4. veřejné závody PAS
Praha-Stromovka (22. 1. 2013)60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek BakalárMarek Bakalár | 95 | A. C. TEPO Kladno | 06.89 | |||||||||||||||
2 | Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Dukla Praha | 06.89 | |||||||||||||||
3 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | AK Kroměříž | 07.01 | |||||||||||||||
4 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 07.08 | |||||||||||||||
5 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | 07.10 | |||||||||||||||
6 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 07.14 | |||||||||||||||
7 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 07.20 | |||||||||||||||
8 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 07.27 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal DesenskýMichal Desenský | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 07.10 | |||||||||||||||
2 | Tomáš JonášTomáš Jonáš | 94 | ASK ELNA Počerady | 07.16 | |||||||||||||||
3 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 07.18 | |||||||||||||||
4 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.31 | |||||||||||||||
5 | Radim KůtaRadim Kůta | 90 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.36 | |||||||||||||||
6 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.40 | |||||||||||||||
7 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 07.41 | |||||||||||||||
8 | Jan KuptíkJan Kuptík | 89 | Spartak Praha 4 | 07.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | AK Most | 07.18 | |||||||||||||||
2 | Rudolf RůžekRudolf Růžek | 93 | TJ Dukla Praha | 07.29 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HedrichTomáš Hedrich | 89 | TJ Šumperk | 07.30 | |||||||||||||||
4 | Martin HrazdíraMartin Hrazdíra | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 07.39 | |||||||||||||||
5 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 07.49 | |||||||||||||||
6 | Tomáš ForstTomáš Forst | 90 | RC Praga Praha | 07.52 | |||||||||||||||
7 | Daniel KnýDaniel Kný | 88 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 07.77 | |||||||||||||||
8 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 07.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon JůnŠimon Jůn | 97 | PSK Olymp Praha | 07.67 | |||||||||||||||
2 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 07.88 | |||||||||||||||
3 | Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | 07.89 | |||||||||||||||
4 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 07.95 | |||||||||||||||
5 | Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | 08.10 | |||||||||||||||
6 | Michal ŠímaMichal Šíma | 97 | ASK Slavia Praha | 08.64 | |||||||||||||||
7 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 09.70 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 5 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 07.17 | |||||||||||||||
2 | Jiří KratinaJiří Kratina | 95 | Spartak Praha 4 | 07.22 | |||||||||||||||
3 | Jan CardaJan Carda | 89 | ASK Slavia Praha | 07.25 | |||||||||||||||
4 | Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský | 94 | A. C. TEPO Kladno | 07.29 | |||||||||||||||
5 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 07.30 | |||||||||||||||
6 | Jan BezákJan Bezák | 95 | A. C. TEPO Kladno | 07.34 | |||||||||||||||
7 | Jan ŠindelářJan Šindelář | 93 | SKP Nymburk, o.s. | 07.50 | |||||||||||||||
8 | Petr ŠroubekPetr Šroubek | 95 | AK Bílina | 07.57 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David BenešDavid Beneš | 92 | ASK Slavia Praha | 07.28 | |||||||||||||||
2 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 07.45 | |||||||||||||||
3 | Tomáš DaněkTomáš Daněk | 87 | SK Sporting Příbram | 07.49 | |||||||||||||||
4 | Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer | 93 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.52 | |||||||||||||||
5 | Jan BergJan Berg | 94 | ŠAK Chodov | 07.57 | |||||||||||||||
6 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 07.58 | |||||||||||||||
7 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 07.60 | |||||||||||||||
8 | Kryštof LeblKryštof Lebl | 87 | TJ Dukla Praha | 07.73 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj PalivecMatěj Palivec | 94 | A. C. TEPO Kladno | 07.34 | |||||||||||||||
2 | Filip KrčálFilip Krčál | 93 | PSK Olymp Praha | 07.44 | |||||||||||||||
3 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 07.46 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 07.47 | |||||||||||||||
5 | Jiří ŠolcJiří Šolc | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.51 | |||||||||||||||
6 | Pavel StrnadPavel Strnad | 96 | AK Bílina | 07.56 | |||||||||||||||
7 | Václav PapoušekVáclav Papoušek | 94 | PSK Olymp Praha | 07.58 | |||||||||||||||
8 | Michal StarkMichal Stark | 89 | TJ Dukla Praha | 07.64 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan HupkaIvan Hupka | 91 | Akademik TU Košice | 07.49 | |||||||||||||||
2 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.61 | |||||||||||||||
3 | Vít OndračkaVít Ondračka | 96 | SK Sporting Příbram | 07.61 | |||||||||||||||
6 | Vít MačákVít Mačák | 94 | PSK Olymp Praha | 07.63 | |||||||||||||||
7 | Jiří PálkaJiří Pálka | 92 | Hvězda SKP Pardubice | 07.67 | |||||||||||||||
8 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 07.87 | |||||||||||||||
4= | Michal RozsypalMichal Rozsypal | 94 | SK Sporting Příbram | 07.62 | |||||||||||||||
4= | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 07.62 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl | 81 | Spartak Praha 4 | 07.53 | |||||||||||||||
2 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 07.69 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KoptíkTomáš Koptík | 83 | ASK Slavia Praha | 07.75 | |||||||||||||||
4 | Jakub UhlířJakub Uhlíř | 96 | SG Plzeň Petřín | 07.77 | |||||||||||||||
5 | Michal RandaMichal Randa | 75 | SK Kotlářka Praha | 07.94 | |||||||||||||||
6 | Voldymyr MryshchukVoldymyr Mryshchuk | 95 | Spartak Praha 4 | 08.22 | |||||||||||||||
David BenediktDavid Benedikt | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | DQ | ||||||||||||||||
Lukáš KossakowskiLukáš Kossakowski | 93 | AK Bílina | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David AulickýDavid Aulický | 97 | ASK ELNA Počerady | 07.49 | |||||||||||||||
2 | Jiří ŠromJiří Šrom | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 07.58 | |||||||||||||||
3 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 07.61 | |||||||||||||||
4 | Štěpán FauŠtěpán Fau | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 07.65 | |||||||||||||||
5 | Josef KorálJosef Korál | 95 | ASK Slavia Praha | 07.76 | |||||||||||||||
6 | Miloslav AntošMiloslav Antoš | 91 | AC Domažlice | 07.77 | |||||||||||||||
7 | Martin MachMartin Mach | 96 | AK Bílina | 07.81 | |||||||||||||||
8 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | SK Sporting Příbram | 07.83 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KocábekTomáš Kocábek | 96 | SK Kotlářka Praha | 07.51 | |||||||||||||||
2 | Tomáš StejskalTomáš Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 07.65 | |||||||||||||||
3 | Jan MusilJan Musil | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 07.70 | |||||||||||||||
4 | David PetrákDavid Petrák | 95 | ASK Slavia Praha | 07.82 | |||||||||||||||
5 | David HřebíčekDavid Hřebíček | 97 | Spartak Praha 4 | 07.92 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 08.01 | |||||||||||||||
7 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 97 | ASK Slavia Praha | 08.14 | |||||||||||||||
8 | Daniel SchmidtDaniel Schmidt | 95 | TJ Dukla Praha | 08.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 07.68 | |||||||||||||||
2 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 07.79 | |||||||||||||||
3 | Jakub UrbanJakub Urban | 72 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 07.84 | |||||||||||||||
4 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 07.94 | |||||||||||||||
5 | David KocánekDavid Kocánek | 96 | Spartak Praha 4 | 08.01 | |||||||||||||||
6= | Leoš HvižďLeoš Hvižď | 86 | SK Sporting Příbram | 08.15 | |||||||||||||||
6= | Tomáš SýkoraTomáš Sýkora | 93 | ASK Slavia Praha | 08.15 | |||||||||||||||
8 | Viktor MachViktor Mach | 67 | ASK Slavia Praha | 09.16 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 13 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří GvuščJiří Gvušč | 95 | A. C. Sparta Praha | 07.21 | |||||||||||||||
2 | Jiří GazdaJiří Gazda | 97 | Spartak Praha 4 | 07.95 | |||||||||||||||
3 | Michal ŠímaMichal Šíma | 97 | ASK Slavia Praha | 08.33 | |||||||||||||||
4 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 08.37 | |||||||||||||||
5 | Petr ŠímaPetr Šíma | 68 | ASK Slavia Praha | 08.59 | |||||||||||||||
6 | Jan ZedníkJan Zedník | 53 | Spartak Praha 4 | 09.40 | |||||||||||||||
7 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 09.68 | |||||||||||||||
8 | Otakar PachmannOtakar Pachmann | 44 | AC Kovošrot Praha | 10.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 14 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rudolf RůžekRudolf Růžek | 93 | TJ Dukla Praha | 07.23 | |||||||||||||||
2 | Jan DeckerJan Decker | 95 | ASK Slavia Praha | 07.44 | |||||||||||||||
3 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 07.73 | |||||||||||||||
4 | Daniel KnýDaniel Kný | 88 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 07.75 | |||||||||||||||
5 | Jan MiksaJan Miksa | 96 | ASK Slavia Praha | 07.90 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička | 95 | ASK Slavia Praha | 08.08 | |||||||||||||||
Šimon JůnŠimon Jůn | 97 | PSK Olymp Praha | DQ | ||||||||||||||||
Tomáš NovotnýTomáš Novotný | 97 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 15 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JonášTomáš Jonáš | 94 | ASK ELNA Počerady | 07.14 | |||||||||||||||
2 | Adam GrabmüllerAdam Grabmüller | 94 | ASK Slavia Praha | 07.16 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | AK Most | 07.18 | |||||||||||||||
4 | Jakub BurlákJakub Burlák | 96 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 07.26 | |||||||||||||||
5 | Martin HrazdíraMartin Hrazdíra | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 07.39 | |||||||||||||||
6 | Tomáš HedrichTomáš Hedrich | 89 | TJ Šumperk | 07.41 | |||||||||||||||
7 | Jan KuptíkJan Kuptík | 89 | Spartak Praha 4 | 07.53 | |||||||||||||||
8 | Tomáš ForstTomáš Forst | 90 | RC Praga Praha | 07.56 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 16 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ŠťastnýLukáš Šťastný | 91 | TJ Dukla Praha | 06.90 | |||||||||||||||
2 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 07.02 | |||||||||||||||
3 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | AK Kroměříž | 07.03 | |||||||||||||||
4 | Rostislav ŠulcRostislav Šulc | 81 | Spartak Praha 4 | 07.07 | |||||||||||||||
5 | Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | 07.10 | |||||||||||||||
6 | Daniel MaruštíkDaniel Maruštík | 94 | AK ŠKODA Plzeň | 07.14 | |||||||||||||||
7 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 07.23 | |||||||||||||||
8 | Daniel MáraDaniel Mára | 92 | ASK Slavia Praha | 07.44 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | 07.42 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková | 82 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.47 | |||||||||||||||
3 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | TJ Šumperk | 07.79 | |||||||||||||||
4 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | AK Olymp Brno | 07.84 | |||||||||||||||
5 | Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová | 93 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.88 | |||||||||||||||
6 | Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 07.91 | |||||||||||||||
7 | Andrea ŠkolováAndrea Školová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 08.03 | |||||||||||||||
8 | Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | 08.14 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 07.99 | |||||||||||||||
3 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 08.04 | |||||||||||||||
4 | Markéta PadevětováMarkéta Padevětová | 95 | SK Aktis Praha | 08.05 | |||||||||||||||
5 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 08.11 | |||||||||||||||
6 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 08.24 | |||||||||||||||
7 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 08.35 | |||||||||||||||
8 | Anna CranfordováAnna Cranfordová | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 08.00 | |||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 08.07 | |||||||||||||||
3 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 08.11 | |||||||||||||||
4 | Iva VedralováIva Vedralová | 86 | Spartak Praha 4 | 08.12 | |||||||||||||||
5 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.18 | |||||||||||||||
6 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.47 | |||||||||||||||
7 | Veronika SakhanchukVeronika Sakhanchuk | 94 | PSK Olymp Praha | 08.57 | |||||||||||||||
8 | Václava PlačkováVáclava Plačková | 82 | Praha | 09.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 08.10 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TroppováKateřina Troppová | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 08.21 | |||||||||||||||
3 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.23 | |||||||||||||||
4 | Vendula VávrováVendula Vávrová | 90 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 08.38 | |||||||||||||||
5 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 08.44 | |||||||||||||||
6 | Jana BrožováJana Brožová | 88 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.48 | |||||||||||||||
7 | Nikola NemčekováNikola Nemčeková | 97 | ŠAK Chodov | 08.56 | |||||||||||||||
8 | Milada RůžičkováMilada Růžičková | 68 | SC Radotín Praha | 09.36 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková | 83 | ASK Slavia Praha | 08.35 | |||||||||||||||
2 | Jana BrabcováJana Brabcová | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Barbora OdložilováBarbora Odložilová | 93 | ŠAK Novoborská Praha | 08.43 | |||||||||||||||
4 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 08.50 | |||||||||||||||
5 | Rebeka KrčálováRebeka Krčálová | 92 | PSK Olymp Praha | 08.51 | |||||||||||||||
6 | Dominika HoudováDominika Houdová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.65 | |||||||||||||||
7 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 08.80 | |||||||||||||||
8 | Kristýna SeimlováKristýna Seimlová | 95 | PSK Olymp Praha | 08.87 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta ProuzováMarkéta Prouzová | 97 | ASK Slavia Praha | 08.38 | |||||||||||||||
2 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 08.55 | |||||||||||||||
3 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 08.60 | |||||||||||||||
4 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 90 | ASK Slavia Praha | 08.79 | |||||||||||||||
5 | Barbora CísařováBarbora Císařová | 97 | Spartak Praha 4 | 08.91 | |||||||||||||||
6 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 09.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská | 96 | A. C. TEPO Kladno | 08.56 | |||||||||||||||
3 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 08.61 | |||||||||||||||
4 | Jana ŠimkováJana Šimková | 97 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.89 | |||||||||||||||
6 | Aneta ŠmídováAneta Šmídová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 08.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrupařováLucie Krupařová | 99 | PSK Olymp Praha | 08.93 | |||||||||||||||
2 | Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 08.96 | |||||||||||||||
3 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.05 | |||||||||||||||
4 | Kim SzappanosováKim Szappanosová | 97 | SK Aktis Praha | 09.26 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KrálováKateřina Králová | 97 | SK Aktis Praha | 09.53 | |||||||||||||||
6 | Jolana ŠrámkováJolana Šrámková | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.54 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 08.32 | |||||||||||||||
2 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 08.53 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KunickáKristýna Kunická | 99 | PSK Olymp Praha | 08.70 | |||||||||||||||
4 | Karolína KrejsováKarolína Krejsová | 96 | A. C. Sparta Praha | 08.83 | |||||||||||||||
5 | Simona BažantováSimona Bažantová | 95 | TJ Vodní Stavby Tábor | 08.94 | |||||||||||||||
6 | Anna CranfordováAnna Cranfordová | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.99 | |||||||||||||||
7 | Václava PlačkováVáclava Plačková | 82 | Praha | 09.04 | |||||||||||||||
8 | Lenka KáclováLenka Káclová | 95 | SK Aritma Praha | 09.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie DomskáLucie Domská | 93 | TJ Šumperk | 07.83 | |||||||||||||||
2 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | AK Olymp Brno | 07.83 | |||||||||||||||
3= | Anna-Marie RappováAnna-Marie Rappová | 93 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.89 | |||||||||||||||
3= | Barbora KrňoulováBarbora Krňoulová | 93 | AK ŠKODA Plzeň | 07.89 | |||||||||||||||
5 | Andrea ŠkolováAndrea Školová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 08.02 | |||||||||||||||
6 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 08.07 | |||||||||||||||
7 | Jana ReissováJana Reissová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 08.23 | |||||||||||||||
Kateřina ČechováKateřina Čechová | 88 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr SzeteiPetr Szetei | 84 | AK Kroměříž | 21.70 | |||||||||||||||
2 | Michal DesenskýMichal Desenský | 93 | TJ Sokol Hradec Králové | 21.83 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Dukla Praha | 24.06 | |||||||||||||||
4 | Matěj PalivecMatěj Palivec | 94 | A. C. TEPO Kladno | 24.70 | |||||||||||||||
5 | Tomáš BaloghTomáš Balogh | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 25.14 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert DiezRobert Diez | 89 | FC Barcelona | 22.14 | |||||||||||||||
2 | Radek FischerRadek Fischer | 91 | Spartak Praha 4 | 22.47 | |||||||||||||||
3 | Jiří KratinaJiří Kratina | 95 | Spartak Praha 4 | 23.21 | |||||||||||||||
4 | Jiří ŠromJiří Šrom | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 24.47 | |||||||||||||||
5 | Filip ProcházkaFilip Procházka | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 24.87 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří StehnoJiří Stehno | 93 | ŠAK Chodov | 22.92 | |||||||||||||||
2 | David BenešDavid Beneš | 92 | ASK Slavia Praha | 23.09 | |||||||||||||||
3 | Vít MačákVít Mačák | 94 | PSK Olymp Praha | 24.20 | |||||||||||||||
4 | Jakub UrbanJakub Urban | 72 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 24.79 | |||||||||||||||
5 | Filip VostatekFilip Vostatek | 96 | ASK ELNA Počerady | 26.94 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav PetrákMiloslav Petrák | 93 | ASK Slavia Praha | 22.48 | |||||||||||||||
2 | Tomáš JonášTomáš Jonáš | 94 | ASK ELNA Počerady | 22.63 | |||||||||||||||
3 | Lukáš HodboďLukáš Hodboď | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 23.04 | |||||||||||||||
4 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 24.88 | |||||||||||||||
5 | Petr ŠímaPetr Šíma | 68 | ASK Slavia Praha | 29.06 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NohavaVojtěch Nohava | 92 | AK Most | 22.78 | |||||||||||||||
2 | Jiří DoležalJiří Doležal | 91 | AK Bílina | 23.16 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KončickýTomáš Končický | 96 | Spartak Praha 4 | 23.80 | |||||||||||||||
4 | David HřebíčekDavid Hřebíček | 97 | Spartak Praha 4 | 24.60 | |||||||||||||||
5 | Jakub HoftaJakub Hofta | 97 | ASK Slavia Praha | 26.32 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav KučeraVáclav Kučera | 93 | AC Mladá Boleslav o.s. | 22.74 | |||||||||||||||
2 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 23.33 | |||||||||||||||
3 | Martin HrazdíraMartin Hrazdíra | 94 | AC Moravská Slavia Brno | 23.43 | |||||||||||||||
4 | Leoš HvižďLeoš Hvižď | 86 | SK Sporting Příbram | 26.26 | |||||||||||||||
Ivo HertlIvo Hertl | 80 | VSK Univerzita Brno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 22.64 | |||||||||||||||
2 | Jakub LedvinaJakub Ledvina | 95 | AC Domažlice | 23.52 | |||||||||||||||
3 | Miroslav KrálMiroslav Král | 90 | TJ Sokol Kolín-atletika | 24.21 | |||||||||||||||
4 | Michal RozsypalMichal Rozsypal | 94 | SK Sporting Příbram | 24.57 | |||||||||||||||
5 | Michal JarošMichal Jaroš | 96 | ASK Slavia Praha | 26.58 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš MyškovskýMatyáš Myškovský | 94 | A. C. TEPO Kladno | 23.04 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠindelářJan Šindelář | 93 | SKP Nymburk, o.s. | 23.81 | |||||||||||||||
3 | Matouš MerxbauerMatouš Merxbauer | 93 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.46 | |||||||||||||||
4 | Ladislav ZítaLadislav Zíta | 96 | TJ Dukla Praha | 25.55 | |||||||||||||||
5 | Jiří LedvinkaJiří Ledvinka | 97 | Spartak Praha 4 | 27.23 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 22.84 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | AC Domažlice | 23.22 | |||||||||||||||
3 | Mikuláš HavelMikuláš Havel | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 24.16 | |||||||||||||||
4 | Štěpán FauŠtěpán Fau | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.47 | |||||||||||||||
5 | Tomáš HanousekTomáš Hanousek | 97 | ASK Slavia Praha | 27.56 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš DaněkTomáš Daněk | 87 | SK Sporting Příbram | 23.83 | |||||||||||||||
2 | Jiří ŠolcJiří Šolc | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 24.28 | |||||||||||||||
3 | Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda | 97 | TJ Dukla Praha | 24.86 | |||||||||||||||
4 | Ondřej LevickýOndřej Levický | 93 | AK Most | 25.01 | |||||||||||||||
5 | Antonín JankovskýAntonín Jankovský | 42 | ASK Slavia Praha | 33.38 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav PapoušekVáclav Papoušek | 94 | PSK Olymp Praha | 23.69 | |||||||||||||||
2 | Martin SitaMartin Sita | 94 | AC Slovan Liberec, o.s. | 23.78 | |||||||||||||||
3 | Martin BláhaMartin Bláha | 96 | A. C. TEPO Kladno | 23.81 | |||||||||||||||
4 | Jan KuklíkJan Kuklík | 96 | TJ Spartak Vlašim | 23.89 | |||||||||||||||
5 | Tomáš RudolskýTomáš Rudolský | 96 | TJ Dukla Praha | 25.44 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 12 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip KrčálFilip Krčál | 93 | PSK Olymp Praha | 23.36 | |||||||||||||||
2 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 23.38 | |||||||||||||||
3 | Daniel MáraDaniel Mára | 92 | ASK Slavia Praha | 23.89 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch KrykorkaVojtěch Krykorka | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 24.49 | |||||||||||||||
5 | Zbyněk FojtíkZbyněk Fojtík | 59 | PSK Olymp Praha | 31.35 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 13 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan KubešJan Kubeš | 94 | TJ Dukla Praha | 23.93 | |||||||||||||||
2 | Vít MüllerVít Müller | 96 | SKP Nymburk, o.s. | 24.99 | |||||||||||||||
3 | Vít OndračkaVít Ondračka | 96 | SK Sporting Příbram | 25.48 | |||||||||||||||
4 | Daniel SchmidtDaniel Schmidt | 95 | TJ Dukla Praha | 26.66 | |||||||||||||||
5 | Viktor MachViktor Mach | 67 | ASK Slavia Praha | 30.10 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slávek SchepotevSlávek Schepotev | 96 | A. C. TEPO Kladno | 24.28 | |||||||||||||||
2 | Ondřej MachOndřej Mach | 94 | ASK Slavia Praha | 24.32 | |||||||||||||||
3 | Ondřej GrimOndřej Grim | 95 | SK Sporting Příbram | 24.77 | |||||||||||||||
4 | Vít SoukupVít Soukup | 95 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 24.80 | |||||||||||||||
5 | Jiří GazdaJiří Gazda | 97 | Spartak Praha 4 | 25.69 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 15 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav DrdaJaroslav Drda | 91 | TJ Dukla Praha | 24.07 | |||||||||||||||
2 | Tomáš BaloghTomáš Balogh | 95 | TJ Vodní stavby Tábor | 24.92 | |||||||||||||||
3 | Martin MachMartin Mach | 96 | AK Bílina | 25.58 | |||||||||||||||
4 | Daniel StrasserDaniel Strasser | 97 | AC Praha 1890 | 26.84 | |||||||||||||||
5 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 42.06 | |||||||||||||||
6 | Miloslav FiedlerMiloslav Fiedler | 43 | Ministerstvo vnitra ČR | 42.85 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
200 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.50 | |||||||||||||||
2 | Karolína NovotnáKarolína Novotná | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.60 | |||||||||||||||
3 | Barbora VotinskáBarbora Votinská | 96 | SK Kotlářka Praha | 28.84 | |||||||||||||||
4 | Kristýna BoušíKristýna Bouší | 96 | TJ Dukla Praha | 28.85 | |||||||||||||||
5 | Tereza RůžičkováTereza Růžičková | 90 | ASK Slavia Praha | 29.04 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 25.80 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TroppováKateřina Troppová | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 26.33 | |||||||||||||||
3 | Aneta ForetováAneta Foretová | 92 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 26.87 | |||||||||||||||
4 | Veronika HamerníkováVeronika Hamerníková | 97 | SK Kotlářka Praha | 28.22 | |||||||||||||||
5 | Kristýna KunickáKristýna Kunická | 99 | PSK Olymp Praha | 29.06 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka BrázdilováLenka Brázdilová | 82 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 26.32 | |||||||||||||||
2 | Vendula VávrováVendula Vávrová | 90 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 27.29 | |||||||||||||||
3 | Lucie KrupařováLucie Krupařová | 99 | PSK Olymp Praha | 28.76 | |||||||||||||||
4 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 29.29 | |||||||||||||||
5 | Simona BažantováSimona Bažantová | 95 | TJ Vodní Stavby Tábor | 29.83 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | ASK Slavia Praha | 26.79 | |||||||||||||||
2 | Anežka RajmonováAnežka Rajmonová | 97 | Spartak Praha 4 | 27.33 | |||||||||||||||
3 | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 28.03 | |||||||||||||||
4 | Denisa ProkešováDenisa Prokešová | 94 | AK Olymp Brno | 28.29 | |||||||||||||||
5 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 29.12 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 5 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola ŘehounkováNikola Řehounková | 93 | AC Pardubice | 26.27 | |||||||||||||||
2 | Lucie BaštovanskáLucie Baštovanská | 85 | Spartak Praha 4 | 26.52 | |||||||||||||||
3 | Anna HrudkováAnna Hrudková | 93 | ASK Slavia Praha | 26.93 | |||||||||||||||
4 | Kateřina KodrováKateřina Kodrová | 93 | ASK Slavia Praha | 27.42 | |||||||||||||||
5 | Dominika KrupkováDominika Krupková | 92 | ASK Slavia Praha | 28.40 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva VedralováIva Vedralová | 86 | Spartak Praha 4 | 26.10 | |||||||||||||||
2 | Kateřina TurkováKateřina Turková | 91 | ASK Slavia Praha | 26.69 | |||||||||||||||
3 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 27.17 | |||||||||||||||
4 | Kateřina FrömmelováKateřina Frömmelová | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.97 | |||||||||||||||
5 | Kateřina MaternováKateřina Maternová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 28.93 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MrňováMarkéta Mrňová | 91 | AK Olymp Brno | 26.52 | |||||||||||||||
2 | Rebeka KrčálováRebeka Krčálová | 92 | PSK Olymp Praha | 28.05 | |||||||||||||||
3 | Kristýna PřástkováKristýna Přástková | 97 | AK ŠKODA Plzeň | 29.08 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 8 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KerbachováAnna Kerbachová | 00 | Spartak Praha 4 | 25.74 | |||||||||||||||
2 | Marcela PírkováMarcela Pírková | 96 | AK Olymp Brno | 26.39 | |||||||||||||||
3 | Jana BrožováJana Brožová | 88 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 27.24 | |||||||||||||||
4 | Jana BrabcováJana Brabcová | 94 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 28.40 | |||||||||||||||
5 | Nikola RubášováNikola Rubášová | 98 | AC Domažlice | 28.78 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 9 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Olymp Brno | 26.11 | |||||||||||||||
2 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 28.50 | |||||||||||||||
3 | Markéta ProuzováMarkéta Prouzová | 97 | ASK Slavia Praha | 29.06 | |||||||||||||||
4 | Michaela DruneckáMichaela Drunecká | 95 | A. C. TEPO Kladno | 29.13 | |||||||||||||||
5 | Kristýna SeimlováKristýna Seimlová | 95 | PSK Olymp Praha | 29.16 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 10 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 26.62 | |||||||||||||||
2 | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 27.52 | |||||||||||||||
3 | Barbora OdložilováBarbora Odložilová | 93 | ŠAK Novoborská Praha | 27.54 | |||||||||||||||
4 | Eliška PilařováEliška Pilařová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 27.94 | |||||||||||||||
5 | Jana ŠimkováJana Šimková | 97 | Athletic Club Ústí n/L. o.s. | 29.84 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 11 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina JelínkováKateřina Jelínková | 96 | TJ Vodní Stavby Tábor | 28.39 | |||||||||||||||
2 | Tereza EdlováTereza Edlová | 97 | SK Kotlářka Praha | 28.58 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠmídováAneta Šmídová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 29.63 | |||||||||||||||
4 | Denisa BízkováDenisa Bízková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 31.11 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 12 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina TurkováKateřina Turková | 91 | ASK Slavia Praha | 26.87 | |||||||||||||||
2 | Aneta SladovníkováAneta Sladovníková | 97 | ASK Slavia Praha | 27.66 | |||||||||||||||
3 | Dominika KrupkováDominika Krupková | 92 | ASK Slavia Praha | 28.35 | |||||||||||||||
4 | Zuzana ŠvarcbachováZuzana Švarcbachová | 96 | A. C. TEPO Kladno | 29.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 13 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Helena JiranováHelena Jiranová | 95 | TJ Sokol Kolín-atletika | 25.78 | |||||||||||||||
2 | Karolína NovotnáKarolína Novotná | 94 | TJ Sokol Kolín-atletika | 26.89 | |||||||||||||||
3 | Kristýna BrožkováKristýna Brožková | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.05 | |||||||||||||||
4 | Hana CaisováHana Caisová | 95 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 28.28 | |||||||||||||||
5 | Barbora DugováBarbora Dugová | 94 | AK Most | 30.84 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
3000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub ZemaníkJakub Zemaník | 95 | SSK Vítkovice | 08:28.21 | |||||||||||||||
2 | Václav JanoušekVáclav Janoušek | 85 | Spartak Praha 4 | 08:30.15 | |||||||||||||||
3 | Josef HavlíčekJosef Havlíček | 94 | T. J. Sokol České Budějovice | 08:38.24 | |||||||||||||||
4 | Petr PechekPetr Pechek | 83 | TJ Maratonstav Úpice | 08:41.37 | |||||||||||||||
5 | Daniel NoahDaniel Noah | 84 | Praha 6 | 08:58.83 | |||||||||||||||
6 | Jan FrišJan Friš | 95 | SSK Vítkovice | 09:00.45 | |||||||||||||||
7 | Pavel OličPavel Olič | 94 | AC Domažlice | 09:00.79 | |||||||||||||||
8 | Jiří SvítekJiří Svítek | 94 | AC Ústí Nad Labem | 09:03.00 | |||||||||||||||
9 | Ondřej ČadekOndřej Čadek | 91 | AC Ústí Nad Labem | 09:06.52 | |||||||||||||||
Jakub ŠevčíkJakub Ševčík | 90 | SSK Vítkovice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ZenklAdam Zenkl | 95 | SSK Vítkovice | 09:05.68 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider | 94 | SSK Vítkovice | 09:05.97 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Spartak Praha 4 | 09:16.46 | |||||||||||||||
4 | Jakub HlasJakub Hlas | 89 | PSK Olymp Praha | 09:17.81 | |||||||||||||||
5 | Nikolaos MachNikolaos Mach | 95 | TJ Dukla Praha | 09:18.34 | |||||||||||||||
6 | Jiří DekastelloJiří Dekastello | 94 | AK Most | 09:19.93 | |||||||||||||||
7 | Milan SerafinMilan Serafin | 65 | Sk Aritma Praha | 09:20.47 | |||||||||||||||
8 | David VašDavid Vaš | 90 | T. J. Sokol České Budějovice | 09:20.79 | |||||||||||||||
9 | Vojtěch SommerVojtěch Sommer | 96 | PSK Olymp Praha | 09:24.50 | |||||||||||||||
Jan BielikJan Bielik | 95 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 3 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ctibor SyselCtibor Sysel | 87 | Spartak Praha 4 | 09:29.43 | |||||||||||||||
2 | Čeněk FilingrČeněk Filingr | 61 | Běžecký Klub FC Kadaň | 09:39.40 | |||||||||||||||
3 | Jiří KabelkaJiří Kabelka | 77 | Sokol Král.Vinohrady Praha | 09:44.32 | |||||||||||||||
4 | Jan FlašarJan Flašar | 86 | SK Čtyři Dvory České Budějo... | 09:46.01 | |||||||||||||||
5 | Ondřej TeplýOndřej Teplý | 78 | HISPORT TEAM | 09:56.87 | |||||||||||||||
6 | Albert MálekAlbert Málek | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10:15.90 | |||||||||||||||
7 | Tomáš HouraTomáš Houra | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10:18.12 | |||||||||||||||
8 | Dušan HošekDušan Hošek | 76 | SK Kotlářka Praha | 11:37.65 | |||||||||||||||
9 | Daniel HýnaDaniel Hýna | 95 | AK Most | 11:53.48 | |||||||||||||||
10 | Jaromír DoležalJaromír Doležal | 57 | SABZO Praha | 12:31.46 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
3000 m - Ženy (Finále)
Finále (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra KotlíkováPetra Kotlíková | 82 | TJ Slavoj BANES Pacov | 10:41.31 | |||||||||||||||
2 | Barbora JíšováBarbora Jíšová | 92 | AC SYNER Turnov | 10:44.31 | |||||||||||||||
3 | Lucie SvobodováLucie Svobodová | 96 | AK Most | 10:47.15 | |||||||||||||||
4 | Lucie ŠimečkováLucie Šimečková | 94 | TJ Sušice | 10:57.74 | |||||||||||||||
5 | Karolína BořánkováKarolína Bořánková | 95 | PSK Olymp Praha | 10:59.43 | |||||||||||||||
6 | Adéla CivínováAdéla Civínová | 98 | AK Most | 10:59.84 | |||||||||||||||
7 | Anna HrubáAnna Hrubá | 96 | ASK Slavia Praha | 11:06.98 | |||||||||||||||
8 | Sára MaláSára Malá | 99 | AK Most | 11:30.18 | |||||||||||||||
9 | Barbora KreidlováBarbora Kreidlová | 96 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 11:40.39 | |||||||||||||||
10 | Gabriela PeleškováGabriela Pelešková | 96 | AK Most | 11:57.39 | |||||||||||||||
11 | Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | 12:21.96 | |||||||||||||||
Aneta FrankováAneta Franková | 96 | T. J. Sokol České Budějovice | DNF | ||||||||||||||||
Zuzana PetrováZuzana Petrová | 96 | AK ŠKODA Plzeň | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin MazáčMartin Mazáč | 90 | PSK Olymp Praha | 07.85 | |||||||||||||||
2 | Petr PeňázPetr Peňáz | 91 | PSK Olymp Praha | 07.88 | |||||||||||||||
3 | Václav SedlákVáclav Sedlák | 93 | TJ Dukla Praha | 08.18 | |||||||||||||||
4 | Jan JánJan Ján | 93 | PSK Olymp Praha | 08.30 | |||||||||||||||
5 | Tomáš KavkaTomáš Kavka | 89 | ASK Slavia Praha | 08.33 | |||||||||||||||
6 | Jan CardaJan Carda | 89 | ASK Slavia Praha | 08.34 | |||||||||||||||
7 | Ivan HupkaIvan Hupka | 91 | Akademik TU Košice | 09.01 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David LinhartDavid Linhart | 89 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Kryštof LeblKryštof Lebl | 87 | TJ Dukla Praha | 09.53 | |||||||||||||||
3 | Petr KřenekPetr Křenek | 81 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 10.46 | |||||||||||||||
Jan CardaJan Carda | 89 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [99,1 cm] - Junioři (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 08.48 | |||||||||||||||
2 | Jiří KubešJiří Kubeš | 95 | AK ŠKODA Plzeň | 08.50 | |||||||||||||||
3 | Jan ŠnajdrJan Šnajdr | 94 | AC Domažlice | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 09.08 | |||||||||||||||
5 | Alexandr RodriguezAlexandr Rodriguez | 94 | A. C. TEPO Kladno | 09.20 | |||||||||||||||
6 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 09.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán RillichŠtěpán Rillich | 95 | TJ Spartak Vlašim | 09.04 | |||||||||||||||
2 | Michal MalýMichal Malý | 94 | ASK Slavia Praha | 09.10 | |||||||||||||||
3 | Jan TauerJan Tauer | 95 | AC Domažlice | 09.25 | |||||||||||||||
4 | Milan DzuriakMilan Dzuriak | 95 | ELNA Počerady | 09.35 | |||||||||||||||
5 | Tomáš StejskalTomáš Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 10.04 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PecenAdam Pecen | 95 | ASK Slavia Praha | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Tomáš PetrTomáš Petr | 94 | ASK Slavia Praha | 08.76 | |||||||||||||||
3 | Martin RůžičkaMartin Růžička | 95 | ASK Slavia Praha | 09.49 | |||||||||||||||
4 | Jan StejskalJan Stejskal | 95 | ASK Slavia Praha | 10.65 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 08.86 | |||||||||||||||
2 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 09.08 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek | 97 | ASK Slavia Praha | 09.58 | |||||||||||||||
4 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 10.15 | |||||||||||||||
5 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 10.17 | |||||||||||||||
6 | Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | 10.20 | |||||||||||||||
Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Christopher KuklaChristopher Kukla | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.60 | |||||||||||||||
2 | David SklenářDavid Sklenář | 97 | AC Pardubice | 08.62 | |||||||||||||||
3 | Matěj HrbekMatěj Hrbek | 96 | AC Pardubice | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Ladislav ZítaLadislav Zíta | 96 | TJ Dukla Praha | 09.18 | |||||||||||||||
5 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 09.26 | |||||||||||||||
6 | Dominik ŠimekDominik Šimek | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 11.52 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael UrbanMichael Urban | 97 | TJ Vodní stavby Tábor | 08.79 | |||||||||||||||
2 | Tomáš CapouchTomáš Capouch | 97 | ASK Slavia Praha | 08.81 | |||||||||||||||
3 | David ŠrámekDavid Šrámek | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.99 | |||||||||||||||
4 | Filip TrnkaFilip Trnka | 96 | ASK Slavia Praha | 09.65 | |||||||||||||||
5 | Matěj MachMatěj Mach | 97 | ASK Slavia Praha | 10.05 | |||||||||||||||
Václav CubínekVáclav Cubínek | 96 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Daniel SekyraDaniel Sekyra | 96 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Ženy (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŠkrobákováLucie Škrobáková | 82 | USK Praha | 08.08 | |||||||||||||||
2 | Jana SotákováJana Sotáková | 93 | AK Olymp Brno | 08.68 | |||||||||||||||
3 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.73 | |||||||||||||||
4 | Anna ZekuciováAnna Zekuciová | 95 | TJ MDDM Ostrov | 08.88 | |||||||||||||||
5 | Lenka SvobodováLenka Svobodová | 95 | AK Olymp Brno | 09.02 | |||||||||||||||
6 | Michaela NejedlováMichaela Nejedlová | 93 | ASK Slavia Praha | 09.05 | |||||||||||||||
7 | Lucie KoudelováLucie Koudelová | 94 | AK Olymp Brno | 09.07 | |||||||||||||||
8 | Dominika HoudováDominika Houdová | 95 | A. C. TEPO Kladno | 10.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HofmanováMartina Hofmanová | 95 | AC Slovan Liberec, o.s. | 09.26 | |||||||||||||||
2 | Alexandra MužíkováAlexandra Mužíková | 83 | ASK Slavia Praha | 09.29 | |||||||||||||||
3 | Olga NováčkováOlga Nováčková | 92 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 09.39 | |||||||||||||||
4 | Petra VítováPetra Vítová | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.02 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 3 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela SvojanovskáMichaela Svojanovská | 90 | ASK Slavia Praha | 09.83 | |||||||||||||||
2= | Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | 10.07 | |||||||||||||||
2= | Denisa BenešováDenisa Benešová | 94 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10.07 | |||||||||||||||
4 | Martina PíšováMartina Píšová | 94 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.62 | |||||||||||||||
5 | Pavla VlčkováPavla Vlčková | 95 | BAK Bechyně | 11.02 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 09.01 | |||||||||||||||
3 | Dominika KrupařováDominika Krupařová | 97 | PSK Olymp Praha | 09.31 | |||||||||||||||
4 | Lucie OdvárkováLucie Odvárková | 96 | AK Most | 09.60 | |||||||||||||||
5 | Sabina PöschlováSabina Pöschlová | 97 | A. C. TEPO Kladno | 09.64 | |||||||||||||||
6 | Karolina HlavatáKarolina Hlavatá | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.65 | |||||||||||||||
7 | Simona VosátkováSimona Vosátková | 96 | A. C. TEPO Kladno | 09.91 | |||||||||||||||
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská | 96 | A. C. TEPO Kladno | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 09.60 | |||||||||||||||
2 | Lada SvárovskáLada Svárovská | 96 | ASK Slavia Praha | 09.75 | |||||||||||||||
3 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 09.79 | |||||||||||||||
4 | Iveta RákosníkováIveta Rákosníková | 97 | ASK Slavia Praha | 10.08 | |||||||||||||||
5 | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 10.29 | |||||||||||||||
6 | Denisa BízkováDenisa Bízková | 97 | A. C. TEPO Kladno | 10.98 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
skok vysoký - Muži
(út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josef SkrčenýJosef Skrčený
TJ Dukla Praha |
86 | 2.01 | ||||||||||||||||
2 |
Kamil KotlíkKamil Kotlík
TJ Jiskra Humpolec |
77 | 1.98 | ||||||||||||||||
3 |
Milan DzuriakMilan Dzuriak
ASK ELNA Počerady |
95 | 1.95 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš PokornýLukáš Pokorný
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 1.90 | ||||||||||||||||
5 |
Matěj KlukanMatěj Klukan
AC Domažlice |
95 | 1.85 | ||||||||||||||||
6 |
Miloslav AntošMiloslav Antoš
AC Domažlice |
91 | 1.85 | ||||||||||||||||
7 |
Mikuláš HavelMikuláš Havel
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 1.80 | ||||||||||||||||
8 |
Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice |
95 | 1.75 | ||||||||||||||||
9 |
Matěj DynybylMatěj Dynybyl
SK Kotlářka Praha |
96 | 1.70 | ||||||||||||||||
10 |
Adam PapežAdam Papež
SK Kotlářka Praha |
97 | 1.70 | ||||||||||||||||
11= |
Tomáš KoptíkTomáš Koptík
ASK Slavia Praha |
83 | 1.70 | ||||||||||||||||
11= |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 1.70 | ||||||||||||||||
13 |
Radek KřížRadek Kříž
A. C. TEPO Kladno |
94 | 1.70 | ||||||||||||||||
14 |
Ivan ChvalovskýIvan Chvalovský
SK Kotlářka Praha |
95 | 1.55 | ||||||||||||||||
15 |
Marcel BabilonskýMarcel Babilonský
ASK ELNA Počerady |
59 | 1.45 | ||||||||||||||||
Michal DrahorádMichal Drahorád
PSK Olymp Praha |
80 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Muži (Finále)
Finále 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ Šumperk |
89 | 6.75 | ||||||||||||||||
2 |
Rudolf RůžekRudolf Růžek
TJ Dukla Praha |
93 | 6.24 | ||||||||||||||||
3 |
Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl
Spartak Praha 4 |
81 | 5.82 | ||||||||||||||||
Lukáš KossakowskiLukáš Kossakowski
AK Bílina |
93 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará Boleslav |
84 | 6.95 | ||||||||||||||||
2 |
Vladimír FraněkVladimír Franěk
Spartak Praha 4 |
76 | 6.43 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok daleký - Junioři (Finále)
Finále 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Michal MalýMichal Malý
ASK Slavia Praha |
94 | 6.26 | ||||||||||||||||
2 |
Martin JanešMartin Janeš
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 6.20 | ||||||||||||||||
3 |
Jan BergJan Berg
ŠAK Chodov |
94 | 6.12 | ||||||||||||||||
4 |
Petr ŠroubekPetr Šroubek
AK Bílina |
95 | 6.12 | ||||||||||||||||
5 |
Jan StejskalJan Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 5.62 | ||||||||||||||||
6 |
David PetrákDavid Petrák
ASK Slavia Praha |
95 | 5.47 | ||||||||||||||||
7 |
Jan OkrouhlýJan Okrouhlý
A. C. TEPO Kladno |
95 | 5.45 | ||||||||||||||||
8 |
Tomáš StejskalTomáš Stejskal
ASK Slavia Praha |
95 | 5.38 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš BaloghTomáš Balogh
TJ Vodní stavby Tábor |
95 | 5.18 | ||||||||||||||||
10 |
Jaroslav HrdličkaJaroslav Hrdlička
ASK Slavia Praha |
95 | 5.16 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Finále 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KubešJiří Kubeš
AK ŠKODA Plzeň |
95 | 6.25 | ||||||||||||||||
2 |
Robert ZapotilRobert Zapotil
SK ZŠ Jeseniova Praha |
95 | 5.66 | ||||||||||||||||
3 |
Martin RůžičkaMartin Růžička
ASK Slavia Praha |
95 | 5.64 | ||||||||||||||||
4 |
Christian AntsiouChristian Antsiou
SK ZŠ Jeseniova Praha |
94 | 5.42 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Dorostenci (Finále)
Finále 1 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel StrnadPavel Strnad
AK Bílina |
96 | 6.26 | ||||||||||||||||
2 |
David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4 |
96 | 5.61 | ||||||||||||||||
3 |
Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia Praha |
97 | 5.22 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek
ASK Slavia Praha |
97 | 5.16 | ||||||||||||||||
5 |
Kryštof BordesKryštof Bordes
PSK Olymp Praha |
98 | 4.99 | ||||||||||||||||
6 |
Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ASK Slavia Praha |
97 | 4.85 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 2 (út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KocábekTomáš Kocábek
SK Kotlářka Praha |
96 | 5.91 | ||||||||||||||||
2 |
David ŠrámekDavid Šrámek
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 5.87 | ||||||||||||||||
3 |
Michael UrbanMichael Urban
TJ Vodní stavby Tábor |
97 | 5.75 | ||||||||||||||||
4 |
Vít MüllerVít Müller
SKP Nymburk, o.s. |
96 | 5.63 | ||||||||||||||||
5 |
Filip TrnkaFilip Trnka
ASK Slavia Praha |
96 | 5.63 | ||||||||||||||||
6 |
Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia Praha |
96 | 5.62 | ||||||||||||||||
7 |
Jan MiksaJan Miksa
ASK Slavia Praha |
96 | 5.50 | ||||||||||||||||
8 |
Matěj MachMatěj Mach
ASK Slavia Praha |
97 | 5.05 | ||||||||||||||||
9 |
Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia Praha |
97 | 5.01 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
TJ Vodní Stavby Tábor |
96 | 12.93 | ||||||||||||||||
2 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 12.46 | ||||||||||||||||
3 |
Aneta DobrsteinováAneta Dobrsteinová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 12.45 | ||||||||||||||||
4 |
Petra JonášováPetra Jonášová
Spartak Praha 4 |
96 | 12.41 | ||||||||||||||||
5 |
Pavlína KocurováPavlína Kocurová
ŠAK Chodov |
98 | 11.48 | ||||||||||||||||
6 |
Lada SvárovskáLada Svárovská
ASK Slavia Praha |
96 | 11.30 | ||||||||||||||||
7 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 10.93 | ||||||||||||||||
8 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 10.18 | ||||||||||||||||
9 |
Kateřina HaasováKateřina Haasová
AC Domažlice |
96 | 10.00 | ||||||||||||||||
10 |
Anna KuželíkováAnna Kuželíková
AC Domažlice |
97 | 09.60 | ||||||||||||||||
11 |
Lucie StaňkováLucie Staňková
AC Domažlice |
97 | 09.42 | ||||||||||||||||
12 |
Iveta RákosníkováIveta Rákosníková
ASK Slavia Praha |
97 | 09.08 | ||||||||||||||||
13 |
Jolana ŠrámkováJolana Šrámková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
96 | 09.04 | ||||||||||||||||
14 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
Sokol Král.Vinohrady Praha |
97 | 08.85 | ||||||||||||||||
15 |
Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
97 | 08.53 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 11.48 | ||||||||||||||||
2 |
Pavla JelínkováPavla Jelínková
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 10.34 | ||||||||||||||||
3 |
Lada StudenovskáLada Studenovská
TJ Vodní Stavby Tábor |
82 | 10.28 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub UhlířJakub Uhlíř
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
96 | 11.26 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj HrbekMatěj Hrbek
AC Pardubice |
96 | 10.79 | ||||||||||||||||
3 |
Petr KollerPetr Koller
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 10.58 | ||||||||||||||||
4 |
Michael ČamborMichael Čambor
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 10.42 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš SkálaTomáš Skála
ŠAK Chodov |
94 | 16.78 | ||||||||||||||||
2 |
Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla Praha |
94 | 15.70 | ||||||||||||||||
3 |
Josef KorálJosef Korál
ASK Slavia Praha |
95 | 14.41 | ||||||||||||||||
4 |
Vratislav BejčekVratislav Bejček
Athletic Club Ústí n/L. o.s. |
94 | 14.37 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(út, 22.1.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ladislav PrášilLadislav Prášil
TJ Dukla Praha |
90 | 20.51 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš BrennLukáš Brenn
TJ Lokomotiva Břeclav |
80 | 13.81 | ||||||||||||||||
3 |
Ali HazerAli Hazer
Libanon |
84 | 12.71 | ||||||||||||||||
4 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia Praha |
93 | 10.75 | ||||||||||||||||
5 |
Jaromír FričJaromír Frič
AK ŠKODA Plzeň |
53 | 10.13 | ||||||||||||||||
6 |
Jan NěmečekJan Němeček
ASK Slavia Praha |
93 | 09.89 | ||||||||||||||||
7 |
Antonín KrátkýAntonín Krátký
AK Most |
46 | 08.11 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |