XII. Hradecké sportovní hry mládeže - starší žactvo
Hradec Králové (6. 6. 2012)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | ZŠ Sion,Hradec Králové | 07.06 | 18.00 | ||||||||||||||
2 | David NovákDavid Novák | 97 | ZŠ Sever, HK | 07.81 | 16.00 | ||||||||||||||
3 | Patrik TranPatrik Tran | 97 | ZŠ Bezručova-HK | 08.09 | 14.00 | ||||||||||||||
4 | Michal ŠumberaMichal Šumbera | 96 | ZŠ Mandysova, HK | 08.50 | 9.00 | ||||||||||||||
5 | Olexandr DemchykOlexandr Demchyk | 96 | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 08.51 | 8.00 | ||||||||||||||
6 | Ladislav MaršíkLadislav Maršík | 98 | ZŠ Štefánikova, HK | 08.93 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin FrancMartin Franc | 97 | ZŠ Úprkova, HK | 08.26 | 13.00 | ||||||||||||||
2 | David HavelDavid Havel | 96 | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | 08.32 | 11.00 | ||||||||||||||
3 | Jaromír AmbrožJaromír Ambrož | 96 | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 08.63 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub VaněčekJakub Vaněček | 98 | ZŠ Pouchov, HK | 08.69 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel MajurníkDaniel Majurník | 97 | ZŠ M.Horákové, HK | 08.79 | 5.00 | ||||||||||||||
Petr KrtičkaPetr Krtička | 97 | ZŠ SNP,Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŠmídaJakub Šmída | 96 | ZŠ Habrmanova, HK | 07.77 | 17.00 | ||||||||||||||
2 | Patrik NejlPatrik Nejl | 96 | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | 07.92 | 15.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš BrůžaLukáš Brůža | 97 | ZŠ Nový Hradec Králové | 08.28 | 12.00 | ||||||||||||||
4 | Miloš SehnoutkaMiloš Sehnoutka | 96 | První soukromá ZŠ v HK | 08.41 | 10.00 | ||||||||||||||
5 | Jakub ŘebíčekJakub Řebíček | 97 | ZŠ Jirásk.nám. HK | 08.86 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Dušan RepaDušan Repa | 97 | ZŠ Kukleny-HK | 08.98 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina Běloušková Kateřina Běloušková | 97 | ZŠ Sever, HK | 08.32 | 18.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína ČernáKarolína Černá | 97 | ZŠ SNP,Hradec Králové | 09.05 | 16.00 | ||||||||||||||
3 | Natálie SlivkováNatálie Slivková | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 09.12 | 15.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza HolečkováTereza Holečková | 97 | ZŠ M.Horákové, HK | 09.22 | 14.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie ŽirošováLucie Žirošová | 97 | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 09.51 | 10.00 | ||||||||||||||
Barbora KrausováBarbora Krausová | 98 | ZŠ Štefánikova, HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ČížkováVeronika Čížková | 97 | ZŠ Bezručova-HK | 08.76 | 17.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola SmetanováNikola Smetanová | 97 | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | 09.25 | 13.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora HorákováBarbora Horáková | 98 | ZŠ Mandysova, HK | 09.47 | 12.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza MaulerováTereza Maulerová | 97 | ZŠ Pouchov, HK | 10.05 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Ester HolubováEster Holubová | 96 | První soukromá ZŠ v HK | 10.57 | 3.00 | ||||||||||||||
6 | Andrea PintnerováAndrea Pintnerová | 96 | ZŠ Úprkova, HK | 10.93 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína UhlířováKarolína Uhlířová | 98 | ZŠ Kukleny-HK | 09.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Kateřina HorynováKateřina Horynová | 97 | ZŠ Sion,Hradec Králové | 09.54 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra Kozlová Petra Kozlová | 96 | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | 09.56 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie MinaříkováLucie Minaříková | 96 | ZŠ Nový Hradec Králové | 09.82 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna VoltrováAnna Voltrová | 98 | ZŠ Habrmanova, HK | 10.19 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina LipavskáKateřina Lipavská | 98 | ZŠ Jirásk.nám. HK | 10.22 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Sobotka Jan Sobotka | 97 | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | 18.53 | 18.00 | ||||||||||||||
2 | Adam JeníčekAdam Jeníček | 97 | ZŠ Sever, HK | 18.55 | 17.00 | ||||||||||||||
3 | Richard RůžičkaRichard Růžička | 98 | ZŠ SNP,Hradec Králové | 19.89 | 14.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš Šulc Lukáš Šulc | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 20.94 | 8.00 | ||||||||||||||
MB | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 16.61 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radovan PavlíkRadovan Pavlík | 98 | ZŠ Štefánikova, HK | 19.26 | 16.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří MasaříkJiří Masařík | 96 | ZŠ Mandysova, HK | 20.26 | 12.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel HiršlDaniel Hiršl | 97 | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | 20.44 | 11.00 | ||||||||||||||
4 | Adam KlugerAdam Kluger | 96 | ZŠ Úprkova, HK | 21.77 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Martin ZilvarMartin Zilvar | 97 | ZŠ M.Horákové, HK | 22.94 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BroulíkJan Broulík | 97 | ZŠ Sion,Hradec Králové | 19.83 | 15.00 | ||||||||||||||
2 | Michal MakovskýMichal Makovský | 98 | ZŠ Bezručova-HK | 19.93 | 13.00 | ||||||||||||||
3 | Jan Mareš Jan Mareš | 97 | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 21.13 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik Veverka Dominik Veverka | 97 | ZŠ Kukleny-HK | 21.42 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Jan HorejšJan Horejš | 97 | ZŠ Pouchov, HK | 21.88 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Evžen NovákEvžen Novák | 98 | ZŠ Jirásk.nám. HK | 20.65 | 10.00 | ||||||||||||||
2 | Karel JirsákKarel Jirsák | 97 | ZŠ Habrmanova, HK | 20.89 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | David ProkopDavid Prokop | 97 | ZŠ Nový Hradec Králové | 22.48 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Dominik KrejčíDominik Krejčí | 97 | První soukromá ZŠ v HK | 22.96 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka KlaudyováLenka Klaudyová | 97 | ZŠ Sever, HK | 21.92 | 17.00 | ||||||||||||||
2 | Radka ČermákováRadka Čermáková | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 22.56 | 15.00 | ||||||||||||||
3 | Dominika JežkováDominika Ježková | 98 | ZŠ SNP,Hradec Králové | 22.89 | 13.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina NovotnáKateřina Novotná | 97 | ZŠ Bezručova-HK | 23.76 | 11.00 | ||||||||||||||
5 | Livie SpišákováLivie Spišáková | 98 | ZŠ M.Horákové, HK | 24.22 | 10.00 | ||||||||||||||
Lenka JirušováLenka Jirušová | 97 | ZŠ Mandysova, HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MartinkováMichaela Martinková | 98 | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 20.88 | 18.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška AubrechtováEliška Aubrechtová | 97 | ZŠ Pouchov, HK | 22.31 | 16.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta LegerskáMarkéta Legerská | 96 | ZŠ Habrmanova, HK | 22.81 | 14.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza DvořáčkováTereza Dvořáčková | 98 | ZŠ Kukleny-HK | 23.29 | 12.00 | ||||||||||||||
5 | Petra PilařováPetra Pilařová | 97 | ZŠ Štefánikova, HK | 27.70 | 4.00 | ||||||||||||||
Isabela TaubeIsabela Taube | 98 | ZŠ Sion,Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina Mládková Kateřina Mládková | 98 | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | 24.98 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora KlimentováBarbora Klimentová | 96 | ZŠ Úprkova, HK | 25.00 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola TrojáškováNikola Trojášková | 97 | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | 25.42 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Gabriela RichterováGabriela Richterová | 98 | První soukromá ZŠ v HK | 26.13 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Anna KuzněcováAnna Kuzněcová | 98 | ZŠ Nový Hradec Králové | 27.21 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KoldinskáTereza Koldinská | 98 | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 2:34.36 | 18.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína HrbkováKarolína Hrbková | 97 | ZŠ Úprkova, HK | 2:44.36 | 17.00 | ||||||||||||||
3 | Daniela VotroubkováDaniela Votroubková | 96 | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 2:50.43 | 15.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie ŠádkováLucie Šádková | 96 | ZŠ Štefánikova, HK | 2:55.88 | 14.00 | ||||||||||||||
5 | Lenka HliněnskáLenka Hliněnská | 96 | ZŠ M.Horákové, HK | 2:58.69 | 13.00 | ||||||||||||||
6 | Anna MirgováAnna Mirgová | 98 | ZŠ Sever, HK | 3:08.54 | 10.00 | ||||||||||||||
7 | Michaela HartmanováMichaela Hartmanová | 97 | ZŠ SNP,Hradec Králové | 3:13.76 | 8.00 | ||||||||||||||
8 | Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková | 97 | ZŠ Kukleny-HK | 3:18.24 | 7.00 | ||||||||||||||
Lucie HofmanováLucie Hofmanová | 97 | ZŠ Mandysova, HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla SvatošováPavla Svatošová | 97 | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | 2:50.02 | 16.00 | ||||||||||||||
2 | Kristýna RejmanováKristýna Rejmanová | 96 | ZŠ Nový Hradec Králové | 3:02.10 | 12.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína TučkováKarolína Tučková | 97 | ZŠ Bezručova-HK | 3:07.15 | 11.00 | ||||||||||||||
4 | Debora DoksanskáDebora Doksanská | 96 | ZŠ Sion,Hradec Králové | 3:13.70 | 9.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza KalhousováTereza Kalhousová | 98 | ZŠ Jirásk.nám. HK | 3:29.82 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Veronika MullerováVeronika Mullerová | 97 | ZŠ Habrmanova, HK | 3:37.28 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Adéla DemšoránováAdéla Demšoránová | 98 | První soukromá ZŠ v HK | 4:45.32 | 4.00 | ||||||||||||||
Zora Blažková Zora Blažková | 97 | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam RůžičkaAdam Růžička | 97 | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 4:35.30 | 18.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik ZdržálekDominik Zdržálek | 96 | ZŠ Sever, HK | 4:43.77 | 17.00 | ||||||||||||||
3 | Patrik KašparPatrik Kašpar | 96 | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 4:47.36 | 16.00 | ||||||||||||||
4 | Daniel KalvachDaniel Kalvach | 97 | ZŠ Štefánikova, HK | 4:47.99 | 15.00 | ||||||||||||||
5 | Adam BláhaAdam Bláha | 98 | ZŠ SNP,Hradec Králové | 5:00.33 | 14.00 | ||||||||||||||
6 | Radek SchejbalRadek Schejbal | 98 | ZŠ M.Horákové, HK | 5:19.84 | 13.00 | ||||||||||||||
7 | Patrik BakPatrik Bak | 97 | ZŠ Bezručova-HK | 5:24.43 | 12.00 | ||||||||||||||
8 | Roman PetříčekRoman Petříček | 97 | ZŠ Habrmanova, HK | 5:33.70 | 11.00 | ||||||||||||||
9 | David KremeníkDavid Kremeník | 98 | ZŠ Mandysova, HK | 5:34.60 | 10.00 | ||||||||||||||
10 | Jiří JanáčekJiří Janáček | 96 | ZŠ Úprkova, HK | 5:37.06 | 9.00 | ||||||||||||||
11 | Tomáš KoldinskýTomáš Koldinský | 97 | ZŠ Pouchov, HK | 5:40.39 | 8.00 | ||||||||||||||
12 | Jan NosekJan Nosek | 97 | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | 5:47.42 | 7.00 | ||||||||||||||
13 | Miroslav PřikrylMiroslav Přikryl | 98 | ZŠ Jirásk.nám. HK | 7:43.45 | 6.00 | ||||||||||||||
Jakub Holeček Jakub Holeček | 96 | ZŠ Nový Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Lukáš BalounLukáš Baloun | 96 | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | DNS | ||||||||||||||||
Jakub SadílekJakub Sadílek | 98 | První soukromá ZŠ v HK | DNS | ||||||||||||||||
Bořivoj Šafka Bořivoj Šafka | 97 | ZŠ Sion,Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Jakub ŠulcJakub Šulc | 96 | ZŠ Kukleny-HK | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96- Korčák, Vyšehrad, Novák, Jeníček 96- Korčák, Vyšehrad, Novák, Jeníček | ZŠ Sever, HK | 28.92 | 18.00 | |||||||||||||||
2 | 96- Werner, Štěpánek, Demchyk, Šulc 96- Werner, Štěpánek, Demchyk, Šulc | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 31.37 | 15.00 | |||||||||||||||
3 | 96-, Šubrt, Šmied, Repák, Masařík 96-, Šubrt, Šmied, Repák, Masařík | ZŠ Mandysova, HK | 31.56 | 13.00 | |||||||||||||||
4 | 96- Hofman, Jaroš, Malík, Bureš 96- Hofman, Jaroš, Malík, Bureš | ZŠ Štefánikova, HK | 31.66 | 12.00 | |||||||||||||||
5 | 97- Müller, Broulík, Šafka, Steel T. 97- Müller, Broulík, Šafka, Steel T. | ZŠ Sion,Hradec Králové | 31.99 | 11.00 | |||||||||||||||
6 | 96- Růžička, Bláha, Merka, Málek 96- Růžička, Bláha, Merka, Málek | ZŠ SNP,Hradec Králové | 32.69 | 7.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96- Tran, Makovský, Švagerka, Třebeška 96- Tran, Makovský, Švagerka, Třebeška | ZŠ Bezručova-HK | 30.84 | 17.00 | |||||||||||||||
2 | 96- Tobišek, Vavřička, Olah, Kašpar 96- Tobišek, Vavřička, Olah, Kašpar | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 31.31 | 16.00 | |||||||||||||||
3 | 96- Havel, Hiršl, Baloun, Bouček 96- Havel, Hiršl, Baloun, Bouček | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | 32.10 | 10.00 | |||||||||||||||
4 | 96- Šmída, Plot, Petřkík, Gebert 96- Šmída, Plot, Petřkík, Gebert | ZŠ Habrmanova, HK | 32.58 | 8.00 | |||||||||||||||
5 | 96- Franc, Kluger, Prouza, Luňák 96- Franc, Kluger, Prouza, Luňák | ZŠ Úprkova, HK | 33.23 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | 96- Novák, Řebíček, Rauer, Chládek 96- Novák, Řebíček, Rauer, Chládek | ZŠ Jirásk.nám. HK | 37.32 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96- Nejl, Rohla, Pitra, Sobotka 96- Nejl, Rohla, Pitra, Sobotka | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | 31.41 | 14.00 | |||||||||||||||
2 | 96- Kosztyo, Sehnoutka, Krejčí, Váňa 96- Kosztyo, Sehnoutka, Krejčí, Váňa | První soukromá ZŠ v HK | 32.41 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | 96- Landa, Strasser, Bender, Majurník 96- Landa, Strasser, Bender, Majurník | ZŠ M.Horákové, HK | 32.76 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | 97- Repa, Vítek, Gabriel, Karel 97- Repa, Vítek, Gabriel, Karel | ZŠ Kukleny-HK | 33.57 | 4.00 | |||||||||||||||
5 | 97- Lehký, Koldinský, Horejš, Vaněček 97- Lehký, Koldinský, Horejš, Vaněček | ZŠ Pouchov, HK | 33.97 | 3.00 | |||||||||||||||
6 | 96- Brůža, Prokop, Junek, Rak 96- Brůža, Prokop, Junek, Rak | ZŠ Nový Hradec Králové | 34.35 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 96- Votroubková, Žirošová, Martinková, Aimová 96- Votroubková, Žirošová, Martinková, Aimová | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 33.30 | 18.00 | |||||||||||||||
2 | 96- Rejlová, Běloušková, Mašková, Klaudyová 96- Rejlová, Běloušková, Mašková, Klaudyová | ZŠ Sever, HK | 33.57 | 17.00 | |||||||||||||||
3 | 96- Slivková, Hálová, Boháčová, Hofmanová 96- Slivková, Hálová, Boháčová, Hofmanová | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 34.11 | 16.00 | |||||||||||||||
4 | 96- Horáková, Jirušová, Hofmanová, Krausová 96- Horáková, Jirušová, Hofmanová, Krausová | ZŠ Mandysova, HK | 35.75 | 13.00 | |||||||||||||||
5 | 96- Stránská, Holečková, Hliněnská, Silbernáglová 96- Stránská, Holečková, Hliněnská, Silbernáglová | ZŠ M.Horákové, HK | 35.87 | 12.00 | |||||||||||||||
6 | 96, Trávníčková, Dušková, Hrbková, Francková 96, Trávníčková, Dušková, Hrbková, Francková | ZŠ Úprkova, HK | 36.12 | 10.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 98- Uhlířová, Kubiasová, Loskotová, Dvořáčková T. 98- Uhlířová, Kubiasová, Loskotová, Dvořáčková T. | ZŠ Kukleny-HK | 34.99 | 14.00 | |||||||||||||||
2 | 96- Rybínová, Voltrová E., Legerská, Voltrová A. 96- Rybínová, Voltrová E., Legerská, Voltrová A. | ZŠ Habrmanova, HK | 37.07 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | 96- Kozlová, Mládková, Blažková, Nejlová 96- Kozlová, Mládková, Blažková, Nejlová | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | 37.67 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | 96- Thýnová, Horynová, Doksanská, Vrablecová 96- Thýnová, Horynová, Doksanská, Vrablecová | ZŠ Sion,Hradec Králové | 39.21 | 4.00 | |||||||||||||||
5 | 96- Hubáčková, Kuzněcová, Minaříková, Hudecová 96- Hubáčková, Kuzněcová, Minaříková, Hudecová | ZŠ Nový Hradec Králové | 39.62 | 3.00 | |||||||||||||||
6 | 96- Holubová,Pavlíková, Demšoránová, Richterová 96- Holubová,Pavlíková, Demšoránová, Richterová | První soukromá ZŠ v HK | 41.58 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 97- Kopecká, Černá, Ježková, Krejčí 97- Kopecká, Černá, Ježková, Krejčí | ZŠ SNP,Hradec Králové | 34.90 | 15.00 | |||||||||||||||
2 | 97- Čížková, Tučková, Řeháková, Adamírová 97- Čížková, Tučková, Řeháková, Adamírová | ZŠ Bezručova-HK | 36.02 | 11.00 | |||||||||||||||
3 | 97- Kohoutová, Kotlandová, Aubrechtová, Maulerová 97- Kohoutová, Kotlandová, Aubrechtová, Maulerová | ZŠ Pouchov, HK | 37.41 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | 97- Krausová, Pilařová, Háková, Ciobanu 97- Krausová, Pilařová, Háková, Ciobanu | ZŠ Štefánikova, HK | 37.88 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | 97- Svatošová, Smetanová, Trojášková, Ludvíková 97- Svatošová, Smetanová, Trojášková, Ludvíková | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | 37.92 | 5.00 | |||||||||||||||
97- Boudová, Prouzová, Kalho-usová, Lipavská 97- Boudová, Prouzová, Kalho-usová, Lipavská | ZŠ Jirásk.nám. HK | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ- Jiráskova -Na 3. úseku upadl kolík |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub Tobišek Jakub Tobišek
ZŠ MŠ Plotiště, HK |
97 | 1.62 | 18.00 | |||||||||||||||
2 |
Stanislav TřebeškaStanislav Třebeška
ZŠ Bezručova-HK |
96 | 1.62 | 17.00 | |||||||||||||||
3 |
Kristoffer KarelKristoffer Karel
ZŠ Kukleny-HK |
98 | 1.58 | 16.00 | |||||||||||||||
4= |
Martin RauerMartin Rauer
ZŠ Jirásk.nám. HK |
96 | 1.54 | 14.00 | |||||||||||||||
4= |
Roman DědečekRoman Dědeček
ZŠ Sever, HK |
97 | 1.54 | 14.00 | |||||||||||||||
4= |
Tomáš HofmanTomáš Hofman
ZŠ Štefánikova, HK |
97 | 1.54 | 14.00 | |||||||||||||||
7 |
Denis ČižkovskýDenis Čižkovský
ZŠ Habrmanova, HK |
96 | 1.54 | 12.00 | |||||||||||||||
8= |
Jan ProuzaJan Prouza
ZŠ Úprkova, HK |
98 | 1.50 | 10.50 | |||||||||||||||
8= |
Daniel MerkaDaniel Merka
ZŠ SNP,Hradec Králové |
98 | 1.50 | 10.50 | |||||||||||||||
9 |
Martin NeraddílekMartin Neraddílek
ZŠ a MŠ Štefcova-HK. |
97 | 1.50 | 9.00 | |||||||||||||||
11 |
Tyson SteelTyson Steel
ZŠ Sion,Hradec Králové |
98 | 1.46 | 8.00 | |||||||||||||||
12 |
Jan BílýJan Bílý
ZŠ a MŠ J.Gočára HK |
96 | 1.46 | 7.00 | |||||||||||||||
13 |
Martin Rak Martin Rak
ZŠ Nový Hradec Králové |
96 | 1.42 | 6.00 | |||||||||||||||
14 |
Radek BenderRadek Bender
ZŠ M.Horákové, HK |
96 | 1.42 | 5.00 | |||||||||||||||
15 |
Šon NawabiŠon Nawabi
ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK |
97 | 1.34 | 4.00 | |||||||||||||||
16 |
Vojtěch ŠubrtVojtěch Šubrt
ZŠ Mandysova, HK |
97 | 1.34 | 3.00 | |||||||||||||||
Patrik RychlýPatrik Rychlý
ZŠ Pouchov, HK |
97 | NM | |||||||||||||||||
Tomáš Váňa Tomáš Váňa
První soukromá ZŠ v HK |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana RejlováZuzana Rejlová
ZŠ Sever, HK |
97 | 1.40 | 18.00 | |||||||||||||||
2 |
Natálie PilnáNatálie Pilná
ZŠ Bezručova-HK |
97 | 1.36 | 17.00 | |||||||||||||||
3 |
Anežka KubiasováAnežka Kubiasová
ZŠ Kukleny-HK |
98 | 1.36 | 16.00 | |||||||||||||||
4 |
Dita AimováDita Aimová
ZŠ MŠ Plotiště, HK |
97 | 1.32 | 15.00 | |||||||||||||||
5 |
Veronika VyroubalováVeronika Vyroubalová
ZŠ SNP,Hradec Králové |
98 | 1.32 | 14.00 | |||||||||||||||
6 |
Michaela KrausováMichaela Krausová
ZŠ Mandysova, HK |
97 | 1.32 | 13.00 | |||||||||||||||
7 |
Tereza HofmanováTereza Hofmanová
ZŠ a MŠ Štefcova-HK. |
96 | 1.28 | 12.00 | |||||||||||||||
8 |
Adéla SilbernáglováAdéla Silbernáglová
ZŠ M.Horákové, HK |
97 | 1.28 | 11.00 | |||||||||||||||
9 |
Veronika KopistováVeronika Kopistová
ZŠ Sion,Hradec Králové |
96 | 1.20 | 10.00 | |||||||||||||||
Barbora ČernáBarbora Černá
ZŠ Jirásk.nám. HK |
96 | NM | |||||||||||||||||
Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová
ZŠ a MŠ J.Gočára HK |
97 | NM | |||||||||||||||||
Alice HudecováAlice Hudecová
ZŠ Nový Hradec Králové |
96 | NM | |||||||||||||||||
Šárka KotlandováŠárka Kotlandová
ZŠ Pouchov, HK |
97 | NM | |||||||||||||||||
Tereza MahlerováTereza Mahlerová
ZŠ Štefánikova, HK |
00 | NM | |||||||||||||||||
Natálie ProkopováNatálie Prokopová
ZŠ Habrmanova, HK |
98 | NM | |||||||||||||||||
Aneta ZapadlováAneta Zapadlová
ZŠ Úprkova, HK |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Žáci
(st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KorčákJakub Korčák
ZŠ Sever, HK |
96 | 5.55 | 18.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin BoučekMartin Bouček
ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK |
96 | 4.86 | 17.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub ŠvagerkaJakub Švagerka
ZŠ Bezručova-HK |
96 | 4.85 | 16.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin Petřík Martin Petřík
ZŠ Habrmanova, HK |
96 | 4.69 | 15.00 | |||||||||||||||
5 |
Adam KosztyoAdam Kosztyo
První soukromá ZŠ v HK |
97 | 4.68 | 14.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin Mesároš Martin Mesároš
ZŠ a MŠ J.Gočára HK |
97 | 4.60 | 13.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin ŠtěpánekMartin Štěpánek
ZŠ a MŠ Štefcova-HK. |
97 | 4.55 | 12.00 | |||||||||||||||
8 |
Nikolas BurešNikolas Bureš
ZŠ Štefánikova, HK |
97 | 4.55 | 11.00 | |||||||||||||||
9 |
Jiří TrsekJiří Trsek
ZŠ SNP,Hradec Králové |
97 | 4.52 | 10.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin Chládek Martin Chládek
ZŠ Jirásk.nám. HK |
97 | 4.48 | 9.00 | |||||||||||||||
11 |
Marcel LehkýMarcel Lehký
ZŠ Pouchov, HK |
97 | 4.41 | 8.00 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš RepákTomáš Repák
ZŠ Mandysova, HK |
97 | 4.40 | 7.00 | |||||||||||||||
13 |
Martin OlahMartin Olah
ZŠ MŠ Plotiště, HK |
96 | 4.33 | 6.00 | |||||||||||||||
14 |
David MajurníkDavid Majurník
ZŠ M.Horákové, HK |
97 | 4.26 | 5.00 | |||||||||||||||
15 |
Adam LuňákAdam Luňák
ZŠ Úprkova, HK |
96 | 4.03 | 4.00 | |||||||||||||||
16 |
Jaroslav GabrielJaroslav Gabriel
ZŠ Kukleny-HK |
97 | 3.93 | 3.00 | |||||||||||||||
17 |
Dominik Junek Dominik Junek
ZŠ Nový Hradec Králové |
96 | 3.93 | 2.00 | |||||||||||||||
18 |
Cody SteelCody Steel
ZŠ Sion,Hradec Králové |
96 | 3.87 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
ZŠ Kukleny-HK |
98 | 4.47 | 18.00 | |||||||||||||||
2 |
Žaneta BoudováŽaneta Boudová
ZŠ Jirásk.nám. HK |
96 | 4.22 | 17.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora PokorováBarbora Pokorová
ZŠ MŠ Plotiště, HK |
96 | 4.14 | 16.00 | |||||||||||||||
4 |
Magdalena MaškováMagdalena Mašková
ZŠ Sever, HK |
96 | 4.09 | 15.00 | |||||||||||||||
5 |
Andrea NejlováAndrea Nejlová
ZŠ a MŠ J.Gočára HK |
98 | 4.03 | 14.00 | |||||||||||||||
6 |
Eliška KapustováEliška Kapustová
ZŠ Bezručova-HK |
98 | 3.84 | 13.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška Voltrová Eliška Voltrová
ZŠ Habrmanova, HK |
98 | 3.83 | 12.00 | |||||||||||||||
8 |
Tereza MarečkováTereza Marečková
ZŠ SNP,Hradec Králové |
98 | 3.82 | 11.00 | |||||||||||||||
9 |
Adéla Stránská Adéla Stránská
ZŠ M.Horákové, HK |
97 | 3.78 | 10.00 | |||||||||||||||
10 |
Pavla BoháčováPavla Boháčová
ZŠ a MŠ Štefcova-HK. |
96 | 3.74 | 9.00 | |||||||||||||||
11 |
Veronika BrandysováVeronika Brandysová
ZŠ Štefánikova, HK |
96 | 3.68 | 8.00 | |||||||||||||||
12 |
Nikola RybínováNikola Rybínová
ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK |
98 | 3.64 | 7.00 | |||||||||||||||
13 |
Tereza FranckováTereza Francková
ZŠ Úprkova, HK |
96 | 3.62 | 6.00 | |||||||||||||||
14 |
Dorota KohoutováDorota Kohoutová
ZŠ Pouchov, HK |
98 | 3.57 | 5.00 | |||||||||||||||
15 |
Johana BernardováJohana Bernardová
ZŠ Mandysova, HK |
97 | 3.54 | 4.00 | |||||||||||||||
16 |
Jana HubáčkováJana Hubáčková
ZŠ Nový Hradec Králové |
97 | 3.23 | 3.00 | |||||||||||||||
17 |
Markéta ŽiduljakováMarkéta Židuljaková
ZŠ Sion,Hradec Králové |
99 | 2.56 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
ZŠ Jirásk.nám. HK |
97 | 09.65 | 18.00 | |||||||||||||||
2 |
Kristýna BurkertováKristýna Burkertová
ZŠ MŠ Plotiště, HK |
98 | 09.32 | 17.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva KopeckáEva Kopecká
ZŠ SNP,Hradec Králové |
98 | 08.78 | 16.00 | |||||||||||||||
4 |
Klára ZichováKlára Zichová
ZŠ Úprkova, HK |
96 | 08.40 | 15.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora KlížováBarbora Klížová
ZŠ Štefánikova, HK |
96 | 07.94 | 14.00 | |||||||||||||||
6 |
Kateřina ChlubnováKateřina Chlubnová
ZŠ Sever, HK |
97 | 07.84 | 13.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora HálováBarbora Hálová
ZŠ a MŠ Štefcova-HK. |
97 | 07.61 | 12.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavlína RybínováPavlína Rybínová
ZŠ Habrmanova, HK |
96 | 07.53 | 11.00 | |||||||||||||||
9 |
Karolína JuhásováKarolína Juhásová
ZŠ Mandysova, HK |
96 | 07.43 | 10.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie DrábkováLucie Drábková
ZŠ M.Horákové, HK |
97 | 07.14 | 9.00 | |||||||||||||||
11 |
Katka ZezulkováKatka Zezulková
ZŠ Bezručova-HK |
98 | 06.80 | 8.00 | |||||||||||||||
12 |
Magda ŘezáčováMagda Řezáčová
ZŠ Nový Hradec Králové |
97 | 06.43 | 7.00 | |||||||||||||||
13 |
Veronika AntošováVeronika Antošová
ZŠ Kukleny-HK |
97 | 06.30 | 6.00 | |||||||||||||||
14 |
Andrea HladišováAndrea Hladišová
ZŠ Sion,Hradec Králové |
97 | 06.23 | 5.00 | |||||||||||||||
15 |
Nikola JanošičováNikola Janošičová
ZŠ a MŠ J.Gočára HK |
97 | 05.72 | 4.00 | |||||||||||||||
16 |
Veronika KafkováVeronika Kafková
ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK |
97 | 05.64 | 3.00 | |||||||||||||||
17 |
Denisa PavlíkováDenisa Pavlíková
První soukromá ZŠ v HK |
98 | 05.41 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 6.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel WernerDaniel Werner
ZŠ a MŠ Štefcova-HK. |
96 | 12.46 | 18.00 | |||||||||||||||
2 |
Kamil VavřičkaKamil Vavřička
ZŠ MŠ Plotiště, HK |
97 | 12.43 | 17.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik RudolfDominik Rudolf
ZŠ Sever, HK |
96 | 11.37 | 16.00 | |||||||||||||||
4 |
Petr DominikPetr Dominik
ZŠ Štefánikova, HK |
97 | 11.27 | 15.00 | |||||||||||||||
5 |
TomአKunc TomአKunc
ZŠ a MŠ J.Gočára HK |
97 | 10.75 | 14.00 | |||||||||||||||
6 |
Denis FišerDenis Fišer
ZŠ Úprkova, HK |
96 | 10.31 | 13.00 | |||||||||||||||
7 |
Patrik Matěna Patrik Matěna
ZŠ Bezručova-HK |
96 | 10.29 | 12.00 | |||||||||||||||
8 |
Patrik ChalupnýPatrik Chalupný
ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK |
97 | 10.28 | 11.00 | |||||||||||||||
9 |
Michal VítekMichal Vítek
ZŠ Kukleny-HK |
97 | 10.22 | 10.00 | |||||||||||||||
10 |
Filip RezlerFilip Rezler
ZŠ Mandysova, HK |
97 | 10.11 | 9.00 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch TomášVojtěch Tomáš
ZŠ Nový Hradec Králové |
97 | 10.08 | 8.00 | |||||||||||||||
12 |
Jan KutíkJan Kutík
ZŠ Jirásk.nám. HK |
97 | 09.36 | 7.00 | |||||||||||||||
13 |
Martin MálekMartin Málek
ZŠ SNP,Hradec Králové |
96 | 08.74 | 6.00 | |||||||||||||||
14 |
Zdeněk PospíšilZdeněk Pospíšil
ZŠ M.Horákové, HK |
97 | 08.59 | 5.00 | |||||||||||||||
15 |
Karel SedlákKarel Sedlák
ZŠ Habrmanova, HK |
97 | 08.57 | 4.00 | |||||||||||||||
16 |
Bořivoj Šafka Bořivoj Šafka
ZŠ Sion,Hradec Králové |
97 | 08.26 | 3.00 | |||||||||||||||
17 |
Filip KratochvílFilip Kratochvíl
První soukromá ZŠ v HK |
97 | 06.49 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SEVER SEVER | ZŠ Sever, HK | 116.00 | ||||||||||||||||
2 | BEZRU BEZRU | ZŠ Bezručova-HK | 101.00 | ||||||||||||||||
3 | GOČÁR GOČÁR | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | 088.00 | ||||||||||||||||
ŠTEFC ŠTEFC | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 088.00 | |||||||||||||||||
5 | PLOTI PLOTI | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 087.00 | ||||||||||||||||
6 | ŠTEFÁ ŠTEFÁ | ZŠ Štefánikova, HK | 086.00 | ||||||||||||||||
7 | HABRM HABRM | ZŠ Habrmanova, HK | 076.00 | ||||||||||||||||
8 | SVDVO SVDVO | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | 064.00 | ||||||||||||||||
9 | MANDY MANDY | ZŠ Mandysova, HK | 063.00 | ||||||||||||||||
10 | SNP SNP | ZŠ SNP,Hradec Králové | 061.50 | ||||||||||||||||
11 | ÚPRK ÚPRK | ZŠ Úprkova, HK | 059.50 | ||||||||||||||||
12 | SION SION | ZŠ Sion,Hradec Králové | 056.00 | ||||||||||||||||
13 | JIRAS JIRAS | ZŠ Jirásk.nám. HK | 051.00 | ||||||||||||||||
14 | KUKLE KUKLE | ZŠ Kukleny-HK | 041.00 | ||||||||||||||||
HORÁK HORÁK | ZŠ M.Horákové, HK | 041.00 | |||||||||||||||||
16 | PRSZŠ PRSZŠ | První soukromá ZŠ v HK | 036.00 | ||||||||||||||||
17 | NOHKR NOHKR | ZŠ Nový Hradec Králové | 033.00 | ||||||||||||||||
18 | POUCH POUCH | ZŠ Pouchov, HK | 029.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 1500 m, 60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, dálka, výška, koule 4kg, 150 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PLOTI PLOTI | ZŠ MŠ Plotiště, HK | 109.00 | ||||||||||||||||
2 | SEVER SEVER | ZŠ Sever, HK | 108.00 | ||||||||||||||||
3 | ŠTEFC ŠTEFC | ZŠ a MŠ Štefcova-HK. | 097.00 | ||||||||||||||||
4 | SNP SNP | ZŠ SNP,Hradec Králové | 093.00 | ||||||||||||||||
5 | BEZRU BEZRU | ZŠ Bezručova-HK | 088.00 | ||||||||||||||||
6 | KUKLE KUKLE | ZŠ Kukleny-HK | 084.00 | ||||||||||||||||
7 | HORÁK HORÁK | ZŠ M.Horákové, HK | 079.00 | ||||||||||||||||
8 | ÚPRK ÚPRK | ZŠ Úprkova, HK | 058.00 | ||||||||||||||||
9 | HABRM HABRM | ZŠ Habrmanova, HK | 056.00 | ||||||||||||||||
10 | MANDY MANDY | ZŠ Mandysova, HK | 052.00 | ||||||||||||||||
11 | SVDVO SVDVO | ZŠ a MŠ Svob.Dvory, HK | 051.00 | ||||||||||||||||
12 | ŠTEFÁ ŠTEFÁ | ZŠ Štefánikova, HK | 046.00 | ||||||||||||||||
13 | JIRAS JIRAS | ZŠ Jirásk.nám. HK | 045.00 | ||||||||||||||||
14 | GOČÁR GOČÁR | ZŠ a MŠ J.Gočára HK | 042.00 | ||||||||||||||||
15 | SION SION | ZŠ Sion,Hradec Králové | 039.00 | ||||||||||||||||
16 | NOHKR NOHKR | ZŠ Nový Hradec Králové | 037.00 | ||||||||||||||||
17 | POUCH POUCH | ZŠ Pouchov, HK | 035.00 | ||||||||||||||||
18 | PRSZŠ PRSZŠ | První soukromá ZŠ v HK | 017.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 4x60 m, 4x60 m, 4x60 m, 800 m, 800 m, 60 m, 60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m, dálka, výška, koule 3kg |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |