1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A
Děčín (26. 5. 2012)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 26.5.2012) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AC Česká Lípa | 11.22 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | A. C. TEPO Kladno | 11.47 | |||||||||||||||
3 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 11.90 | |||||||||||||||
4 | Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev | 97 | AC Česká Lípa | 12.18 | |||||||||||||||
5 | Leo VuillienLeo Vuillien | 95 | AC Start Karlovy Vary | 12.63 | |||||||||||||||
Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | AC Start Karlovy Vary | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 26.5.2012) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 11.48 | |||||||||||||||
2 | Václav ČermákVáclav Čermák | 93 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.50 | |||||||||||||||
3 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 11.68 | |||||||||||||||
4 | Jiří KřelinaJiří Křelina | 91 | A. C. TEPO Kladno | 11.87 | |||||||||||||||
5 | Lukáš VeindlLukáš Veindl | 93 | ASK Děčín | 11.99 | |||||||||||||||
6 | Radek PokornýRadek Pokorný | 96 | ASK Děčín | 12.75 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 26.5.2012) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ahmad HazerAhmad Hazer | 89 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.02 | |||||||||||||||
2 | Pavel BendaPavel Benda | 92 | AK Most | 11.13 | |||||||||||||||
3 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Most | 11.30 | |||||||||||||||
4 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.77 | |||||||||||||||
5 | Matěj PalivecMatěj Palivec | 94 | A. C. TEPO Kladno | 11.89 | |||||||||||||||
6 | David KoňaříkDavid Koňařík | 92 | AK Chemopetrol Litvínov | 12.25 | |||||||||||||||
MB | Jakub ČernýJakub Černý | 93 | ASK Děčín | 12.05 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (so, 26.5.2012) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ahmad HazerAhmad Hazer | 89 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.97 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AC Česká Lípa | 11.04 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Most | 11.33 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 11.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | A. C. TEPO Kladno | 11.49 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Pavel BendaPavel Benda | 92 | AK Most | 13.00 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 26.5.2012) | Vítr: +2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 11.30 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Václav ČermákVáclav Čermák | 93 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.42 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.53 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj PalivecMatěj Palivec | 94 | A. C. TEPO Kladno | 11.86 | 1.00 | ||||||||||||||
Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | DQ | ||||||||||||||||
Jiří KřelinaJiří Křelina | 91 | A. C. TEPO Kladno | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 26.5.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 12.78 | |||||||||||||||
2 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | USK VŠEM Ústí n/L. | 13.23 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 13.27 | |||||||||||||||
4 | Romana KlimovičováRomana Klimovičová | 84 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 13.67 | |||||||||||||||
5 | Halyna BrekhliychukHalyna Brekhliychuk | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 14.55 | |||||||||||||||
6 | Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 14.66 | |||||||||||||||
7 | Lenka KuncováLenka Kuncová | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 15.06 | |||||||||||||||
Anna HomérováAnna Homérová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková | 94 | TJ VTŽ Chomutov | 13.30 | |||||||||||||||
2 | Hana KnotkováHana Knotková | 95 | ASK Děčín | 13.35 | |||||||||||||||
3 | Aneta WožnickáAneta Wožnická | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 13.36 | |||||||||||||||
4 | Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | 14.05 | |||||||||||||||
5 | Nikola Krýdová Nikola Krýdová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 14.06 | |||||||||||||||
6 | Barbora CimburkováBarbora Cimburková | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 14.08 | |||||||||||||||
7 | Michaela ŠkodováMichaela Škodová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 14.82 | |||||||||||||||
8 | Barbora JiráskováBarbora Jirásková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 15.01 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 26.5.2012) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 13.07 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠmídováAneta Šmídová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 13.58 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BanovičováKateřina Banovičová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 13.60 | |||||||||||||||
4 | Pavlína HillebrandováPavlína Hillebrandová | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 14.33 | |||||||||||||||
5 | Lucie WeissováLucie Weissová | 85 | ASK Děčín | 14.48 | |||||||||||||||
6 | Tereza GrundováTereza Grundová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 14.74 | |||||||||||||||
7 | Aneta HouškováAneta Houšková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | |||||||||||||||
Barbora JoskováBarbora Josková | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 14.79 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (so, 26.5.2012) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 12.93 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 13.05 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 13.08 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | USK VŠEM Ústí n/L. | 13.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková | 94 | TJ VTŽ Chomutov | 13.33 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Hana KnotkováHana Knotková | 95 | ASK Děčín | 13.49 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 26.5.2012) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta WožnickáAneta Wožnická | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 13.23 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Aneta ŠmídováAneta Šmídová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 13.45 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Romana KlimovičováRomana Klimovičová | 84 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 13.46 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina BanovičováKateřina Banovičová | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 13.66 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Nikola Krýdová Nikola Krýdová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 13.85 | |||||||||||||||
6 | Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | 13.95 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AC Česká Lípa | 22.29 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.39 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Radek VraštilRadek Vraštil | 91 | AK Most | 22.61 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Martin LecjaksMartin Lecjaks | 90 | AK Most | 22.87 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | A. C. TEPO Kladno | 23.00 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Štěpán Kř힊těpán Kříž | 91 | AC Start Karlovy Vary | 23.31 | 2.50 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 26.5.2012) | Vítr: +3.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 23.08 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 23.31 | 2.50 | ||||||||||||||
3 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.79 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Slávek NovotnýSlávek Novotný | 88 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.00 | |||||||||||||||
5 | Lukáš VeindlLukáš Veindl | 93 | ASK Děčín | 24.08 | |||||||||||||||
6 | David KoňaříkDavid Koňařík | 92 | AK Chemopetrol Litvínov | 24.46 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 26.5.2012) | Vítr: +1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ahmad HazerAhmad Hazer | 89 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.53 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 24.44 | |||||||||||||||
3 | Matěj PalivecMatěj Palivec | 94 | A. C. TEPO Kladno | 24.66 | |||||||||||||||
4 | Leo VuillienLeo Vuillien | 95 | AC Start Karlovy Vary | 25.89 | |||||||||||||||
5 | Radek PokornýRadek Pokorný | 96 | ASK Děčín | 26.88 | |||||||||||||||
MB | Jakub ČernýJakub Černý | 93 | ASK Děčín | 24.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Vítr: +5.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 26.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza FiskováTereza Fisková | 98 | TJ VTŽ Chomutov | 26.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | USK VŠEM Ústí n/L. | 26.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika BartuškováVeronika Bartušková | 95 | AK Chemopetrol Litvínov | 26.93 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 27.01 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Aneta WožnickáAneta Wožnická | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 27.17 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 26.5.2012) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KnotkováHana Knotková | 95 | ASK Děčín | 27.98 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Lenka RyzákováLenka Ryzáková | 88 | A. C. TEPO Kladno | 28.13 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola Krýdová Nikola Krýdová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 28.24 | |||||||||||||||
4 | Berenika KusováBerenika Kusová | 98 | ASK Děčín | 28.35 | |||||||||||||||
5 | Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | 28.83 | |||||||||||||||
6 | Lucie WeissováLucie Weissová | 85 | ASK Děčín | 30.74 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 26.5.2012) | Vítr: +2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza GažúrováTereza Gažúrová | 90 | SK Kotlářka Praha | 28.16 | |||||||||||||||
2 | Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 28.26 | |||||||||||||||
3 | Halyna BrekhliychukHalyna Brekhliychuk | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 29.50 | |||||||||||||||
4 | Barbora CimburkováBarbora Cimburková | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 29.71 | |||||||||||||||
5 | Dominika HosingerováDominika Hosingerová | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 30.21 | |||||||||||||||
6 | Michaela KalováMichaela Kalová | 97 | ASK Děčín | 30.79 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 26.5.2012) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Romana KlimovičováRomana Klimovičová | 84 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 27.40 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina BártováKateřina Bártová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 27.80 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie KukováLucie Kuková | 94 | AC Mladá Boleslav o.s. | 28.20 | |||||||||||||||
4 | Barbora JoskováBarbora Josková | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 30.57 | |||||||||||||||
5 | Michaela ŠkodováMichaela Škodová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 30.74 | |||||||||||||||
MB | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 28.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek VraštilRadek Vraštil | 91 | AK Most | 50.52 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr NejedlýPetr Nejedlý | 88 | AC Česká Lípa | 51.48 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Josef PoselJosef Posel | 95 | USK VŠEM Ústí n/L. | 51.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel CmíralPavel Cmíral | 85 | AK Chemopetrol Litvínov | 53.00 | 7.00 | ||||||||||||||
Ondřej LevickýOndřej Levický | 93 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slávek NovotnýSlávek Novotný | 88 | AK Chemopetrol Litvínov | 54.15 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Marek PtáčekMarek Ptáček | 96 | AC Start Karlovy Vary | 54.20 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš HorákLukáš Horák | 87 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 54.72 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš VeindlLukáš Veindl | 93 | ASK Děčín | 54.88 | 2.00 | ||||||||||||||
Jakub PtáčekJakub Ptáček | 91 | AC Start Karlovy Vary | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ČesalDavid Česal | 90 | AK Chemopetrol Litvínov | 54.33 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 55.37 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 56.70 | |||||||||||||||
MB | Jan HanzlJan Hanzl | 78 | A. C. TEPO Kladno | 51.80 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika BartuškováVeronika Bartušková | 95 | AK Chemopetrol Litvínov | 61.27 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Monika DlugošováMonika Dlugošová | 85 | SK Kotlářka Praha | 62.81 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 63.08 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 64.36 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 67.44 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 62.85 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Berenika KusováBerenika Kusová | 98 | ASK Děčín | 64.44 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Lenka RyzákováLenka Ryzáková | 88 | A. C. TEPO Kladno | 64.60 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová | 90 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 65.21 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh | 97 | TJ VTŽ Chomutov | 65.79 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola NekvindováNikola Nekvindová | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 61.28 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza GažúrováTereza Gažúrová | 90 | SK Kotlářka Praha | 68.84 | |||||||||||||||
3 | Lucie SinerováLucie Sinerová | 98 | ASK Děčín | 78.19 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmytro MarenkoDmytro Marenko | 90 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1:54.75 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej LevickýOndřej Levický | 93 | AK Most | 1:57.73 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Josef PoselJosef Posel | 95 | USK VŠEM Ústí n/L. | 1:59.20 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠkodaJan Škoda | 88 | AC Start Karlovy Vary | 1:59.71 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří SvítekJiří Svítek | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:01.46 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub PtáčekJakub Ptáček | 91 | AC Start Karlovy Vary | 2:01.98 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Vojtěch HolýVojtěch Holý | 88 | AK Most | 2:02.54 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:03.43 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Pavel CmíralPavel Cmíral | 85 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:03.72 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Zbyněk SuchánekZbyněk Suchánek | 87 | AK Most | 2:05.73 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:08.87 | |||||||||||||||
12 | Matěj BurdaMatěj Burda | 96 | ASK Děčín | 2:34.15 | |||||||||||||||
Lukáš HorákLukáš Horák | 87 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola NekvindováNikola Nekvindová | 96 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:20.26 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:28.61 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora PribičinováBarbora Pribičinová | 98 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:30.86 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vendulka PraskáVendulka Praská | 76 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:32.07 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 2:34.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová | 94 | SK Kotlářka Praha | 2:37.62 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Klára MachkováKlára Machková | 95 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:38.04 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adéla SomrováAdéla Somrová | 98 | A. C. TEPO Kladno | 2:38.09 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová | 92 | TJ VTŽ Chomutov | 2:39.22 | 2.00 | ||||||||||||||
Markéta VšelichováMarkéta Všelichová | 92 | SK Kotlářka Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmytro MarenkoDmytro Marenko | 90 | USK VŠEM Ústí n/L. | 4:15.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří SvítekJiří Svítek | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 4:16.23 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří DekastelloJiří Dekastello | 94 | AK Most | 4:17.23 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub HlasJakub Hlas | 89 | ASK Děčín | 4:18.21 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Roman PapíkRoman Papík | 92 | AC Česká Lípa | 4:27.57 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | AK Most | 4:28.05 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Lukáš HorákLukáš Horák | 87 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 4:32.96 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jan KrupičkaJan Krupička | 82 | AC Start Karlovy Vary | 4:34.36 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub HorákJakub Horák | 95 | AC Start Karlovy Vary | 4:40.64 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jakub LanghammerJakub Langhammer | 92 | AK Chemopetrol Litvínov | 4:51.92 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch PlačekVojtěch Plaček | 96 | ASK Děčín | 5:03.11 | |||||||||||||||
Petr LoudaPetr Louda | 64 | AC Česká Lípa | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 4:55.74 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jitka VajcováJitka Vajcová | 79 | AK Chemopetrol Litvínov | 5:27.25 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza DubskáTereza Dubská | 89 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 5:31.03 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Iveta Andreasová Iveta Andreasová | 95 | USK VŠEM Ústí n/L. | 5:37.73 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová | 92 | TJ VTŽ Chomutov | 5:41.11 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Gabriela BabinováGabriela Babinová | 82 | SK Kotlářka Praha | 5:44.87 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Simona LhotákováSimona Lhotáková | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 5:46.93 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Šárka KužílkováŠárka Kužílková | 84 | SK Kotlářka Praha | 5:53.11 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Bc. Andrea FrantováBc. Andrea Frantová | 85 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 5:54.55 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Denisa HořejšíDenisa Hořejší | 88 | SK Kotlářka Praha | 6:07.55 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Pavlína ZamrazilováPavlína Zamrazilová | 94 | SK Kotlářka Praha | 6:08.67 | |||||||||||||||
Michala KočkovskáMichala Kočkovská | 86 | TJ VTŽ Chomutov | DNF | ||||||||||||||||
Markéta VšelichováMarkéta Všelichová | 92 | SK Kotlářka Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jitka VajcováJitka Vajcová | 79 | AK Chemopetrol Litvínov | 20:09.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza DubskáTereza Dubská | 89 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 20:15.21 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Gabriela BabinováGabriela Babinová | 82 | SK Kotlářka Praha | 20:17.21 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hana RabasováHana Rabasová | 87 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21:04.26 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Bc. Andrea FrantováBc. Andrea Frantová | 85 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 21:14.68 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Michala KočkovskáMichala Kočkovská | 86 | TJ VTŽ Chomutov | 22:04.22 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Denisa HořejšíDenisa Hořejší | 88 | SK Kotlářka Praha | 22:33.02 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Šárka KužílkováŠárka Kužílková | 84 | SK Kotlářka Praha | 23:47.13 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
10000 m - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KrupičkaJan Krupička | 82 | AC Start Karlovy Vary | 34:53.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin RoubíčekMartin Roubíček | 75 | USK VŠEM Ústí n/L. | 35:03.26 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petr LoudaPetr Louda | 64 | AC Česká Lípa | 36:04.27 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej MotlOndřej Motl | 94 | ASK Děčín | 36:10.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Ivan ElischerIvan Elischer | 60 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 36:37.74 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Martin ČesalMartin Česal | 88 | AK Chemopetrol Litvínov | 37:05.90 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Josef ProcházkaJosef Procházka | 71 | ASK Děčín | 37:07.71 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jiří VlčekJiří Vlček | 73 | ASK Děčín | 37:34.85 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tomáš CharvátTomáš Charvát | 73 | ASK Děčín | 37:43.02 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jakub HrdinaJakub Hrdina | 90 | AC Česká Lípa | 37:58.86 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jaroslav HauzírekJaroslav Hauzírek | 68 | ASK Děčín | 38:32.30 | |||||||||||||||
12 | Jakub LanghammerJakub Langhammer | 92 | AK Chemopetrol Litvínov | 39:33.95 | |||||||||||||||
13 | Pavel KolorenčPavel Kolorenč | 86 | ASK Děčín | 40:01.28 | |||||||||||||||
14 | Marek ŘízekMarek Řízek | 72 | USK VŠEM Ústí n/L. | 41:17.97 | |||||||||||||||
15 | Jan BambasJan Bambas | 75 | AK Chemopetrol Litvínov | 43:00.10 | |||||||||||||||
MB | Tomáš KolaříkTomáš Kolařík | 78 | AC Česká Lípa | 33:59.02 | |||||||||||||||
Petr GabrielPetr Gabriel | 82 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Vítr: +3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VernerováKlára Vernerová | 93 | SK Kotlářka Praha | 16.77 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela SklenářováMichaela Sklenářová | 92 | AC Mladá Boleslav o.s. | 17.29 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie HinterholzingerováLucie Hinterholzingerová | 94 | TJ VTŽ Chomutov | 21.61 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Klára VrabcováKlára Vrabcová | 96 | ASK Děčín | 21.79 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 15.40 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel JinekPavel Jinek | 82 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 16.68 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Vladimír HojkaVladimír Hojka | 78 | ASK Děčín | 16.71 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří HalámkaJiří Halámka | 83 | AC Start Karlovy Vary | 17.67 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | AC Česká Lípa | 18.00 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 26.5.2012) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ahmad HazerAhmad Hazer | 89 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 14.88 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | 17.85 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej MiszárOndřej Miszár | 93 | AC Start Karlovy Vary | 19.19 | 3.00 | ||||||||||||||
Marko IgličMarko Iglič | 91 | ASK Děčín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ali HazerAli Hazer | 84 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 55.04 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut | 79 | AC Česká Lípa | 59.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David GábelDavid Gábel | 78 | AK Most | 61.04 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří HalámkaJiří Halámka | 83 | AC Start Karlovy Vary | 63.15 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VideckýJan Videcký | 85 | AC Česká Lípa | 60.35 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel CmíralPavel Cmíral | 85 | AK Chemopetrol Litvínov | 62.05 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | David NehasilDavid Nehasil | 77 | ASK Děčín | 62.09 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | David ČesalDavid Česal | 90 | AK Chemopetrol Litvínov | 63.32 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MiszárOndřej Miszár | 93 | AC Start Karlovy Vary | 63.50 | 2.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch PlačekVojtěch Plaček | 96 | ASK Děčín | 65.14 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Mojmír MachačMojmír Machač | 93 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 69.13 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VernerováKlára Vernerová | 93 | SK Kotlářka Praha | 68.70 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Romana KlimovičováRomana Klimovičová | 84 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 68.71 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vendulka PraskáVendulka Praská | 76 | AK Chemopetrol Litvínov | 81.07 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Alžběta KudelováAlžběta Kudelová | 83 | SK Kotlářka Praha | 90.23 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta ŠmídováAneta Šmídová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 72.52 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela SklenářováMichaela Sklenářová | 92 | AC Mladá Boleslav o.s. | 73.22 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová | 90 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 74.33 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Burlák, Čermák, Hazer Ali, Hazer Ahmed Burlák, Čermák, Hazer Ali, Hazer Ahmed | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 43.76 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A - Bezák, Křelina, Nohava, Řezníček A - Bezák, Křelina, Nohava, Řezníček | A. C. TEPO Kladno | 44.08 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Nejedlý, Hochmut, Udecký, Stupka Nejedlý, Hochmut, Udecký, Stupka | AC Česká Lípa | 46.53 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Durila, Myka, Barvík, Posel Durila, Myka, Barvík, Posel | USK VŠEM Ústí n/L. | 46.98 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | A - Pokorný, Veindl, Hojka, Nehasil A - Pokorný, Veindl, Hojka, Nehasil | ASK Děčín | 52.52 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Machač, Svítek, Jinek, Benedikt B - Machač, Svítek, Jinek, Benedikt | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 46.95 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Koňařík, Cmíral, Česal D., Novotný Koňařík, Cmíral, Česal D., Novotný | AK Chemopetrol Litvínov | 47.08 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Vuillien, Ptáček J., Ptáček M., Kříž Vuillien, Ptáček J., Ptáček M., Kříž | AC Start Karlovy Vary | 47.33 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | B - Burda, Plaček, Hlas, Košťál B - Burda, Plaček, Hlas, Košťál | ASK Děčín | 51.75 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Řeháková, Votínská, Bogušovská, Dlugošová A - Řeháková, Votínská, Bogušovská, Dlugošová | SK Kotlářka Praha | 51.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Voobrátilová G., Lesníková N., Knoblobchová T., Prokopová L. Voobrátilová G., Lesníková N., Knoblobchová T., Prokopová L. | USK VŠEM Ústí n/L. | 52.56 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A - Vlasáková, Krýdová, Krobová, Klimovičová A - Vlasáková, Krýdová, Krobová, Klimovičová | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 53.30 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A - Kaňáková, Drunecká, Ryzáková, Šmídová A - Kaňáková, Drunecká, Ryzáková, Šmídová | A. C. TEPO Kladno | 53.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | Banovičová, Miltnerová, Králíčková, Hinterholzingerová Banovičová, Miltnerová, Králíčková, Hinterholzingerová | TJ VTŽ Chomutov | 54.56 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | Cimburková, Abrahámová, Sedláčková, Sklenářová M. Cimburková, Abrahámová, Sedláčková, Sklenářová M. | AC Mladá Boleslav o.s. | 56.61 | 4.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Hanzlíková, Gažúrová, Vernerová, Kudelová B - Hanzlíková, Gažúrová, Vernerová, Kudelová | SK Kotlářka Praha | 55.07 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | B - Blovská, Somrová, Skleničková, Pudivítrová B - Blovská, Somrová, Skleničková, Pudivítrová | A. C. TEPO Kladno | 56.65 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | B - Jirásková, Sabadosh, Matošková, Hillebrandová B - Jirásková, Sabadosh, Matošková, Hillebrandová | TJ VTŽ Chomutov | 56.67 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | Sinerová,Lukšanová, Weissová, Knotková Sinerová,Lukšanová, Weissová, Knotková | ASK Děčín | 56.91 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | C - Zamrazilová, Babinová, Hořejší, Kužílková C - Zamrazilová, Babinová, Hořejší, Kužílková | SK Kotlářka Praha | 63.10 | ||||||||||||||||
B - Bezuchová, Brekhliychuk, Havlíčková, Kutílková B - Bezuchová, Brekhliychuk, Havlíčková, Kutílková | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr ŠimonPetr Šimon
AC Česká Lípa |
96 | 1.93 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L. |
95 | 1.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Milan DzuriakMilan Dzuriak
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.83 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Mojmír MachačMojmír Machač
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
93 | 1.80 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 1.75 | 6.00 | |||||||||||||||
6= |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.70 | 4.50 | |||||||||||||||
6= |
Jan PísaříkJan Písařík
AC Start Karlovy Vary |
88 | 1.70 | 4.50 | |||||||||||||||
8 |
Vít RusVít Rus
A. C. TEPO Kladno |
75 | 1.65 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
ASK Děčín |
93 | 1.65 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK Most |
95 | 1.65 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká Lípa |
79 | 1.65 | ||||||||||||||||
Ondřej HettoOndřej Hetto
AC Česká Lípa |
92 | 0 | |||||||||||||||||
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Bohumil DítěBohumil Dítě
ASK Děčín |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Marko IgličMarko Iglič
ASK Děčín |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 1.61 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza KaplanováTereza Kaplanová
AK Chemopetrol Litvínov |
95 | 1.61 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
91 | 1.56 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 1.53 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 1.45 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lucie MachkováLucie Machková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
91 | 1.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 1.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michaela MiltnerováMichaela Miltnerová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 1.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 1.40 | 2.00 | |||||||||||||||
10= |
Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 1.35 | 0.50 | |||||||||||||||
10= |
Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 1.35 | 0.50 | |||||||||||||||
12 |
Lucie HinterholzingerováLucie Hinterholzingerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 1.35 | ||||||||||||||||
13 |
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 1.30 | ||||||||||||||||
14 |
Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 1.25 | ||||||||||||||||
15 |
Klára VrabcováKlára Vrabcová
ASK Děčín |
96 | 1.25 | ||||||||||||||||
Denisa HořejšíDenisa Hořejší
SK Kotlářka Praha |
88 | 0 | |||||||||||||||||
Daniela ŠvejdováDaniela Švejdová
ASK Děčín |
75 | DNP | |||||||||||||||||
Klára KudováKlára Kudová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan HrdinaJan Hrdina
USK VŠEM Ústí n/L. |
86 | 3.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vladimír HojkaVladimír Hojka
ASK Děčín |
78 | 3.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vít RusVít Rus
A. C. TEPO Kladno |
75 | 3.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan VideckýJan Videcký
AC Česká Lípa |
85 | 3.10 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej HettoOndřej Hetto
AC Česká Lípa |
92 | 3.00 | 6.00 | |||||||||||||||
Zbyněk KovalevZbyněk Kovalev
AC Česká Lípa |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Bohumil DítěBohumil Dítě
ASK Děčín |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Marko IgličMarko Iglič
ASK Děčín |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta DvořákováMarkéta Dvořáková
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 3.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 2.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Monika VobrátilováMonika Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 2.90 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 2.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Klára VernerováKlára Vernerová
SK Kotlářka Praha |
93 | 2.50 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 2.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
90 | 2.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová
TJ VTŽ Chomutov |
92 | 2.00 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza KvasničkováTereza Kvasničková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
97 | 1.90 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 1.80 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Lucie SedlákováLucie Sedláková
A. C. TEPO Kladno |
88 | 2.80 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
93 | 6.61 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO Kladno |
91 | 6.61 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
David NehasilDavid Nehasil
ASK Děčín |
77 | 6.23 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David GábelDavid Gábel
AK Most |
78 | 6.23 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 6.17 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr ČmudaPetr Čmuda
AK Most |
92 | 6.16 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan PísaříkJan Písařík
AC Start Karlovy Vary |
88 | 6.02 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub HůrkaJakub Hůrka
AK Most |
85 | 5.86 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petr ŠimonPetr Šimon
AC Česká Lípa |
96 | 5.78 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 5.63 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David KoňaříkDavid Koňařík
AK Chemopetrol Litvínov |
92 | 5.60 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK Most |
95 | 5.54 | ||||||||||||||||
13 |
Radek BekrRadek Bekr
AC Česká Lípa |
97 | 5.03 | ||||||||||||||||
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Zbyněk NývltZbyněk Nývlt
AK Chemopetrol Litvínov |
88 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 5.12 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka Praha |
94 | 5.08 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Daniela ŠvejdováDaniela Švejdová
ASK Děčín |
75 | 4.98 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L. |
92 | 4.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 4.92 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 4.92 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 4.87 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 4.83 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 4.73 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vendula KutílkováVendula Kutílková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 4.59 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 4.59 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina RichtrováKateřina Richtrová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 4.50 | ||||||||||||||||
13 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 4.48 | ||||||||||||||||
14 |
Aneta LukšanováAneta Lukšanová
ASK Děčín |
98 | 4.36 | ||||||||||||||||
15 |
Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
94 | 4.36 | ||||||||||||||||
16 |
Lucie KukováLucie Kuková
AC Mladá Boleslav o.s. |
94 | 4.22 | ||||||||||||||||
17 |
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 4.06 | ||||||||||||||||
18 |
Lenka KuncováLenka Kuncová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 3.57 | ||||||||||||||||
19 |
Tereza GrundováTereza Grundová
TJ VTŽ Chomutov |
98 | 3.25 | ||||||||||||||||
Anna HomérováAnna Homérová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 14.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří KřelinaJiří Křelina
A. C. TEPO Kladno |
91 | 13.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr MykaPetr Myka
USK VŠEM Ústí n/L. |
82 | 13.13 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 13.07 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Vladimír HojkaVladimír Hojka
ASK Děčín |
78 | 13.04 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub HůrkaJakub Hůrka
AK Most |
85 | 13.01 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David GábelDavid Gábel
AK Most |
78 | 12.89 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petr ČmudaPetr Čmuda
AK Most |
92 | 12.88 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Dominik BarvíkDominik Barvík
USK VŠEM Ústí n/L. |
95 | 12.16 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
ASK Děčín |
93 | 12.10 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jan PísaříkJan Písařík
AC Start Karlovy Vary |
88 | 12.10 | ||||||||||||||||
12 |
Slavomír DurilaSlavomír Durila
USK VŠEM Ústí n/L. |
91 | 11.86 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš LedlTomáš Ledl
AK Most |
95 | 11.81 | ||||||||||||||||
Ondřej HettoOndřej Hetto
AC Česká Lípa |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Petr ŠimonPetr Šimon
AC Česká Lípa |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK VŠEM Ústí n/L. |
92 | 10.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza BogušovskáTereza Bogušovská
SK Kotlářka Praha |
94 | 10.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 10.77 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 10.28 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 10.07 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Romana KrobováRomana Krobová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
91 | 10.05 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristýna HavlíčkováKristýna Havlíčková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
94 | 09.91 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 09.89 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie HinterholzingerováLucie Hinterholzingerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 09.13 | 2.00 | |||||||||||||||
Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 11.56 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
93 | 11.48 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavla JelínkováPavla Jelínková
AK Chemopetrol Litvínov |
94 | 10.88 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
83 | 10.33 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov |
81 | 10.29 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol Litvínov |
74 | 09.56 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO Kladno |
94 | 09.09 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka Praha |
87 | 08.88 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavla BulvováPavla Bulvová
ASK Děčín |
95 | 08.63 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martina FrancováMartina Francová
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 08.56 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina DubnováKateřina Dubnová
ASK Děčín |
91 | 08.42 | ||||||||||||||||
12 |
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 08.40 | ||||||||||||||||
13 |
Daniela ŠvejdováDaniela Švejdová
ASK Děčín |
75 | 08.40 | ||||||||||||||||
14 |
Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol Litvínov |
96 | 06.37 | ||||||||||||||||
MB |
Anna BílkováAnna Bílková
USK VŠEM Ústí n/L. |
96 | 07.91 | ||||||||||||||||
Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol Litvínov |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 14.52 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy Vary |
81 | 14.42 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy Vary |
82 | 14.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vladimír MaškaVladimír Maška
USK VŠEM Ústí n/L. |
73 | 13.62 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Libor MaškaLibor Maška
USK VŠEM Ústí n/L. |
83 | 13.55 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel JinekPavel Jinek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
82 | 12.36 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Radim HanzlíkRadim Hanzlík
AC Start Karlovy Vary |
80 | 12.21 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO Kladno |
76 | 12.13 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 12.00 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
74 | 11.71 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vratislav LánaVratislav Lána
ASK Děčín |
75 | 11.44 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej BukovýOndřej Bukový
A. C. TEPO Kladno |
93 | 11.22 | ||||||||||||||||
13 |
Petr LovašPetr Lovaš
AK Most |
80 | 11.09 | ||||||||||||||||
14 |
Martin KošťálMartin Košťál
ASK Děčín |
88 | 10.88 | ||||||||||||||||
15 |
Miroslav ŠpačekMiroslav Špaček
AC Česká Lípa |
94 | 10.80 | ||||||||||||||||
16 |
Pavel VrbaPavel Vrba
AK Most |
89 | 10.65 | ||||||||||||||||
17 |
Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK Most |
81 | 10.24 | ||||||||||||||||
18 |
Milan ŠochmanMilan Šochman
AC Start Karlovy Vary |
94 | 09.67 | ||||||||||||||||
Robert PoskočilRobert Poskočil
ASK Děčín |
66 | DNP | |||||||||||||||||
Jan ŠalataJan Šalata
AK Chemopetrol Litvínov |
76 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub HoloubekJakub Holoubek
AC Česká Lípa |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
83 | 43.94 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO Kladno |
96 | 34.38 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 32.03 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 31.43 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Gabriela SkleničkováGabriela Skleničková
A. C. TEPO Kladno |
94 | 30.44 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov |
81 | 30.33 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martina FrancováMartina Francová
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 27.89 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora NovákováBarbora Nováková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
93 | 27.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 26.07 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
93 | 25.40 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Pavla BulvováPavla Bulvová
ASK Děčín |
95 | 25.22 | ||||||||||||||||
12 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 24.92 | ||||||||||||||||
13 |
Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 23.57 | ||||||||||||||||
14 |
Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
93 | 23.43 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina DubnováKateřina Dubnová
ASK Děčín |
91 | 23.37 | ||||||||||||||||
16 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 22.97 | ||||||||||||||||
17 |
Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav o.s. |
98 | 20.91 | ||||||||||||||||
18 |
Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 20.51 | ||||||||||||||||
19 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 20.23 | ||||||||||||||||
20 |
Radomila FolprechtováRadomila Folprechtová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 19.87 | ||||||||||||||||
21 |
Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka Praha |
90 | 18.91 | ||||||||||||||||
22 |
Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol Litvínov |
96 | 15.97 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Libor MaškaLibor Maška
USK VŠEM Ústí n/L. |
83 | 46.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 41.18 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Vít MašekVít Mašek
AC Start Karlovy Vary |
81 | 39.88 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin KošťálMartin Košťál
ASK Děčín |
88 | 38.48 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO Kladno |
76 | 37.68 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
74 | 37.59 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vladimír MaškaVladimír Maška
USK VŠEM Ústí n/L. |
73 | 36.49 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jaroslav LánskýJaroslav Lánský
AK Most |
92 | 34.38 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 33.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Pavel JinekPavel Jinek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
82 | 33.28 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol Litvínov |
77 | 33.05 | ||||||||||||||||
Petr VukliševičPetr Vukliševič
AC Start Karlovy Vary |
82 | 0 | |||||||||||||||||
Vratislav LánaVratislav Lána
ASK Děčín |
75 | DNP | |||||||||||||||||
Václav KikalVáclav Kikal
ASK Děčín |
77 | DNP | |||||||||||||||||
Jan ŠalataJan Šalata
AK Chemopetrol Litvínov |
76 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub HoloubekJakub Holoubek
AC Česká Lípa |
92 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana HyjánkováJana Hyjánková
TJ VTŽ Chomutov |
81 | 44.95 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
83 | 41.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Andrea MaškováAndrea Mašková
USK VŠEM Ústí n/L. |
86 | 40.39 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Gabriela KomorousováGabriela Komorousová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 40.33 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO Kladno |
94 | 39.43 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 37.94 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie RokosováLucie Rokosová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 35.32 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 32.33 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavla JelínkováPavla Jelínková
AK Chemopetrol Litvínov |
94 | 30.58 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lenka VondrováLenka Vondrová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
93 | 27.01 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
93 | 26.66 | ||||||||||||||||
12 |
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | 26.62 | ||||||||||||||||
13 |
Pavla BulvováPavla Bulvová
ASK Děčín |
95 | 18.46 | ||||||||||||||||
14 |
Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková
SK Kotlářka Praha |
90 | 17.41 | ||||||||||||||||
15 |
Alžběta KudelováAlžběta Kudelová
SK Kotlářka Praha |
83 | 12.50 | ||||||||||||||||
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO Kladno |
95 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Libor MaškaLibor Maška
USK VŠEM Ústí n/L. |
83 | 55.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Vladimír MaškaVladimír Maška
USK VŠEM Ústí n/L. |
73 | 52.08 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Mojmír KlímaMojmír Klíma
AK Most |
75 | 51.49 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub KellerJakub Keller
A. C. TEPO Kladno |
92 | 47.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Miroslav VachutaMiroslav Vachuta
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
78 | 46.51 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří TáborskýJiří Táborský
AK Most |
63 | 45.43 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michal ŠambergerMichal Šamberger
AK Most |
81 | 44.96 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol Litvínov |
77 | 43.51 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel VrbaPavel Vrba
AK Most |
89 | 42.49 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vratislav LánaVratislav Lána
ASK Děčín |
75 | 36.66 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David MikuleckýDavid Mikulecký
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 31.61 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej BukovýOndřej Bukový
A. C. TEPO Kladno |
93 | 30.93 | ||||||||||||||||
MB |
Ladislav HromádkaLadislav Hromádka
PSK Olymp Praha |
89 | 55.09 | ||||||||||||||||
MB |
Tomáš PužmanTomáš Pužman
A. C. TEPO Kladno |
84 | 51.29 | ||||||||||||||||
Ondřej HynekOndřej Hynek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Yekaterina YevsyukováYekaterina Yevsyuková
A. C. TEPO Kladno |
90 | 37.38 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Andrea CieslaAndrea Ciesla
AK Chemopetrol Litvínov |
74 | 37.25 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Nikola DoležalováNikola Doležalová
AC Mladá Boleslav o.s. |
94 | 37.10 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martina FrancováMartina Francová
AC Mladá Boleslav o.s. |
85 | 34.32 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 34.01 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 33.06 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martina HálováMartina Hálová
SK Kotlářka Praha |
87 | 32.12 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 31.70 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Renata KunrtováRenata Kunrtová
A. C. TEPO Kladno |
93 | 30.81 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Radomila FolprechtováRadomila Folprechtová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 27.57 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Dominika BurešováDominika Burešová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 25.64 | ||||||||||||||||
12 |
Kateřina DubnováKateřina Dubnová
ASK Děčín |
91 | 21.74 | ||||||||||||||||
13 |
Klára VrabcováKlára Vrabcová
ASK Děčín |
96 | 21.60 | ||||||||||||||||
14 |
Alžběta KudelováAlžběta Kudelová
SK Kotlářka Praha |
83 | 21.50 | ||||||||||||||||
15 |
Veronika MatoškováVeronika Matošková
TJ VTŽ Chomutov |
93 | 20.45 | ||||||||||||||||
16 |
Lucie LhotákováLucie Lhotáková
USK VŠEM Ústí n/L. |
93 | 19.15 | ||||||||||||||||
17 |
Kateřina ŠípováKateřina Šípová
AK Chemopetrol Litvínov |
96 | 18.12 | ||||||||||||||||
18 |
Tereza KindlováTereza Kindlová
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 13.57 | ||||||||||||||||
Marta ValtováMarta Valtová
AK Chemopetrol Litvínov |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindřich OttlJindřich Ottl
AK Most |
91 | 51.03 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří MatoušekJiří Matoušek
AK Most |
87 | 49.91 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jiří DubenJiří Duben
ASK Děčín |
88 | 49.01 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vít RusVít Rus
A. C. TEPO Kladno |
75 | 48.76 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr LovašPetr Lovaš
AK Most |
80 | 48.64 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jaroslav LánskýJaroslav Lánský
AK Most |
92 | 47.03 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 46.76 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Miloslav SvitákMiloslav Sviták
AC Česká Lípa |
93 | 45.49 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lubomír ČmudaLubomír Čmuda
ASK Děčín |
93 | 45.03 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 45.02 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Radek ReiszRadek Reisz
AK Chemopetrol Litvínov |
77 | 44.91 | ||||||||||||||||
12 |
Martin KošťálMartin Košťál
ASK Děčín |
88 | 44.14 | ||||||||||||||||
13 |
Milan ŠochmanMilan Šochman
AC Start Karlovy Vary |
94 | 42.76 | ||||||||||||||||
14 |
Jan HrdinaJan Hrdina
USK VŠEM Ústí n/L. |
86 | 41.81 | ||||||||||||||||
15 |
Aleš PastrňákAleš Pastrňák
A. C. TEPO Kladno |
76 | 41.79 | ||||||||||||||||
16 |
Dalibor ŠpotákDalibor Špoták
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
74 | 40.42 | ||||||||||||||||
17 |
Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
93 | 37.05 | ||||||||||||||||
18 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 36.92 | ||||||||||||||||
MB |
Jan MihálJan Mihál
A. C. TEPO Kladno |
86 | 67.09 | ||||||||||||||||
Ondřej HynekOndřej Hynek
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Miroslav VolfMiroslav Volf
AC Start Karlovy Vary |
70 | DNP | |||||||||||||||||
Václav KikalVáclav Kikal
ASK Děčín |
77 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
10 km chůze - Muži (Finále)
Finále (so, 26.5.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MotlOndřej Motl | 94 | ASK Děčín | 47:27.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Pavel SvobodaPavel Svoboda | 80 | ASK Děčín | 54:05.00 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ivan ElischerIvan Elischer | 60 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 57:44.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Miloslav SvitákMiloslav Sviták | 59 | AC Česká Lípa | 64:29.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | František MockerFrantišek Mocker | 58 | AC Česká Lípa | 74:53.00 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Václav JelínekVáclav Jelínek | 73 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 76:45.00 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 204.00 | ||||||||||||||||
2 | AKMOS AKMOS | AK Most | 159.00 | ||||||||||||||||
3 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 143.00 | ||||||||||||||||
4 | ACCLI ACCLI | AC Česká Lípa | 120.00 | ||||||||||||||||
5 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 112.00 | ||||||||||||||||
6 | DECIN DECIN | ASK Děčín | 107.00 | ||||||||||||||||
7 | KVARY KVARY | AC Start Karlovy Vary | 092.00 | ||||||||||||||||
8 | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 042.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 10000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 4x100 m, 100 m, 100 m, 110 m př., 400 m, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTPR KOTPR | SK Kotlářka Praha | 188.00 | ||||||||||||||||
2 | BEROU BEROU | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 175.00 | ||||||||||||||||
3 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 137.50 | ||||||||||||||||
4 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 125.00 | ||||||||||||||||
5 | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 112.00 | ||||||||||||||||
6 | TJCHO TJCHO | TJ VTŽ Chomutov | 098.00 | ||||||||||||||||
7 | MLBOL MLBOL | AC Mladá Boleslav o.s. | 055.50 | ||||||||||||||||
8 | DECIN DECIN | ASK Děčín | 029.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., 4x100 m, disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |