Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze
Jablonec nad Nisou (22. - 23. 6. 2013)100 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.86 | Q | 0.144 | |||||||||||||
2 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.94 | Q | 0.130 | |||||||||||||
3 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.01 | q | 0.148 | |||||||||||||
4 | Petr FořtPetr Fořt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.37 | 0.127 | ||||||||||||||
5 | Martin VeselýMartin Veselý | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.45 | 0.145 | ||||||||||||||
6 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 11.67 | 0.134 | ||||||||||||||
7 | Tomáš JonášTomáš Jonáš | 94 | ASK ELNA Počerady | 12.70 | 0.152 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Vítr: -1.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | 10.98 | Q | 0.193 | |||||||||||||
2 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 11.10 | Q | 0.215 | |||||||||||||
3 | Martin MorávekMartin Morávek | 94 | SK Týniště nad Orlicí | 11.37 | 0.204 | ||||||||||||||
4 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 11.57 | 0.143 | ||||||||||||||
5 | Milan PechaMilan Pecha | 94 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 11.61 | 0.142 | ||||||||||||||
6 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 11.68 | 0.197 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.92 | Q | 0.166 | |||||||||||||
2 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | JAC Brno | 10.95 | Q | 0.173 | |||||||||||||
3 | Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský | 94 | A. C. TEPO Kladno | 11.11 | q | 0.141 | |||||||||||||
4 | Jiří KratinaJiří Kratina | 95 | Spartak Praha 4 | 11.11 | 0.157 | ||||||||||||||
5 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | ASK Slavia Praha | 11.64 | 0.170 | ||||||||||||||
6 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 11.67 | 0.151 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.86 | Q | 0.144 | ||
2 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.92 | Q | 0.166 | ||
3 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.94 | Q | 0.130 | ||
4 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | JAC Brno | 10.95 | Q | 0.173 | ||
5 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | 10.98 | Q | 0.193 | ||
6 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 11.01 | q | 0.148 | ||
7 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 11.10 | Q | 0.215 | ||
8 | Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský | 94 | A. C. TEPO Kladno | 11.11 | q | 0.141 | ||
9 | Jiří KratinaJiří Kratina | 95 | Spartak Praha 4 | 11.11 | 0.157 | |||
10 | Martin MorávekMartin Morávek | 94 | SK Týniště nad Orlicí | 11.37 | 0.204 | |||
11 | Petr FořtPetr Fořt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11.37 | 0.127 | |||
12 | Martin VeselýMartin Veselý | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 11.45 | 0.145 | |||
13 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 11.57 | 0.143 | |||
14 | Milan PechaMilan Pecha | 94 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 11.61 | 0.142 | |||
15 | Dominik ČíkDominik Čík | 94 | ASK Slavia Praha | 11.64 | 0.170 | |||
16 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 11.67 | 0.134 | |||
17 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 11.67 | 0.151 | |||
18 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 11.68 | 0.197 | |||
19 | Tomáš JonášTomáš Jonáš | 94 | ASK ELNA Počerady | 12.70 | 0.152 |
100 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.70 | 0.156 | ||||||||||||||
2 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | 10.74 | 0.181 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 10.82 | 0.132 | ||||||||||||||
4 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.87 | 0.128 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.88 | 0.150 | ||||||||||||||
6 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.91 | 0.161 | ||||||||||||||
7 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | JAC Brno | 11.27 | 0.173 | ||||||||||||||
8 | Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský | 94 | A. C. TEPO Kladno | 11.40 | 0.262 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 11.19 | Q | 0.149 | |||||||||||||
2 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.21 | Q | 0.173 | |||||||||||||
3 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.58 | 0.244 | ||||||||||||||
4 | Tomáš KocábekTomáš Kocábek | 96 | SK Kotlářka Praha | 11.62 | 0.158 | ||||||||||||||
5 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 11.73 | 0.166 | ||||||||||||||
Jacob GrycJacob Gryc | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162/6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.98 | Q | 0.134 | |||||||||||||
2 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.98 | Q | 0.176 | |||||||||||||
3 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 11.05 | q | 0.182 | |||||||||||||
4 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 11.57 | 0.143 | ||||||||||||||
5 | Vít HartychVít Hartych | 97 | ASK Slavia Praha | 11.61 | 0.151 | ||||||||||||||
6 | David AulickýDavid Aulický | 97 | ASK ELNA Počerady | 11.66 | 0.168 | ||||||||||||||
7 | David RoháčekDavid Roháček | 97 | AC Vysoké Mýto | 11.84 | 0.130 | ||||||||||||||
8 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 11.89 | 0.169 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 11.14 | Q | 0.205 | |||||||||||||
2 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.25 | Q | 0.153 | |||||||||||||
3 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | AK Bohumín, o.s. | 11.44 | q | 0.170 | |||||||||||||
4 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 11.62 | 0.151 | ||||||||||||||
5 | Petr KořínekPetr Kořínek | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.77 | 0.150 | ||||||||||||||
6 | Jiří HirschkornJiří Hirschkorn | 97 | TJ Krupka | 11.88 | 0.217 | ||||||||||||||
7 | Ivan PletsIvan Plets | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 12.01 | 0.151 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.98 | Q | 0.134 | ||
2 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.98 | Q | 0.176 | ||
3 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 11.05 | q | 0.182 | ||
4 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 11.14 | Q | 0.205 | ||
5 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 11.19 | Q | 0.149 | ||
6 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.21 | Q | 0.173 | ||
7 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.25 | Q | 0.153 | ||
8 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | AK Bohumín, o.s. | 11.44 | q | 0.170 | ||
9 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 11.57 | 0.143 | |||
10 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.58 | 0.244 | |||
11 | Vít HartychVít Hartych | 97 | ASK Slavia Praha | 11.61 | 0.151 | |||
12 | Tomáš KocábekTomáš Kocábek | 96 | SK Kotlářka Praha | 11.62 | 0.158 | |||
13 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 11.62 | 0.151 | |||
14 | David AulickýDavid Aulický | 97 | ASK ELNA Počerady | 11.66 | 0.168 | |||
15 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 11.73 | 0.166 | |||
16 | Petr KořínekPetr Kořínek | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.77 | 0.150 | |||
17 | David RoháčekDavid Roháček | 97 | AC Vysoké Mýto | 11.84 | 0.130 | |||
18 | Jiří HirschkornJiří Hirschkorn | 97 | TJ Krupka | 11.88 | 0.217 | |||
19 | David NovotnýDavid Novotný | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 11.89 | 0.169 | |||
20 | Ivan PletsIvan Plets | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 12.01 | 0.151 | |||
Jacob GrycJacob Gryc | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | |||||
Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | DQ |
100 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Vítr: +2.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 10.92 | 0.104 | ||||||||||||||
2 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10.96 | 0.150 | ||||||||||||||
3 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 10.98 | 0.173 | ||||||||||||||
4 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 11.03 | 0.161 | ||||||||||||||
5 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 11.05 | 0.181 | ||||||||||||||
6 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 11.13 | 0.132 | ||||||||||||||
7 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 11.32 | 0.262 | ||||||||||||||
8 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | AK Bohumín, o.s. | 11.35 | 0.194 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013 - 13:17) | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ČernochováMartina Černochová | 94 | AK Olymp Brno | 11.87 | Q | 0.164 | |||||||||||||
2 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.26 | Q | 0.143 | |||||||||||||
3 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 12.29 | Q | 0.177 | |||||||||||||
4 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | SK Aktis Praha | 12.48 | q | 0.169 | |||||||||||||
5 | Markéta MálkováMarkéta Málková | 94 | AC Česká Lípa | 12.49 | 0.150 | ||||||||||||||
6 | Monika VomáčkováMonika Vomáčková | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 12.66 | 0.121 | ||||||||||||||
7 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 13.38 | 0.173 | ||||||||||||||
Tereza BartíkováTereza Bartíková | 94 | TJ Dukla Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Vítr: +1.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice | 12.11 | Q | 0.227 | |||||||||||||
2 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 12.13 | Q | 0.144 | |||||||||||||
3 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | AK Olymp Brno | 12.17 | Q | 0.162 | |||||||||||||
4 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 12.30 | q | 0.181 | |||||||||||||
5 | Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 12.57 | 0.152 | ||||||||||||||
6 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 94 | Atletika Jihlava | 12.62 | 0.234 | ||||||||||||||
7 | Hana PtáčníkováHana Ptáčníková | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 12.62 | 0.180 | ||||||||||||||
8 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Olymp Brno | 12.66 | 0.200 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ČernochováMartina Černochová | 94 | AK Olymp Brno | 11.87 | Q | 0.164 | ||
2 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice | 12.11 | Q | 0.227 | ||
3 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 12.13 | Q | 0.144 | ||
4 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | AK Olymp Brno | 12.17 | Q | 0.162 | ||
5 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.26 | Q | 0.143 | ||
6 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 12.29 | Q | 0.177 | ||
7 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 12.30 | q | 0.181 | ||
8 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | SK Aktis Praha | 12.48 | q | 0.169 | ||
9 | Markéta MálkováMarkéta Málková | 94 | AC Česká Lípa | 12.49 | 0.150 | |||
10 | Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 12.57 | 0.152 | |||
11 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 94 | Atletika Jihlava | 12.62 | 0.234 | |||
12 | Hana PtáčníkováHana Ptáčníková | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 12.62 | 0.180 | |||
13 | Monika VomáčkováMonika Vomáčková | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 12.66 | 0.121 | |||
14 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Olymp Brno | 12.66 | 0.200 | |||
15 | Tereza JakschováTereza Jakschová | 95 | ASK Slavia Praha | 13.38 | 0.173 | |||
Tereza BartíkováTereza Bartíková | 94 | TJ Dukla Praha | DNP |
100 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina ČernochováMartina Černochová | 94 | AK Olymp Brno | 11.99 | 0.160 | ||||||||||||||
2 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice | 12.23 | 0.180 | ||||||||||||||
3 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 12.28 | 0.139 | ||||||||||||||
4 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.36 | 0.155 | ||||||||||||||
5 | Kristýna KobiánováKristýna Kobiánová | 95 | AK Olymp Brno | 12.44 | 0.163 | ||||||||||||||
6 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 12.49 | 0.152 | ||||||||||||||
7 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 12.55 | 0.169 | ||||||||||||||
8 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | SK Aktis Praha | 12.57 | 0.173 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013 - 13:08) | Vítr: +1.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | MR 11.80 | Q | 0.188 | |||||||||||||
2 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 12.43 | Q | 0.118 | |||||||||||||
3 | Nikola ČejchanováNikola Čejchanová | 97 | AC SYNER Turnov | 12.45 | 0.149 | ||||||||||||||
4 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 12.69 | 0.178 | ||||||||||||||
5 | Dominika GalanskáDominika Galanská | 96 | AK Olomouc | 12.75 | 0.163 | ||||||||||||||
6 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 12.93 | 0.161 | ||||||||||||||
7 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.06 | 0.189 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013 - 13:09) | Vítr: +1.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.32 | Q | 0.155 | |||||||||||||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 12.40 | Q | 0.156 | |||||||||||||
3 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 12.45 | q | 0.139 | |||||||||||||
4 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | AK Olymp Brno | 12.70 | 0.154 | ||||||||||||||
5 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.99 | 0.248 | ||||||||||||||
6 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 13.01 | 0.192 | ||||||||||||||
7 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.11 | 0.164 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013 - 13:13) | Vítr: +2.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 12.12 | Q | 0.167 | |||||||||||||
2 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 12.38 | Q | 0.137 | |||||||||||||
3 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 12.39 | q | 0.150 | |||||||||||||
4 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 12.52 | 0.139 | ||||||||||||||
5 | Markéta ZemanováMarkéta Zemanová | 96 | TJ Sokol Opava | 12.75 | 0.150 | ||||||||||||||
6 | Lucie ŽurkováLucie Žurková | 96 | AK Hodonín | 12.77 | 0.147 | ||||||||||||||
7 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 12.84 | 0.168 | ||||||||||||||
8 | Kristýna SeidlováKristýna Seidlová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.99 | 0.162 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | MR 11.80 | Q | 0.188 | ||
2 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 12.12 | Q | 0.167 | ||
3 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.32 | Q | 0.155 | ||
4 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 12.38 | Q | 0.137 | ||
5 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 12.39 | q | 0.150 | ||
6 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 12.40 | Q | 0.156 | ||
7 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 12.43 | Q | 0.118 | ||
8 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 12.45 | q | 0.139 | ||
9 | Nikola ČejchanováNikola Čejchanová | 97 | AC SYNER Turnov | 12.45 | 0.149 | |||
10 | Lucie ProkopováLucie Prokopová | 96 | TRIATLET Karlovy Vary | 12.52 | 0.139 | |||
11 | Bára DoležalováBára Doležalová | 96 | TJ Spartak Třebíč | 12.69 | 0.178 | |||
12 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | AK Olymp Brno | 12.70 | 0.154 | |||
13 | Markéta ZemanováMarkéta Zemanová | 96 | TJ Sokol Opava | 12.75 | 0.150 | |||
14 | Dominika GalanskáDominika Galanská | 96 | AK Olomouc | 12.75 | 0.163 | |||
15 | Lucie ŽurkováLucie Žurková | 96 | AK Hodonín | 12.77 | 0.147 | |||
16 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 12.84 | 0.168 | |||
17 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 12.93 | 0.161 | |||
18 | Kristýna SeidlováKristýna Seidlová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 12.99 | 0.162 | |||
19 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12.99 | 0.248 | |||
20 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 13.01 | 0.192 | |||
21 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 13.06 | 0.189 | |||
22 | Simona SedláčkováSimona Sedláčková | 97 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 13.11 | 0.164 |
100 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 11.85 | 0.164 | ||||||||||||||
2 | Adéla KadlecováAdéla Kadlecová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 12.30 | 0.142 | ||||||||||||||
3 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 12.38 | 0.207 | ||||||||||||||
4 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 12.49 | 0.138 | ||||||||||||||
5 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 12.57 | 0.244 | ||||||||||||||
6 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 12.69 | 0.116 | ||||||||||||||
Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | DQ | ||||||||||||||||
Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | DNF | 0.120 | |||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162/6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 23.6.2013) | Vítr: +0.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21.98 | Q | 0.157 | |||||||||||||
2 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 22.47 | Q | 0.175 | |||||||||||||
3 | Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský | 94 | A. C. TEPO Kladno | 22.63 | q | 0.162 | |||||||||||||
4 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 22.99 | 0.185 | ||||||||||||||
5 | Jan BergJan Berg | 94 | ŠAK Chodov | 23.19 | 0.127 | ||||||||||||||
6 | Martin VeselýMartin Veselý | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 23.39 | 0.141 | ||||||||||||||
Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 23.6.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 22.30 | Q | 0.210 | |||||||||||||
2 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 22.53 | Q | 0.162 | |||||||||||||
3 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | JAC Brno | 22.67 | 0.255 | ||||||||||||||
4 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 22.89 | 0.240 | ||||||||||||||
5 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 23.15 | 0.206 | ||||||||||||||
6 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 23.69 | 0.199 | ||||||||||||||
7 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 23.71 | 0.163 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 23.6.2013) | Vítr: +2.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.87 | Q | 0.134 | |||||||||||||
2 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 22.00 | Q | 0.222 | |||||||||||||
3 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 22.36 | q | 0.160 | |||||||||||||
4 | Jiří KratinaJiří Kratina | 95 | Spartak Praha 4 | 22.67 | 0.194 | ||||||||||||||
5 | Milan PechaMilan Pecha | 94 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 23.07 | 0.157 | ||||||||||||||
6 | Petr FořtPetr Fořt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.08 | 0.237 | ||||||||||||||
7 | Tomáš KameníkTomáš Kameník | 95 | TJ Dukla Praha | 23.49 | 0.171 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.87 | Q | 0.134 | ||
2 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21.98 | Q | 0.157 | ||
3 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 22.00 | Q | 0.222 | ||
4 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 22.30 | Q | 0.210 | ||
5 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 22.36 | q | 0.160 | ||
6 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 22.47 | Q | 0.175 | ||
7 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 22.53 | Q | 0.162 | ||
8 | Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský | 94 | A. C. TEPO Kladno | 22.63 | q | 0.162 | ||
9 | Jiří KratinaJiří Kratina | 95 | Spartak Praha 4 | 22.67 | 0.194 | |||
10 | Tomáš BártaTomáš Bárta | 95 | JAC Brno | 22.67 | 0.255 | |||
11 | Radek DvořákRadek Dvořák | 95 | VSK Univerzita Brno | 22.89 | 0.240 | |||
12 | Jiří FrnkaJiří Frnka | 94 | AK Olomouc | 22.99 | 0.185 | |||
13 | Milan PechaMilan Pecha | 94 | ŠAK SG Jablonec n/N. | 23.07 | 0.157 | |||
14 | Petr FořtPetr Fořt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 23.08 | 0.237 | |||
15 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 23.15 | 0.206 | |||
16 | Jan BergJan Berg | 94 | ŠAK Chodov | 23.19 | 0.127 | |||
17 | Martin VeselýMartin Veselý | 95 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 23.39 | 0.141 | |||
18 | Tomáš KameníkTomáš Kameník | 95 | TJ Dukla Praha | 23.49 | 0.171 | |||
19 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 23.69 | 0.199 | |||
20 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 23.71 | 0.163 | |||
Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | DNP |
200 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 21.75 | 0.216 | ||||||||||||||
2 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 21.85 | 0.145 | ||||||||||||||
3 | Miroslav SabadinMiroslav Sabadin | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.90 | 0.124 | ||||||||||||||
4 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 22.03 | 0.232 | ||||||||||||||
5 | Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský | 94 | A. C. TEPO Kladno | 22.30 | 0.145 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch NetymachVojtěch Netymach | 95 | AC Pardubice | 22.36 | 0.206 | ||||||||||||||
7 | Jakub ŘezníčekJakub Řezníček | 95 | A. C. TEPO Kladno | 22.40 | 0.211 | ||||||||||||||
8 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 22.52 | 0.161 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 23.6.2013) | Vítr: -0.5 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 22.43 | Q | 0.138 | |||||||||||||
2 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.56 | Q | 0.171 | |||||||||||||
3 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 23.04 | 0.169 | ||||||||||||||
4 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 23.82 | 0.180 | ||||||||||||||
5 | Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev | 96 | A. C. TEPO Kladno | 24.15 | 0.233 | ||||||||||||||
6 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 24.33 | 0.241 | ||||||||||||||
Jacob GrycJacob Gryc | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | ||||||||||||||||
Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 23.6.2013) | Vítr: +1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 22.50 | Q | 0.162 | |||||||||||||
2 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.95 | Q | 0.154 | |||||||||||||
3 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.33 | 0.213 | ||||||||||||||
4 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 23.39 | 0.191 | ||||||||||||||
5 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.54 | 0.164 | ||||||||||||||
6 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 23.68 | 0.216 | ||||||||||||||
7 | David AulickýDavid Aulický | 97 | ASK ELNA Počerady | 24.18 | 0.166 | ||||||||||||||
Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | AK Bohumín, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 23.6.2013) | Vítr: +1.9 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 22.23 | Q | 0.186 | |||||||||||||
2 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.51 | Q | 0.177 | |||||||||||||
3 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 22.80 | q | 0.179 | |||||||||||||
4 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.92 | q | 0.147 | |||||||||||||
5 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.49 | 0.187 | ||||||||||||||
6 | Jiří HirschkornJiří Hirschkorn | 97 | TJ Krupka | 23.73 | 0.171 | ||||||||||||||
7 | Vít HartychVít Hartych | 97 | ASK Slavia Praha | 23.75 | 0.251 | ||||||||||||||
Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 22.23 | Q | 0.186 | ||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 22.43 | Q | 0.138 | ||
3 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 22.50 | Q | 0.162 | ||
4 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.51 | Q | 0.177 | ||
5 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.56 | Q | 0.171 | ||
6 | Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | 22.80 | q | 0.179 | ||
7 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.92 | q | 0.147 | ||
8 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.95 | Q | 0.154 | ||
9 | Jakub RusekJakub Rusek | 96 | TJ Sokol Opava | 23.04 | 0.169 | |||
10 | Ondřej RappOndřej Rapp | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.33 | 0.213 | |||
11 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 23.39 | 0.191 | |||
12 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 23.49 | 0.187 | |||
13 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.54 | 0.164 | |||
14 | Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček | 97 | ASK Slavia Praha | 23.68 | 0.216 | |||
15 | Jiří HirschkornJiří Hirschkorn | 97 | TJ Krupka | 23.73 | 0.171 | |||
16 | Vít HartychVít Hartych | 97 | ASK Slavia Praha | 23.75 | 0.251 | |||
17 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 23.82 | 0.180 | |||
18 | Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev | 96 | A. C. TEPO Kladno | 24.15 | 0.233 | |||
19 | David AulickýDavid Aulický | 97 | ASK ELNA Počerady | 24.18 | 0.166 | |||
20 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 24.33 | 0.241 | |||
Jacob GrycJacob Gryc | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | DNP | |||||
Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | DNP | |||||
Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | AK Bohumín, o.s. | DNP | |||||
Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | DNP |
200 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Vítr: +2.8 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 21.82 | 0.196 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 22.08 | 0.135 | ||||||||||||||
3 | Filip HabrdaFilip Habrda | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 22.32 | 0.257 | ||||||||||||||
4 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 22.42 | 0.168 | ||||||||||||||
5 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 22.46 | 0.187 | ||||||||||||||
6 | David KolářDavid Kolář | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.50 | 0.222 | ||||||||||||||
7 | Martin LamačMartin Lamač | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.16 | 0.161 | ||||||||||||||
Jiří FeigelJiří Feigel | 97 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Vítr: +3.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.04 | 0.142 | ||||||||||||||
2 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 24.51 | 0.242 | ||||||||||||||
3 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 24.56 | 0.170 | ||||||||||||||
4 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.62 | 0.164 | ||||||||||||||
5 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 25.02 | 0.232 | ||||||||||||||
6 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | SK Aktis Praha | 25.36 | 0.175 | ||||||||||||||
7 | Markéta MálkováMarkéta Málková | 94 | AC Česká Lípa | 25.52 | 0.166 | ||||||||||||||
8 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 25.76 | 0.148 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 23.6.2013) | Vítr: +2.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.56 | Q | 0.144 | |||||||||||||
2 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 24.93 | Q | 0.167 | |||||||||||||
3 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 25.19 | Q | 0.146 | |||||||||||||
4 | Markéta MálkováMarkéta Málková | 94 | AC Česká Lípa | 25.53 | q | 0.164 | |||||||||||||
5 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 25.65 | q | 0.128 | |||||||||||||
6 | Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 25.90 | 0.210 | ||||||||||||||
7 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Olymp Brno | 26.20 | 0.214 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 23.6.2013) | Vítr: +1.6 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 25.22 | Q | 0.147 | |||||||||||||
2 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.32 | Q | 0.190 | |||||||||||||
3 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | SK Aktis Praha | 25.57 | Q | 0.174 | |||||||||||||
4 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.97 | 0.223 | ||||||||||||||
5 | Hana PtáčníkováHana Ptáčníková | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 26.34 | 0.190 | ||||||||||||||
6 | Monika VomáčkováMonika Vomáčková | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 26.40 | 0.224 | ||||||||||||||
7 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 27.26 | 0.176 | ||||||||||||||
8 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Atletický školní klub Mazurská | 28.20 | 0.200 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára SeidlováKlára Seidlová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.56 | Q | 0.144 | ||
2 | Michaela BoříkováMichaela Boříková | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 24.93 | Q | 0.167 | ||
3 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 25.19 | Q | 0.146 | ||
4 | Jana JanoušováJana Janoušová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 25.22 | Q | 0.147 | ||
5 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.32 | Q | 0.190 | ||
6 | Markéta MálkováMarkéta Málková | 94 | AC Česká Lípa | 25.53 | q | 0.164 | ||
7 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | SK Aktis Praha | 25.57 | Q | 0.174 | ||
8 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 25.65 | q | 0.128 | ||
9 | Tran Vi Thanh PhanTran Vi Thanh Phan | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 25.90 | 0.210 | |||
10 | Denisa ChládkováDenisa Chládková | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.97 | 0.223 | |||
11 | Adéla DubováAdéla Dubová | 94 | AK Olymp Brno | 26.20 | 0.214 | |||
12 | Hana PtáčníkováHana Ptáčníková | 94 | Hvězda SKP Pardubice | 26.34 | 0.190 | |||
13 | Monika VomáčkováMonika Vomáčková | 94 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 26.40 | 0.224 | |||
14 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 27.26 | 0.176 | |||
15 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Atletický školní klub Mazurská | 28.20 | 0.200 |
200 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (ne, 23.6.2013) | Vítr: -0.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 25.24 | Q | 0.174 | |||||||||||||
2 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 25.77 | Q | 0.148 | |||||||||||||
3 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.79 | q | 0.164 | |||||||||||||
4 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav | 26.29 | 0.204 | ||||||||||||||
5 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Česká Lípa | 26.74 | 0.154 | ||||||||||||||
6 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 27.02 | 0.202 | ||||||||||||||
7 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 27.29 | 0.200 | ||||||||||||||
8 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno | 28.56 | 0.188 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 23.6.2013) | Vítr: -2.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŠkolováAndrea Školová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 24.73 | Q | 0.219 | |||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 25.20 | Q | 0.170 | |||||||||||||
3 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 26.12 | 0.189 | ||||||||||||||
4 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 26.24 | 0.150 | ||||||||||||||
5 | Markéta ZemanováMarkéta Zemanová | 96 | TJ Sokol Opava | 26.38 | 0.176 | ||||||||||||||
6 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 26.40 | 0.167 | ||||||||||||||
7 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.44 | 0.206 | ||||||||||||||
8 | Markéta ProuzováMarkéta Prouzová | 97 | ASK Slavia Praha | 28.02 | 0.260 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 23.6.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 24.56 | Q | 0.203 | |||||||||||||
2 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 24.93 | Q | 0.168 | |||||||||||||
3 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 25.56 | q | 0.183 | |||||||||||||
4 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 25.92 | 0.147 | ||||||||||||||
5 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 25.92 | 0.146 | ||||||||||||||
6 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | AK Olymp Brno | 26.30 | 0.144 | ||||||||||||||
7 | Natálie SmolkováNatálie Smolková | 97 | TJ Sokol Opava | 26.68 | 0.214 | ||||||||||||||
8 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 26.82 | 0.171 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 24.56 | Q | 0.203 | ||
2 | Andrea ŠkolováAndrea Školová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 24.73 | Q | 0.219 | ||
3 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 24.93 | Q | 0.168 | ||
4 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 25.20 | Q | 0.170 | ||
5 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | 25.24 | Q | 0.174 | ||
6 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 25.56 | q | 0.183 | ||
7 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 25.77 | Q | 0.148 | ||
8 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.79 | q | 0.164 | ||
9 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 25.92 | 0.147 | |||
10 | Michaela SejkorováMichaela Sejkorová | 97 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 25.92 | 0.146 | |||
11 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 26.12 | 0.189 | |||
12 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 97 | TJ Nové Město na Moravě | 26.24 | 0.150 | |||
13 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav | 26.29 | 0.204 | |||
14 | Veronika OpekarováVeronika Opekarová | 97 | AK Olymp Brno | 26.30 | 0.144 | |||
15 | Markéta ZemanováMarkéta Zemanová | 96 | TJ Sokol Opava | 26.38 | 0.176 | |||
16 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 26.40 | 0.167 | |||
17 | Natálie SmolkováNatálie Smolková | 97 | TJ Sokol Opava | 26.68 | 0.214 | |||
18 | Šárka KalvováŠárka Kalvová | 97 | AC Česká Lípa | 26.74 | 0.154 | |||
19 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 26.82 | 0.171 | |||
20 | Dominika PaťkováDominika Paťková | 97 | TJ Dukla Praha | 27.02 | 0.202 | |||
21 | Petra VlasákováPetra Vlasáková | 96 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 27.29 | 0.200 | |||
22 | Kristýna AdlerováKristýna Adlerová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.44 | 0.206 | |||
23 | Markéta ProuzováMarkéta Prouzová | 97 | ASK Slavia Praha | 28.02 | 0.260 | |||
24 | Martina HavlíčkováMartina Havlíčková | 96 | AK Olymp Brno | 28.56 | 0.188 |
200 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Vítr: +3.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika PaličkováVeronika Paličková | 97 | AK Hodonín | MR 23.92 | 0.198 | ||||||||||||||
2 | Andrea ŠkolováAndrea Školová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 24.40 | 0.239 | ||||||||||||||
3 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 24.50 | 0.164 | ||||||||||||||
4 | Hana ProchováHana Prochová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 24.64 | 0.211 | ||||||||||||||
5 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 25.23 | 0.163 | ||||||||||||||
6 | Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková | 97 | AK Olomouc | 25.60 | 0.146 | ||||||||||||||
7 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 25.82 | 0.173 | ||||||||||||||
8 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 25.97 | 0.183 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 48.05 | Q | 0.241 | |||||||||||||
2 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 49.06 | Q | 0.242 | |||||||||||||
3 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 49.28 | q | 0.166 | |||||||||||||
4 | Martin PušMartin Puš | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 51.15 | 0.318 | ||||||||||||||
5 | Jan BergJan Berg | 94 | ŠAK Chodov | 51.18 | 0.143 | ||||||||||||||
6 | David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | 51.71 | 0.278 | ||||||||||||||
7 | Petr TiralaPetr Tirala | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 51.76 | 0.169 | ||||||||||||||
8 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 52.92 | 0.297 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 49.67 | Q | 0.289 | |||||||||||||
2 | Pavel KrůtaPavel Krůta | 94 | ASK Lovosice | 50.37 | Q | 0.185 | |||||||||||||
3 | Martin ČernákMartin Černák | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 50.73 | 0.167 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 50.84 | 0.129 | ||||||||||||||
5 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 51.67 | 0.329 | ||||||||||||||
6 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 52.48 | 0.139 | ||||||||||||||
7 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 89.75 | 0.147 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | ASK Slavia Praha | 49.13 | Q | 0.230 | |||||||||||||
2 | David CésarDavid César | 94 | Athletic Runners Club Brno | 49.38 | Q | 0.265 | |||||||||||||
3 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 50.45 | q | 0.154 | |||||||||||||
4 | Tomáš KameníkTomáš Kameník | 95 | TJ Dukla Praha | 51.01 | 0.289 | ||||||||||||||
5 | Václav PapoušekVáclav Papoušek | 94 | PSK Olymp Praha | 51.12 | 0.315 | ||||||||||||||
6 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 52.61 | 0.168 | ||||||||||||||
7 | David StrnkaDavid Strnka | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 53.20 | 0.153 | ||||||||||||||
8 | Jakub KlímaJakub Klíma | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 53.47 | 0.219 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 48.05 | Q | 0.241 | ||
2 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 49.06 | Q | 0.242 | ||
3 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | ASK Slavia Praha | 49.13 | Q | 0.230 | ||
4 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 49.28 | q | 0.166 | ||
5 | David CésarDavid César | 94 | Athletic Runners Club Brno | 49.38 | Q | 0.265 | ||
6 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 49.67 | Q | 0.289 | ||
7 | Pavel KrůtaPavel Krůta | 94 | ASK Lovosice | 50.37 | Q | 0.185 | ||
8 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 50.45 | q | 0.154 | ||
9 | Martin ČernákMartin Černák | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 50.73 | 0.167 | |||
10 | Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík | 95 | TJ Slezan Opava | 50.84 | 0.129 | |||
11 | Tomáš KameníkTomáš Kameník | 95 | TJ Dukla Praha | 51.01 | 0.289 | |||
12 | Václav PapoušekVáclav Papoušek | 94 | PSK Olymp Praha | 51.12 | 0.315 | |||
13 | Martin PušMartin Puš | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 51.15 | 0.318 | |||
14 | Jan BergJan Berg | 94 | ŠAK Chodov | 51.18 | 0.143 | |||
15 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 51.67 | 0.329 | |||
16 | David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | 51.71 | 0.278 | |||
17 | Petr TiralaPetr Tirala | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 51.76 | 0.169 | |||
18 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 52.48 | 0.139 | |||
19 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 52.61 | 0.168 | |||
20 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 52.92 | 0.297 | |||
21 | David StrnkaDavid Strnka | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 53.20 | 0.153 | |||
22 | Jakub KlímaJakub Klíma | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 53.47 | 0.219 | |||
23 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 89.75 | 0.147 |
400 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Albert HolibkaAlbert Holibka | 94 | TJ Sokol Opava | 48.24 | 0.236 | ||||||||||||||
2 | David CésarDavid César | 94 | Athletic Runners Club Brno | 49.22 | 0.273 | ||||||||||||||
3 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 49.47 | 0.192 | ||||||||||||||
4 | Dominik KubalákDominik Kubalák | 94 | AK Hodonín | 49.57 | 0.289 | ||||||||||||||
5 | Filip ŠnejdrFilip Šnejdr | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 49.76 | 0.174 | ||||||||||||||
6 | Michal DvořákMichal Dvořák | 95 | ASK Slavia Praha | 49.80 | 0.236 | ||||||||||||||
7 | Jakub ŽurovecJakub Žurovec | 95 | AK Hodonín | 50.86 | 0.161 | ||||||||||||||
Pavel KrůtaPavel Krůta | 94 | ASK Lovosice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 48.58 | Q | 0.220 | |||||||||||||
2 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 51.30 | Q | 0.286 | |||||||||||||
3 | Valeriy HresValeriy Hres | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 51.43 | q | 0.256 | |||||||||||||
4 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 52.02 | 0.290 | ||||||||||||||
5 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 52.67 | 0.206 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 53.36 | 0.143 | ||||||||||||||
7 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 55.33 | 0.190 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 50.43 | Q | 0.218 | |||||||||||||
2 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | AK Bohumín, o.s. | 51.11 | Q | 0.244 | |||||||||||||
3 | Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík | 96 | AK Hodonín | 51.67 | 0.172 | ||||||||||||||
4 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 53.28 | 0.201 | ||||||||||||||
5 | Václav KašákVáclav Kašák | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 54.94 | 0.268 | ||||||||||||||
6 | Martin MelicherMartin Melicher | 96 | Spartak Praha 4 | 55.47 | 0.225 | ||||||||||||||
7 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 56.54 | 0.198 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | 50.19 | Q | 0.211 | |||||||||||||
2 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 50.97 | Q | 0.173 | |||||||||||||
3 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 51.41 | q | 0.173 | |||||||||||||
4 | Jiří ŠromJiří Šrom | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 52.75 | 0.241 | ||||||||||||||
5 | Michal BurešMichal Bureš | 96 | AC Čáslav | 53.07 | 0.171 | ||||||||||||||
6 | Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev | 96 | A. C. TEPO Kladno | 54.28 | 0.320 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 48.58 | Q | 0.220 | ||
2 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | 50.19 | Q | 0.211 | ||
3 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 50.43 | Q | 0.218 | ||
4 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 50.97 | Q | 0.173 | ||
5 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | AK Bohumín, o.s. | 51.11 | Q | 0.244 | ||
6 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 51.30 | Q | 0.286 | ||
7 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 51.41 | q | 0.173 | ||
8 | Valeriy HresValeriy Hres | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 51.43 | q | 0.256 | ||
9 | Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík | 96 | AK Hodonín | 51.67 | 0.172 | |||
10 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 52.02 | 0.290 | |||
11 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 52.67 | 0.206 | |||
12 | Jiří ŠromJiří Šrom | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 52.75 | 0.241 | |||
13 | Michal BurešMichal Bureš | 96 | AC Čáslav | 53.07 | 0.171 | |||
14 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 53.28 | 0.201 | |||
15 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 53.36 | 0.143 | |||
16 | Vyacheslav ShchepotevVyacheslav Shchepotev | 96 | A. C. TEPO Kladno | 54.28 | 0.320 | |||
17 | Václav KašákVáclav Kašák | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 54.94 | 0.268 | |||
18 | Čeněk MusilČeněk Musil | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 55.33 | 0.190 | |||
19 | Martin MelicherMartin Melicher | 96 | Spartak Praha 4 | 55.47 | 0.225 | |||
20 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 56.54 | 0.198 |
400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 48.90 | 0.178 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 48.99 | 0.270 | ||||||||||||||
3 | Václav VáchalVáclav Váchal | 96 | AC Domažlice | 50.68 | 0.250 | ||||||||||||||
4 | Michal SuchánekMichal Suchánek | 96 | VSK Univerzita Brno | 50.75 | 0.214 | ||||||||||||||
5 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 51.65 | 0.341 | ||||||||||||||
6 | Valeriy HresValeriy Hres | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 51.86 | 0.203 | ||||||||||||||
7 | Michal JarošekMichal Jarošek | 96 | AK Bohumín, o.s. | 52.28 | 0.285 | ||||||||||||||
8 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 52.37 | 0.176 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 57.15 | Q | 0.233 | |||||||||||||
2 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 58.80 | Q | 0.169 | |||||||||||||
3 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 59.24 | q | 0.322 | |||||||||||||
4 | Monika HříchováMonika Hříchová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 62.10 | 0.137 | ||||||||||||||
5 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 62.36 | 0.254 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 58.41 | Q | 0.216 | |||||||||||||
2 | Karolína NovotnáKarolína Novotná | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 60.94 | Q | 0.169 | |||||||||||||
3 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 62.35 | 0.245 | ||||||||||||||
4 | Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 63.38 | 0.179 | ||||||||||||||
5 | Nikola JanatováNikola Janatová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 63.95 | 0.331 | ||||||||||||||
Klára ŘečinskáKlára Řečinská | 94 | AK Olomouc | DNF | 0.281 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla JanečkováPavla Janečková | 95 | AK Olymp Brno | 59.01 | Q | 0.393 | |||||||||||||
2 | Kateřina TroppováKateřina Troppová | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 59.32 | Q | 0.278 | |||||||||||||
3 | Dana ProkopováDana Prokopová | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 60.19 | q | 0.195 | |||||||||||||
4 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 63.35 | 0.211 | ||||||||||||||
5 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Atletický školní klub Mazurská | 64.59 | 0.284 | ||||||||||||||
Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 57.15 | Q | 0.233 | ||
2 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 58.41 | Q | 0.216 | ||
3 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 58.80 | Q | 0.169 | ||
4 | Pavla JanečkováPavla Janečková | 95 | AK Olymp Brno | 59.01 | Q | 0.393 | ||
5 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 59.24 | q | 0.322 | ||
6 | Kateřina TroppováKateřina Troppová | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 59.32 | Q | 0.278 | ||
7 | Dana ProkopováDana Prokopová | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 60.19 | q | 0.195 | ||
8 | Karolína NovotnáKarolína Novotná | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 60.94 | Q | 0.169 | ||
9 | Monika HříchováMonika Hříchová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 62.10 | 0.137 | |||
10 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 62.35 | 0.245 | |||
11 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 62.36 | 0.254 | |||
12 | Dominika CoufalováDominika Coufalová | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 63.35 | 0.211 | |||
13 | Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 63.38 | 0.179 | |||
14 | Nikola JanatováNikola Janatová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 63.95 | 0.331 | |||
15 | Kristýna VolfováKristýna Volfová | 95 | Atletický školní klub Mazurská | 64.59 | 0.284 | |||
Klára ŘečinskáKlára Řečinská | 94 | AK Olomouc | DNF | 0.281 | ||||
Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | DNP |
400 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 56.18 | 0.272 | ||||||||||||||
2 | Pavla JanečkováPavla Janečková | 95 | AK Olymp Brno | 57.51 | 0.232 | ||||||||||||||
3 | Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková | 94 | A. C. TEPO Kladno | 57.70 | 0.330 | ||||||||||||||
4 | Kateřina TroppováKateřina Troppová | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 58.55 | 0.294 | ||||||||||||||
5 | Jarmila GregovskáJarmila Gregovská | 95 | Univerzitní sportovní klub ... | 59.29 | 0.260 | ||||||||||||||
6 | Petra MuzikantováPetra Muzikantová | 95 | AK PSK Zlín | 59.38 | 0.275 | ||||||||||||||
7 | Dana ProkopováDana Prokopová | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 60.96 | 0.270 | ||||||||||||||
8 | Karolína NovotnáKarolína Novotná | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 61.21 | 0.215 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 55.40 | Q | 0.189 | |||||||||||||
2 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 57.89 | Q | 0.282 | |||||||||||||
3 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | AC Pardubice | 58.37 | q | 0.264 | |||||||||||||
4 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 59.55 | 0.192 | ||||||||||||||
5 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav | 60.88 | 0.192 | ||||||||||||||
6 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 61.85 | 0.286 | ||||||||||||||
7 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | TJ Neratovice | 62.51 | 0.189 | ||||||||||||||
8 | Markéta VáňováMarkéta Váňová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 62.93 | 0.315 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 58.39 | Q | 0.231 | |||||||||||||
2 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 58.53 | Q | 0.300 | |||||||||||||
3 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 60.44 | 0.145 | ||||||||||||||
4 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 62.31 | 0.171 | ||||||||||||||
5 | Karolína FajcováKarolína Fajcová | 96 | ASK Slavia Praha | 63.39 | 0.353 | ||||||||||||||
6 | Jana NěmcováJana Němcová | 96 | TJ Sokol Opava | 65.38 | 0.326 | ||||||||||||||
Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 97 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice | 57.92 | Q | 0.141 | |||||||||||||
2 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 58.21 | Q | 0.247 | |||||||||||||
3 | Nikol OberherrováNikol Oberherrová | 97 | TJ Sokol Opava | 59.16 | q | 0.162 | |||||||||||||
4 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 59.35 | 0.222 | ||||||||||||||
5 | Jana TrčováJana Trčová | 96 | AC Česká Lípa | 62.22 | 0.179 | ||||||||||||||
6 | Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 62.37 | 0.282 | ||||||||||||||
7 | Leona MalenínskáLeona Malenínská | 96 | AK Olymp Brno | 62.70 | 0.399 | ||||||||||||||
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková | 97 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | 55.40 | Q | 0.189 | ||
2 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 57.89 | Q | 0.282 | ||
3 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice | 57.92 | Q | 0.141 | ||
4 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 58.21 | Q | 0.247 | ||
5 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | AC Pardubice | 58.37 | q | 0.264 | ||
6 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 58.39 | Q | 0.231 | ||
7 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 58.53 | Q | 0.300 | ||
8 | Nikol OberherrováNikol Oberherrová | 97 | TJ Sokol Opava | 59.16 | q | 0.162 | ||
9 | Alena SymerskáAlena Symerská | 96 | AK Kroměříž | 59.35 | 0.222 | |||
10 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 59.55 | 0.192 | |||
11 | Anna FreibergerováAnna Freibergerová | 96 | AC Moravská Slavia Brno | 60.44 | 0.145 | |||
12 | Jana NovosadováJana Novosadová | 97 | AC Čáslav | 60.88 | 0.192 | |||
13 | Kateřina ChrpováKateřina Chrpová | 97 | Univerzitní sportovní klub ... | 61.85 | 0.286 | |||
14 | Jana TrčováJana Trčová | 96 | AC Česká Lípa | 62.22 | 0.179 | |||
15 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 62.31 | 0.171 | |||
16 | Hana Kateřina RadováHana Kateřina Radová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 62.37 | 0.282 | |||
17 | Marie KonopováMarie Konopová | 96 | TJ Neratovice | 62.51 | 0.189 | |||
18 | Leona MalenínskáLeona Malenínská | 96 | AK Olymp Brno | 62.70 | 0.399 | |||
19 | Markéta VáňováMarkéta Váňová | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | 62.93 | 0.315 | |||
20 | Karolína FajcováKarolína Fajcová | 96 | ASK Slavia Praha | 63.39 | 0.353 | |||
21 | Jana NěmcováJana Němcová | 96 | TJ Sokol Opava | 65.38 | 0.326 | |||
Adéla SedlářováAdéla Sedlářová | 97 | AK Hodonín | DNP | |||||
Tereza PavlučkováTereza Pavlučková | 97 | Atletika Poruba o.s. | DNP |
400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová | 97 | AC Vysoké Mýto | MR 54.72 | 0.195 | ||||||||||||||
2 | Pavla FalharováPavla Falharová | 97 | SSK Vítkovice | 56.95 | 0.199 | ||||||||||||||
3 | Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová | 96 | TJ Dukla Praha | 57.37 | 0.213 | ||||||||||||||
4 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Čáslav | 58.11 | 0.205 | ||||||||||||||
5 | Sára JanuškováSára Janušková | 97 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 58.24 | 0.247 | ||||||||||||||
6 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | AC Pardubice | 58.54 | 0.266 | ||||||||||||||
7 | Nikol OberherrováNikol Oberherrová | 97 | TJ Sokol Opava | 60.52 | 0.334 | ||||||||||||||
Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 1:56.95 | Q | ||||||||||||||
2 | David TesařDavid Tesař | 95 | TJ Slezan Opava | 1:57.01 | Q | ||||||||||||||
3 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 1:57.21 | q | ||||||||||||||
4 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Spartak Choceň | 1:58.97 | |||||||||||||||
5 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 2:00.87 | |||||||||||||||
6 | Šimon ŠtrbaŠimon Štrba | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 2:01.85 | |||||||||||||||
David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 94 | ASK Slavia Praha | 1:57.24 | Q | ||||||||||||||
2 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | 1:57.37 | Q | ||||||||||||||
3 | Petr MusilaPetr Musila | 95 | TJ Sokol Opava | 1:57.63 | q | ||||||||||||||
4 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 95 | AC Pardubice | 1:58.54 | |||||||||||||||
5 | Štěpán DudaŠtěpán Duda | 94 | Atletika Jihlava | 2:00.31 | |||||||||||||||
6 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:01.64 | |||||||||||||||
7 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 2:01.73 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | SSK Vítkovice | 1:58.63 | Q | ||||||||||||||
2 | Jiří ŠaclJiří Šacl | 94 | TJ Nové Město na Moravě | 1:59.17 | Q | ||||||||||||||
3 | David ČernýDavid Černý | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 1:59.40 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:02.28 | |||||||||||||||
5 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:03.61 | |||||||||||||||
6 | Petr BerkaPetr Berka | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:04.24 | |||||||||||||||
7 | Radek MorávekRadek Morávek | 94 | AK Olomouc | 2:05.35 | |||||||||||||||
Ondřej VolfOndřej Volf | 95 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 1:56.95 | Q | |||
2 | David TesařDavid Tesař | 95 | TJ Slezan Opava | 1:57.01 | Q | |||
3 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 1:57.21 | q | |||
4 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 94 | ASK Slavia Praha | 1:57.24 | Q | |||
5 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | 1:57.37 | Q | |||
6 | Petr MusilaPetr Musila | 95 | TJ Sokol Opava | 1:57.63 | q | |||
7 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 95 | AC Pardubice | 1:58.54 | ||||
8 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | SSK Vítkovice | 1:58.63 | Q | |||
9 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Spartak Choceň | 1:58.97 | ||||
10 | Jiří ŠaclJiří Šacl | 94 | TJ Nové Město na Moravě | 1:59.17 | Q | |||
11 | David ČernýDavid Černý | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 1:59.40 | ||||
12 | Štěpán DudaŠtěpán Duda | 94 | Atletika Jihlava | 2:00.31 | ||||
13 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 2:00.87 | ||||
14 | Jiří GregorJiří Gregor | 94 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:01.64 | ||||
15 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 2:01.73 | ||||
16 | Šimon ŠtrbaŠimon Štrba | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 2:01.85 | ||||
17 | Vojtěch PánekVojtěch Pánek | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:02.28 | ||||
18 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:03.61 | ||||
19 | Petr BerkaPetr Berka | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:04.24 | ||||
20 | Radek MorávekRadek Morávek | 94 | AK Olomouc | 2:05.35 | ||||
David HerkaDavid Herka | 95 | AK Hodonín | DNP | |||||
Ondřej VolfOndřej Volf | 95 | TJ Sokol Opava | DNP |
800 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin SadilMartin Sadil | 94 | AK Šternberk | 1:53.41 | |||||||||||||||
2 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 94 | ASK Slavia Praha | 1:54.18 | |||||||||||||||
3 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | SSK Vítkovice | 1:54.23 | |||||||||||||||
4 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 1:54.39 | |||||||||||||||
5 | Jan ČivišJan Čiviš | 95 | AC Domažlice | 1:54.89 | |||||||||||||||
6 | David TesařDavid Tesař | 95 | TJ Slezan Opava | 1:55.57 | |||||||||||||||
7 | Petr MusilaPetr Musila | 95 | TJ Sokol Opava | 1:59.31 | |||||||||||||||
8 | Jiří ŠaclJiří Šacl | 94 | TJ Nové Město na Moravě | 2:04.26 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 2:03.12 | Q | ||||||||||||||
2 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 2:03.28 | Q | ||||||||||||||
3 | Viktor BenešViktor Beneš | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:04.96 | |||||||||||||||
4 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | AK Hodonín | 2:07.44 | |||||||||||||||
5 | Patrik NovákPatrik Novák | 96 | TJ Nová Včelnice | 2:07.82 | |||||||||||||||
6 | Ondřej DudášOndřej Dudáš | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:08.06 | |||||||||||||||
7 | Jan KocourekJan Kocourek | 97 | AK Olomouc | 2:09.55 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 2:02.03 | Q | ||||||||||||||
2 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | TJ Sokol Jaroměř | 2:02.62 | Q | ||||||||||||||
3 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 2:02.68 | q | ||||||||||||||
4 | Lubomír BartošLubomír Bartoš | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 2:03.25 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:06.29 | |||||||||||||||
6 | Aleš KonečnýAleš Konečný | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2:07.47 | |||||||||||||||
7 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 2:09.48 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček | 96 | TJ Spartak Třebíč | 2:01.25 | Q | ||||||||||||||
2 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Spartak Choceň | 2:01.69 | Q | ||||||||||||||
3 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 2:02.35 | q | ||||||||||||||
4 | Martin BartošekMartin Bartošek | 96 | AK Žatec | 2:03.63 | |||||||||||||||
5 | Miloš ŠolcMiloš Šolc | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:04.11 | |||||||||||||||
6 | Oliver KrákoraOliver Krákora | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:06.28 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:06.45 | |||||||||||||||
8 | Martin PetrákMartin Petrák | 96 | ASK Slavia Praha | 2:07.73 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček | 96 | TJ Spartak Třebíč | 2:01.25 | Q | |||
2 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Spartak Choceň | 2:01.69 | Q | |||
3 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 2:02.03 | Q | |||
4 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 2:02.35 | q | |||
5 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | TJ Sokol Jaroměř | 2:02.62 | Q | |||
6 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 2:02.68 | q | |||
7 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 2:03.12 | Q | |||
8 | Lubomír BartošLubomír Bartoš | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 2:03.25 | ||||
9 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 2:03.28 | Q | |||
10 | Martin BartošekMartin Bartošek | 96 | AK Žatec | 2:03.63 | ||||
11 | Miloš ŠolcMiloš Šolc | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:04.11 | ||||
12 | Viktor BenešViktor Beneš | 96 | TJ Nové Město na Moravě | 2:04.96 | ||||
13 | Oliver KrákoraOliver Krákora | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 2:06.28 | ||||
14 | Jan ŠmídJan Šmíd | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:06.29 | ||||
15 | Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal | 97 | SK Kotlářka Praha | 2:06.45 | ||||
16 | Patrik SasínekPatrik Sasínek | 97 | AK Hodonín | 2:07.44 | ||||
17 | Aleš KonečnýAleš Konečný | 97 | AC Moravská Slavia Brno | 2:07.47 | ||||
18 | Martin PetrákMartin Petrák | 96 | ASK Slavia Praha | 2:07.73 | ||||
19 | Patrik NovákPatrik Novák | 96 | TJ Nová Včelnice | 2:07.82 | ||||
20 | Ondřej DudášOndřej Dudáš | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:08.06 | ||||
21 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 2:09.48 | ||||
22 | Jan KocourekJan Kocourek | 97 | AK Olomouc | 2:09.55 |
800 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin PivoňkaMartin Pivoňka | 96 | AC Domažlice | 1:58.86 | |||||||||||||||
2 | Lukáš HotovýLukáš Hotový | 96 | ASK Slavia Praha | 1:59.59 | |||||||||||||||
3 | Vít PalzerVít Palzer | 97 | TJ Sokol Opava | 2:00.58 | |||||||||||||||
4 | Štěpán JaníčekŠtěpán Janíček | 96 | TJ Spartak Třebíč | 2:01.09 | |||||||||||||||
5 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Spartak Choceň | 2:01.52 | |||||||||||||||
6 | Josef PavlátJosef Pavlát | 96 | Spartak Praha 4 | 2:02.53 | |||||||||||||||
7 | Dominik MojžíšDominik Mojžíš | 97 | TJ Sokol Jaroměř | 2:04.19 | |||||||||||||||
8 | Jan SadilJan Sadil | 96 | AK Šternberk | 2:04.42 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka HanzlováRadka Hanzlová | 94 | AC TJ Jičín | 2:23.87 | Q | ||||||||||||||
2 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:24.60 | Q | ||||||||||||||
3 | Linda MejstříkováLinda Mejstříková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:25.05 | Q | ||||||||||||||
4 | Lucie BelfínováLucie Belfínová | 95 | AK Olomouc | 2:26.01 | q | ||||||||||||||
5 | Karolína LošťákováKarolína Lošťáková | 95 | AK Olymp Brno | 2:32.16 | |||||||||||||||
6 | Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková | 95 | SSK Vítkovice | 2:34.27 | |||||||||||||||
7 | Martina PapežováMartina Papežová | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 2:36.89 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olga PůčkováOlga Půčková | 94 | AK Olymp Brno | 2:19.75 | Q | ||||||||||||||
2 | Klára ŘečinskáKlára Řečinská | 94 | AK Olomouc | 2:21.58 | Q | ||||||||||||||
3 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:22.49 | Q | ||||||||||||||
4 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 2:22.87 | q | ||||||||||||||
5 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 2:27.87 | |||||||||||||||
6 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:30.23 | |||||||||||||||
7 | Lucie VitámvásováLucie Vitámvásová | 95 | AK Olymp Brno | 2:32.52 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olga PůčkováOlga Půčková | 94 | AK Olymp Brno | 2:19.75 | Q | |||
2 | Klára ŘečinskáKlára Řečinská | 94 | AK Olomouc | 2:21.58 | Q | |||
3 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:22.49 | Q | |||
4 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 2:22.87 | q | |||
5 | Radka HanzlováRadka Hanzlová | 94 | AC TJ Jičín | 2:23.87 | Q | |||
6 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:24.60 | Q | |||
7 | Linda MejstříkováLinda Mejstříková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:25.05 | Q | |||
8 | Lucie BelfínováLucie Belfínová | 95 | AK Olomouc | 2:26.01 | q | |||
9 | Markéta VavrečkováMarkéta Vavrečková | 95 | TJ Sokol Opava | 2:27.87 | ||||
10 | Anna JílkováAnna Jílková | 95 | A. C. TEPO Kladno | 2:30.23 | ||||
11 | Karolína LošťákováKarolína Lošťáková | 95 | AK Olymp Brno | 2:32.16 | ||||
12 | Lucie VitámvásováLucie Vitámvásová | 95 | AK Olymp Brno | 2:32.52 | ||||
13 | Tereza ZedníčkováTereza Zedníčková | 95 | SSK Vítkovice | 2:34.27 | ||||
14 | Martina PapežováMartina Papežová | 95 | Hvězda SKP Pardubice | 2:36.89 |
800 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka HanzlováRadka Hanzlová | 94 | AC TJ Jičín | 2:13.54 | |||||||||||||||
2 | Olga PůčkováOlga Půčková | 94 | AK Olymp Brno | 2:15.73 | |||||||||||||||
3 | Klára ŘečinskáKlára Řečinská | 94 | AK Olomouc | 2:18.89 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 2:20.76 | |||||||||||||||
5 | Linda MejstříkováLinda Mejstříková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:21.97 | |||||||||||||||
6 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 2:23.44 | |||||||||||||||
7 | Zuzana BeránkováZuzana Beránková | 95 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 2:23.85 | |||||||||||||||
8 | Lucie BelfínováLucie Belfínová | 95 | AK Olomouc | 2:26.25 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 2:24.59 | Q | ||||||||||||||
2 | Adriana PalukováAdriana Paluková | 97 | TJ Dukla Praha | 2:25.75 | Q | ||||||||||||||
3 | Magdalena HorynováMagdalena Horynová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:27.03 | Q | ||||||||||||||
4 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | AK Olomouc | 2:28.44 | q | ||||||||||||||
5 | Eva GalaczováEva Galaczová | 96 | TJ Jäkl Karviná | 2:30.43 | |||||||||||||||
6 | Gabriela HomolováGabriela Homolová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 2:30.78 | |||||||||||||||
7 | Hana HrašováHana Hrašová | 96 | AC Pardubice | 2:31.43 | |||||||||||||||
8 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:39.44 | |||||||||||||||
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:24.13 | Q | ||||||||||||||
2 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2:24.16 | Q | ||||||||||||||
3 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:25.47 | Q | ||||||||||||||
4 | Alena JuřicováAlena Juřicová | 97 | SSK Vítkovice | 2:26.85 | q | ||||||||||||||
5 | Monika MarkováMonika Marková | 96 | Atletický školní klub Mazurská | 2:30.49 | |||||||||||||||
6 | Tereza PavlučkováTereza Pavlučková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 2:38.71 | |||||||||||||||
7 | Zuzana NovotnáZuzana Novotná | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:46.27 | |||||||||||||||
8 | Jana ProzrováJana Prozrová | 97 | Spartak Praha 4 | 2:48.89 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:24.13 | Q | |||
2 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2:24.16 | Q | |||
3 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 2:24.59 | Q | |||
4 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:25.47 | Q | |||
5 | Adriana PalukováAdriana Paluková | 97 | TJ Dukla Praha | 2:25.75 | Q | |||
6 | Alena JuřicováAlena Juřicová | 97 | SSK Vítkovice | 2:26.85 | q | |||
7 | Magdalena HorynováMagdalena Horynová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:27.03 | Q | |||
8 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | AK Olomouc | 2:28.44 | q | |||
9 | Eva GalaczováEva Galaczová | 96 | TJ Jäkl Karviná | 2:30.43 | ||||
10 | Monika MarkováMonika Marková | 96 | Atletický školní klub Mazurská | 2:30.49 | ||||
11 | Gabriela HomolováGabriela Homolová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 2:30.78 | ||||
12 | Hana HrašováHana Hrašová | 96 | AC Pardubice | 2:31.43 | ||||
13 | Tereza PavlučkováTereza Pavlučková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 2:38.71 | ||||
14 | Petra SkirčakováPetra Skirčaková | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:39.44 | ||||
15 | Zuzana NovotnáZuzana Novotná | 96 | TJ Vodní stavby Tábor | 2:46.27 | ||||
16 | Jana ProzrováJana Prozrová | 97 | Spartak Praha 4 | 2:48.89 | ||||
Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková | 97 | SSK Vítkovice | DNP |
800 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie KolajováNatálie Kolajová | 97 | AK Hodonín | 2:14.28 | |||||||||||||||
2 | Klára KováříkováKlára Kováříková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 2:15.99 | |||||||||||||||
3 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 2:19.15 | |||||||||||||||
4 | Adriana PalukováAdriana Paluková | 97 | TJ Dukla Praha | 2:21.61 | |||||||||||||||
5 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 2:22.59 | |||||||||||||||
6 | Magdalena HorynováMagdalena Horynová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 2:25.03 | |||||||||||||||
7 | Alena JuřicováAlena Juřicová | 97 | SSK Vítkovice | 2:28.16 | |||||||||||||||
8 | Veronika ZbořilováVeronika Zbořilová | 96 | AK Olomouc | 2:31.47 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013 - 12:13) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří ŠaclJiří Šacl | 94 | TJ Nové Město na Moravě | 4:03.59 | |||||||||||||||
2 | David ŠpindlerDavid Špindler | 94 | AC Mariánské Lázně, o.s. | 4:04.26 | |||||||||||||||
3 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 4:05.52 | |||||||||||||||
4 | Martin RejmanMartin Rejman | 95 | AC Mladá Boleslav o.s. | 4:06.60 | |||||||||||||||
5 | Michal ŠmahelMichal Šmahel | 94 | ASK Slavia Praha | 4:07.17 | |||||||||||||||
6 | Michal PinkasMichal Pinkas | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 4:07.18 | |||||||||||||||
7 | Jakub ŠestákJakub Šesták | 94 | AK Kroměříž | 4:11.07 | |||||||||||||||
8 | Jan ŠípJan Šíp | 95 | ASK Slavia Praha | 4:12.24 | |||||||||||||||
9 | Petr BerkaPetr Berka | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:12.90 | |||||||||||||||
10 | Jan KoutnýJan Koutný | 95 | ASK Slavia Praha | 4:15.63 | |||||||||||||||
11 | Filip HradilFilip Hradil | 95 | AK Bílina | 4:16.49 | |||||||||||||||
12 | Ondřej VolfOndřej Volf | 95 | TJ Sokol Opava | 4:18.52 | |||||||||||||||
Jakub ZemaníkJakub Zemaník | 95 | SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013 - 12:04) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik KubecDominik Kubec | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 4:06.45 | |||||||||||||||
2 | Josef ŠimsaJosef Šimsa | 96 | AC Falcon Rokycany | 4:06.51 | |||||||||||||||
3 | Lukáš BenešLukáš Beneš | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 4:12.03 | |||||||||||||||
4 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | Atletika Jihlava | 4:15.87 | |||||||||||||||
5 | David KrálDavid Král | 96 | TJ Sokol Opava | 4:15.91 | |||||||||||||||
6 | Šimon EklŠimon Ekl | 96 | AC Falcon Rokycany | 4:16.16 | |||||||||||||||
7 | Lukáš SvatošLukáš Svatoš | 96 | AC Domažlice | 4:19.44 | |||||||||||||||
8 | Václav VeselýVáclav Veselý | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 4:24.07 | |||||||||||||||
9 | Filip ZátopekFilip Zátopek | 97 | TJ Olympia Bruntál | 4:25.01 | |||||||||||||||
10 | Vít SvobodaVít Svoboda | 96 | Atletika Klatovy | 4:27.15 | |||||||||||||||
11 | Pavel HladíkPavel Hladík | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 4:29.02 | |||||||||||||||
12 | Jakub TylJakub Tyl | 96 | SSK Vítkovice | 4:31.12 | |||||||||||||||
13 | Albert MálekAlbert Málek | 97 | A. C. TEPO Kladno | 4:34.20 | |||||||||||||||
14 | Lukáš MottlLukáš Mottl | 97 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 4:55.45 | |||||||||||||||
František KoukalFrantišek Koukal | 96 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013 - 11:54) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radka HanzlováRadka Hanzlová | 94 | AC TJ Jičín | 4:32.64 | |||||||||||||||
2 | Moira StewartováMoira Stewartová | 95 | Spartak Praha 4 | 4:35.89 | |||||||||||||||
3 | Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová | 95 | PSK Olymp Praha | 4:37.28 | |||||||||||||||
4 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:38.38 | |||||||||||||||
5 | Barbora BlahutováBarbora Blahutová | 94 | AK Olymp Brno | 4:45.77 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:03.49 | |||||||||||||||
7 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 5:05.69 | |||||||||||||||
8 | Karolína BořánkováKarolína Bořánková | 95 | PSK Olymp Praha | 5:06.02 | |||||||||||||||
9 | Karolína MrázkováKarolína Mrázková | 95 | TJ TŽ Třinec | 5:18.88 | |||||||||||||||
10 | Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová | 95 | AC Česká Lípa | 5:21.94 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013 - 11:43) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika KupkováVeronika Kupková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 4:47.50 | |||||||||||||||
2 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 4:48.76 | |||||||||||||||
3 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 4:50.09 | |||||||||||||||
4 | Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | AK Olomouc | 4:55.21 | |||||||||||||||
5 | Markéta PodpěrováMarkéta Podpěrová | 96 | TJ Dukla Praha | 4:56.22 | |||||||||||||||
6 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | AC Čáslav | 4:56.63 | |||||||||||||||
7 | Simona MrkvičkováSimona Mrkvičková | 96 | Spartak Praha 4 | 4:59.25 | |||||||||||||||
8 | Kateřina DivišováKateřina Divišová | 97 | TJ Šumperk | 5:00.01 | |||||||||||||||
9 | Anna KryškováAnna Kryšková | 96 | ASK Slavia Praha | 5:22.46 | |||||||||||||||
10 | Manal BatihováManal Batihová | 97 | SSK Vítkovice | 5:38.34 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | 09:11.14 | |||||||||||||||
2 | Dominik KubecDominik Kubec | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 09:12.43 | |||||||||||||||
3 | Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09:14.68 | |||||||||||||||
4 | Jáchym KovářJáchym Kovář | 96 | TJ Jiskra Litomyšl | 09:20.94 | |||||||||||||||
5 | Adam GauraAdam Gaura | 96 | TJ TŽ Třinec | 09:28.00 | |||||||||||||||
6 | Daniel ZrůstDaniel Zrůst | 97 | Atletika Chrudim | 09:31.01 | |||||||||||||||
7 | Lukáš BenešLukáš Beneš | 96 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 09:33.28 | |||||||||||||||
8 | Lukáš SvatošLukáš Svatoš | 96 | AC Domažlice | 09:34.00 | |||||||||||||||
9 | David KákonaDavid Kákona | 96 | AK Hodonín | 09:35.40 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch SommerVojtěch Sommer | 96 | PSK Olymp Praha | 09:37.01 | |||||||||||||||
11 | Jakub ZechaJakub Zecha | 96 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 09:37.24 | |||||||||||||||
12 | Pavel HladíkPavel Hladík | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 09:42.87 | |||||||||||||||
13 | Jakub SmetanaJakub Smetana | 96 | Atletika Jihlava | 10:01.15 | |||||||||||||||
14 | Marek ChrascinaMarek Chrascina | 97 | TJ TŽ Třinec | 10:01.70 | |||||||||||||||
15 | Robin KnopfRobin Knopf | 97 | MÍLAŘI Domažlice | 10:13.50 | |||||||||||||||
František KoukalFrantišek Koukal | 96 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
3000 m - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza ZimovjanováTereza Zimovjanová | 95 | PSK Olymp Praha | 10:14.10 | |||||||||||||||
2 | Barbora BlahutováBarbora Blahutová | 94 | AK Olymp Brno | 10:20.55 | |||||||||||||||
3 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10:30.42 | |||||||||||||||
4 | Karolína BořánkováKarolína Bořánková | 95 | PSK Olymp Praha | 11:17.42 | |||||||||||||||
5 | Jana HinterholzingerováJana Hinterholzingerová | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 11:19.32 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ProcházkováKateřina Procházková | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 11:34.34 | |||||||||||||||
7 | Jana BrantlováJana Brantlová | 95 | MÍLAŘI Domažlice | 11:42.19 | |||||||||||||||
8 | Lucie DavidováLucie Davidová | 94 | TJ Baník Stříbro | 11:47.47 | |||||||||||||||
Daniela ForgáčováDaniela Forgáčová | 95 | AC Česká Lípa | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KorvasováTereza Korvasová | 96 | AK Hodonín | 10:23.01 | |||||||||||||||
2 | Veronika KupkováVeronika Kupková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 10:31.67 | |||||||||||||||
3 | Michaela SedlákováMichaela Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 10:32.06 | |||||||||||||||
4 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 10:35.55 | |||||||||||||||
5 | Anna HrubáAnna Hrubá | 96 | ASK Slavia Praha | 10:46.57 | |||||||||||||||
6 | Veronika SedlákováVeronika Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 10:49.15 | |||||||||||||||
7 | Eliška AuersvaldováEliška Auersvaldová | 96 | AC Čáslav | 11:08.80 | |||||||||||||||
8 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 11:14.18 | |||||||||||||||
9 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 11:25.66 | |||||||||||||||
10 | Aneta FrankováAneta Franková | 96 | T. J. Sokol České Budějovice | 11:26.29 | |||||||||||||||
11 | Barbora KreidlováBarbora Kreidlová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11:38.40 | |||||||||||||||
12 | Lucie PejškováLucie Pejšková | 96 | TJ TŽ Třinec | 12:04.60 | |||||||||||||||
13 | Natálie ZávorkováNatálie Závorková | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 12:19.00 | |||||||||||||||
Tereza PřidalováTereza Přidalová | 97 | AK Olomouc | DNF | ||||||||||||||||
Marie HroudováMarie Hroudová | 96 | TJ Nové Město na Moravě | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
5000 m - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel OličPavel Olič | 94 | AC Domažlice | 15:44.74 | |||||||||||||||
2 | Dominik SádloDominik Sádlo | 95 | SK Nové Město nad Metují | 15:50.00 | |||||||||||||||
3 | Michal PinkasMichal Pinkas | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 15:53.31 | |||||||||||||||
4 | Jiří DekastelloJiří Dekastello | 94 | AK Most | 15:57.45 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider | 94 | SSK Vítkovice | 16:18.73 | |||||||||||||||
6 | Michal SuchýMichal Suchý | 94 | AC Mladá Boleslav o.s. | 16:19.24 | |||||||||||||||
7 | Matouš VrzalaMatouš Vrzala | 94 | SSK Vítkovice | 16:32.67 | |||||||||||||||
8 | Vít PolášekVít Polášek | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 16:32.85 | |||||||||||||||
9 | Nikolaos MachNikolaos Mach | 95 | TJ Dukla Praha | 16:45.40 | |||||||||||||||
10 | Petr SmolákPetr Smolák | 94 | AC Vysoké Mýto | 16:48.28 | |||||||||||||||
11 | Tomáš DumbrovskýTomáš Dumbrovský | 95 | TJ Sokol Opava | 17:06.62 | |||||||||||||||
12 | Filip CenefelsFilip Cenefels | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 17:14.61 | |||||||||||||||
13 | Ondřej VáchalOndřej Váchal | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 17:33.61 | |||||||||||||||
14 | Jan BielikJan Bielik | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 17:39.80 | |||||||||||||||
15 | Tomáš HunčovskýTomáš Hunčovský | 94 | TJ Neratovice | 17:43.90 | |||||||||||||||
Jakub ZemaníkJakub Zemaník | 95 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Vítr: -1.2 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 14.02 | Q | 0.124 | |||||||||||||
2 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 14.66 | Q | 0.145 | |||||||||||||
3 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 15.20 | Q | 0.114 | |||||||||||||
4 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 15.41 | 0.165 | ||||||||||||||
5 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 15.50 | 0.134 | ||||||||||||||
6 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 15.99 | 0.126 | ||||||||||||||
7 | Kristýna BičíkováKristýna Bičíková | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 16.10 | 0.163 | ||||||||||||||
8 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.62 | 0.151 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice | 14.18 | Q | 0.139 | |||||||||||||
2 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 14.47 | Q | 0.171 | |||||||||||||
3 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 15.01 | Q | 0.214 | |||||||||||||
4 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Olymp Brno | 15.06 | q | 0.161 | |||||||||||||
5 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | AK Olymp Brno | 15.27 | q | 0.135 | |||||||||||||
6 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.85 | 0.189 | ||||||||||||||
7 | Martina BozděchováMartina Bozděchová | 94 | AC Domažlice | 16.90 | 0.145 | ||||||||||||||
8 | Dominika HoudováDominika Houdová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.27 | 0.162 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 14.02 | Q | 0.124 | ||
2 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice | 14.18 | Q | 0.139 | ||
3 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 14.47 | Q | 0.171 | ||
4 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 14.66 | Q | 0.145 | ||
5 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 15.01 | Q | 0.214 | ||
6 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Olymp Brno | 15.06 | q | 0.161 | ||
7 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 15.20 | Q | 0.114 | ||
8 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | AK Olymp Brno | 15.27 | q | 0.135 | ||
9 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 15.41 | 0.165 | |||
10 | Monika SedláčkováMonika Sedláčková | 95 | TJ Spartak Třebíč | 15.50 | 0.134 | |||
11 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.85 | 0.189 | |||
12 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 15.99 | 0.126 | |||
13 | Kristýna BičíkováKristýna Bičíková | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 16.10 | 0.163 | |||
14 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 16.62 | 0.151 | |||
15 | Martina BozděchováMartina Bozděchová | 94 | AC Domažlice | 16.90 | 0.145 | |||
16 | Dominika HoudováDominika Houdová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 17.27 | 0.162 |
100 m překážek [83,8cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Vítr: +1.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 13.68 | 0.150 | ||||||||||||||
2 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 14.15 | 0.164 | ||||||||||||||
3 | Nikol ŠebestíkováNikol Šebestíková | 94 | SSK Vítkovice | 14.19 | 0.154 | ||||||||||||||
4 | Anna ŠvecováAnna Švecová | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 14.77 | 0.173 | ||||||||||||||
5 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Olymp Brno | 14.92 | 0.123 | ||||||||||||||
6 | Michaela BroumováMichaela Broumová | 95 | SK Nové Město nad Metují | 15.04 | 0.268 | ||||||||||||||
7 | Anna VachováAnna Vachová | 95 | ASK Slavia Praha | 15.32 | 0.188 | ||||||||||||||
8 | Pavlína BřezinováPavlína Březinová | 94 | AK Olymp Brno | 15.40 | 0.209 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Vítr: +1.3 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 14.22 | Q | 0.166 | |||||||||||||
2 | Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná | 96 | Atletika Jihlava | 14.65 | Q | 0.181 | |||||||||||||
3 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 14.69 | q | 0.216 | |||||||||||||
4 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 15.09 | q | 0.219 | |||||||||||||
5 | Ester WojasováEster Wojasová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 15.92 | 0.178 | ||||||||||||||
Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Vítr: +1.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 14.52 | Q | 0.193 | |||||||||||||
2 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 14.69 | Q | 0.179 | |||||||||||||
3 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 15.16 | 0.184 | ||||||||||||||
4 | Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová | 96 | AK Olymp Brno | 15.62 | 0.187 | ||||||||||||||
5 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | JAC Brno | 15.63 | 0.162 | ||||||||||||||
6 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 15.64 | 0.145 | ||||||||||||||
7 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.04 | 0.207 | ||||||||||||||
Annemarie SkálováAnnemarie Skálová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162/6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠádkováVeronika Šádková | 96 | SSK Vítkovice | 14.08 | Q | 0.250 | |||||||||||||
2 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 14.65 | Q | 0.148 | |||||||||||||
3 | Michaela RadováMichaela Radová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 15.26 | 0.169 | ||||||||||||||
4 | Dominika RemešováDominika Remešová | 96 | AK Olymp Brno | 15.42 | 0.215 | ||||||||||||||
5 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 15.55 | 0.147 | ||||||||||||||
6 | Adéla HerzánováAdéla Herzánová | 96 | AK Hodonín | 16.45 | 0.181 | ||||||||||||||
7 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 16.53 | 0.140 | ||||||||||||||
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová | 97 | AC SYNER Turnov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika ŠádkováVeronika Šádková | 96 | SSK Vítkovice | 14.08 | Q | 0.250 | ||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 14.22 | Q | 0.166 | ||
3 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 14.52 | Q | 0.193 | ||
4 | Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná | 96 | Atletika Jihlava | 14.65 | Q | 0.181 | ||
4 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 14.65 | Q | 0.148 | ||
6 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 14.69 | q | 0.216 | ||
7 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 14.69 | Q | 0.179 | ||
8 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 15.09 | q | 0.219 | ||
9 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 15.16 | 0.184 | |||
10 | Michaela RadováMichaela Radová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 15.26 | 0.169 | |||
11 | Dominika RemešováDominika Remešová | 96 | AK Olymp Brno | 15.42 | 0.215 | |||
12 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 15.55 | 0.147 | |||
13 | Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová | 96 | AK Olymp Brno | 15.62 | 0.187 | |||
14 | Aneta PalánováAneta Palánová | 97 | JAC Brno | 15.63 | 0.162 | |||
15 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 15.64 | 0.145 | |||
16 | Ester WojasováEster Wojasová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 15.92 | 0.178 | |||
17 | Adéla HerzánováAdéla Herzánová | 96 | AK Hodonín | 16.45 | 0.181 | |||
18 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 16.53 | 0.140 | |||
19 | Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková | 96 | Atletický klub AHA Vyškov | 17.04 | 0.207 | |||
Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | DNP | |||||
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 97 | AK Most | DNP | |||||
Annemarie SkálováAnnemarie Skálová | 96 | Univerzitní sportovní klub ... | DQ | |||||
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová | 97 | AC SYNER Turnov | DNP |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Vítr: +1.7 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 14.10 | 0.195 | ||||||||||||||
2 | Veronika ŠádkováVeronika Šádková | 96 | SSK Vítkovice | 14.11 | 0.266 | ||||||||||||||
3 | Veronika DostálováVeronika Dostálová | 97 | TJ Sokol Opava | 14.33 | 0.194 | ||||||||||||||
4 | Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová | 97 | AK Olomouc | 14.52 | 0.179 | ||||||||||||||
5 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 14.66 | 0.213 | ||||||||||||||
6 | Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná | 96 | Atletika Jihlava | 14.68 | 0.202 | ||||||||||||||
7 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 14.83 | 0.181 | ||||||||||||||
8 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 15.02 | 0.193 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Vítr: +1.9 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 14.89 | Q | 0.337 | |||||||||||||
2 | Robin MadejRobin Madej | 94 | SSK Vítkovice | 14.90 | Q | 0.286 | |||||||||||||
3 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 15.00 | q | 0.197 | |||||||||||||
4 | Martin SirotaMartin Sirota | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.48 | 0.139 | ||||||||||||||
5 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | 15.67 | 0.199 | ||||||||||||||
6 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 16.28 | 0.215 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Vítr: -0.4 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 15.09 | Q | 0.177 | |||||||||||||
2 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 15.25 | Q | 0.198 | |||||||||||||
3 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 15.35 | 0.179 | ||||||||||||||
4 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | SSK Vítkovice | 15.71 | 0.187 | ||||||||||||||
5 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 15.73 | 0.149 | ||||||||||||||
6 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 15.94 | 0.164 | ||||||||||||||
7 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 15.97 | 0.182 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Vítr: -0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 14.70 | Q | 0.144 | |||||||||||||
2 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.80 | Q | 0.155 | |||||||||||||
3 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 15.16 | q | 0.191 | |||||||||||||
4 | Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý | 95 | Atletika Klatovy | 15.34 | 0.176 | ||||||||||||||
5 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 17.71 | 0.170 | ||||||||||||||
Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162/6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 14.70 | Q | 0.144 | ||
2 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.80 | Q | 0.155 | ||
3 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 14.89 | Q | 0.337 | ||
4 | Robin MadejRobin Madej | 94 | SSK Vítkovice | 14.90 | Q | 0.286 | ||
5 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 15.00 | q | 0.197 | ||
6 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 15.09 | Q | 0.177 | ||
7 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 15.16 | q | 0.191 | ||
8 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 15.25 | Q | 0.198 | ||
9 | Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý | 95 | Atletika Klatovy | 15.34 | 0.176 | |||
10 | Lukáš PilařLukáš Pilař | 95 | AC Pardubice | 15.35 | 0.179 | |||
11 | Martin SirotaMartin Sirota | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.48 | 0.139 | |||
12 | Petr MikuláčekPetr Mikuláček | 95 | AK Olomouc | 15.67 | 0.199 | |||
13 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | SSK Vítkovice | 15.71 | 0.187 | |||
14 | Hynek PhamHynek Pham | 94 | Atletika Jihlava | 15.73 | 0.149 | |||
15 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 15.94 | 0.164 | |||
16 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 15.97 | 0.182 | |||
17 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 16.28 | 0.215 | |||
18 | David LojkásekDavid Lojkásek | 94 | SK Kotlářka Praha | 17.71 | 0.170 | |||
Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | DQ |
110 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Vítr: +1.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 14.41 | 0.215 | ||||||||||||||
2 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 14.48 | 0.177 | ||||||||||||||
3 | Robin MadejRobin Madej | 94 | SSK Vítkovice | 14.60 | 0.157 | ||||||||||||||
4 | Radoš RyklRadoš Rykl | 95 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.71 | 0.212 | ||||||||||||||
5 | Jindřich VečeřaJindřich Večeřa | 95 | AK Olomouc | 14.90 | 0.162 | ||||||||||||||
6 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 15.09 | 0.190 | ||||||||||||||
7 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 15.25 | 0.221 | ||||||||||||||
8 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 15.40 | 0.173 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.1 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.61 | Q | 0.171 | |||||||||||||
2 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.89 | Q | 0.148 | |||||||||||||
3 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 15.21 | q | 0.150 | |||||||||||||
4 | Šimon AdamecŠimon Adamec | 96 | Atletika Jihlava | 15.53 | 0.161 | ||||||||||||||
5 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 15.73 | 0.182 | ||||||||||||||
6 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 15.78 | 0.208 | ||||||||||||||
7 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.13 | 0.156 | ||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Vítr: -1.9 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | AC Pardubice | 14.66 | Q | 0.187 | |||||||||||||
2 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 15.40 | Q | 0.176 | |||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 15.55 | 0.192 | ||||||||||||||
4 | Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 15.85 | 0.218 | ||||||||||||||
5 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 96 | AC Pardubice | 15.97 | 0.185 | ||||||||||||||
6 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 16.26 | 0.196 | ||||||||||||||
Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Vítr: +2.0 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.77 | Q | 0.140 | |||||||||||||
2 | Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák | 96 | SSK Vítkovice | 14.81 | Q | 0.195 | |||||||||||||
3 | Marek NovotnýMarek Novotný | 96 | AC Pardubice | 14.98 | q | 0.165 | |||||||||||||
4 | Daniel ŠpičákDaniel Špičák | 97 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 15.35 | 0.182 | ||||||||||||||
5 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 15.52 | 0.177 | ||||||||||||||
Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | DNF | 0.139 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 14.61 | Q | 0.171 | ||
2 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | AC Pardubice | 14.66 | Q | 0.187 | ||
3 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.77 | Q | 0.140 | ||
4 | Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák | 96 | SSK Vítkovice | 14.81 | Q | 0.195 | ||
5 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.89 | Q | 0.148 | ||
6 | Marek NovotnýMarek Novotný | 96 | AC Pardubice | 14.98 | q | 0.165 | ||
7 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 15.21 | q | 0.150 | ||
8 | Daniel ŠpičákDaniel Špičák | 97 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 15.35 | 0.182 | |||
9 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 15.40 | Q | 0.176 | ||
10 | Jan NěmecJan Němec | 97 | TJ Spartak Třebíč | 15.52 | 0.177 | |||
11 | Šimon AdamecŠimon Adamec | 96 | Atletika Jihlava | 15.53 | 0.161 | |||
12 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 15.55 | 0.192 | |||
13 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 15.73 | 0.182 | |||
14 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 15.78 | 0.208 | |||
15 | Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 15.85 | 0.218 | |||
16 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 96 | AC Pardubice | 15.97 | 0.185 | |||
17 | Lukáš PreislerLukáš Preisler | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.13 | 0.156 | |||
18 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 16.26 | 0.196 | |||
Ivo BabišIvo Babiš | 97 | Atletika Poruba o.s. | DNP | |||||
Jan KučeraJan Kučera | 96 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | |||||
Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | DNF | 0.139 |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Vítr: +0.9 m/s | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák | 96 | SSK Vítkovice | 14.29 | 0.196 | ||||||||||||||
2 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | AC Pardubice | 14.36 | 0.159 | ||||||||||||||
3 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 14.59 | 0.154 | ||||||||||||||
4 | Tomáš DostrašilTomáš Dostrašil | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.63 | 0.138 | ||||||||||||||
5 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 15.04 | 0.230 | ||||||||||||||
6 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 15.10 | 0.184 | ||||||||||||||
Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | DQ | -0.049 | |||||||||||||||
Marek NovotnýMarek Novotný | 96 | AC Pardubice | DNF | 0.197 | |||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162/6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | AC Pardubice | 40.39 | Q | ||||||||||||||
2 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 40.84 | Q | ||||||||||||||
3 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 41.78 | |||||||||||||||
4 | Tomáš BlackýTomáš Blacký | 96 | AC Domažlice | 42.41 | |||||||||||||||
5 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 42.67 | |||||||||||||||
6 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 42.70 | |||||||||||||||
7 | Marek ToufarMarek Toufar | 96 | Atletika Chrudim | 43.86 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák | 96 | SSK Vítkovice | 39.46 | Q | ||||||||||||||
2 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 39.94 | Q | ||||||||||||||
3 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 40.37 | q | ||||||||||||||
4 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 41.08 | |||||||||||||||
5 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 96 | AC Pardubice | 41.59 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch PlačekVojtěch Plaček | 96 | ASK Děčín | 41.72 | |||||||||||||||
7 | Daniel ŠpičákDaniel Špičák | 97 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 42.92 | |||||||||||||||
8 | Lukáš BílýLukáš Bílý | 97 | AC Prostějov | 43.84 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 40.56 | Q | ||||||||||||||
2 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 40.64 | Q | ||||||||||||||
3 | Alexander NardelliAlexander Nardelli | 97 | Spartak Praha 4 | 40.78 | q | ||||||||||||||
4 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 40.91 | |||||||||||||||
5 | František DolníčekFrantišek Dolníček | 97 | TJ Šumperk | 41.76 | |||||||||||||||
6 | Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka | 97 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 42.12 | |||||||||||||||
7 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 44.40 | |||||||||||||||
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162/6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák | 96 | SSK Vítkovice | 39.46 | Q | |||
2 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 39.94 | Q | |||
3 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 40.37 | q | |||
4 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | AC Pardubice | 40.39 | Q | |||
5 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 40.56 | Q | |||
6 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 40.64 | Q | |||
7 | Alexander NardelliAlexander Nardelli | 97 | Spartak Praha 4 | 40.78 | q | |||
8 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 40.84 | Q | |||
9 | David HájekDavid Hájek | 96 | TJ Start Havířov | 40.91 | ||||
10 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 41.08 | ||||
11 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 96 | AC Pardubice | 41.59 | ||||
12 | Vojtěch PlačekVojtěch Plaček | 96 | ASK Děčín | 41.72 | ||||
13 | František DolníčekFrantišek Dolníček | 97 | TJ Šumperk | 41.76 | ||||
14 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 41.78 | ||||
15 | Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka | 97 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 42.12 | ||||
16 | Tomáš BlackýTomáš Blacký | 96 | AC Domažlice | 42.41 | ||||
17 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 42.67 | ||||
18 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 42.70 | ||||
19 | Daniel ŠpičákDaniel Špičák | 97 | ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... | 42.92 | ||||
20 | Lukáš BílýLukáš Bílý | 97 | AC Prostějov | 43.84 | ||||
21 | Marek ToufarMarek Toufar | 96 | Atletika Chrudim | 43.86 | ||||
22 | Tomáš PirochtaTomáš Pirochta | 97 | Atletika Jihlava | 44.40 | ||||
Miroslav SýkoraMiroslav Sýkora | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | DQ |
300 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vladimír ŠmiřákVladimír Šmiřák | 96 | SSK Vítkovice | 38.64 | |||||||||||||||
2 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | AC Pardubice | 38.70 | |||||||||||||||
3 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 39.48 | |||||||||||||||
4 | Daniel MonzarDaniel Monzar | 97 | AC Jablonec nad Nisou, o.s. | 40.15 | |||||||||||||||
5 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 40.71 | |||||||||||||||
6 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 41.02 | |||||||||||||||
7 | Alexander NardelliAlexander Nardelli | 97 | Spartak Praha 4 | 41.33 | |||||||||||||||
8 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 41.76 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 42.49 | Q | ||||||||||||||
2 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 46.07 | Q | ||||||||||||||
3 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 46.19 | |||||||||||||||
4 | Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná | 96 | Atletika Jihlava | 46.47 | |||||||||||||||
5 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 47.20 | |||||||||||||||
6 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 48.49 | |||||||||||||||
7 | Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová | 96 | AK Olymp Brno | 48.68 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 44.64 | Q | ||||||||||||||
2 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 45.23 | Q | ||||||||||||||
3 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 45.63 | q | ||||||||||||||
4 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 46.05 | q | ||||||||||||||
5 | Ester WojasováEster Wojasová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 47.48 | |||||||||||||||
6 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 47.58 | |||||||||||||||
7 | Adéla KolínováAdéla Kolínová | 96 | ASK Slavia Praha | 50.20 | |||||||||||||||
8 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 50.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 44.77 | Q | ||||||||||||||
2 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 46.19 | Q | ||||||||||||||
3 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 46.69 | |||||||||||||||
4 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 47.06 | |||||||||||||||
5 | Dominika RemešováDominika Remešová | 96 | AK Olymp Brno | 48.06 | |||||||||||||||
6 | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 48.53 | |||||||||||||||
7 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 48.78 | |||||||||||||||
8 | Tereza BřeznováTereza Březnová | 97 | TJ Spartak Třebíč | 49.24 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 42.49 | Q | |||
2 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 44.64 | Q | |||
3 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 44.77 | Q | |||
4 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 45.23 | Q | |||
5 | Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 45.63 | q | |||
6 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 46.05 | q | |||
7 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 46.07 | Q | |||
8 | Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková | 96 | TJ TŽ Třinec | 46.19 | ||||
9 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 46.19 | Q | |||
10 | Kristýna DobrovolnáKristýna Dobrovolná | 96 | Atletika Jihlava | 46.47 | ||||
11 | Petra HarasimovaPetra Harasimova | 97 | TJ Sokol Opava | 46.69 | ||||
12 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 47.06 | ||||
13 | Daniela BendováDaniela Bendová | 97 | AC Česká Lípa | 47.20 | ||||
14 | Ester WojasováEster Wojasová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 47.48 | ||||
15 | Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková | 97 | Atletika Poruba o.s. | 47.58 | ||||
16 | Dominika RemešováDominika Remešová | 96 | AK Olymp Brno | 48.06 | ||||
17 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 48.49 | ||||
18 | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 48.53 | ||||
19 | Michaela HlavoňováMichaela Hlavoňová | 96 | AK Olymp Brno | 48.68 | ||||
20 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 48.78 | ||||
21 | Tereza BřeznováTereza Březnová | 97 | TJ Spartak Třebíč | 49.24 | ||||
22 | Adéla KolínováAdéla Kolínová | 96 | ASK Slavia Praha | 50.20 | ||||
23 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 50.49 |
300 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | NR 42.04 | |||||||||||||||
2 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 45.04 | |||||||||||||||
3 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 45.08 | |||||||||||||||
4 | Karin HöferováKarin Höferová | 96 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 45.50 | |||||||||||||||
5 | Veronika MeczlováVeronika Meczlová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 45.55 | |||||||||||||||
6 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 46.16 | |||||||||||||||
7 | Anežka KopeckáAnežka Kopecká | 97 | ASK Slavia Praha | 46.70 | |||||||||||||||
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 162/6 |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 54.86 | Q | 0.204 | |||||||||||||
2 | Robin MadejRobin Madej | 94 | SSK Vítkovice | 56.72 | Q | 0.337 | |||||||||||||
3 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | AC Pardubice | 57.27 | 0.299 | ||||||||||||||
4 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 57.27 | 0.180 | ||||||||||||||
5 | Miloš ZíkaMiloš Zíka | 95 | TJ Sokol Opava | 57.45 | 0.182 | ||||||||||||||
6 | Tomáš StejskalTomáš Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 61.36 | 0.296 | ||||||||||||||
7 | Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý | 95 | Atletika Klatovy | 61.45 | 0.184 | ||||||||||||||
Martin PušMartin Puš | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNF | 0.330 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 54.51 | Q | 0.232 | |||||||||||||
2 | Viktor UherViktor Uher | 95 | SSK Vítkovice | 54.55 | Q | 0.205 | |||||||||||||
3 | Jeremy SovaJeremy Sova | 94 | TJ Dukla Praha | 55.02 | q | 0.319 | |||||||||||||
4 | Martin SirotaMartin Sirota | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 57.02 | q | 0.309 | |||||||||||||
5 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 57.30 | 0.225 | ||||||||||||||
6 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 58.98 | 0.350 | ||||||||||||||
7 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 60.62 | 0.251 | ||||||||||||||
8 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 62.30 | 0.370 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 54.73 | Q | 0.198 | |||||||||||||
2 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | AC Domažlice | 56.24 | Q | 0.281 | |||||||||||||
3 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 58.77 | 0.175 | ||||||||||||||
4 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | SSK Vítkovice | 58.98 | 0.166 | ||||||||||||||
5 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 59.72 | 0.350 | ||||||||||||||
6 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 63.73 | 0.198 | ||||||||||||||
7 | Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 65.60 | 0.323 | ||||||||||||||
Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | DNF | 0.233 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 54.51 | Q | 0.232 | ||
2 | Viktor UherViktor Uher | 95 | SSK Vítkovice | 54.55 | Q | 0.205 | ||
3 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 54.73 | Q | 0.198 | ||
4 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 54.86 | Q | 0.204 | ||
5 | Jeremy SovaJeremy Sova | 94 | TJ Dukla Praha | 55.02 | q | 0.319 | ||
6 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | AC Domažlice | 56.24 | Q | 0.281 | ||
7 | Robin MadejRobin Madej | 94 | SSK Vítkovice | 56.72 | Q | 0.337 | ||
8 | Martin SirotaMartin Sirota | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 57.02 | q | 0.309 | ||
9 | Kryštof HübnerKryštof Hübner | 95 | AC Pardubice | 57.27 | 0.299 | |||
10 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 57.27 | 0.180 | |||
11 | Michal ŠístekMichal Šístek | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 57.30 | 0.225 | |||
12 | Miloš ZíkaMiloš Zíka | 95 | TJ Sokol Opava | 57.45 | 0.182 | |||
13 | Martin SchmögerMartin Schmöger | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 58.77 | 0.175 | |||
14 | Tomáš HomolaTomáš Homola | 95 | TJ TŽ Třinec | 58.98 | 0.350 | |||
15 | Martin PerutkaMartin Perutka | 95 | SSK Vítkovice | 58.98 | 0.166 | |||
16 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 59.72 | 0.350 | |||
17 | Jakub HolekJakub Holek | 95 | TJ Sokol Opava | 60.62 | 0.251 | |||
18 | Tomáš StejskalTomáš Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 61.36 | 0.296 | |||
19 | Václav ŠilhavýVáclav Šilhavý | 95 | Atletika Klatovy | 61.45 | 0.184 | |||
20 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 62.30 | 0.370 | |||
21 | Jiří KuntJiří Kunt | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 63.73 | 0.198 | |||
22 | Jan ZahradníkJan Zahradník | 95 | TJ VTŽ Chomutov | 65.60 | 0.323 | |||
Martin PušMartin Puš | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNF | 0.330 | ||||
Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | DNF | 0.233 |
400 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin TučekMartin Tuček | 95 | AC Moravská Slavia Brno | 53.12 | 0.250 | ||||||||||||||
2 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 53.89 | 0.228 | ||||||||||||||
3 | Jeremy SovaJeremy Sova | 94 | TJ Dukla Praha | 54.72 | 0.201 | ||||||||||||||
4 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | AC Domažlice | 55.15 | 0.288 | ||||||||||||||
5 | Viktor UherViktor Uher | 95 | SSK Vítkovice | 55.17 | 0.221 | ||||||||||||||
6 | Martin CardaMartin Carda | 95 | TJ Slavoj BANES Pacov | 56.53 | 0.238 | ||||||||||||||
7 | Robin MadejRobin Madej | 94 | SSK Vítkovice | 57.14 | 0.298 | ||||||||||||||
8 | Martin SirotaMartin Sirota | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 58.96 | 0.191 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Rozběh)
Postup: První 2 (Q) + 2 časy (q)
Rozběh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 62.82 | Q | 0.124 | |||||||||||||
2 | Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | SSK Vítkovice | 66.46 | Q | 0.176 | |||||||||||||
3 | Hana WalaskáHana Walaská | 95 | TJ TŽ Třinec | 67.84 | 0.299 | ||||||||||||||
4 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 70.08 | 0.187 | ||||||||||||||
5 | Kateřina VitámvásováKateřina Vitámvásová | 95 | AK Olymp Brno | 74.71 | 0.316 | ||||||||||||||
6 | Dominika HoudováDominika Houdová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 74.78 | 0.369 | ||||||||||||||
Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Olymp Brno | 65.72 | Q | 0.155 | |||||||||||||
2 | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 66.31 | Q | 0.255 | |||||||||||||
3 | Eliška LupačováEliška Lupačová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 66.66 | q | 0.144 | |||||||||||||
4 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 67.52 | q | 0.312 | |||||||||||||
5 | Eliška DoležalováEliška Doležalová | 94 | AK PSK Zlín | 69.11 | 0.156 | ||||||||||||||
6 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 94 | Atletika Jihlava | 69.89 | 0.186 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 64.44 | Q | 0.238 | |||||||||||||
2 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | SSK Vítkovice | 64.91 | Q | 0.197 | |||||||||||||
3 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 67.79 | 0.141 | ||||||||||||||
4 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 68.25 | 0.343 | ||||||||||||||
5 | Pavla VlčkováPavla Vlčková | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 68.78 | 0.196 | ||||||||||||||
6 | Martina BozděchováMartina Bozděchová | 94 | AC Domažlice | 69.54 | 0.293 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 62.82 | Q | 0.124 | ||
2 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 64.44 | Q | 0.238 | ||
3 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | SSK Vítkovice | 64.91 | Q | 0.197 | ||
4 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Olymp Brno | 65.72 | Q | 0.155 | ||
5 | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 66.31 | Q | 0.255 | ||
6 | Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | SSK Vítkovice | 66.46 | Q | 0.176 | ||
7 | Eliška LupačováEliška Lupačová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 66.66 | q | 0.144 | ||
8 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 67.52 | q | 0.312 | ||
9 | Karolína ŘehákováKarolína Řeháková | 95 | SK Kotlářka Praha | 67.79 | 0.141 | |||
10 | Hana WalaskáHana Walaská | 95 | TJ TŽ Třinec | 67.84 | 0.299 | |||
11 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 68.25 | 0.343 | |||
12 | Pavla VlčkováPavla Vlčková | 95 | T. J. Sokol České Budějovice | 68.78 | 0.196 | |||
13 | Eliška DoležalováEliška Doležalová | 94 | AK PSK Zlín | 69.11 | 0.156 | |||
14 | Martina BozděchováMartina Bozděchová | 94 | AC Domažlice | 69.54 | 0.293 | |||
15 | Karolína TesařováKarolína Tesařová | 94 | Atletika Jihlava | 69.89 | 0.186 | |||
16 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 70.08 | 0.187 | |||
17 | Kateřina VitámvásováKateřina Vitámvásová | 95 | AK Olymp Brno | 74.71 | 0.316 | |||
18 | Dominika HoudováDominika Houdová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 74.78 | 0.369 | |||
Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | DNP |
400 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 61.97 | 0.369 | ||||||||||||||
2 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Olymp Brno | 62.61 | 0.248 | ||||||||||||||
3 | Andrea DoubkováAndrea Doubková | 95 | AC Vysoké Mýto | 63.26 | 0.254 | ||||||||||||||
4 | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 65.10 | 0.189 | ||||||||||||||
5 | Adéla BártováAdéla Bártová | 95 | SSK Vítkovice | 65.38 | 0.236 | ||||||||||||||
6 | Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková | 94 | SSK Vítkovice | 65.70 | 0.342 | ||||||||||||||
7 | Eliška LupačováEliška Lupačová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 66.48 | 0.298 | ||||||||||||||
8 | Barbora CapouchováBarbora Capouchová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 68.01 | 0.150 | ||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 5:07.07 | |||||||||||||||
2 | Michaela SedlákováMichaela Sedláková | 96 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 5:12.33 | |||||||||||||||
3 | Aneta FrankováAneta Franková | 96 | T. J. Sokol České Budějovice | 5:15.68 | |||||||||||||||
4 | Zuzana BranáZuzana Braná | 96 | ASK Slavia Praha | 5:18.05 | |||||||||||||||
5 | Barbora ChytkováBarbora Chytková | 96 | AC Vysoké Mýto | 5:23.68 | |||||||||||||||
6 | Viktoriya ChukhnoViktoriya Chukhno | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5:33.54 | |||||||||||||||
7 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | 5:35.57 | |||||||||||||||
8 | Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 5:40.38 | |||||||||||||||
9 | Hana LolkováHana Lolková | 96 | AK Olymp Brno | 5:40.42 | |||||||||||||||
10 | Barbora KreidlováBarbora Kreidlová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 5:41.41 | |||||||||||||||
11 | Lucie SkalickáLucie Skalická | 97 | AK Olymp Brno | 5:42.36 | |||||||||||||||
12 | Kristýna HáčkováKristýna Háčková | 97 | ASK Slavia Praha | 5:42.96 | |||||||||||||||
13 | Tereza JavůrkováTereza Javůrková | 97 | SKP Nymburk, o.s. | 5:48.63 | |||||||||||||||
14 | Barbora JanůrkováBarbora Janůrková | 97 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:51.96 | |||||||||||||||
15 | Zuzana PetrováZuzana Petrová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 6:00.27 | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
2000 m překážek [83,8 cm] - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip SasínekFilip Sasínek | 96 | AK Hodonín | MR 5:53.96 | |||||||||||||||
2 | Sebastián VošvrdaSebastián Vošvrda | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 6:14.97 | |||||||||||||||
3 | Matěj BeňovičMatěj Beňovič | 96 | TJ Sokol Opava | 6:19.19 | |||||||||||||||
4 | Jáchym KovářJáchym Kovář | 96 | TJ Jiskra Litomyšl | 6:23.73 | |||||||||||||||
5 | David KotekDavid Kotek | 97 | T. J. Sokol České Budějovice | 6:23.94 | |||||||||||||||
6 | Jan TurekJan Turek | 96 | TJ Sokol Opava | 6:29.70 | |||||||||||||||
7 | Adam GauraAdam Gaura | 96 | TJ TŽ Třinec | 6:30.00 | |||||||||||||||
8 | Lukáš OžanaLukáš Ožana | 97 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 6:39.00 | |||||||||||||||
9 | Antonín PalánAntonín Palán | 97 | Atletika Jihlava | 6:45.98 | |||||||||||||||
10 | Martin KostohryzMartin Kostohryz | 96 | Spartak Praha 4 | 6:47.28 | |||||||||||||||
11 | Robin KnopfRobin Knopf | 97 | MÍLAŘI Domažlice | 6:47.54 | |||||||||||||||
12 | Lukáš ChwistekLukáš Chwistek | 97 | SSK Vítkovice | 6:47.76 | |||||||||||||||
13 | Šimon SlavíkŠimon Slavík | 96 | VSK Univerzita Brno | 7:22.32 | |||||||||||||||
14 | Ivo DubilIvo Dubil | 97 | TJ Sokol Opava | 7:26.64 | |||||||||||||||
15 | Radek BekrRadek Bekr | 97 | AC Česká Lípa | 7:34.26 | |||||||||||||||
Filip FurišFilip Furiš | 97 | AK Šternberk | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
2000 m překážek [76,2 cm] - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína VachováKarolína Vachová | 94 | SSK Vítkovice | 7:40.22 | |||||||||||||||
2 | Kamila KleiberováKamila Kleiberová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 7:47.55 | |||||||||||||||
3 | Jana BrantlováJana Brantlová | 95 | MÍLAŘI Domažlice | 7:56.53 | |||||||||||||||
4 | Svatava PavlíčkováSvatava Pavlíčková | 94 | AK Olymp Brno | 8:50.96 | |||||||||||||||
5 | Nikola ČernáNikola Černá | 94 | AC Česká Lípa | 9:03.33 | |||||||||||||||
6 | Linda SemrádováLinda Semrádová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 9:05.50 | |||||||||||||||
7 | Barbora HanzlováBarbora Hanzlová | 94 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 9:58.56 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
3000 m překážek [91,4 cm] - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavel OličPavel Olič | 94 | AC Domažlice | 09:37.16 | |||||||||||||||
2 | Petr SmolákPetr Smolák | 94 | AC Vysoké Mýto | 09:39.25 | |||||||||||||||
3 | Martin HlaváčekMartin Hlaváček | 95 | TJ Sokol Opava | 09:40.60 | |||||||||||||||
4 | Jiří SvítekJiří Svítek | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 10:05.36 | |||||||||||||||
5 | Filip CenefelsFilip Cenefels | 94 | MÍLAŘI Domažlice | 10:31.53 | |||||||||||||||
6 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Spartak Choceň | 10:44.29 | |||||||||||||||
7 | Jakub VojáčekJakub Vojáček | 95 | SKP Nymburk, o.s. | 11:52.18 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A Dvořák, Grabmüller, Petr, Kadlec A Dvořák, Grabmüller, Petr, Kadlec | ASK Slavia Praha | 42.32 | 0.258 | |||||||||||||||
2 | Pilař, Netymach, Kroupa, Paďour Pilař, Netymach, Kroupa, Paďour | AC Pardubice | 43.02 | 0.274 | |||||||||||||||
3 | Jánský, Myškovský, Bezák, Řezníček Jánský, Myškovský, Bezák, Řezníček | A. C. TEPO Kladno | 43.05 | 0.146 | |||||||||||||||
4 | Pivoňka, Váchal, Taner, Ledvina Pivoňka, Váchal, Taner, Ledvina | AC Domažlice | 43.65 | 0.157 | |||||||||||||||
5 | Rillich, Vrtiška, Vobecký, Vachtl Rillich, Vrtiška, Vobecký, Vachtl | TJ Spartak Vlašim | 43.89 | 0.244 | |||||||||||||||
6 | Moravec, Kunt, Lonek, Fořt Moravec, Kunt, Lonek, Fořt | TJ Sokol Kolín-atletika | 43.91 | 0.326 | |||||||||||||||
B Stejskal J., Pecen, Decker, Čik B Stejskal J., Pecen, Decker, Čik | ASK Slavia Praha | DQ | |||||||||||||||||
Kumr, Rusek, Zika, Holibka Kumr, Rusek, Zika, Holibka | TJ Sokol Opava | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 170.14 pro 1. a 4. dráhu. |
|||||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Novotný, Müller, Havel, Hodboď Novotný, Müller, Havel, Hodboď | SKP Nymburk, o.s. | 44.12 | 0.155 | |||||||||||||||
2 | Slavíček, Hartych, Capouch, Sekyra Slavíček, Hartych, Capouch, Sekyra | ASK Slavia Praha | 44.68 | 0.179 | |||||||||||||||
3 | Musil, Kubelka, Kukla, Šrámek Musil, Kubelka, Kukla, Šrámek | SK ZŠ Jeseniova Praha | 44.94 | 0.355 | |||||||||||||||
4 | Nardelli, Vančura, Melicher, Končický Nardelli, Vančura, Melicher, Končický | Spartak Praha 4 | 45.85 | 0.325 | |||||||||||||||
Bláha, Tuček, Shchepotev, Feigel Bláha, Tuček, Shchepotev, Feigel | A. C. TEPO Kladno | DNF | 0.245 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rapp, Hres, Karásek, Dostrašil Rapp, Hres, Karásek, Dostrašil | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 43.57 | 0.230 | |||||||||||||||
2 | Trafina, Kučera, Lamač, Kolář Trafina, Kučera, Lamač, Kolář | AC Slovan Liberec, o.s. | 44.08 | 0.202 | |||||||||||||||
3 | Ščudla, Fišer, Dolejš, Navrátil Ščudla, Fišer, Dolejš, Navrátil | Atletický klub AHA Vyškov | 44.92 | 0.142 | |||||||||||||||
4 | Dunovský, Sklnář, Wiezner, Novotný Dunovský, Sklnář, Wiezner, Novotný | AC Pardubice | 44.96 | 0.136 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rapp, Hres, Karásek, Dostrašil Rapp, Hres, Karásek, Dostrašil | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 43.57 | 0.230 | ||||
2 | Trafina, Kučera, Lamač, Kolář Trafina, Kučera, Lamač, Kolář | AC Slovan Liberec, o.s. | 44.08 | 0.202 | ||||
3 | Novotný, Müller, Havel, Hodboď Novotný, Müller, Havel, Hodboď | SKP Nymburk, o.s. | 44.12 | 0.155 | ||||
4 | Slavíček, Hartych, Capouch, Sekyra Slavíček, Hartych, Capouch, Sekyra | ASK Slavia Praha | 44.68 | 0.179 | ||||
5 | Ščudla, Fišer, Dolejš, Navrátil Ščudla, Fišer, Dolejš, Navrátil | Atletický klub AHA Vyškov | 44.92 | 0.142 | ||||
6 | Musil, Kubelka, Kukla, Šrámek Musil, Kubelka, Kukla, Šrámek | SK ZŠ Jeseniova Praha | 44.94 | 0.355 | ||||
7 | Dunovský, Sklnář, Wiezner, Novotný Dunovský, Sklnář, Wiezner, Novotný | AC Pardubice | 44.96 | 0.136 | ||||
8 | Nardelli, Vančura, Melicher, Končický Nardelli, Vančura, Melicher, Končický | Spartak Praha 4 | 45.85 | 0.325 | ||||
Bláha, Tuček, Shchepotev, Feigel Bláha, Tuček, Shchepotev, Feigel | A. C. TEPO Kladno | DNF | 0.245 |
4 x 100 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Janoušová, Hofmanová, Seidlová, Černochová Janoušová, Hofmanová, Seidlová, Černochová | ČR 19 | MR 46.09 | 0.172 | |||||||||||||||
2 | Koudelová, Kobiánová, Svobodová, Dubová Koudelová, Kobiánová, Svobodová, Dubová | AK Olymp Brno | 47.90 | 0.213 | |||||||||||||||
3 | Falharová, Šádková, Žádníková, Šebestíková Falharová, Šádková, Žádníková, Šebestíková | SSK Vítkovice | 49.21 | 0.157 | |||||||||||||||
4 | Ptáčníková, Kubištová A., Kubištová E., Pham Tram Ptáčníková, Kubištová A., Kubištová E., Pham Tram | Hvězda SKP Pardubice | 49.49 | 0.323 | |||||||||||||||
5 | Kolínová, Vachová, Jakschová, Hlaváčková Kolínová, Vachová, Jakschová, Hlaváčková | ASK Slavia Praha | 49.82 | 0.298 | |||||||||||||||
6 | Skálová, Havatá, Hříchová, Chrpová Skálová, Havatá, Hříchová, Chrpová | Univerzitní sportovní klub ... | 49.91 | 0.240 | |||||||||||||||
7 | Málková, Kalvová, Trčová, Vélová Málková, Kalvová, Trčová, Vélová | AC Česká Lípa | 50.98 | 0.170 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
4 x 100 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paťková, Myslíková, Kratochvílová, Dvořáková B. Paťková, Myslíková, Kratochvílová, Dvořáková B. | TJ Dukla Praha | 48.58 | 0.242 | |||||||||||||||
2 | Šafaříková, Höferová, Hornová, Vokálová Šafaříková, Höferová, Hornová, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 49.55 | 0.170 | |||||||||||||||
3 | Chytková, Novotná, Valášková, Seidlová Chytková, Novotná, Valášková, Seidlová | AC Vysoké Mýto | 49.59 | 0.195 | |||||||||||||||
4 | Zbořilová, Zatloukalová, Zlatníková, Galanská Zbořilová, Zatloukalová, Zlatníková, Galanská | AK Olomouc | 50.09 | 0.215 | |||||||||||||||
5 | Dvořáková, Těmínová, Váňová, Kadlecová Dvořáková, Těmínová, Váňová, Kadlecová | AC Slovan Liberec, o.s. | 50.29 | 0.184 | |||||||||||||||
Remšová, Opekarová V., Klímová, Hlavoňová Remšová, Opekarová V., Klímová, Hlavoňová | AK Olymp Brno | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 170.14 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Harazimová, Oberherová, Dostálová, Zemanová Harazimová, Oberherová, Dostálová, Zemanová | TJ Sokol Opava | 50.93 | 0.132 | |||||||||||||||
2 | Vlková, Bendová, Kozáková, Malá Vlková, Bendová, Kozáková, Malá | AC Česká Lípa | 51.14 | 0.127 | |||||||||||||||
3 | Prouzová, Svárovská, Burianová, Sladovníková Prouzová, Svárovská, Burianová, Sladovníková | ASK Slavia Praha | 51.45 | 0.181 | |||||||||||||||
4 | Karešová, Radová M., Adlerová, Štěrbová Karešová, Radová M., Adlerová, Štěrbová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 53.02 | 0.253 | |||||||||||||||
5 | Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová | TJ Spartak Vlašim | 54.34 | 0.291 | |||||||||||||||
Barvíková, Strnadová K., Hubáčková, Šenková Barvíková, Strnadová K., Hubáčková, Šenková | Atletický klub AHA Vyškov | DQ | |||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 170.14 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paťková, Myslíková, Kratochvílová, Dvořáková B. Paťková, Myslíková, Kratochvílová, Dvořáková B. | TJ Dukla Praha | 48.58 | 0.242 | ||||
2 | Šafaříková, Höferová, Hornová, Vokálová Šafaříková, Höferová, Hornová, Vokálová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 49.55 | 0.170 | ||||
3 | Chytková, Novotná, Valášková, Seidlová Chytková, Novotná, Valášková, Seidlová | AC Vysoké Mýto | 49.59 | 0.195 | ||||
4 | Zbořilová, Zatloukalová, Zlatníková, Galanská Zbořilová, Zatloukalová, Zlatníková, Galanská | AK Olomouc | 50.09 | 0.215 | ||||
5 | Dvořáková, Těmínová, Váňová, Kadlecová Dvořáková, Těmínová, Váňová, Kadlecová | AC Slovan Liberec, o.s. | 50.29 | 0.184 | ||||
6 | Harazimová, Oberherová, Dostálová, Zemanová Harazimová, Oberherová, Dostálová, Zemanová | TJ Sokol Opava | 50.93 | 0.132 | ||||
7 | Vlková, Bendová, Kozáková, Malá Vlková, Bendová, Kozáková, Malá | AC Česká Lípa | 51.14 | 0.127 | ||||
8 | Prouzová, Svárovská, Burianová, Sladovníková Prouzová, Svárovská, Burianová, Sladovníková | ASK Slavia Praha | 51.45 | 0.181 | ||||
9 | Karešová, Radová M., Adlerová, Štěrbová Karešová, Radová M., Adlerová, Štěrbová | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 53.02 | 0.253 | ||||
10 | Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová Hrabáková, Vobecká, Antošová, Nová | TJ Spartak Vlašim | 54.34 | 0.291 | ||||
Remšová, Opekarová V., Klímová, Hlavoňová Remšová, Opekarová V., Klímová, Hlavoňová | AK Olymp Brno | DQ | ||||||
Barvíková, Strnadová K., Hubáčková, Šenková Barvíková, Strnadová K., Hubáčková, Šenková | Atletický klub AHA Vyškov | DQ |
4 x 400 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žurovec, Sasínek F., Herka, Kubalák Žurovec, Sasínek F., Herka, Kubalák | AK Hodonín | 3:20.38 | 0.355 | |||||||||||||||
2 | A Brabmüller, Hlaváč, Dvořák, Petr A Brabmüller, Hlaváč, Dvořák, Petr | ASK Slavia Praha | 3:21.84 | 0.231 | |||||||||||||||
3 | Pivoňka, Tauer, Ledvina, Šnajdr Pivoňka, Tauer, Ledvina, Šnajdr | AC Domažlice | 3:23.65 | 0.353 | |||||||||||||||
4 | Šmiřák, Uher, Madej, Perutka Šmiřák, Uher, Madej, Perutka | SSK Vítkovice | 3:26.89 | 0.280 | |||||||||||||||
5 | Černák, Král, Jákl, Puš Černák, Král, Jákl, Puš | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:28.01 | 0.174 | |||||||||||||||
6 | Rykl, Doležal, Souček, Šnejdr Rykl, Doležal, Souček, Šnejdr | TJ Sokol Hradec Králové | 3:29.42 | 0.176 | |||||||||||||||
7 | Schmöger, Strnka, Konečný, Tuček Schmöger, Strnka, Konečný, Tuček | AC Moravská Slavia Brno | 3:31.04 | 0.330 | |||||||||||||||
8 | Schepotev, Hromadník, Šmíd, Pánek Schepotev, Hromadník, Šmíd, Pánek | A. C. TEPO Kladno | 3:35.88 | 0.352 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B Valášek, Mach, Růžička, Pecen B Valášek, Mach, Růžička, Pecen | ASK Slavia Praha | 3:30.42 | 0.212 | |||||||||||||||
2 | C Šíp, Koutný, Capouch, Šmahel C Šíp, Koutný, Capouch, Šmahel | ASK Slavia Praha | 3:38.14 | 0.176 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žurovec, Sasínek F., Herka, Kubalák Žurovec, Sasínek F., Herka, Kubalák | AK Hodonín | 3:20.38 | 0.355 | ||||
2 | A Brabmüller, Hlaváč, Dvořák, Petr A Brabmüller, Hlaváč, Dvořák, Petr | ASK Slavia Praha | 3:21.84 | 0.231 | ||||
3 | Pivoňka, Tauer, Ledvina, Šnajdr Pivoňka, Tauer, Ledvina, Šnajdr | AC Domažlice | 3:23.65 | 0.353 | ||||
4 | Šmiřák, Uher, Madej, Perutka Šmiřák, Uher, Madej, Perutka | SSK Vítkovice | 3:26.89 | 0.280 | ||||
5 | Černák, Král, Jákl, Puš Černák, Král, Jákl, Puš | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:28.01 | 0.174 | ||||
6 | Rykl, Doležal, Souček, Šnejdr Rykl, Doležal, Souček, Šnejdr | TJ Sokol Hradec Králové | 3:29.42 | 0.176 | ||||
7 | B Valášek, Mach, Růžička, Pecen B Valášek, Mach, Růžička, Pecen | ASK Slavia Praha | 3:30.42 | 0.212 | ||||
8 | Schmöger, Strnka, Konečný, Tuček Schmöger, Strnka, Konečný, Tuček | AC Moravská Slavia Brno | 3:31.04 | 0.330 | ||||
9 | Schepotev, Hromadník, Šmíd, Pánek Schepotev, Hromadník, Šmíd, Pánek | A. C. TEPO Kladno | 3:35.88 | 0.352 | ||||
10 | C Šíp, Koutný, Capouch, Šmahel C Šíp, Koutný, Capouch, Šmahel | ASK Slavia Praha | 3:38.14 | 0.176 |
4 x 400 m - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Musil, Janoušek, Kukla, Šrámek Musil, Janoušek, Kukla, Šrámek | SK ZŠ Jeseniova Praha | 3:30.59 | 0.315 | |||||||||||||||
2 | Hartych, Šimek, Sekyra, Hotový Hartych, Šimek, Sekyra, Hotový | ASK Slavia Praha | 3:31.03 | 0.334 | |||||||||||||||
3 | Turek, Beňovič, Král, Palzer Turek, Beňovič, Král, Palzer | TJ Sokol Opava | 3:32.38 | 0.296 | |||||||||||||||
4 | Kučera, Lamač, Krákora, Kolář Kučera, Lamač, Krákora, Kolář | AC Slovan Liberec, o.s. | 3:34.49 | 0.364 | |||||||||||||||
5 | Nardelli, Pavlát, Melicher, Končický Nardelli, Pavlát, Melicher, Končický | Spartak Praha 4 | 3:34.91 | 0.257 | |||||||||||||||
6 | Kučerík, Kákona, Bartoník, Sasínek P. Kučerík, Kákona, Bartoník, Sasínek P. | AK Hodonín | 3:47.09 | 0.248 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
4 x 400 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vondrášková, Gregovská, Hrachovcová, Hlavatá Vondrášková, Gregovská, Hrachovcová, Hlavatá | Univerzitní sportovní klub ... | 3:56.16 | 0.189 | |||||||||||||||
2 | A Svobodová, Březinová, Půčková, Janečková A Svobodová, Březinová, Půčková, Janečková | AK Olymp Brno | 3:58.97 | 0.147 | |||||||||||||||
3 | Höferová, Mejstříková, Balousová, Bičianová Höferová, Mejstříková, Balousová, Bičianová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:01.45 | 0.331 | |||||||||||||||
4 | Novotná, Kleiberová, Sotonová, Jiranová Novotná, Kleiberová, Sotonová, Jiranová | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:04.48 | 0.266 | |||||||||||||||
5 | Zbořilová, Řečínská, Přidalová, Belfínová Zbořilová, Řečínská, Přidalová, Belfínová | AK Olomouc | 4:17.68 | 0.241 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jílková, Horynová, Vojasová, Zaplatilková Jílková, Horynová, Vojasová, Zaplatilková | A. C. TEPO Kladno | 4:07.69 | 0.362 | |||||||||||||||
2 | Benešová, Chukhno, Frömmelová, Radová H. Benešová, Chukhno, Frömmelová, Radová H. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:12.46 | 0.221 | |||||||||||||||
3 | B Malenínská, Havlíčková, Klímová, Vítámvásová K. B Malenínská, Havlíčková, Klímová, Vítámvásová K. | AK Olymp Brno | 4:17.89 | 0.258 | |||||||||||||||
4 | Pilařová, Lupačová, Nová, Antošová Pilařová, Lupačová, Nová, Antošová | TJ Spartak Vlašim | 4:18.29 | 0.376 | |||||||||||||||
5 | Málková, Černá, Bendová, Kozáková Málková, Černá, Bendová, Kozáková | AC Česká Lípa | 4:26.40 | 0.216 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vondrášková, Gregovská, Hrachovcová, Hlavatá Vondrášková, Gregovská, Hrachovcová, Hlavatá | Univerzitní sportovní klub ... | 3:56.16 | 0.189 | ||||
2 | A Svobodová, Březinová, Půčková, Janečková A Svobodová, Březinová, Půčková, Janečková | AK Olymp Brno | 3:58.97 | 0.147 | ||||
3 | Höferová, Mejstříková, Balousová, Bičianová Höferová, Mejstříková, Balousová, Bičianová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:01.45 | 0.331 | ||||
4 | Novotná, Kleiberová, Sotonová, Jiranová Novotná, Kleiberová, Sotonová, Jiranová | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:04.48 | 0.266 | ||||
5 | Jílková, Horynová, Vojasová, Zaplatilková Jílková, Horynová, Vojasová, Zaplatilková | A. C. TEPO Kladno | 4:07.69 | 0.362 | ||||
6 | Benešová, Chukhno, Frömmelová, Radová H. Benešová, Chukhno, Frömmelová, Radová H. | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4:12.46 | 0.221 | ||||
7 | Zbořilová, Řečínská, Přidalová, Belfínová Zbořilová, Řečínská, Přidalová, Belfínová | AK Olomouc | 4:17.68 | 0.241 | ||||
8 | B Malenínská, Havlíčková, Klímová, Vítámvásová K. B Malenínská, Havlíčková, Klímová, Vítámvásová K. | AK Olymp Brno | 4:17.89 | 0.258 | ||||
9 | Pilařová, Lupačová, Nová, Antošová Pilařová, Lupačová, Nová, Antošová | TJ Spartak Vlašim | 4:18.29 | 0.376 | ||||
10 | Málková, Černá, Bendová, Kozáková Málková, Černá, Bendová, Kozáková | AC Česká Lípa | 4:26.40 | 0.216 |
4 x 400 m - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paličková, Sedlářová, Žurková, Kolajová Paličková, Sedlářová, Žurková, Kolajová | AK Hodonín | 3:55.85 | 0.268 | |||||||||||||||
2 | Benčová, Siebeltová K., Rašková, Siebeltová V. Benčová, Siebeltová K., Rašková, Siebeltová V. | TJ Slezan Frýdek-Místek | 4:02.44 | 0.376 | |||||||||||||||
3 | Sladovníková, Buriánová, Fajcová, Kopecká Sladovníková, Buriánová, Fajcová, Kopecká | ASK Slavia Praha | 4:05.01 | 0.258 | |||||||||||||||
4 | Dvořáková, Těmínová, Paskovská, Váňová Dvořáková, Těmínová, Paskovská, Váňová | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:06.23 | 0.344 | |||||||||||||||
5 | Vlková, Trčová, Kalvová, Hrochová Vlková, Trčová, Kalvová, Hrochová | AC Česká Lípa | 4:22.49 | 0.206 | |||||||||||||||
6 | Hubáčková, Strnadová, Urbanová, Šenková Hubáčková, Strnadová, Urbanová, Šenková | Atletický klub AHA Vyškov | 4:27.66 | 0.323 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.801.851.901.951.982.012.042.072.102.132.162.19 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 2.04 | XXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Petr FriedlPetr Friedl
SSK Vítkovice |
94 | 2.01 | XXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA Počerady |
95 | 2.01 | XXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Vít MolvaVít Molva
Atletika Jihlava |
95 | 1.98 | XXOXXX | |||||||||||||||
5= |
Matěj KlukanMatěj Klukan
AC Domažlice |
95 | 1.95 | XXOXXX | |||||||||||||||
5= |
Adam BlažekAdam Blažek
SSK Vítkovice |
95 | 1.95 | XXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Jakub SurovčikJakub Surovčik
VSK Univerzita Brno |
94 | 1.90 | XXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC Brno |
95 | 1.85 | XXOXXX | |||||||||||||||
9 |
Marek KyzlinkMarek Kyzlink
AC Moravská Slavia Brno |
94 | 1.85 | XXOXXX | |||||||||||||||
10= |
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika Jihlava |
94 | 1.80 | XXOXXX | |||||||||||||||
10= |
Pavel HrdýPavel Hrdý
T. J. Sokol České Budějovice |
95 | 1.80 | XXOXXX | |||||||||||||||
10= |
Jindřich VečeřaJindřich Večeřa
AK Olomouc |
95 | 1.80 | XXOXXX | |||||||||||||||
13= |
Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK Olomouc |
95 | 1.80 | XXOXXX | |||||||||||||||
13= |
Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ Třinec |
95 | 1.80 | XXOXXX | |||||||||||||||
Pavel HorákPavel Horák
AK Olomouc |
95 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.751.801.851.901.941.982.022.062.092.132.17 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr PíchaPetr Pícha
T. J. Sokol České Budějovice |
96 | 2.13 | --OOOOOOXOXOXXX | |||||||||||||||
2 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 2.06 | --OOOXOOXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 1.98 | -OOXOXOXOXXX | |||||||||||||||
4 |
Petr ŠimonPetr Šimon
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s. |
96 | 1.90 | --OOXXX | |||||||||||||||
5 |
Tomáš FlachsTomáš Flachs
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 1.90 | OXXOXOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 1.90 | -OOXXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
JAC Brno |
96 | 1.85 | OXOOXXX | |||||||||||||||
8 |
Maxmilián MlenskýMaxmilián Mlenský
ASK Lovosice |
97 | 1.85 | XOXOXOXXX | |||||||||||||||
9= |
Martin MaršíkMartin Maršík
TJ Lokomotiva Trutnov |
96 | 1.80 | XOOXXX | |||||||||||||||
9= |
František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
97 | 1.80 | XOOXXX | |||||||||||||||
11 |
Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES Pacov |
96 | 1.75 | OXXX | |||||||||||||||
12= |
Jiří ŠtěpánekJiří Štěpánek
JAC Brno |
97 | 1.75 | XOXXX | |||||||||||||||
12= |
Dalibor ZemanDalibor Zeman
SSK Vítkovice |
97 | 1.75 | XOXXX | |||||||||||||||
12= |
Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
TJ Svitavy |
97 | 1.75 | XOXXX | |||||||||||||||
15 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK Olomouc |
97 | 1.75 | XXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok vysoký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.501.551.601.641.681.711.741.77 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikola StrachováNikola Strachová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 1.74 | ---OXXOOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Pavlína BřezinováPavlína Březinová
AK Olymp Brno |
94 | 1.74 | ---OOOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC Brno |
94 | 1.71 | --OOXOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Vendula GieszmanováVendula Gieszmanová
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 1.71 | OOOOXOXOXXX | |||||||||||||||
5= |
Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva Trutnov |
95 | 1.60 | OOOXXX | |||||||||||||||
5= |
Adriana ZykánováAdriana Zykánová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 1.60 | OOOXXX | |||||||||||||||
7= |
Tereza BrázdováTereza Brázdová
TJ Vodní stavby Tábor |
94 | 1.60 | OOXOXXX | |||||||||||||||
7= |
Kateřina ŠtychováKateřina Štychová
Atletika Klatovy |
95 | 1.60 | OOXOXXX | |||||||||||||||
7= |
Alena RoháčkováAlena Roháčková
JAC Brno |
95 | 1.60 | -OXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 1.55 | OXOXXX | |||||||||||||||
11= |
Pavla VlčkováPavla Vlčková
T. J. Sokol České Budějovice |
95 | 1.50 | OXXX | |||||||||||||||
11= |
Petra MinxováPetra Minxová
AK Olomouc |
95 | 1.50 | OXXX | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok vysoký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.501.551.591.621.651.681.701.72 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
VSK Univerzita Brno |
97 | 1.70 | OOXXX | |||||||||||||||
2 |
Jana HartigováJana Hartigová
AK Olymp Brno |
96 | 1.70 | OOXXX | |||||||||||||||
3 |
Pavla CabrnochováPavla Cabrnochová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 1.68 | OOXXX | |||||||||||||||
4 |
Lucie ČepováLucie Čepová
SSK Vítkovice |
97 | 1.65 | OOXXX | |||||||||||||||
5 |
Kateřina FialováKateřina Fialová
AK Hodonín |
97 | 1.65 | OOXXX | |||||||||||||||
6 |
Nikol OberherrováNikol Oberherrová
TJ Sokol Opava |
97 | 1.65 | OOXXX | |||||||||||||||
7 |
Barbora HanzlováBarbora Hanzlová
AK Most |
97 | 1.62 | OOXXX | |||||||||||||||
8 |
Denisa MajerováDenisa Majerová
AK ŠKODA Plzeň |
97 | 1.62 | OOXXX | |||||||||||||||
9= |
Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 1.59 | OOXXX | |||||||||||||||
9= |
Kateřina FrantováKateřina Frantová
SSK Vítkovice |
97 | 1.59 | OOXXX | |||||||||||||||
11= |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 1.59 | OOXXX | |||||||||||||||
11= |
Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 1.59 | OOXXX | |||||||||||||||
13 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Most |
96 | 1.59 | OOXXX | |||||||||||||||
14= |
Zuzana VagalováZuzana Vagalová
AK Kroměříž |
97 | 1.55 | OOXXX | |||||||||||||||
14= |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 1.55 | OOXXX | |||||||||||||||
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
TJ Dukla Praha |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok o tyči - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.203.503.804.104.304.504.704.804.905.00 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan JánskýJan Jánský
A. C. TEPO Kladno |
95 | 4.70 | OXXX | |||||||||||||||
2 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 4.70 | OXXX | |||||||||||||||
3 |
David FischerDavid Fischer
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 4.50 | OXXX | |||||||||||||||
4 |
Milan PechaMilan Pecha
ŠAK SG Jablonec n/N. |
94 | 4.10 | OXXX | |||||||||||||||
5 |
Václav ČervinkaVáclav Červinka
TJ Sokol Hradec Králové |
94 | 4.10 | OXXX | |||||||||||||||
6= |
Marek BarešMarek Bareš
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 3.80 | OXXX | |||||||||||||||
6= |
Tomáš NěmecTomáš Němec
AC Pardubice |
94 | 3.80 | OXXX | |||||||||||||||
6= |
Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol Opava |
95 | 3.80 | OXXX | |||||||||||||||
9 |
Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia Praha |
94 | 3.50 | OXXX | |||||||||||||||
10 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 3.20 | OXXX | |||||||||||||||
Pavel HorákPavel Horák
AK Olomouc |
95 | NM | |||||||||||||||||
Poznámky / pokusy:" Závodník se startovním číslem 425 Marek Bareš se zranil na výšce 410 cm. |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 3.103.403.703.904.054.154.254.30 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Christopher KuklaChristopher Kukla
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.15 | --OOOO-XXX | |||||||||||||||
2 |
Pavel DolejšPavel Dolejš
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 4.15 | --OOOXXOX-XX | |||||||||||||||
3 |
Jan DunovskýJan Dunovský
AC Pardubice |
97 | 4.05 | --OXOOXXX | |||||||||||||||
4 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 3.90 | --OOXXX | |||||||||||||||
5 |
Daniel MonzarDaniel Monzar
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
97 | 3.90 | -XOOOXXX | |||||||||||||||
6 |
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 3.70 | -OXOXXX | |||||||||||||||
7 |
David HájekDavid Hájek
TJ Start Havířov |
96 | 3.70 | XOOXOXXX | |||||||||||||||
8= |
Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol Opava |
97 | 3.70 | OOXXOXXX | |||||||||||||||
8= |
Martin MikulaMartin Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 3.70 | -OXXOXXX | |||||||||||||||
10 |
Marek PurmMarek Purm
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 3.40 | -OXXX | |||||||||||||||
11 |
Jiří PerknerJiří Perkner
AK Bílina |
96 | 3.10 | OXXX | |||||||||||||||
12= |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 3.10 | XOXXX | |||||||||||||||
12= |
Václav SchýbalVáclav Schýbal
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 3.10 | XOXXX | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok o tyči - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.602.803.003.153.303.403.503.603.703.813.954.05 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 3.95 | -----OOOOOOXXX | |||||||||||||||
2 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Pardubice |
95 | 3.60 | ---OOXOXOXXOXXX | |||||||||||||||
3 |
Kateřina JanatováKateřina Janatová
AC Pardubice |
95 | 3.30 | --OOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Eliška SvobodováEliška Svobodová
AK ŠKODA Plzeň |
94 | 3.15 | -OXXOOXXX | |||||||||||||||
5 |
Michaela DudkováMichaela Dudková
SK Kotlářka Praha |
95 | 3.15 | -OOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Denisa JírůDenisa Jírů
SSK Vítkovice |
94 | 3.15 | OOXOXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Anna JadrníčkováAnna Jadrníčková
SSK Vítkovice |
95 | 2.80 | OXOXXX | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
skok o tyči - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.402.602.802.953.103.203.303.403.503.603.703.80 | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Soňa KrajňákováSoňa Krajňáková
Slovakia |
96 | =MR 3.70 | ||||||||||||||||
2 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 3.60 | ----XO-OOOOXXX | |||||||||||||||
3 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 3.30 | ---OOXXOOXXX | |||||||||||||||
4 |
Lucie PetrželkováLucie Petrželková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 3.20 | -OOOXXOXOXXX | |||||||||||||||
5 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 3.10 | -OOOXOXXX | |||||||||||||||
6 |
Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 2.95 | OOOXOXXX | |||||||||||||||
7 |
Irena ZlatohlávkováIrena Zlatohlávková
Atletika Chrudim |
96 | 2.95 | -OOXXOXXX | |||||||||||||||
8 |
Karolína ProcházkováKarolína Procházková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 2.80 | -OOXXX | |||||||||||||||
9 |
Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 2.60 | OOXXX | |||||||||||||||
10 |
Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 2.60 | XXOOXXX | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak Vlašim |
94 | 7.44 +0.4 m/s | 6.74+1.3 | 6.94+2.7 | 7.28+0.5 | 7.28 | X+1.9 | 7.10+1.2 | 7.44+0.4 | |||||||||
2 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 6.94 +2.2 m/s | 6.70 +0.9 m/s | 6.70+0.9 | X+0.8 | X+0.9 | 6.70 | 6.70+3.0 | X+1.3 | 6.94+2.2 | ||||||||
3 |
Tomáš GröplTomáš Gröpl
SSK Vítkovice |
94 | 6.91 +2.2 m/s | 6.45 -1.0 m/s | 6.30+0.5 | 6.41+0.3 | 6.45-1.0 | 6.45 | X+1.1 | 5.10+0.7 | 6.91+2.2 | ||||||||
4 |
Adam PecenAdam Pecen
ASK Slavia Praha |
95 | 6.84 +2.4 m/s | 6.70 +1.5 m/s | X+2.5 | 6.70+1.5 | X+0.4 | 6.70 | 6.84+2.4 | X+1.2 | X+0.5 | ||||||||
5 |
Petr MikuláčekPetr Mikuláček
AK Olomouc |
95 | 6.76 +2.3 m/s | 6.65 +1.3 m/s | 6.54+2.0 | 6.65+1.3 | X+0.2 | 6.65 | 6.76+2.3 | 6.45+2.2 | 6.35+2.0 | ||||||||
6 |
David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 6.74 +2.0 m/s | 6.51+0.8 | 6.18+1.8 | 6.36+0.4 | 6.51 | X+2.4 | X+2.3 | 6.74+2.0 | |||||||||
7 |
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia Praha |
94 | 6.70 +0.4 m/s | 6.59+1.1 | X+2.2 | X+1.3 | 6.59 | X+1.8 | 6.70+0.4 | X+2.1 | |||||||||
8 |
Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol Opava |
95 | 6.44 +0.6 m/s | 6.44+0.6 | X+1.0 | 6.34+1.4 | 6.44 | 6.27+0.5 | X+0.2 | 4.76+1.5 | |||||||||
9 |
Jan LonekJan Lonek
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 6.35 -0.1 m/s | 6.35-0.1 | X+2.1 | 6.32-0.6 | 6.35 | ||||||||||||
10= |
Dominik ŠejstalDominik Šejstal
TJ Spartak Vlašim |
95 | 6.22 +0.3 m/s | X+0.8 | X+0.7 | 6.22+0.3 | 6.22 | ||||||||||||
10= |
Adam KlapilAdam Klapil
AK Olomouc |
94 | 6.22 +1.4 m/s | X+1.9 | 6.22+1.4 | X+0.8 | 6.22 | ||||||||||||
12 |
Hynek PhamHynek Pham
Atletika Jihlava |
94 | 6.03 +1.2 m/s | 6.03+2.8 | 6.03+1.2 | X+1.2 | 6.03 | ||||||||||||
13 |
Petr FořtPetr Fořt
TJ Sokol Kolín-atletika |
95 | 6.02 +1.9 m/s | 6.02+1.9 | X+1.6 | 5.89+2.2 | 6.02 | ||||||||||||
14 |
Petr VachtlPetr Vachtl
TJ Spartak Vlašim |
94 | 6.02 +0.6 m/s | X+0.8 | 6.02+0.6 | X+0.7 | 6.02 | ||||||||||||
15 |
Han Hwan SeungHan Hwan Seung
ASK Slavia Praha |
94 | 5.72 +1.5 m/s | X+0.2 | 5.72+1.5 | 5.62+1.9 | 5.72 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub RusekJakub Rusek
TJ Sokol Opava |
96 | 7.28 +1.3 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 7.15 +1.2 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
3 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 6.87 +1.2 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
4 |
Filip NavrátilFilip Navrátil
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 6.80 +2.0 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
5 |
Ondřej RappOndřej Rapp
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 6.56 -1.9 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
6 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 6.55 +0.3 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
7 |
Jan WaldhauserJan Waldhauser
SSK Vítkovice |
96 | 6.46 -1.0 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
8 |
Pavel StrnadPavel Strnad
AK Bílina |
96 | 6.28 -1.3 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
9 |
Pavel GadasPavel Gadas
SK Hranice |
97 | 6.23 -0.9 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
10 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 6.17 +1.6 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
11 |
Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 6.14 +1.3 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
12 |
Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK Bílina |
96 | 6.11 +1.2 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
13 |
Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka Praha |
96 | 6.05 +2.0 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
14 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 5.87 -0.9 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
15 |
David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4 |
96 | 5.76 +0.9 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
16 |
Jan PaidarJan Paidar
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 5.74 +0.7 m/s | 5.74+0.7 | X+0.0 | X+3.2 | 5.74 | ||||||||||||
Marek NovotnýMarek Novotný
AC Pardubice |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
skok daleký - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna ŠvecováAnna Švecová
T. J. Sokol České Budějovice |
94 | 6.11 +2.3 m/s | 5.96 +1.0 m/s | X+2.5 | X+0.6 | 6.11+2.3 | 6.11 | 6.04+2.2 | X+1.3 | 5.96+1.0 | ||||||||
2 |
Michaela BroumováMichaela Broumová
SK Nové Město nad Metují |
95 | 5.85 +1.5 m/s | 5.67+1.4 | 5.68+1.9 | 4.40+2.2 | 5.68 | 5.58+1.2 | 5.85+1.5 | X+0.9 | |||||||||
3 |
Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp Brno |
95 | 5.77 +1.4 m/s | 5.47+1.7 | 5.66+1.6 | 5.75+1.6 | 5.75 | X+1.1 | 5.77+1.4 | X+1.3 | |||||||||
4 |
Denisa ChládkováDenisa Chládková
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 5.65 +2.7 m/s | 5.54 -0.4 m/s | 5.65+2.7 | 4.81+1.8 | - | 5.65 | -+1.9 | 5.42+0.7 | 5.54-0.4 | ||||||||
5 |
Gabriela ŽádníkováGabriela Žádníková
SSK Vítkovice |
94 | 5.52 +2.3 m/s | 5.47 +1.8 m/s | 5.47+1.8 | 5.52+2.3 | X+1.4 | 5.52 | X | X+1.8 | X+0.5 | ||||||||
6 |
Pavla NestrašilováPavla Nestrašilová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 5.49 +1.1 m/s | X+2.8 | 5.41+2.1 | 5.49+1.1 | 5.49 | X+2.1 | 5.45+0.7 | 5.46-0.7 | |||||||||
7 |
Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC Brno |
94 | 5.48 -0.5 m/s | 5.38+0.7 | 5.32+1.5 | 5.48-1.1 | 5.48 | X+1.7 | X+2.5 | 5.48-0.5 | |||||||||
8 |
Petra OpekarováPetra Opekarová
AK Olymp Brno |
95 | 5.46 +2.5 m/s | 5.24 +1.4 m/s | 5.46+2.5 | X+1.5 | 5.24+1.4 | 5.46 | 4.89+1.7 | X+1.7 | X+0.2 | ||||||||
9 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp Brno |
94 | 5.43 +1.5 m/s | X+1.5 | 5.43+1.5 | X-1.1 | 5.43 | ||||||||||||
10 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 5.42 +1.6 m/s | 5.42+1.6 | 5.38+1.8 | 5.15-0.9 | 5.42 | ||||||||||||
11 |
Lenka KučerováLenka Kučerová
AC Pardubice |
95 | 5.39 +0.9 m/s | 5.39+0.9 | X+1.0 | 5.08+3.0 | 5.39 | ||||||||||||
12 |
Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha |
95 | 5.29 +1.6 m/s | 5.29+1.6 | 5.07+1.1 | X+2.3 | 5.29 | ||||||||||||
13 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 5.22 +1.0 m/s | 5.22+1.0 | 5.18+1.0 | 5.08+0.2 | 5.22 | ||||||||||||
14 |
Miroslava MachováMiroslava Machová
T. J. Sokol České Budějovice |
94 | 5.16 +1.9 m/s | X+3.6 | 5.16+1.9 | 4.20+2.1 | 5.16 | ||||||||||||
15 |
Jana BrabcováJana Brabcová
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 5.00 +2.8 m/s | 4.94+3.1 | 5.00+2.8 | 4.81+2.4 | 5.00 | ||||||||||||
16 |
Adéla VélováAdéla Vélová
AC Česká Lípa |
95 | 4.82 +1.9 m/s | X+3.0 | 4.82+1.9 | 3.17+0.3 | 4.82 | ||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK Vítkovice |
96 | 6.01 +1.6 m/s | 4.37-1.1 | X+1.5 | 5.41+0.6 | 5.41 | 6.01+2.7 | 6.01+1.6 | 5.90-1.8 | |||||||||
2 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.72 -0.6 m/s | X-1.1 | 5.34+0.1 | X+0.5 | 5.34 | 5.44+1.9 | 5.68+2.7 | 5.72-0.6 | |||||||||
3 |
Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
AC SYNER Turnov |
97 | 5.66 +1.3 m/s | X-1.1 | 5.52+0.8 | X+2.0 | 5.52 | 5.66+1.3 | X+0.1 | 5.40-0.6 | |||||||||
4 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 5.58 +1.3 m/s | X-0.2 | X+0.1 | 5.58+1.3 | 5.58 | X+1.2 | 5.57-0.7 | 5.54-0.7 | |||||||||
5 |
Dominika GalanskáDominika Galanská
AK Olomouc |
96 | 5.46 +0.7 m/s | 5.27-0.4 | 5.34+1.3 | 5.27+1.9 | 5.34 | 5.46+0.7 | 5.35+0.8 | X-1.0 | |||||||||
6 |
Iveta PohořeláIveta Pohořelá
SK Nové Město nad Metují |
97 | 5.37 +1.0 m/s | 5.05-0.9 | 5.13+0.9 | 5.37+1.0 | 5.37 | 4.96+0.6 | 5.21+0.6 | 4.97-1.3 | |||||||||
7 |
Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 5.35 +0.1 m/s | X+0.3 | 5.35+0.1 | X+0.7 | 5.35 | 5.26+1.0 | X+0.2 | X-0.7 | |||||||||
8 |
Bára DoležalováBára Doležalová
TJ Spartak Třebíč |
96 | 5.31 +1.2 m/s | X-1.3 | X+0.1 | 5.31+1.2 | 5.31 | 4.01+1.0 | 4.59+1.2 | X-0.5 | |||||||||
9 |
Aneta PalánováAneta Palánová
JAC Brno |
97 | 5.19 -0.2 m/s | 5.19-0.2 | 5.16+1.8 | 3.28+0.8 | 5.19 | ||||||||||||
10 |
Lucie OdvárkováLucie Odvárková
AK Most |
96 | 5.15 +0.4 m/s | 5.09-0.7 | 5.15+0.4 | 5.15+1.2 | 5.15 | ||||||||||||
11 |
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp Brno |
97 | 5.14 +0.7 m/s | 5.00+0.2 | 5.14+0.7 | X+1.7 | 5.14 | ||||||||||||
12 |
Natálie MyslíkováNatálie Myslíková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.09 -0.4 m/s | 5.09-0.4 | 5.02-0.3 | 5.05+0.0 | 5.09 | ||||||||||||
13 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 5.03 -0.1 m/s | 4.62+0.1 | 4.95+0.5 | 5.03-0.1 | 5.03 | ||||||||||||
14 |
Lenka NovotnáLenka Novotná
TJ Nové Město na Moravě |
97 | 4.96 -0.6 m/s | 4.96-0.6 | 4.83-0.8 | 4.82-0.2 | 4.96 | ||||||||||||
15 |
Kristýna SeidlováKristýna Seidlová
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 4.95 -0.3 m/s | 4.31+0.7 | 4.95-0.3 | X+0.2 | 4.95 | ||||||||||||
16 |
Anna KarešováAnna Karešová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
97 | 3.43 +0.1 m/s | 3.43+0.1 | X-0.5 | X+1.5 | 3.43 | ||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal BednaříkMichal Bednařík
USK VŠEM Ústí n/L. |
94 | 15.02 +2.1 m/s | 14.65 +1.8 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
2 |
Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Spartak Vlašim |
94 | 14.75 +3.4 m/s | - | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
3 |
Tomáš MatějčekTomáš Matějček
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 14.34 +2.7 m/s | 14.26 +1.1 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
4 |
Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak Vlašim |
95 | 14.01 +3.9 m/s | 13.50 +1.8 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
5 |
David BenediktDavid Benedikt
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 13.90 +1.3 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | ||||||||||||
6 |
Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 13.66 +4.0 m/s | 13.28 +1.9 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
7 |
Michal TišnovskýMichal Tišnovský
JAC Brno |
95 | 13.63 +2.8 m/s | 13.35 +1.8 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
8 |
Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec Králové |
95 | 13.45 +0.3 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | ||||||||||||
9 |
Petr VašekPetr Vašek
JAC Brno |
94 | 13.25 +2.4 m/s | 13.08 +1.6 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
10 |
Šimon KrejčíŠimon Krejčí
TJ TŽ Třinec |
95 | 13.23 +3.6 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | ||||||||||||
11 |
Vít MolvaVít Molva
Atletika Jihlava |
95 | 13.04 +3.3 m/s | 12.96 +1.6 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
12 |
Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Bílina |
95 | 13.01 +1.8 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | ||||||||||||
13 |
Daniel ViktorínDaniel Viktorín
JAC Brno |
95 | 12.90 +2.9 m/s | 11.47 -1.1 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
14 |
Jaroslav ZemanJaroslav Zeman
Atletika Jihlava |
94 | 12.81 +4.0 m/s | 11.39 -0.1 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | |||||||||||
15 |
Tomáš KummerTomáš Kummer
TJ Sokol Opava |
95 | 12.36 +2.9 m/s | 11.67+2.2 | X+2.8 | 12.36+2.9 | 12.36 | ||||||||||||
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
David LojkásekDavid Lojkásek
SK Kotlářka Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
trojskok - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol Opava |
96 | 14.16 +1.8 m/s | 13.88+1.2 | X+0.8 | 13.99+4.0 | 13.99 | 14.16+1.8 | 13.91+1.8 | 14.14+4.2 | |||||||||
2 |
Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s. |
96 | 13.48 +4.1 m/s | 13.13 +1.6 m/s | 13.13+1.6 | 13.24+2.1 | 13.48+4.1 | 13.48 | 12.87+5.1 | 13.17+4.2 | X+3.3 | ||||||||
3 |
Dominik SokolaDominik Sokola
AK Kroměříž |
96 | 13.43 +2.1 m/s | 13.22 +1.3 m/s | 13.22+1.3 | 12.96+1.4 | 13.14+3.5 | 13.22 | 13.40+3.6 | 13.43+2.1 | 13.12+4.7 | ||||||||
4 |
Jan PaidarJan Paidar
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 13.37 +2.7 m/s | X+2.2 | 13.27+3.2 | -+2.1 | 13.27 | X+4.4 | X+2.2 | 13.37+2.7 | |||||||||
5 |
Patrik ŠmerdaPatrik Šmerda
JAC Brno |
96 | 13.34 | 13.32+2.0 | X+1.5 | X+4.0 | 13.32 | 13.34+3.4 | X+0.7 | 13.12+4.6 | |||||||||
6 |
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava |
96 | 13.20 +3.2 m/s | X+2.1 | 13.01+2.4 | 13.20+3.2 | 13.20 | X+2.0 | X+3.1 | X+2.8 | |||||||||
7 |
Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, o.s. |
96 | 13.00 +3.7 m/s | 12.98 +0.9 m/s | 11.14+2.8 | 12.81+1.7 | 13.00+3.7 | 13.00 | X+1.8 | 12.98+0.9 | 12.91+2.3 | ||||||||
8 |
Vojtěch KošťálVojtěch Košťál
AK Bílina |
96 | 13.00 +2.0 m/s | X+2.7 | 12.58+2.4 | 13.00+2.0 | 13.00 | 12.83+2.2 | 12.90+5.0 | X+2.7 | |||||||||
9 |
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka Praha |
96 | 12.84 +2.7 m/s | 11.67 +1.0 m/s | 12.84+2.7 | 11.67+1.0 | 12.51+2.9 | 12.84 | |||||||||||
10 |
David VolkeDavid Volke
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 12.81 +1.4 m/s | 12.81+1.4 | X+2.8 | 12.55+1.7 | 12.81 | ||||||||||||
11 |
Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 12.80 | 12.80+2.9 | 12.16+2.8 | X+3.2 | 12.80 | ||||||||||||
12 |
Jan GerekJan Gerek
SSK Vítkovice |
96 | 12.68 +2.8 m/s | 12.68 +1.7 m/s | X+2.4 | 12.68+1.7 | 12.68+2.8 | 12.68 | |||||||||||
13 |
David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4 |
96 | 12.44 +2.9 m/s | 11.84 +1.3 m/s | 11.83+3.6 | 11.84+1.3 | 12.44+2.9 | 12.44 | |||||||||||
14 |
Petr KaiserPetr Kaiser
TJ Dvůr Králové n/L. |
96 | 11.94 +1.8 m/s | 11.94+1.8 | X+1.6 | X+2.9 | 11.94 | ||||||||||||
15 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 11.63 +2.3 m/s | 11.28 +1.1 m/s | 11.63+2.3 | X+1.1 | 11.28+1.1 | 11.63 | |||||||||||
Marek ToufarMarek Toufar
Atletika Chrudim |
96 | DNP | -+1.0 | ||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
trojskok - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Klára MichalskáKlára Michalská
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
93 | 12.36 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Petra OpekarováPetra Opekarová
AK Olymp Brno |
95 | 12.13 +2.4 m/s | 11.74 +1.8 m/s | X | X | 11.74+1.8 | 11.74 | 11.67-0.2 | 12.13+2.4 | X | ||||||||
3 |
Kateřina KašparováKateřina Kašparová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 12.01 +0.2 m/s | 11.72+1.6 | 12.01+0.2 | 11.79+0.5 | 12.01 | 11.71+0.9 | 11.75+1.7 | 11.87+1.1 | |||||||||
4 |
Karolína ČernáKarolína Černá
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 12.00 +1.2 m/s | 11.47+1.4 | 11.43+1.6 | 11.72+2.0 | 11.72 | 11.63-0.2 | 11.93+0.9 | 12.00+1.2 | |||||||||
5 |
Nikola PařilováNikola Pařilová
JAC Brno |
94 | 12.00 +2.7 m/s | 11.87 +1.2 m/s | 11.65+2.4 | 11.75+0.9 | 11.65+2.2 | 11.75 | 11.87+1.2 | 11.78+0.8 | 12.00+2.7 | ||||||||
6 |
Kateřina VaverkováKateřina Vaverková
AK Olymp Brno |
94 | 11.91 +3.4 m/s | 11.44 +1.6 m/s | 11.44+1.6 | X | X | 11.44 | 11.91+3.4 | X | X | ||||||||
7 |
Dominika BalousováDominika Balousová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 11.47 +2.3 m/s | 11.16 +0.8 m/s | 10.75-1.0 | 11.12+1.3 | 11.47+2.3 | 11.47 | 11.16+0.8 | X | 11.45+2.1 | ||||||||
8 |
Barbora PánkováBarbora Pánková
AK Olymp Brno |
95 | 11.38 +2.2 m/s | 10.95 +1.5 m/s | 10.42-0.4 | 11.38+2.2 | 10.60+0.5 | 11.38 | 10.95+1.5 | 11.23+2.6 | X | ||||||||
9 |
Kristina HavlíkováKristina Havlíková
TJ Jiskra Otrokovice |
94 | 11.15 +0.8 m/s | 10.20-0.7 | 11.15+0.8 | 11.04-1.2 | 11.15 | 10.97-0.3 | 11.13+0.0 | 10.72+0.9 | |||||||||
10 |
Pavlína PosejpalováPavlína Posejpalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | 11.13 +1.9 m/s | 11.13+1.9 | 10.98+3.3 | X | 11.13 | ||||||||||||
11 |
Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková
AK PSK Zlín |
94 | 11.03 +2.8 m/s | 10.85 -1.0 m/s | 10.05+1.5 | 11.03+2.8 | 10.85-1.0 | 11.03 | |||||||||||
12 |
Barbora BoháčkováBarbora Boháčková
TJ Lokomotiva Břeclav |
95 | 11.00 +1.6 m/s | 10.39-0.7 | 11.00+1.6 | 10.81+1.1 | 11.00 | ||||||||||||
13 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
95 | 10.68 +1.2 m/s | X | X | 10.68+1.2 | 10.68 | ||||||||||||
14 |
Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 10.48 +1.2 m/s | X | 10.48+1.2 | X | 10.48 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
trojskok - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KnoblochováTereza Knoblochová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 11.61 +1.0 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
2 |
Michaela RadováMichaela Radová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 11.23 +2.9 m/s | 10.64 +0.3 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | |||||||||||
3 |
Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká Lípa |
96 | 11.20 +0.7 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
4 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava |
97 | 11.09 +1.6 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
5 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 10.99 +1.6 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
6 |
Mariana MaláMariana Malá
ASK Slavia Praha |
96 | 10.74 +1.2 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
7 |
Gabriela VobrátilováGabriela Vobrátilová
USK VŠEM Ústí n/L. |
97 | 10.44 +1.0 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
8 |
Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO Kladno |
96 | 10.40 +1.8 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
9 |
Barbora ZakonovováBarbora Zakonovová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 10.39 +2.0 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
10 |
Eva ŠenkováEva Šenková
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 10.35 -0.2 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
11 |
Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha |
96 | 10.34 +2.0 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
12 |
Barbora HruškováBarbora Hrušková
Atletický školní klub Mazurská |
97 | 10.07 +1.6 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | ||||||||||||
13 |
Jana ŠimkováJana Šimková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
97 | 10.02 +2.3 m/s | 9.92 +1.8 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | |||||||||||
14 |
Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp Brno |
96 | 09.99 +3.0 m/s | 9.87 +1.1 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | |||||||||||
15 |
Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
TJ VTŽ Chomutov |
97 | 09.80 +2.6 m/s | 9.79 +1.7 m/s | 9.80+2.6 | 9.66+1.0 | 9.79+1.7 | 9.80 | |||||||||||
Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP Pardubice |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK Olomouc |
97 | 13.79 | 13.37 | 13.59 | 13.00 | 13.59 | 13.28 | 13.79 | X | |||||||||
2 |
Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SSK Vítkovice |
96 | 13.69 | 12.63 | 13.69 | X | 13.69 | X | X | X | |||||||||
3 |
Eliška VinárkováEliška Vinárková
TJ Sokol Opava |
96 | 13.43 | 13.16 | 12.54 | X | 13.16 | 13.17 | 13.38 | 13.43 | |||||||||
4 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 13.35 | 12.19 | 12.53 | 13.35 | 13.35 | X | 12.90 | X | |||||||||
5 |
Iva KramářováIva Kramářová
TJ Svitavy |
97 | 12.80 | 11.55 | 11.22 | 11.92 | 11.92 | 11.84 | 12.80 | 12.15 | |||||||||
6 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 12.62 | 12.62 | 12.34 | 11.94 | 12.62 | 12.16 | 12.38 | 12.24 | |||||||||
7 |
Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4 |
96 | 12.52 | 12.52 | 12.01 | 11.82 | 12.52 | X | 11.63 | X | |||||||||
8 |
Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO Kladno |
96 | 12.02 | 12.02 | 11.81 | X | 12.02 | 11.49 | 11.65 | X | |||||||||
9 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 11.90 | 11.63 | 11.65 | 11.90 | 11.90 | ||||||||||||
10 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 11.70 | 11.62 | X | 11.70 | 11.70 | ||||||||||||
11 |
Kateřina ZouharováKateřina Zouharová
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 11.40 | 10.10 | X | 11.40 | 11.40 | ||||||||||||
12 |
Veronika ParimuchováVeronika Parimuchová
TRIATLET Karlovy Vary |
96 | 10.94 | 10.29 | 10.26 | 10.94 | 10.94 | ||||||||||||
13 |
Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Atletický klub AHA Vyškov |
97 | 10.07 | 10.07 | 10.00 | 09.65 | 10.07 | ||||||||||||
14 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
97 | 09.98 | 09.98 | 09.41 | 09.83 | 09.98 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 13.05 | 11.98 | X | 13.05 | 13.05 | 12.52 | X | X | |||||||||
2 |
Kristina JurigováKristina Jurigová
SSK Vítkovice |
94 | 12.95 | 12.52 | 12.61 | X | 12.61 | X | X | 12.95 | |||||||||
3 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 12.11 | 11.49 | 12.07 | 12.11 | 12.11 | 11.17 | X | 10.93 | |||||||||
4 |
Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 10.96 | 10.37 | 09.90 | 09.72 | 10.37 | 10.47 | 10.43 | 10.96 | |||||||||
5 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 10.45 | 08.89 | 09.66 | 10.45 | 10.45 | 10.01 | 09.46 | X | |||||||||
6 |
Monika SedláčkováMonika Sedláčková
TJ Spartak Třebíč |
95 | 10.26 | 10.02 | 09.52 | 09.68 | 10.02 | 09.72 | 10.26 | 09.69 | |||||||||
7 |
Lucie GalatíkováLucie Galatíková
AK Olymp Brno |
95 | 09.98 | 09.78 | 09.61 | 09.18 | 09.78 | 09.98 | X | 09.41 | |||||||||
8 |
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
95 | 09.82 | 08.72 | 09.82 | X | 09.82 | 09.05 | 08.74 | 09.16 | |||||||||
9 |
Anna VachováAnna Vachová
ASK Slavia Praha |
95 | 09.71 | 08.76 | 09.71 | 09.53 | 09.71 | ||||||||||||
10 |
Johana FilipováJohana Filipová
SSK Vítkovice |
95 | 09.52 | 09.52 | X | X | 09.52 | ||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy Vary |
96 | 16.45 | 16.45 | X | 15.62 | 16.45 | 16.29 | X | X | |||||||||
2 |
František WiesnerFrantišek Wiesner
AC Pardubice |
96 | 16.32 | 15.87 | 16.32 | X | 16.32 | X | 15.57 | 15.78 | |||||||||
3 |
Ondřej HouškaOndřej Houška
AK Most |
97 | 15.49 | 15.49 | 15.06 | 15.33 | 15.49 | 15.08 | X | 15.40 | |||||||||
4 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 14.66 | 13.89 | 14.66 | X | 14.66 | X | 14.27 | 13.86 | |||||||||
5 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 14.66 | 13.62 | 13.88 | 14.23 | 14.23 | 14.66 | X | X | |||||||||
6 |
Adam StrnadAdam Strnad
AK Hodonín |
96 | 14.12 | 13.85 | 13.71 | 14.09 | 14.09 | 13.61 | 14.12 | 14.11 | |||||||||
7 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo |
96 | 14.08 | 13.29 | 14.08 | X | 14.08 | 13.97 | X | X | |||||||||
8 |
Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo |
96 | 14.07 | 14.07 | 13.29 | 13.21 | 14.07 | 13.23 | 13.29 | 13.25 | |||||||||
9 |
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK Hranice |
96 | 13.66 | 12.61 | 12.78 | 13.66 | 13.66 | ||||||||||||
10 |
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava |
96 | 13.64 | X | X | 13.64 | 13.64 | ||||||||||||
11 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 13.56 | 13.56 | 13.40 | 12.95 | 13.56 | ||||||||||||
12 |
Martin JirkalMartin Jirkal
AK Bílina |
97 | 13.07 | X | 11.17 | 13.07 | 13.07 | ||||||||||||
13 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 12.88 | 12.88 | X | X | 12.88 | ||||||||||||
14 |
Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 12.86 | 11.27 | 12.25 | 12.86 | 12.86 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK Chodov |
94 | 16.76 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
2 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 16.22 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
3 |
Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice |
94 | 15.76 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
4 |
Jiří PoršJiří Porš
AC SYNER Turnov |
95 | 14.91 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
5 |
Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP Pardubice |
95 | 14.42 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
6 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 14.29 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
7 |
Jan NovákJan Novák
A. C. TEPO Kladno |
94 | 14.15 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
8 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK Olomouc |
95 | 13.17 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
9 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 12.60 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
10 |
Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ Znojmo |
95 | 12.09 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
11 |
David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
94 | 11.84 | 11.37 | 10.78 | 11.84 | 11.84 | ||||||||||||
Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia Praha |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Dominik KošařDominik Košař
SSK Vítkovice |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla Praha |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika SüssnerováVeronika Süssnerová
AC Česká Lípa |
94 | 40.77 | 26.61 | X | X | 26.61 | ||||||||||||
2 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 34.41 | 26.61 | X | X | 26.61 | ||||||||||||
3 |
Johana FilipováJohana Filipová
SSK Vítkovice |
95 | 34.35 | 26.61 | X | X | 26.61 | ||||||||||||
4 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp Brno |
95 | 34.35 | 26.61 | X | X | 26.61 | ||||||||||||
5 |
Kristina JurigováKristina Jurigová
SSK Vítkovice |
94 | 33.52 | 26.61 | X | X | 26.61 | ||||||||||||
6 |
Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 29.83 | 26.61 | X | X | 26.61 | ||||||||||||
7 |
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
95 | 29.18 | 26.61 | X | X | 26.61 | ||||||||||||
8 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 28.08 | 26.61 | X | X | 26.61 | ||||||||||||
9 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 26.61 | 26.61 | X | X | 26.61 | ||||||||||||
Monika MüllerováMonika Müllerová
TJ VTŽ Chomutov |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea AbrhamovaAndrea Abrhamova
A. C. TEPO Kladno |
96 | 37.14 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
2 |
Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SSK Vítkovice |
96 | 36.69 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
3 |
Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 36.55 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
4 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 34.37 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
5 |
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 34.19 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
6 |
Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
TJ Sokol Opava |
96 | 33.60 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
7 |
Veronika MeczlováVeronika Meczlová
AK ŠKODA Plzeň |
96 | 32.61 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
8 |
Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4 |
96 | 31.48 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
9 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 30.77 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
10 |
Kristýna ZbraňkováKristýna Zbraňková
AK Olomouc |
97 | 30.42 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
11 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 30.35 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
12 |
Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 29.56 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
13 |
Iva KramářováIva Kramářová
TJ Svitavy |
97 | 29.23 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
14 |
Nikola ČiperováNikola Čiperová
Univerzitní sportovní klub ... |
96 | 25.79 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
15 |
Kristýna ČiperováKristýna Čiperová
Univerzitní sportovní klub ... |
96 | 24.28 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
16 |
Tereza ZítováTereza Zítová
SK Kotlářka Praha |
97 | 18.19 | 18.19 | X | X | 18.19 | ||||||||||||
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | NM | |||||||||||||||||
Nikola ProchováNikola Prochová
AK Bílina |
97 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 50.40 | 42.48 | X | X | 42.48 | 47.73 | 49.08 | 50.40 | |||||||||
2 |
Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | 50.27 | 36.33 | 40.66 | 50.27 | 50.27 | X | 48.88 | X | |||||||||
3 |
Filip LitavskýFilip Litavský
SC Start Karlovy Vary |
96 | 46.86 | X | 46.86 | 45.09 | 46.86 | X | X | X | |||||||||
4 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 42.95 | 38.09 | 35.81 | 40.36 | 40.36 | 38.50 | 41.22 | 42.95 | |||||||||
5 |
Martin JirkalMartin Jirkal
AK Bílina |
97 | 41.12 | 39.24 | 41.12 | X | 41.12 | X | 39.04 | X | |||||||||
6 |
Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad Metují |
96 | 40.99 | X | X | 40.99 | 40.99 | X | X | X | |||||||||
7 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo |
96 | 39.01 | 38.75 | 37.29 | 38.94 | 38.94 | X | 39.01 | X | |||||||||
8 |
Jan UhrinJan Uhrin
TJ Šumperk |
97 | 38.59 | X | 38.59 | 32.61 | 38.59 | X | 38.28 | X | |||||||||
9 |
Marek MikeskaMarek Mikeska
AK Hodonín |
96 | 38.07 | 38.07 | X | 37.02 | 38.07 | ||||||||||||
10 |
Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 37.74 | 37.74 | 32.79 | 36.32 | 37.74 | ||||||||||||
11 |
Petr TancerPetr Tancer
AK Hodonín |
97 | 37.63 | 37.63 | 36.51 | X | 37.63 | ||||||||||||
12 |
Matyáš ŘihákMatyáš Řihák
SK Hranice |
96 | 37.60 | 36.74 | X | 37.60 | 37.60 | ||||||||||||
13 |
František WiesnerFrantišek Wiesner
AC Pardubice |
96 | 35.80 | X | 35.80 | X | 35.80 | ||||||||||||
14 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč |
97 | 34.57 | 34.57 | X | X | 34.57 | ||||||||||||
15 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 34.50 | 34.50 | 33.99 | X | 34.50 | ||||||||||||
16 |
Martin MachuraMartin Machura
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
97 | 32.18 | X | 29.04 | 32.18 | 32.18 | ||||||||||||
17 |
Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo |
96 | 31.14 | X | X | 31.14 | 31.14 | ||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)
Finále (ne, 23.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK Chodov |
94 | 50.80 | 48.37 | 47.02 | 50.80 | 50.80 | X | 47.74 | X | |||||||||
2 |
Dominik KošařDominik Košař
SSK Vítkovice |
94 | 48.40 | 48.15 | 47.82 | X | 48.15 | 48.40 | X | X | |||||||||
3 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 46.80 | X | 46.80 | X | 46.80 | 44.49 | 45.68 | X | |||||||||
4 |
Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia Praha |
95 | 46.39 | 46.39 | X | X | 46.39 | X | X | X | |||||||||
5 |
Ondřej NovotnýOndřej Novotný
AK Olomouc |
95 | 45.19 | 45.16 | 45.19 | X | 45.19 | X | X | X | |||||||||
6 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK Olomouc |
95 | 44.58 | 41.65 | X | X | 41.65 | X | 44.19 | 44.58 | |||||||||
7 |
Jan ToušJan Touš
Hvězda SKP Pardubice |
95 | 43.93 | 40.65 | X | 39.89 | 40.65 | 43.93 | X | X | |||||||||
8 |
Michal HanákMichal Hanák
TJ Sokol Opava |
94 | 43.14 | 39.80 | 41.69 | 43.14 | 43.14 | 42.64 | X | X | |||||||||
9 |
Ondřej KupkaOndřej Kupka
SSK Vítkovice |
94 | 39.74 | X | 35.64 | 39.74 | 39.74 | ||||||||||||
10 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 36.45 | X | 36.45 | X | 36.45 | ||||||||||||
11 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva Trutnov |
94 | 36.39 | X | 36.39 | X | 36.39 | ||||||||||||
12 |
Adam KřížAdam Kříž
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 35.98 | 30.53 | 34.57 | 35.98 | 35.98 | ||||||||||||
13 |
Lukáš PilařLukáš Pilař
AC Pardubice |
95 | 35.28 | X | X | 35.28 | 35.28 | ||||||||||||
14 |
Petr KrusPetr Krus
SSK Vítkovice |
95 | 34.02 | X | 32.75 | 34.02 | 34.02 | ||||||||||||
15 |
Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ Znojmo |
95 | 32.23 | X | 32.23 | X | 32.23 | ||||||||||||
16 |
Jan MinátJan Minát
ASK Slavia Praha |
94 | 29.42 | 29.42 | X | 26.69 | 29.42 | ||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucie StaňkováLucie Staňková
AC Domažlice |
97 | 52.32 | X | 52.15 | 52.32 | 52.32 | X | X | X | |||||||||
2 |
Adéla KorečkováAdéla Korečková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 51.67 | X | 47.48 | X | 47.48 | X | 51.67 | 49.80 | |||||||||
3 |
Gabriela KomorousováGabriela Komorousová
A. C. TEPO Kladno |
96 | 51.08 | 50.82 | 51.08 | 49.05 | 51.08 | 47.34 | 38.91 | 48.15 | |||||||||
4 |
Aneta ByrtusováAneta Byrtusová
TJ TŽ Třinec |
96 | 50.66 | 46.90 | 46.39 | 48.03 | 48.03 | 50.66 | 49.34 | 49.00 | |||||||||
5 |
Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC Domažlice |
96 | 48.03 | 45.39 | X | 46.75 | 46.75 | 48.03 | 43.50 | X | |||||||||
6 |
Eliška SichrovskáEliška Sichrovská
AC SYNER Turnov |
97 | 46.50 | 40.98 | X | 46.50 | 46.50 | X | 41.58 | 43.12 | |||||||||
7 |
Gabriela LandováGabriela Landová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 46.09 | 43.33 | 46.09 | 43.94 | 46.09 | 43.90 | X | 43.59 | |||||||||
8 |
Nikola JankováNikola Janková
Hvězda SKP Pardubice |
97 | 45.84 | 45.10 | 44.73 | 45.84 | 45.84 | 42.10 | X | 45.06 | |||||||||
9 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 45.57 | X | 45.57 | X | 45.57 | ||||||||||||
10 |
Kristyna HermannováKristyna Hermannová
SSK Vítkovice |
96 | 45.40 | 45.40 | X | X | 45.40 | ||||||||||||
11 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 45.09 | 45.09 | 44.49 | 40.92 | 45.09 | ||||||||||||
12 |
Andrea ProuzováAndrea Prouzová
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 44.22 | 44.22 | X | 40.21 | 44.22 | ||||||||||||
13 |
Veronika WantulokováVeronika Wantuloková
TJ TŽ Třinec |
96 | 42.32 | 42.32 | 41.31 | 42.29 | 42.32 | ||||||||||||
14 |
Veronika RulíkováVeronika Rulíková
Atletický klub Spartak Slat... |
97 | 38.77 | 38.77 | 36.88 | 30.67 | 38.77 | ||||||||||||
15 |
Tereza KomínkováTereza Komínková
TJ Lokomotiva Trutnov |
97 | 38.50 | 38.46 | 35.94 | 38.50 | 38.50 | ||||||||||||
16 |
Lenka PoloprutskáLenka Poloprutská
SK Nové Město nad Metují |
96 | 35.88 | 31.67 | X | 35.88 | 35.88 | ||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod kladivem 4kg - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KotrčováZuzana Kotrčová
PSK Olymp Praha |
95 | 49.37 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
2 |
Pavla KuklováPavla Kuklová
AK Olymp Brno |
95 | 48.69 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
3 |
Lucie RokošováLucie Rokošová
A. C. TEPO Kladno |
95 | 43.98 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
4 |
Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov |
94 | 42.78 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
5 |
Michaela BaláMichaela Balá
A. C. TEPO Kladno |
95 | 42.28 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
6 |
Lenka BlovskáLenka Blovská
A. C. TEPO Kladno |
95 | 40.38 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
7 |
Kristýna KudrnáčováKristýna Kudrnáčová
Hvězda SKP Pardubice |
95 | 39.68 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
8 |
Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 37.29 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
9 |
Kateřina MajerováKateřina Majerová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 34.14 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
10 |
Tereza HorníkováTereza Horníková
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 34.14 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
11 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 32.04 | 32.04 | 27.30 | X | 32.04 | ||||||||||||
Zuzana ProcházkováZuzana Procházková
A. C. TEPO Kladno |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav LauterkrancJaroslav Lauterkranc
Hvězda SKP Pardubice |
96 | 65.53 | X | 61.58 | X | 61.58 | X | 63.29 | 65.53 | |||||||||
2 |
Adam KolářAdam Kolář
Spartak Praha 4 |
96 | 58.31 | X | 56.33 | X | 56.33 | X | 58.31 | X | |||||||||
3 |
Václav HejnýVáclav Hejný
Spartak Praha 4 |
96 | 55.55 | 52.87 | 55.55 | 50.81 | 55.55 | 53.95 | X | X | |||||||||
4 |
Josef EgrtJosef Egrt
AC SYNER Turnov |
97 | 52.38 | 51.07 | 48.91 | X | 51.07 | 50.30 | X | 52.38 | |||||||||
5 |
David LetáčekDavid Letáček
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 51.88 | 51.88 | 50.40 | 50.87 | 51.88 | X | X | X | |||||||||
6 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 48.34 | 44.92 | 47.33 | 44.09 | 47.33 | 48.34 | X | X | |||||||||
7 |
Jakub BobkoJakub Bobko
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
96 | 47.69 | X | 47.69 | 46.55 | 47.69 | 47.55 | 46.27 | X | |||||||||
8 |
Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4 |
96 | 47.12 | 45.14 | 45.83 | 38.47 | 45.83 | X | 47.12 | 45.66 | |||||||||
9 |
Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK Olomouc |
97 | 44.19 | 43.60 | 41.92 | 44.19 | 44.19 | ||||||||||||
10 |
Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol Opava |
96 | 42.91 | 42.05 | 40.52 | 42.91 | 42.91 | ||||||||||||
11 |
Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč |
97 | 39.60 | X | 39.60 | 36.48 | 39.60 | ||||||||||||
12 |
Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč |
96 | 38.99 | 30.48 | 36.97 | 38.99 | 38.99 | ||||||||||||
13 |
Václav DedekVáclav Dedek
TJ Baník Stříbro |
96 | 37.64 | X | 37.64 | 32.95 | 37.64 | ||||||||||||
14 |
Tomáš RysTomáš Rys
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 35.58 | 34.10 | 34.21 | 35.58 | 35.58 | ||||||||||||
15 |
Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo |
96 | 32.01 | X | 32.01 | X | 32.01 | ||||||||||||
Martin JirkalMartin Jirkal
AK Bílina |
97 | NM | X | X | X | 0 | |||||||||||||
Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | NM | 0 | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia Praha |
95 | 57.17 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
2 |
Radek MolnárRadek Molnár
Hvězda SKP Pardubice |
94 | 54.68 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
3 |
Tomáš KoudelaTomáš Koudela
AK Olomouc |
95 | 53.43 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
4 |
Ondřej KupkaOndřej Kupka
SSK Vítkovice |
94 | 51.50 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
5 |
Jakub BřezinaJakub Březina
AK Olomouc |
95 | 50.95 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
6 |
Jan OdstrčilJan Odstrčil
AK Olomouc |
95 | 44.81 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
7 |
Petr KrusPetr Krus
SSK Vítkovice |
95 | 44.01 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
8 |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva Trutnov |
94 | 43.43 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
9 |
Jiří PoršJiří Porš
AC SYNER Turnov |
95 | 41.25 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
10 |
Adam KřížAdam Kříž
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 39.09 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
11 |
Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 38.44 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
12 |
Pavel KulhavýPavel Kulhavý
AC Mladá Boleslav o.s. |
94 | 33.89 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
13 |
Ondřej ZoufalýOndřej Zoufalý
TJ Znojmo |
95 | 30.64 | 30.44 | 29.34 | 30.64 | 30.64 | ||||||||||||
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Natálie DurčákováNatálie Durčáková
AK Olomouc |
97 | MR 51.36 | 44.57 | 51.36 | 45.31 | 51.36 | 48.14 | X | 48.54 | |||||||||
2 |
Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav o.s. |
97 | 43.15 | 32.12 | 39.58 | 38.66 | 39.58 | 43.15 | 41.46 | 40.81 | |||||||||
3 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
AK Olomouc |
97 | 39.93 | 39.93 | 39.11 | 39.57 | 39.93 | 37.77 | 35.01 | 36.52 | |||||||||
4 |
Natálie VeseláNatálie Veselá
TJ TŽ Třinec |
97 | 39.70 | 37.19 | 34.89 | 38.75 | 38.75 | 39.70 | 36.36 | X | |||||||||
5 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 38.86 | 38.58 | 36.50 | 36.76 | 38.58 | 38.86 | X | 37.32 | |||||||||
6 |
Barbora ZábranskáBarbora Zábranská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 36.11 | 33.40 | X | 34.93 | 34.93 | 34.39 | 36.11 | 32.39 | |||||||||
7 |
Pavlína NovotnáPavlína Novotná
AC Pardubice |
96 | 35.55 | 34.95 | 35.55 | 22.85 | 35.55 | 26.80 | 22.96 | 31.32 | |||||||||
8 |
Tereza KristkováTereza Kristková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
97 | 35.35 | 35.35 | 28.26 | 29.88 | 35.35 | 32.15 | 34.10 | 31.76 | |||||||||
9 |
Nikola ProchováNikola Prochová
AK Bílina |
97 | 34.50 | X | 26.33 | 34.50 | 34.50 | ||||||||||||
10 |
Radka HambergerováRadka Hambergerová
TJ Sušice |
96 | 34.44 | 29.44 | 34.44 | 32.77 | 34.44 | ||||||||||||
11 |
Petra HarasimovaPetra Harasimova
TJ Sokol Opava |
97 | 33.53 | X | 33.53 | X | 33.53 | ||||||||||||
12 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 33.44 | 31.34 | 32.57 | 33.44 | 33.44 | ||||||||||||
13 |
Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4 |
96 | 33.33 | 33.33 | 28.84 | 32.02 | 33.33 | ||||||||||||
14 |
Monika PetrželováMonika Petrželová
T. J. Sokol České Budějovice |
96 | 33.01 | 31.24 | 32.16 | 33.01 | 33.01 | ||||||||||||
15 |
Ivana MachováIvana Machová
T. J. Sokol České Budějovice |
96 | 31.01 | 31.01 | X | X | 31.01 | ||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 45.91 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
2 |
Kateřina KlailováKateřina Klailová
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 45.15 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
3 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 42.54 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
4 |
Aneta ChodorováAneta Chodorová
MÍLAŘI Domažlice |
94 | 41.87 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
5 |
Martina PíšováMartina Píšová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 39.13 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
6 |
Kateřina HejdrychováKateřina Hejdrychová
Univerzitní sportovní klub ... |
94 | 37.48 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
7 |
Simona BažantováSimona Bažantová
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 35.88 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
8 |
Karolína PilátováKarolína Pilátová
AK PSK Zlín |
94 | 34.32 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
9 |
Eliška PudivítrováEliška Pudivítrová
A. C. TEPO Kladno |
94 | 32.90 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
10 |
Veronika MatulkováVeronika Matulková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
95 | 32.70 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
11 |
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
95 | 32.43 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
12 |
Nikola KuklováNikola Kuklová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 32.37 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
13 |
Barbora HouškováBarbora Houšková
TJ TŽ Třinec |
94 | 31.75 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
14 |
Denisa KaňákováDenisa Kaňáková
A. C. TEPO Kladno |
95 | 31.66 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
15 |
Simona RychnováSimona Rychnová
AC Slovan Liberec, o.s. |
95 | 31.28 | 31.28 | 25.92 | 29.86 | 31.28 | ||||||||||||
Pavla HartmanováPavla Hartmanová
Atletika Jemnice |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik SokolaDominik Sokola
AK Kroměříž |
96 | 59.41 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
2 |
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka Praha |
96 | 53.80 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
3 |
Aleš KrálAleš Král
SK Nové Město nad Metují |
96 | 53.53 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
4 |
Dominik KrausDominik Kraus
TJ Vodní stavby Tábor |
96 | 52.58 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
5 |
Michal ČernýMichal Černý
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 52.16 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
6 |
Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč |
97 | 51.96 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
7 |
Zdeněk ŠčudlaZdeněk Ščudla
Atletický klub AHA Vyškov |
96 | 51.67 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
8 |
Ondřej VrtělOndřej Vrtěl
SK Přerov |
97 | 48.48 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
9 |
Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká Lípa |
96 | 45.37 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
10 |
Tomáš MošaTomáš Moša
TJ Sokol Opava |
96 | 44.02 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
11 |
Jakub PsohlavecJakub Psohlavec
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
96 | 43.35 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
12 |
Dominik WünscheDominik Wünsche
TJ Znojmo |
96 | 42.93 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
13 |
Matouš VajdaMatouš Vajda
TJ Sokol Opava |
96 | 42.87 | 42.87 | 40.65 | 36.25 | 42.87 | ||||||||||||
Tomáš ČermákTomáš Čermák
TJ Sokol Opava |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Daniel WernerDaniel Werner
TJ Sokol Hradec Králové |
96 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla Praha |
94 | 70.41 | 69.86 | X | 67.25 | 69.86 | 69.75 | 70.41 | X | |||||||||
2 |
Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO Kladno |
94 | 64.01 | 58.65 | 58.04 | 57.84 | 58.65 | 59.56 | X | 64.01 | |||||||||
3 |
Martin SvatošMartin Svatoš
MÍLAŘI Domažlice |
94 | 62.01 | 62.01 | X | X | 62.01 | X | X | 56.96 | |||||||||
4 |
Jan MichalecJan Michalec
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 59.82 | 50.31 | 55.54 | 57.84 | 57.84 | 59.47 | 59.82 | 57.03 | |||||||||
5 |
Jan HorňákJan Horňák
SSK Vítkovice |
94 | 58.74 | 53.69 | 58.74 | 57.98 | 58.74 | - | - | X | |||||||||
6 |
Štěpán MikoškaŠtěpán Mikoška
AK PSK Zlín |
95 | 57.18 | 57.16 | 54.01 | X | 57.16 | 57.18 | X | X | |||||||||
7 |
David KroupaDavid Kroupa
ASK Slavia Praha |
95 | 55.32 | 55.32 | X | 51.90 | 55.32 | X | X | X | |||||||||
8 |
Martin PodrazilMartin Podrazil
AK PSK Zlín |
95 | 52.43 | 52.43 | 51.36 | X | 52.43 | X | X | X | |||||||||
9 |
Jakub VedraJakub Vedra
SSK Vítkovice |
95 | 51.02 | 46.08 | 51.02 | X | 51.02 | ||||||||||||
10 |
Roman ŠnajdrRoman Šnajdr
USK VŠEM Ústí n/L. |
95 | 49.36 | 45.45 | 49.36 | 48.16 | 49.36 | ||||||||||||
11 |
Jan RingJan Ring
A. C. TEPO Kladno |
95 | 48.86 | 47.46 | 48.86 | X | 48.86 | ||||||||||||
12 |
Petr VašekPetr Vašek
JAC Brno |
94 | 47.69 | X | 46.39 | 47.69 | 47.69 | ||||||||||||
13 |
David PodobaDavid Podoba
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
94 | 46.24 | 44.64 | 43.40 | 46.24 | 46.24 | ||||||||||||
14 |
Jan MinátJan Minát
ASK Slavia Praha |
94 | 41.73 | 41.73 | 37.93 | 37.51 | 41.73 | ||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš GdulaTomáš Gdula | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 23:50.57 | |||||||||||||||
2 | Lukáš JoukalLukáš Joukal | 97 | TJ SOKOL Nová Paka | 26:16.38 | |||||||||||||||
3 | Alexandr MalysaAlexandr Malysa | 97 | AK Hodonín | 27:24.82 | |||||||||||||||
4 | Vít HlaváčVít Hlaváč | 97 | A. C. TEPO Kladno | 27:31.27 | |||||||||||||||
5 | Jakub NociarJakub Nociar | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 33:37.34 | |||||||||||||||
Jakub ZechaJakub Zecha | 96 | Atletický oddíl Slavia Havířov | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ dle pravidla 220 |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
chůze dráha 5000 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra JeníkováPetra Jeníková | 96 | Spartak Praha 4 | 28:57.53 | |||||||||||||||
2 | Natálie ZávorkováNatálie Závorková | 96 | TJ Slezan Frýdek-Místek | 31:39.15 | |||||||||||||||
3 | Zdenka HlaváčováZdenka Hlaváčová | 97 | AK Hodonín | 34:10.64 | |||||||||||||||
4 | Denisa JelínkováDenisa Jelínková | 97 | Atletický klub AHA Vyškov | 43:53.70 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
chůze dráha 10000 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MotlOndřej Motl | 94 | TJ Rumburk | 47:35.33 | |||||||||||||||
2 | Vít PolášekVít Polášek | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 47:51.69 | |||||||||||||||
3 | Filip VeseloušFilip Veselouš | 95 | AK Hodonín | 49:15.95 | |||||||||||||||
4 | Jiří SkalkaJiří Skalka | 95 | AK Hodonín | 54:28.04 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
chůze dráha 10000 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 22.6.2013) | Cílová fotografie Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FrydrychováAdéla Frydrychová | 95 | AC Česká Lípa | 56:16.31 | |||||||||||||||
2 | Anna SelníkováAnna Selníková | 94 | SSK Vítkovice | 59:11.58 | |||||||||||||||
Kristýna ŘehořováKristýna Řehořová | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |