4. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva
Bílina (18. 9. 2012)60 m - Ml. žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin NovotnýMartin Novotný | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 07.99 | |||||||||||||||
2 | Jan SamčíkJan Samčík | 99 | AK Most | 09.06 | |||||||||||||||
3 | Martin KoňákMartin Koňák | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.10 | |||||||||||||||
4 | Matěj VěchetMatěj Věchet | 99 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.10 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.12 | |||||||||||||||
6 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.34 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David MorávekDavid Morávek | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.33 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.98 | |||||||||||||||
3 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 09.61 | |||||||||||||||
4 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.01 | |||||||||||||||
5 | Sebastian ScholzSebastian Scholz | 01 | AO TJ Baník Meziboří | 10.38 | |||||||||||||||
Michal HabadaMichal Habada | 99 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (út, 18.9.2012) | Vítr: +1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.00 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HeyerLukáš Heyer | 00 | AK Most | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.57 | |||||||||||||||
4 | Saša ŽitnýSaša Žitný | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.86 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 10.61 | |||||||||||||||
Jakub MachovecJakub Machovec | 99 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 09.51 | |||||||||||||||
2 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.94 | |||||||||||||||
3 | Karel MěšťákKarel Měšťák | 00 | AK Bílina | 10.02 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.42 | |||||||||||||||
5 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.79 | |||||||||||||||
6 | Jan KadlecJan Kadlec | 01 | AK Bílina | 11.28 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.27 | |||||||||||||||
2 | Josef KatičJosef Katič | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.49 | |||||||||||||||
3 | Václav ČečrleVáclav Čečrle | 02 | AK Bílina | 10.67 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PolákTomáš Polák | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.80 | |||||||||||||||
5 | David DudaDavid Duda | 02 | AK Bílina | 11.97 | |||||||||||||||
Matěj BenešMatěj Beneš | 01 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále A (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin NovotnýMartin Novotný | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.05 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | David MorávekDavid Morávek | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan SamčíkJan Samčík | 99 | AK Most | 08.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek ŠvingrMarek Švingr | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.97 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 09.08 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš HeyerLukáš Heyer | 00 | AK Most | 09.26 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VěchetMatěj Věchet | 99 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 09.12 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Martin KoňákMartin Koňák | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.13 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.23 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan SmržJan Smrž | 00 | AK Bílina | 09.40 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.44 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Rozběh)
Rozběh 01 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.75 | |||||||||||||||
2 | Kristýna KvapilováKristýna Kvapilová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.29 | |||||||||||||||
3 | Kateřina Kristý BartošováKateřina Kristý Bartošová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 10.56 | |||||||||||||||
4 | Debora DomeckáDebora Domecká | 00 | ASK Děčín | 10.58 | |||||||||||||||
5 | Denisa KrupičkováDenisa Krupičková | 02 | AK Bílina | 10.58 | |||||||||||||||
Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 02 (út, 18.9.2012) | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 09.28 | |||||||||||||||
2 | Pavla ŠulistováPavla Šulistová | 99 | TJ VTŽ Chomutov | 09.89 | |||||||||||||||
3 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.95 | |||||||||||||||
4 | Lenka BartošováLenka Bartošová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.24 | |||||||||||||||
5 | Barbora KonopováBarbora Konopová | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.71 | |||||||||||||||
6 | Klára ČerníkováKlára Černíková | 01 | AK Bílina | 10.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 03 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 09.83 | |||||||||||||||
3 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.84 | |||||||||||||||
4 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.12 | |||||||||||||||
5 | Lucie MartinovskáLucie Martinovská | 02 | AK Bílina | 10.62 | |||||||||||||||
6 | Markéta TürbováMarkéta Türbová | 01 | AK Bílina | 10.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 04 (út, 18.9.2012) | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.35 | |||||||||||||||
2 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.71 | |||||||||||||||
3 | Markéta MaláMarkéta Malá | 01 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 09.82 | |||||||||||||||
4 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 10.53 | |||||||||||||||
5 | Sára KordulíkováSára Kordulíková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 10.65 | |||||||||||||||
6 | Jana BrunclíkováJana Brunclíková | 02 | AK Bílina | 10.80 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 05 (út, 18.9.2012) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.02 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠimkováTereza Šimková | 00 | AO TJ Baník Meziboří | 10.48 | |||||||||||||||
4 | Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 10.59 | |||||||||||||||
5 | Sabina HruškováSabina Hrušková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 11.32 | |||||||||||||||
Veronika JáskováVeronika Jásková | 99 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 06 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína VatrováKarolína Vatrová | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.82 | |||||||||||||||
2 | Petra KoškováPetra Košková | 99 | AO TJ Baník Meziboří | 09.12 | |||||||||||||||
3 | Kateřina BalášováKateřina Balášová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.19 | |||||||||||||||
4 | Lucie ČernáLucie Černá | 00 | AK Bílina | 10.99 | |||||||||||||||
5 | Simona ChomováSimona Chomová | 01 | AO TJ Baník Meziboří | 11.76 | |||||||||||||||
Johana MálišováJohana Málišová | 02 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 07 (út, 18.9.2012) | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva PlchováEva Plchová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.85 | |||||||||||||||
2 | Tereza ValtrováTereza Valtrová | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 10.03 | |||||||||||||||
3 | Laura VytrhlíkováLaura Vytrhlíková | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 10.36 | |||||||||||||||
4 | Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková | 02 | AK Most | 10.53 | |||||||||||||||
MB | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.07 | |||||||||||||||
Lenka RathováLenka Rathová | 99 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 08 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB | Vendula MeclováVendula Meclová | 01 | AK Bílina | 10.06 | |||||||||||||||
MB | Ivana HájkováIvana Hájková | 01 | AK Bílina | 10.41 | |||||||||||||||
MB | Alena HubáčkováAlena Hubáčková | 99 | AK Bílina | 10.41 | |||||||||||||||
MB | Eva BrunclíkováEva Brunclíková | 00 | AK Bílina | 10.62 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále A (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 08.52 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína VatrováKarolína Vatrová | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.70 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.79 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 09.14 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Petra KoškováPetra Košková | 99 | AO TJ Baník Meziboří | 09.16 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.28 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.59 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Markéta MaláMarkéta Malá | 01 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 09.76 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 09.82 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.82 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 09.94 | |||||||||||||||
Eva PlchováEva Plchová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
300 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠamanJiří Šaman | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 48.55 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Jan SamčíkJan Samčík | 99 | AK Most | 49.66 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Kryštof BesserKryštof Besser | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 52.12 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jiří DolejšíJiří Dolejší | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 55.04 | |||||||||||||||
5 | Adam MotlAdam Motl | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 63.86 | |||||||||||||||
6 | Tomáš LaubeTomáš Laube | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 64.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík | 99 | AK Bílina | 40.78 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub TruhlářJakub Truhlář | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 44.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán KloubŠtěpán Kloub | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 46.39 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Martin KubíkMartin Kubík | 00 | AK Most | 50.32 | 4.00 | ||||||||||||||
5 | Marek PíchaMarek Pícha | 99 | AK Bílina | 53.59 | 1.00 | ||||||||||||||
6 | Filip MarkvartFilip Markvart | 02 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 57.60 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeněk MašekZdeněk Mašek | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 54.90 | |||||||||||||||
2 | Matouš LankMatouš Lank | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 55.73 | |||||||||||||||
3 | Vítek SlavíkVítek Slavík | 01 | AK Most | 58.63 | |||||||||||||||
4 | Martin PrůšaMartin Průša | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 59.69 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 61.26 | |||||||||||||||
6 | Matouš MocMatouš Moc | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 67.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HabadaMichal Habada | 99 | AK Most | 49.31 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik ČernohorskýDominik Černohorský | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 51.01 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 55.76 | |||||||||||||||
4 | Marek SynekMarek Synek | 02 | AK Most | 57.27 | |||||||||||||||
5 | Marek BystrýMarek Bystrý | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 57.31 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára HeřmánkováBára Heřmánková | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 46.38 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie RennerováLucie Rennerová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 48.58 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 50.29 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Anna ProcházkováAnna Procházková | 02 | ZŠ Prokopa Holého Louny | 53.13 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie TrilčováLucie Trilčová | 00 | AK Most | 53.69 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína HosingerováKarolína Hosingerová | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 53.86 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol JankuNikol Janku | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 52.74 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Klára ŠponarováKlára Šponarová | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 55.30 | |||||||||||||||
3 | Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová | 00 | AK Bílina | 56.33 | |||||||||||||||
4 | Valentýna KománkováValentýna Kománková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 58.37 | |||||||||||||||
5 | Kateřina Kristý BartošováKateřina Kristý Bartošová | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 60.96 | |||||||||||||||
6 | Klára ČerníkováKlára Černíková | 01 | AK Bílina | 67.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana PavelkováHana Pavelková | 00 | AK Most | 53.30 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Sabina SchuldesováSabina Schuldesová | 00 | AK Bílina | 53.68 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina BalášováKateřina Balášová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 59.19 | |||||||||||||||
4 | Lucie MartinovskáLucie Martinovská | 02 | AK Bílina | 66.10 | |||||||||||||||
5 | Jana BrunclíkováJana Brunclíková | 02 | AK Bílina | 66.71 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | 53.12 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Ivana GallováIvana Gallová | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 54.67 | |||||||||||||||
3 | Magdalena ZahradníkováMagdalena Zahradníková | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 55.51 | |||||||||||||||
4 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 56.01 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KvapilováKristýna Kvapilová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 56.92 | |||||||||||||||
6 | Alena HubáčkováAlena Hubáčková | 99 | AK Bílina | 58.97 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal HolešovskýMichal Holešovský | 00 | ASK Děčín | 2:37.39 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik ČernohorskýDominik Černohorský | 00 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:41.77 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej PelcOndřej Pelc | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:44.71 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub MaříkJakub Mařík | 99 | AK Most | 2:48.69 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 2:57.49 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jan TuhýJan Tuhý | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:03.80 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Vítek SlavíkVítek Slavík | 01 | AK Most | 3:11.13 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub KodýtekJakub Kodýtek | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:13.72 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jiří DolejšíJiří Dolejší | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:18.05 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Vojtěch RaitrVojtěch Raitr | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 3:25.82 | 1.00 | ||||||||||||||
Marek PíchaMarek Pícha | 99 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana PavelkováHana Pavelková | 00 | AK Most | 2:44.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nicole KřehlováNicole Křehlová | 00 | AK Bílina | 2:46.66 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora CeéBarbora Ceé | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 2:47.69 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška HodkováEliška Hodková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2:51.17 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Barbora PšenkováBarbora Pšenková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:55.05 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Kateřina KubecováKateřina Kubecová | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 2:56.44 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Karolína ŠpačkováKarolína Špačková | 02 | AK Chemopetrol Litvínov | 3:04.26 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Gabriela ChomováGabriela Chomová | 00 | AO TJ Baník Meziboří | 3:15.83 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Tereza ValtrováTereza Valtrová | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:46.24 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Julie ProkešováJulie Prokešová | 02 | TJ VTŽ Chomutov | 3:46.74 | 1.00 | ||||||||||||||
Lenka RathováLenka Rathová | 99 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Ml. žáci (Běh)
Běh (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 5:26.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Martin VöröšMartin Vöröš | 99 | AK Bílina | 5:29.85 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin FišerMartin Fišer | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5:50.42 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Jakub MišelnickýJakub Mišelnický | 00 | AK Most | 6:00.55 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Richard ŠevčíkRichard Ševčík | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 6:01.39 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Filip ŠčerbaFilip Ščerba | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:12.19 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jiří LaštůvkaJiří Laštůvka | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 6:19.81 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Samuel CamaraSamuel Camara | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:56.58 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Marcel ŠírMarcel Šír | 99 | AK Most | 7:33.50 | 2.00 | ||||||||||||||
Adam ZemanAdam Zeman | 99 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda | 00 | AK Bílina | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
1500 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela ČervínováMichaela Červínová | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5:10.14 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sára MaláSára Malá | 99 | AK Most | 5:14.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška KohlertováEliška Kohlertová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 5:29.92 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lucie TrilčováLucie Trilčová | 00 | AK Most | 5:38.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna VyskočilováAnna Vyskočilová | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 5:50.74 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lucie ToušováLucie Toušová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 6:17.60 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Nikola ŠtichhauerováNikola Štichhauerová | 01 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 6:21.98 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Sára KordulíkováSára Kordulíková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 6:57.89 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Petra SatkováPetra Satková | 01 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 7:07.65 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Adéla JarošíkováAdéla Jarošíková | 02 | AK Most | 7:12.98 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Sára ŠevčíkováSára Ševčíková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 7:29.00 | |||||||||||||||
12 | Simona ChomováSimona Chomová | 01 | AO TJ Baník Meziboří | 7:31.53 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin NovotnýMartin Novotný | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 09.47 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik KrivákDominik Krivák | 99 | AK Most | 09.91 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PraskýTomáš Praský | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 10.41 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Zdeněk ErlebachZdeněk Erlebach | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 11.43 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin KubíkMartin Kubík | 00 | AK Most | 11.72 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub MišelnickýJakub Mišelnický | 00 | AK Most | 12.24 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Vítr: +2.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MaříkJakub Mařík | 99 | AK Most | 12.51 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jan HrebíkJan Hrebík | 02 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.60 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Štěpán KubicaŠtěpán Kubica | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 13.29 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Filip MarkvartFilip Markvart | 02 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 14.96 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Václav ČečrleVáclav Čečrle | 02 | AK Bílina | 15.32 | |||||||||||||||
Adam ZemanAdam Zeman | 99 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 10.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Karolína VatrováKarolína Vatrová | 99 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.89 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška HodkováEliška Hodková | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 11.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Eliška KohlertováEliška Kohlertová | 00 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 12.21 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela KůsováMichaela Kůsová | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 12.49 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Markéta MatějkováMarkéta Matějková | 02 | USK VŠEM Ústí n/L. | 12.95 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková | 00 | TJ Sokol Roudnice n/L. | 12.12 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková | 01 | TJ VTŽ Chomutov | 13.11 | 3.00 | ||||||||||||||
3= | Nina ŠtolbováNina Štolbová | 01 | AK Bílina | 13.17 | 1.50 | ||||||||||||||
3= | Hana HammerschmidtováHana Hammerschmidtová | 00 | AK Most | 13.17 | 1.50 | ||||||||||||||
5 | Denisa KrupičkováDenisa Krupičková | 02 | AK Bílina | 13.25 | |||||||||||||||
6 | Eliška PolákováEliška Poláková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 14.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A: Koňák, Lunhul, Novotný, Kubica A: Koňák, Lunhul, Novotný, Kubica | USK VŠEM Ústí n/L. | 31.29 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Švingr, Hrebík, Erkebach, Truhlář Švingr, Hrebík, Erkebach, Truhlář | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 31.95 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A: Habada, Meyer, Kubík, Krivák A: Habada, Meyer, Kubík, Krivák | AK Most | 32.01 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A: Bystrý, Černohorský, Praský, Morávek A: Bystrý, Černohorský, Praský, Morávek | AK Chemopetrol Litvínov | 32.12 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | B: Besser, Rajchert, Hajman, Hercík B: Besser, Rajchert, Hajman, Hercík | USK VŠEM Ústí n/L. | 32.65 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | C: Pelc, Průša, Šaman, Moc C: Pelc, Průša, Šaman, Moc | USK VŠEM Ústí n/L. | 36.65 | 3.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B: Machovec, Mařík, Mišelnický, Samčík B: Machovec, Mařík, Mišelnický, Samčík | AK Most | 34.28 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | A: Fojtík, Vöröš, Čečrle, Smrž A: Fojtík, Vöröš, Čečrle, Smrž | AK Bílina | 34.34 | 4.00 | |||||||||||||||
3 | Laube, Seiner, Ševčík, Věchet Laube, Seiner, Ševčík, Věchet | TJ Sokol Roudnice n/L. | 37.07 | 2.00 | |||||||||||||||
D: Kodýtek, Katič, Dolejší, Laštůvka D: Kodýtek, Katič, Dolejší, Laštůvka | USK VŠEM Ústí n/L. | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B: Žitný, Kloub, Karásek, Tuhý B: Žitný, Kloub, Karásek, Tuhý | AK Chemopetrol Litvínov | 38.85 | 1.00 | |||||||||||||||
2 | C: Slavík, Sýkora, Suchopárek, Šír C: Slavík, Sýkora, Suchopárek, Šír | AK Most | 38.93 | ||||||||||||||||
3 | B: Pícha, Duda, Měšťák, Bažant B: Pícha, Duda, Měšťák, Bažant | AK Bílina | 41.73 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toušová, Satková, Rennerová, Heřmánková Toušová, Satková, Rennerová, Heřmánková | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 35.15 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | Šulistová, Kučerová, Štolová, Hodková Šulistová, Kučerová, Štolová, Hodková | TJ VTŽ Chomutov | 35.55 | 8.00 | |||||||||||||||
3 | Schuldesová, Mrzenová, Křehlová, Jasková Schuldesová, Mrzenová, Křehlová, Jasková | AK Bílina | 35.81 | 7.00 | |||||||||||||||
4 | Kůsová, Matějková, Kubecová, Šponárová Kůsová, Matějková, Kubecová, Šponárová | USK VŠEM Ústí n/L. | 36.32 | 5.00 | |||||||||||||||
5 | Pavelková, Trilčová, Malá, Hammerschmidtová Pavelková, Trilčová, Malá, Hammerschmidtová | AK Most | 38.73 | 1.00 | |||||||||||||||
6 | Chomová S., Chomová G., Vítová, Košková Chomová S., Chomová G., Vítová, Košková | AO TJ Baník Meziboří | 39.10 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Červínová, Mašková, Kohlertová, Vatrová Červínová, Mašková, Kohlertová, Vatrová | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 34.76 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | Procházková A., Malá, Nováková Š., Vohánková Procházková A., Malá, Nováková Š., Vohánková | ZŠ Prokopa Holého Louny | 36.30 | 6.00 | |||||||||||||||
3 | Zábojníková, Vyskočilová, Gallová, Brabcová Zábojníková, Vyskočilová, Gallová, Brabcová | AK Chemopetrol Litvínov | 36.75 | 4.00 | |||||||||||||||
4 | Bartošová, Plchová, Zahradníková, Zoubková Bartošová, Plchová, Zahradníková, Zoubková | TJ VTŽ Chomutov | 37.83 | 3.00 | |||||||||||||||
5 | Poláková, Konopová, Hrušková, Janků Poláková, Konopová, Hrušková, Janků | USK VŠEM Ústí n/L. | 40.66 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Špačková K., Balášová, Kvapilová, Hosingerová Špačková K., Balášová, Kvapilová, Hosingerová | AK Chemopetrol Litvínov | 38.51 | 2.00 | |||||||||||||||
2 | Černá, Černíková, Štolbová, Krupičková Černá, Černíková, Štolbová, Krupičková | AK Bílina | 40.04 | ||||||||||||||||
3 | Libovická, Martinovská, Brunclíková, Türbová Libovická, Martinovská, Brunclíková, Türbová | AK Bílina | 44.40 | ||||||||||||||||
Vytrhlíková, Prokešová, Ševčíková, Kordulíková Vytrhlíková, Prokešová, Ševčíková, Kordulíková | TJ VTŽ Chomutov | DQ | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.65 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav FojtíkJaroslav Fojtík
AK Bílina |
99 | 1.60 | OXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 1.60 | OXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Michal HabadaMichal Habada
AK Most |
99 | 1.45 | OXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 1.40 | OXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Martin VöröšMartin Vöröš
AK Bílina |
99 | 1.35 | OXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jan HrebíkJan Hrebík
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 1.25 | OXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Matěj VěchetMatěj Věchet
TJ Sokol Roudnice n/L. |
99 | 1.25 | OXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 1.20 | OXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Marek SynekMarek Synek
AK Most |
02 | 1.20 | OXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
Matouš MocMatouš Moc
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Adam ZemanAdam Zeman
AK Most |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš LaubeTomáš Laube
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.101.151.201.251.301.351.401.431.46 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 1.43 | OXXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Sára MaláSára Malá
AK Most |
99 | 1.40 | OXXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Nikol JankuNikol Janku
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 1.30 | OXXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Karolína StehlíkováKarolína Stehlíková
TJ Sokol Roudnice n/L. |
00 | 1.25 | OXXOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Nicole KřehlováNicole Křehlová
AK Bílina |
00 | 1.15 | OXXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Šárka KučerováŠárka Kučerová
TJ VTŽ Chomutov |
99 | 1.15 | OXXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Petra MaškováPetra Mašková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 0 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina KubecováKateřina Kubecová
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub TruhlářJakub Truhlář
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 4.80 | 4.31 | 0 | 4.68 | 4.68 | 4.80 | 0 | 4.72 | 11.00 | ||||||||
2 |
Michal HolešovskýMichal Holešovský
ASK Děčín |
00 | 4.76 | 4.76 | 4.60 | 4.69 | 4.76 | 4.76 | 4.68 | 4.57 | 9.00 | ||||||||
3 |
Dominik KrivákDominik Krivák
AK Most |
99 | 4.65 | 0 | 4.39 | 4.63 | 4.63 | 4.63 | 4.32 | 4.65 | 8.00 | ||||||||
4 |
David MorávekDavid Morávek
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 4.58 | 4.36 | 4.14 | 4.58 | 4.58 | 4.17 | 4.43 | 4.54 | 7.00 | ||||||||
5 |
Martin KoňákMartin Koňák
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 3.92 | 3.69 | 3.75 | 3.89 | 3.89 | 3.62 | 3.58 | 3.92 | 6.00 | ||||||||
6 |
Ondřej PelcOndřej Pelc
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 3.90 | 3.90 | 0 | 0 | 3.90 | 0 | 3.53 | 0 | 5.00 | ||||||||
7 |
Marek ŠvingrMarek Švingr
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 3.87 | 3.61 | 3.82 | 3.78 | 3.82 | 3.87 | 2.83 | 3.17 | 4.00 | ||||||||
8 |
Vojtěch RajchertVojtěch Rajchert
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.74 | 3.74 | 3.72 | 3.72 | 3.74 | 3.62 | 0 | 3.67 | 3.00 | ||||||||
9 |
Jan SmržJan Smrž
AK Bílina |
00 | 3.59 | 3.42 | 3.59 | 0 | 3.59 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 3.58 | 3.35 | 3.24 | 3.58 | 3.58 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek
AK Most |
01 | 3.52 | 3.52 | 3.39 | 3.28 | 3.52 | ||||||||||||
12 |
Richard ŠevčíkRichard Ševčík
TJ Sokol Roudnice n/L. |
00 | 3.41 | 3.41 | 2.11 | 2.77 | 3.41 | ||||||||||||
13 |
Sebastian ScholzSebastian Scholz
AO TJ Baník Meziboří |
01 | 3.37 | 3.37 | 3.03 | 3.24 | 3.37 | ||||||||||||
14 |
Josef KatičJosef Katič
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 2.89 | 2.89 | 2.80 | 2.12 | 2.89 | ||||||||||||
15 |
Marek BažantMarek Bažant
AK Bílina |
00 | 2.81 | 2.81 | 0 | 2.54 | 2.81 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina VohánkováKateřina Vohánková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
00 | 4.49 | 4.22 | 4.40 | 4.13 | 4.40 | 4.48 | 4.49 | 4.40 | 11.00 | ||||||||
2 |
Bára HeřmánkováBára Heřmánková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 4.27 | 4.11 | 4.01 | 4.20 | 4.20 | 4.25 | 4.23 | 4.27 | 9.00 | ||||||||
3 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 4.13 | 4.07 | 3.72 | 2.38 | 4.07 | 3.88 | 4.13 | 4.09 | 8.00 | ||||||||
4 |
Šárka KučerováŠárka Kučerová
TJ VTŽ Chomutov |
99 | 3.99 | X | 3.90 | 3.94 | 3.94 | X | X | 3.99 | 7.00 | ||||||||
5 |
Šárka NovákováŠárka Nováková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
99 | 3.85 | 3.62 | 3.79 | 3.79 | 3.79 | 3.84 | 3.85 | 3.60 | 6.00 | ||||||||
6 |
Petra SatkováPetra Satková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
01 | 3.82 | 3.77 | 3.66 | 3.82 | 3.82 | 5.00 | |||||||||||
7 |
Markéta MaláMarkéta Malá
ZŠ Prokopa Holého Louny |
01 | 3.66 | 3.42 | 3.29 | 3.64 | 3.64 | 3.52 | X | 3.66 | 4.00 | ||||||||
8 |
Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
00 | 3.65 | 3.50 | 3.46 | 3.45 | 3.50 | 3.41 | 3.65 | X | 3.00 | ||||||||
9 |
Kristýna MrzenováKristýna Mrzenová
AK Bílina |
00 | 3.50 | 3.35 | 3.23 | 3.50 | 3.50 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Zuzana ZoubkováZuzana Zoubková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 3.43 | 3.19 | 3.43 | 3.29 | 3.43 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Magdalena ZahradníkováMagdalena Zahradníková
TJ VTŽ Chomutov |
01 | 3.38 | 3.38 | 3.35 | 3.37 | 3.38 | ||||||||||||
12 |
Nina ŠtolbováNina Štolbová
AK Bílina |
01 | 3.34 | 2.76 | X | 3.34 | 3.34 | ||||||||||||
13 |
Tereza ŠimkováTereza Šimková
AO TJ Baník Meziboří |
00 | 3.11 | 2.83 | 3.11 | 3.04 | 3.11 | ||||||||||||
14 |
Barbora ŠtěpánováBarbora Štěpánová
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.04 | X | 2.79 | 3.04 | 3.04 | ||||||||||||
15 |
Eliška PolákováEliška Poláková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.02 | 2.88 | 2.77 | 3.02 | 3.02 | ||||||||||||
16 |
Valentýna KománkováValentýna Kománková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 2.98 | 2.90 | 2.86 | 2.98 | 2.98 | ||||||||||||
17 |
Barbora KonopováBarbora Konopová
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 2.92 | 2.92 | 2.92 | 2.84 | 2.92 | ||||||||||||
18 |
Debora DomeckáDebora Domecká
ASK Děčín |
00 | 2.83 | 2.83 | 2.51 | 2.50 | 2.83 | ||||||||||||
MB |
Ivana HájkováIvana Hájková
AK Bílina |
01 | 3.05 | ||||||||||||||||
MB |
Vendula MeclováVendula Meclová
AK Bílina |
01 | 2.63 | ||||||||||||||||
Markéta TürbováMarkéta Türbová
AK Bílina |
01 | 0 | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Petra MaškováPetra Mašková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK Most |
99 | 10.03 | 09.88 | 09.61 | 10.03 | 10.03 | 09.48 | 09.79 | 09.93 | 11.00 | ||||||||
2 |
Tomáš PraskýTomáš Praský
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 09.74 | 09.37 | 09.16 | 08.73 | 09.37 | 09.74 | 08.97 | 09.73 | 9.00 | ||||||||
3 |
Štěpán KloubŠtěpán Kloub
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 09.73 | 09.73 | 08.88 | 09.59 | 09.73 | X | X | 09.65 | 8.00 | ||||||||
4 |
Martin FišerMartin Fišer
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 07.87 | 07.35 | 07.77 | 07.29 | 07.77 | - | 07.41 | 07.87 | 7.00 | ||||||||
5 |
Jakub MachovecJakub Machovec
AK Most |
99 | 07.49 | 07.42 | X | 07.10 | 07.42 | 07.49 | 06.80 | 07.13 | 6.00 | ||||||||
6 |
Patrik JeňoPatrik Jeňo
AK Most |
99 | 07.43 | 07.15 | 07.28 | 07.06 | 07.28 | 07.43 | 06.82 | 06.69 | 5.00 | ||||||||
7 |
Karel MěšťákKarel Měšťák
AK Bílina |
00 | 07.30 | 07.30 | 06.84 | 06.69 | 07.30 | 06.88 | 06.17 | 06.40 | 4.00 | ||||||||
8 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
AK Most |
99 | 07.17 | 06.97 | 05.92 | 06.91 | 06.97 | 07.17 | 06.98 | 06.36 | 3.00 | ||||||||
9 |
Jiří ŠamanJiří Šaman
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 06.79 | 05.94 | 05.70 | 06.79 | 06.79 | 2.00 | |||||||||||
10 |
Jakub KodýtekJakub Kodýtek
USK VŠEM Ústí n/L. |
00 | 06.60 | X | 05.65 | 06.60 | 06.60 | 1.00 | |||||||||||
11 |
Marek BažantMarek Bažant
AK Bílina |
00 | 06.07 | 06.07 | 05.86 | 05.76 | 06.07 | ||||||||||||
12 |
Matouš LankMatouš Lank
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 05.97 | 05.97 | 05.82 | 04.85 | 05.97 | ||||||||||||
13 |
Daniel MikešDaniel Mikeš
AK Most |
01 | 05.60 | 05.32 | 05.50 | 05.60 | 05.60 | ||||||||||||
14 |
Richard ŠloserRichard Šloser
AK Bílina |
01 | 05.54 | 05.15 | 05.54 | 05.14 | 05.54 | ||||||||||||
15 |
Saša ŽitnýSaša Žitný
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 05.53 | 05.53 | 05.39 | 05.52 | 05.53 | ||||||||||||
16 |
Petr LipčákPetr Lipčák
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 05.46 | 04.42 | 05.46 | X | 05.46 | ||||||||||||
17 |
Tomáš PolákTomáš Polák
USK VŠEM Ústí n/L. |
02 | 03.73 | 03.67 | 03.64 | 03.73 | 03.73 | ||||||||||||
Matyáš RusekMatyáš Rusek
AK Bílina |
00 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
vrh koulí 3kg - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník Meziboří |
00 | 07.89 | 07.60 | 07.51 | 07.76 | 07.76 | 07.89 | 06.97 | 07.27 | 11.00 | ||||||||
2 |
Šárka NovákováŠárka Nováková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
99 | 07.69 | 07.21 | 07.20 | 07.69 | 07.69 | X | X | 07.41 | 9.00 | ||||||||
3 |
Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK Most |
99 | 07.44 | 06.75 | 06.58 | 07.02 | 07.02 | 06.22 | 07.44 | 06.99 | 8.00 | ||||||||
4 |
Barbora CeéBarbora Ceé
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
99 | 06.63 | 06.02 | 05.44 | 05.76 | 06.02 | 05.74 | 06.63 | 06.38 | 7.00 | ||||||||
5 |
Sára ŠevčíkováSára Ševčíková
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 06.51 | 06.20 | 06.03 | 06.48 | 06.48 | 05.97 | 06.28 | 06.51 | 6.00 | ||||||||
6 |
Petra KoškováPetra Košková
AO TJ Baník Meziboří |
99 | 06.29 | 05.67 | X | 06.26 | 06.26 | 06.29 | 06.25 | 06.09 | 5.00 | ||||||||
7 |
Gabriela ChomováGabriela Chomová
AO TJ Baník Meziboří |
00 | 05.48 | 05.07 | 05.32 | 04.85 | 05.32 | 05.48 | 05.11 | 05.13 | 4.00 | ||||||||
8 |
Lenka BartošováLenka Bartošová
AK Chemopetrol Litvínov |
02 | 04.68 | 04.24 | 04.58 | 04.68 | 04.68 | 04.09 | 04.52 | 04.23 | 3.00 | ||||||||
9 |
Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 03.56 | 03.44 | 03.22 | 03.56 | 03.56 | 2.00 | |||||||||||
MB |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 07.95 | ||||||||||||||||
Andrea VlachováAndrea Vlachová
AK Bílina |
99 | DNP | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš HeyerLukáš Heyer
AK Most |
00 | 63.10 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 57.51 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tadeáš ProcházkaTadeáš Procházka
AK Most |
99 | 54.59 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Valerij LunhulValerij Lunhul
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 54.07 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Patrik JeňoPatrik Jeňo
AK Most |
99 | 45.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
AK Most |
99 | 44.13 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jakub MachovecJakub Machovec
AK Most |
99 | 43.84 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Petr LipčákPetr Lipčák
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 41.70 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Ondřej SeinerOndřej Seiner
TJ Sokol Roudnice n/L. |
01 | 36.98 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Martin PrůšaMartin Průša
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 36.54 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Daniel MikešDaniel Mikeš
AK Most |
01 | 29.43 | ||||||||||||||||
12 |
Marcel ŠírMarcel Šír
AK Most |
99 | 28.65 | ||||||||||||||||
13 |
Richard ŠloserRichard Šloser
AK Bílina |
01 | 24.40 | ||||||||||||||||
14 |
Jan KadlecJan Kadlec
AK Bílina |
01 | 23.20 | ||||||||||||||||
Vítek SlavíkVítek Slavík
AK Most |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Marek SynekMarek Synek
AK Most |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj ŠifaldaMatěj Šifalda
AK Bílina |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)
Finále (út, 18.9.2012) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1= |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 48.15 | 10.00 | |||||||||||||||
1= |
Jana LibovickáJana Libovická
AK Bílina |
01 | 48.15 | 10.00 | |||||||||||||||
3 |
Veronika JáskováVeronika Jásková
AK Bílina |
99 | 41.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Kateřina VohánkováKateřina Vohánková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
00 | 39.14 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Lucie ToušováLucie Toušová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
00 | 36.63 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Monika NovákováMonika Nováková
ZŠ Prokopa Holého Louny |
00 | 34.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Michaela KůsováMichaela Kůsová
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 33.81 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavla ŠulistováPavla Šulistová
TJ VTŽ Chomutov |
99 | 32.88 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Viktorie VítováViktorie Vítová
AO TJ Baník Meziboří |
00 | 31.18 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lucie ČernáLucie Černá
AK Bílina |
00 | 26.13 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Jiřina ChládkováJiřina Chládková
AK Most |
99 | 25.29 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla ŠediváAdéla Šedivá
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
02 | 16.83 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKMOS AKMOS | AK Most | 165.00 | ||||||||||||||||
2 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 139.00 | ||||||||||||||||
3 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 084.00 | ||||||||||||||||
4 | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 074.00 | ||||||||||||||||
5 | BILIN BILIN | AK Bílina | 049.00 | ||||||||||||||||
6 | DECIN DECIN | ASK Děčín | 020.00 | ||||||||||||||||
ROUDN ROUDN | TJ Sokol Roudnice n/L. | 020.00 | |||||||||||||||||
8 | MEZIB MEZIB | AO TJ Baník Meziboří | 007.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 300 m, 800 m, 1500 m, 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 60 m př., 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Celkový bodový stav - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ATCUL ATCUL | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 135.00 | ||||||||||||||||
2 | TJCHO TJCHO | TJ VTŽ Chomutov | 077.00 | ||||||||||||||||
3 | LITVI LITVI | AK Chemopetrol Litvínov | 069.00 | ||||||||||||||||
4 | AKMOS AKMOS | AK Most | 059.50 | ||||||||||||||||
5 | ZSLOU ZSLOU | ZŠ Prokopa Holého Louny | 059.00 | ||||||||||||||||
6 | BILIN BILIN | AK Bílina | 054.50 | ||||||||||||||||
7 | USKUL USKUL | USK VŠEM Ústí n/L. | 046.00 | ||||||||||||||||
8 | MEZIB MEZIB | AO TJ Baník Meziboří | 031.00 | ||||||||||||||||
9 | ROUDN ROUDN | TJ Sokol Roudnice n/L. | 018.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 800 m, 1500 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 60 m, 60 m př., 300 m, 300 m, 300 m, 300 m, 4x60 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |