1. atletická středa v Houštce
Stará Boleslav (21. 8. 2013)60 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 07.26 | |||||||||||||||
2 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 07.36 | |||||||||||||||
3 | Valeriy HresValeriy Hres | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.46 | |||||||||||||||
4 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 07.71 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.83 | |||||||||||||||
Marcel KadlecMarcel Kadlec | 94 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch HájekVojtěch Hájek | 94 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.48 | |||||||||||||||
2 | Matěj VančuraMatěj Vančura | 96 | Spartak Praha 4 | 07.75 | |||||||||||||||
3 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 07.85 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HatkaTomáš Hatka | 89 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 07.89 | |||||||||||||||
5 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | Spartak Praha 4 | 07.93 | |||||||||||||||
6 | Ondřej VápeníkOndřej Vápeník | 91 | Spartak Praha 4 | 08.15 | |||||||||||||||
Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš ValentaLukáš Valenta | 05 | TJ Neratovice | 11.25 | |||||||||||||||
2 | Jan MužíkJan Mužík | 98 | ATLETIKA Polička | 08.42 | |||||||||||||||
3 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice | 08.72 | |||||||||||||||
4 | Radek StránskýRadek Stránský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.80 | |||||||||||||||
5 | Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | 09.89 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.08 | |||||||||||||||
2 | Markéta MálkováMarkéta Málková | 94 | AC Česká Lípa | 08.11 | |||||||||||||||
3 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 08.12 | |||||||||||||||
4 | Jana BrožováJana Brožová | 88 | Spartak Praha 4 | 08.21 | |||||||||||||||
5 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 08.24 | |||||||||||||||
6 | Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.50 | |||||||||||||||
Iva VedralováIva Vedralová | 86 | Spartak Praha 4 | DNP | ||||||||||||||||
Klára BuřilováKlára Buřilová | 90 | PSK Olymp Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna HomérováAnna Homérová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.52 | |||||||||||||||
2 | Karolína BarešováKarolína Barešová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.61 | |||||||||||||||
3 | Nicole RohlenováNicole Rohlenová | 93 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 08.63 | |||||||||||||||
5 | Magdalena VeseláMagdalena Veselá | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 08.95 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová | 98 | ASK ELNA Počerady | 08.99 | |||||||||||||||
7 | Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 09.03 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 08.32 | |||||||||||||||
2 | Eliška BoháčováEliška Boháčová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.67 | |||||||||||||||
3 | Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková | 98 | TJ Dukla Praha | 08.68 | |||||||||||||||
4 | Barbora JakubováBarbora Jakubová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 10.19 | |||||||||||||||
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová | 95 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Justýna HolubováJustýna Holubová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol BafoeNikol Bafoe | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.60 | |||||||||||||||
2 | Michaela MatouškováMichaela Matoušková | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 08.97 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 08.98 | |||||||||||||||
4 | Marie CerhováMarie Cerhová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.18 | |||||||||||||||
5 | Barbora MikešováBarbora Mikešová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 09.53 | |||||||||||||||
6 | Hana GurkováHana Gurková | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 10.11 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NěmečekDaniel Němeček | 91 | TJ Dukla Praha | 16.06 | |||||||||||||||
2 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 16.33 | |||||||||||||||
3 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 16.43 | |||||||||||||||
4 | Ondřej BendaOndřej Benda | 85 | Spartak Praha 4 | 16.52 | |||||||||||||||
5 | Jan FeherJan Feher | 86 | Spartak Praha 4 | 16.79 | |||||||||||||||
6 | Pavel ČernýPavel Černý | 91 | ASK Slavia Praha | 17.15 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karel MacuraKarel Macura | 90 | PSK Olymp Praha | 17.57 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 17.91 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HatkaTomáš Hatka | 89 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 18.16 | |||||||||||||||
4 | Filip BromFilip Brom | 99 | Spartak Praha 4 | 18.33 | |||||||||||||||
5 | Čeněk ZelendaČeněk Zelenda | 93 | Spartak Praha 4 | 18.44 | |||||||||||||||
Valeriy HresValeriy Hres | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj VančuraMatěj Vančura | 96 | Spartak Praha 4 | 17.99 | |||||||||||||||
2 | David HřebíčekDavid Hřebíček | 97 | Spartak Praha 4 | 18.12 | |||||||||||||||
3 | Ondřej VápeníkOndřej Vápeník | 91 | Spartak Praha 4 | 19.01 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík | 93 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 19.07 | |||||||||||||||
5 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 19.15 | |||||||||||||||
6 | Radek StránskýRadek Stránský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 21.05 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oto ČechOto Čech | 56 | TJ Neratovice | 21.01 | |||||||||||||||
2 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 23.96 | |||||||||||||||
3 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 30.80 | |||||||||||||||
4 | Miloslav FiedlerMiloslav Fiedler | 43 | Spartak Hrdlořezy | 31.00 | |||||||||||||||
Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Antonín KábeleAntonín Kábele | 35 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta MálkováMarkéta Málková | 94 | AC Česká Lípa | 19.25 | |||||||||||||||
2 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | ASK Slavia Praha | 19.53 | |||||||||||||||
3 | Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.59 | |||||||||||||||
4 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 19.85 | |||||||||||||||
5 | Patricie MaláPatricie Malá | 98 | AC Česká Lípa | 19.93 | |||||||||||||||
6 | Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová | 95 | ATLETIKA Polička | 20.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 20.61 | |||||||||||||||
2 | Eva JeřábkováEva Jeřábková | 85 | ASK Slavia Praha | 20.94 | |||||||||||||||
3 | Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová | 96 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 20.95 | |||||||||||||||
4 | Magdalena VeseláMagdalena Veselá | 99 | AC Mladá Boleslav o.s. | 21.31 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová | 98 | ASK ELNA Počerady | 22.26 | |||||||||||||||
Kateřina HornováKateřina Hornová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol BafoeNikol Bafoe | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 20.99 | |||||||||||||||
2 | Kateřina KvasničkováKateřina Kvasničková | 98 | TJ Dukla Praha | 21.01 | |||||||||||||||
3 | Anna HomérováAnna Homérová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | 21.29 | |||||||||||||||
4 | Barbora JakubováBarbora Jakubová | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 24.33 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 4 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa VocůDenisa Voců | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 21.66 | |||||||||||||||
2 | Patricie JanůPatricie Janů | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 22.14 | |||||||||||||||
3 | Barbora MikešováBarbora Mikešová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 23.32 | |||||||||||||||
4 | Hana GurkováHana Gurková | 97 | SK ZŠ Jeseniova Praha | 25.77 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Muži (Běh)
Běh 1 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel NěmečekDaniel Němeček | 91 | TJ Dukla Praha | 33.59 | |||||||||||||||
2 | Jan TesařJan Tesař | 90 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 34.23 | |||||||||||||||
3 | Patrik ŠormPatrik Šorm | 93 | TJ Dukla Praha | 34.63 | |||||||||||||||
4 | Michal TlustýMichal Tlustý | 94 | ASK Slavia Praha | 34.73 | |||||||||||||||
5 | Tomáš BočekTomáš Boček | 93 | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 36.12 | |||||||||||||||
6 | Pavel ČernýPavel Černý | 91 | ASK Slavia Praha | 36.93 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VeselýJakub Veselý | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 36.59 | |||||||||||||||
2 | Valeriy HresValeriy Hres | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 36.84 | |||||||||||||||
3 | Karel MacuraKarel Macura | 90 | PSK Olymp Praha | 37.18 | |||||||||||||||
4 | Tomáš HatkaTomáš Hatka | 89 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 37.69 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek | 87 | PSK Olymp Praha | 37.87 | |||||||||||||||
Vojtěch KarásekVojtěch Karásek | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David HřebíčekDavid Hřebíček | 97 | Spartak Praha 4 | 37.44 | |||||||||||||||
2 | Michal BurešMichal Bureš | 96 | AC Čáslav | 38.18 | |||||||||||||||
3 | Jan HudskýJan Hudský | 85 | PSK Olymp Praha | 38.62 | |||||||||||||||
4 | David KoubskýDavid Koubský | 96 | TJ Sokol Kolín-atletika | 38.63 | |||||||||||||||
5 | Petr RadaPetr Rada | 97 | PSK Olymp Praha | 38.95 | |||||||||||||||
6 | Ondřej NucOndřej Nuc | 97 | AK Chemopetrol Litvínov | 40.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík | 93 | TJ Slavoj Český Brod,o.s. | 39.60 | |||||||||||||||
2 | Jan MužíkJan Mužík | 98 | ATLETIKA Polička | 43.41 | |||||||||||||||
3 | Jan TomšůJan Tomšů | 98 | ATLETIKA Polička | 44.20 | |||||||||||||||
4 | Martin GladkovMartin Gladkov | 97 | AC Čáslav | 45.98 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 5 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal MartinákMichal Martinák | 02 | AO TJ Baník Meziboří | 50.30 | |||||||||||||||
2 | Lukáš ValentaLukáš Valenta | 05 | TJ Neratovice | 68.74 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
300 m - Ženy (Běh)
Běh 1 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 41.80 | |||||||||||||||
2 | Denisa VondráškováDenisa Vondrášková | 94 | ASK Slavia Praha | 42.14 | |||||||||||||||
3 | Jana BrožováJana Brožová | 88 | Spartak Praha 4 | 42.70 | |||||||||||||||
4 | Kateřina PlíhalováKateřina Plíhalová | 93 | Spartak Praha 4 | 42.84 | |||||||||||||||
5 | Johanka ŠafránkováJohanka Šafránková | 97 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 45.77 | |||||||||||||||
6 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 47.67 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora BurianováBarbora Burianová | 96 | ASK Slavia Praha | 43.57 | |||||||||||||||
2 | Karolína BarešováKarolína Barešová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 44.28 | |||||||||||||||
3 | Markéta BezuchováMarkéta Bezuchová | 90 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 45.24 | |||||||||||||||
4 | Veronika AbrahámováVeronika Abrahámová | 98 | AC Mladá Boleslav o.s. | 47.33 | |||||||||||||||
5 | Iva NaimanováIva Naimanová | 96 | AC Mladá Boleslav o.s. | 49.09 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška BoháčováEliška Boháčová | 99 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 44.92 | |||||||||||||||
2 | Michaela MatouškováMichaela Matoušková | 97 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 46.52 | |||||||||||||||
3 | Michaela KolcováMichaela Kolcová | 66 | TJ Sokol Dolní Počernice | 47.58 | |||||||||||||||
4 | Kristýna ProuzováKristýna Prouzová | 00 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 48.70 | |||||||||||||||
5 | Kateřina RoučkováKateřina Roučková | 01 | ŠAK Novoborská Praha | 50.91 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
600 m - Muži (Finále)
Finále (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miroslav BurianMiroslav Burian | 92 | TJ Dukla Praha | 1:17.97 | |||||||||||||||
2 | Jan SýkoraJan Sýkora | 92 | TJ Dukla Praha | 1:21.54 | |||||||||||||||
3 | Jan HlaváčJan Hlaváč | 94 | ASK Slavia Praha | 1:21.98 | |||||||||||||||
4 | Martin AustMartin Aust | 73 | TJ Dukla Praha | 1:23.54 | |||||||||||||||
5 | Jiří LietavecJiří Lietavec | 96 | AC Čáslav | 1:26.47 | |||||||||||||||
6 | Robert ČepekRobert Čepek | 68 | PSK Olymp Praha | 1:27.05 | |||||||||||||||
7 | Jakub ŠulcJakub Šulc | 91 | ASK Slavia Praha | 1:28.01 | |||||||||||||||
8 | Adam PeckaAdam Pecka | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1:29.01 | |||||||||||||||
9 | Petr PekařPetr Pekař | 63 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1:35.83 | |||||||||||||||
10 | Jan MužíkJan Mužík | 98 | ATLETIKA Polička | 1:42.94 | |||||||||||||||
11 | Ladislav DvořákLadislav Dvořák | 48 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:13.93 | |||||||||||||||
12 | František DolečekFrantišek Doleček | 43 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:41.93 | |||||||||||||||
13 | Miloslav FiedlerMiloslav Fiedler | 43 | Spartak Hrdlořezy | 2:46.50 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
600 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda MejstříkováLinda Mejstříková | 95 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:38.97 | |||||||||||||||
2 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 1:40.31 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ČermákováKateřina Čermáková | 95 | AC SYNER Turnov | 1:40.95 | |||||||||||||||
4 | Jana GladkováJana Gladková | 93 | AC Čáslav | 1:44.58 | |||||||||||||||
5 | Žaneta TvrdíkováŽaneta Tvrdíková | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 1:46.85 | |||||||||||||||
6 | Pavla KarešováPavla Karešová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 1:51.74 | |||||||||||||||
7 | Zuzana MikováZuzana Miková | 00 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:09.24 | |||||||||||||||
8 | Markéta MikováMarkéta Miková | 02 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 2:17.39 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1000 m - Muži (Finále)
Finále (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloš AuersvaldMiloš Auersvald | 92 | Spartak Praha 4 | 2:33.43 | |||||||||||||||
2 | Petr BerkaPetr Berka | 94 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:34.41 | |||||||||||||||
3 | Jan KuštaJan Kušta | 94 | TJ Dukla Praha | 2:34.73 | |||||||||||||||
4 | Michal ŠmahelMichal Šmahel | 94 | ASK Slavia Praha | 2:37.41 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav DoubekJaroslav Doubek | 93 | Spartak Praha 4 | 2:39.02 | |||||||||||||||
6 | Jan JežekJan Ježek | 85 | ASK Slavia Praha | 2:47.08 | |||||||||||||||
7 | Jan ValášekJan Valášek | 94 | ASK Slavia Praha | 2:47.40 | |||||||||||||||
8 | Luděk CiglerLuděk Cigler | 83 | AC Kovošrot Praha | 2:50.88 | |||||||||||||||
9 | Jiří ŠmídJiří Šmíd | 84 | TJ Neratovice | 2:55.57 | |||||||||||||||
10 | Dušan HošekDušan Hošek | 76 | SK Kotlářka Praha | 3:02.71 | |||||||||||||||
11 | Jan KociánJan Kocián | 99 | ŠAK Novoborská Praha | 3:07.86 | |||||||||||||||
12 | Jakub HercíkJakub Hercík | 00 | USK VŠEM Ústí n/L. | 3:07.98 | |||||||||||||||
13 | Ondřej PíšaOndřej Píša | 85 | SK Svěrák Praha | 3:42.82 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
1000 m - Ženy (Finále)
Finále (st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gabriela FojtováGabriela Fojtová | 86 | ASK Slavia Praha | 3:07.60 | |||||||||||||||
2 | Regina ProcházkováRegina Procházková | 86 | Spartak Praha 4 | 3:09.16 | |||||||||||||||
3 | Monika HrachovcováMonika Hrachovcová | 94 | Univerzitní sportovní klub ... | 3:13.53 | |||||||||||||||
4 | Kristýna HáčkováKristýna Háčková | 97 | ASK Slavia Praha | 3:21.01 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 09.72 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hana KouckáHana Koucká | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.50 | |||||||||||||||
2 | Patricie JanůPatricie Janů | 00 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 10.56 | |||||||||||||||
3 | Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková | 01 | AK Chemopetrol Litvínov | 11.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radek StránskýRadek Stránský | 98 | TJ Slavoj Stará Boleslav | 16.16 | |||||||||||||||
2 | Jan TomšůJan Tomšů | 98 | ATLETIKA Polička | 16.22 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza VokálováTereza Vokálová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 14.77 | |||||||||||||||
2 | Tereza SemeckáTereza Semecká | 98 | TJ Dukla Praha | 15.06 | |||||||||||||||
3 | Karolína JirmanováKarolína Jirmanová | 98 | TJ Dukla Praha | 15.42 | |||||||||||||||
4 | Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová | 98 | TJ Lokomotiva Beroun o.s. | 16.28 | |||||||||||||||
5 | Natálie VlkováNatálie Vlková | 98 | AC Česká Lípa | 16.29 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,50m] - Dorostenky
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 14.87 | |||||||||||||||
2 | Anna NečinováAnna Nečinová | 96 | ŠAK Novoborská Praha | 15.11 | |||||||||||||||
3 | Barbora DvořákováBarbora Dvořáková | 97 | TJ Dukla Praha | 16.13 | |||||||||||||||
Michaela BičianováMichaela Bičianová | 97 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok o tyči - Muži
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Marek PěknýMarek Pěkný
T. J. Sokol České Budějovice |
93 | 4.40 | ||||||||||||||||
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok o tyči - Ženy
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jana BrožováJana Brožová
Spartak Praha 4 |
88 | 3.75 | ||||||||||||||||
2 |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 3.65 | ||||||||||||||||
3 |
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 2.65 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Muži
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr OgounPetr Ogoun
TJ Slavoj Stará Boleslav |
84 | 6.61 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej KulichOndřej Kulich
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 6.33 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KuptíkJan Kuptík
Spartak Praha 4 |
89 | 6.08 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Mladá Boleslav o.s. |
96 | 6.07 | ||||||||||||||||
5 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 5.27 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Ženy
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iva VedralováIva Vedralová
Spartak Praha 4 |
86 | 5.46 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.42 | ||||||||||||||||
3 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 5.35 | ||||||||||||||||
4 |
Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO Kladno |
91 | 5.30 | ||||||||||||||||
5 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 5.23 | ||||||||||||||||
6 |
Anna NečinováAnna Nečinová
ŠAK Novoborská Praha |
96 | 5.03 | ||||||||||||||||
7 |
Natálie KozákováNatálie Kozáková
AC Česká Lípa |
96 | 4.97 | ||||||||||||||||
8 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha |
90 | 4.96 | ||||||||||||||||
9 |
Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp Praha |
93 | 4.75 | ||||||||||||||||
10 |
Daniela BendováDaniela Bendová
AC Česká Lípa |
97 | 4.65 | ||||||||||||||||
11 |
Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 4.39 | ||||||||||||||||
12 |
Anna Hubatová-VackováAnna Hubatová-Vacková
PSK Olymp Praha |
93 | 4.38 | ||||||||||||||||
13 |
Karolína RoztočilováKarolína Roztočilová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 4.32 | ||||||||||||||||
14 |
Petra NováPetra Nová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
98 | 4.17 | ||||||||||||||||
15 |
Lucie VackováLucie Vacková
AC Mladá Boleslav o.s. |
95 | 4.15 | ||||||||||||||||
16 |
Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
AK Chemopetrol Litvínov |
01 | 4.14 | ||||||||||||||||
17 |
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
00 | 4.08 | ||||||||||||||||
18 |
Hana GurkováHana Gurková
SK ZŠ Jeseniova Praha |
97 | 3.74 | ||||||||||||||||
19 |
Alžběta VojtováAlžběta Vojtová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
93 | 3.59 | ||||||||||||||||
20 |
Barbora JakubováBarbora Jakubová
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 3.33 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 11.02 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla Praha |
97 | 10.97 | ||||||||||||||||
3 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 10.84 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KubešJiří Kubeš
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 09.50 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Veteráni
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Milan FlieglMilan Fliegl
AC Kovošrot Praha |
43 | 10.47 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 12.84 | ||||||||||||||||
2 |
Eva ŠkalováEva Škalová
TJ Neratovice |
74 | 07.25 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 12.47 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patricie MaláPatricie Malá
AC Česká Lípa |
98 | 32.16 | ||||||||||||||||
2 |
Pavlína SlezákováPavlína Slezáková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 29.18 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří KubešJiří Kubeš
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 29.15 | ||||||||||||||||
Radek StránskýRadek Stránský
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 45.57 | ||||||||||||||||
2 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 39.49 | ||||||||||||||||
3 |
Magdaléna HolubováMagdaléna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun o.s. |
95 | 34.42 | ||||||||||||||||
4 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 28.64 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 51.54 | ||||||||||||||||
2 |
Pavel ZolmanPavel Zolman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
96 | 32.31 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 32.12 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš JoklTomáš Jokl
A. C. Sparta Praha |
88 | 52.74 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub KocingerJakub Kocinger
ASK Slavia Praha |
87 | 46.63 | ||||||||||||||||
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Petr TomanPetr Toman
TJ Slavoj Stará Boleslav |
98 | 48.92 | ||||||||||||||||
2 |
Jan BalátJan Balát
TJ Sokol Kolín-atletika |
98 | 40.51 | ||||||||||||||||
3 |
Jiří KubešJiří Kubeš
TJ Slavoj Stará Boleslav |
99 | 38.62 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 4kg - Ženy
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KroužkováKristýna Kroužková
Hvězda SKP Pardubice |
90 | 60.03 | ||||||||||||||||
2 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 48.12 | ||||||||||||||||
3 |
Jindřiška NoasováJindřiška Noasová
Spartak Praha 4 |
78 | 38.08 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kladivem 5kg - Dorostenci
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletika |
97 | 43.37 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod kladivem 6kg - Junioři
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam HolečekAdam Holeček
TJ Slavoj Stará Boleslav |
95 | 49.98 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch HájekVojtěch Hájek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
94 | 32.88 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 49.11 | ||||||||||||||||
1 |
Jan FormáčekJan Formáček
AC SYNER Turnov |
93 | 57.21 | ||||||||||||||||
3 |
Tomáš SýkoraTomáš Sýkora
ASK Slavia Praha |
93 | 43.02 | ||||||||||||||||
4 |
Jaroslav BečkaJaroslav Bečka
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 39.15 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza VytlačilováTereza Vytlačilová
ATLETIKA Polička |
95 | 46.01 | ||||||||||||||||
2 |
Nikola MacháčkováNikola Macháčková
TJ Slavoj Stará Boleslav |
97 | 31.91 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 700g - Muži
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří JanouchJiří Janouch
Kostelec nad Černými lesy |
59 | 45.94 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(st, 21.8.2013) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan KubešJan Kubeš
TJ Dukla Praha |
94 | 73.63 | ||||||||||||||||
2 |
Jaroslav JílekJaroslav Jílek
Hvězda SKP Pardubice |
89 | 69.74 | ||||||||||||||||
3 |
Marek LukášMarek Lukáš
TJ Dukla Praha |
91 | 66.66 | ||||||||||||||||
4 |
Marek ŠankoMarek Šanko
A. C. TEPO Kladno |
94 | 60.73 | ||||||||||||||||
5 |
Robert KučeraRobert Kučera
Spartak Praha 4 |
88 | 49.09 | ||||||||||||||||
6 |
Jakub ČížekJakub Čížek
TJ Slavoj Stará Boleslav |
91 | 37.58 | ||||||||||||||||
Lukáš VrabecLukáš Vrabec
A. C. Sparta Praha |
81 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |