4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B
Praha - Děkanka (26. 8. 2012)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal VacekMichal Vacek | 87 | AC Kovošrot Praha | 11.79 | |||||||||||||||
2 | Jan VondráčekJan Vondráček | 91 | TJ Spartak Vlašim | 11.81 | |||||||||||||||
3 | Štěpán FauŠtěpán Fau | 95 | Atletika Klatovy | 12.17 | |||||||||||||||
4 | Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka | 86 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.84 | |||||||||||||||
5 | David SeverínDavid Severín | 85 | AC Kovošrot Praha | 14.29 | |||||||||||||||
Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KratinaJiří Kratina | 95 | Spartak Praha 4 | 11.49 | |||||||||||||||
2 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.70 | |||||||||||||||
3 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | TJ Spartak Vlašim | 11.78 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.32 | |||||||||||||||
5 | Marek JanákMarek Janák | 96 | TJ Spartak Vlašim | 13.01 | |||||||||||||||
MB | Richard KubernátRichard Kubernát | 91 | AC Kovošrot Praha | 12.24 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.64 | |||||||||||||||
2 | Michal ŠťastnýMichal Šťastný | 92 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 12.00 | |||||||||||||||
3 | Antonín KubaňAntonín Kubaň | 84 | VSK FTVS Praha | 12.64 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík | 91 | AC Kovošrot Praha | 12.87 | |||||||||||||||
MB | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.98 | |||||||||||||||
Petr TiralaPetr Tirala | 94 | Atletika Klatovy | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | Atletika Klatovy | 11.62 | |||||||||||||||
2 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 12.07 | |||||||||||||||
3 | Antonín VobeckýAntonín Vobecký | 95 | TJ Spartak Vlašim | 12.10 | |||||||||||||||
4 | Tomáš JindraTomáš Jindra | 90 | VSK FTVS Praha | 12.77 | |||||||||||||||
5 | Radek MouchaRadek Moucha | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 13.22 | |||||||||||||||
MB | David RichterDavid Richter | 98 | Atletika Klatovy | 12.19 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (ne, 26.8.2012) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří KratinaJiří Kratina | 95 | Spartak Praha 4 | 11.24 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | Atletika Klatovy | 11.27 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.27 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Slavoj BANES Pacov | 11.52 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | TJ Spartak Vlašim | 11.59 | 6.00 | ||||||||||||||
Michal VacekMichal Vacek | 87 | AC Kovošrot Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 26.8.2012) | Vítr: -1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VondráčekJan Vondráček | 91 | TJ Spartak Vlašim | 11.57 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Michal ŠťastnýMichal Šťastný | 92 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11.89 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Antonín VobeckýAntonín Vobecký | 95 | TJ Spartak Vlašim | 12.09 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán FauŠtěpán Fau | 95 | Atletika Klatovy | 12.11 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 12.17 | |||||||||||||||
6 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 12.17 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BurdováMichaela Burdová | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.45 | |||||||||||||||
2 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 13.55 | |||||||||||||||
3 | Sabina GerlickáSabina Gerlická | 90 | AC Domažlice | 13.84 | |||||||||||||||
4 | Barbora HessováBarbora Hessová | 91 | AC Domažlice | 14.14 | |||||||||||||||
5 | Anna VobeckáAnna Vobecká | 97 | TJ Spartak Vlašim | 14.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb | 13.49 | |||||||||||||||
2 | Josefína HrabákováJosefína Hrabáková | 98 | TJ Spartak Vlašim | 13.78 | |||||||||||||||
3 | Olga KrejčováOlga Krejčová | 97 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 14.05 | |||||||||||||||
4 | Nikola DesenskáNikola Desenská | 97 | SKP Union Cheb | 14.09 | |||||||||||||||
5 | Barbora FišrováBarbora Fišrová | 96 | AC Domažlice | 14.62 | |||||||||||||||
6 | Eva ŠafaříkováEva Šafaříková | 89 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 15.10 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 13.75 | |||||||||||||||
2 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 13.87 | |||||||||||||||
3 | Petra ProcházkováPetra Procházková | 87 | VSK FTVS Praha | 14.03 | |||||||||||||||
4 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb | 14.29 | |||||||||||||||
5 | Anna HerynkováAnna Herynková | 98 | TJ Spartak Vlašim | 14.32 | |||||||||||||||
6 | Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková | 98 | SKP Union Cheb | 14.46 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | 13.64 | |||||||||||||||
2 | Monika NováMonika Nová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 13.77 | |||||||||||||||
3 | Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová | 97 | Atletika Klatovy | 14.00 | |||||||||||||||
4 | Petra BaarováPetra Baarová | 98 | Atletika Klatovy | 14.80 | |||||||||||||||
5 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 98 | Atletika Klatovy | 14.84 | |||||||||||||||
6 | Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb | 14.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Ženy (Finále)
Finále A (ne, 26.8.2012) | Vítr: -2.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb | 13.44 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | 13.64 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela BurdováMichaela Burdová | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 13.64 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Monika NováMonika Nová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 13.70 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 13.80 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 13.80 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 26.8.2012) | Vítr: -2.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 13.67 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Josefína HrabákováJosefína Hrabáková | 98 | TJ Spartak Vlašim | 13.76 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová | 97 | Atletika Klatovy | 13.99 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Petra ProcházkováPetra Procházková | 87 | VSK FTVS Praha | 14.03 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Olga KrejčováOlga Krejčová | 97 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 14.14 | |||||||||||||||
6 | Sabina GerlickáSabina Gerlická | 90 | AC Domažlice | 14.35 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | Atletika Klatovy | 22.98 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan VondráčekJan Vondráček | 91 | TJ Spartak Vlašim | 23.04 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Luboš NovákLuboš Novák | 88 | TJ Slavoj BANES Pacov | 23.10 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří KratinaJiří Kratina | 95 | Spartak Praha 4 | 23.30 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.75 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Václav GabrielVáclav Gabriel | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 24.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal VacekMichal Vacek | 87 | AC Kovošrot Praha | 22.73 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin MacháčekMartin Macháček | 90 | TJ Slavoj BANES Pacov | 23.69 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Petr TiralaPetr Tirala | 94 | Atletika Klatovy | 23.99 | |||||||||||||||
4 | Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil | 81 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 24.37 | |||||||||||||||
Jan JánJan Ján | 93 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Adam PecenAdam Pecen | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.79 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Michal KřiklánMichal Křiklán | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 23.84 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | TJ Spartak Vlašim | 23.98 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PodolskýLukáš Podolský | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 24.16 | |||||||||||||||
5 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 24.32 | |||||||||||||||
Jan JirotkaJan Jirotka | 88 | Atletika Klatovy | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -2.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán FauŠtěpán Fau | 95 | Atletika Klatovy | 24.49 | |||||||||||||||
2 | Martin KloudMartin Kloud | 95 | Atletika Klatovy | 25.11 | |||||||||||||||
3 | Viktor DerkaViktor Derka | 92 | Spartak Praha 4 | 25.29 | |||||||||||||||
4 | Jan ToncarJan Toncar | 93 | Atletika Klatovy | 25.43 | |||||||||||||||
Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka | 86 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNP | ||||||||||||||||
Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb | 27.08 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová | 98 | SKP Union Cheb | 27.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela BurdováMichaela Burdová | 94 | TJ Slavoj BANES Pacov | 28.21 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Nikola DesenskáNikola Desenská | 97 | SKP Union Cheb | 28.60 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 28.36 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Monika NováMonika Nová | 97 | TJ Spartak Vlašim | 28.78 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | TJ Spartak Vlašim | 29.02 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Josefína HrabákováJosefína Hrabáková | 98 | TJ Spartak Vlašim | 29.26 | 1.00 | ||||||||||||||
Olga KrejčováOlga Krejčová | 97 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.8.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 28.48 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Sabina ŠtěrbováSabina Štěrbová | 97 | Atletika Klatovy | 29.08 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa MüllerováDenisa Müllerová | 95 | AC Domažlice | 29.60 | |||||||||||||||
4 | Šárka SabadinováŠárka Sabadinová | 98 | SKP Union Cheb | 29.90 | |||||||||||||||
Barbora HessováBarbora Hessová | 91 | AC Domažlice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (ne, 26.8.2012) | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lea MitrovičováLea Mitrovičová | 98 | TJ Spartak Vlašim | 29.63 | |||||||||||||||
2 | Daniela DostálováDaniela Dostálová | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 30.53 | |||||||||||||||
3 | Martina LáskáMartina Láská | 97 | SKP Union Cheb | 30.65 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 51.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal KřiklánMichal Křiklán | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 51.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KotroušJan Kotrouš | 85 | AC Kovošrot Praha | 52.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 53.33 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 53.51 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Viktor DerkaViktor Derka | 92 | Spartak Praha 4 | 54.16 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stanislav ZelenkaStanislav Zelenka | 86 | TJ Slavoj BANES Pacov | 54.79 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 55.46 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš BaloghTomáš Balogh | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 57.02 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub ZáhoraJakub Záhora | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 58.97 | 1.00 | ||||||||||||||
David ŠtenglDavid Štengl | 94 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Petr DubskýPetr Dubský | 89 | VSK FTVS Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 59.31 | |||||||||||||||
2 | Jan PuškařJan Puškař | 77 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 61.45 | |||||||||||||||
3 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 67.14 | |||||||||||||||
MB | Tomáš KameníkTomáš Kameník | 95 | TJ Dukla Praha | 53.93 | |||||||||||||||
Adam PecenAdam Pecen | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina BrejchováMartina Brejchová | 86 | TJ Sušice | 62.55 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 94 | TJ Sušice | 63.35 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Denisa MüllerováDenisa Müllerová | 95 | AC Domažlice | 66.41 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová | 96 | Atletika Klatovy | 67.97 | 5.00 | ||||||||||||||
Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 63.35 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katarina BeľováKatarina Beľová | 84 | Spartak Praha 4 | 66.97 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Agáta KadeřávkováAgáta Kadeřávková | 89 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 67.44 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Michaela KantnerováMichaela Kantnerová | 96 | AC Domažlice | 70.39 | 4.00 | ||||||||||||||
Vendula ParoubkováVendula Paroubková | 98 | TJ Sušice | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 1:56.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 1:58.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 1:59.17 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub RádlJakub Rádl | 91 | AC Kovošrot Praha | 2:00.98 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | Atletika Klatovy | 2:03.53 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Petr HolendaPetr Holenda | 81 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:04.22 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan AndrlíkJan Andrlík | 77 | VSK FTVS Praha | 2:06.73 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Adam JindraAdam Jindra | 90 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:09.13 | 2.00 | ||||||||||||||
Jakub HlaváčJakub Hlaváč | 87 | AC Kovošrot Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BrůhaLukáš Brůha | 84 | Atletika Klatovy | 2:08.11 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří SlavíkJiří Slavík | 93 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:10.95 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:14.35 | |||||||||||||||
4 | Michal JedličkaMichal Jedlička | 82 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:21.16 | |||||||||||||||
5 | Václav GabrielVáclav Gabriel | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:24.19 | |||||||||||||||
6 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Slavoj BANES Pacov | 2:24.36 | |||||||||||||||
MB | Eyob GetachewEyob Getachew | 86 | AC Kovošrot Praha | 2:13.76 | |||||||||||||||
MB | Miroslav GlazerMiroslav Glazer | 88 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:15.18 | |||||||||||||||
Petr DubskýPetr Dubský | 89 | VSK FTVS Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 94 | TJ Sušice | 2:21.84 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martina BrejchováMartina Brejchová | 86 | TJ Sušice | 2:22.01 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Agáta KadeřávkováAgáta Kadeřávková | 89 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 2:32.54 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Katarina BeľováKatarina Beľová | 84 | Spartak Praha 4 | 2:34.16 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Radka ReschováRadka Reschová | 66 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:58.51 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová | 97 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:00.38 | 5.00 | ||||||||||||||
Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková | 84 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Klára PříhodováKlára Příhodová | 88 | TJ Neratovice | 2:46.14 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan PokornýJan Pokorný | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:14.07 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan AndrlíkJan Andrlík | 77 | VSK FTVS Praha | 4:19.24 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Šimon BurešŠimon Bureš | 92 | Atletika Klatovy | 4:19.77 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adam PanáčekAdam Panáček | 93 | AC Kovošrot Praha | 4:25.55 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal JarolímMichal Jarolím | 89 | TJ Vodní stavby Tábor | 4:25.57 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adam JindraAdam Jindra | 90 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:29.39 | 5.00 | ||||||||||||||
7= | Michal BartošMichal Bartoš | 83 | TJ Vodní stavby Tábor | 4:30.20 | 4.00 | ||||||||||||||
8= | Jakub SchořJakub Schoř | 83 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4:30.20 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jiří SlavíkJiří Slavík | 93 | TJ Slavoj BANES Pacov | 4:30.98 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Zdeněk NerudaZdeněk Neruda | 83 | TJ Vodní stavby Tábor | 4:31.52 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Matyáš PokornýMatyáš Pokorný | 88 | TJ Spartak Vlašim | 4:33.68 | |||||||||||||||
12 | Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl | 85 | VSK FTVS Praha | 4:34.66 | |||||||||||||||
13 | Jan HrazdiraJan Hrazdira | 84 | AC Kovošrot Praha | 4:56.72 | |||||||||||||||
MB | Eyob GetachewEyob Getachew | 86 | AC Kovošrot Praha | 4:27.07 | |||||||||||||||
Tomáš GornerTomáš Gorner | 81 | Atletika Klatovy | DNP | ||||||||||||||||
Adrien SehnalAdrien Sehnal | 53 | VSK FTVS Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
1500 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5:03.52 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela SedlákováMichaela Sedláková | 96 | TJ Slavoj BANES Pacov | 5:05.62 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Miriam StewartováMiriam Stewartová | 64 | Spartak Praha 4 | 5:11.61 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Vendula PeteříkováVendula Peteříková | 89 | VSK FTVS Praha | 5:29.56 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petra KavijováPetra Kavijová | 88 | Atletika Klatovy | 5:49.56 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Darja ZemanováDarja Zemanová | 95 | Atletika Klatovy | 6:12.48 | 5.00 | ||||||||||||||
MB | Klára PříhodováKlára Příhodová | 88 | TJ Neratovice | 5:29.57 | |||||||||||||||
Silvie SvobodováSilvie Svobodová | 88 | Atletika Klatovy | DNF | ||||||||||||||||
Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková | 84 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub SchořJakub Schoř | 83 | TJ Slavoj BANES Pacov | 09:30.55 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš GornerTomáš Gorner | 81 | Atletika Klatovy | 09:35.59 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jindřich TučanJindřich Tučan | 78 | Spartak Praha 4 | 09:36.53 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek TomášekMarek Tomášek | 93 | Spartak Praha 4 | 09:44.14 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Matyáš PokornýMatyáš Pokorný | 88 | TJ Spartak Vlašim | 09:46.76 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Adam JindraAdam Jindra | 90 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09:52.90 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Zdeněk NerudaZdeněk Neruda | 83 | TJ Vodní stavby Tábor | 10:06.91 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Radek BechyňskýRadek Bechyňský | 94 | TJ Vodní stavby Tábor | 10:20.75 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | David DubecDavid Dubec | 91 | TJ Spartak Vlašim | 10:29.29 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Michal JedličkaMichal Jedlička | 82 | TJ Vodní stavby Tábor | 10:53.86 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Martin ŽežulkaMartin Žežulka | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11:05.94 | |||||||||||||||
12 | Válav RumlVálav Ruml | 80 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 11:32.64 | |||||||||||||||
13 | Adrien SehnalAdrien Sehnal | 53 | VSK FTVS Praha | 12:21.68 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
5000 m - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřiška MartínkováJindřiška Martínková | 84 | TJ Spartak Vlašim | 19:44.81 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Vendula PeteříkováVendula Peteříková | 89 | VSK FTVS Praha | 20:06.50 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Petra KavijováPetra Kavijová | 88 | Atletika Klatovy | 20:45.82 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Silvie SvobodováSilvie Svobodová | 88 | Atletika Klatovy | 20:54.21 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Andrea AdamcováAndrea Adamcová | 73 | TJ Spartak Vlašim | 22:05.67 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Pavla BělíkováPavla Bělíková | 80 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 22:06.85 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Eva DandováEva Dandová | 84 | Spartak Praha 4 | 23:57.81 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Radka ReschováRadka Reschová | 66 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24:15.69 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jaroslava KřížováJaroslava Křížová | 61 | TJ Sušice | 24:38.39 | 2.00 | ||||||||||||||
Dana PokornáDana Pokorná | 62 | TJ Spartak Vlašim | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LupačováEliška Lupačová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 17.39 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana TomkováZuzana Tomková | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 17.63 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | TJ Spartak Vlašim | 17.67 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Sabina GerlickáSabina Gerlická | 90 | AC Domažlice | 18.38 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie StruskováLucie Strusková | 90 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 19.01 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina FischerováMartina Fischerová | 84 | Spartak Praha 4 | 18.09 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Thi Thanh Tra LeThi Thanh Tra Le | 91 | AC Domažlice | 18.49 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Klára KoželuhováKlára Koželuhová | 87 | Spartak Praha 4 | 19.14 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Pavla LajčákováPavla Lajčáková | 84 | TJ Sušice | 19.80 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.8.2012) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela LomováMichaela Lomová | 91 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 18.98 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora FišrováBarbora Fišrová | 96 | AC Domažlice | 19.60 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna TycováKristýna Tycová | 83 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 20.72 | |||||||||||||||
4 | Eva BlahůtováEva Blahůtová | 87 | TJ Sušice | 22.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal ŠťastnýMichal Šťastný | 92 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 16.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jindřich VítJindřich Vít | 90 | TJ Vodní stavby Tábor | 16.31 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil | 82 | AC Kovošrot Praha | 17.46 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | TJ Spartak Vlašim | 18.82 | 1.00 | ||||||||||||||
Jan VondráčekJan Vondráček | 91 | TJ Spartak Vlašim | DQ | ||||||||||||||||
Jan JánJan Ján | 93 | TJ Spartak Vlašim | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PobudaŠtěpán Pobuda | 87 | TJ Vodní stavby Tábor | 17.35 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | David ZajícDavid Zajíc | 91 | TJ Slavoj BANES Pacov | 17.44 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Jan KmeťJan Kmeť | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 18.45 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Antonín KubaňAntonín Kubaň | 84 | VSK FTVS Praha | 19.94 | |||||||||||||||
Roman ZápotockýRoman Zápotocký | 79 | TJ Spartak Vlašim | DNP | ||||||||||||||||
Jan MálekJan Málek | 85 | VSK FTVS Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.8.2012) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milan KissMilan Kiss | 93 | TJ Vodní stavby Tábor | 17.67 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Petr KřenekPetr Křenek | 81 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 18.48 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Marek LehockýMarek Lehocký | 85 | Spartak Praha 4 | 18.67 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl | 85 | VSK FTVS Praha | 18.88 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk NerudaZdeněk Neruda | 83 | TJ Vodní stavby Tábor | 28.57 | |||||||||||||||
Tomáš JindraTomáš Jindra | 90 | VSK FTVS Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán PobudaŠtěpán Pobuda | 87 | TJ Vodní stavby Tábor | 58.36 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 60.16 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Petr HolendaPetr Holenda | 81 | TJ Slavoj BANES Pacov | 60.62 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Matěj VykoukalMatěj Vykoukal | 93 | TJ Spartak Vlašim | 63.01 | 5.00 | ||||||||||||||
Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | TJ Vodní stavby Tábor | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 59.34 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Marek LehockýMarek Lehocký | 85 | Spartak Praha 4 | 63.67 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý | 95 | Atletika Klatovy | 64.76 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Nikolas DomínNikolas Domín | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 65.51 | 2.00 | ||||||||||||||
Martin VohradníkMartin Vohradník | 77 | VSK FTVS Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 57.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jan ToncarJan Toncar | 93 | Atletika Klatovy | 65.56 | 1.00 | ||||||||||||||
3 | Petr KřenekPetr Křenek | 81 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 69.24 | |||||||||||||||
4 | Jiří FeikJiří Feik | 73 | TJ Vodní stavby Tábor | 71.98 | |||||||||||||||
Jan KmeťJan Kmeť | 88 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Petr DubskýPetr Dubský | 89 | VSK FTVS Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina BrejchováMartina Brejchová | 86 | TJ Sušice | 67.91 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martina FischerováMartina Fischerová | 84 | Spartak Praha 4 | 72.07 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 73.16 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Klára JiráskováKlára Jirásková | 95 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 75.39 | 7.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslava ŠolováMiroslava Šolová | 94 | Atletika Klatovy | 75.54 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Klára KoželuhováKlára Koželuhová | 87 | Spartak Praha 4 | 95.61 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Pavla LajčákováPavla Lajčáková | 84 | TJ Sušice | 97.02 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drda,Křiklán,Petr,Pobuda Drda,Křiklán,Petr,Pobuda | TJ Vodní stavby Tábor | 3:30.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Kotrouš,Vacek,Vyšín,Rádl Kotrouš,Vacek,Vyšín,Rádl | AC Kovošrot Praha | 3:36.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Gregor,Fau,Hezoučký,Jirotka Gregor,Fau,Hezoučký,Jirotka | Atletika Klatovy | 3:37.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | Novák,Macháček,Carda,Zelenka Novák,Macháček,Carda,Zelenka | TJ Slavoj BANES Pacov | 3:43.30 | 6.00 | |||||||||||||||
5 | Derka,Tomášek,Lehocký,Končický Derka,Tomášek,Lehocký,Končický | Spartak Praha 4 | 3:50.90 | 4.00 | |||||||||||||||
Vykoukal,Vrtiška,Vobecký,Grabmüller Vykoukal,Vrtiška,Vobecký,Grabmüller | TJ Spartak Vlašim | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarolím,Urban,Balogh,GAbriel Jarolím,Urban,Balogh,GAbriel | TJ Vodní stavby Tábor | 3:42.10 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Mička,STejskal,Zajíc,Podolský Mička,STejskal,Zajíc,Podolský | TJ Slavoj BANES Pacov | 3:47.30 | 5.00 | |||||||||||||||
Křenek,Štěpánek,Moucha,Žežulka Křenek,Štěpánek,Moucha,Žežulka | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DQ | |||||||||||||||||
Kuklík,Janák,Pokorný,Rillich Kuklík,Janák,Pokorný,Rillich | TJ Spartak Vlašim | DNP | |||||||||||||||||
Meissner,Vohradník,Štohanzl,Dubský Meissner,Vohradník,Štohanzl,Dubský | VSK FTVS Praha | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít,Purman,Kiss,Vyroubal Vít,Purman,Kiss,Vyroubal | TJ Vodní stavby Tábor | 4:00.10 | 3.00 | |||||||||||||||
2 | Bartoš,Jedlička,Neruda,Feik Bartoš,Jedlička,Neruda,Feik | TJ Vodní stavby Tábor | 4:07.20 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | Ševčík,Pospíšil,Panáček,Severín Ševčík,Pospíšil,Panáček,Severín | AC Kovošrot Praha | 4:28.40 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | Toman,Bechyňský,Cabadaj,Gysel Toman,Bechyňský,Cabadaj,Gysel | TJ Vodní stavby Tábor | 4:34.80 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 400 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belová,Fischerová,Rajmonová,Kapcová Belová,Fischerová,Rajmonová,Kapcová | Spartak Praha 4 | 4:19.92 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Pilařová,Lnpačová,Mitrovičová,Antošová Pilařová,Lnpačová,Mitrovičová,Antošová | TJ Spartak Vlašim | 4:22.73 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Gerlická,Kadlecová,Müllerová,Hessová Gerlická,Kadlecová,Müllerová,Hessová | AC Domažlice | 4:32.30 | 8.00 | |||||||||||||||
Dostálová,Jirásková,Tomková,Kadeřávková Dostálová,Jirásková,Tomková,Kadeřávková | TJ Stodůlky Praha, o.s. | DQ | |||||||||||||||||
Šimečková,Vycpálková,Lajčáková,Brejchová Šimečková,Vycpálková,Lajčáková,Brejchová | TJ Sušice | DNP | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ: pravidlo 170 předčasný seběh |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radová,Kavijová,Špererovái,Svobodová Radová,Kavijová,Špererovái,Svobodová | Atletika Klatovy | 4:46.00 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Tycová,Šafaříková,Hrádková,Mouchová Tycová,Šafaříková,Hrádková,Mouchová | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 4:57.84 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | Baronová,Reslová,Lomová,Záhorková Baronová,Reslová,Lomová,Záhorková | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 5:18.11 | 5.00 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 1.89 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jindřich VítJindřich Vít
TJ Vodní stavby Tábor |
90 | 1.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan NiklJan Nikl
TJ Slavoj BANES Pacov |
93 | 1.83 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 1.83 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby Tábor |
83 | 1.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika Klatovy |
88 | 1.75 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 1.75 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Spartak Vlašim |
71 | 1.75 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
TJ Spartak Vlašim |
83 | 1.75 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub StejskalJakub Stejskal
TJ Slavoj BANES Pacov |
95 | 1.75 | 1.00 | |||||||||||||||
11= |
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy |
94 | 1.70 | ||||||||||||||||
11= |
Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika Klatovy |
91 | 1.70 | ||||||||||||||||
13 |
Tadeáš ŠtěpánekTadeáš Štěpánek
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
98 | 1.70 | ||||||||||||||||
Jan MálekJan Málek
VSK FTVS Praha |
85 | NP | |||||||||||||||||
Pavel BohataPavel Bohata
VSK FTVS Praha |
90 | NH | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana TomkováZuzana Tomková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
88 | 1.62 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
TJ Spartak Vlašim |
94 | 1.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Michaela LomováMichaela Lomová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
91 | 1.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jana KovarovičováJana Kovarovičová
VSK FTVS Praha |
87 | 1.40 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 1.35 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Andrea JarošíkováAndrea Jarošíková
Atletika Klatovy |
98 | 1.35 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Štěpánka ReschováŠtěpánka Reschová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 1.35 | 4.00 | |||||||||||||||
Petra PodlešákováPetra Podlešáková
TJ Sušice |
97 | NP | |||||||||||||||||
Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika Klatovy |
96 | NP | |||||||||||||||||
Rafaela BurdováRafaela Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | NH | |||||||||||||||||
Pavla LajčákováPavla Lajčáková
TJ Sušice |
84 | NH | |||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby Tábor |
80 | 4.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Václav GabrielVáclav Gabriel
TJ Vodní stavby Tábor |
88 | 4.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
TJ Spartak Vlašim |
83 | 3.82 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 3.42 | 7.00 | |||||||||||||||
5= |
Urs GyselUrs Gysel
TJ Vodní stavby Tábor |
69 | 3.22 | 5.50 | |||||||||||||||
5= |
Martin HezoučkýMartin Hezoučký
Atletika Klatovy |
94 | 3.22 | 5.50 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 3.22 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Spartak Vlašim |
71 | 3.02 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Václav ŠelmátVáclav Šelmát
Atletika Klatovy |
77 | 3.02 | 2.00 | |||||||||||||||
Marek LehockýMarek Lehocký
Spartak Praha 4 |
85 | NP | |||||||||||||||||
Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý
Atletika Klatovy |
95 | NP | |||||||||||||||||
Roman ZápotockýRoman Zápotocký
TJ Spartak Vlašim |
79 | NP | |||||||||||||||||
Petr CerinaPetr Cerina
Atletika Klatovy |
84 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie PauliLucie Pauli
AC Domažlice |
97 | 2.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Thi Thanh Tra LeThi Thanh Tra Le
AC Domažlice |
91 | 2.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jana KovarovičováJana Kovarovičová
VSK FTVS Praha |
87 | 2.20 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vendula ParoubkováVendula Paroubková
TJ Sušice |
98 | 2.10 | 7.00 | |||||||||||||||
Petra PodlešákováPetra Podlešáková
TJ Sušice |
97 | NP | |||||||||||||||||
Eva BlahůtováEva Blahůtová
TJ Sušice |
87 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak Vlašim |
94 | 7.08 +1.8 m/s | 6.78+0.6 | 7.05+1.7 | 6.57+1.1 | 7.05 | 7.08+1.8 | 7.00+1.2 | Xx | 11.00 | ||||||||
2 |
Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | 6.86 +0.5 m/s | 6.49-0.1 | 6.54+0.4 | 6.86+0.5 | 6.86 | 6.65-0.3 | Xx | 6.51+0.6 | 9.00 | ||||||||
3 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 6.83 +1.5 m/s | 6.08-0.3 | 6.36+0.1 | 6.83+1.5 | 6.83 | 6.64+0.8 | 6.58+0.9 | Xx | 8.00 | ||||||||
4 |
David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES Pacov |
91 | 6.40 +0.8 m/s | 5.51+0.5 | 6.02+1.6 | 3.45+1.4 | 6.02 | 6.01+0.7 | 6.06+1.1 | 6.40+0.8 | 7.00 | ||||||||
5 |
Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika Klatovy |
91 | 6.26 +1.7 m/s | 6.12+0.8 | 6.26+1.7 | 6.25+1.4 | 6.26 | 6.02+0.4 | 6.06+0.9 | Xx | 6.00 | ||||||||
6 |
Jan JirotkaJan Jirotka
Atletika Klatovy |
88 | 6.21 +2.1 m/s | 6.07+0.4 | 5.93+0.7 | 6.21+2.1 | 6.21 | -x | 6.19+1.9 | -x | 5.00 | ||||||||
7 |
Martin HezoučkýMartin Hezoučký
Atletika Klatovy |
94 | 6.18 +1.3 m/s | 6.00+1.2 | 6.18+1.3 | 6.15+1.4 | 6.18 | 6.03+0.9 | 5.98+1.3 | Xx | 4.00 | ||||||||
8 |
Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS Praha |
89 | 6.10 +0.5 m/s | 5.98+1.1 | 6.10+0.5 | 6.08+1.0 | 6.10 | 5.92+1.9 | 5.80+0.8 | 6.09+0.9 | 3.00 | ||||||||
9 |
Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4 |
95 | 6.00 +0.8 m/s | 5.82+0.6 | 6.00+0.8 | 5.55+0.7 | 6.00 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | 5.95 -0.9 m/s | 5.62-0.2 | 5.95-0.9 | Xx | 5.95 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Martin KloudMartin Kloud
Atletika Klatovy |
95 | 5.83 +1.1 m/s | 5.50+0.4 | 4.24+1.5 | 5.83+1.1 | 5.83 | ||||||||||||
12 |
Roman ZápotockýRoman Zápotocký
TJ Spartak Vlašim |
79 | 5.70 +0.6 m/s | 5.70+0.6 | -x | -x | 5.70 | ||||||||||||
13 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 5.61 +1.5 m/s | Xx | Xx | 5.61+1.5 | 5.61 | ||||||||||||
14 |
Antonín KubaňAntonín Kubaň
VSK FTVS Praha |
84 | 5.59 +1.2 m/s | 5.59+1.2 | 5.14+1.1 | 5.40+0.9 | 5.59 | ||||||||||||
15 |
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy |
94 | 5.54 +1.2 m/s | 5.54+1.2 | 5.54+0.4 | 5.42+1.2 | 5.54 | ||||||||||||
16 |
Pavel BohataPavel Bohata
VSK FTVS Praha |
90 | 5.53 +1.5 m/s | 5.47+0.9 | Xx | 5.53+1.5 | 5.53 | ||||||||||||
17 |
Petr CerinaPetr Cerina
Atletika Klatovy |
84 | 5.46 +1.1 m/s | 5.46+1.1 | 5.29+0.9 | -x | 5.46 | ||||||||||||
18 |
Martin PelíšekMartin Pelíšek
VSK FTVS Praha |
89 | 4.88 +1.4 m/s | 4.80+0.5 | 4.40+0.8 | 4.88+1.4 | 4.88 | ||||||||||||
Jan MálekJan Málek
VSK FTVS Praha |
85 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petra JašarováPetra Jašarová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 5.05 +1.8 m/s | X+1.2 | 5.05+1.8 | 4.56+0.9 | 5.05 | X+1.7 | X+1.6 | 4.97+1.9 | 11.00 | ||||||||
2 |
Michaela BurdováMichaela Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
94 | 5.02 +1.9 m/s | 5.00+1.9 | 4.93+1.3 | 4.77+1.8 | 5.00 | 4.65+1.8 | 5.02+1.9 | X+1.9 | 9.00 | ||||||||
3 |
Tereza KadlecováTereza Kadlecová
AC Domažlice |
93 | 4.90 +1.5 m/s | 4.43+1.3 | 4.26+1.7 | 4.60+1.9 | 4.60 | 4.61+1.7 | X+1.4 | 4.90+1.5 | 8.00 | ||||||||
4 |
Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika Klatovy |
94 | 4.74 +1.8 m/s | 4.57+0.7 | 4.53+1.6 | 4.74+1.8 | 4.74 | 3.50+1.5 | X+1.9 | X+1.8 | 7.00 | ||||||||
5 |
Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
SKP Union Cheb |
98 | 4.61 +1.1 m/s | 4.44+1.7 | 4.45+1.3 | 4.49+0.9 | 4.49 | 4.47+1.6 | 4.49+1.2 | 4.61+1.1 | 6.00 | ||||||||
6 |
Dominika AntošováDominika Antošová
TJ Spartak Vlašim |
97 | 4.60 +1.9 m/s | X+0.9 | 4.55+1.3 | 4.54+1.8 | 4.55 | 4.60+1.9 | X+1.4 | X+1.6 | 5.00 | ||||||||
7 |
Rafaela BurdováRafaela Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 4.58 +1.8 m/s | X+1.9 | 4.33+1.6 | 4.58+1.8 | 4.58 | 4.19+1.7 | 4.28+1.7 | 4.13+1.7 | 4.00 | ||||||||
8 |
Andrea JarošíkováAndrea Jarošíková
Atletika Klatovy |
98 | 4.52 +1.7 m/s | 4.31+1.3 | 4.52+1.7 | 4.48+1.4 | 4.52 | 4.39+1.8 | X+0.9 | 4.52+1.9 | 3.00 | ||||||||
9 |
Barbora FišrováBarbora Fišrová
AC Domažlice |
96 | 4.44 +1.6 m/s | 4.23+1.1 | 4.14+0.9 | 4.44+1.6 | 4.44 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Sabina GerlickáSabina Gerlická
AC Domažlice |
90 | 4.43 +0.7 m/s | 4.43+0.7 | X+1.9 | 3.52+0.6 | 4.43 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Anna HerynkováAnna Herynková
TJ Spartak Vlašim |
98 | 4.40 +0.9 m/s | X+0.8 | 4.40+0.9 | 4.31+1.6 | 4.40 | ||||||||||||
12 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Klatovy |
98 | 4.33 +1.6 m/s | 3.32+1.2 | 4.24+1.4 | 4.33+1.6 | 4.33 | ||||||||||||
13 |
Lucie PauliLucie Pauli
AC Domažlice |
97 | 4.28 +1.4 m/s | 4.10+0.9 | 4.28+1.4 | 4.23+0.8 | 4.28 | ||||||||||||
14 |
Petra ProcházkováPetra Procházková
VSK FTVS Praha |
87 | 4.25 +1.7 m/s | 4.03+0.9 | 4.25+1.7 | X+1.7 | 4.25 | ||||||||||||
15 |
Daniela DostálováDaniela Dostálová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
95 | 4.23 +1.2 m/s | 4.23+1.2 | X+1.3 | 3.90+1.6 | 4.23 | ||||||||||||
16 |
Ina VycpálkováIna Vycpálková
TJ Sušice |
96 | 4.20 +0.6 m/s | 4.16+1.6 | 4.03+1.2 | 4.20+0.6 | 4.20 | ||||||||||||
17 |
Petra BaarováPetra Baarová
Atletika Klatovy |
98 | 4.10 +0.8 m/s | 4.03+0.7 | 3.50+1.5 | 4.10+0.8 | 4.10 | ||||||||||||
18 |
Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
95 | 4.07 +1.1 m/s | 4.07+1.1 | 3.85+1.1 | 3.65+1.8 | 4.07 | ||||||||||||
19 |
Michaela LomováMichaela Lomová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
91 | 3.98 +1.9 m/s | 3.76+1.1 | 3.78+1.5 | 3.98+1.9 | 3.98 | ||||||||||||
Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb |
97 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Pavla LajčákováPavla Lajčáková
TJ Sušice |
84 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
trojskok - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak Vlašim |
94 | 14.64 +2.2 m/s | 14.58+1.9 | 14.64+2.2 | - | 14.64 | - | - | - | 11.00 | ||||||||
2 |
Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | 14.18 +0.5 m/s | 13.33+0.6 | 13.91+2.2 | 13.99+1.6 | 13.99 | 13.99+2.1 | 14.09+2.2 | 14.18+0.5 | 9.00 | ||||||||
3 |
Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
81 | 13.65 +0.1 m/s | 13.65+0.1 | - | - | 13.65 | - | - | - | 8.00 | ||||||||
4 |
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak Vlašim |
95 | 13.59 +1.1 m/s | 13.21+1.2 | 13.18+1.9 | X | 13.21 | 13.27+1.4 | 12.95+0.6 | 13.59+1.1 | 7.00 | ||||||||
5 |
Tomáš HostýnekTomáš Hostýnek
Atletika Klatovy |
91 | 13.54 +0.8 m/s | 13.47+1.9 | 12.94+1.4 | 13.42+2.3 | 13.47 | 13.39+1.8 | 13.43+0.2 | 13.54+0.8 | 6.00 | ||||||||
6 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 13.17 +0.5 m/s | 12.54+0.5 | 12.85+2.6 | 12.79+1.5 | 12.85 | 12.75+1.5 | 12.80+1.3 | 13.17+0.4 | 5.00 | ||||||||
7 |
Nikolas DomínNikolas Domín
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
88 | 13.03 +1.9 m/s | X | 12.70+2.1 | 12.83+1.4 | 12.83 | 12.35+1.1 | 13.03+1.9 | 12.63+0.6 | 4.00 | ||||||||
8 |
Marek ŠtampachMarek Štampach
Spartak Praha 4 |
85 | 12.97 +0.4 m/s | 12.97+0.4 | X | 12.70+1.5 | 12.97 | X | 12.62+1.4 | 12.94+0.3 | 3.00 | ||||||||
9 |
Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS Praha |
89 | 12.57 +1.3 m/s | 12.57+1.3 | 12.28+1.8 | 12.44+2.2 | 12.57 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Michal BartošMichal Bartoš
TJ Vodní stavby Tábor |
83 | 12.25 +1.8 m/s | 12.25+1.8 | - | - | 12.25 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Viktor ŠeboViktor Šebo
Spartak Praha 4 |
95 | 11.97 +1.6 m/s | X | 11.81+2.1 | 11.97+1.6 | 11.97 | ||||||||||||
12 |
Jaroslav ŠevčíkJaroslav Ševčík
AC Kovošrot Praha |
91 | 11.81 +1.1 m/s | 11.81+1.1 | 11.05+1.9 | - | 11.81 | ||||||||||||
13 |
Milan KissMilan Kiss
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 11.70 +2.0 m/s | 11.70+2.0 | X | 11.62+2.1 | 11.70 | ||||||||||||
14 |
Lukáš BeštaLukáš Bešta
Atletika Klatovy |
94 | 11.37 +1.2 m/s | X | 11.37+1.2 | X | 11.37 | ||||||||||||
15 |
Miloslav JandaMiloslav Janda
TJ Slavoj BANES Pacov |
72 | 11.14 +1.9 m/s | X | X | 11.14+1.9 | 11.14 | ||||||||||||
David ZajícDavid Zajíc
TJ Slavoj BANES Pacov |
91 | 0 | X | - | - | 0 | |||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela KapcováMichaela Kapcová
Spartak Praha 4 |
94 | 10.40 +0.8 m/s | X | X | X | 0 | 10.07+0.4 | 10.40+0.8 | X | 11.00 | ||||||||
2 |
Petra JašarováPetra Jašarová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
89 | 10.16 +1.2 m/s | X | 09.94+0.9 | 09.84+1.0 | 09.94 | 09.70+0.1 | 09.85+1.4 | 10.16+1.2 | 9.00 | ||||||||
3 |
Miroslava ŠolováMiroslava Šolová
Atletika Klatovy |
94 | 09.88 +0.7 m/s | X | X | 09.72+0.9 | 09.72 | 09.88+0.7 | - | X | 8.00 | ||||||||
4 |
Pavlína MouchováPavlína Mouchová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
96 | 09.58 +0.6 m/s | X | 09.05+1.6 | 09.58+0.6 | 09.58 | 09.56+0.8 | X | X | 7.00 | ||||||||
5 |
Kristýna TycováKristýna Tycová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
83 | 09.28 +0.9 m/s | 09.28+0.9 | - | X | 09.28 | X | X | X | 6.00 | ||||||||
6 |
Ina VycpálkováIna Vycpálková
TJ Sušice |
96 | 09.11 +0.1 m/s | 09.11+0.1 | X | X | 09.11 | 09.11+0.2 | X | X | 5.00 | ||||||||
Tereza HavránkováTereza Havránková
TJ Sušice |
97 | 0 | X | X | X | 0 | X | - | - | ||||||||||
Jana KovarovičováJana Kovarovičová
VSK FTVS Praha |
87 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak Vlašim |
93 | 10.36 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
82 | 10.22 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Linda FormánkováLinda Formánková
Spartak Praha 4 |
65 | 10.02 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
85 | 09.70 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 09.52 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika Klatovy |
96 | 09.12 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eva HrádkováEva Hrádková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
85 | 08.74 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 08.45 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC Domažlice |
96 | 08.18 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Sára VávrováSára Vávrová
Spartak Praha 4 |
87 | 07.97 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4 |
58 | 07.93 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 13.51 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lukáš GáborLukáš Gábor
VSK FTVS Praha |
91 | 13.40 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 12.82 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika Klatovy |
93 | 12.75 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan BakalaJan Bakala
VSK FTVS Praha |
62 | 12.29 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kryštof KubátKryštof Kubát
Atletika Klatovy |
92 | 12.02 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS Praha |
83 | 11.76 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Spartak Vlašim |
93 | 11.55 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby Tábor |
68 | 11.45 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby Tábor |
80 | 11.34 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
70 | 10.97 | ||||||||||||||||
12 |
Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4 |
91 | 10.41 | ||||||||||||||||
13 |
Michal KunaMichal Kuna
TJ Spartak Vlašim |
94 | 10.16 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
AC Kovošrot Praha |
82 | 10.16 | ||||||||||||||||
15 |
Lukáš VlčekLukáš Vlček
TJ Slavoj BANES Pacov |
82 | 10.11 | ||||||||||||||||
Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika Klatovy |
79 | 10.11 | |||||||||||||||||
17 |
Vladimír DušekVladimír Dušek
Atletika Klatovy |
91 | 09.19 | ||||||||||||||||
MB |
Vojtěch KyselýVojtěch Kyselý
Atletika Klatovy |
92 | 09.77 | ||||||||||||||||
Jan PojarJan Pojar
Atletika Klatovy |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak Vlašim |
93 | 37.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
82 | 32.58 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 31.31 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika Klatovy |
93 | 31.10 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak Vlašim |
55 | 27.26 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika Klatovy |
59 | 26.47 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eva BurdováEva Burdová
TJ Slavoj BANES Pacov |
66 | 26.23 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 25.41 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Nikola DuškováNikola Dušková
TJ Slavoj BANES Pacov |
97 | 22.11 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
90 | 21.78 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC Domažlice |
96 | 19.60 | ||||||||||||||||
12 |
Sára VávrováSára Vávrová
Spartak Praha 4 |
87 | 19.23 | ||||||||||||||||
13 |
Eva HrádkováEva Hrádková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
85 | 16.01 | ||||||||||||||||
14 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
66 | 14.55 | ||||||||||||||||
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
85 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš GáborLukáš Gábor
VSK FTVS Praha |
91 | 42.18 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 39.63 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika Klatovy |
93 | 38.21 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan BakalaJan Bakala
VSK FTVS Praha |
62 | 37.77 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Michal KunaMichal Kuna
TJ Spartak Vlašim |
94 | 36.98 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 36.97 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
TJ Spartak Vlašim |
83 | 34.90 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4 |
91 | 34.28 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David SeverínDavid Severín
AC Kovošrot Praha |
85 | 33.38 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika Klatovy |
79 | 33.37 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS Praha |
83 | 32.94 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš VlčekLukáš Vlček
TJ Slavoj BANES Pacov |
82 | 31.94 | ||||||||||||||||
13 |
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Spartak Vlašim |
93 | 31.74 | ||||||||||||||||
14 |
Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil
AC Kovošrot Praha |
82 | 31.67 | ||||||||||||||||
15 |
Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES Pacov |
53 | 30.668 | ||||||||||||||||
16 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
TJ Spartak Vlašim |
93 | 29.65 | ||||||||||||||||
17 |
Urs GyselUrs Gysel
TJ Vodní stavby Tábor |
69 | 28.56 | ||||||||||||||||
18 |
Kryštof KubátKryštof Kubát
Atletika Klatovy |
92 | 27.68 | ||||||||||||||||
19 |
Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES Pacov |
67 | 23.70 | ||||||||||||||||
Milan ZávadaMilan Závada
AC Kovošrot Praha |
64 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie StaňkováLucie Staňková
AC Domažlice |
97 | 31.88 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Lenka BaronováLenka Baronová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
82 | 31.35 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Blanka FischerováBlanka Fischerová
Spartak Praha 4 |
58 | 29.40 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC Domažlice |
96 | 28.88 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Kristýna TycováKristýna Tycová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
83 | 25.48 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jana ZáhorkováJana Záhorková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
85 | 25.08 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Zdeňka ŠpererováZdeňka Špererová
Atletika Klatovy |
59 | 24.73 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak Vlašim |
55 | 21.68 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
66 | 18.21 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika Klatovy |
93 | 17.93 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Pavlína MouchováPavlína Mouchová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
96 | 16.58 | ||||||||||||||||
Michaela KantnerováMichaela Kantnerová
AC Domažlice |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Vodní stavby Tábor |
82 | 51.20 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Aleš ProcházkaAleš Procházka
Atletika Klatovy |
93 | 46.20 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan BakalaJan Bakala
VSK FTVS Praha |
62 | 41.97 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Lukáš GáborLukáš Gábor
VSK FTVS Praha |
91 | 40.37 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES Pacov |
53 | 40.22 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
TJ Spartak Vlašim |
93 | 36.47 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
TJ Spartak Vlašim |
93 | 36.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES Pacov |
93 | 35.77 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Zdeněk KubešZdeněk Kubeš
Atletika Klatovy |
77 | 34.68 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Milan ZávadaMilan Závada
AC Kovošrot Praha |
64 | 28.29 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
70 | 27.44 | ||||||||||||||||
12 |
Martin NedbalMartin Nedbal
Atletika Klatovy |
79 | 27.17 | ||||||||||||||||
13 |
Michal KunaMichal Kuna
TJ Spartak Vlašim |
94 | 23.39 | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 33.85 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Eva HrádkováEva Hrádková
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
85 | 31.86 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Lenka MatouškováLenka Matoušková
TJ Spartak Vlašim |
93 | 31.09 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 31.05 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lucie StruskováLucie Strusková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
90 | 29.80 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb |
97 | 29.41 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Eliška LupačováEliška Lupačová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 29.19 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
66 | 27.25 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jana DanihelkováJana Danihelková
SKP Union Cheb |
98 | 27.07 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Kateřina KrškováKateřina Kršková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 26.73 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Lucie StaňkováLucie Staňková
AC Domažlice |
97 | 25.34 | ||||||||||||||||
12 |
Eva BlahůtováEva Blahůtová
TJ Sušice |
87 | 24.68 | ||||||||||||||||
13 |
Veronika FialováVeronika Fialová
Atletika Klatovy |
96 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále (ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES Pacov |
81 | 53.01 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Stanislav VyšínStanislav Vyšín
AC Kovošrot Praha |
89 | 52.26 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jan PojarJan Pojar
Atletika Klatovy |
91 | 49.95 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jan NiklJan Nikl
TJ Slavoj BANES Pacov |
93 | 48.56 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Ctibor CabadajCtibor Cabadaj
TJ Vodní stavby Tábor |
68 | 48.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Martin MlsnaMartin Mlsna
AC Kovošrot Praha |
85 | 48.14 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Tomáš PurmanTomáš Purman
TJ Vodní stavby Tábor |
80 | 45.02 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin HezoučkýMartin Hezoučký
Atletika Klatovy |
94 | 44.31 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Martin SvobodaMartin Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
70 | 43.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Ondřej JirsíkOndřej Jirsík
Spartak Praha 4 |
91 | 42.21 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
David DubecDavid Dubec
TJ Spartak Vlašim |
91 | 42.12 | ||||||||||||||||
12 |
Michal ŠtohanzlMichal Štohanzl
VSK FTVS Praha |
85 | 39.73 | ||||||||||||||||
13 |
Jakub JirmanJakub Jirman
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
91 | 38.48 | ||||||||||||||||
14 |
Martin PěknýMartin Pěkný
VSK FTVS Praha |
83 | 31.68 | ||||||||||||||||
15 |
Tomáš JindraTomáš Jindra
VSK FTVS Praha |
90 | 31.49 | ||||||||||||||||
16 |
Michal KřiklánMichal Křiklán
TJ Vodní stavby Tábor |
93 | 19.29 | ||||||||||||||||
Michal SatrapaMichal Satrapa
TJ Spartak Vlašim |
71 | NP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
10 km chůze - Muži
(ne, 26.8.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vladimír KánskýVladimír Kánský | 40 | Spartak Praha 4 | 8 | ||||||||||||||||
Jiří HostýnekJiří Hostýnek | 61 | Atletika Klatovy | 7 | ||||||||||||||||
Zdeněk BittenglZdeněk Bittengl | 61 | Atletika Klatovy | 9 | ||||||||||||||||
Adrien SehnalAdrien Sehnal | 53 | VSK FTVS Praha | 11 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TABOR TABOR | TJ Vodní stavby Tábor | 213.50 | ||||||||||||||||
2 | PACOV PACOV | TJ Slavoj BANES Pacov | 162.00 | ||||||||||||||||
3 | ATKLA ATKLA | Atletika Klatovy | 149.50 | ||||||||||||||||
4 | VLASI VLASI | TJ Spartak Vlašim | 112.00 | ||||||||||||||||
5 | STOPR STOPR | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 103.00 | ||||||||||||||||
6 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 094.00 | ||||||||||||||||
7 | FTVSP FTVSP | VSK FTVS Praha | 081.00 | ||||||||||||||||
8 | ACKSP ACKSP | AC Kovošrot Praha | 066.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x400 m, 800 m, 110 m př., 110 m př., 100 m, 10km chůze, 400 m, 400 m př., 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VLASI VLASI | TJ Spartak Vlašim | 145.00 | ||||||||||||||||
2 | 4DVCB 4DVCB | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 115.50 | ||||||||||||||||
3 | SPPR4 SPPR4 | Spartak Praha 4 | 101.00 | ||||||||||||||||
4 | ATKLA ATKLA | Atletika Klatovy | 093.50 | ||||||||||||||||
5 | DOMAZ DOMAZ | AC Domažlice | 093.00 | ||||||||||||||||
6 | SUSIC SUSIC | TJ Sušice | 090.00 | ||||||||||||||||
7 | STOPR STOPR | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 089.00 | ||||||||||||||||
8 | UNICH UNICH | SKP Union Cheb | 058.00 | ||||||||||||||||
9 | PACOV PACOV | TJ Slavoj BANES Pacov | 055.00 | ||||||||||||||||
10 | FTVSP FTVSP | VSK FTVS Praha | 032.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 4x400 m, 100 m, 100 m př., 100 m př., 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x400 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |