Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích
Stará Boleslav (24. - 26. 5. 2013)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 25.5.2013) | Vítr: -0.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.62 | 675 | ||||||||||||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 07.67 | 659 | ||||||||||||||
3 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 07.68 | 656 | ||||||||||||||
4 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.70 | 650 | ||||||||||||||
5 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 07.75 | 634 | ||||||||||||||
6 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 07.77 | 628 | ||||||||||||||
7 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.81 | 616 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.5.2013) | Vítr: +1.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 07.74 | 637 | ||||||||||||||
2 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 07.75 | 634 | ||||||||||||||
3 | Marek HoffmannMarek Hoffmann | 98 | SSK Vítkovice | 07.77 | 628 | ||||||||||||||
4 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 07.90 | 589 | ||||||||||||||
5 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.93 | 580 | ||||||||||||||
6 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 07.96 | 571 | ||||||||||||||
7 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 08.31 | 473 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 25.5.2013) | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 07.86 | 601 | ||||||||||||||
2 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 07.90 | 589 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 08.02 | 554 | ||||||||||||||
4 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 08.07 | 540 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.09 | 534 | ||||||||||||||
6 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 08.09 | 534 | ||||||||||||||
7 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.30 | 476 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 07.62 | 675 | ||||
2 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 07.67 | 659 | ||||
3 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 07.68 | 656 | ||||
4 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.70 | 650 | ||||
5 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 07.74 | 637 | ||||
6 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 07.75 | 634 | ||||
7 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 07.75 | 634 | ||||
8 | Marek HoffmannMarek Hoffmann | 98 | SSK Vítkovice | 07.77 | 628 | ||||
9 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 07.77 | 628 | ||||
10 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 07.81 | 616 | ||||
11 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 07.86 | 601 | ||||
12 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 07.90 | 589 | ||||
13 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 07.90 | 589 | ||||
14 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.93 | 580 | ||||
15 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 07.96 | 571 | ||||
16 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 08.02 | 554 | ||||
17 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 08.07 | 540 | ||||
18 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.09 | 534 | ||||
19 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 08.09 | 534 | ||||
20 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.30 | 476 | ||||
21 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 08.31 | 473 |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.39 | 749 | ||||||||||||||
2 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.73 | 640 | ||||||||||||||
3 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.81 | 616 | ||||||||||||||
4 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 07.87 | 598 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 08.02 | 554 | ||||||||||||||
6 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.06 | 542 | ||||||||||||||
7 | Ondřej PavlasOndřej Pavlas | 00 | Atletika Chrudim | 08.19 | 506 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Thanh Hai TranThanh Hai Tran | 00 | ASK Slavia Praha | 08.08 | 537 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 08.14 | 520 | ||||||||||||||
3 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.17 | 511 | ||||||||||||||
4 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.23 | 495 | ||||||||||||||
5 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.31 | 473 | ||||||||||||||
6 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.42 | 444 | ||||||||||||||
David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.07 | 540 | ||||||||||||||
2 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.19 | 506 | ||||||||||||||
3 | Vít JandaVít Janda | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.45 | 436 | ||||||||||||||
4 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.50 | 423 | ||||||||||||||
5 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 08.64 | 388 | ||||||||||||||
6 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 08.68 | 378 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 07.39 | 749 | ||||
2 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.73 | 640 | ||||
3 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.81 | 616 | ||||
4 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 07.87 | 598 | ||||
5 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 08.02 | 554 | ||||
6 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 08.06 | 542 | ||||
7 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.07 | 540 | ||||
8 | Thanh Hai TranThanh Hai Tran | 00 | ASK Slavia Praha | 08.08 | 537 | ||||
9 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 08.14 | 520 | ||||
10 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.17 | 511 | ||||
11 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.19 | 506 | ||||
12 | Ondřej PavlasOndřej Pavlas | 00 | Atletika Chrudim | 08.19 | 506 | ||||
13 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.23 | 495 | ||||
14 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.31 | 473 | ||||
15 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.42 | 444 | ||||
16 | Vít JandaVít Janda | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.45 | 436 | ||||
17 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.50 | 423 | ||||
18 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 08.64 | 388 | ||||
19 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 08.68 | 378 | ||||
David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 07.87 | 888 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 08.32 | 752 | ||||||||||||||
3 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.40 | 729 | ||||||||||||||
4 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 08.46 | 712 | ||||||||||||||
5 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.50 | 701 | ||||||||||||||
6 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.68 | 651 | ||||||||||||||
7 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 08.80 | 618 | ||||||||||||||
Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.56 | 684 | ||||||||||||||
2 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.61 | 670 | ||||||||||||||
3 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.63 | 665 | ||||||||||||||
4 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.64 | 662 | ||||||||||||||
5 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.70 | 645 | ||||||||||||||
6 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.89 | 595 | ||||||||||||||
7 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 08.89 | 595 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.5.2013) | Vítr: -0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 08.67 | 654 | ||||||||||||||
2 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 08.78 | 624 | ||||||||||||||
3 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.81 | 616 | ||||||||||||||
4 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 08.98 | 571 | ||||||||||||||
5 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.11 | 538 | ||||||||||||||
6 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.11 | 538 | ||||||||||||||
7 | Sára SpívalováSára Spívalová | 00 | Atletika Chrudim | 09.17 | 523 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 07.87 | 888 | ||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 08.32 | 752 | ||||
3 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.40 | 729 | ||||
4 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 08.46 | 712 | ||||
5 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 08.50 | 701 | ||||
6 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.56 | 684 | ||||
7 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 08.61 | 670 | ||||
8 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.63 | 665 | ||||
9 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 08.64 | 662 | ||||
10 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 08.67 | 654 | ||||
11 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.68 | 651 | ||||
12 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.70 | 645 | ||||
13 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 08.78 | 624 | ||||
14 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 08.80 | 618 | ||||
15 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.81 | 616 | ||||
16 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.89 | 595 | ||||
17 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 08.89 | 595 | ||||
18 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 08.98 | 571 | ||||
19 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 09.11 | 538 | ||||
20 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 09.11 | 538 | ||||
21 | Sára SpívalováSára Spívalová | 00 | Atletika Chrudim | 09.17 | 523 | ||||
Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNS |
100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.5.2013) | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 10.99 | 863 | ||||||||||||||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 11.11 | 836 | ||||||||||||||
3 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | SSK Vítkovice | 11.22 | 812 | ||||||||||||||
4 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 11.24 | 808 | ||||||||||||||
5 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 11.33 | 789 | ||||||||||||||
6 | Jan HorákJan Horák | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 11.52 | 748 | ||||||||||||||
7 | Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský | 91 | ASK Slavia Praha | 11.58 | 736 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 25.5.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.59 | 734 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.78 | 695 | ||||||||||||||
3 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.91 | 669 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 11.94 | 663 | ||||||||||||||
5 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 11.98 | 655 | ||||||||||||||
6 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 12.01 | 649 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 10.99 | 863 | ||||
2 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 11.11 | 836 | ||||
3 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | SSK Vítkovice | 11.22 | 812 | ||||
4 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 11.24 | 808 | ||||
5 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 11.33 | 789 | ||||
6 | Jan HorákJan Horák | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 11.52 | 748 | ||||
7 | Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský | 91 | ASK Slavia Praha | 11.58 | 736 | ||||
8 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.59 | 734 | ||||
9 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.78 | 695 | ||||
10 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.91 | 669 | ||||
11 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 11.94 | 663 | ||||
12 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 11.98 | 655 | ||||
13 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 12.01 | 649 |
100 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 25.5.2013) | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 10.89 | 885 | ||||||||||||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 11.21 | 814 | ||||||||||||||
3 | František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | 11.39 | 776 | ||||||||||||||
4 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 11.63 | 725 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.76 | 699 | ||||||||||||||
6 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 11.78 | 695 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.5.2013) | Vítr: -0.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 11.71 | 709 | ||||||||||||||
2 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 11.89 | 673 | ||||||||||||||
3 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 11.92 | 667 | ||||||||||||||
4 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 11.95 | 661 | ||||||||||||||
5 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 12.11 | 629 | ||||||||||||||
6 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 12.51 | 554 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 25.5.2013) | Vítr: -0.9 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | 11.97 | 657 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | VSK Univerzita Brno | 11.99 | 653 | ||||||||||||||
3 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 12.07 | 637 | ||||||||||||||
4 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.45 | 565 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 12.66 | 527 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 10.89 | 885 | ||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 11.21 | 814 | ||||
3 | František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | 11.39 | 776 | ||||
4 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 11.63 | 725 | ||||
5 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 11.71 | 709 | ||||
6 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 11.76 | 699 | ||||
7 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 11.78 | 695 | ||||
8 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 11.89 | 673 | ||||
9 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 11.92 | 667 | ||||
10 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 11.95 | 661 | ||||
11 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | 11.97 | 657 | ||||
12 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | VSK Univerzita Brno | 11.99 | 653 | ||||
13 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 12.07 | 637 | ||||
14 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 12.11 | 629 | ||||
15 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.45 | 565 | ||||
16 | Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | 12.51 | 554 | ||||
17 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 12.66 | 527 |
100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.7 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.32 | 791 | ||||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.43 | 767 | ||||||||||||||
3 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.51 | 750 | ||||||||||||||
4 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.55 | 742 | ||||||||||||||
5 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 11.85 | 681 | ||||||||||||||
6 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.87 | 677 | ||||||||||||||
7 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.06 | 639 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.95 | 661 | ||||||||||||||
2 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 12.05 | 641 | ||||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 12.08 | 635 | ||||||||||||||
4 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 12.22 | 608 | ||||||||||||||
5 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 12.26 | 601 | ||||||||||||||
6 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 12.37 | 580 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 12.08 | 635 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 12.24 | 605 | ||||||||||||||
3 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 12.29 | 595 | ||||||||||||||
4 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.36 | 582 | ||||||||||||||
5 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.72 | 516 | ||||||||||||||
6 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 12.82 | 499 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 11.32 | 791 | ||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.43 | 767 | ||||
3 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 11.51 | 750 | ||||
4 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.55 | 742 | ||||
5 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 11.85 | 681 | ||||
6 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.87 | 677 | ||||
7 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 11.95 | 661 | ||||
8 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 12.05 | 641 | ||||
9 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.06 | 639 | ||||
10 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 12.08 | 635 | ||||
11 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 12.08 | 635 | ||||
12 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 12.22 | 608 | ||||
13 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 12.24 | 605 | ||||
14 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 12.26 | 601 | ||||
15 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 12.29 | 595 | ||||
16 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.36 | 582 | ||||
17 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 12.37 | 580 | ||||
18 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 12.72 | 516 | ||||
19 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 12.82 | 499 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 24.5.2013 - 16:00) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 18.87 | 914 | ||||||||||||||
2 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 19.20 | 873 | ||||||||||||||
3 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 19.38 | 851 | ||||||||||||||
4 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 19.42 | 846 | ||||||||||||||
5 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 19.61 | 823 | ||||||||||||||
6 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 19.63 | 820 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.5.2013 - 16:03) | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.52 | 834 | ||||||||||||||
2 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 19.96 | 781 | ||||||||||||||
3 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 20.22 | 751 | ||||||||||||||
4 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 20.39 | 731 | ||||||||||||||
5 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.81 | 684 | ||||||||||||||
6 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | 20.89 | 675 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.5.2013 - 16:07) | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 20.17 | 757 | ||||||||||||||
2 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | 20.26 | 746 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.28 | 744 | ||||||||||||||
4 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 20.30 | 742 | ||||||||||||||
5 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 20.72 | 694 | ||||||||||||||
6 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 20.73 | 693 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Celkem 29 závodníků |
Běh 4 (pá, 24.5.2013 - 16:10) | Vítr: +0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | 20.27 | 745 | ||||||||||||||
2 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | 21.08 | 654 | ||||||||||||||
3 | Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 21.25 | 636 | ||||||||||||||
4 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.50 | 610 | ||||||||||||||
5 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.02 | 556 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 18.87 | 914 | ||||
2 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 19.20 | 873 | ||||
3 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 19.38 | 851 | ||||
4 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 19.42 | 846 | ||||
5 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.52 | 834 | ||||
6 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 19.61 | 823 | ||||
7 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 19.63 | 820 | ||||
8 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 19.96 | 781 | ||||
9 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 20.17 | 757 | ||||
10 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 20.22 | 751 | ||||
11 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | 20.26 | 746 | ||||
12 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | 20.27 | 745 | ||||
13 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 20.28 | 744 | ||||
14 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 20.30 | 742 | ||||
15 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 20.39 | 731 | ||||
16 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 20.72 | 694 | ||||
17 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 20.73 | 693 | ||||
18 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.81 | 684 | ||||
19 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | 20.89 | 675 | ||||
20 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | 21.08 | 654 | ||||
21 | Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 21.25 | 636 | ||||
22 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 21.50 | 610 | ||||
23 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 22.02 | 556 | ||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno |
200 m - Ženy (Běh)
Běh (so, 25.5.2013) | Vítr: -0.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.15 | 873 | ||||||||||||||
2 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.66 | 827 | ||||||||||||||
3 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 26.59 | 746 | ||||||||||||||
4 | Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková | 83 | ASK Slavia Praha | 26.93 | 718 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (so, 25.5.2013) | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.57 | 835 | ||||||||||||||
2 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 26.18 | 781 | ||||||||||||||
3 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | AK Olymp Brno | 26.70 | 737 | ||||||||||||||
4 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 27.54 | 668 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (so, 25.5.2013) | Vítr: -0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 27.45 | 675 | ||||||||||||||
2 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 27.98 | 632 | ||||||||||||||
3 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.77 | 571 | ||||||||||||||
4 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 29.31 | 531 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.57 | 835 | ||||
2 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 26.18 | 781 | ||||
3 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | AK Olymp Brno | 26.70 | 737 | ||||
4 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 27.45 | 675 | ||||
5 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 27.54 | 668 | ||||
6 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 27.98 | 632 | ||||
7 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.77 | 571 | ||||
8 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 29.31 | 531 |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 24.5.2013 - 16:18) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 25.68 | 825 | ||||||||||||||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 26.22 | 778 | ||||||||||||||
3 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 26.33 | 769 | ||||||||||||||
4 | Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková | 97 | Slovakia | 26.72 | 735 | ||||||||||||||
5 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 26.81 | 728 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.5.2013 - 16:21) | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 26.58 | 747 | ||||||||||||||
2 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 27.10 | 704 | ||||||||||||||
3 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 27.35 | 683 | ||||||||||||||
4 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 27.64 | 659 | ||||||||||||||
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | TJ Dukla Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.5.2013 - 16:24) | Vítr: -0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 27.20 | 695 | ||||||||||||||
2 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 27.33 | 685 | ||||||||||||||
3 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 27.40 | 679 | ||||||||||||||
4 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 27.67 | 657 | ||||||||||||||
5 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 27.88 | 640 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (pá, 24.5.2013 - 16:26) | Vítr: -1.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 28.89 | 562 | ||||||||||||||
2 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 29.00 | 554 | ||||||||||||||
3 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 29.14 | 544 | ||||||||||||||
4 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 30.33 | 459 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 25.68 | 825 | ||||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 26.22 | 778 | ||||
3 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 26.33 | 769 | ||||
4 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 26.58 | 747 | ||||
5 | Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková | 97 | Slovakia | 26.72 | 735 | ||||
6 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 26.81 | 728 | ||||
7 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 27.10 | 704 | ||||
8 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 27.20 | 695 | ||||
9 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 27.33 | 685 | ||||
10 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 27.35 | 683 | ||||
11 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 27.40 | 679 | ||||
12 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 27.64 | 659 | ||||
13 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 27.67 | 657 | ||||
14 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 27.88 | 640 | ||||
15 | Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 28.89 | 562 | ||||
16 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 29.00 | 554 | ||||
17 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 29.14 | 544 | ||||
18 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 30.33 | 459 | ||||
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | TJ Dukla Praha | DNS |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 50.42 | 795 | ||||||||||||||
2 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 50.92 | 773 | ||||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 51.17 | 761 | ||||||||||||||
4 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 51.44 | 749 | ||||||||||||||
5 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | SSK Vítkovice | 52.37 | 709 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 53.50 | 660 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 53.28 | 670 | ||||||||||||||
2 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 53.49 | 661 | ||||||||||||||
3 | Jan HorákJan Horák | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 54.84 | 605 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 55.73 | 570 | ||||||||||||||
5 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 55.90 | 563 | ||||||||||||||
6 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 58.16 | 478 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 50.42 | 795 | ||||
2 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 50.92 | 773 | ||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 51.17 | 761 | ||||
4 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 51.44 | 749 | ||||
5 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | SSK Vítkovice | 52.37 | 709 | ||||
6 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 53.28 | 670 | ||||
7 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 53.49 | 661 | ||||
8 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 53.50 | 660 | ||||
9 | Jan HorákJan Horák | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 54.84 | 605 | ||||
10 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 55.73 | 570 | ||||
11 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 55.90 | 563 | ||||
12 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 58.16 | 478 |
400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 49.56 | 835 | ||||||||||||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 51.20 | 760 | ||||||||||||||
3 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 52.48 | 704 | ||||||||||||||
4 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 52.63 | 697 | ||||||||||||||
5 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 52.90 | 686 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 53.39 | 665 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 53.32 | 668 | ||||||||||||||
2 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 53.75 | 650 | ||||||||||||||
3 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 54.09 | 636 | ||||||||||||||
4 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 54.52 | 618 | ||||||||||||||
5 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | 57.47 | 503 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | 52.83 | 689 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | VSK Univerzita Brno | 54.50 | 619 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 56.46 | 541 | ||||||||||||||
4 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 58.22 | 476 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 58.51 | 465 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 49.56 | 835 | ||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 51.20 | 760 | ||||
3 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 52.48 | 704 | ||||
4 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 52.63 | 697 | ||||
5 | František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | 52.83 | 689 | ||||
6 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 52.90 | 686 | ||||
7 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 53.32 | 668 | ||||
8 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 53.39 | 665 | ||||
9 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 53.75 | 650 | ||||
10 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 54.09 | 636 | ||||
11 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | VSK Univerzita Brno | 54.50 | 619 | ||||
12 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 54.52 | 618 | ||||
13 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 56.46 | 541 | ||||
14 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | 57.47 | 503 | ||||
15 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 58.22 | 476 | ||||
16 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 58.51 | 465 |
400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (pá, 24.5.2013 - 17:00) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 52.26 | 713 | ||||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 52.50 | 703 | ||||||||||||||
3 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 52.73 | 693 | ||||||||||||||
4 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 53.57 | 657 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.5.2013 - 17:04) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 53.91 | 643 | ||||||||||||||
2 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 54.57 | 616 | ||||||||||||||
3 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 54.65 | 613 | ||||||||||||||
4 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 55.38 | 584 | ||||||||||||||
5 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 55.76 | 569 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.5.2013 - 17:08) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 54.97 | 600 | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 55.79 | 567 | ||||||||||||||
3 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 56.38 | 545 | ||||||||||||||
4 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 56.40 | 544 | ||||||||||||||
5 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 56.55 | 538 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (pá, 24.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 57.09 | 517 | ||||||||||||||
2 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 57.43 | 505 | ||||||||||||||
3 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 57.70 | 495 | ||||||||||||||
4 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 58.10 | 480 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 52.26 | 713 | ||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 52.50 | 703 | ||||
3 | Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 52.73 | 693 | ||||
4 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 53.57 | 657 | ||||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 53.91 | 643 | ||||
6 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 54.57 | 616 | ||||
7 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 54.65 | 613 | ||||
8 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 54.97 | 600 | ||||
9 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 55.38 | 584 | ||||
10 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 55.76 | 569 | ||||
11 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 55.79 | 567 | ||||
12 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 56.38 | 545 | ||||
13 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 56.40 | 544 | ||||
14 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 56.55 | 538 | ||||
15 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 57.09 | 517 | ||||
16 | Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 57.43 | 505 | ||||
17 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 57.70 | 495 | ||||
18 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 58.10 | 480 |
800 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 26.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:27.44 | 520 | ||||||||||||||
2 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:27.83 | 516 | ||||||||||||||
3 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 2:31.82 | 473 | ||||||||||||||
4 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:32.06 | 470 | ||||||||||||||
5 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:32.73 | 463 | ||||||||||||||
6 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:42.25 | 369 | ||||||||||||||
7 | Vít JandaVít Janda | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:46.17 | 333 | ||||||||||||||
8 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 2:51.50 | 287 | ||||||||||||||
9 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:52.98 | 275 | ||||||||||||||
10 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 2:53.23 | 272 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2:21.35 | 589 | ||||||||||||||
2 | Ondřej PavlasOndřej Pavlas | 00 | Atletika Chrudim | 2:22.45 | 576 | ||||||||||||||
3 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:22.74 | 573 | ||||||||||||||
4 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:25.01 | 547 | ||||||||||||||
5 | Thanh Hai TranThanh Hai Tran | 00 | ASK Slavia Praha | 2:31.14 | 480 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 2:37.36 | 416 | ||||||||||||||
7 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 2:38.56 | 404 | ||||||||||||||
8 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:39.60 | 394 | ||||||||||||||
9 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:40.92 | 382 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2:21.35 | 589 | ||||
2 | Ondřej PavlasOndřej Pavlas | 00 | Atletika Chrudim | 2:22.45 | 576 | ||||
3 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:22.74 | 573 | ||||
4 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:25.01 | 547 | ||||
5 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:27.44 | 520 | ||||
6 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:27.83 | 516 | ||||
7 | Thanh Hai TranThanh Hai Tran | 00 | ASK Slavia Praha | 2:31.14 | 480 | ||||
8 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 2:31.82 | 473 | ||||
9 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:32.06 | 470 | ||||
10 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:32.73 | 463 | ||||
11 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 2:37.36 | 416 | ||||
12 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 2:38.56 | 404 | ||||
13 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:39.60 | 394 | ||||
14 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:40.92 | 382 | ||||
15 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:42.25 | 369 | ||||
16 | Vít JandaVít Janda | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:46.17 | 333 | ||||
17 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 2:51.50 | 287 | ||||
18 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:52.98 | 275 | ||||
19 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 2:53.23 | 272 |
800 m - Ženy (Běh)
Běh (ne, 26.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:19.28 | 833 | ||||||||||||||
2 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:26.21 | 741 | ||||||||||||||
3 | Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková | 83 | ASK Slavia Praha | 2:27.69 | 722 | ||||||||||||||
4 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:31.70 | 672 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Juniorky (Běh)
Běh (ne, 26.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 2:32.79 | 658 | ||||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | AK Olymp Brno | 2:33.14 | 654 | ||||||||||||||
3 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:34.96 | 632 | ||||||||||||||
4 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 2:35.62 | 624 | ||||||||||||||
5 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 2:37.41 | 603 | ||||||||||||||
6 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:45.59 | 510 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:26.78 | 734 | ||||||||||||||
2 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 2:28.63 | 710 | ||||||||||||||
3 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 2:34.74 | 635 | ||||||||||||||
4 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2:44.16 | 526 | ||||||||||||||
5 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:46.80 | 497 | ||||||||||||||
6 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 2:52.62 | 437 | ||||||||||||||
7 | Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:57.38 | 390 | ||||||||||||||
8 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 3:03.19 | 336 | ||||||||||||||
9 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3:11.33 | 267 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 2 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 2:28.64 | 710 | ||||||||||||||
2 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 2:31.09 | 679 | ||||||||||||||
3 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 2:37.27 | 605 | ||||||||||||||
4 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 2:40.17 | 571 | ||||||||||||||
5 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 2:40.59 | 566 | ||||||||||||||
6 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 2:41.52 | 556 | ||||||||||||||
7 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 2:43.12 | 538 | ||||||||||||||
8 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:51.90 | 444 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:26.78 | 734 | ||||
2 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 2:28.63 | 710 | ||||
3 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 2:28.64 | 710 | ||||
4 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 2:31.09 | 679 | ||||
5 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 2:34.74 | 635 | ||||
6 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 2:37.27 | 605 | ||||
7 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 2:40.17 | 571 | ||||
8 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 2:40.59 | 566 | ||||
9 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 2:41.52 | 556 | ||||
10 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 2:43.12 | 538 | ||||
11 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 2:44.16 | 526 | ||||
12 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 2:46.80 | 497 | ||||
13 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:51.90 | 444 | ||||
14 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 2:52.62 | 437 | ||||
15 | Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:57.38 | 390 | ||||
16 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 3:03.19 | 336 | ||||
17 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3:11.33 | 267 |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 2:32.38 | 663 | ||||||||||||||
2 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | 2:34.40 | 639 | ||||||||||||||
3 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:34.93 | 632 | ||||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:35.93 | 620 | ||||||||||||||
5 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 2:36.89 | 609 | ||||||||||||||
6 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:49.86 | 465 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | DNS | ||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Běh 2 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 2:23.84 | 772 | ||||||||||||||
2 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 2:30.91 | 682 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:32.27 | 665 | ||||||||||||||
4 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:33.27 | 652 | ||||||||||||||
5 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 2:38.80 | 587 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:50.38 | 460 | ||||||||||||||
7 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | 2:53.03 | 433 | ||||||||||||||
8 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 2:59.99 | 365 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Běh 3 (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 2:31.74 | 671 | ||||||||||||||
2 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:34.07 | 643 | ||||||||||||||
3 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 2:35.37 | 627 | ||||||||||||||
4 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 2:35.40 | 627 | ||||||||||||||
5 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 2:44.48 | 523 | ||||||||||||||
6 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | 2:50.03 | 463 | ||||||||||||||
7 | Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:56.75 | 396 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 2:23.84 | 772 | ||||
2 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 2:30.91 | 682 | ||||
3 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 2:31.74 | 671 | ||||
4 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:32.27 | 665 | ||||
5 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 2:32.38 | 663 | ||||
6 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:33.27 | 652 | ||||
7 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:34.07 | 643 | ||||
8 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | 2:34.40 | 639 | ||||
9 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 2:34.93 | 632 | ||||
10 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 2:35.37 | 627 | ||||
11 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 2:35.40 | 627 | ||||
12 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:35.93 | 620 | ||||
13 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 2:36.89 | 609 | ||||
14 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 2:38.80 | 587 | ||||
15 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 2:44.48 | 523 | ||||
16 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 2:49.86 | 465 | ||||
17 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | 2:50.03 | 463 | ||||
18 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:50.38 | 460 | ||||
19 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | 2:53.03 | 433 | ||||
20 | Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2:56.75 | 396 | ||||
21 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 2:59.99 | 365 | ||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | DNS | ||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNS | ||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 26.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 2:40.19 | 571 | ||||||||||||||
2 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:45.59 | 510 | ||||||||||||||
3 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:48.60 | 478 | ||||||||||||||
4 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:50.37 | 460 | ||||||||||||||
5 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 2:55.37 | 409 | ||||||||||||||
6 | Sára SpívalováSára Spívalová | 00 | Atletika Chrudim | 3:07.59 | 298 | ||||||||||||||
Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:31.79 | 671 | ||||||||||||||
2 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:35.13 | 630 | ||||||||||||||
3 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2:39.73 | 576 | ||||||||||||||
4 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:41.37 | 557 | ||||||||||||||
5 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:43.03 | 539 | ||||||||||||||
6 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2:43.40 | 534 | ||||||||||||||
7 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 2:51.74 | 446 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 2:30.42 | 688 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2:38.35 | 592 | ||||||||||||||
3 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:39.29 | 581 | ||||||||||||||
4 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:40.74 | 564 | ||||||||||||||
5 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2:40.95 | 562 | ||||||||||||||
6 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:46.62 | 499 | ||||||||||||||
7 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:59.81 | 367 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 2:30.42 | 688 | ||||
2 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2:31.79 | 671 | ||||
3 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:35.13 | 630 | ||||
4 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2:38.35 | 592 | ||||
5 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2:39.29 | 581 | ||||
6 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2:39.73 | 576 | ||||
7 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 2:40.19 | 571 | ||||
8 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2:40.74 | 564 | ||||
9 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2:40.95 | 562 | ||||
10 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:41.37 | 557 | ||||
11 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:43.03 | 539 | ||||
12 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2:43.40 | 534 | ||||
13 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:45.59 | 510 | ||||
14 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:46.62 | 499 | ||||
15 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:48.60 | 478 | ||||
16 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 2:50.37 | 460 | ||||
17 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 2:51.74 | 446 | ||||
18 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 2:55.37 | 409 | ||||
19 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:59.81 | 367 | ||||
20 | Sára SpívalováSára Spívalová | 00 | Atletika Chrudim | 3:07.59 | 298 | ||||
Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNF |
1000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:54.88 | 715 | ||||||||||||||
2 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 2:55.11 | 713 | ||||||||||||||
3 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 2:58.23 | 682 | ||||||||||||||
4 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 3:00.57 | 659 | ||||||||||||||
5 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 3:01.85 | 646 | ||||||||||||||
6 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 3:02.50 | 640 | ||||||||||||||
7 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:03.85 | 627 | ||||||||||||||
8 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 3:06.26 | 604 | ||||||||||||||
9 | Marek HoffmannMarek Hoffmann | 98 | SSK Vítkovice | 3:08.02 | 588 | ||||||||||||||
10 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 3:11.52 | 556 | ||||||||||||||
11 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 3:11.88 | 553 | ||||||||||||||
12 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 3:12.23 | 549 | ||||||||||||||
13 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 3:13.71 | 536 | ||||||||||||||
14 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 3:15.41 | 521 | ||||||||||||||
15 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 3:16.70 | 510 | ||||||||||||||
16 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 3:19.33 | 487 | ||||||||||||||
17 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 3:21.13 | 472 | ||||||||||||||
18 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:25.50 | 436 | ||||||||||||||
19 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 3:36.57 | 351 | ||||||||||||||
20 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 3:55.43 | 226 | ||||||||||||||
Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
1500 m - Muži
(ne, 26.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 4:42.19 | 667 | ||||||||||||||
2 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 4:44.05 | 655 | ||||||||||||||
3 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 4:46.90 | 637 | ||||||||||||||
4 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:50.44 | 616 | ||||||||||||||
5 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | SSK Vítkovice | 5:00.10 | 559 | ||||||||||||||
6 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5:01.66 | 550 | ||||||||||||||
7 | Jan HorákJan Horák | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 5:07.01 | 520 | ||||||||||||||
8 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 5:18.48 | 458 | ||||||||||||||
9 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 5:21.15 | 444 | ||||||||||||||
10 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 5:35.50 | 373 | ||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Junioři
(ne, 26.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 4:31.32 | 736 | ||||||||||||||
2 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 4:41.88 | 669 | ||||||||||||||
3 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 4:42.83 | 663 | ||||||||||||||
4 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 4:49.14 | 624 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 4:54.58 | 591 | ||||||||||||||
6 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 5:05.07 | 531 | ||||||||||||||
7 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 5:05.81 | 527 | ||||||||||||||
8 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 5:06.87 | 521 | ||||||||||||||
9 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 5:07.61 | 517 | ||||||||||||||
10 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 5:09.44 | 507 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | VSK Univerzita Brno | 5:12.31 | 491 | ||||||||||||||
12 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 5:26.21 | 418 | ||||||||||||||
13 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 5:42.41 | 340 | ||||||||||||||
14 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 5:45.14 | 328 | ||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(so, 25.5.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 4:46.61 | 639 | ||||||||||||||
2 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 4:51.17 | 612 | ||||||||||||||
3 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:51.19 | 612 | ||||||||||||||
4 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 4:51.65 | 609 | ||||||||||||||
5 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 4:52.38 | 604 | ||||||||||||||
6 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 4:52.72 | 602 | ||||||||||||||
7 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 4:54.53 | 592 | ||||||||||||||
8 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 4:55.00 | 589 | ||||||||||||||
9 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:57.86 | 572 | ||||||||||||||
10 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 4:58.30 | 570 | ||||||||||||||
11 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:03.74 | 538 | ||||||||||||||
12 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 5:06.68 | 522 | ||||||||||||||
13 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 5:07.86 | 515 | ||||||||||||||
14 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5:22.09 | 439 | ||||||||||||||
15 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 5:28.96 | 404 | ||||||||||||||
Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (ne, 26.5.2013) | Vítr: -0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.28 | 685 | ||||||||||||||
2 | Ondřej PavlasOndřej Pavlas | 00 | Atletika Chrudim | 09.38 | 664 | ||||||||||||||
3 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.61 | 617 | ||||||||||||||
4 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.75 | 589 | ||||||||||||||
5 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.77 | 585 | ||||||||||||||
6 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.79 | 581 | ||||||||||||||
7 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.99 | 543 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 09.52 | 635 | ||||||||||||||
2 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.79 | 581 | ||||||||||||||
3 | Thanh Hai TranThanh Hai Tran | 00 | ASK Slavia Praha | 09.86 | 568 | ||||||||||||||
4 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.02 | 537 | ||||||||||||||
5 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.06 | 530 | ||||||||||||||
6 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 10.20 | 504 | ||||||||||||||
David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.13 | 517 | ||||||||||||||
2 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 10.25 | 495 | ||||||||||||||
3 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.26 | 493 | ||||||||||||||
4 | Vít JandaVít Janda | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.41 | 466 | ||||||||||||||
5 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.53 | 445 | ||||||||||||||
6 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 10.56 | 440 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.28 | 685 | ||||
2 | Ondřej PavlasOndřej Pavlas | 00 | Atletika Chrudim | 09.38 | 664 | ||||
3 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 09.52 | 635 | ||||
4 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 09.61 | 617 | ||||
5 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 09.75 | 589 | ||||
6 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 09.77 | 585 | ||||
7 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.79 | 581 | ||||
7 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 09.79 | 581 | ||||
9 | Thanh Hai TranThanh Hai Tran | 00 | ASK Slavia Praha | 09.86 | 568 | ||||
10 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 09.99 | 543 | ||||
11 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.02 | 537 | ||||
12 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 10.06 | 530 | ||||
13 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.13 | 517 | ||||
14 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 10.20 | 504 | ||||
15 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 10.25 | 495 | ||||
16 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 10.26 | 493 | ||||
17 | Vít JandaVít Janda | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.41 | 466 | ||||
18 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10.53 | 445 | ||||
19 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 10.56 | 440 | ||||
David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNF |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.42 | 824 | ||||||||||||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.52 | 804 | ||||||||||||||
3 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 09.53 | 802 | ||||||||||||||
4 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.94 | 723 | ||||||||||||||
5 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 10.19 | 677 | ||||||||||||||
6 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.46 | 629 | ||||||||||||||
7 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 10.49 | 623 | ||||||||||||||
8 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 10.79 | 571 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.23 | 670 | ||||||||||||||
2 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 10.35 | 648 | ||||||||||||||
3 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 10.40 | 639 | ||||||||||||||
4 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.48 | 625 | ||||||||||||||
5 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.54 | 614 | ||||||||||||||
6 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.66 | 594 | ||||||||||||||
7 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.72 | 583 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 10.63 | 599 | ||||||||||||||
2 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.77 | 575 | ||||||||||||||
3 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.79 | 571 | ||||||||||||||
4 | Sára SpívalováSára Spívalová | 00 | Atletika Chrudim | 11.11 | 519 | ||||||||||||||
5 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 11.27 | 493 | ||||||||||||||
6 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 11.53 | 453 | ||||||||||||||
7 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 11.60 | 442 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 09.42 | 824 | ||||
2 | Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.52 | 804 | ||||
3 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 09.53 | 802 | ||||
4 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.94 | 723 | ||||
5 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 10.19 | 677 | ||||
6 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 10.23 | 670 | ||||
7 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 10.35 | 648 | ||||
8 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 10.40 | 639 | ||||
9 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.46 | 629 | ||||
10 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.48 | 625 | ||||
11 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 10.49 | 623 | ||||
12 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.54 | 614 | ||||
13 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 10.63 | 599 | ||||
14 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.66 | 594 | ||||
15 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.72 | 583 | ||||
16 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 10.77 | 575 | ||||
17 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 10.79 | 571 | ||||
18 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 10.79 | 571 | ||||
19 | Sára SpívalováSára Spívalová | 00 | Atletika Chrudim | 11.11 | 519 | ||||
20 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 11.27 | 493 | ||||
21 | Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | 11.53 | 453 | ||||
22 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 11.60 | 442 |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 14.04 | 829 | ||||||||||||||
2 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 14.10 | 822 | ||||||||||||||
3 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 14.11 | 821 | ||||||||||||||
4 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 14.16 | 814 | ||||||||||||||
5 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.26 | 802 | ||||||||||||||
6 | Marek HoffmannMarek Hoffmann | 98 | SSK Vítkovice | 14.30 | 797 | ||||||||||||||
7 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.34 | 792 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 14.41 | 783 | ||||||||||||||
2 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 14.74 | 742 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.87 | 727 | ||||||||||||||
4 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 14.89 | 724 | ||||||||||||||
5 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 14.98 | 714 | ||||||||||||||
6 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.37 | 668 | ||||||||||||||
7 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 15.48 | 655 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 15.04 | 707 | ||||||||||||||
2 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.50 | 653 | ||||||||||||||
3 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.58 | 644 | ||||||||||||||
4 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 15.76 | 624 | ||||||||||||||
5 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 15.86 | 613 | ||||||||||||||
6 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 16.17 | 579 | ||||||||||||||
7 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 17.22 | 470 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 14.04 | 829 | ||||
2 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 14.10 | 822 | ||||
3 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 14.11 | 821 | ||||
4 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 14.16 | 814 | ||||
5 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.26 | 802 | ||||
6 | Marek HoffmannMarek Hoffmann | 98 | SSK Vítkovice | 14.30 | 797 | ||||
7 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.34 | 792 | ||||
8 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 14.41 | 783 | ||||
9 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 14.74 | 742 | ||||
10 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.87 | 727 | ||||
11 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 14.89 | 724 | ||||
12 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 14.98 | 714 | ||||
13 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 15.04 | 707 | ||||
14 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.37 | 668 | ||||
15 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 15.48 | 655 | ||||
16 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.50 | 653 | ||||
17 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.58 | 644 | ||||
18 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 15.76 | 624 | ||||
19 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 15.86 | 613 | ||||
20 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 16.17 | 579 | ||||
21 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | 17.22 | 470 |
100 m překážek [83,8cm] - Ženy (Běh)
Běh (so, 25.5.2013) | Vítr: -0.7 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.94 | 987 | ||||||||||||||
2 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 13.95 | 985 | ||||||||||||||
3 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 14.77 | 872 | ||||||||||||||
4 | Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková | 83 | ASK Slavia Praha | 15.53 | 773 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Běh)
Běh (so, 25.5.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 15.11 | 827 | ||||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | AK Olymp Brno | 15.25 | 809 | ||||||||||||||
3 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 15.32 | 800 | ||||||||||||||
4 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 15.53 | 773 | ||||||||||||||
5 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 16.18 | 692 | ||||||||||||||
6 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 17.28 | 565 | ||||||||||||||
7 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 17.49 | 542 | ||||||||||||||
8 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 17.88 | 501 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.9 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 14.18 | 953 | ||||||||||||||
2 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 14.52 | 906 | ||||||||||||||
3 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 14.84 | 863 | ||||||||||||||
4 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.14 | 823 | ||||||||||||||
5 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 15.17 | 819 | ||||||||||||||
6 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 15.46 | 782 | ||||||||||||||
7 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 15.91 | 725 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.45 | 916 | ||||||||||||||
2 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | 15.16 | 821 | ||||||||||||||
3 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 15.18 | 818 | ||||||||||||||
4 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 15.59 | 765 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 15.67 | 755 | ||||||||||||||
6 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 16.08 | 704 | ||||||||||||||
7 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | 16.27 | 682 | ||||||||||||||
8 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | 16.75 | 625 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 15.59 | 765 | ||||||||||||||
2 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 16.06 | 707 | ||||||||||||||
3 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 16.06 | 707 | ||||||||||||||
4 | Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 16.47 | 658 | ||||||||||||||
5 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.48 | 657 | ||||||||||||||
6 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | 16.98 | 599 | ||||||||||||||
7 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 17.31 | 562 | ||||||||||||||
8 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 17.44 | 548 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 14.18 | 953 | ||||
2 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.45 | 916 | ||||
3 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 14.52 | 906 | ||||
4 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 14.84 | 863 | ||||
5 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 15.14 | 823 | ||||
6 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | 15.16 | 821 | ||||
7 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 15.17 | 819 | ||||
8 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 15.18 | 818 | ||||
9 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 15.46 | 782 | ||||
10 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 15.59 | 765 | ||||
11 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 15.59 | 765 | ||||
12 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 15.67 | 755 | ||||
13 | Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | 15.91 | 725 | ||||
14 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 16.06 | 707 | ||||
15 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 16.06 | 707 | ||||
16 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 16.08 | 704 | ||||
17 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | 16.27 | 682 | ||||
18 | Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 16.47 | 658 | ||||
19 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.48 | 657 | ||||
20 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | 16.75 | 625 | ||||
21 | Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | 16.98 | 599 | ||||
22 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 17.31 | 562 | ||||
23 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 17.44 | 548 | ||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | |||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | |||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | |||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | |||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | |||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | |||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | |||||||
Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | |||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | |||||||
Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | |||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | |||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | |||||||
Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | |||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | |||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | |||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | |||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | |||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | |||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | |||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 14.16 | 956 | ||||||||||||||
2 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 14.72 | 879 | ||||||||||||||
3 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 14.95 | 848 | ||||||||||||||
4 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 15.02 | 839 | ||||||||||||||
5 | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | TJ Dukla Praha | 15.39 | 791 | ||||||||||||||
6 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 15.55 | 770 | ||||||||||||||
7 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 15.74 | 746 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková | 97 | Slovakia | 15.34 | 797 | ||||||||||||||
2 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 15.48 | 779 | ||||||||||||||
3 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 15.75 | 745 | ||||||||||||||
4 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 15.77 | 743 | ||||||||||||||
5 | Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 16.33 | 674 | ||||||||||||||
6 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.49 | 655 | ||||||||||||||
7 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 16.69 | 632 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (pá, 24.5.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 15.69 | 753 | ||||||||||||||
2 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 15.74 | 746 | ||||||||||||||
3 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 16.41 | 665 | ||||||||||||||
4 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 16.43 | 662 | ||||||||||||||
5 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 16.76 | 624 | ||||||||||||||
6 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.58 | 533 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 14.16 | 956 | ||||
2 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 14.72 | 879 | ||||
3 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 14.95 | 848 | ||||
4 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 15.02 | 839 | ||||
5 | Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková | 97 | Slovakia | 15.34 | 797 | ||||
6 | Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | TJ Dukla Praha | 15.39 | 791 | ||||
7 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 15.48 | 779 | ||||
8 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 15.55 | 770 | ||||
9 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 15.69 | 753 | ||||
10 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 15.74 | 746 | ||||
11 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 15.74 | 746 | ||||
12 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 15.75 | 745 | ||||
13 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 15.77 | 743 | ||||
14 | Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 16.33 | 674 | ||||
15 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 16.41 | 665 | ||||
16 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 16.43 | 662 | ||||
17 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.49 | 655 | ||||
18 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 16.69 | 632 | ||||
19 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 16.76 | 624 | ||||
20 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.58 | 533 |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 14.72 | 884 | ||||||||||||||
2 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 14.82 | 871 | ||||||||||||||
3 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 14.91 | 860 | ||||||||||||||
4 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 15.00 | 850 | ||||||||||||||
5 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 15.45 | 796 | ||||||||||||||
6 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | SSK Vítkovice | 16.32 | 697 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 16.12 | 719 | ||||||||||||||
2 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 16.13 | 718 | ||||||||||||||
3 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 16.25 | 705 | ||||||||||||||
4 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 16.88 | 637 | ||||||||||||||
5 | Jan HorákJan Horák | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 17.10 | 614 | ||||||||||||||
6 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 17.89 | 535 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 14.72 | 884 | ||||
2 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 14.82 | 871 | ||||
3 | Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | 14.91 | 860 | ||||
4 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 15.00 | 850 | ||||
5 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 15.45 | 796 | ||||
6 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 16.12 | 719 | ||||
7 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 16.13 | 718 | ||||
8 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 16.25 | 705 | ||||
9 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | SSK Vítkovice | 16.32 | 697 | ||||
10 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 16.88 | 637 | ||||
11 | Jan HorákJan Horák | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 17.10 | 614 | ||||
12 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | 17.89 | 535 |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 14.65 | 892 | ||||||||||||||
2 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 14.91 | 860 | ||||||||||||||
3 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 15.25 | 820 | ||||||||||||||
4 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 15.32 | 811 | ||||||||||||||
5 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 15.46 | 795 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 15.91 | 743 | ||||||||||||||
7 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 16.00 | 733 | ||||||||||||||
8 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 16.42 | 686 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 26.5.2013) | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | 15.58 | 781 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | VSK Univerzita Brno | 16.06 | 726 | ||||||||||||||
3 | František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | 16.12 | 719 | ||||||||||||||
4 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 16.41 | 687 | ||||||||||||||
5 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 16.85 | 640 | ||||||||||||||
6 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 18.05 | 519 | ||||||||||||||
7 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 18.26 | 499 | ||||||||||||||
8 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 19.57 | 384 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 14.65 | 892 | ||||
2 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 14.91 | 860 | ||||
3 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 15.25 | 820 | ||||
4 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 15.32 | 811 | ||||
5 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 15.46 | 795 | ||||
6 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | 15.58 | 781 | ||||
7 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 15.91 | 743 | ||||
8 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 16.00 | 733 | ||||
9 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | VSK Univerzita Brno | 16.06 | 726 | ||||
10 | František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | 16.12 | 719 | ||||
11 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 16.41 | 687 | ||||
12 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 16.42 | 686 | ||||
13 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 16.85 | 640 | ||||
14 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 18.05 | 519 | ||||
15 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 18.26 | 499 | ||||
16 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 19.57 | 384 |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 25.5.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.63 | 895 | ||||||||||||||
2 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 15.12 | 835 | ||||||||||||||
3 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 15.25 | 820 | ||||||||||||||
4 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.34 | 809 | ||||||||||||||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 15.36 | 807 | ||||||||||||||
Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 25.5.2013) | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 16.07 | 725 | ||||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.54 | 673 | ||||||||||||||
3 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 16.55 | 672 | ||||||||||||||
4 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 16.65 | 661 | ||||||||||||||
5 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 16.76 | 650 | ||||||||||||||
6 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 18.14 | 511 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 25.5.2013) | Vítr: +0.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 17.22 | 602 | ||||||||||||||
2 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 17.26 | 597 | ||||||||||||||
3 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.54 | 569 | ||||||||||||||
4 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 17.69 | 554 | ||||||||||||||
5 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 17.94 | 530 | ||||||||||||||
Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.63 | 895 | ||||
2 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 15.12 | 835 | ||||
3 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 15.25 | 820 | ||||
4 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 15.34 | 809 | ||||
5 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 15.36 | 807 | ||||
6 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 16.07 | 725 | ||||
7 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.54 | 673 | ||||
8 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 16.55 | 672 | ||||
9 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 16.65 | 661 | ||||
10 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 16.76 | 650 | ||||
11 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 17.22 | 602 | ||||
12 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 17.26 | 597 | ||||
13 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.54 | 569 | ||||
14 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 17.69 | 554 | ||||
15 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 17.94 | 530 | ||||
16 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 18.14 | 511 | ||||
Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNF | ||||||
Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP |
skok vysoký - Muži
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 1.95 | 758 | |||||||||||||||
2 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 1.92 | 731 | |||||||||||||||
3 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
SSK Vítkovice |
91 | 1.89 | 705 | |||||||||||||||
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 1.89 | 705 | ||||||||||||||||
5 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 1.86 | 679 | |||||||||||||||
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby Tábor |
91 | 1.86 | 679 | ||||||||||||||||
7 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 1.83 | 653 | |||||||||||||||
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha |
91 | 1.83 | 653 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia Praha |
83 | 1.80 | 627 | |||||||||||||||
10 |
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 1.77 | 602 | |||||||||||||||
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 1.77 | 602 | ||||||||||||||||
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha |
92 | 1.77 | 602 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Junioři
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 2.01 | 813 | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 1.92 | 731 | |||||||||||||||
3 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava |
95 | 1.89 | 705 | |||||||||||||||
4 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc |
95 | 1.86 | 679 | |||||||||||||||
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 1.86 | 679 | ||||||||||||||||
6 |
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia Praha |
94 | 1.80 | 627 | |||||||||||||||
7 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 1.77 | 602 | |||||||||||||||
Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita Brno |
94 | 1.77 | 602 | ||||||||||||||||
9 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc |
95 | 1.74 | 577 | |||||||||||||||
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 1.74 | 577 | ||||||||||||||||
11 |
Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 1.71 | 552 | |||||||||||||||
12 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 1.65 | 504 | |||||||||||||||
13 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
AC Pardubice |
95 | 1.62 | 480 | |||||||||||||||
14 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 1.59 | 457 | |||||||||||||||
15 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 1.50 | 389 | |||||||||||||||
16 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 1.47 | 367 | |||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 1.86 | ------O--O-OXXOOXXX | 679 | ||||||||||||||
2 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 1.86 | -----O-XOXOOOOOXOXXX | 679 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 1.74 | --O-OOXOXXOOOXXX | 577 | ||||||||||||||
4 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 1.71 | ---O-OOXXOOXXX | 552 | ||||||||||||||
5 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 1.71 | ----XO-OXOXOXXX | 552 | ||||||||||||||
6 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 1.68 | -O-OOOOOXXX | 528 | ||||||||||||||
7 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 1.68 | -OOXOOOXXOOXXX | 528 | ||||||||||||||
8 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 1.68 | --O-XOXOXXOOXXX | 528 | ||||||||||||||
9 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 1.65 | -O---OOXXX | 504 | ||||||||||||||
10 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 1.65 | --O-OXOXOXXX | 504 | ||||||||||||||
11 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 1.65 | -O-OOXXOXOXXX | 504 | ||||||||||||||
12 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 1.65 | ----O-XXOXXX | 504 | ||||||||||||||
13 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 1.65 | ----OXXOXXOXXX | 504 | ||||||||||||||
14 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 1.62 | -XOOXOXXOXOXXX | 480 | ||||||||||||||
15 |
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 1.59 | --OXXOXXOXXX | 457 | ||||||||||||||
16 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 1.53 | O-OXXX | 411 | ||||||||||||||
17 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 1.53 | XOOXXOXXX | 411 | ||||||||||||||
18 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | NM | XXX | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.92 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 1.77 | ------O-XOXOOXXOOXXX | 602 | ||||||||||||||
2 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 1.77 | --------O-XOOXXOXXX | 602 | ||||||||||||||
3 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 1.74 | -----XXO-XO-XO-XOXXX | 577 | ||||||||||||||
4 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 1.71 | --------O-OXXX | 552 | ||||||||||||||
5 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 1.65 | -O-XOOOOOOXXX | 504 | ||||||||||||||
6 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 1.65 | ---O-XOOOXOXXX | 504 | ||||||||||||||
7 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 1.65 | ---O-OOXOXXOXXX | 504 | ||||||||||||||
8 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
98 | 1.62 | ---O-OOOXXX | 480 | ||||||||||||||
9 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 1.62 | O-O-OOOXXOXXX | 480 | ||||||||||||||
10 |
Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.62 | -OOOOXXOXOXOXXX | 480 | ||||||||||||||
11 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 1.62 | O-O-OXOXXOXXOXXX | 480 | ||||||||||||||
12 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 1.56 | OOOXOXOXOXXX | 434 | ||||||||||||||
13 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 1.53 | OOXXOOOXXX | 411 | ||||||||||||||
14 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 1.53 | -XOOXOOXXX | 411 | ||||||||||||||
15 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 1.50 | OOOOXXX | 389 | ||||||||||||||
16 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 1.50 | OOXXOXXOXXX | 389 | ||||||||||||||
17 |
Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 1.47 | OXOOXXX | 367 | ||||||||||||||
18= |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.44 | -XO-XXX | 345 | ||||||||||||||
18= |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 1.44 | OXOXXX | 345 | ||||||||||||||
20 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 1.44 | XOXOXXX | 345 | ||||||||||||||
21 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 1.41 | XXO | 324 | ||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok vysoký - Ženy (Finále)
Finále (so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.891.921.951.98 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 1.83 | -----OOXOOOXXOOXXOXXX | 1016 | ||||||||||||||
2 |
Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 1.65 | --OOOOXXOXXX | 795 | ||||||||||||||
3 |
Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia Praha |
83 | 1.65 | --OOOXOXXOXXX | 795 | ||||||||||||||
4 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 1.59 | ---OXOXXX | 724 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp Brno |
94 | 1.74 | XXOXOOXXX | 903 | ||||||||||||||
2 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.62 | XXOXOOXXX | 759 | ||||||||||||||
3 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 1.62 | XXOXOOXXX | 759 | ||||||||||||||
4 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 1.50 | XXOXOOXXX | 621 | ||||||||||||||
5 |
Martina PíšováMartina Píšová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 1.50 | XXOXOOXXX | 621 | ||||||||||||||
6 |
Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 1.50 | XXOXOOXXX | 621 | ||||||||||||||
7 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 1.47 | XXOXOOXXX | 588 | ||||||||||||||
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.801.831.861.89 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 1.65 | ----XOOOOXXOOXXX | 795 | ||||||||||||||
2 |
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
TJ Dukla Praha |
97 | 1.62 | ----OOXXOOXXOXXX | 759 | ||||||||||||||
3= |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 1.59 | ----O-OOXXX | 724 | ||||||||||||||
3= |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 1.59 | --OOOOOOXXX | 724 | ||||||||||||||
5= |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 1.59 | OOOOOOXOOXXX | 724 | ||||||||||||||
5= |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Most |
96 | 1.59 | OOOOXOOOOXXX | 724 | ||||||||||||||
7= |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 1.59 | -OOOXOXOOXXOXXX | 724 | ||||||||||||||
7= |
Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková
Slovakia |
97 | 1.59 | --OOOXOXOXXOXXX | 724 | ||||||||||||||
9 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 1.56 | OOOOOOOXXX | 689 | ||||||||||||||
10 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava |
97 | 1.56 | OOXOXOXXOXXOXXOXXX | 689 | ||||||||||||||
11 |
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK Most |
97 | 1.53 | -O-O-O-XXX | 655 | ||||||||||||||
12 |
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 1.50 | OOOOXOXXX | 621 | ||||||||||||||
13 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 1.50 | OXOOXXOXXOXXX | 621 | ||||||||||||||
14 |
Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol Opava |
97 | 1.47 | -O-OXXX | 588 | ||||||||||||||
15 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 1.47 | OOXXOOXXX | 588 | ||||||||||||||
16 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 1.47 | OOOXXOXXX | 588 | ||||||||||||||
17 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 1.44 | OOOXXX | 555 | ||||||||||||||
18 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 1.41 | XOXXOXXX | 523 | ||||||||||||||
19 |
Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | NM | XXX | |||||||||||||||
20 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | NM | XXX | |||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.65 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | 1.74 | XXOXXX | 903 | ||||||||||||||
2 |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 1.68 | XXOXXX | 830 | ||||||||||||||
3 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 1.65 | XXOXXX | 795 | ||||||||||||||
4 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.62 | XXOXXX | 759 | ||||||||||||||
3 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 1.62 | XXOXXX | 759 | ||||||||||||||
6 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 1.59 | XXOXXX | 724 | ||||||||||||||
7 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | 1.56 | XXOXXX | 689 | ||||||||||||||
6 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 1.56 | XXOXXX | 689 | ||||||||||||||
9 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 1.50 | XXOXXX | 621 | ||||||||||||||
8 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.50 | XXOXXX | 621 | ||||||||||||||
11 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim |
99 | 1.44 | XXOXXX | 555 | ||||||||||||||
12 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 1.44 | XXOXXX | 555 | ||||||||||||||
13 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | 1.44 | XXOXXX | 555 | ||||||||||||||
14 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 1.44 | XXOXXX | 555 | ||||||||||||||
15 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | 1.44 | XXOXXX | 555 | ||||||||||||||
16 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 1.44 | XXOXXX | 555 | ||||||||||||||
17 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 1.41 | XXOXXX | 523 | ||||||||||||||
18 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 1.41 | XXOXXX | 523 | ||||||||||||||
19 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 1.35 | XXOXXX | 460 | ||||||||||||||
20= |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 1.35 | XXOXXX | 460 | ||||||||||||||
20= |
Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | 1.35 | XXOXXX | 460 | ||||||||||||||
20= |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 1.35 | XXOXXX | 460 | ||||||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | ||||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | ||||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | ||||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | ||||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | ||||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | ||||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | ||||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | ||||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | ||||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | ||||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | ||||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | ||||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | ||||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | ||||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | ||||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim |
99 | ||||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | ||||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | ||||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | ||||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
skok o tyči - Muži
Muži A (ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.10 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha |
91 | 4.40 | --------O-O-XXX | 731 | ||||||||||||||
2 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 4.20 | ------XXO-O-XXX | 673 | ||||||||||||||
3 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 4.20 | ------O-XXO-XXX | 673 | ||||||||||||||
4 |
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 4.00 | --O--OOXX | 617 | ||||||||||||||
5 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 4.00 | ------XO-XXX | 617 | ||||||||||||||
6 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
SSK Vítkovice |
91 | 3.90 | -----XXOXXX | 590 | ||||||||||||||
7 |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia Praha |
83 | 3.80 | --O-OXXX | 562 | ||||||||||||||
8 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha |
92 | 3.80 | ----XXO-XXX | 562 | ||||||||||||||
9 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 3.50 | -O-XXX | 482 | ||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Muži B (ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.402.502.602.702.802.903.003.103.103.203.303.403.503.603.703.803.904.00 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 3.50 | ---O--O--XO-OXOXXX | 482 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok o tyči - Junioři
Junioři A (ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.403.503.603.703.803.904.004.104.204.304.404.504.604.704.804.905.005.10 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 4.40 | --------XO-XO-XXX | 731 | ||||||||||||||
2 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 4.10 | --O-OOXXOOXXX | 645 | ||||||||||||||
3 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 4.00 | O--O--XO | 617 | ||||||||||||||
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc |
95 | NM | --XXX | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Junioři B (ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.10 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 3.80 | O-O-XXX | 562 | ||||||||||||||
2 |
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia Praha |
94 | 3.60 | O-O-XXX | 509 | ||||||||||||||
3 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc |
95 | 3.30 | O-O-XXX | 431 | ||||||||||||||
4 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 3.30 | O-O-XXX | 431 | ||||||||||||||
5 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
AC Pardubice |
95 | 3.00 | O-O-XXX | 357 | ||||||||||||||
6 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 2.90 | O-O-XXX | 333 | ||||||||||||||
7 |
Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 2.90 | O-O-XXX | 333 | ||||||||||||||
8 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 2.80 | O-O-XXX | 309 | ||||||||||||||
9 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 2.70 | O-O-XXX | 286 | ||||||||||||||
10 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 2.60 | O-O-XXX | 264 | ||||||||||||||
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava |
95 | DNS | |||||||||||||||||
Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita Brno |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
Dorostenci A (so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.20 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 4.10 | O-O-OXXOOOXXX | 645 | ||||||||||||||
2 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.00 | O-O-OXXOOOXXX | 617 | ||||||||||||||
3 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 3.80 | O-O-OXXOOOXXX | 562 | ||||||||||||||
4 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 3.80 | O-O-OXXOOOXXX | 562 | ||||||||||||||
5 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 3.50 | O-O-OXXOOOXXX | 482 | ||||||||||||||
6= |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 3.40 | O-O-OXXOOOXXX | 457 | ||||||||||||||
6= |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 3.40 | O-O-OXXOOOXXX | 457 | ||||||||||||||
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Dorostenci B (so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.50 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 3.00 | ---XO--O-XOXXX | 357 | ||||||||||||||
2 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 2.90 | ---OOOXOOXXX | 333 | ||||||||||||||
3 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 2.80 | O-OOOOOXXX | 309 | ||||||||||||||
4 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 2.70 | --O-XOOXXX | 286 | ||||||||||||||
5 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 2.70 | --XXO-OOXXX | 286 | ||||||||||||||
6= |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 2.60 | OOOOXOXXX | 264 | ||||||||||||||
6= |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 2.60 | OOOOXOXXX | 264 | ||||||||||||||
8 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 2.20 | XXOXXX | 179 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 3.80 | -------------O-XOOXOOXXX | 562 | ||||||||||||||
2 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 3.70 | ------------O-O-OXOXXX | 535 | ||||||||||||||
3 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
98 | 3.60 | -----------O-OOOOXXX | 509 | ||||||||||||||
4 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 3.40 | -----O-XOOO-XOXXOOXXOXXX | 457 | ||||||||||||||
5 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 3.30 | ------O-XXO-XOXXOXOXOXXX | 431 | ||||||||||||||
6 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 3.20 | ----OOOOOXXOOXOXXOXXX | 406 | ||||||||||||||
7 |
Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 3.10 | -----O-O-OXXOXOXXX | 381 | ||||||||||||||
8 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 2.80 | ---OOXOOXOXOXXX | 309 | ||||||||||||||
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 2.80 | --OOOXOOOXOXXX | 309 | |||||||||||||||
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 2.80 | ---O-O-XOOXXX | 309 | |||||||||||||||
11 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 2.70 | O-O-OOXXOXOXXX | 286 | ||||||||||||||
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 2.70 | O-O-OOOOXXX | 286 | |||||||||||||||
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 2.70 | --OXOOXOXOOXXX | 286 | |||||||||||||||
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 2.70 | XOOOOOXOOXXOXXX | 286 | |||||||||||||||
15 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 2.60 | O-O-OOXOXXX | 264 | ||||||||||||||
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 2.60 | O-XOOOOXOXXX | 264 | |||||||||||||||
17 |
Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka Praha |
98 | 2.50 | XOOOOOXXOXXX | 242 | ||||||||||||||
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 2.50 | XOOOXOXOXOXXX | 242 | |||||||||||||||
19 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 2.40 | XOOXOXOXXOXXX | 220 | ||||||||||||||
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 2.40 | XOXOOXXOXXOXXX | 220 | |||||||||||||||
21 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 2.30 | XOOXOOXXX | 199 | ||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Muži
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha |
91 | 6.96 +1.9 m/s | 6.96+1.9 | X+0.5 | 6.74+0.0 | 6.96 | 804 | |||||||||||
2 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 6.92 +2.0 m/s | 6.92+2.0 | 6.91+0.4 | 6.72-1.1 | 6.92 | 795 | |||||||||||
3 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 6.83 +1.6 m/s | 6.83+1.6 | 6.60-0.8 | 6.44-0.6 | 6.83 | 774 | |||||||||||
4 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 6.54 +3.1 m/s | 6.30 -0.5 m/s | 6.54+3.1 | 6.17-0.9 | 6.30-0.5 | 6.54 | 707 | ||||||||||
5 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
SSK Vítkovice |
91 | 6.49 +2.5 m/s | 6.49+2.5 | X+0.0 | X+0.8 | 6.49 | 695 | |||||||||||
6 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha |
92 | 6.46 -0.3 m/s | X+1.3 | 6.44-1.0 | 6.46-0.3 | 6.46 | 688 | |||||||||||
7 |
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 6.37 +0.5 m/s | 6.37+0.5 | - | - | 6.37 | 668 | |||||||||||
8 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 6.33 -0.5 m/s | 6.33-0.5 | 6.33-0.5 | X | 6.33 | 659 | |||||||||||
9 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 6.21 +1.3 m/s | 6.21+1.3 | 5.78+0.8 | 5.85-0.2 | 6.21 | 632 | |||||||||||
10 |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia Praha |
83 | 6.04 +1.8 m/s | 6.04+1.8 | 5.87+1.4 | 4.45+0.0 | 6.04 | 595 | |||||||||||
11 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 6.00 -0.2 m/s | 5.96+0.9 | 6.00-0.2 | X-0.2 | 6.00 | 587 | |||||||||||
12 |
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby Tábor |
91 | 5.97 -0.2 m/s | 5.75+0.2 | 5.97-0.2 | 5.96-0.4 | 5.97 | 580 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Junioři
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 7.37 | 7.33 | 7.37 | 7.24 | 7.37 | 903 | |||||||||||
2 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc |
95 | 6.83 | 6.39 | 6.49 | 6.83 | 6.83 | 774 | |||||||||||
3 |
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia Praha |
94 | 6.65 | 6.23 | 6.27 | 6.65 | 6.65 | 732 | |||||||||||
4 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 6.52 | 5.92 | X | 6.52 | 6.52 | 702 | |||||||||||
5 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc |
95 | 6.39 | 5.93 | X | 6.39 | 6.39 | 673 | |||||||||||
6 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 6.29 | 5.57 | 6.29 | 5.76 | 6.29 | 650 | |||||||||||
7 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita Brno |
94 | 6.14 | 6.14 | 5.83 | 6.05 | 6.14 | 617 | |||||||||||
8 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 6.10 | 6.08 | 6.03 | 6.10 | 6.10 | 608 | |||||||||||
9 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava |
95 | 6.10 | 5.58 | 4.33 | 6.10 | 6.10 | 608 | |||||||||||
10 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 5.91 | 5.46 | 5.91 | 5.78 | 5.91 | 567 | |||||||||||
11 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 5.90 | 5.90 | 4.34 | 5.75 | 5.90 | 565 | |||||||||||
12 |
Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 5.89 | X | X | 5.89 | 5.89 | 563 | |||||||||||
13 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 5.86 | 5.86 | X | 5.45 | 5.86 | 556 | |||||||||||
14 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
AC Pardubice |
95 | 5.85 | 5.85 | 3.77 | 5.71 | 5.85 | 554 | |||||||||||
15 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 5.83 | 5.83 | 5.78 | X | 5.83 | 550 | |||||||||||
16 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 5.34 | 5.30 | 5.34 | 4.98 | 5.34 | 449 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 6.57 +0.5 m/s | 6.57+0.5 | 6.40-0.3 | 6.43+0.3 | 6.57 | 713 | |||||||||||
2 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 6.31 +0.3 m/s | 6.18+0.6 | 5.92-1.2 | 6.31+0.3 | 6.31 | 655 | |||||||||||
3 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 6.24 -0.2 m/s | 5.90-0.2 | 6.24-0.2 | 4.18+0.1 | 6.24 | 639 | |||||||||||
4 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 6.12 +0.1 m/s | 6.12+0.1 | X-0.4 | X+0.6 | 6.12 | 613 | |||||||||||
5 |
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 6.01 +1.5 m/s | X | 6.01+1.5 | 5.26-0.8 | 6.01 | 589 | |||||||||||
6 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 5.92 +0.1 m/s | 4.71+1.5 | X-1.2 | 5.92+0.1 | 5.92 | 569 | |||||||||||
7 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 5.89 +0.6 m/s | 5.64-2.5 | 5.89+0.6 | 5.74-0.3 | 5.89 | 563 | |||||||||||
8 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 5.78 +0.6 m/s | X+0.3 | 5.78+0.6 | 5.74-0.4 | 5.78 | 540 | |||||||||||
9 |
Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 5.76 -1.6 m/s | 5.76-1.6 | - | - | 5.76 | 535 | |||||||||||
10 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 5.67 +0.4 m/s | 5.67+0.4 | 5.62-0.3 | 5.62-0.2 | 5.67 | 516 | |||||||||||
11 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 5.65 -0.2 m/s | 5.64-0.7 | 5.65-0.2 | 5.57-0.2 | 5.65 | 512 | |||||||||||
12 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 5.63 +0.2 m/s | 5.63+0.2 | 5.39-0.3 | 5.61-0.5 | 5.63 | 508 | |||||||||||
13 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 5.63 +0.1 m/s | 5.52+1.6 | X+0.3 | 5.63+0.1 | 5.63 | 508 | |||||||||||
14 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 5.58 +0.7 m/s | 5.58+0.7 | 5.30+0.5 | X-0.9 | 5.58 | 498 | |||||||||||
15 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 5.42 -0.1 m/s | 5.42-0.1 | X+1.0 | 4.95-0.5 | 5.42 | 465 | |||||||||||
16 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 5.36 +0.3 m/s | 5.27+0.6 | 4.05-0.1 | 5.36+0.3 | 5.36 | 453 | |||||||||||
17 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 5.26 -0.3 m/s | 5.06+0.3 | 5.18-0.7 | 5.26-0.3 | 5.26 | 433 | |||||||||||
18 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 5.10 +0.1 m/s | 4.74+0.4 | 5.10+0.1 | - | 5.10 | 402 | |||||||||||
19 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 5.02 +2.2 m/s | 4.93 +0.0 m/s | 5.02+2.2 | 4.89-1.0 | 4.93+0.0 | 5.02 | 386 | ||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 5.96 -0.8 m/s | X-0.4 | 5.96-0.8 | 5.78-0.6 | 5.96 | 578 | |||||||||||
2 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 5.93 -0.4 m/s | 5.93-0.4 | X-0.1 | X-0.2 | 5.93 | 571 | |||||||||||
3 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 5.75 -2.8 m/s | 5.640.5 | 5.47-1.6 | 5.75-2.8 | 5.75 | 533 | |||||||||||
4 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
98 | 5.75 -0.6 m/s | 5.38-0.5 | 5.75-0.6 | 5.15-0.3 | 5.75 | 533 | |||||||||||
5 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 5.72 +0.3 m/s | 5.720.3 | 5.67-2.0 | X-1.5 | 5.72 | 527 | |||||||||||
6 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 5.71 | 5.490.1 | 5.71 | 5.640.1 | 5.71 | 525 | |||||||||||
7 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 5.67 +0.1 m/s | 5.670.1 | X-1.1 | X-1.1 | 5.67 | 516 | |||||||||||
8 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 5.66 -1.8 m/s | X-0.2 | 5.66-1.8 | X-0.5 | 5.66 | 514 | |||||||||||
9 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 5.61 -1.5 m/s | 5.61-1.5 | 5.12-0.3 | 5.40-0.5 | 5.61 | 504 | |||||||||||
10 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 5.57 -1.5 m/s | 5.57-1.5 | X-1.6 | X-0.4 | 5.57 | 496 | |||||||||||
11 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 5.52 | 5.17-1.8 | 5.360.1 | 5.52 | 5.52 | 485 | |||||||||||
12 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 5.44 -2.4 m/s | 5.22 | 5.44-2.4 | 5.43-2.1 | 5.44 | 469 | |||||||||||
13 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 5.38 | 5.38 | 5.37-0.3 | 4.70-0.2 | 5.38 | 457 | |||||||||||
14 |
Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka Praha |
98 | 5.14 -0.3 m/s | 5.03-1.6 | 5.02-0.7 | 5.14-0.3 | 5.14 | 409 | |||||||||||
15 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 5.10 -0.8 m/s | 5.08 | 5.10-0.8 | 4.86-2.3 | 5.10 | 402 | |||||||||||
16 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 4.96 -1.5 m/s | 4.96-1.5 | - | - | 4.96 | 375 | |||||||||||
17 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 4.90 | 4.26-0.7 | 4.32-0.2 | 4.90 | 4.90 | 363 | |||||||||||
18 |
Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.89 -0.2 m/s | 4.26 | 4.69-0.5 | 4.89-0.2 | 4.89 | 361 | |||||||||||
19 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 4.89 -0.2 m/s | 4.89-0.2 | 4.45-0.3 | 4.68 | 4.89 | 361 | |||||||||||
20 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 4.72 -0.4 m/s | 4.70-1.8 | 4.59-1.8 | 4.72-0.4 | 4.72 | 330 | |||||||||||
21 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 4.66 -1.9 m/s | 4.66-1.9 | 4.32-0.4 | 3.57-1.2 | 4.66 | 319 | |||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO Kladno |
00 | 5.23 +0.4 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 427 | |||||||||||
2 |
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 5.22 -0.3 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 425 | |||||||||||
3 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 5.03 +0.7 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 388 | |||||||||||
4 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 4.98 -0.4 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 378 | |||||||||||
5 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.96 -0.5 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 375 | |||||||||||
6 |
Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika Chrudim |
00 | 4.80 -0.2 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 345 | |||||||||||
7 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.78 +0.4 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 341 | |||||||||||
8 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 4.75 +0.2 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 335 | |||||||||||
9 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 4.74 +0.0 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 333 | |||||||||||
10 |
Jan JirásekJan Jirásek
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.66 +0.4 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 319 | |||||||||||
11 |
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start Havířov |
00 | 4.60 -0.1 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 308 | |||||||||||
12 |
Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 4.59 +0.8 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 306 | |||||||||||
13 |
Thanh Hai TranThanh Hai Tran
ASK Slavia Praha |
00 | 4.58 +0.7 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 304 | |||||||||||
14 |
Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika Jemnice |
00 | 4.57 +0.9 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 303 | |||||||||||
15 |
Jakub UrbanJakub Urban
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
00 | 4.54 -0.2 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 297 | |||||||||||
16 |
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 4.39 +0.3 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 271 | |||||||||||
17 |
Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 4.20 +0.5 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 239 | |||||||||||
18 |
Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava |
00 | 4.11 +0.1 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 224 | |||||||||||
19 |
Pavel SchindlerPavel Schindler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.10 +0.6 m/s | X+0.1 | 4.08+0.5 | 4.10+0.6 | 4.10 | 222 | |||||||||||
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
skok daleký - Ženy
(ne, 26.5.2013 - 12:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 5.80 -0.6 m/s | 5.74+0.2 | 5.80-0.6 | 5.60+0.0 | 5.80 | 789 | |||||||||||
2 |
Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 5.72 +0.1 m/s | 5.51+0.5 | 5.67-0.2 | 5.72+0.1 | 5.72 | 765 | |||||||||||
3 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 5.21 -0.7 m/s | 5.21-0.7 | X+0.3 | X+0.5 | 5.21 | 617 | |||||||||||
4 |
Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia Praha |
83 | 5.12 +0.6 m/s | 5.12+0.6 | X+0.6 | 4.95-0.1 | 5.12 | 592 | |||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Juniorky
(ne, 26.5.2013 - 12:15) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 5.75 +0.0 m/s | 5.68+0.5 | 5.75+0.0 | 5.74+0.2 | 5.75 | 774 | |||||||||||
2 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp Brno |
94 | 5.10 +0.2 m/s | 5.10+0.2 | 5.08+0.6 | 4.82+0.7 | 5.10 | 587 | |||||||||||
3 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 5.00 -0.3 m/s | 4.92+1.5 | X+0.3 | 5.00-0.3 | 5.00 | 559 | |||||||||||
4 |
Martina PíšováMartina Píšová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 4.75 +0.6 m/s | 4.58+0.4 | 4.75+0.6 | 4.70+0.4 | 4.75 | 492 | |||||||||||
5 |
Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 4.58 +0.6 m/s | 4.58+0.6 | 4.44+0.4 | X+0.8 | 4.58 | 448 | |||||||||||
6 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 4.37 +0.0 m/s | 4.37+0.0 | 4.10+0.0 | 4.35-0.5 | 4.37 | 396 | |||||||||||
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | DNS | |||||||||||||||||
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Dorostenky
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.59 +0.0 m/s | X+0.8 | 5.46-0.2 | 5.59+0.0 | 5.59 | 726 | |||||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 5.54 +0.2 m/s | X+1.0 | 5.40-0.2 | 5.54+0.2 | 5.54 | 712 | |||||||||||
3 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 5.38 +0.3 m/s | 5.38+0.3 | 5.15+0.2 | 5.30-0.9 | 5.38 | 665 | |||||||||||
4 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 5.21 +1.2 m/s | 4.28+1.8 | 5.21+1.2 | 4.86-0.7 | 5.21 | 617 | |||||||||||
5 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 5.08 -1.0 m/s | 4.85+0.3 | 4.92+1.3 | 5.08-1.0 | 5.08 | 581 | |||||||||||
6 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 5.01 -0.3 m/s | 4.75-0.9 | 4.82+0.2 | 5.01-0.3 | 5.01 | 562 | |||||||||||
7 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 4.92 +1.6 m/s | 4.62+0.3 | 4.92+1.6 | 4.64-0.2 | 4.92 | 538 | |||||||||||
8 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava |
97 | 4.85 +0.9 m/s | 4.68-1.3 | 4.85+0.9 | 4.63-0.1 | 4.85 | 519 | |||||||||||
9 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Most |
96 | 4.79 -0.7 m/s | 4.68+1.0 | 4.74+0.1 | 4.79-0.7 | 4.79 | 503 | |||||||||||
10 |
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK Most |
97 | 4.76 +0.2 m/s | 4.76+0.2 | 4.61+0.5 | 4.65+0.1 | 4.76 | 495 | |||||||||||
11 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 4.74 -0.3 m/s | 4.42-0.7 | 4.38-0.4 | 4.74-0.3 | 4.74 | 490 | |||||||||||
12 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 4.69 +1.0 m/s | 4.42+0.5 | 4.69+1.0 | 4.52-1.1 | 4.69 | 477 | |||||||||||
13 |
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 4.65 -0.3 m/s | 4.40+0.6 | 4.60+0.7 | 4.65-0.3 | 4.65 | 466 | |||||||||||
14 |
Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 4.59 +0.0 m/s | 4.59+0.0 | 4.40+0.3 | X+0.3 | 4.59 | 451 | |||||||||||
15 |
Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková
Slovakia |
97 | 4.53 +0.0 m/s | 4.53+0.0 | X-0.4 | 4.37+0.6 | 4.53 | 436 | |||||||||||
16 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 4.46 +0.9 m/s | 4.46+0.9 | 4.45+0.3 | 4.24-0.2 | 4.46 | 418 | |||||||||||
17 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 4.15 +1.3 m/s | 4.15+1.3 | 3.97-0.5 | 3.84-0.2 | 4.15 | 343 | |||||||||||
18 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 4.02 -0.3 m/s | 3.86+0.5 | 3.98+0.1 | 4.02-0.3 | 4.02 | 312 | |||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 5.40 +0.9 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 671 | |||||||||||
2 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 5.40 +0.7 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 671 | |||||||||||
3 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | 5.32 +0.0 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 648 | |||||||||||
4 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | 5.28 +1.6 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 637 | |||||||||||
5 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 5.14 +1.0 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 598 | |||||||||||
6 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 5.13 +0.0 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 595 | |||||||||||
7 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 5.06 +0.5 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 576 | |||||||||||
8 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 4.99 +0.0 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 557 | |||||||||||
9 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 4.84 -0.9 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 516 | |||||||||||
10 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim |
99 | 4.76 +0.1 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 495 | |||||||||||
11 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | 4.70 +0.2 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 479 | |||||||||||
12 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 4.65 +0.2 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 466 | |||||||||||
13 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 4.63 -0.5 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 461 | |||||||||||
14 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 4.56 +0.2 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 443 | |||||||||||
15 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 4.51 -1.1 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 431 | |||||||||||
16 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 4.50 -0.3 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 428 | |||||||||||
17 |
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 4.42 -2.2 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 408 | |||||||||||
18 |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 4.42 +0.2 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 408 | |||||||||||
19 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 4.41 -0.4 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 406 | |||||||||||
20 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 4.38 -0.6 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 398 | |||||||||||
21 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | 4.37 -0.3 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 396 | |||||||||||
22 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 4.26 -0.5 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 369 | |||||||||||
23 |
Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | 4.17 -0.3 m/s | X-0.8 | 4.17-0.3 | X-0.1 | 4.17 | 347 | |||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | ||||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | ||||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | ||||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | ||||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | ||||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | ||||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | ||||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | ||||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | ||||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | ||||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | ||||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | ||||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | ||||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | ||||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | ||||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim |
99 | ||||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | ||||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | ||||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | ||||||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4 |
00 | 5.23 -0.2 m/s | 4.862.3 | 5.092.3 | 5.23-0.2 | 5.23 | 623 | |||||||||||
2 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 4.71 +1.5 m/s | 4.600.1 | 4.711.5 | X | 4.71 | 482 | |||||||||||
3 |
Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 4.69 +0.2 m/s | 4.390.6 | 4.56-0.1 | 4.690.2 | 4.69 | 477 | |||||||||||
4 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 4.68 +1.3 m/s | 4.681.3 | X | 4.66-1.5 | 4.68 | 474 | |||||||||||
5 |
Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.63 -0.5 m/s | 4.523.6 | 4.63-0.5 | 4.340.7 | 4.63 | 461 | |||||||||||
6 |
Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 4.53 +1.2 m/s | X | 4.531.2 | 4.41 | 4.53 | 436 | |||||||||||
7 |
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 4.53 +0.4 m/s | X | 3.940.2 | 4.530.4 | 4.53 | 436 | |||||||||||
8 |
Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 4.39 +0.3 m/s | X | 4.390.3 | X | 4.39 | 401 | |||||||||||
9 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 4.36 +2.4 m/s | 3.95 +0.9 m/s | 4.362.4 | 3.850.6 | 3.950.9 | 4.36 | 393 | ||||||||||
10 |
Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 4.24 +2.3 m/s | 4.08 -0.3 m/s | 4.242.3 | 4.08-0.3 | 3.371.3 | 4.24 | 364 | ||||||||||
11 |
Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 4.21 +0.1 m/s | 3.152.2 | 4.210.1 | 3.952.7 | 4.21 | 357 | |||||||||||
12 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER Turnov |
01 | 4.19 | 3.822.4 | 3.972.3 | 4.19 | 4.19 | 352 | |||||||||||
13 |
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 4.12 +0.4 m/s | 3.90-1.5 | 4.071.1 | 4.120.4 | 4.12 | 336 | |||||||||||
14 |
Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 4.12 +1.4 m/s | 3.782.6 | 3.840.9 | 4.121.4 | 4.12 | 336 | |||||||||||
15 |
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK Vítkovice |
00 | 4.10 +1.5 m/s | 4.070.9 | 3.931.8 | 4.101.5 | 4.10 | 331 | |||||||||||
16 |
Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak Třebíč |
00 | 4.08 +1.6 m/s | 4.081.6 | 3.632.6 | 3.970.6 | 4.08 | 326 | |||||||||||
17 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 4.05 +1.2 m/s | 4.051.2 | 3.87-0.2 | 3.942.8 | 4.05 | 319 | |||||||||||
18 |
Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 3.95 +2.6 m/s | 3.76 +0.8 m/s | 3.952.6 | 3.571.3 | 3.760.8 | 3.95 | 296 | ||||||||||
19 |
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 3.94 +0.7 m/s | 3.940.7 | 3.881.7 | 3.70-1.2 | 3.94 | 294 | |||||||||||
20 |
Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 3.94 | 3.230.7 | 3.94 | 3.533.4 | 3.94 | 294 | |||||||||||
21 |
Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika Chrudim |
00 | 3.53 +0.3 m/s | 3.271.6 | 3.530.3 | 3.331.7 | 3.53 | 206 | |||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 12.97 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 725 | |||||||||||
2 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 12.73 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 709 | |||||||||||
3 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 12.07 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 666 | |||||||||||
4 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 11.69 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 641 | |||||||||||
5 |
Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková
Slovakia |
97 | 11.40 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 621 | |||||||||||
6 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 11.21 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 609 | |||||||||||
7 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 10.99 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 594 | |||||||||||
8 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 10.96 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 592 | |||||||||||
9 |
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 10.59 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 568 | |||||||||||
10 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 10.52 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 564 | |||||||||||
11 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava |
97 | 10.04 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 532 | |||||||||||
12 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 09.59 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 503 | |||||||||||
13 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 09.51 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 497 | |||||||||||
14 |
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
TJ Dukla Praha |
97 | 09.01 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 465 | |||||||||||
15 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 08.65 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 441 | |||||||||||
16 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 08.65 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 441 | |||||||||||
17 |
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK Most |
97 | 08.35 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 422 | |||||||||||
18 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Most |
96 | 08.11 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 406 | |||||||||||
19 |
Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 07.81 | 07.81 | 07.71 | X | 07.81 | 387 | |||||||||||
Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol Opava |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | 11.61 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 635 | |||||||||||
2 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 11.29 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 614 | |||||||||||
3 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 10.91 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 589 | |||||||||||
4 |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 10.65 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 572 | |||||||||||
5 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 10.60 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 569 | |||||||||||
6 |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 10.30 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 549 | |||||||||||
7 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | 10.14 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 539 | |||||||||||
8 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 09.94 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 526 | |||||||||||
9 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 09.71 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 510 | |||||||||||
10 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 09.49 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 496 | |||||||||||
11 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 09.13 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 473 | |||||||||||
12 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 09.02 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 465 | |||||||||||
13 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 08.99 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 464 | |||||||||||
14 |
Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | 08.82 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 452 | |||||||||||
15 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim |
99 | 08.65 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 441 | |||||||||||
16 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 08.51 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 432 | |||||||||||
17 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 08.31 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 419 | |||||||||||
18 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | 08.13 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 408 | |||||||||||
19 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | 08.12 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 407 | |||||||||||
20 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 08.10 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 406 | |||||||||||
21 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 07.98 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 398 | |||||||||||
22 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 07.83 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 388 | |||||||||||
23 |
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | 07.32 | 07.32 | 07.09 | 06.90 | 07.32 | 356 | |||||||||||
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | ||||||||||||||||||
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | ||||||||||||||||||
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | ||||||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | ||||||||||||||||||
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | ||||||||||||||||||
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | ||||||||||||||||||
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | ||||||||||||||||||
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | ||||||||||||||||||
Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | ||||||||||||||||||
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | ||||||||||||||||||
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | ||||||||||||||||||
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | ||||||||||||||||||
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | ||||||||||||||||||
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | ||||||||||||||||||
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | ||||||||||||||||||
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim |
99 | ||||||||||||||||||
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | ||||||||||||||||||
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | ||||||||||||||||||
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | ||||||||||||||||||
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | ||||||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 14.70 | 14.70 | 14.60 | X | 14.70 | 771 | |||||||||||
2 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 13.21 | 12.37 | 13.21 | 12.65 | 13.21 | 680 | |||||||||||
3 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 12.58 | 12.58 | X | 11.62 | 12.58 | 642 | |||||||||||
4 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 11.50 | 10.72 | 11.50 | 11.00 | 11.50 | 576 | |||||||||||
5 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 11.44 | 10.45 | X | 11.44 | 11.44 | 572 | |||||||||||
6 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 11.43 | 11.30 | 11.43 | X | 11.43 | 572 | |||||||||||
7 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 11.36 | 10.49 | 11.34 | 11.36 | 11.36 | 568 | |||||||||||
8 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
98 | 11.14 | 09.92 | 10.97 | 11.14 | 11.14 | 554 | |||||||||||
9 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 11.07 | X | 10.50 | 11.07 | 11.07 | 550 | |||||||||||
10 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 10.72 | 10.53 | 09.62 | 10.72 | 10.72 | 529 | |||||||||||
11 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 10.60 | X | 10.60 | 10.26 | 10.60 | 522 | |||||||||||
12 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 10.47 | 10.47 | 10.33 | 10.03 | 10.47 | 514 | |||||||||||
13 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 10.18 | 10.08 | 09.11 | 10.18 | 10.18 | 496 | |||||||||||
14 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 10.04 | 10.04 | 09.97 | 09.50 | 10.04 | 488 | |||||||||||
15 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 09.84 | 09.47 | 09.84 | 09.43 | 09.84 | 476 | |||||||||||
16 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 09.73 | 08.33 | 09.73 | 08.59 | 09.73 | 469 | |||||||||||
17 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 09.70 | 08.26 | 09.70 | 09.52 | 09.70 | 468 | |||||||||||
18 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 09.53 | 09.53 | 09.04 | 09.27 | 09.53 | 457 | |||||||||||
19 |
Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 09.38 | X | 09.31 | 09.38 | 09.38 | 448 | |||||||||||
20 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 09.23 | 09.23 | 08.88 | 09.00 | 09.23 | 440 | |||||||||||
21 |
Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka Praha |
98 | 08.78 | 08.78 | 08.64 | 07.91 | 08.78 | 413 | |||||||||||
Celkem 21 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 12.29 | 12.19 | 12.12 | 12.29 | 12.29 | 680 | |||||||||||
2 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 10.88 | X | 10.88 | 10.09 | 10.88 | 587 | |||||||||||
3 |
Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia Praha |
83 | 10.79 | 10.79 | 10.11 | 10.58 | 10.79 | 581 | |||||||||||
4 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 10.07 | 10.07 | 08.79 | 09.77 | 10.07 | 534 | |||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 10.23 | 09.12 | 09.46 | 10.23 | 10.23 | 545 | |||||||||||
2 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp Brno |
94 | 10.12 | 08.97 | 10.12 | 09.21 | 10.12 | 537 | |||||||||||
3 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 09.99 | 09.18 | 09.99 | 09.56 | 09.99 | 529 | |||||||||||
4 |
Martina PíšováMartina Píšová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 09.85 | 09.33 | 09.30 | 09.85 | 09.85 | 520 | |||||||||||
5 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 09.72 | 09.72 | 09.47 | 09.68 | 09.72 | 511 | |||||||||||
6 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 07.26 | 07.26 | 05.35 | 06.14 | 07.26 | 352 | |||||||||||
7 |
Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 07.11 | 06.52 | 07.11 | 06.44 | 07.11 | 342 | |||||||||||
8 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 07.04 | 07.04 | 07.01 | 06.70 | 07.04 | 338 | |||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 14.09 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 734 | |||||||||||
2 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 13.01 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 668 | |||||||||||
3 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 12.68 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 648 | |||||||||||
4 |
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 12.35 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 628 | |||||||||||
5 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 11.71 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 589 | |||||||||||
6 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 11.16 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 556 | |||||||||||
7 |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 11.13 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 554 | |||||||||||
8 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 11.11 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 553 | |||||||||||
9 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 10.83 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 536 | |||||||||||
10 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 10.68 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 527 | |||||||||||
11 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 10.43 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 512 | |||||||||||
12 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 10.10 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 492 | |||||||||||
13 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 09.57 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 460 | |||||||||||
14 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 09.37 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 448 | |||||||||||
15 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 09.36 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 447 | |||||||||||
16 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 08.73 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 410 | |||||||||||
17 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 08.69 | 8.13 | 8.42 | 8.69 | 8.69 | 407 | |||||||||||
Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | DNS | |||||||||||||||||
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 14.83 | 14.73 | 14.83 | X | 14.83 | 779 | |||||||||||
2 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
AC Pardubice |
95 | 12.59 | 12.59 | X | 12.33 | 12.59 | 642 | |||||||||||
3 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc |
95 | 12.12 | 11.42 | 12.12 | X | 12.12 | 614 | |||||||||||
4 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc |
95 | 12.11 | 11.52 | 11.92 | 12.11 | 12.11 | 613 | |||||||||||
5 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 12.01 | 11.68 | 12.01 | X | 12.01 | 607 | |||||||||||
6 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 11.15 | 09.89 | 11.15 | 09.90 | 11.15 | 555 | |||||||||||
7 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 10.80 | 10.80 | X | 09.54 | 10.80 | 534 | |||||||||||
8 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 10.30 | 09.60 | X | 10.30 | 10.30 | 504 | |||||||||||
9 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava |
95 | 10.23 | 09.83 | 10.01 | 10.23 | 10.23 | 499 | |||||||||||
10 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita Brno |
94 | 10.13 | 10.08 | 10.13 | 09.59 | 10.13 | 493 | |||||||||||
11 |
Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 09.60 | 08.53 | 08.98 | 09.60 | 09.60 | 462 | |||||||||||
12 |
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia Praha |
94 | 09.28 | X | 09.28 | X | 09.28 | 443 | |||||||||||
13 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 09.11 | 09.11 | 08.34 | 08.06 | 09.11 | 432 | |||||||||||
14 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 09.01 | 08.99 | 09.01 | 08.93 | 09.01 | 426 | |||||||||||
15 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 08.51 | 08.44 | 08.09 | 08.51 | 08.51 | 397 | |||||||||||
16 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 08.45 | 08.39 | 08.45 | 07.50 | 08.45 | 393 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha |
91 | 14.06 | 13.81 | 14.06 | 13.96 | 14.06 | 732 | |||||||||||
2 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | 13.12 | X | 13.12 | X | 13.12 | 675 | |||||||||||
3 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
SSK Vítkovice |
91 | 12.46 | 11.84 | 12.15 | 12.46 | 12.46 | 634 | |||||||||||
4 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 12.14 | 11.07 | 11.14 | 12.14 | 12.14 | 615 | |||||||||||
5 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha |
92 | 12.06 | 12.06 | X | 11.54 | 12.06 | 610 | |||||||||||
6 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 12.01 | 12.01 | 11.76 | 11.56 | 12.01 | 607 | |||||||||||
7 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 11.88 | 11.88 | 11.38 | 11.38 | 11.88 | 599 | |||||||||||
8 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 11.54 | 11.46 | 11.54 | X | 11.54 | 579 | |||||||||||
9 |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia Praha |
83 | 11.03 | 10.18 | 10.88 | 11.03 | 11.03 | 548 | |||||||||||
10 |
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 10.88 | X | 10.03 | 10.88 | 10.88 | 539 | |||||||||||
11 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 09.95 | X | 09.95 | 09.90 | 09.95 | 483 | |||||||||||
12 |
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby Tábor |
91 | 09.34 | 09.34 | X | 08.76 | 09.34 | 446 | |||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 47.07 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 810 | |||||||||||
2 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 38.14 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 627 | |||||||||||
3 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 34.16 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 547 | |||||||||||
4 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 32.52 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 514 | |||||||||||
5 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 32.43 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 512 | |||||||||||
6 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 32.00 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 504 | |||||||||||
7 |
Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 31.69 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 498 | |||||||||||
8 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 30.70 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 478 | |||||||||||
9 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 30.22 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 469 | |||||||||||
10 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 28.06 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 426 | |||||||||||
11 |
Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka Praha |
98 | 28.04 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 426 | |||||||||||
12 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 27.22 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 410 | |||||||||||
13 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 27.19 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 409 | |||||||||||
14 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 26.86 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 403 | |||||||||||
15 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 26.85 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 403 | |||||||||||
16 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 24.55 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 358 | |||||||||||
17 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 24.07 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 349 | |||||||||||
18 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 21.82 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 306 | |||||||||||
19 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 21.46 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 300 | |||||||||||
20 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 20.41 | 19.57 | 20.41 | X | 20.41 | 280 | |||||||||||
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
98 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 34.46 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 553 | |||||||||||
2 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 34.42 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 552 | |||||||||||
3 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 33.43 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 532 | |||||||||||
4 |
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 32.73 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 518 | |||||||||||
5 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 31.77 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 499 | |||||||||||
6 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 29.90 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 462 | |||||||||||
7 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 29.64 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 457 | |||||||||||
8 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 29.56 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 456 | |||||||||||
9 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 29.02 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 445 | |||||||||||
10 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 24.51 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 358 | |||||||||||
11 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 23.76 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 343 | |||||||||||
12 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 23.73 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 343 | |||||||||||
13 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 23.66 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 341 | |||||||||||
14 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 21.54 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 301 | |||||||||||
15 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 19.61 | 19.61 | 17.32 | X | 19.61 | 265 | |||||||||||
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 42.39 | 38.63 | X | 42.39 | 42.39 | 713 | |||||||||||
2 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
AC Pardubice |
95 | 33.06 | 26.78 | X | 33.06 | 33.06 | 525 | |||||||||||
3 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 32.63 | 30.60 | 32.63 | X | 32.63 | 516 | |||||||||||
4 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 32.25 | X | 31.41 | 32.25 | 32.25 | 509 | |||||||||||
5 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 30.73 | 30.73 | 26.24 | 27.50 | 30.73 | 479 | |||||||||||
6 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 29.68 | 28.22 | 27.00 | 29.68 | 29.68 | 458 | |||||||||||
7 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc |
95 | 28.81 | X | 28.06 | 28.81 | 28.81 | 441 | |||||||||||
8 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita Brno |
94 | 28.69 | 22.23 | 25.36 | 28.69 | 28.69 | 439 | |||||||||||
9 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc |
95 | 28.02 | 28.02 | X | X | 28.02 | 426 | |||||||||||
10 |
Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 26.95 | 26.14 | 26.95 | 23.51 | 26.95 | 405 | |||||||||||
11 |
František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava |
95 | 26.18 | 21.70 | 26.18 | 20.31 | 26.18 | 390 | |||||||||||
12 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 24.61 | X | 23.81 | 24.61 | 24.61 | 360 | |||||||||||
13 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 23.11 | 20.25 | 23.11 | 21.71 | 23.11 | 331 | |||||||||||
14 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 21.12 | X | 21.12 | X | 21.12 | 293 | |||||||||||
15 |
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia Praha |
94 | 20.82 | 20.40 | X | 20.82 | 20.82 | 287 | |||||||||||
16 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 18.95 | 18.48 | 18.95 | 16.38 | 18.95 | 252 | |||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha |
91 | 39.45 | 33.51 | 38.55 | 39.45 | 39.45 | 653 | |||||||||||
2 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 37.79 | 37.79 | 37.30 | X | 37.79 | 620 | |||||||||||
3 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
SSK Vítkovice |
91 | 37.32 | 37.32 | 35.64 | X | 37.32 | 610 | |||||||||||
4 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 35.61 | 33.69 | X | 35.61 | 35.61 | 576 | |||||||||||
5 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 33.61 | X | 32.60 | 33.61 | 33.61 | 536 | |||||||||||
6 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha |
92 | 33.39 | 29.19 | 31.22 | 33.39 | 33.39 | 532 | |||||||||||
7 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 33.16 | 26.59 | X | 33.16 | 33.16 | 527 | |||||||||||
8 |
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 29.94 | 29.10 | 29.94 | X | 29.94 | 463 | |||||||||||
9 |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia Praha |
83 | 29.71 | 28.25 | X | 29.71 | 29.71 | 459 | |||||||||||
10 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 26.86 | X | 26.19 | 26.86 | 26.86 | 403 | |||||||||||
11 |
Jaroslav DrdaJaroslav Drda
TJ Vodní stavby Tábor |
91 | 24.98 | 23.00 | 23.88 | 24.98 | 24.98 | 367 | |||||||||||
12 |
Adam NejedlýAdam Nejedlý
TJ Dukla Praha |
88 | NM | X | X | X | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 40.96 | - | - | - | 686 | ||||||||||||
2 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 37.70 | - | - | - | 623 | ||||||||||||
3 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava |
97 | 36.61 | - | - | - | 602 | ||||||||||||
4 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 31.21 | - | - | - | 500 | ||||||||||||
5 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 30.47 | - | - | - | 486 | ||||||||||||
6 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 30.07 | - | - | - | 478 | ||||||||||||
7 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 29.72 | - | - | - | 471 | ||||||||||||
8 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Most |
96 | 26.71 | - | - | - | 414 | ||||||||||||
9 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 25.97 | - | - | - | 401 | ||||||||||||
10 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 25.93 | - | - | - | 400 | ||||||||||||
11 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 24.41 | - | - | - | 371 | ||||||||||||
12 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 24.37 | - | - | - | 370 | ||||||||||||
13 |
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha |
97 | 22.71 | - | - | - | 339 | ||||||||||||
14 |
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK Most |
97 | 21.96 | - | - | - | 325 | ||||||||||||
15 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 21.65 | - | - | - | 320 | ||||||||||||
16 |
Petra SkirčakováPetra Skirčaková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 19.82 | - | - | - | 286 | ||||||||||||
17 |
Michaela SejkorováMichaela Sejkorová
Dům dětí a mládeže Cvikováč... |
97 | 19.28 | - | - | - | 276 | ||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice |
99 | 32.54 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 525 | |||||||||||
2 |
Natalie JahnickáNatalie Jahnická
Atletika Chrudim |
99 | 31.91 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 513 | |||||||||||
3 |
Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla Praha |
98 | 31.31 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 501 | |||||||||||
4 |
Lucie JarešováLucie Jarešová
SK Kotlářka Praha |
98 | 31.18 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 499 | |||||||||||
5 |
Karolína JirmanováKarolína Jirmanová
TJ Dukla Praha |
98 | 30.24 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 481 | |||||||||||
6 |
Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 30.06 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 478 | |||||||||||
7 |
Michaela HrubáMichaela Hrubá
JAC Brno |
98 | 29.82 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 473 | |||||||||||
8 |
Tereza VokálováTereza Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 29.21 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 462 | |||||||||||
9 |
Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
JAC Brno |
98 | 28.57 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 450 | |||||||||||
10 |
Jana NovotnáJana Novotná
JAC Brno |
99 | 27.95 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 438 | |||||||||||
11 |
Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 25.94 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 400 | |||||||||||
12 |
Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
99 | 25.36 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 389 | |||||||||||
13 |
Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová
AK Chemopetrol Litvínov |
99 | 25.03 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 383 | |||||||||||
14 |
Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia Praha |
99 | 24.99 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 382 | |||||||||||
15 |
Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK Bílina |
98 | 24.87 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 380 | |||||||||||
16 |
Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
98 | 23.69 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 358 | |||||||||||
17 |
Veronika JaníčkováVeronika Janíčková
TJ Spartak Třebíč |
98 | 22.88 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 343 | |||||||||||
18 |
Eliška PernáEliška Perná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
99 | 22.04 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 327 | |||||||||||
19 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 20.91 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 306 | |||||||||||
20 |
Lucie PertlíkováLucie Pertlíková
Atletika Jihlava |
99 | 20.86 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 305 | |||||||||||
21 |
Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca
SK Kotlářka Praha |
98 | 20.49 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 298 | |||||||||||
22 |
Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
AK PSK Zlín |
99 | 17.99 | 16.70 | 16.95 | 17.99 | 17.99 | 252 | |||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová
Univerzitní sportovní klub ... |
99 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(pá, 24.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ Spartak Vlašim |
98 | 44.02 | 42.54 | 44.02 | 41.72 | 44.02 | 501 | |||||||||||
2 |
Christian StankušChristian Stankuš
SSK Vítkovice |
98 | 43.42 | 39.87 | 39.19 | 43.42 | 43.42 | 492 | |||||||||||
3 |
Filip NajmanFilip Najman
USK VŠEM Ústí n/L. |
99 | 43.07 | 40.42 | 41.05 | 43.07 | 43.07 | 487 | |||||||||||
4 |
Aleš SvobodaAleš Svoboda
TJ Spartak Třebíč |
98 | 41.53 | 41.53 | 37.65 | 38.72 | 41.53 | 464 | |||||||||||
5 |
Petr PlevaPetr Pleva
AK PSK Zlín |
98 | 40.09 | 37.97 | 40.09 | 36.17 | 40.09 | 443 | |||||||||||
6 |
Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč |
98 | 39.00 | 36.66 | 39.00 | 38.25 | 39.00 | 428 | |||||||||||
7 |
Jan KisialaJan Kisiala
ASK Slavia Praha |
98 | 37.27 | 30.79 | 35.55 | 37.27 | 37.27 | 403 | |||||||||||
8 |
David HavelDavid Havel
ASK Slavia Praha |
98 | 34.79 | 34.79 | 34.22 | 32.83 | 34.79 | 367 | |||||||||||
9 |
Prokop CoufalProkop Coufal
Atletika Jihlava |
99 | 34.52 | 30.14 | 31.09 | 34.52 | 34.52 | 363 | |||||||||||
10 |
Pavel PrchalPavel Prchal
AK Bílina |
98 | 33.30 | 33.30 | 30.79 | 32.50 | 33.30 | 346 | |||||||||||
11 |
Ondřej KopeckýOndřej Kopecký
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
98 | 32.70 | 30.51 | X | 32.70 | 32.70 | 337 | |||||||||||
12 |
Jan TrafinaJan Trafina
AC Slovan Liberec, o.s. |
99 | 32.12 | 30.24 | 27.00 | 32.12 | 32.12 | 329 | |||||||||||
13 |
Lukáš DesenskýLukáš Desenský
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 31.97 | 31.67 | 25.83 | 31.97 | 31.97 | 327 | |||||||||||
14 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 30.32 | 25.82 | 30.32 | 27.57 | 30.32 | 304 | |||||||||||
15 |
Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia Praha |
99 | 28.72 | 22.37 | 28.21 | 28.72 | 28.72 | 281 | |||||||||||
16 |
Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK Vítkovice |
98 | 28.62 | 27.98 | 27.84 | 28.62 | 28.62 | 280 | |||||||||||
17 |
Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES Pacov |
98 | 27.26 | 27.26 | 26.27 | 22.02 | 27.26 | 261 | |||||||||||
18 |
Jan JedličkaJan Jedlička
SK Kotlářka Praha |
98 | 26.19 | 19.23 | 26.19 | 25.07 | 26.19 | 246 | |||||||||||
19 |
Jakub NestrašilJakub Nestrašil
TJ Spartak Třebíč |
98 | 25.10 | 23.33 | 25.10 | 23.11 | 25.10 | 231 | |||||||||||
20 |
Dan BártaDan Bárta
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | 24.76 | X | 24.12 | 24.76 | 24.76 | 226 | |||||||||||
21 |
Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 20.77 | 18.61 | 20.77 | 20.73 | 20.77 | 172 | |||||||||||
Celkem 21 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 40.64 | 32.08 | 40.64 | 32.57 | 40.64 | 680 | |||||||||||
2 |
Kateřina CachováKateřina Cachová
Univerzitní sportovní klub ... |
90 | 40.14 | 38.31 | 38.41 | 40.14 | 40.14 | 670 | |||||||||||
3 |
Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub ... |
92 | 36.97 | 36.97 | 34.41 | 34.59 | 36.97 | 609 | |||||||||||
4 |
Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková
ASK Slavia Praha |
83 | 33.71 | 33.71 | 30.14 | 29.82 | 33.71 | 547 | |||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martina PíšováMartina Píšová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 39.62 | 36.12 | 39.62 | 39.06 | 39.62 | 660 | |||||||||||
2 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 33.17 | 33.17 | 32.64 | 29.06 | 33.17 | 537 | |||||||||||
3 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp Brno |
94 | 26.79 | 25.34 | 25.31 | 26.79 | 26.79 | 416 | |||||||||||
4 |
Eliška PilařováEliška Pilařová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 20.60 | X | 20.60 | X | 20.60 | 300 | |||||||||||
5 |
Barbora CapouchováBarbora Capouchová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 17.95 | X | X | 17.95 | 17.95 | 251 | |||||||||||
6 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 17.39 | 17.39 | 17.32 | 16.08 | 17.39 | 241 | |||||||||||
Celkem 6 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 25.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 48.66 | - | - | - | 569 | ||||||||||||
2 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 47.69 | - | - | - | 554 | ||||||||||||
3 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 46.43 | - | - | - | 536 | ||||||||||||
4 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 45.99 | - | - | - | 529 | ||||||||||||
5 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 42.92 | - | - | - | 485 | ||||||||||||
6 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 40.15 | - | - | - | 444 | ||||||||||||
7 |
Jan NěmecJan Němec
TJ Spartak Třebíč |
97 | 40.12 | - | - | - | 444 | ||||||||||||
8 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 37.20 | - | - | - | 402 | ||||||||||||
9 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 34.32 | - | - | - | 360 | ||||||||||||
10 |
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 34.20 | - | - | - | 359 | ||||||||||||
11 |
Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia Praha |
96 | 32.55 | - | - | - | 335 | ||||||||||||
12 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 32.06 | - | - | - | 328 | ||||||||||||
13 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 29.34 | - | - | - | 290 | ||||||||||||
14 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 29.03 | - | - | - | 286 | ||||||||||||
15 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 27.92 | - | - | - | 270 | ||||||||||||
16 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 21.94 | - | - | - | 188 | ||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha |
91 | 65.92 | 63.10 | 61.27 | 65.92 | 65.92 | 827 | |||||||||||
2 |
Michal ŠtefekMichal Štefek
SSK Vítkovice |
91 | 56.22 | 49.49 | 56.22 | 51.07 | 56.22 | 681 | |||||||||||
3 |
Roman PulíčekRoman Pulíček
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 52.04 | 52.04 | 51.04 | 51.27 | 52.04 | 619 | |||||||||||
4 |
Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA Plzeň |
90 | 47.76 | 47.13 | 47.76 | 46.84 | 47.76 | 556 | |||||||||||
5 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 47.06 | 47.06 | X | 44.68 | 47.06 | 545 | |||||||||||
6 |
Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita Brno |
89 | 45.11 | 43.06 | 42.84 | 45.11 | 45.11 | 517 | |||||||||||
7 |
Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský
ASK Slavia Praha |
90 | 41.21 | 35.07 | 38.37 | 41.21 | 41.21 | 460 | |||||||||||
8 |
Dominik DvořákDominik Dvořák
ASK Slavia Praha |
92 | 41.19 | X | 39.38 | 41.19 | 41.19 | 459 | |||||||||||
9 |
Vít ZákouckýVít Zákoucký
AC Slovan Liberec, o.s. |
78 | 40.58 | 40.58 | 38.47 | 40.16 | 40.58 | 451 | |||||||||||
10 |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia Praha |
83 | 38.38 | X | 38.38 | X | 38.38 | 419 | |||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří SýkoraJiří Sýkora
TJ Spartak Třebíč |
95 | 49.20 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 577 | |||||||||||
2 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 46.08 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 531 | |||||||||||
3 |
Dominik CaniniDominik Canini
AK Most |
95 | 42.96 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 485 | |||||||||||
4 |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc |
95 | 41.72 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 467 | |||||||||||
5 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
AC Pardubice |
95 | 38.29 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 417 | |||||||||||
6 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 38.19 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 416 | |||||||||||
7 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 36.75 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 395 | |||||||||||
8 |
Jan DeckerJan Decker
ASK Slavia Praha |
95 | 34.01 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 356 | |||||||||||
9 |
Vojtěch ČechVojtěch Čech
VSK Univerzita Brno |
94 | 33.95 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 355 | |||||||||||
10 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 33.04 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 342 | |||||||||||
11 |
Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 30.85 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 311 | |||||||||||
12 |
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia Praha |
94 | 28.40 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 277 | |||||||||||
13 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 27.13 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 259 | |||||||||||
14 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 23.67 | X | 21.34 | 23.67 | 23.67 | 211 | |||||||||||
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc |
95 | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej PavlasOndřej Pavlas
Atletika Chrudim |
00 | 59.32 | X | X | 27.58 | 27.58 | 388 | |||||||||||
2 |
Thanh Hai TranThanh Hai Tran
ASK Slavia Praha |
00 | 56.19 | X | X | 27.58 | 27.58 | 361 | |||||||||||
3 |
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletika |
00 | 56.03 | X | X | 27.58 | 27.58 | 359 | |||||||||||
4 |
Jakub UrbanJakub Urban
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... |
00 | 55.29 | X | X | 27.58 | 27.58 | 353 | |||||||||||
5 |
Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
00 | 54.08 | X | X | 27.58 | 27.58 | 343 | |||||||||||
6 |
Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil
AK Olomouc |
00 | 52.56 | X | X | 27.58 | 27.58 | 330 | |||||||||||
7 |
Jan JirásekJan Jirásek
SK Kotlářka Praha |
00 | 52.42 | X | X | 27.58 | 27.58 | 328 | |||||||||||
8 |
Ondřej KadlecOndřej Kadlec
Atletika Jemnice |
00 | 51.42 | X | X | 27.58 | 27.58 | 320 | |||||||||||
9 |
Adam OndraAdam Ondra
Atletika Jihlava |
00 | 51.25 | X | X | 27.58 | 27.58 | 318 | |||||||||||
10 |
Michal MačekMichal Maček
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 48.87 | X | X | 27.58 | 27.58 | 298 | |||||||||||
11 |
Jiří JunekJiří Junek
TJ Start Havířov |
00 | 48.14 | X | X | 27.58 | 27.58 | 292 | |||||||||||
12 |
Vít JandaVít Janda
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 47.00 | X | X | 27.58 | 27.58 | 282 | |||||||||||
13 |
Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 45.52 | X | X | 27.58 | 27.58 | 270 | |||||||||||
14 |
Filip BártaFilip Bárta
T. J. Sokol České Budějovice |
00 | 42.92 | X | X | 27.58 | 27.58 | 248 | |||||||||||
15 |
Matěj KrsekMatěj Krsek
A. C. TEPO Kladno |
00 | 40.06 | X | X | 27.58 | 27.58 | 225 | |||||||||||
16 |
Filip BlatníkFilip Blatník
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 37.83 | X | X | 27.58 | 27.58 | 206 | |||||||||||
17 |
Pavel SchindlerPavel Schindler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 35.83 | X | X | 27.58 | 27.58 | 190 | |||||||||||
18 |
Eliáš UrbanEliáš Urban
Atletický klub AHA Vyškov |
00 | 31.08 | X | X | 27.58 | 27.58 | 152 | |||||||||||
19 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 27.58 | X | X | 27.58 | 27.58 | 124 | |||||||||||
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO Kladno |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(ne, 26.5.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna KerbachováAnna Kerbachová
Spartak Praha 4 |
00 | 55.24 | 54.47 | 48.57 | 55.24 | 55.24 | 546 | |||||||||||
2 |
Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 44.44 | 36.19 | 44.44 | 43.95 | 44.44 | 410 | |||||||||||
3 |
Michaela FarováMichaela Farová
TJ Vodní stavby Tábor |
00 | 42.94 | 36.28 | 35.94 | 42.94 | 42.94 | 391 | |||||||||||
4 |
Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
00 | 42.89 | 34.42 | 38.16 | 42.89 | 42.89 | 391 | |||||||||||
5 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 42.08 | 36.53 | 37.56 | 42.08 | 42.08 | 381 | |||||||||||
6 |
Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 39.33 | 37.58 | 39.29 | 39.33 | 39.33 | 347 | |||||||||||
7 |
Veronika PetráskováVeronika Petrásková
Univerzitní sportovní klub ... |
00 | 39.30 | 38.35 | X | 39.30 | 39.30 | 347 | |||||||||||
8 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
AC SYNER Turnov |
01 | 39.15 | 33.53 | 39.15 | 37.55 | 39.15 | 345 | |||||||||||
9 |
Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika Chrudim |
00 | 39.12 | 39.12 | 28.52 | 32.93 | 39.12 | 345 | |||||||||||
10 |
Markéta ŠtolováMarkéta Štolová
TJ VTŽ Chomutov |
00 | 38.98 | X | 29.65 | 38.98 | 38.98 | 343 | |||||||||||
11 |
Hana KouckáHana Koucká
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 37.26 | 37.26 | 33.81 | 34.59 | 37.26 | 322 | |||||||||||
12 |
Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak Vlašim |
00 | 36.28 | 36.28 | 36.10 | 32.49 | 36.28 | 310 | |||||||||||
13 |
Tereza ParáskováTereza Parásková
SK Kotlářka Praha |
00 | 34.88 | 34.88 | 33.96 | 26.64 | 34.88 | 293 | |||||||||||
14 |
Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková
TJ Sokol Hradec Králové |
00 | 34.85 | 31.79 | 34.85 | 34.74 | 34.85 | 293 | |||||||||||
15 |
Iveta DrudíkováIveta Drudíková
USK VŠEM Ústí n/L. |
01 | 34.82 | 33.15 | 34.82 | 32.32 | 34.82 | 293 | |||||||||||
16 |
Aneta HofmanováAneta Hofmanová
ASK Slavia Praha |
00 | 34.28 | X | 29.79 | 34.28 | 34.28 | 286 | |||||||||||
17 |
Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
00 | 33.38 | 33.38 | 26.45 | 33.21 | 33.38 | 275 | |||||||||||
18 |
Eliška SukováEliška Suková
TJ Vodní stavby Tábor |
01 | 32.32 | 22.99 | 32.32 | 26.80 | 32.32 | 263 | |||||||||||
19 |
Anna SurákováAnna Suráková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
00 | 30.41 | X | 25.91 | 30.41 | 30.41 | 240 | |||||||||||
20 |
Natálie PražákováNatálie Pražáková
TJ Spartak Třebíč |
00 | 28.52 | 28.30 | 28.52 | 27.73 | 28.52 | 218 | |||||||||||
21 |
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK Vítkovice |
00 | 26.25 | 24.43 | 26.25 | X | 26.25 | 191 | |||||||||||
22 |
Barbora VeseláBarbora Veselá
TJ Slavoj Stará Boleslav |
00 | DNS | - | - | - | |||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj KrsekMatěj Krsek | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2571 | 0 | ||||||||||||||
2 | Michal MačekMichal Maček | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2513 | 58 | ||||||||||||||
3 | Ondřej PavlasOndřej Pavlas | 00 | Atletika Chrudim | 2479 | 92 | ||||||||||||||
4 | Filip BártaFilip Bárta | 00 | T. J. Sokol České Budějovice | 2445 | 126 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav VychodilJaroslav Vychodil | 00 | AK Olomouc | 2270 | 301 | ||||||||||||||
6 | Thanh Hai TranThanh Hai Tran | 00 | ASK Slavia Praha | 2250 | 321 | ||||||||||||||
7 | Jan JirásekJan Jirásek | 00 | SK Kotlářka Praha | 2186 | 385 | ||||||||||||||
8 | Jakub UrbanJakub Urban | 00 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 2185 | 386 | ||||||||||||||
9 | Jindřich SemotamJindřich Semotam | 00 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2185 | 386 | ||||||||||||||
10 | Pavel HalířPavel Halíř | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2161 | 410 | ||||||||||||||
11 | Eliáš UrbanEliáš Urban | 00 | Atletický klub AHA Vyškov | 2138 | 433 | ||||||||||||||
12 | Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov | 00 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 2067 | 504 | ||||||||||||||
13 | Ondřej KadlecOndřej Kadlec | 00 | Atletika Jemnice | 2056 | 515 | ||||||||||||||
14 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 1909 | 662 | ||||||||||||||
15 | Pavel SchindlerPavel Schindler | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1835 | 736 | ||||||||||||||
16 | Vít JandaVít Janda | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 1756 | 815 | ||||||||||||||
17 | Jiří JunekJiří Junek | 00 | TJ Start Havířov | 1755 | 816 | ||||||||||||||
18 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1725 | 846 | ||||||||||||||
19 | Adam OndraAdam Ondra | 00 | Atletika Jihlava | 1711 | 860 | ||||||||||||||
David HerákDavid Herák | 00 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Krsek M. 2571 (09.79/581-40.06/225-07.39/749-5.23/427-2:21.35/589)Maček M. 2513 (09.28/685-48.87/298-07.81/616-4.78/341-2:22.74/573) Pavlas O. 2479 (09.38/664-59.32/388-08.19/506-4.80/345-2:22.45/576) Bárta F. 2445 (09.77/585-42.92/248-07.73/640-5.22/425-2:25.01/547) Vychodil J. 2270 (09.52/635-52.56/330-08.02/554-4.75/335-2:37.36/416) Tran T. 2250 (09.86/568-56.19/361-08.08/537-4.58/304-2:31.14/480) Jirásek J. 2186 (09.61/617-52.42/328-08.07/540-4.66/319-2:40.92/382) Urban J. 2185 (09.75/589) Semotam J. 2185 (09.79/581-56.03/359) Urban J. 2185 (55.29/353-08.06/542) Semotam J. 2185 (08.31/473-4.98/378) Urban J. 2185 (4.54/297-2:38.56/404) Semotam J. 2185 (2:39.60/394) Halíř P. 2161 (09.99/543-45.52/270-08.23/495-4.74/333-2:27.44/520) Urban E. 2138 (10.06/530-31.08/152-07.87/598-5.03/388-2:32.06/470) Romanchenkov N. 2067 (10.26/493-54.08/343-08.42/444-4.39/271-2:27.83/516) Kadlec O. 2056 (10.56/440-51.42/320-08.14/520-4.57/303-2:31.82/473) Blatník F. 1909 (10.13/517-37.83/206-08.17/511-4.59/306-2:42.25/369) Schindler P. 1835 (10.02/537-35.83/190-08.50/423-4.10/222-2:32.73/463) Janda V. 1756 (10.41/466-47.00/282-08.45/436-4.20/239-2:46.17/333) Junek J. 1755 (10.25/495-48.14/292-08.64/388-4.60/308-2:53.23/272) Holub D. 1725 (10.53/445-27.58/124-08.19/506-4.96/375-2:52.98/275) Ondra A. 1711 (10.20/504-51.25/318-08.68/378-4.11/224-2:51.50/287) Herák D. 0 (/-/-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně | ||
---|---|---|
stav po 5 z 5 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 3547 | 0 | ||||||||||||||
2 | Markéta ŠtolováMarkéta Štolová | 00 | TJ VTŽ Chomutov | 2988 | 559 | ||||||||||||||
3 | Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová | 00 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 2727 | 820 | ||||||||||||||
4 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2710 | 837 | ||||||||||||||
5 | Tereza ParáskováTereza Parásková | 00 | SK Kotlářka Praha | 2696 | 851 | ||||||||||||||
6 | Anna SurákováAnna Suráková | 00 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2592 | 955 | ||||||||||||||
7 | Michaela FarováMichaela Farová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2550 | 997 | ||||||||||||||
8 | Valentýna PřibylováValentýna Přibylová | 00 | TJ Spartak Vlašim | 2538 | 1009 | ||||||||||||||
9 | Veronika PetráskováVeronika Petrásková | 00 | Univerzitní sportovní klub ... | 2533 | 1014 | ||||||||||||||
10 | Eliška ReindlováEliška Reindlová | 00 | TJ Vodní stavby Tábor | 2523 | 1024 | ||||||||||||||
11 | Tereza ŠimůnkováTereza Šimůnková | 00 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2483 | 1064 | ||||||||||||||
12 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2463 | 1084 | ||||||||||||||
13 | Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová | 00 | A. C. TEPO Kladno | 2430 | 1117 | ||||||||||||||
14 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | AC SYNER Turnov | 2348 | 1199 | ||||||||||||||
15 | Natálie PražákováNatálie Pražáková | 00 | TJ Spartak Třebíč | 2334 | 1213 | ||||||||||||||
16 | Nikola ŠantrůčkováNikola Šantrůčková | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 2301 | 1246 | ||||||||||||||
17 | Eliška SukováEliška Suková | 01 | TJ Vodní stavby Tábor | 2180 | 1367 | ||||||||||||||
18 | Aneta HofmanováAneta Hofmanová | 00 | ASK Slavia Praha | 2174 | 1373 | ||||||||||||||
19 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 2149 | 1398 | ||||||||||||||
20 | Sára SpívalováSára Spívalová | 00 | Atletika Chrudim | 1891 | 1656 | ||||||||||||||
Iveta DrudíkováIveta Drudíková | 01 | USK VŠEM Ústí n/L. | DNF | ||||||||||||||||
Barbora VeseláBarbora Veselá | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Kerbachová A. 3547 (09.53/802-55.24/546-07.87/888-5.23/623-2:30.42/688)Štolová M. 2988 (09.42/824-38.98/343-08.32/752-4.69/477-2:38.35/592) Turnerová N. 2727 (09.94/723-33.38/275-08.40/729-4.53/436-2:40.74/564) Hyjánková N. 2710 (10.40/639-42.08/381-08.67/654-4.68/474-2:40.95/562) Parásková T. 2696 (10.23/670-34.88/293-08.61/670-4.71/482-2:39.29/581) Suráková A. 2592 (10.66/594-30.41/240-08.68/651-4.53/436-2:31.79/671) Farová M. 2550 (10.54/614-42.94/391-08.70/645-4.39/401-2:46.62/499) Přibylová V. 2538 (10.19/677-36.28/310-08.78/624-4.36/393-2:43.40/534) Petrásková V. 2533 (10.72/583-39.30/347-08.81/616-4.21/357-2:35.13/630) Reindlová E. 2523 (10.48/625-44.44/410-08.89/595-4.12/336-2:41.37/557) Šimůnková T. 2483 (10.63/599-42.89/391-08.80/618-4.12/336-2:43.03/539) Koucká H. 2463 (10.46/629-37.26/322-08.56/684-4.63/461-2:59.81/367) Schönpflugová K. 2430 (11.60/442-39.33/347-08.50/701-4.24/364-2:39.73/576) Hůlková B. 2348 (11.27/493-39.15/345-08.46/712-4.19/352-2:51.74/446) Pražáková N. 2334 (10.35/648-28.52/218-08.98/571-4.08/326-2:40.19/571) Šantrůčková N. 2301 (10.79/571-34.85/293-08.63/665-3.94/294-2:48.60/478) Suková E. 2180 (10.77/575-32.32/263-09.11/538-3.94/294-2:45.59/510) Hofmanová A. 2174 (10.79/571-34.28/286-09.11/538-4.05/319-2:50.37/460) Juchelková V. 2149 (10.49/623-26.25/191-08.89/595-4.10/331-2:55.37/409) Spívalová S. 1891 (11.11/519-39.12/345-09.17/523-3.53/206-3:07.59/298) Drudíková I. 1704 (11.53/453-34.82/293-08.64/662-3.95/296-/) Veselá B. 804 (09.52/804-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
sedmiboj [Z] - Ženy | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina CachováKateřina Cachová | 90 | Univerzitní sportovní klub ... | 5702 | 0 | ||||||||||||||
2 | Alena GalertováAlena Galertová | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 5473 | 229 | ||||||||||||||
3 | Aneta KomrskováAneta Komrsková | 92 | Univerzitní sportovní klub ... | 4827 | 875 | ||||||||||||||
4 | Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková | 83 | ASK Slavia Praha | 4728 | 974 | ||||||||||||||
Poznámky:Cachová K. 5702 (13.94/987-1.83/1016-10.07/534-25.15/873-5.80/789-40.14/670-2:19.28/833)Galertová A. 5473 (13.95/985-1.65/795-12.29/680-25.66/827-5.72/765-40.64/680-2:26.21/741) Komrsková A. 4827 (14.77/872-1.59/724-10.88/587-26.59/746-5.21/617-36.97/609-2:31.70/672) Mužíková A. 4728 (15.53/773-1.65/795-10.79/581-26.93/718-5.12/592-33.71/547-2:27.69/722) |
|||||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
sedmiboj [Z] - Juniorky | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | NR 4847 | 0 | ||||||||||||||
2 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | AK Olymp Brno | 4643 | 204 | ||||||||||||||
3 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 4021 | 826 | ||||||||||||||
4 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 3722 | 1125 | ||||||||||||||
5 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 3509 | 1338 | ||||||||||||||
6 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3169 | 1678 | ||||||||||||||
Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | DNF | ||||||||||||||||
Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Broumová M. 4847 (15.11/827-1.62/759-09.72/511-26.18/781-5.75/774-33.17/537-2:32.79/658)Březinová P. 4643 (15.25/809-1.74/903-10.12/537-26.70/737-5.10/587-26.79/416-2:33.14/654) Píšová M. 4021 (17.28/565-1.50/621-09.85/520-29.31/531-4.75/492-39.62/660-2:34.96/632) Řeháková K. 3722 (16.18/692-1.50/621-07.04/338-27.54/668-5.00/559-17.39/241-2:37.41/603) Pilařová E. 3509 (17.49/542-1.50/621-07.11/342-27.98/632-4.58/448-20.60/300-2:35.62/624) Capouchová B. 3169 (17.88/501-1.47/588-07.26/352-28.77/571-4.37/396-17.95/251-2:45.59/510) Chládková D. 2896 (15.53/773-1.62/759-09.99/529-25.57/835-/) Sedláčková M. 2020 (15.32/800-/-10.23/545-27.45/675-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
sedmiboj [Dky] - Dorostenky | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 5070 | 0 | ||||||||||||||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 4928 | 142 | ||||||||||||||
3 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 4854 | 216 | ||||||||||||||
4 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 4514 | 556 | ||||||||||||||
5 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 4507 | 563 | ||||||||||||||
6 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 4331 | 739 | ||||||||||||||
7 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 4109 | 961 | ||||||||||||||
8 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 4070 | 1000 | ||||||||||||||
9 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | 4048 | 1022 | ||||||||||||||
10 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 4005 | 1065 | ||||||||||||||
11 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3869 | 1201 | ||||||||||||||
12 | Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 3803 | 1267 | ||||||||||||||
13 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 3603 | 1467 | ||||||||||||||
14 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 3491 | 1579 | ||||||||||||||
15 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 3411 | 1659 | ||||||||||||||
16 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3217 | 1853 | ||||||||||||||
17 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 2613 | 2457 | ||||||||||||||
Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | DNF | ||||||||||||||||
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková | 97 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Natália OstrožlíkováNatália Ostrožlíková | 97 | Slovakia | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Zatloukalová B. 5070 (14.72/879-1.59/724-12.97/725-26.81/728-5.54/712-37.70/623-2:31.09/679)Nečinová A. 4928 (14.95/848-1.59/724-12.73/709-26.22/778-5.21/617-40.96/686-2:40.59/566) Dvořáková B. 4854 (14.16/956-1.56/689-11.21/609-25.68/825-5.59/726-30.07/478-2:40.17/571) Harasimova P. 4514 (15.48/779-1.56/689-10.04/532-27.35/683-4.85/519-36.61/602-2:28.64/710) Doležalová B. 4507 (15.69/753-1.47/588-11.69/641-26.33/769-5.38/665-30.47/486-2:37.27/605) Svárovská L. 4331 (15.75/745-1.59/724-10.99/594-27.40/679-5.01/562-29.72/471-2:41.52/556) Odvárková L. 4109 (15.55/770-1.59/724-08.11/406-27.67/657-4.79/503-26.71/414-2:34.74/635) Bendová D. 4070 (16.43/662-1.44/555-12.07/666-27.64/659-4.74/490-31.21/500-2:43.12/538) Hanzlová B. 4048 (15.74/746-1.53/655-08.35/422-27.20/695-4.76/495-21.96/325-2:28.63/710) Edlová T. 4005 (15.77/743-1.50/621-10.96/592-27.33/685-5.08/581-22.71/339-2:51.90/444) Sejkorová M. 3869 (16.41/665-1.50/621-10.59/568-26.58/747-4.65/466-19.28/276-2:44.16/526) Cabrnochová P. 3803 (16.33/674-1.65/795-10.52/564-28.89/562-4.46/418-25.93/400-2:57.38/390) Pöschlová S. 3603 (16.69/632-1.59/724-09.51/497-29.14/544-4.92/538-25.97/401-3:11.33/267) Rákosníková I. 3491 (15.74/746-1.47/588-09.59/503-29.00/554-4.15/343-21.65/320-2:52.62/437) Votinská B. 3411 (16.76/624-1.41/523-08.65/441-27.88/640-4.69/477-24.37/370-3:03.19/336) Ostrožlíková N. 3313 (15.34/797-1.59/724-11.40/621-26.72/735-4.53/436) Skirčaková P. 3217 (16.49/655-/-07.81/387-27.10/704-4.59/451-19.82/286-2:26.78/734) Hubáčková D. 2613 (17.58/533-/-08.65/441-30.33/459-4.02/312-24.41/371-2:46.80/497) Myslíková N. 2015 (15.39/791-1.62/759-09.01/465-/) Dostálová V. 1427 (15.02/839-1.47/588-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně | ||
---|---|---|
stav po 7 z 7 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana NovotnáJana Novotná | 99 | JAC Brno | 5002 | 0 | ||||||||||||||
2 | Michaela HrubáMichaela Hrubá | 98 | JAC Brno | 4899 | 103 | ||||||||||||||
3 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4750 | 252 | ||||||||||||||
4 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 4686 | 316 | ||||||||||||||
5 | Ivana ReicheltováIvana Reicheltová | 98 | JAC Brno | 4441 | 561 | ||||||||||||||
6 | Veronika JaníčkováVeronika Janíčková | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4395 | 607 | ||||||||||||||
7 | Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková | 99 | ASK Slavia Praha | 4283 | 719 | ||||||||||||||
8 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 4215 | 787 | ||||||||||||||
9 | Lucie JarešováLucie Jarešová | 98 | SK Kotlářka Praha | 4167 | 835 | ||||||||||||||
10 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 4161 | 841 | ||||||||||||||
11 | Kateřina ResslerováKateřina Resslerová | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4091 | 911 | ||||||||||||||
12 | Šárka PoláškováŠárka Polášková | 98 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 4057 | 945 | ||||||||||||||
13 | Anna D´AmbroscaAnna D´Ambrosca | 98 | SK Kotlářka Praha | 3815 | 1187 | ||||||||||||||
14 | Tereza HromadníkováTereza Hromadníková | 99 | AK PSK Zlín | 3760 | 1242 | ||||||||||||||
15 | Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3748 | 1254 | ||||||||||||||
16 | Natalie JahnickáNatalie Jahnická | 99 | Atletika Chrudim | 3737 | 1265 | ||||||||||||||
17 | Nikola DyrynkováNikola Dyrynková | 99 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 3732 | 1270 | ||||||||||||||
18 | Lucie PertlíkováLucie Pertlíková | 99 | Atletika Jihlava | 3724 | 1278 | ||||||||||||||
19 | Venuše ŽitnáVenuše Žitná | 98 | AK Bílina | 3650 | 1352 | ||||||||||||||
20 | Eliška PernáEliška Perná | 99 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 3508 | 1494 | ||||||||||||||
21 | Kristýna VrabcováKristýna Vrabcová | 99 | AK Chemopetrol Litvínov | 3445 | 1557 | ||||||||||||||
Eva NěmcováEva Němcová | 99 | TJ Nová Včelnice | DNF | ||||||||||||||||
Johana KašparováJohana Kašparová | 99 | Univerzitní sportovní klub ... | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Novotná J. 5002 (14.52/906-1.68/830-10.65/572-18.87/914-5.40/671-27.95/438-2:31.74/671)Hrubá M. 4899 (14.84/863-1.74/903-10.14/539-19.42/846-5.32/648-29.82/473-2:35.40/627) Vokálová T. 4750 (14.45/916-1.62/759-09.02/465-19.52/834-5.40/671-29.21/462-2:34.07/643) Semecká T. 4686 (14.18/953-1.41/523-11.29/614-19.20/873-5.13/595-31.31/501-2:35.37/627) Reicheltová I. 4441 (15.16/821-1.56/689-11.61/635-20.26/746-5.28/637-28.57/450-2:50.03/463) Janíčková V. 4395 (15.14/823-1.41/523-09.94/526-19.38/851-4.99/557-22.88/343-2:23.84/772) Švábíková A. 4283 (15.46/782-1.59/724-09.71/510-20.30/742-4.63/461-24.99/382-2:30.91/682) Jirmanová K. 4215 (15.18/818-1.35/460-09.13/473-19.63/820-5.06/576-30.24/481-2:38.80/587) Jarešová L. 4167 (15.17/819-1.50/621-07.83/388-20.17/757-4.51/431-31.18/499-2:33.27/652) Malá P. 4161 (15.59/765-1.56/689-10.91/589-19.61/823-4.65/466-20.91/306-2:44.48/523) Resslerová K. 4091 (15.67/755-1.50/621-08.51/432-20.28/744-4.84/516-23.69/358-2:32.27/665) Polášková Š. 4057 (16.47/658-1.65/795-09.49/496-21.25/636-5.14/598-30.06/478-2:56.75/396) D´Ambrosca A. 3815 (16.06/707-1.44/555-08.99/464-20.39/731-4.50/428-20.49/298-2:34.93/632) Hromadníková T. 3760 (16.27/682-1.44/555-08.13/408-20.27/745-4.70/479-17.99/252-2:34.40/639) Zelinková K. 3748 (16.48/657-1.62/759-08.31/419-21.50/610-4.56/443-25.94/400-2:50.38/460) Jahnická N. 3737 (16.75/625-1.44/555-08.65/441-20.89/675-4.76/495-31.91/513-2:53.03/433) Dyrynková N. 3732 (15.59/765-1.35/460-08.10/406-20.72/694-4.38/398-25.36/389-2:35.93/620) Pertlíková L. 3724 (16.08/704-1.44/555-07.98/398-20.73/693-4.41/406-20.86/305-2:32.38/663) Žitná V. 3650 (16.06/707-1.35/460-10.30/549-19.96/781-4.42/408-24.87/380-2:59.99/365) Perná E. 3508 (17.31/562-1.35/460-08.82/452-20.22/751-4.17/347-22.04/327-2:36.89/609) Vrabcová K. 3445 (17.44/548-1.44/555-10.60/569-22.02/556-4.26/369-25.03/383-2:49.86/465) Němcová E. 3136 (16.98/599-1.44/555-08.12/407-21.08/654-4.37/396-32.54/525-/) Kašparová J. 2173 (15.91/725-/-07.32/356-20.81/684-4.42/408-/-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
devítiboj - Žáci | ||
---|---|---|
stav po 9 z 9 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr PlevaPetr Pleva | 98 | AK PSK Zlín | 5500 | 0 | ||||||||||||||
2 | Jan KisialaJan Kisiala | 98 | ASK Slavia Praha | 5114 | 386 | ||||||||||||||
3 | Aleš SvobodaAleš Svoboda | 98 | TJ Spartak Třebíč | 5064 | 436 | ||||||||||||||
4 | Lukáš SvobodaLukáš Svoboda | 98 | TJ Spartak Vlašim | 5022 | 478 | ||||||||||||||
5 | Pavel PrchalPavel Prchal | 98 | AK Bílina | 5004 | 496 | ||||||||||||||
6 | Christian StankušChristian Stankuš | 98 | SSK Vítkovice | 4771 | 729 | ||||||||||||||
7 | Dan BártaDan Bárta | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4606 | 894 | ||||||||||||||
8 | Jan TrafinaJan Trafina | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4502 | 998 | ||||||||||||||
9 | Ondřej KopeckýOndřej Kopecký | 98 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 4487 | 1013 | ||||||||||||||
10 | Marek HoffmannMarek Hoffmann | 98 | SSK Vítkovice | 4433 | 1067 | ||||||||||||||
11 | Matěj BěhounekMatěj Běhounek | 99 | ASK Slavia Praha | 4184 | 1316 | ||||||||||||||
12 | Lukáš DesenskýLukáš Desenský | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 4175 | 1325 | ||||||||||||||
13 | Filip NajmanFilip Najman | 99 | USK VŠEM Ústí n/L. | 4156 | 1344 | ||||||||||||||
14 | David HolýDavid Holý | 98 | Atletika Chrudim | 4154 | 1346 | ||||||||||||||
15 | Tomáš VilímekTomáš Vilímek | 98 | TJ Spartak Třebíč | 4074 | 1426 | ||||||||||||||
16 | David HavelDavid Havel | 98 | ASK Slavia Praha | 4066 | 1434 | ||||||||||||||
17 | Jan JedličkaJan Jedlička | 98 | SK Kotlářka Praha | 4039 | 1461 | ||||||||||||||
18 | Vojtěch ZáhoraVojtěch Záhora | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 3957 | 1543 | ||||||||||||||
19 | Jakub NestrašilJakub Nestrašil | 98 | TJ Spartak Třebíč | 3827 | 1673 | ||||||||||||||
20 | Prokop CoufalProkop Coufal | 99 | Atletika Jihlava | 3820 | 1680 | ||||||||||||||
21 | Pavel JaklPavel Jakl | 98 | TJ Slavoj BANES Pacov | DNF | 2268 | ||||||||||||||
Poznámky:Pleva P. 5500 (15.04/707-47.07/810-3.70/535-40.09/443-07.75/634-5.93/571-14.70/771-1.62/480-3:12.23/549)Kisiala J. 5114 (14.11/821-32.52/514-3.30/431-37.27/403-07.68/656-5.96/578-11.43/572-1.62/480-3:00.57/659) Svoboda A. 5064 (15.50/653-38.14/627-2.80/309-41.53/464-07.77/628-5.44/469-13.21/680-1.71/552-2:58.23/682) Svoboda L. 5022 (14.04/829-34.16/547-2.80/309-44.02/501-07.90/589-5.67/516-12.58/642-1.77/602-3:19.33/487) Prchal P. 5004 (14.10/822-32.43/512-3.40/457-33.30/346-07.75/634-5.75/533-11.07/550-1.65/504-3:01.85/646) Stankuš C. 4771 (14.16/814-27.19/409-2.60/264-43.42/492-08.07/540-5.66/514-10.18/496-1.77/602-3:02.50/640) Bárta D. 4606 (14.26/802-26.86/403-3.80/562-24.76/226-07.93/580-5.52/485-11.50/576-1.44/345-3:03.85/627) Trafina J. 4502 (14.41/783-21.46/300-2.70/286-32.12/329-07.62/675-5.57/496-10.72/529-1.50/389-2:54.88/715) Kopecký O. 4487 (14.89/724-/-3.60/509-32.70/337-07.74/637-5.75/533-11.14/554-1.62/480-2:55.11/713) Hoffmann M. 4433 (14.30/797-24.07/349-2.40/220-28.62/280-07.77/628-5.71/525-09.73/469-1.74/577-3:08.02/588) Běhounek M. 4184 (15.48/655-20.41/280-2.30/199-28.72/281-07.67/659-5.72/527-11.36/568-1.53/411-3:06.26/604) Desenský L. 4175 (14.34/792-31.69/498-3.10/381-31.97/327-07.70/650-4.89/361-09.38/448-1.47/367-3:36.57/351) Najman F. 4156 (15.76/624-32.00/504-2.50/242-43.07/487-08.30/476-4.89/361-10.60/522-1.65/504-3:25.50/436) Holý D. 4154 (14.98/714-26.85/403-3.20/406-30.32/304-08.31/473-5.10/402-09.84/476-1.65/504-3:21.13/472) Vilímek T. 4074 (15.58/644-28.06/426-2.70/286-39.00/428-08.02/554-5.61/504-11.44/572-1.56/434-3:55.43/226) Havel D. 4066 (15.86/613-27.22/410-2.60/264-34.79/367-07.90/589-5.38/457-09.70/468-1.44/345-3:11.88/553) Jedlička J. 4039 (14.74/742-28.04/426-2.50/242-26.19/246-07.96/571-5.14/409-08.78/413-1.62/480-3:16.70/510) Záhora V. 3957 (14.87/727-30.22/469-2.70/286-20.77/172-08.09/534-4.72/330-10.47/514-1.50/389-3:13.71/536) Nestrašil J. 3827 (15.37/668-21.82/306-2.70/286-25.10/231-07.86/601-4.90/363-09.23/440-1.53/411-3:15.41/521) Coufal P. 3820 (16.17/579-24.55/358-2.80/309-34.52/363-08.09/534-4.66/319-09.53/457-1.44/345-3:11.52/556) Jakl P. 3232 (17.22/470-30.70/478-2.40/220-27.26/261-07.81/616-4.96/375-10.04/488-1.41/324-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
desetiboj [M] - Muži | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek LukášMarek Lukáš | 91 | TJ Dukla Praha | 7518 | 0 | ||||||||||||||
2 | Adam HromčíkAdam Hromčík | 89 | VSK Univerzita Brno | 7039 | 479 | ||||||||||||||
3 | Michal ŠtefekMichal Štefek | 91 | SSK Vítkovice | 6692 | 826 | ||||||||||||||
4 | Roman PulíčekRoman Pulíček | 91 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 6485 | 1033 | ||||||||||||||
5 | Dominik DvořákDominik Dvořák | 92 | ASK Slavia Praha | 6173 | 1345 | ||||||||||||||
6 | Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský | 90 | ASK Slavia Praha | 6054 | 1464 | ||||||||||||||
7 | Vít ZákouckýVít Zákoucký | 78 | AC Slovan Liberec, o.s. | 6006 | 1512 | ||||||||||||||
8 | Jan HorákJan Horák | 90 | AK ŠKODA Plzeň | 5932 | 1586 | ||||||||||||||
9 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 5785 | 1733 | ||||||||||||||
10 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 5521 | 1997 | ||||||||||||||
Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Vodní stavby Tábor | DNF | ||||||||||||||||
Adam NejedlýAdam Nejedlý | 88 | TJ Dukla Praha | DNF | ||||||||||||||||
Kajetán ČásenskýKajetán Čásenský | 91 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Lukáš M. 7518 (11.11/836-6.96/804-14.06/732-1.83/653-51.17/761-14.72/884-39.45/653-4.40/731-65.92/827-4:46.90/637)Hromčík A. 7039 (10.99/863-6.92/795-12.14/615-1.86/679-50.42/795-14.82/871-35.61/576-4.20/673-45.11/517-4:44.05/655) Štefek M. 6692 (11.22/812-6.49/695-12.46/634-1.89/705-52.37/709-16.32/697-37.32/610-3.90/590-56.22/681-5:00.10/559) Pulíček R. 6485 (11.59/734-6.00/587-11.54/579-1.89/705-53.49/661-15.00/850-33.16/527-4.20/673-52.04/619-5:01.66/550) Dvořák D. 6173 (11.24/808-6.46/688-12.06/610-1.77/602-51.44/749-16.12/719-33.39/532-3.80/562-41.19/459-5:21.15/444) Hunčovský O. 6054 (11.98/655-6.54/707-09.95/483-1.92/731-53.28/670-15.45/796-26.86/403-3.50/482-41.21/460-4:42.19/667) Zákoucký V. 6006 (11.91/669-6.21/632-11.88/599-1.77/602-55.90/563-16.88/637-37.79/620-4.00/617-40.58/451-4:50.44/616) Horák J. 5932 (11.52/748-6.37/668-10.88/539-1.77/602-54.84/605-17.10/614-29.94/463-4.00/617-47.76/556-5:07.01/520) Fiala A. 5785 (12.01/649-6.33/659-12.01/607-1.83/653-58.16/478-16.13/718-33.61/536-3.50/482-47.06/545-5:18.48/458) Koptík T. 5521 (11.94/663-6.04/595-11.03/548-1.80/627-55.73/570-16.25/705-29.71/459-3.80/562-38.38/419-5:35.50/373) Nejedlý A. 4629 (11.33/789-6.83/774-13.12/675-1.95/758-50.92/773-14.91/860-/) Drda J. 3962 (11.78/695-5.97/580-09.34/446-1.86/679-53.50/660-17.89/535-24.98/367) Čásenský K. 736 (11.58/736) |
|||||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
desetiboj [J] - Junioři | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří SýkoraJiří Sýkora | 95 | TJ Spartak Třebíč | 7521 | 0 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 6307 | 1214 | ||||||||||||||
3 | Dominik CaniniDominik Canini | 95 | AK Most | 6070 | 1451 | ||||||||||||||
4 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 5936 | 1585 | ||||||||||||||
5 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 5907 | 1614 | ||||||||||||||
6 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 5560 | 1961 | ||||||||||||||
7 | Václav ČervinkaVáclav Červinka | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 5501 | 2020 | ||||||||||||||
8 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 5425 | 2096 | ||||||||||||||
9 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 5218 | 2303 | ||||||||||||||
10 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 5044 | 2477 | ||||||||||||||
11 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 5021 | 2500 | ||||||||||||||
12 | Vojtěch ČechVojtěch Čech | 94 | VSK Univerzita Brno | 4995 | 2526 | ||||||||||||||
13 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 4653 | 2868 | ||||||||||||||
14 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 3902 | 3619 | ||||||||||||||
Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | DNF | ||||||||||||||||
František NikodemFrantišek Nikodem | 95 | Atletika Jihlava | DNF | ||||||||||||||||
Jan MinátJan Minát | 94 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Sýkora J. 7521 (10.89/885-7.37/903-14.83/779-2.01/813-49.56/835-14.65/892-42.39/713-4.00/617-49.20/577-5:09.44/507)Hájek V. 6307 (11.76/699-6.52/702-10.80/534-1.92/731-53.39/665-15.91/743-32.63/516-4.40/731-36.75/395-4:54.58/591) Canini D. 6070 (11.78/695-5.83/550-12.01/607-1.74/577-53.75/650-15.32/811-32.25/509-3.80/562-42.96/485-4:49.14/624) Večeřa J. 5936 (11.92/667-6.39/673-12.11/613-1.86/679-54.52/618-15.25/820-28.81/441-3.30/431-41.72/467-5:05.81/527) Grabmüller A. 5907 (11.21/814-6.65/732-09.28/443-1.80/627-51.20/760-15.46/795-20.82/287-3.60/509-28.40/277-4:42.83/663) Tauer J. 5560 (11.89/673-6.29/650-08.45/393-1.86/679-52.48/704-16.85/640-24.61/360-2.80/309-38.19/416-4:31.32/736) Červinka V. 5501 (12.45/565-6.10/608-11.15/555-1.77/602-58.22/476-18.05/519-30.73/479-4.10/645-46.08/531-5:06.87/521) Kubeš J. 5425 (11.63/725-5.89/563-09.60/462-1.71/552-52.63/697-14.91/860-26.95/405-2.90/333-30.85/311-5:07.61/517) Pilař L. 5218 (12.11/629-5.85/554-12.59/642-1.62/480-56.46/541-16.00/733-33.06/525-3.00/357-38.29/417-5:42.41/340) Decker J. 5044 (11.71/709-5.91/567-10.30/504-1.65/504-53.32/668-16.42/686-29.68/458-2.60/264-34.01/356-5:45.14/328) Růžička M. 5021 (12.07/637-5.90/565-09.01/426-1.59/457-52.90/686-16.41/687-18.95/252-3.30/431-23.67/211-4:41.88/669) Čech V. 4995 (11.99/653-6.14/617-10.13/493-1.77/602-54.50/619-16.06/726-28.69/439-/-33.95/355-5:12.31/491) Stejskal J. 4653 (11.95/661-5.86/556-08.51/397-1.47/367-54.09/636-18.26/499-23.11/331-2.90/333-33.04/342-5:05.07/531) Nikodem F. 4386 (11.39/776-6.10/608-10.23/499-1.89/705-52.83/689-16.12/719-26.18/390-/) Mikuláček P. 4332 (11.97/657-6.83/774-12.12/614-1.74/577-57.47/503-15.58/781-28.02/426-/-/) Hrdlička J. 3902 (12.66/527-5.34/449-09.11/432-1.50/389-58.51/465-19.57/384-21.12/293-2.70/286-27.13/259-5:26.21/418) Minát J. 554 (12.51/554) |
|||||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci | ||
---|---|---|
stav po 10 z 10 disciplín |
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 6050 | 0 | ||||||||||||||
2 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5921 | 129 | ||||||||||||||
3 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 5884 | 166 | ||||||||||||||
4 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 5803 | 247 | ||||||||||||||
5 | Pavel DolejšPavel Dolejš | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 5488 | 562 | ||||||||||||||
6 | Ondřej DolákOndřej Dolák | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5458 | 592 | ||||||||||||||
7 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 5450 | 600 | ||||||||||||||
8 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5174 | 876 | ||||||||||||||
9 | Jiří PerknerJiří Perkner | 96 | AK Bílina | 5162 | 888 | ||||||||||||||
10 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 5113 | 937 | ||||||||||||||
11 | Patrik StupkaPatrik Stupka | 96 | AC Česká Lípa | 5000 | 1050 | ||||||||||||||
12 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 4503 | 1547 | ||||||||||||||
13 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4482 | 1568 | ||||||||||||||
14 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 4187 | 1863 | ||||||||||||||
15 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 4103 | 1947 | ||||||||||||||
Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | DNF | ||||||||||||||||
Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNF | ||||||||||||||||
Martin MikulaMartin Mikula | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNF | ||||||||||||||||
Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:Hájek D. 6050 (11.85/681-6.24/639-10.83/536-1.86/679-54.57/616-15.12/835-29.56/456-3.80/562-40.15/444-4:52.72/602)Kukla C. 5921 (11.87/677-5.63/508-13.01/668-1.71/552-55.38/584-15.34/809-34.42/552-3.50/482-42.92/485-4:52.38/604) Šrámek D. 5884 (11.43/767-6.31/655-10.43/512-1.68/528-52.50/703-16.54/673-29.64/457-4.00/617-34.32/360-4:51.19/612) Monzar D. 5803 (11.95/661-5.65/512-09.57/460-1.68/528-53.57/657-15.25/820-29.90/462-3.80/562-45.99/529-4:51.17/612) Dolejš P. 5488 (12.22/608-6.01/589-12.35/628-1.59/457-56.38/545-17.54/569-32.73/518-4.10/645-34.20/359-4:58.30/570) Dolák O. 5458 (12.37/580-5.89/563-14.09/734-1.65/504-56.40/544-16.55/672-34.46/553-2.90/333-46.43/536-5:22.09/439) Němec J. 5450 (12.05/641-5.67/516-11.16/556-1.68/528-54.65/613-16.07/725-33.43/532-2.70/286-40.12/444-4:51.65/609) Uhlíř J. 5174 (12.06/639-5.78/540-11.71/589-1.65/504-55.76/569-16.76/650-29.02/445-2.60/264-37.20/402-4:57.86/572) Perkner J. 5162 (12.29/595-5.92/569-12.68/648-1.65/504-57.09/517-17.94/530-31.77/499-3.40/457-32.06/328-5:07.86/515) Sekyra D. 5113 (12.08/635-5.63/508-09.37/448-1.65/504-53.91/643-15.36/807-24.51/358-2.70/286-32.55/335-4:55.00/589) Stupka P. 5000 (12.82/499-5.58/498-11.11/553-1.62/480-58.10/480-17.26/597-23.76/343-3.00/357-47.69/554-4:46.61/639) Šimek V. 4503 (12.08/635-5.02/386-10.10/492-1.53/411-54.97/600-17.22/602-21.54/301-2.60/264-29.34/290-5:06.68/522) Preisler L. 4482 (12.72/516-5.26/433-09.36/447-1.74/577-57.70/495-17.69/554-23.73/343-2.80/309-27.92/270-5:03.74/538) Doležal J. 4360 (11.32/791-6.57/713-/-1.86/679-52.26/713-14.63/895-/-/-48.66/569-/) Capouch T. 4187 (12.26/601-5.10/402-08.73/410-1.53/411-56.55/538-18.14/511-19.61/265-3.40/457-21.94/188-5:28.96/404) Mach M. 4103 (12.24/605-5.42/465-08.69/407-/-55.79/567-16.65/661-23.66/341-2.20/179-29.03/286-4:54.53/592) Kučera J. 3127 (11.55/742-6.12/613-10.68/527-1.71/552-52.73/693-/) Mikula M. 2598 (12.36/582-5.36/453-11.13/554-1.65/504-57.43/505-/) Urban M. 1285 (11.51/750-5.76/535-/) |
|||||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |