela Chomová | 00 | AO TJ Baník Meziboří | 0:08:48 | |||||||||||||||
6 | Kristýna KvapilováKristýna Kvapilová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:09:20 | |||||||||||||||
Poznámky:1600m |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-hoši
Atletická minipřípravka-hoši A (so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ProcházkaJiří Procházka | 05 | FK Libochovice | 0:00:46 | |||||||||||||||
2 | Ondřej BursíkOndřej Bursík | 05 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:47 | |||||||||||||||
Pavel ŘíhaPavel Říha | 05 | AK Bílina | 0:00:47 | ||||||||||||||||
4 | Adam DieneltAdam Dienelt | 06 | ASK ELNA Počerady | 0:00:48 | |||||||||||||||
5 | Karel SlámaKarel Sláma | 05 | AK Slovan Duchcov | 0:00:49 | |||||||||||||||
6 | Michal RujbrMichal Rujbr | 06 | AK Slovan Duchcov | 0:00:51 | |||||||||||||||
7 | Adam JežekAdam Ježek | 07 | TJ Klášterec n/O. | 0:00:58 | |||||||||||||||
8 | Lukáš PichertLukáš Pichert | 06 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:68 | |||||||||||||||
Lukáš BartošLukáš Bartoš | 05 | AK Chemopetrol Litvínov | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:200m ročník 2005 a mladší |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši B (so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip ChlupFilip Chlup | 03 | TJ Klášterec n/O. | 0:00:56 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠímaJan Šíma | 03 | ASK ELNA Počerady | 0:00:58 | |||||||||||||||
3 | Jan HříchJan Hřích | 03 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 0:00:59 | |||||||||||||||
4 | Matěj VejražkaMatěj Vejražka | 03 | TJ Klášterec n/O. | 0:00:59 | |||||||||||||||
5 | Lukáš BalochLukáš Baloch | 03 | AK Slovan Duchcov | 0:00:60 | |||||||||||||||
6 | Jakub PaličkaJakub Palička | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:62 | |||||||||||||||
7 | Jakub BecaJakub Beca | 04 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 0:00:63 | |||||||||||||||
8 | Adam BrettschneiderAdam Brettschneider | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:79 | |||||||||||||||
9 | Matěj KavanMatěj Kavan | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:82 | |||||||||||||||
Poznámky:300m ročník 2003 - 2004 |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-hoši
Atletická přípravka-hoši C (so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HrebíkJan Hrebík | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 0:00:54 | |||||||||||||||
2 | Matěj BursíkMatěj Bursík | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:54 | |||||||||||||||
3 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 0:00:55 | |||||||||||||||
4 | Filip JáčFilip Jáč | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 0:00:55 | |||||||||||||||
5 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:59 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:59 | |||||||||||||||
7 | Sebastian ScholzSebastian Scholz | 01 | AO TJ Baník Meziboří | 0:00:60 | |||||||||||||||
8 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | Meziboří | 0:00:61 | |||||||||||||||
9 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:65 | |||||||||||||||
10 | Tomáš BřízaTomáš Bříza | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:72 | |||||||||||||||
11 | Tomáš ChleborádTomáš Chleborád | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:74 | |||||||||||||||
Poznámky:300m ročník 2001 - 2002 |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Přespolní běh - Atletická minipřípravka-dívky
Atletická minipřípravka-dívky A (so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ScholzováLucie Scholzová | 05 | AO TJ Baník Meziboří | 0:00:46 | |||||||||||||||
2 | Anna BřicháčováAnna Břicháčová | 05 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:54 | |||||||||||||||
3 | Michaela HercíkováMichaela Hercíková | 06 | Velké Březno | 0:00:59 | |||||||||||||||
Poznámky:200m ročník 2005 a mladší |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Atletická minipřípravka-dívky B (so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KlokočováZuzana Klokočová | 03 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:60 | |||||||||||||||
2 | Kamila JavorkováKamila Javorková | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:61 | |||||||||||||||
3 | Klára ProcházkováKlára Procházková | 03 | AK Slovan Duchcov | 0:00:62 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠulekováMichaela Šuleková | 03 | AK Slovan Duchcov | 0:00:68 | |||||||||||||||
5 | Emma OlahováEmma Olahová | 04 | AK Slovan Duchcov | 0:00:72 | |||||||||||||||
6 | Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:74 | |||||||||||||||
7 | Erika RauscherováErika Rauscherová | 04 | TJ Klášterec n/O. | 0:00:80 | |||||||||||||||
8 | Anna AndělováAnna Andělová | 04 | TJ Klášterec n/O. | 0:00:83 | |||||||||||||||
Aneta WeissováAneta Weissová | 04 | AK Chemopetrol Litvínov | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:300m ročník 2003 - 2004 |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Přespolní běh - Atletická přípravka-dívky
Atletická přípravka-dívky C (so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana ČechováHana Čechová | 02 | TJ Klášterec n/O. | 0:00:52 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:53 | |||||||||||||||
3 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:54 | |||||||||||||||
4 | Markéta MaláMarkéta Malá | 01 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 0:00:56 | |||||||||||||||
5 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 0:00:58 | |||||||||||||||
6 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:58 | |||||||||||||||
7 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:59 | |||||||||||||||
8 | Marie DvořákováMarie Dvořáková | 02 | TJ Klášterec n/O. | 0:00:60 | |||||||||||||||
9 | Julie ŠirancováJulie Širancová | 01 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 0:00:60 | |||||||||||||||
10 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:61 | |||||||||||||||
11 | Kateřina BalášováKateřina Balášová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:00:63 | |||||||||||||||
12 | Vanesa SzémanováVanesa Szémanová | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 0:00:64 | |||||||||||||||
13 | Karin RujbrováKarin Rujbrová | 02 | AK Slovan Duchcov | 0:00:66 | |||||||||||||||
14 | Simona ChomováSimona Chomová | 01 | AO TJ Baník Meziboří | 0:00:68 | |||||||||||||||
Lenka BartošováLenka Bartošová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:300m ročník 2001 - 2002 |
|||||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Přespolní běh-vytrvalci - Muži
(so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav LučJaroslav Luč | 87 | AK Bílina | 0:28:39 | |||||||||||||||
2 | Aleš FilingrAleš Filingr | 92 | AK ŠKODA Plzeň | 0:31:28 | |||||||||||||||
3 | Martin ČesalMartin Česal | 88 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:32:09 | |||||||||||||||
4 | Jan BambasJan Bambas | 75 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:38:28 | |||||||||||||||
5 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 86 | Litvínov | 0:42:52 | |||||||||||||||
6 | Václav NídrVáclav Nídr | 73 | Litvínov | 0:47:30 | |||||||||||||||
7 | Adam SlabýAdam Slabý | 79 | Unihockey Igels Dresden | 0:47:54 | |||||||||||||||
9 | Karel KoláčekKarel Koláček | 88 | Braňany | 0:59:14 | |||||||||||||||
Poznámky:7400m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Přespolní běh-vytrvalci - Veteráni
Veteráni A (so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel KomárPavel Komár | 65 | Litvínov | 0:43:54 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PaličkaTomáš Palička | 70 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:46:29 | |||||||||||||||
Poznámky:7400m ročník 1963 - 1972 |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Veteráni B (so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čeněk FilingrČeněk Filingr | 61 | Běžecký klub F-C Kadaň | 0:31:43 | |||||||||||||||
2 | Petr DietrichPetr Dietrich | 62 | Loučná 956 | 0:33:28 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk KacířZdeněk Kacíř | 56 | Loučná 956 | 0:36:35 | |||||||||||||||
4 | Miloš ČesalMiloš Česal | 55 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:50:32 | |||||||||||||||
Poznámky:7400m ročník 1953 - 1962 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Přespolní běh-vytrvalci - Ženy
(so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka VajcováJitka Vajcová | 79 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:21:51 | |||||||||||||||
2 | Vendulka PraskáVendulka Praská | 76 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:24:09 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BrettschneiderováKateřina Brettschneiderová | 73 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:26:06 | |||||||||||||||
4 | Blanka ZbuzkováBlanka Zbuzková | 92 | KL Sport Most | 0:27:39 | |||||||||||||||
5 | Veronika HercíkováVeronika Hercíková | 72 | Velké Březno | 0:28:00 | |||||||||||||||
6 | Lenka ProcházkováLenka Procházková | 64 | FK Libochovice | 0:31:20 | |||||||||||||||
7 | Nikola BringlerováNikola Bringlerová | 92 | KL Sport Most | 0:33:20 | |||||||||||||||
Poznámky:4500m |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Přespolní běh mílaři - Muži
(so, 14.4.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel CmíralPavel Cmíral | 85 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:11:04 | |||||||||||||||
2 | Jakub CoufalJakub Coufal | 86 | AK Bílina | 0:11:19 | |||||||||||||||
3 | Jan BajboraJan Bajbora | 80 | AK Bílina | 0:11:30 | |||||||||||||||
4 | David ČesalDavid Česal | 90 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:11:52 | |||||||||||||||
5 | Dušan ŠvarcbachDušan Švarcbach | 75 | AK Chemopetrol Litvínov | 0:14:41 | |||||||||||||||
Poznámky:3000m |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |