2. kolo Krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň
Nová Paka (16. 6. 2012)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.96 | |||||||||||||||
2 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.19 | |||||||||||||||
3 | Ladislav MaršíkLadislav Maršík | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Nikolas ErbenNikolas Erben | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 10.04 | |||||||||||||||
Adam OvčarikAdam Ovčarik | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 07.40 | |||||||||||||||
2 | Jan SobotkaJan Sobotka | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.83 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.02 | |||||||||||||||
4 | Adam VaňatkaAdam Vaňatka | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.96 | |||||||||||||||
MB | Jakub RypanJakub Rypan | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.17 | |||||||||||||||
2 | Jan SkořepaJan Skořepa | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.58 | |||||||||||||||
MB | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 07.72 | |||||||||||||||
MB | Martin VikMartin Vik | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.25 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.12 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 07.33 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jan SobotkaJan Sobotka | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.89 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.04 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.08 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 07.67 | |||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. Müller Dominik 2. Hajnyš Ondřej 3. Červený Matěj |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.28 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SkořepaJan Skořepa | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.57 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Adam VaňatkaAdam Vaňatka | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 09.23 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Martin VikMartin Vik | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 08.28 | |||||||||||||||
MB | Jakub RypanJakub Rypan | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 09.01 | |||||||||||||||
Ladislav MaršíkLadislav Maršík | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.86 | |||||||||||||||
2 | Eva KopeckáEva Kopecká | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Magdalena FišerováMagdalena Fišerová | 00 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.59 | |||||||||||||||
MB | Ludmila GazdováLudmila Gazdová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 09.48 | |||||||||||||||
Helena NejedláHelena Nejedlá | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MarečkováKateřina Marečková | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.91 | |||||||||||||||
2 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.97 | |||||||||||||||
3 | Vanessa GodárováVanessa Godárová | 98 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Vero nika DostálováVero nika Dostálová | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.92 | |||||||||||||||
MB | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 08.87 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 3 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina LoskotováMartina Loskotová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.87 | |||||||||||||||
2 | Andrea ProuzováAndrea Prouzová | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.09 | |||||||||||||||
4 | Iva BerkyováIva Berkyová | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.11 | |||||||||||||||
5 | Aneta BednářováAneta Bednářová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 09.23 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 4 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína HázováPavlína Házová | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Eva SedláčkováEva Sedláčková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.35 | |||||||||||||||
4 | Nikol MüllerováNikol Müllerová | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.54 | |||||||||||||||
Nikola WaisováNikola Waisová | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlína HázováPavlína Házová | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.49 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Martina LoskotováMartina Loskotová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.74 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.77 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Andrea ProuzováAndrea Prouzová | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.80 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Kateřina MarečkováKateřina Marečková | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.87 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 08.72 | |||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. Házová Pavlína 2. Králíčková Nikol 3. Loskotová Martina |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva KopeckáEva Kopecká | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.91 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 08.95 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 09.01 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.12 | |||||||||||||||
5 | Aneta BednářováAneta Bednářová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 09.22 | |||||||||||||||
6 | Iva BerkyováIva Berkyová | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 09.36 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HajnyšOndřej Hajnyš | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 40.50 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 42.21 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Filip SvatošFilip Svatoš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 45.41 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej RausaOndřej Rausa | 98 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 45.83 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Pavel Vlček Pavel Vlček | 99 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 51.14 | 4.00 | ||||||||||||||
Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana VítkováZuzana Vítková | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 44.72 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Petra ČerenkováPetra Čerenková | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 45.16 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza LudvíkováTereza Ludvíková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 45.64 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 48.30 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Dana ProkopováDana Prokopová | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 43.52 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MarečkováKateřina Marečková | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 48.08 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Pavlína HázováPavlína Házová | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 49.18 | 3.00 | ||||||||||||||
Nikola CharvátováNikola Charvátová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Helena NejedláHelena Nejedlá | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:11.09 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Filip MairingerFilip Mairinger | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:22.45 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Filip SvatošFilip Svatoš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:26.37 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Josef ChmelařJosef Chmelař | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:27.54 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Václav PíchaVáclav Pícha | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:39.08 | 4.00 | ||||||||||||||
MB | Jan ŽaludaJan Žaluda | 98 | SK Nové Město nad Metují | 2:12.81 | |||||||||||||||
MB | Ondřej PetiškaOndřej Petiška | 97 | TJ Sokol Jaroměř | 2:31.27 | |||||||||||||||
Ondřej RausaOndřej Rausa | 98 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | DNS | ||||||||||||||||
Petr KrejcarPetr Krejcar | 99 | TJ SOKOL Nová Paka | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ČerenkováPetra Čerenková | 99 | TJ Dvůr Králové n/L. | 2:23.32 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza KinskáTereza Kinská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 3:09.23 | 7.00 | ||||||||||||||
MB | Pavla AdámkováPavla Adámková | 87 | SK Nové Město nad Metují | DNS | |||||||||||||||
MB | Kristýna JánskáKristýna Jánská | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 2:43.61 | |||||||||||||||
Tereza KoldinskáTereza Koldinská | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik MüllerDominik Müller | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 27.63 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.89 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Petr LinhartPetr Linhart | 97 | TJ SOKOL Nová Paka | 31.23 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Sean GottštejnSean Gottštejn | 97 | TJ SOKOL Nová Paka | 31.57 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub JanataJakub Janata | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 35.02 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 35.91 | 3.00 | ||||||||||||||
Petr KrejcarPetr Krejcar | 99 | TJ SOKOL Nová Paka | DNS | ||||||||||||||||
Matěj LavickýMatěj Lavický | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1 - Müller Dominik 2 - Mojžíš Dominik 3 - Linhart Petr |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 33.96 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza KoldinskáTereza Koldinská | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 35.06 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Eva SedláčkováEva Sedláčková | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 37.82 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Tereza KinskáTereza Kinská | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 37.92 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 40.19 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Zuzana KvětenskáZuzana Květenská | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 40.34 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana VítkováZuzana Vítková | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 35.17 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika ScholzováVeronika Scholzová | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 39.45 | 3.00 | ||||||||||||||
MB | Sára JirkováSára Jirková | 97 | TJ SOKOL Nová Paka | 33.65 | |||||||||||||||
MB | Šárka BukovskáŠárka Bukovská | 96 | TJ SOKOL Nová Paka | 34.12 | |||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. Jirková Sára 2. Hysková Dominika 3. Koldinská Tereza |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
3 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Mairinger, Chmelař, Sobotka A - Mairinger, Chmelař, Sobotka | TJ Sokol Hradec Králové | 2:02.39 | 0 | |||||||||||||||
MB | Vik, Rypan, Červený Vik, Rypan, Červený | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:07.58 | ||||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. TJ Sokol Hradec Králové Další pořadí se pro nesplnění podmínek nevyhlašuje. |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
3 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koldinská, Loskotová, Sedláčková Koldinská, Loskotová, Sedláčková | TJ Sokol Hradec Králové | 2:23.43 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Berkyová, Dostálová, Hynková Berkyová, Dostálová, Hynková | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 2:40.36 | 7.00 | |||||||||||||||
Poznámky:Krajský přebor jednotlivců:1. TJ Sokol Hradec Králové Další pořadí se pro nesplnění podmínek nevyhlašuje. |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 2.60 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Ladislav MaršíkLadislav Maršík
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 2.20 | 7.00 | |||||||||||||||
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | NM | |||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Pro nesplnění podmínek se krajský přebor nevyhlašuje. |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik MüllerDominik Müller
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 6.12 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 5.75 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Sean GottštejnSean Gottštejn
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 5.00 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Filip MairingerFilip Mairinger
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 4.69 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 4.58 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Adam VaňatkaAdam Vaňatka
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 4.56 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Ladislav MaršíkLadislav Maršík
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.28 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej RausaOndřej Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
98 | 4.01 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 3.29 | ||||||||||||||||
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Adam OvčarikAdam Ovčarik
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina LoskotováMartina Loskotová
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.52 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Iva BerkyováIva Berkyová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.42 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominika HyskováDominika Hysková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
97 | 4.31 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ Dvůr Králové n/L. |
99 | 4.14 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina MarečkováKateřina Marečková
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.13 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Aneta BednářováAneta Bednářová
TJ Dvůr Králové n/L. |
00 | 4.07 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 4.02 | 2.00 | |||||||||||||||
8 |
Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 3.96 | 1.00 | |||||||||||||||
9 |
Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
98 | 3.94 | ||||||||||||||||
10 |
Nikol MüllerováNikol Müllerová
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.76 | ||||||||||||||||
MB |
Ludmila GazdováLudmila Gazdová
SK Nové Město nad Metují |
99 | 4.10 | ||||||||||||||||
Nikola CharvátováNikola Charvátová
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 10.23 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 10.00 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana VítkováZuzana Vítková
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 08.64 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Zuzana KvětenskáZuzana Květenská
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 07.50 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Karolína BergelováKarolína Bergelová
TJ Dvůr Králové n/L. |
98 | 07.30 | 4.00 | |||||||||||||||
Eva KopeckáEva Kopecká
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Prouzová Andrea<br>2. Ludvíková Tereza<br>3. Vítková Zuzana |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VejbornýLukáš Vejborný
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 10.32 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 09.80 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová Paka |
98 | 09.30 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 09.04 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 08.45 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel Vlček Pavel Vlček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 06.65 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Nikolas ErbenNikolas Erben
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 06.18 | 2.00 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Vejborný Lukáš<br>2. Záhora Vojtěch<br>3. Rataj Jan |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VejbornýLukáš Vejborný
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 33.89 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr LinhartPetr Linhart
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 31.75 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Jakub JanataJakub Janata
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 28.85 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová Paka |
98 | 27.96 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 26.50 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Sean GottštejnSean Gottštejn
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 22.49 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Vojtěch KurfürstVojtěch Kurfürst
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 17.86 | 2.00 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Vejborný Lukáš<br>2. Linhart Petr<br>3. Janata Jakub |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod diskem 1kg - Žákyně
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 25.97 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Vanessa GodárováVanessa Godárová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
98 | 19.34 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva KopeckáEva Kopecká
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 18.05 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 16.26 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 14.77 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Sára ČernáSára Černá
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 14.29 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 14.25 | 2.00 | |||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Krajský přebor jednotlivců:<br>1. Prouzová Andrea<br>2. Godárová Vanessa<br>3. Kopecká Eva |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína HázováPavlína Házová
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 31.63 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Tereza LudvíkováTereza Ludvíková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 25.13 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Eva ŠpatenkováEva Špatenková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 23.67 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Jana HynkováJana Hynková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 21.04 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Sára ČernáSára Černá
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 20.29 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Magdalena FišerováMagdalena Fišerová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
00 | 19.82 | 3.00 | |||||||||||||||
7 |
Vero nika DostálováVero nika Dostálová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 15.65 | 2.00 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VejbornýLukáš Vejborný
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 40.63 | 9.00 | |||||||||||||||
2 |
Petr LinhartPetr Linhart
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 34.20 | 7.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová Paka |
98 | 30.30 | 6.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan SkořepaJan Skořepa
TJ Dvůr Králové n/L. |
97 | 28.79 | 5.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 22.01 | 4.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel Vlček Pavel Vlček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L. |
99 | 21.52 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 16.6.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad Metují |
96 | 45.89 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 142.00 | ||||||||||||||||
2 | NPAKA NPAKA | TJ SOKOL Nová Paka | 090.00 | ||||||||||||||||
3 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 042.00 | ||||||||||||||||
4 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 018.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 300 m, 800 m, 200 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, 60 m, 60 m, 3x300 m, 200 m př.Hlavní body ve 2.kole: 1. HKRAL 4 2. NPAKA 3 3. DVKRA 2 4. SODKR 1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 273.00 | ||||||||||||||||
2 | NPAKA NPAKA | TJ SOKOL Nová Paka | 163.00 | ||||||||||||||||
3 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 125.00 | ||||||||||||||||
4 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 60.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 300 m, 800 m, 200 m př., disk 1kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, 60 m, 60 m, 3x300 m, 200 m př.POřadí po 2.kole - pomocné a hlavní body: 1. HKRAL 273.0 8 2. NPAKA 163.0 5 3. DVKRA 125.0 5 4. SODKR 60.0 2 |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 131.00 | ||||||||||||||||
2 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 078.00 | ||||||||||||||||
3 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 071.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 300 m, 800 m, 200 m př., disk 1kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, 60 m, 60 m, 300 m, 3x300 m, 200 m př.Hlavní body ve 2.kole: 1. HKRAL 3 2. DVKRA 2 3. SODKR 1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 250.00 | ||||||||||||||||
2 | DVKRA DVKRA | TJ Dvůr Králové n/L. | 242.00 | ||||||||||||||||
3 | SODKR SODKR | TJ Sokol Dvůr Králové n/L. | 131.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 300 m, 800 m, 200 m př., disk 1kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, 60 m, 60 m, 300 m, 3x300 m, 200 m př.Pomocné a hlavní body po 2.kole: 1. HKRAL 250.0 5 2. DVKRA 242.0 5 3. SODKR 131.0 2 |
|||||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |